Skocz do zawartości

Chętnie powróżę...


Tajemniczy

Moja wróżba sprawdziła się w...  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moja wróżba sprawdziła się w...

    • 100%
      10
    • 75%
      2
    • 50%
      0
    • 25%
      1
    • Wogóle się nie sprawdziła...
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za co i polecam się na przyszłość:D

Mam nadzieje że chociaż po części moje wskazówki od kart pomogą Wam w trudnych wyborach, sytuacjach :)))

 

Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, to ja pójdę na pierwszy ogień i zadam pytanie na forum :) Jak będzie wyglądało moje zdrowie w najbliższym czasie? Paweł, 31.01.1992. Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Bardzo mi przykro ale z przyczyn zdrowotnych nie jestem w stanie w najbliższym czasie odpowiedzieć na Wasze pytania...

Oczywiście zapraszam do wysyłania maili, jednak odpowiem na nie dopiero wtedy kiedy poczuje się lepiej...

 

Bardzo mi przykro, mam nadzieje że zrozumiecie...

Pozdrawiam serdecznie ;)))

Rafaello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Upłynęło sporo czasu od kiedy tutaj ostatnio zaglądałem a to za sprawą problemów zdrowotnych...

Przez ten czas dostałem od Was masę maili...

Niestety przez problemy z serwerem nie byłem/ jestem w stanie odczytać niektórych wiadomości...

Na resztę "uratowanych" odpisałem...

Jeśli więc ktoś wysłał do mnie przez ten czas maila z pytaniami wysłanymi w czasie mojej nie obecności i nie otrzymał wiadomości zwrotnej to proszę je wysłać ponownie na adres: [email protected]

 

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam...

Rafaello ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaello, dziękuję za szybką, a nawet błyskawiczną odpowiedź i pomoc, ślicznie dziękuję:-)))

Polecam tego Pana ( zabrzmiało jak na allegro, ha-ha)

 

Hahaha... Dziękuje ślicznie za miłe słowa ;))) Jest mi bardzo miło :D

Pozdrawiam, serdeczności podrzucam no i polecam się na przyszłość ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Zależy mi na wzięciu udziału w pewnym konkursie, który ma mieć miejsce w przyszłym roku. Moje pyt., bierze się stąd, gdyż waham się, czy wziąć udział w tym konkursie. Nie chcę tu pisać, skąd moje obawy, bo mogłabym zasugerować odp. na moje pyt. Czy wziąć udział w tym konkursie? Jeżeli wezmę udział w tym konkursie, to jak potoczy się jego przebieg, czy wygram coś i zajmę któreś z 3 miejsc lub może ośmieszę się samym wzięciem udziału w nim? Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Zależy mi na wzięciu udziału w pewnym konkursie, który ma mieć miejsce w przyszłym roku. Moje pyt., bierze się stąd, gdyż waham się, czy wziąć udział w tym konkursie. Nie chcę tu pisać, skąd moje obawy, bo mogłabym zasugerować odp. na moje pyt. Czy wziąć udział w tym konkursie? Jeżeli wezmę udział w tym konkursie, to jak potoczy się jego przebieg, czy wygram coś i zajmę któreś z 3 miejsc lub może ośmieszę się samym wzięciem udziału w nim? Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r.

 

 

Witam serdecznie...

Jeśli chodzi o konkurs, widzę tutaj spore obawy. Myślę również że rodzaj/ dziedzina którego on dotyczy nie należy do Twoich ulubionych...

Osobiście uważam że wzięcie udziału w nim nie jest najgorszym pomysłem. Owszem, widzę jakąś wygraną. Nie do końca jestem jednak przekonany czy aby na pewno zakwalifikowałabyś się w pierwszej trójce. Warto również zaznaczyć, że walka między uczestnikami może być bardzo zacięta... :/

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Rafał ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia4004:

dobrze zapytam więc inaczej :)

czy mój obecny to ten ostatni i na zawsze?

czy jednak nie przy nim moje miejsce?

ja magda 5,4,1978

prtner marcin 7,6,1984

 

 

Witam serdecznie...

Powiem tak... Ja osobiście mam w kartach dostęp do czterech lat.

I przez ten czas widzę Was razem.

