Skocz do zawartości

Chętnie powróżę...


Tajemniczy

Moja wróżba sprawdziła się w...  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moja wróżba sprawdziła się w...

    • 100%
      10
    • 75%
      2
    • 50%
      0
    • 25%
      1
    • Wogóle się nie sprawdziła...
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, mam pytanie do Ciebie bo widzę, że nigdy się nie mylisz ;) Powiedz mi czy w ciągu najbliższego roku zajdę w ciążę, czy jest to mozliwe raczej w bardziej odległej perspektywie czasu (3 lata)? Data w profilu

 

No proszę Cię... Ja jestem przecież zwykłym człowiekiem... Ponoszę pomyłki, mylę się jak każdy z nas : )

Okej no to przejdę do konkretów.

A więc po postawieniu kart odnoszę wrażenie że dziecko, zajście w ciążę jest dla Ciebie marzeniem...

Ciąże moja droga widzę w połowie roku 2013 :) Dowiesz się o tym w momencie dość nieoczekiwanym :)

Płeć dziecka nie jest mi jednak znana...

Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia :)

Rafał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Rafale drogi, jesli ja jeszcze jedno moge, ale to juz sam zdecydujesz, doslownie przed chwila sie dowiedzialam i mnie zaraz rozniesie. Na co moja matka (iwona 4/6.61) bierze ciagle pozyczki, skoro nic sobie nie kupuje, nie jezdzi, ma pensje a wiecznie jest w dlugach? Boje sie ze wydaje na kogos, gra w cos, ma sklonnosci do nalogow...oczywiscie moze byc tak ze stracila plynnosc i to na zycie, ale w to nie wierze, za duze sumy. Gdyby Ci sie jeszcze to chcialo to ja bede dozgonnie wdzieczna....

 

 

Witam ponownie...

Wiesz co... karty nie są jednoznaczne, jednakże odnoszę wrażenie że twoja mama pieniądze, częste pożyczki może wydawać na pewnego mężczyznę (taki łysawy, bądź o krótki włosach)... Co do hazardu... nie byłbym co do tego taki pewny... Osobiście uważam że dobrym rozwiązaniem byłaby wzajemna między Wami rozmowa jeśli chodzi o ten temat. Być może potrzebuje ona wsparcia/ porady osoby bliskiej...

Pozdrawiam Ciebie bardzo ciepło i życzę szczęścia...

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci, a czy widzisz może czy bede miala dziecko z obecnym partnerem czy z kims innym, nie wiem czy do tego czasu nasz zwiazek przetrwa...

 

Nie bądz taki skromny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci, a czy widzisz może czy bede miala dziecko z obecnym partnerem czy z kims innym, nie wiem czy do tego czasu nasz zwiazek przetrwa...

 

Nie bądz taki skromny ;)

 

Szczerze powiedziawszy karty w dwóch rozdaniach ukrywają przede mną tą informacje...

Możliwe że zadecydowały że lepiej abyś tego nie wiedziała :)

Pozdrawiam ciepło, szczęścia życzę -

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, niewiem czy możesz postawic karty na pytanie dotyczące ciąży, ale intryguje mnie pytanie czy będę miała jeszcze dzieci..... Pozdrawiam serdecznie. Dane na pw

 

Witam serdecznie...

Szczerze powiedziawszy nie widzę ciąży/ dzieci.

W razie jednak dużych chęci to niestety ale trzeba byłoby skontaktować się z lekarzem...

Bardzo mi przykro...

Pozdrawiam,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować że pierwszą osobą która wysłała do mnie swoje dane była użytkowniczka o nicku:

  • monika88

 

GRATULUJE !

Już za moment skontaktuje się w celu omówienia szczegółów :)

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Czy ja mogę spytać o to, czy w moim otoczeniu znajduje się mężczyzna, który jest mną zainteresowany i który jest wart tego zainteresowania? Agnieszka, 20.01.1975 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie serdecznie

Kasia 07.01.69

Mam problem,za wykonaną pracę przez firmę moja i mojego męża , mężczyzna nie chce zaplacić faktury.

Praca została wykonana już 3 miesiące temu a 3 tyg temu wystawiona faktura.

Zbywa nas , że zapłacił i że powinny pieniądze już być a my bezpodstawnie go oskarżamy.To nie jest pierwszy raz jak mamy z nim takie problemy.

W Norwegii jest taka procedura , że w takiej sytuacji powinniśmy iść na Policje i to zgłosic.

Nie bardzo chcemy czegoś takiego.Dzisiaj też doszło do pogróżek z jego strony.

Czy możesz zerknąć jak ta sprawa sie zakończy , jakaś rada od kart jak postąpić właściwie, żeby było wszystko dobrze załatwione.

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wiezör,

wyslalam wiadomosc na PW i chcialabym sie dowiedziec czy doszla.

Dzieki

Geliebte

 

Bardzo mi przykro, jednak żadnej wiadomości z Twojej trony nie otrzymałem...

Pozdrawiam ciepło...

Rafał : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, przyszłam Ci podziękować za wróżbę sprzed miesiąca - wszystko się spełniło i naprawdę jestem wdzięczna!

Chciałabym natomiast zapytać o jedną bardzo ważną kwestię - kiedy i w jakim charakterze mogę się spodziewać znalezienia pracy, która pozwoliłaby mi godzić wiele spraw, ale która dawałaby mi radość i w miarę dobre zarobki?

Mam na imię Anika, a data urodzenia 28.05.1989.

 

Będę bardzo wdzięczna za wróżbę - jeżeli oczywiście z jakichś względów nie może lub nie chce jej Pan wykonać, zrozumiem.

Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Anixot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość carolinew86

Witaj Tajemniczy! Czy wygram zielona karte wlasnie biore udzial w loterii? Czy ulozymy sobie zycie z panem X 23.9.1970 ja Karolina 2.9.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, ja już nie chcę Cię zamęczać, ale mam jeszcze 2 pytania krótkie i już znikam do momentu aż się pospelnia :)

pierwsze dotyczy znowu mnie i Pauliny (masz zdjęcia i daty na pw). Napisales ze zauroczenie, przywiazanie. A ja mam takie krotkie i proste pytanie: czy ona na mnie leci? :D wiesz o co chodzi, bo zauroczenie przyjacielskie ja widze, ale jeszcze jest kwestia taka seksualna, bo wiem ze jestem w jej typie, ale... czy mam szanse na seks?

I pytanie moje nr 2 - czy uda nam sie rozkrecic fundacje i wszystkie zamierzenia, plany zwiazane z konkretnym projektem i ja na tym zarobie? Czy się nadaję?

Z góry za wszystko dziękuję, życzę wesolych swiat i wszystkiego dobrego jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę spytać o to, czy w moim otoczeniu znajduje się mężczyzna, który jest mną zainteresowany i który jest wart tego zainteresowania? Agnieszka, 20.01.1975 r.

 

Witam serdecznie..

Osobiście po postawieni kart, odnoszę wrażenie że trudno jest mężczyzną zwrócić na siebie Twoją uwagę... Muszą się oni sporo napracować ;)

Czy ktoś jest zainteresowany... Widzę w kartach pewnego kolegę - szatyna, w podobnym wieku któremu wpadłaś w oko... Obawiam się jednak że uczucia te względem Twojej osoby ukrywa i niestety ukrywać będzie nadal...

Jest również drugi mężczyzna który zauroczył się być może Tobą (jednak jego charakterystyka jest mi nieznana)... Myślę jednak że z nim nie masz takiego częstego kontaktu, bardziej przelotny, co jakiś czas... Zaznacza mi się przy nim pewna kobieta.... Być może to bliska osoba pewnej Twojej koleżanki.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie serdecznie

Kasia 07.01.69

Mam problem,za wykonaną pracę przez firmę moja i mojego męża , mężczyzna nie chce zaplacić faktury.

Praca została wykonana już 3 miesiące temu a 3 tyg temu wystawiona faktura.

Zbywa nas , że zapłacił i że powinny pieniądze już być a my bezpodstawnie go oskarżamy.To nie jest pierwszy raz jak mamy z nim takie problemy.

W Norwegii jest taka procedura , że w takiej sytuacji powinniśmy iść na Policje i to zgłosic.

Nie bardzo chcemy czegoś takiego.Dzisiaj też doszło do pogróżek z jego strony.

Czy możesz zerknąć jak ta sprawa sie zakończy , jakaś rada od kart jak postąpić właściwie, żeby było wszystko dobrze załatwione.

Dzięki z góry

 

 

Zgodnie z umową nie będę się tym "kłopotał" :)

Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia...

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Witam serdecznie..

Osobiście po postawieni kart, odnoszę wrażenie że trudno jest mężczyzną zwrócić na siebie Twoją uwagę... Muszą się oni sporo napracować ;)

Czy ktoś jest zainteresowany... Widzę w kartach pewnego kolegę - szatyna, w podobnym wieku któremu wpadłaś w oko... Obawiam się jednak że uczucia te względem Twojej osoby ukrywa i niestety ukrywać będzie nadal...

Jest również drugi mężczyzna który zauroczył się być może Tobą (jednak jego charakterystyka jest mi nieznana)... Myślę jednak że z nim nie masz takiego częstego kontaktu, bardziej przelotny, co jakiś czas... Zaznacza mi się przy nim pewna kobieta.... Być może to bliska osoba pewnej Twojej koleżanki.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

 

Mam pytanie, czy możesz sprawdzić czy chodzi tu o Jakuba i Bartka i o co chodzi z tą koleżanką? Czy to moja koleżanka z pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, przyszłam Ci podziękować za wróżbę sprzed miesiąca - wszystko się spełniło i naprawdę jestem wdzięczna!

Chciałabym natomiast zapytać o jedną bardzo ważną kwestię - kiedy i w jakim charakterze mogę się spodziewać znalezienia pracy, która pozwoliłaby mi godzić wiele spraw, ale która dawałaby mi radość i w miarę dobre zarobki?

Mam na imię Anika, a data urodzenia 28.05.1989.

 

Będę bardzo wdzięczna za wróżbę - jeżeli oczywiście z jakichś względów nie może lub nie chce jej Pan wykonać, zrozumiem.

Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Anixot

 

Witam :)

Cieszę się Aniołku że się wszystko sprawdziło :)

No to zaczynamy poszukiwania pracy...

 

A więc osobiście po postawieniu kart mogę zdecydowanie stwierdzić że no... wymagania co do pracy to ty masz moja droga bardzo wysokie... Radziłbym je troszkę zmniejszyć bo w innym wypadku poszukiwanie posady będzie na prawdę bardzo trudne... Musisz więc wykazać się pewnością siebie i dążeniem do celu... Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem który pokazują karty to do marca znajdziesz pracę. Będzie ona u małżeństwa szefostwa... Charakter jej nie jest mi do końca znany... Odnoszę jednak wrażenie że będzie ona po części powiązana z częstymi kontaktami ludzi : ) Posada o której teraz mowa powinna Ciebie zadowolić pod względem satysfakcji jak i finansów.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj moge prosic o wrozbe na znajomosc kolezanka Anna? Jak ta znajomosc bedzie wygladala czy cos wyjdzie z tego?

 

Dane na priv.

