Skocz do zawartości

Chętnie powróżę...


Tajemniczy

Moja wróżba sprawdziła się w...  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moja wróżba sprawdziła się w...

    • 100%
      10
    • 75%
      2
    • 50%
      0
    • 25%
      1
    • Wogóle się nie sprawdziła...
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałabym się dowiedziec kiedy spotkam mężczyznę (a moze juz go znam) z którym stworzę związek, albo romans.Jak poznam go i kim on będzie?

Pozdrawiam

Magdalena 13maj77

 

Witam serdecznie...

Osobiście po postawieniu kart na Twoje uczucia mogę stwierdzić że masz taką tendencję do przelotnych związków, znajomości.

Kiedy spotkasz mężczyznę do relacji na poważnie...? Myślę że czerwiec przyszłego roku.. Poznasz w tym miesiącu pewnego ciemnego blondyna drogą elektroniczną...

 

Do tego czasu (okolice lutego) nie wykluczam również krótkiej relacji z pewnym szatynem. Niestety obawiam się że różnica charakteru zakończy Waszą znajomość.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy!

Skoro są Andrzejki, odpowiedni czas do wróżb postanowiłem że dziś udostępnię Wam mój numer komunikatora Gadu-Gadu...

Przez pewien czas będę dziś do Waszej bezpośredniej dyspozycji :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam pod numer: 39535469

Pozdrawiam,

Rafał :)

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Po postawieniu kart na Twoją sprawę mogę stwierdzić że potwornie Ci zależy na głębszej znajomości z Panem X.

Niestety między Wami nie widzę żadnych takich bardziej stałych kontaktów. Na twoje różnego typu oznaki które mają na celu przyciągnięcie jego osoby również nie widzę jakiejś pozytywnej reakcji. Osobiście uważam że Pan X należy do grupy osób niedostępnych pod względem uczuć a to wszystko prawdo podobnie spowodowane jest jego nadmiarem obowiązków, zainteresowań.

 

Czy może coś z tego wyniknąć poważnego?

Niestety nie widzę żadnych szans na stały związek/ romans/ flirt z Panem X. Radziłbym więc darować sobie tą relacje i skupić się na poszukiwaniu "realnego" mężczyzny który odwzajemniłby Twoje uczucia...

 

Pozdrawiam ciepło i również życzę udanych Andrzejek,

Rafał :D

dzieki

fakt on pracą zajety..

z tymi realnymi wokolo roznie bywa bo przewaznie nie pociągający,choc w innych miejscach/krajach nawet XD sa fajni z sensowniejszym charakterem tj.otwarci na drugą osobe .bo to,ze ktos zapracowany i przez to nie chce się wiązac[raz cos w towarzystwie mówił..a potem zara panienke do 'rypania miał heh..] bo to egzaminu niby nie zda,jest dla mnie zdeczka wymówką,formą ucieczki [ot jak komuś zalezy to czeste rozłąki nie mają wiele do gadania,ba nawet wzmocnią..mi de facto odpowiada taka forma, bo nie lubie sie wieszac na kimś i non stop widywać..]

tak czy owak serdecznie dziękuję, przyznam,że dało mi to do myślenia wiele by nabrać wobec niego dystansu.

Pozdro 600! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Mam takie jedno pytanie. Ponieważ interesuję się (jak pewnie większość tu) ezoteryką, a ostatnimi czasy troszkę próbuję się nauczyć wróżyć z kart, ale mam pytanie do Ciebie i Twoich kart - Czy to dobra droga,czy powiniene dalej się rozwijać duchowo czy mam predyspozycję do takich rzaczy? I jeśli tak to jakie predyspozycję wd. kart mam największe (jasnowidzenie, wróżbiarstwo itd) Zagmatwałem, przepraszam :D

Darek 10.6.1991.