Oboje macie do siebie zaufanie i darzycie się bardzo silnym uczuciem.. I to jest najważniejsze puki co.

Oczywiście możliwe będą co jakiś czas nieporozumienia i drobne spięcia...

Ale wspólnymi siłami dacie radę!

Pozdrawiam serdecznie ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję...za błyskawiczną odpowiedz, za wspaniałe podejście do tematu, za konkret.

Dla mnie to olbrzymia podpowiedz i Nieoceniona wskazówka.

Polecam Rafała ! 100% trafności co do sytuacji obecnej, a co do przyszłości, dam znać za jaiś czas...:oczko2:

Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję...za błyskawiczną odpowiedz, za wspaniałe podejście do tematu, za konkret.

Dla mnie to olbrzymia podpowiedz i Nieoceniona wskazówka.

Polecam Rafała ! 100% trafności co do sytuacji obecnej, a co do przyszłości, dam znać za jaiś czas...:oczko2:

Pozdrawiam Serdecznie.

 

Dziękuje bardzo za miłe słowa... Aż mi się łezka w oku zakręciła ;)

Pozdrawiam ciepło i polecam się na przyszłość :D

Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie się przypominam :)

Niewykluczone że Twoja wiadomość gdzieś się zapodziała, bądź w ogóle nie doszła.

Wyszukiwarka w skrzynce odbiorczej nie może znaleźć żadnych maili wysłanych z adresu który podałaś mi drogą PW.

Proszę jeszcze raz wysłać treść pytania wraz z danymi na adres: [email protected]

 

Pozdrawiam

Rafał ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone że Twoja wiadomość gdzieś się zapodziała, bądź w ogóle nie doszła.

Wyszukiwarka w skrzynce odbiorczej nie może znaleźć żadnych maili wysłanych z adresu który podałaś mi drogą PW.

Proszę jeszcze raz wysłać treść pytania wraz z danymi na adres: [email protected]

 

Pozdrawiam

Rafał ;)

 

Poszło :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MyStErIoUs_WoMaN
Dziękuje bardzo za miłe słowa... Aż mi się łezka w oku zakręciła ;)

Pozdrawiam ciepło i polecam się na przyszłość :D

Rafał...

 

Proszę Bardzo,:) ja jeszcze raz DZIĘKUJĘ Tobie, zwłaszcza za to ze JESTEŚ i nam POMAGASZ, mnie pomogłeś Bardzo, położyłeś balsam na moją zasmuconą duszyczkę.:)))

Z pewnością do Ciebie wrócę...

Cudnego Weekendu Życzę Rafale.:))):*

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja prosiłabym o dwie wróżby :)

1. Jak będzie wyglądać moja znajomość z Sebastianem 27.01.1995r, ja Sara 11.04.1995? Chciałabym się dowiedzieć m.in. czy się kiedyś spotkamy (znajomość internetowa) i czy bd to tylko przyjaźń, czy może coś więcej?

2. No a drugie pytanie nie za bardzo wiem jak ułożyć. Ogólnie chodzi mi o to, że poszłam teraz do liceum ogólnokształcącego i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, zastanawiam się czy nie powinnam przypadkiem iść do technikum :/ Nie wiem co powinnam robić w życiu, zupełnie nie mam pomysłu na siebie i na to jak będzie wyglądała zawodowa sfera mojego życia. Chciałabym dostać jakąś wskazówkę od kart w jakim kierunku pójść, co powinnam robić w życiu? Jeżeli potrafiłbyś Rafale lepiej wymyślić pytanie dotyczące tego drugiego punktu to bardzo proszę.

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja prosiłabym o dwie wróżby :)

1. Jak będzie wyglądać moja znajomość z Sebastianem 27.01.1995r, ja Sara 11.04.1995? Chciałabym się dowiedzieć m.in. czy się kiedyś spotkamy (znajomość internetowa) i czy bd to tylko przyjaźń, czy może coś więcej?