 

Pozdrawiam :)

 

Witam serdecznie..

Od razu odnoszę wrażenie że Wasza relacja jest dopiero na etapie takim zapoznawczym... Zdecydowanie łączą Was wspólne sprawy i tematy.. Jak się znajomość ta będzie rozwijać? Szczerze powiedziawszy, w kartach widzę rozwój tej relacji dość powoli... Anna należy do osób dość ostrożnych.. na jej zaufanie trzeba będzie sobie zapracować. W miesiącu styczniu/lutym nie wykluczam jakiejś gwałtownej sprzeczki. Jeśli jednak mimo jej dojdziecie do porozumienia to do kwietnia widzę jaką deklaracje z jej strony odnośnie czegoś poważniejszego.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafal : )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy możesz sprawdzić czy chodzi tu o Jakuba i Bartka i o co chodzi z tą koleżanką? Czy to moja koleżanka z pracy?

 

Szczerze powiedziawszy, bardziej zaznacza mi się tutaj Bartek i to prawdopodobnie karty o nim wspomniały..

 

Co do tej drugiej części pytania... Być może jakaś koleżanka (niewykluczone że z pracy) ma jakiegoś kolegę... Możliwe że kontaktując się z nią/ spotykając, zwróciłaś na siebie uwagę tego amanta. Odnoszę wrażenie że nawet on tutaj szukał jakiegoś kontaktu do Ciebie, jednak bezskutecznie.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Szczerze powiedziawszy, bardziej zaznacza mi się tutaj Bartek i to prawdopodobnie karty o nim wspomniały..

 

Co do tej drugiej części pytania... Być może jakaś koleżanka (niewykluczone że z pracy) ma jakiegoś kolegę... Możliwe że kontaktując się z nią/ spotykając, zwróciłaś na siebie uwagę tego amanta. Odnoszę wrażenie że nawet on tutaj szukał jakiegoś kontaktu do Ciebie, jednak bezskutecznie.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)

 

Dziękuję, ale ja Bartka poznałam w jego pracy i nie przez koleżankę... Czy to znaczy, ze Jakub nie jest mną zainteresowany? To ostatnie pytanie:)

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, ja już nie chcę Cię zamęczać, ale mam jeszcze 2 pytania krótkie i już znikam do momentu aż się pospelnia :)

pierwsze dotyczy znowu mnie i Pauliny (masz zdjęcia i daty na pw). Napisales ze zauroczenie, przywiazanie. A ja mam takie krotkie i proste pytanie: czy ona na mnie leci? :D wiesz o co chodzi, bo zauroczenie przyjacielskie ja widze, ale jeszcze jest kwestia taka seksualna, bo wiem ze jestem w jej typie, ale... czy mam szanse na seks?

I pytanie moje nr 2 - czy uda nam sie rozkrecic fundacje i wszystkie zamierzenia, plany zwiazane z konkretnym projektem i ja na tym zarobie? Czy się nadaję?

Z góry za wszystko dziękuję, życzę wesolych swiat i wszystkiego dobrego jeszcze raz :)

 

Witam serdecznie...

Szczerze mówiąc trudno mi powiedzieć czy Paulina na Ciebie leci gdyż ponownie zaznacza mi się zauroczenie... Odpowiedź więc jest dla każdego troszkę inna w zależności do tego, czym jest to uczucie dla nas oraz czym się objawia... Dla mnie na przykład zauroczenie to nic innego jak takie upatrzenie sobie drugiej osoby, podziwianie i fascynacją ją...

 

Co do tej fundacji... Szczerze powiedziawszy nie liczyłbym na jakieś wielkie zyski i korzyści finansowe... Widzę przy Tobie mnóstwo pomysłów które chciałabyś wdrążyć w życie tej działalności ale uważam że to nie to miejsce i czas... I'm sorry :/

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale ja Bartka poznałam w jego pracy i nie przez koleżankę... Czy to znaczy, ze Jakub nie jest mną zainteresowany? To ostatnie pytanie:)

 

Nie nie nie.. Troszkę się nam to wymieszało wszystko...

Jeszcze raz...

Odniosłem wrażenie że zapytałaś mnie o to... Czy mężczyzna (ten kolega bojący się okazać uczucia o którym wspomniałem) to Bartek bądź Jakub...

No to odpowiedziałem że tak moim zdaniem karty wspomniały o Panu B. :) Tak?

A ten kolega od koleżanki (prawdopodobnie z pracy) to jest zupełnie inna bajka / osoba...

Rozumiesz? O co mi chodzi.. ?

Dziś mam jakieś problemy z wysłowieniem się drogą pisemną.. ; )

Mam coś na myśli a nie wiem jak to napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Nie nie nie.. Troszkę się nam to wymieszało wszystko...

Jeszcze raz...

Odniosłem wrażenie że zapytałaś mnie o to... Czy mężczyzna (ten kolega bojący się okazać uczucia o którym wspomniałem) to Bartek bądź Jakub...

No to odpowiedziałem że tak moim zdaniem karty wspomniały o Panu B. :) Tak?

A ten kolega od koleżanki (prawdopodobnie z pracy) to jest zupełnie inna bajka / osoba...

Rozumiesz? O co mi chodzi.. ?

Dziś mam jakieś problemy z wysłowieniem się drogą pisemną.. ; )

Mam coś na myśli a nie wiem jak to napisać...

 

 

Jasne, teraz rozumiem. Napiszę CI pw, jeśli nie masz nic przeciwko temu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale ale na większe zyski mam nie liczyc czy kompletnie na zadne? Bo jesli zadne to ja to olewam, a jesli cokolwiek to jednak duzy prestiz dla mnie i doswiadczenie i moze warto sie nawet za nieduze pieniadze pomeczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie..