Pozdrawiam ciepło

Aaaaah jeny, zapomniałem o andrzejkach! No to jeśli można, w taki dzień wypada sie o to zapytać więc pytam - Czy w ogóle i jeśli tak to kiedy jakiś związek z kobitą mi się szykuje :D

Edytowane przez DariuszS
No taki dzień, a ja zapomniałem na śmierć xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Mam takie jedno pytanie. Ponieważ interesuję się (jak pewnie większość tu) ezoteryką, a ostatnimi czasy troszkę próbuję się nauczyć wróżyć z kart, ale mam pytanie do Ciebie i Twoich kart - Czy to dobra droga,czy powiniene dalej się rozwijać duchowo czy mam predyspozycję do takich rzaczy? I jeśli tak to jakie predyspozycję wd. kart mam największe (jasnowidzenie, wróżbiarstwo itd) Zagmatwałem, przepraszam :D

Darek 10.6.1991.

Pozdrawiam ciepło

Aaaaah jeny, zapomniałem o andrzejkach! No to jeśli można, w taki dzień wypada sie o to zapytać więc pytam - Czy w ogóle i jeśli tak to kiedy jakiś związek z kobitą mi się szykuje :D

 

 

 

Witam serdecznie..

Może od razu przejdę do rzeczy...

A więc po postawieniu kart z talii Pionatu, osobiście uważam że jesteś bardzo taką religijną i rodzinną osobą...

Jeśli chodzi o predyspozycje co do Ezoteryki, moją uwagę przyciągnęła Twoja niezwykła i trafna intuicja jak i sny prorocze...

Do kart również masz dobrą rękę... Jednym słowem mówiąc masz cechy wszechstronnego Ezoteryka :))

W rozwijaniu pasji może pomóc Ci udzielając częstych rad pewien starszy mężczyzna do 45 roku życia...

 

Co do spraw uczuciowych, osobiście uważam że wejdziesz w stały związek na późne lato przyszłego roku z dziewczyną którą już znasz ale na chwile obecną nie zbyt zwracałeś na nią szczególną uwagę. Blondynka, w podobnym wieku...

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego wieczorku,

Rafał :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za poświęcony czas :) Co do intuicji to zdecydowanie. Zdażały już mi się takie ciekawe przypadki gdzie znajomi prosili, abym "wyczuł" pewną osobę i powiedział co sądzę. Ten mężczyzna do 45 roku to ciekawe. Bardzo blisko mnie mieszka znana bioenergoterapeutka i to z nią upatrywałem jakiś szans na pomoc :)

A ta blondyna, która w dodatku już podobno znam to już szok totalny :D

Czyli myślisz, że mam się nie zrażać trudnościami i spróbować "działać" z kartami?

Pozdrawiam i również miłego życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale,

jakis czas temu wyslalam Ci prosbke na prive. Dasz rade na to zerknac..?

Pozdrawiam

A.

 

..przepraszam, ze tak mecze, ale chcialabym sie upewnic, czy dostales moja prosbe na priv i czy znajdziesz dla mnie chwile.

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..przepraszam, ze tak mecze, ale chcialabym sie upewnic, czy dostales moja prosbe na priv i czy znajdziesz dla mnie chwile.

Pozdrawiam

A.

 

Witam serdecznie...

Na prawdę proszę o cierpliwość nie zawsze jestem w stanie na raz postawić kart na kilka dziesiąd mail jednocześnie bo tyle na tą chwile mam wiadomości jeszcze nieodczytanych... Dwa dni zwłoki przy takim tłumie to na prawdę nie dużo...

 

Pozdrawiam,

Rafał.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za poświęcony czas :) Co do intuicji to zdecydowanie. Zdażały już mi się takie ciekawe przypadki gdzie znajomi prosili, abym "wyczuł" pewną osobę i powiedział co sądzę. Ten mężczyzna do 45 roku to ciekawe. Bardzo blisko mnie mieszka znana bioenergoterapeutka i to z nią upatrywałem jakiś szans na pomoc :)

A ta blondyna, która w dodatku już podobno znam to już szok totalny :D

Czyli myślisz, że mam się nie zrażać trudnościami i spróbować "działać" z kartami?

Pozdrawiam i również miłego życzę :)

 

Witam ponownie...

Osobiście uważam że tak... nie przejmować się niepowodzeniami, trudnościami i próbować działać odnośnie kart.

Myślę jednak że powinieneś spróbować zmierzyć się z takimi kartami w których znaczną rolę odgrywałaby intuicja...