2. No a drugie pytanie nie za bardzo wiem jak ułożyć. Ogólnie chodzi mi o to, że poszłam teraz do liceum ogólnokształcącego i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, zastanawiam się czy nie powinnam przypadkiem iść do technikum :/ Nie wiem co powinnam robić w życiu, zupełnie nie mam pomysłu na siebie i na to jak będzie wyglądała zawodowa sfera mojego życia. Chciałabym dostać jakąś wskazówkę od kart w jakim kierunku pójść, co powinnam robić w życiu? Jeżeli potrafiłbyś Rafale lepiej wymyślić pytanie dotyczące tego drugiego punktu to bardzo proszę.

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :)

 

 

Witam serdecznie...

Niestety mam zasadę że stawiam karty tylko i wyłącznie na osoby pełnoletnie...

Bardzo mi przykro....

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia...

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;< Szkoda... sama bym sie tym zajęła, ale mam problem z interpretacjami, bo nie mam zbyt wiele czasu żeby ćwiczyć :/

 

A tak przy okazji, przepraszam że zrobię mały off top, ale dlaczego nie można wróżyć osobą niepełnoletnim? Co jest w tym nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Powiem tak... Ja osobiście mam w kartach dostęp do czterech lat.

I przez ten czas widzę Was razem.

Oboje macie do siebie zaufanie i darzycie się bardzo silnym uczuciem.. I to jest najważniejsze puki co.

Oczywiście możliwe będą co jakiś czas nieporozumienia i drobne spięcia...

Ale wspólnymi siłami dacie radę!

Pozdrawiam serdecznie ;)))

 

 

 

Drogi tajemniczy

czy mogę jeszcze o coś dopytać?

skoro nic nie pisałeś to zapewne nic nie widać było,ale zapytam :)

czy przez te 4 lata które widzisz nas wspólnie nie widać ślubu,dziecka,założenia rodziny?

Ja mam juz dziecko , ale z byłym mężem pytam czy z obecnym coś więcej nas połączy?

dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmen310

Witam serdecznie, chce się zapytać czy do pana można napisać na pw, czy na forum chodzi mi tylko o jedno pytanie. Dziękuje. karmen310

Edytowane przez karmen310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Są trzy formy kontaktu:

- PW przez Ezo Forum

- Mail: [email protected]

- Forum (w tym temacie)

 

Pozdrawiam,

Rafał

 

____________________

Witam serdecznie, chce się zapytać czy do pana można napisać na pw, czy na forum chodzi mi tylko o jedno pytanie. Dziękuje. karmen310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi tajemniczy

czy mogę jeszcze o coś dopytać?

skoro nic nie pisałeś to zapewne nic nie widać było,ale zapytam :)

czy przez te 4 lata które widzisz nas wspólnie nie widać ślubu,dziecka,założenia rodziny?

Ja mam juz dziecko , ale z byłym mężem pytam czy z obecnym coś więcej nas połączy?

dziękuje

 

Witam ponownie..

Dziecka drugiego nie widzę puki co... Tutaj przepraszam że piszę o tym na widoku dla wszystkich, jednak warto byłoby udać się do lekarza odnoście spraw kobiecych... Co do ślubu... Yhmmmm... Nie jestem do końca przekonany czy miałby on miejsce. Wstępne plany widać i to jak najbardziej. Niestety tutaj partner możliwe że będzie całą tą uroczystość próbował przekładać na coraz to inne terminy.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia oraz powodzenia z całego serca,

Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie...

Przez ostatnie dni dostałem od Was mnóstwo maili (nie mówię tutaj o 50 bądź 60 ale o wielu, wielu więcej...)

Z tego względu na odpis z mojej strony trzeba będzie nie co dłużej poczekać.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na zrozumienie i cierpliwość,

Rafał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czy to prawda, że koledzy mojego kuzyna Grzegorza ur. 12 I 1987 r. podśmiewali się ze mnie? Widziałam się z nimi tylko kilka razy. Jeżeli podśmiewali się ze mne od początku znajomości ze mną, to dlaczego? Nie widzę żadnego powodu, by tak mieli robić. Tak powiedziała ciotka Grzegorza. Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r. Jak ocenia mnie Grzegorz i czy nadal gniewa się za to, że nie pojechałam z nim na wesele jako osoba towarzysząca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałam sięr dowiedzieć co z moim zdrowiem ?

czy coś istotnego dla mnie wydarzy się w grudniu?

pozdrawiam Aga

 

Witam cieplutko,

Do postawienia kart potrzebuję daty urodzenia...