Od razu odnoszę wrażenie że Wasza relacja jest dopiero na etapie takim zapoznawczym... Zdecydowanie łączą Was wspólne sprawy i tematy.. Jak się znajomość ta będzie rozwijać? Szczerze powiedziawszy, w kartach widzę rozwój tej relacji dość powoli... Anna należy do osób dość ostrożnych.. na jej zaufanie trzeba będzie sobie zapracować. W miesiącu styczniu/lutym nie wykluczam jakiejś gwałtownej sprzeczki. Jeśli jednak mimo jej dojdziecie do porozumienia to do kwietnia widzę jaką deklaracje z jej strony odnośnie czegoś poważniejszego.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafal : )

 

Dziękuje za poświęcony czas :)

Już trochę się znamy z 2 lata ponad ale bez jakieś większej eskalacji, na cześć jakieś rozmowy na GG po ponad 1,5roku braku kontaktu... I troszkę z lekka mnie ignoruj bo chyba za bardzo mi nie uffa...

A jak to byłby nie problem mogę poprosić jakie ma oczekiwanie w stosunku do mnie i jak mnie postrzega? :)

 

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie...

No cóż.. święta zbliżają się już coraz większymi krokami w związku z tym i czasowo u mnie gorzej...

Postanowiłem więc zrobić sobie taką przerwę do Nowego Roku...

No może troszkę wcześniej powrócę... : )

 

22%20przerwa.jpg?imgmax=200

 

Oczywiście na wszystkie pytania i horoskopy obiecane które nie otrzymały do tej pory ode mnie żadnej wiadomości będę powolutku odpisywać.

 

No... A więć z tego miejsca chciałbym więc Wam życzyć samych

Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia...

 

szablon-choinka-3.jpg?imgmax=100

 

 

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczör

napewno zrobilam cos nie tak i dlatego nie doszlo.

Napisalam teraz jeszcze raz i nam nadzieje ze teraz dojdzie.

Pozdrawiwm

Geliebte.

 

Dobry wieczór...

No niestety ale w dalszym ciągu nie doszła do mnie żadna wiadomość.. :/

Może będzie lepiej wysłać maila ----> [email protected]

W temacie wpisz swój nick :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję :) i bardzo miło mi się zrobiło, kiedy nazwałeś mnie Aniołkiem - nikt tak nigdy do mnie nie mówił.

 

Wymagania co do pracy mam wysokie, ale tylko pod względem godzin ;) Hmm... małżeństwo szefostwo... i częsty kontakt z ludźmi - szczerze mnie to zdziwiło, zawsze się bałam pracy z ludźmi, ale czuję, że się zmieniam.

 

Jesteś kochany, naprawdę!

Pozdrawiam Cię gorąco!

Anix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz :)

I mam pytanko (pokrewne do poprzedniego)

Jak już rozmawialiśmy jestem teraz na rozstaju dróg (nie tylko w kwestii zawodowej, ale na tym najbardziej mi zależy w tym momencie) i chcialabym dopytac. Czy mógłbyś spojrzec na 2 możliwe drogi?

Zastananwiam się nad próbą swoich sił w dziedzinie fotografii i grafiki a druga możliwośc to kontroler lotów. Oba te zawody wymagają ode mnie jeszcze podciągnięcia swoich umiejętności, ale chciałam dopytac - co jest w tych kwestiach realne do osiągnięcia?

Pozdrawiam serdecznie :)

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę :)

Karolina 7.8.1985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekac horoskopu, zajrzę na skrzynkę prywatną w środę;)))Pozdrawiam

 

Jak dla mnie można już podpatrzeć skrzyneczkę :)

Horoskop indywidualny na rok 2012 właśnie poleciał w Twoją stronę :)

Pozdrawiam ciepło :)

Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz pamietał o mojej prośbie, którą CI na pw kilka dni temu wysłałam? :)

 

Proszę, wiadomość zwrotna poleciała już w Twoją stronę :)

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

 

 

PS: Inne zaległe wróżby/ rozkłady ogólne jak i horoskopy będę starał się powoli nadrabiać... Proszę o cierpliwość oraz zrozumienie, jednak niestety troszkę za dużo wziąłem sobie na głowę i teraz próbuje się w tym połapać.

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja zostałam..... Pozdrawiam i czekam cierpliwie......

 

Pamiętam, pamiętam o Tobie :)

Dziś, jutro a najpóźniej w środę możesz się spodziewać "nagrody"..

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie chyba znowu nie zmieściłam w kolejce do horoskopu...:(

 

Jeśli nie otrzymałaś ode mnie jakiejkolwiek wiadomości odnośnie szczegółów to niestety ale się nie zmieściłaś :/

Za dużo sobie ich już dotychczas wziąłem na głowę...

Warto zaznaczyć że na taki horoskopik (mimo niezbyt rozszerzonej formy) poświęcam średnio 3 godziny a na rozkład ogólny 1,5...

Mimo chęci to trudno mi jest więc zagospodarować tyle czasu abym mógł każdego nim obdarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może Face Booka...? Hmmmm...

Właśnie dostałem mailowo taki pomysł od pewnej Pani abym założył sobie takie konto które miałoby polepszyć z Wami kontakt...

Tylko czy to by się przyjęło, czy to dobre rozwiązanie...?

Ja szczerze mówiąc mam co do tego pewne obawy.. Ale chciałbym wiedzieć jakie Wy macie zdanie odnoście tego pomysłu?

Czekam na Wasze opinie odnoście tego tematu w wiadomościach PW : )

 

images?q=tbn:ANd9GcSu_XuPvRskBgqKrIVzDfojvQJS1ufz36e8SU429Lp8eOFcHAS_XQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może Face Booka...? Hmmmm...