Przykładem może być talia Pionatu której sam aktualnie używam...

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Ostatnio dostałem dużą ilość mail, wiadomości z zapytaniem... "Czy mail [email protected] jest jeszcze aktualny?" oraz "Czy mój mail został dostarczony"..

Odpowiadam więc że tak, jak najbardziej... Moja skrzynka pocztowa jest non stop aktualna...

Uruchomiłem również auto odpowiedź tak aby każdy miał pewność prawidłowego wysłania swoich pytań...

No to dziękuje za uwagę i pozdrawiam,

Rafał ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Moi drodzy... Właśnie przed minutą odpisałem na ostatniego maila ;)

Jeśli więc ktoś wysłał do mnie wiadomość z zapytaniem i do tej pory nie otrzymał żadnej wiadomości zwrotnej,

Uprzejmie proszę o wysłanie jej ponownie na adres: [email protected]

A odpowiem na nie w miarę szybko...

 

No... Na tą chwilę więc to wszystko :)

Pozdrawiam ciepło i życzę miłej soboty,

Do napisania,

Rafał :)

 

 

______________

Zaznaczę również że już niebawem będzie okazja poprosić mnie o horoskop ogólny na 2012 rok... Informację o tym zamieszczę w powyższym wątku. Proszę mięć więc oczy szeroko otwarte :)

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja poproszę o rozłożenie kart dla nie na najbliższy okres ok 6 miesiecy w sferze uczuć. Czy poznam kogos nowego, czy może odzyją stare kontakty czy w ogóle będzie się coś działo?Ogólnie co zmieni sie w tej sferze przez najbliższe pół roku.

kasia 14.01.1980

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

 

Ja również prosiłabym o wróżbę. Niedawno straciłam 2 prace i od tamtego czasu nie mogę znaleść nic wartościowego. Powoduje to u mnie dość silną depresję. Zastanawiam się dość poważnie na wyjechaniem na kilka miesięcy z kraju - aby poćwiczyć język angielski. Tylko moje pytanie brzmi : czy po Nowym Roku uda mi się znaleść jakąś pracę w Anglii (albo innym kraju) i wyjechać i czy to jest dobry pomysł.

 

Jeśli to możliwe chciałabym dopytać czy karty mają dla mnie jakąś podpowiedź - w tej chwili jestem na rozdrożu i nie wiem co robić ...

 

Karolina 7.8.1985 (nie wiem czy moja data jest potrzebna, ale na wszelki wypadek zamieszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie

Chciałam zapytać kim będzie człowiek, któego karty pokazuja mi że poznam do konca lutego. Chcialabym wiedziec gdzie go poznam i jaki/kim mialby byc

Dagmara 06-11-1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja poproszę o rozłożenie kart dla nie na najbliższy okres ok 6 miesiecy w sferze uczuć. Czy poznam kogos nowego, czy może odzyją stare kontakty czy w ogóle będzie się coś działo?Ogólnie co zmieni sie w tej sferze przez najbliższe pół roku.

kasia 14.01.1980

Pozdrawiam

 

Witam Cieplutko Ciebie Kasiu...

No cóż to może od razu przejdę do konkretów...

A więc... Osobiście po rozłożeniu kart mogę stwierdzić że należysz do osób które maja tendencję do takich niejasnych znajomości, takich przelotnych znajomości... Odnoszę wrażenie że przedstawiciele płci przeciwnej traktują Cię zazwyczaj jako dobrą i zaufaną koleżankę... Co czeka Ciebie w sferze uczuciowej w ciągu 6 miesięcy...? W kartach widzę przede wszystkim nowe znajomości... Zaznacza mi się tutaj przede wszystkim pewien taki brunet, lekko starszawy którego prawdo podobnie poznasz na miesiąc - marzec za sprawą pewnej ciemnowłosej koleżanki. Jego cechą charakterystyczną będzie znajomość języków. Wasza znajomość rozwijałaby się dość powoli bez większego szaleństwa. Będziecie więc mieli czas na takie głębsze i dokładniejsze zapoznanie się. Z czasem niewykluczone będzie znacznie coś poważniejszego niż tylko status koleżeństwa... Lepiej jednak na tą chwile nie zapeszać ;) Ogólnie te sześć miesięcy zaznaczają mi się w kartach dość obficie jeśli chodzi o spotkania towarzyskie i miłe chwile... ;)