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czy to prawda, że koledzy mojego kuzyna Grzegorza ur. 12 I 1987 r. podśmiewali się ze mnie? Widziałam się z nimi tylko kilka razy. Jeżeli podśmiewali się ze mne od początku znajomości ze mną, to dlaczego? Nie widzę żadnego powodu, by tak mieli robić. Tak powiedziała ciotka Grzegorza. Pyt. Anna ur. 15 IV 1987 r. Jak ocenia mnie Grzegorz i czy nadal gniewa się za to, że nie pojechałam z nim na wesele jako osoba towarzysząca?

 

Witam cieplutko,

No to przejdziemy od razu do konkretów...

Jeśli chodzi o "podśmiewanie się" z Twojej osoby... Osobiście uważam że nie mają oni powodu aby to robić. Myślę również że osobiście masz w oczach kolegów Grzegorza dość dobrą i pozytywną opinie.. ;)

 

Co do samego Grzegorza... Osobiście widzę Waszą relację jako dość przystopowaną. Nie ma w niej na tą chwile stosunków jakie były jakiś czas temu...

Myślę jednak że nie ma on Tobie za złe faktu że nie wybrałaś się z nim na wesele. Karty jednak ostrzegają byście uważali na wzajemną wymianę słów... Nie wykluczone że jedno słowo za dużo, a może z tego wyniknąć dość spore nieporozumienie...

 

Pozdrawiam ciepło...

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo

15, 04,1979

czekam z niecierpliwoscią anielską:))))

pozdrawiam serdecznie

 

Witam ponownie...

W takim razie z Anielskim zapałem biorę się do pracy ;)))

Jeśli chodzi o Twoje zdrowie... nie wykluczam jakiś szczególniejszych badań na tle zdrowotnym.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na sprawy związane z głową (jakieś zawroty mogę być możliwe z biegiem czasu), ciśnieniem i czakrą gardła...

 

Karty również pokazują mi lekko wygraną pieniężną na koniec grudnia br ... Warto w tym czasie puścić kupon w kolekturze..

Może akurat szczęście dopisze... ;)

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) mogłabym prosić o wróżbę nt.dokąd ma edukacja wyższa zmierza..w sensie jak sie sprawy na kulturoznawstwie ułożą tak w ciagu pol roku.

fakt jestem pod presją by dokonzyc,najlepiej magisterkę z tego kierunku i potem najlepiej bezpieczną posadzkę w niszowej organizacji kulturalnej i wieść szarawy zywot.. i szcze mówiąc ta perspektywa dobija [fakt mam niskie poczucie wartosci..biore do serca opinie 'dojrzalszych'wedle ktorych zem nic nie warta i mam za duze wymagania lol..]+to czego tam uczą [inne kierunki rowniez;p]mnie nie pociąga..z czyms tworczym wiaze swa przyszlosc choc do tego trza naklady,uklady miec czyliz się zapętla. nie mowiac o ludziach..nie dogaduje sie z nimi,irytują mnie te szczeniaki co mysla,ze sobie przelecą tanim,łatwym kosztem..

w sumie cos mnie nęci by rzucić to w diabły,acz wtedy nieciekawie bedzie z rodzicami, a do pracy tak nagle [zwlaszcza,zem chorowita..]nie przyjmą.

no bezsens troche no ale....

ja Ada 22 grudnia 89

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Wysłałam @ z prośbą.

 

Odwołuję prośbę.

Pozdrawiam :)

 

 

Witam serdecznie...

Yhmmm... Na przyszłość proszę o takich sytuacjach/ zdarzeniach informować mnie drogą PW bądź Mailowo zamieszczając przy tym swój adres skrzynki.