Właśnie dostałem mailowo taki pomysł od pewnej Pani abym założył sobie takie konto które miałoby polepszyć z Wami kontakt...

Tylko czy to by się przyjęło, czy to dobre rozwiązanie...?

Ja szczerze mówiąc mam co do tego pewne obawy.. Ale chciałbym wiedzieć jakie Wy macie zdanie odnoście tego pomysłu?

Czekam na Wasze opinie odnoście tego tematu w wiadomościach PW : )

 

images?q=tbn:ANd9GcSu_XuPvRskBgqKrIVzDfojvQJS1ufz36e8SU429Lp8eOFcHAS_XQ

 

Jak dla mnie świetny pomysł :)

Sorki , nie doczytałam i źle umieściłam odp, miało być na PW

Edytowane przez kasiaczarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie w jaki sposób mogę uzyskac taki indywidualny horoskop na 2012r? taki prezent noworoczno-urodzinowy bardzo by był mily :)

 

A taki horoskopik można było uzyskać na różne sposoby...

Były możliwości "Kto pierwszy ten lepszy", "Szczęście w loterii" jak można było się wykazać kreatywnością w układaniu życzeń.

Na tą chwile jednak nie przewiduje aby były jeszcze takie możliwości uzyskania...

I tak już wziąłem sobie za dużo na tą moją głowę :)

Ale trzeba być czujnym... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedę, będę na pewno.Układałam życzonka , ale widocznie malo oryginalne wysłałam :(

 

Od razu mówię że to nie ja wybierałem : )

Żeby nie było...

Moja znajoma dostała ten zaszczyt aby było to sprawiedliwe... heh...

Zobaczymy co z tym Face Bookiem wyjdzie... Być może dla pierwszych osób które dodadzą mnie do znajomych będzie jeszcze taka możliwość.

Ale to dopiero plany... W tej chwili stoję jeszcze przed tym dylematem czy to na pewno dobry pomysł i czy będę mieć czas to wszystko razem ze sobą pogodzić:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tajemniczy mam nadzieje ze nie zapomnisz o mnie moja prosba jest na str 32 XOXO

 

Pamiętam...

Proszę na przyszłość o nie podbijanie postów...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo,

a czy ja moge prosic o Horoskop na rok 2012 ?

Dziekuje goräco.

 

Jak mam być szczery to nie ma szans...

Nie wyrabiam się już horoskopami i rozkładami ogólnymi... Do tego dochodzą mi jeszcze Wasze pytania...

Warto zaznaczyć że taki horoskopik poświęcam średnio 3-4 godziny... Sporo nie?

Pozdrawiam ciepło,

Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy chcialabym sie dowiedziec o odczucia po spotkaniu ze mna bartka 24.10.1976. Kiedys planowalismy wspolne zycie, czy w nim sa jakies uczucia do mnie czy tylko przyjacielskie? czy cos z tego kiedys bedzie jeszcze?

patrycja 30/6/82

 

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tajemniczy! Czy wygram zielona karte wlasnie biore udzial w loterii? Czy ulozymy sobie zycie z panem X 23.9.1970 ja Karolina 2.9.1986

 

Witam serdecznie...

Osobiście uważam że będzie trudno... uzyskać zieloną kartę szczerze powiedziawszy... Nie widzę wygranej w tym czasie... Oczywiście wciąż trzeba być dobrej myśli bo to jest najważniejsze... Dobre nastawienie!

 

Co do wspólnego życia z panem x... Osobiście w kartach widzę jakieś takie trudności w Waszym kontakcie (jakieś nieporozumienia drobne mogą powstawać itp.) Stałego, długo trwałego związku można się jednak spodziewać... Aby jednak do tego doszło - będziesz musiała wykazać się nie lada staraniami w tym kierunku. Warto będzie przejąć inicjatywę.

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia :)

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy chcialabym sie dowiedziec o odczucia po spotkaniu ze mna bartka 24.10.1976. Kiedys planowalismy wspolne zycie, czy w nim sa jakies uczucia do mnie czy tylko przyjacielskie? czy cos z tego kiedys bedzie jeszcze?

patrycja 30/6/82

 

dziekuje

 

 

Ooo... Witam ponownie :)

No cóż... Osobiście po postawieniu kart odnoszę wrażenie że Bartosz przeżywa teraz takiego typu "oszołomienie"... Prawdopodobnie jakiś czas temu próbował on troszkę otrząsnąć się z uczuć co do Twojej osoby (wiadomo wspólne plany na przyszłość itp.) po czym znów się pojawiasz powodując u niego mętlik w głowie :) Ogólnie mówiąc był on pozytywnie zaskoczony po tym spotkaniu ;) Czy można liczyć na coś więcej? Szczerze powiedziawszy karty tutaj pokazują że może dojść do takiego jakby "odrodzenia" Waszych kontaktów. Mogą się one z spotkanie na spotkanie ocieplać... Osobiście jednak obstawiam silne więzi czysto przyjacielskie.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo, miałam już Cię nie męczyć, ale ta sytuacja pojawiła się nagle więc wolałam zapytać. Niestety on mieszka za granicą, więc spotkania są utrudnione. A jednak często coś między nami wraca... karma :) Dziękuję Ci Rafale i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wiadomo kto się wykazał szybkością !

A więc... Najszybszymi użytkownikami okazali się dziś:

 

  • migotka20
  • Zadowolona80

 

Gratuluje, już za moment skontaktuje się ze szczęściarzami w celu omówienia szczegółów:)

 

Warto zaznaczyć że były to już na prawdę ostatnie szanse za zdobycie rozkładów...