 

Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia,

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

 

Ja również prosiłabym o wróżbę. Niedawno straciłam 2 prace i od tamtego czasu nie mogę znaleść nic wartościowego. Powoduje to u mnie dość silną depresję. Zastanawiam się dość poważnie na wyjechaniem na kilka miesięcy z kraju - aby poćwiczyć język angielski. Tylko moje pytanie brzmi : czy po Nowym Roku uda mi się znaleść jakąś pracę w Anglii (albo innym kraju) i wyjechać i czy to jest dobry pomysł.

 

Jeśli to możliwe chciałabym dopytać czy karty mają dla mnie jakąś podpowiedź - w tej chwili jestem na rozdrożu i nie wiem co robić ...

 

Karolina 7.8.1985 (nie wiem czy moja data jest potrzebna, ale na wszelki wypadek zamieszczam :)

 

 

Witam serdecznie...

Karolino... Osobiście uważam że jesteś taką osobą która nie ma jeszcze żadnego planu co na siebie... Wciąż szukasz tego odpowiedniego miejsca... W kartach kwestia pracy za granicą ukazuje mi się dość niepewnie... Myślę że trudno byłoby Ci tam znaleźć jakąś dobrą pracę w szybkim czasie i pogodzić wszystko to aby razem ze sobą współgrało... Nie widzę również tam żadnej osoby która pomogłaby Tobie w takim jakby za klimatyzowaniu się w nowym miejscu...

 

Jeśli zaś chodzi o pracę w Polsce... Osobiście widzę w kartach taki chwilowe "zawieszenie" jeśli chodzi o tą dziedzinę życia. Do marca widzę znalezienie zajęcia/ posady Tobie odpowiadającej po części powiązanej z kontaktem z ludźmi. Do tego czasu niewykluczone że byłaby okazja co jakiś czas dorobić sobie poprzez prace dodatkową która z pewnością poprawiła by nie co twoją materię.

 

Decyzja więc należy do Ciebie... Ja po części za pośrednictwem kart krótko rozpisałem Tobie to co może Ci się przydarzyć podejmując jedną z wariantów.

W razie dodatkowych pytań jestem do Twojej dyspozycji... ;)))

 

Pozdrawiam ciepło i życzę trafnego wyboru,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas - mam się nad czym zastanawiać :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie: Chciałabym się zajmować fotografią w życiu - jak szanse na tą dziedzinę wyglądają w kartach?

 

Będę bardzo wdzięczna za wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałabym zapytać, jak spędzę sylwestra? Jeszcze nie mam żadnych planów. Lucyna 29 10 1975

 

Witam Cię serdecznie Droga Lucyno... ;)

Osobiście po postawieniu kart mogę stwierdzić że nie należysz do osób które lubią większych imprez... Odnoszę więc wrażenie że preferujesz spędzanie wolnego czasu w gronie zaufanych Tobie osób...

 

Na tegorocznego sylwestra prawdo podobnie zostaniesz zaproszona do jakichś swoich znajomych (być może małżeństwo, para)...

To właśnie z nimi powitasz nowy rok :))) Ogólnie spędzisz go w miłej i ciepłej atmosferze...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas - mam się nad czym zastanawiać :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie: Chciałabym się zajmować fotografią w życiu - jak szanse na tą dziedzinę wyglądają w kartach?

 

Będę bardzo wdzięczna za wskazówki :)

 

 

Witam ponownie :)))

Szansę na fotografie są i to jak najbardziej...

Jeśli będziesz tylko dążyła do tego celu to z pewnością go osiągniesz...

Musiałabyś jednak skończyć różnego typu kursy aby podwyższyć swoje doświadczenie w tej dziedzinie...

Pomocny pod względem wsparcia (i nie tylko) mógłby okazać się również pewien mężczyzna (starszy do Ciebie)...