Po samym nicku na Ezo Forum nie jestem w stanie zlokalizować maila z prośbą.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Tajemniczy:) wysłałam prośbę na @ bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam:bukiet_na:

 

Rafale,

Bardzo ale to bardzo dziękuję za szybka odpowiedź, trochę mnie podbudowała, dziękuję że pomagasz w potrzebie i widać z potrzeby serca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale,

Bardzo ale to bardzo dziękuję za szybka odpowiedź, trochę mnie podbudowała, dziękuję że pomagasz w potrzebie i widać z potrzeby serca:)

 

 

Nie ma oczywiście za co... ;)))

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość,

Rafał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tajemniczy!

bardzo prosiłabym Cię o wróżbę dotyczącą spraw uczuciowych, a mianowicie czy pojawi się w ciągu najbliższego pól roku ktoś w moim życiu..? bo smutno samej na tej Ziemii;) Dane wysyłam na priv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tajemniczy!

bardzo prosiłabym Cię o wróżbę dotyczącą spraw uczuciowych, a mianowicie czy pojawi się w ciągu najbliższego pól roku ktoś w moim życiu..? bo smutno samej na tej Ziemii;) Dane wysyłam na priv. Pozdrawiam

 

 

 

 

Witam cieplutko,

Mogę od razu napisać że osobiście masz taką tendencję do przelotnych znajomości...

Jeśli chodzi o najbliższe pół roku... niestety bardzo mi przykro ale nie przewiduję w tym czasie jakiejś głębszej relacji na tle uczuciowym...

Dopiero w okolicach jesieni przyszłego roku... taka osoba do stałego związku będzie miała możliwość pojawienia się ;)

Warto jednak zaznaczyć że do tego momentu możliwe będą dwie znajomości które niestety mogą okazać się tylko flirtem...

Trzeba więc uważać by czasem przez przypadek nie ulokować źle swych uczuć...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałabym dowiedziec sie jak będzie wyglądało moje zdrowie przez najbliższy rok . kasia 14.01.1980

Pozdrawiam

 

Witam ciepło,

Jeśli chodzi o Twoje sprawy zdrowotne... Osobiście uważam że w tym czasie będą dawać o sobie znaki przede wszystkim sprawy kobiece (okolice wiosny), czakra gardła jak i układ ciśnienia... Niewykluczone będą jakieś szczegółowe i pełne badania lekarskie... Od razu mogę jednak Ciebie uspokoić że nie będzie to związane z niczym poważnym ;)))

 

Ps: Proszę się na mnie nie obrazić... ale warto będzie zwrócić uwagę na to czym będziesz się odżywiać... bo widzę tutaj takie nagłe nabieranie tuszy;)

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wysłałam @ z prośbą o wróżbę na początku listopada. Czy powinnam wysłać ją po raz drugi, bo gdzieś się zawieruszyła? :)

 

Witam ciepło,

Jeśli do tej pory nie dotarła do żadna wiadomość zwrotna, to uprzejmie proszę o wysłanie jej ponownie...

Pozdrawiam,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum:), mam takie pytanie czy do końca bieżącego roku los szykuje dla mnie jakieś niespodzianki, rewolucje, wywroty w sferze uczuciowej, czy raczej do Sylwestra nudy i dogorywanie?:D

Magdalena xx.xx.xxxx jeśli możesz, to wykasuj proszę z cytatu datę, pozdrawiam :slonko:

 

Witam cieplutko,

Jeśli chodzi o zmiany do końca roku w sferze uczuciowej... Muszę niestety Cię zasmucić gdyż jakichś większych rewolucji w tym czasie w kartach nie widzę... :/

Bardzo mi przykro...

 

Mogę jednak dodać że w czasie sylwestra niewykluczone będą rozpoczęcia nowych, trwałych znajomości które w przyszłości mogą okazać się czymś więcej niż tylko koleżeństwo... ;-)

 

Pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wróżbę:) Eh no cóż poradzić- albo mam tendencję do przelotnych znajomości albo jakoś mnie to szczęście w miłości omija;) ale powiem szczerze, że rzeczywiście coś w tym jest, co napisałeś!:) a w złym ulokowywaniu uczuć jestem chyba mistrzem ;) no nic- może los się odmieni:) dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wróżbę:) Eh no cóż poradzić- albo mam tendencję do przelotnych znajomości albo jakoś mnie to szczęście w miłości omija;) ale powiem szczerze, że rzeczywiście coś w tym jest, co napisałeś!:) a w złym ulokowywaniu uczuć jestem chyba mistrzem ;) no nic- może los się odmieni:) dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam!