Kolejnych można się spodziewać za rok :)

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Edytowane przez Tajemniczy
Podanie zwyciężców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cieszę się że się cieszycie :))))

 

Oczywiście można już zadawać z powrotem tutaj swoje pytania :)

Przypominam: Imię + data ur. oraz konkretne pytania (max.3)

 

Pozdrawiam,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale dziękuje serdecznie za horoskop na2012rok.Dziś dostałam na pocztę.Dziękuję z całego serca za poświęcony czas i cieplutko pozdrawiam kochanego pracusia.Życzę Panu wszystkiego najlepszego w nowym roku.Wdzięczna Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kasia 07.01.69

Ja bym gorąco prosiła wróżbę na styczen, taka ogólną.Dzięki serdeczne:kwiatek:

 

Przypominam że zadajemy konkretne pytania...

Pozdrawiam,

Rafał ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Tajemniczy czy możesz sprawdzić w kartach czy w styczniu dojdzie do spotkania z Panem X?

dane prześle na priv

pozdrawiam :)))

 

Witam serdecznie...

Hmmm... Po postawieniu kart odnoszę wrażenie że jesteście tak od siebie odizolowani...

Jeśli chodzi o spotkanie, to osobiście nie widzę aby miało ono miejsce w styczniu...

Stawiałbym bardziej na luty/ marzec...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Rafale ;)

Pozwoliłam sobie wysłać maila ze zdjeciami i zapytaniem :)

 

pozdrówki wieczorne :)

 

Witam...

A ja sobie pozwoliłem już wysłać odpowiedź :)))

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

Dzień dobry ;)

Przyszedł czas i na mnie, męczy mnie już pewna sprawa. Zerwałam kontakt z Marcinem (5.04.1989), dwa miesiące temu twierdził, że mnie kocha. Dałam mu do zrozumienia, żeby na nic nie liczył i miał dać mi spokój, ale ciągle się odzywa, prosi o spotkanie, ja odmawiam, bo nie chcę mieć już z nim nic wspólnego. Jak moja relacja (Izabela, 6.04.1992) będzie z nim wyglądała w 2012 roku? Będzie nadal pisał, dzwonił, czy odpuści?

Będę bardzo wdzięczna za wróżbę,

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;)

Przyszedł czas i na mnie, męczy mnie już pewna sprawa. Zerwałam kontakt z Marcinem (5.04.1989), dwa miesiące temu twierdził, że mnie kocha. Dałam mu do zrozumienia, żeby na nic nie liczył i miał dać mi spokój, ale ciągle się odzywa, prosi o spotkanie, ja odmawiam, bo nie chcę mieć już z nim nic wspólnego. Jak moja relacja (Izabela, 6.04.1992) będzie z nim wyglądała w 2012 roku? Będzie nadal pisał, dzwonił, czy odpuści?

Będę bardzo wdzięczna za wróżbę,

pozdrawiam ;)

 

Witam serdecznie :)))

No od razu tutaj przypominam że stawiam karty na osoby które ukończyły co najmniej 21 lat...

Ale skoro jest sylwester to zrobię dla Ciebie wyjątek.

 

A więc... Osobiście po postawieniu kart odnoszę wrażenie że Marcin ma takie trudności w odnalezieniu się w nowych sytuacjach, często unosi się honorem i nie znosi takiego sprzeciwu... Ty z kolei nie masz z tym jakichkolwiek trudności... No i dobrze...

Jak będzie wyglądała Wasza dalsza relacja na rok 2012..?

Otóż w kartach widzę kontynuację aktualnej sytuacji co najmniej do późnej wiosny (tj. telefony, sms-y, częste propozycje spotkań)...

"Uwolnienie" od jego osoby widzę dopiero wtedy, kiedy dojdzie między Wami do poważnej rozmowy w cztery oczy...

Niewykluczone że będzie ona bolesna dla Marcina, jednak tak na prawdę oczyści ona między Wami atmosferę a Ty upewnisz go ponownie w swoich przemyśleniach odnośnie zakończeniu znajomości.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

Przepraszm i dziękuję za zrobienie wyjątku ;)

Kurcze... no nic, będę musiała przetrwać ten czas i zdobyć się na spotkanie, rozmowę w cztery oczy...

Bardzo dziękuję i życzę pomyślności w nowym roku ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wiem ze to duzo czasu zajmuje ale ja poczekam bo wiem ze ty jestes najlepszy.

Chcialam zapytac czy moze patrzyles na PW.

Bede ci bardzo wdzieczna za wiadomosci.

Goraco pozdrawiam.

Geliebte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wiem ze to duzo czasu zajmuje ale ja poczekam bo wiem ze ty jestes najlepszy.

Chcialam zapytac czy moze patrzyles na PW.

Bede ci bardzo wdzieczna za wiadomosci.

Goraco pozdrawiam.

Geliebte

 

Aaaa... o co chodzi dokładniej bo nie rozumiem... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :),

 

Jest mi już niezręcznie ponownie prosić Cię o pomoc... :) Mam nadzieję, że nie zabiorę zbyt wiele czasu... Chciałabym zapytać, czy z pewnym Panem łączy mnie karma...czy mamy coś w tym życiu do przerobienia? A jeśli tak, to co? Nie chodzi tutaj o związek itp. Mam po prostu takie...dziwne uczcucie... Wiem, że to głupio brzmi, ale nie wiem, jak to inaczej ująć ;) Dlatego chciałabym to zweryfikować. Niestety nie znam daty urodzenia Pana, więc zrozumiem, jeśli odmówisz postawienia kart. Dane prześlę na pv.