 

Nie ma za co ;)))

To trzeba w takim razie próbować to zmienić ;))

Pozdrawiam ciepło jeszcze raz i jakby co... zawsze można do mnie zapukać ;D

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź. Zobaczymy jak to będzie z tą przyszłością. Póki co mogę stwierdzić, że jest tak jak napisałeś-stąpam twardo po ziemi i są coraz częstsze spięcia między nami.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglabym sie z pytaniem na poprzedniej stronie uprzejmie przypomnieć? :)

 

Tak, jak najbardziej... tylko proszę napisać mi konkretne pytania...

Bo w poście z poprzedniej stronie trudno mi jest cokolwiek zrozumieć ...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałam zadać pytanie: czy moja sytuacja finansowa poprawi się i jeżeli tak to w jakim czasie?

 

Witam serdecznie...

Do postawienia kart na pytanie potrzebuję Twojej daty urodzenia i imienia...

Pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

chciałabym się zapytać, czy znajomość z pewnym panem(nie związek) mogę już uznać za definitywnie zakończoną? Od lipca nie widzieliśmy się, ale na początku grudnia oboje będziemy brać udział w pewnej uroczystości i wtedy mogłoby dojść do ewentualnej konfrontacji. Męczy mnie bardzo brak jasności między nami, bo nigdy tak właściwie żadne z nas nie zdecydowało się na ostateczne zerwanie kontaktu. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź

Kasia (03.01.85) i Jacek (02.07.87)

 

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poprawka przepraszam. Odnośnie mojej sytuacji finansowej pytanie było.

Agnieszka 23.10.1979 r.

 

 

Witam serdecznie..

Osobiście po rozłożeniu kart widzę w Twojej aktualnej sytuacji sporą ilość nieuregulowanych długów, coś do spłaty... Pokazuje mi się również taki brak poczucia stałej pracy.. Myślę jednak że swoje finanse będą znacznie lepiej wyglądać na przyszły rok (2012)... Pomalutku, kroczek po kroczku niewykluczona jest ich poprawa. Aby jednak do niej doszło przede wszystkim musisz pozbyć się leków, niekorzystnych myśli... Kluczowa może okazać się również pomoc pewnego mężczyzny oraz propozycja dodatkowej pracy wraz ze styczniem...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

chciałabym się zapytać, czy znajomość z pewnym panem(nie związek) mogę już uznać za definitywnie zakończoną? Od lipca nie widzieliśmy się, ale na początku grudnia oboje będziemy brać udział w pewnej uroczystości i wtedy mogłoby dojść do ewentualnej konfrontacji. Męczy mnie bardzo brak jasności między nami, bo nigdy tak właściwie żadne z nas nie zdecydowało się na ostateczne zerwanie kontaktu. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź

Kasia (03.01.85) i Jacek (02.07.87)

 

pozdrawiam cieplutko

 

 

 

Witam serdecznie..

Osobiście po rozłożeniu kart jestem wstanie wywnioskować że w waszej znajomości brakuje oczyszczenia atmosfery..

Być może jakiś czas wstecz wydarzyła się między Wami sytuacja która nie powinna mieć miejsca...

Czy dojdzie między Wami do konfrontacji... ?

Powiem tak, w kartach widzę że na uroczystości o której mowa prawdopodobnie będzie Jacek... Jednakże w waszym kontakcie nie widzę żadnej rozmowy.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no zbyt chaotycznie sie rozpisalam,sorry. Pytanie brzmi jak sie moja edukacja na studiach kulturoznawstwa [o potoczy do czerwca 2012 [teraz 3ci rok..]

Ada 22,12,89

 

Witam ponownie...

Osobiście widzę w kartach że nie do końca jesteś jeszcze pewna tego aktualnego kierunku studiów... Być może po części jesteś pod presją i naciskiem osób trzecich... Widzę Cię również jako osobę taką niezdecydowaną jednakże mającą olbrzymie chęci do osiągnięcia sukcesu... Hmmm...

Jak się ma twoja edukacja na studiach?

Sądzę że błędem byłoby zaprzestanie nauki na aktualnym kierunku...

Rok 2012 będzie zdecydowanie dla Ciebie bardzo obfity, jeśli chodzi o pracę i materiał.