 

Pozdrawiam oraz życzę Szczęśliwego Nowego Roku! :)

 

Maddie

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmen310

Witam serdecznie,ponownie mam takie pytanie, uczestnicze w różnych konkursach,czy będę miała szanse na jakieś ( nawet drobne) wygrane.Karina ur. 20.03.1979. Dziękuje za swój cenny czas.

 

 

Również życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,ponownie mam takie pytanie, uczestnicze w różnych konkursach,czy będę miała szanse na jakieś ( nawet drobne) wygrane.Karina ur. 20.03.1979. Dziękuje za swój cenny czas.

 

 

Również życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012.

 

 

Witam serdecznie...

No cóż... wystarczy mi tylko tutaj pogratulować,ponieważ tak... widzę wygraną po nowym roku... Będzie to konkurs troszkę powiązany z pisaniem.

Nie ma jednak co liczyć na jakieś olbrzymie wartościowe nagrody, ale zawsze coś :)

 

Pozdrawiam,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :),

 

Jest mi już niezręcznie ponownie prosić Cię o pomoc... :) Mam nadzieję, że nie zabiorę zbyt wiele czasu... Chciałabym zapytać, czy z pewnym Panem łączy mnie karma...czy mamy coś w tym życiu do przerobienia? A jeśli tak, to co? Nie chodzi tutaj o związek itp. Mam po prostu takie...dziwne uczcucie... Wiem, że to głupio brzmi, ale nie wiem, jak to inaczej ująć ;) Dlatego chciałabym to zweryfikować. Niestety nie znam daty urodzenia Pana, więc zrozumiem, jeśli odmówisz postawienia kart. Dane prześlę na pv.

 

Pozdrawiam oraz życzę Szczęśliwego Nowego Roku! :)

 

Maddie

 

Witam...

A nie masz przypadkiem chociaż jego zdjęcia czy coś w tym stylu... ? Hmmm?

Bo w innym przypadku, nie ukrywam że będzie trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

A nie masz przypadkiem chociaż jego zdjęcia czy coś w tym stylu... ? Hmmm?

Bo w innym przypadku, nie ukrywam że będzie trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)

 

Mam :) Już prześlę linka do zdjęcia na pv... :) Kochany jesteś! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmen310
Witam serdecznie...

No cóż... wystarczy mi tylko tutaj pogratulować,ponieważ tak... widzę wygraną po nowym roku... Będzie to konkurs troszkę powiązany z pisaniem.

Nie ma jednak co liczyć na jakieś olbrzymie wartościowe nagrody, ale zawsze coś :)

 

Pozdrawiam,

Rafał :)

 

Bardzo dziękuje za rade, z tym pisaniem to się zgodze, bo uwielbiam pisać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ^^

Zwracam sie do Ciebie bo mam pewien nazwijmy to problem.

Wczoraj widziałam się z moim byłym z którym nie jestem juz ponad od 3 lat. Był ze swoją obecną dziewczyną.

Na mój widok zaczął się jąkać i gadać od rzeczy :) Mówił, że się zestreswał do mojej kumpeli później.

Najgorsze jest to, że ja wciąż do niego coś czuję...

Powiedz mi czy uda mi się uwolnić od tego uczucia? Czy on może coś czuje jeszcze do mnie? Cyz nasze drogi się jeszcze zejdą? Dane na priw wysyłam :)

Pozdrawiam gorąco :*

 

 

Witam serdecznie..

No cóż... No to zaczynamy :)

Po rozłożeniu kart odnoszę wrażenie że Twój były parter no darzy Cię jako tako uczuciem, może bardziej trafnym określeniem byłoby takie przywiązanie... Powrotu niestety Waszego proszę się nie spodziewać gdyż widzę tutaj takie z jego strony zaangażowanie w inną relację.

 

Czy uda Ci się uwolnić od tego uczucia? Sądzę że tak.. Jesteś jeszcze młodą osobą... Całe życie przed Tobą :) Mogę Ci na ucho powiedzieć w tajemnicy że pewien brunet w okresie letnim Ci w tym pomorze... Ale Ty musisz tego chcieć... :)

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :) Już prześlę linka do zdjęcia na pv... :) Kochany jesteś! :)

 

Witam Cię ponownie,

No niestety ale nie mogę nic powiedzieć na ten temat...

Wyjątkowo jest mi bardzo trudno połączyć się energetycznie.

Bardzo mi przykro...

Warto będzie więc może poprosić jakąś inną osobę...

 

Pozdrawiam jeszcze raz i przepraszam...

Rafał.

 

PS: Oczywiście jeśli znajdą się jakieś inne nurtujące pytania - zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię ponownie,

No niestety ale nie mogę nic powiedzieć na ten temat...

Wyjątkowo jest mi bardzo trudno połączyć się energetycznie.

Bardzo mi przykro...

Warto będzie więc może poprosić jakąś inną osobę...

 

Pozdrawiam jeszcze raz i przepraszam...

Rafał.

 

PS: Oczywiście jeśli znajdą się jakieś inne nurtujące pytania - zapraszam :)

 

Rozumiem... Dziękuję za poświęcony czas i włożoną energię :)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdröwko pytam.Napisalam ze rozumiem i bede czekac cierpliwie na Horoskop rok 2012.Pytalam röwniez czy czytales na PW wiadomosci ktöre napisalam kilka dni temu.Rozumiem ze poswiecasz duzo czasu na Horoskop i bede czekala cierpliwie.Nie pisze do nikogo innego gdyz twoje wiadomosci zgadzaja sie w 100%.Pozdrawiwm goraco.Geliebte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry,

wszystkigo najlepszego w Nowym Roku 2012.

Chcialam cie prosic o postawienie Kart .Tak mi napisales wczesniej-Spotkalismy Sie i bylo bardzo fajnie.