Myślę jednak że zapału również nie będzie Ci brakowało... zasługą tego może być pewien, pomocny chłopak o ciemnych włosach z którym z łatwością nabierzesz wspólny język ;)

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

no mysle, by wogole jakąs prace se znalezc by cos ogarnąc dodatkowo,bo sama nauka w tych czasach bez doswiadczenia srednio..

a propos bruneta to moze byc tez ktos ciut starszy/ spoza uczelni? [w sensie,ze ci z niej to kielbie we łbie mają..chcieli by im kobita matkowała et.c]wiec ciekawam..

 

pozdrawiam i milego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

no mysle, by wogole jakąs prace se znalezc by cos ogarnąc dodatkowo,bo sama nauka w tych czasach bez doswiadczenia srednio..

a propos bruneta to moze byc tez ktos ciut starszy/ spoza uczelni? [w sensie,ze ci z niej to kielbie we łbie mają..chcieli by im kobita matkowała et.c]wiec ciekawam..

 

pozdrawiam i milego weekendu :)

 

Będzie to nowy mężczyzna (prawdopodobnie z poza uczelni)...

Dobry wpływ będzie miał na Twoją osobę...

Z nim z pewnością nie zaginiesz :D

Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Odnośnie tej pracy, myślę nad otworzeniem własnej działalności. Czy to mi wypali? Agnieszka 23.10.1979 r.

 

Witam ponownie...

Wypalić ma szanse ta działalność i to jak najbardziej, jednakże jakiekolwiek satysfakcjonujące zyski widzę dopiero po 3 miesiącach od otwarcia tego planu. Trzeba będzie również godzić się z dużym zainwestowaniem... Pomocna mogłaby być również pomoc pewnego starszego, lekko siwawego mężczyzny który "pokierowałby" Cię...

 

Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za wróżby :) Na pewno w sprawach niepewnych będę kierowała się do Ciebie Rafale. Myśle, ze masz rękę do kart :) dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za wróżby :) Na pewno w sprawach niepewnych będę kierowała się do Ciebie Rafale. Myśle, ze masz rękę do kart :) dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie

 

He he... Nie ma za co ;D

Zawsze służę pomocą...

 

Pozdrawiam ciepło...

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. moglabym raz jeszcze uprzejmie prosić o wróżbę nt. za jaką osobe mnie ktoś platonicznie mi bliski uważa? [ja sobie nadzieje robię od miesięcy no ale.....przyznam,że mega mnie to frustruje,dezorientuje toteż pytam.

Pozdrawiam i miłych Andrzejek życzę!

[dane posle na pw.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, chciałabym się dowiedziec kiedy spotkam mężczyznę (a moze juz go znam) z którym stworzę związek, albo romans.Jak poznam go i kim on będzie?

Pozdrawiam

Magdalena 13maj77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. moglabym raz jeszcze uprzejmie prosić o wróżbę nt. za jaką osobe mnie ktoś platonicznie mi bliski uważa? [ja sobie nadzieje robię od miesięcy no ale.....przyznam,że mega mnie to frustruje,dezorientuje toteż pytam.

Pozdrawiam i miłych Andrzejek życzę!

[dane posle na pw.]

 

Witam serdecznie...

Po postawieniu kart na Twoją sprawę mogę stwierdzić że potwornie Ci zależy na głębszej znajomości z Panem X.

Niestety między Wami nie widzę żadnych takich bardziej stałych kontaktów. Na twoje różnego typu oznaki które mają na celu przyciągnięcie jego osoby również nie widzę jakiejś pozytywnej reakcji. Osobiście uważam że Pan X należy do grupy osób niedostępnych pod względem uczuć a to wszystko prawdo podobnie spowodowane jest jego nadmiarem obowiązków, zainteresowań.

 

Czy może coś z tego wyniknąć poważnego?

Niestety nie widzę żadnych szans na stały związek/ romans/ flirt z Panem X. Radziłbym więc darować sobie tą relacje i skupić się na poszukiwaniu "realnego" mężczyzny który odwzajemniłby Twoje uczucia...

 

Pozdrawiam ciepło i również życzę udanych Andrzejek,

Rafał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...