On wyjezdza juz w Srode i ma jeszcze duzo spraw do zalatwienia dlatego Stress.....On mnie naprawde chyba Kocha ale dalej mnie testuje.Pyta czy ja go naprawde go kocham i co bym zrobila jesli on by zachorowal?A ja go spytalam ze moze byc odwrotnie i co ?

Bede bardzo wdzieczna jesli bedziesz mi mögl odpowiedziec.Pozdrawiam cieplutko.Geliebte

Bede ci bardzo wdzieczna jesli dostane odpowiedz.

On wyjechal-dzwonil pare razy a teraz cisza.Ja zadzwonilam do niego powiedzial ze ma duzo do zalatwiania ale przeciez krötko zadzwonic to tez möglny czy nie?

Prosze zobacz co bedzie dalej?Dzieki

Edytowane przez Geliebte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc. W pierwszej połowie 2011 roku w moim życiu pojawił się mężczyzna (Paweł 15.07.1979r.), ale znikł. Pojawił się niedawno, byliśmy razem na sylwestrze. Jest tajemniczy. Jak dalej potoczy się ta znajomość i kim jestem dla niego?

Ewelina 18.03.1984r. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, mogę częściowo zweryfikować wróżbę o mojej koleżance. Niestety nastąpiła wielka awantura i na razie kontakt jest zawieszony z jej strony. Daję jej za Twoją namową czas na poukładanie się ze sobą i zobaczymy co z tego wyniknie. Jednak jak mówiłeś że będzie koleżeństwo, to liczę że cos się jej odmieni jednak.

Mam takie pytanko jakbyś w wolnej chwili, nie wiem dlaczego o to nie zapytałam nigdy - czy znajdę miłość życia i możesz mi przybliżyć mniej więcej ten moment? Miotam się pomiędzy kobietami, mężczyznami, związkami i romansami, z których nic nie wynika. Czy spotkam człowieka z którym będzie stabilnie? Kiedy to nastąpi? a może już go znam, a powinnam na kogoś zwrócić uwagę? Czy z tego wyjdzie związek na stałe? zmęczona już jestem moim życiem w obecnej formie... dziękuję z góry jeśli znajdziesz chwilę, dane masz w mailu, zdjęcie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy...

Z powodu nadmiaru obowiązków i braku wolnego czasu postanowiłem że powyższy wątek zawieszę na czas nieokreślony...

Na wszystkie zaległe horoskopy i rozkłady ogólne jak i pytania zadane mi do tego momętu odpowiem już niebawem...

Informuję więc że mój mail jest już od teraz nieaktualny...

Bardzo mi przykro.

 

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie przesyłając wszystko to co najlepsze,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)

 

Cóź widocznie należę do tego rodzaju ludzi, którzy nie mają szczęścia w miłości... Takie życie :)

 

Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie...

Miło mi poinformować że już uporałem się z moimi problemami zdrowotnymi i właśnie od tej chwili możecie mi ponownie zadawać swoje najważniejsze pytania...

Dla przypomnienia - Mam na imię Rafał, wróżę z kart klasycznych, Losu... A niebawem wprowadzę również Runy. Do prawidłowego postawienia kart potrzebuję konkretne pytanie, imiona oraz daty urodzenia osób których ma dotyczyć dana wróżba. Odpowiedzi na Wasze pytania będę się starać udzielać w jak najszybszym czasie. No to chyba wszystko... Aaaa... Zapraszam również do zapoznania się z moim pierwszym postem w powyższym wątku (została wprowadzona dość ważna zmiana odnośnie wróżb drogą mail).

Pozdrawiam i serdeczności podrzucam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafale :) jesli mogę to prosiłabym o wrózbę :)

Niedawno poznalam kogoś i sama juz nie wiem jak na to patrzec :o ja jestem po przejsciach , on rowniez ...

Chcialabym zapytac o to jak potoczy sie nasza relacja?czy jest szansa na cos powaznego?

jesli mozna dane wysylam na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, ja juz dawalam pytanie wczesniej ale nie wiem czy widziales, zreszta ono nie jest az takie wazne. z ta dziewczyna znowu mi sie wszystko posypalo, teraz juz moje wyciagniecie reki nic nie daje, ona jest strasznie na mnie cieta, a ja dostaje obsesji i szalu ze jej nie ma. Prosze zobacz czy jeszcze wszystko wroci do normy? niby zrobilam cos glupiego wg niej, ale tak naprawde to nic wielkiego, przeprosilam, probowalam. Tydzien nie ma kontaktu... mowiles ze sie ustabilizuje po poprzedniej klotni, a mozesz jeszcze sprawdzic teraz? Blagam... bo ja zwariuje. Powiedz co z nami bedzie...Ja juz nie chce nic wiecej niz to co bylo, sama zrobie zeby wyszlo, byle wybaczyla i chciala sie chociaz spotkac.

Edytowane przez lalique
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Chciałabym zapytać, czy pewne studia podyplomowe związane z kulturą będą dla mnie słusznym wyborem pod względem zawodowym w przyszłości (na pv podam ich dokładną nazwę)? Zastanawiam się także nad podjęciem nauki w studium psychotroniki - czy byłaby to dla mnie dobra decyzja? Jesli tak, to kiedy byłby najlepszy ku temu czas?

 

Dziękuję :)

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie było odpowiedzi. bardzo proszę o odpowiedź.

 

Nie było odpowiedzi... bo od dłuższego czasu nie wróżę poprzez kontakt Prywatnych Wiadomości na Ezo Forum...

Wszystkie możliwości na temat zamieszczania próśb do kart są przedstawione szczegółowo w pierwszym poście w powyższym wątku.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...