Najlepszy czas na podjecie w tym kierunku jakichkolwiek działań to późna wiosna przyszłego roku...

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie

Chciałam zapytać kim będzie człowiek, któego karty pokazuja mi że poznam do konca lutego. Chcialabym wiedziec gdzie go poznam i jaki/kim mialby byc

Dagmara 06-11-1990

 

Witam serdecznie..

Kim będzie ten szczęściarz którego masz poznać na koniec lutego...?

Osobiście po rozłożeniu kart ukazał mi się on jako lekko starszy od Ciebie mężczyzna (ciemny blondyn) lubiący od czau do czasu troszkę za imprezować, z poczuciem humoru. Z pewnością nie będziesz się z nim nudzić... Prawdo podobnie będzie interesować się jakąś technologią, komputerami... Poznasz go na jakimś spotkaniu ze znajomymi w miejscu gdzie będzie spora ilość ludzi...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Rafale :)

Jeżeli znajdzie Pan dla mnie chwilkę czasu poproszę o powróżenie. Chciałabym się dowiedzieć, czy moja sytuacja zawodowa w następnym roku poprawi się, czy się ustabilizuje? Czy widać jakieś zmiany w sferze rozwoju?

Dane wysyłam na priv.

pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez higherlove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę o wskazówkę dotyczącą zmiany wymagań wobec płci przeciwnej. Chyba mam zbyt duże wymagania, dlatego nie potrafię znaleźć nikogo dla siebie. Potrzebuję wskazówki, rady jak z tego wybrnąć. Niestety nie wiem za bardzo jak to zmienić i czy da się to zrobić. Może pomożesz :) Dane wysyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę o wskazówkę dotyczącą zmiany wymagań wobec płci przeciwnej. Chyba mam zbyt duże wymagania, dlatego nie potrafię znaleźć nikogo dla siebie. Potrzebuję wskazówki, rady jak z tego wybrnąć. Niestety nie wiem za bardzo jak to zmienić i czy da się to zrobić. Może pomożesz :) Dane wysyłam na priv.

 

 

Witam serdecznie...

Bardzo dobre pytanie zadałaś :)

Osobiście po postawieniu kart uważam że swoich kandydatów zbyt często porównujesz do pewnej osoby z przeszłości powodując że każdy starający się o Twoje względy mężczyzna nie spełnia Twoich oczekiwań. Dodatkowo uważam że nie potrafisz do końca skupić się na tym co jest i co będzie. Jeśli postarasz się chodź trochę powyższe wskazówki wdrążyć w swoje życie to powinno Ci to pomóc w znalezieniu drugiej połówki.

Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia...

Rafał ;)

 

PS: Pamiętaj że nikt nie jest idealny... Czasem lepiej niektóre wady potraktować z przymrużeniem oka:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo,

poprosze o wrözbe on ur.15.08.55, ja 30.03.61.

Czy mamy wspölna przyszlosc?

Serdecznie z göry dziekuje.

Geliebte

 

Witam serdecznie...

Po postawieniu kart mogę zdecydowanie stwierdzić że Wasza znajomość trwa już od dłuższego czasu..

Widzę pomiędzy Wami wspólną więź i zaufanie.. Czy możecie spodziewać się wspólnej przyszłości?

Sądzę że tak i to jak najbardziej... Dużo uczucia i wspaniałych chwil przed Wami..

Jeszcze wspólny wyjazd Wam się szykuje..

Owocującym miesiącem pod względem uczuć może dla Was okazać się marzec przyszłego roku.

 

Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia,

Rafał :))

 

PS: Proszę uważać z biegiem najbliższego czasu na drobne różnice zdań... Nie będzie to jednak nic poważnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Rafalku, korzystajac z Twoich zdolnosci i uprzejmosci chcialam poprosic cie jeszcze o sprawdzenie tego jak potoczy się moja kariera zawodowa w przyszłości. Nie chodzi mi jedynie o przyszlosc najblizsza (choc tez) ale o to w jakiej branzy bede pracowac, czym bede sie zajmowac, czy bede zadowolona z siebie mentalnie jak i materialnie

Daga 06-11-1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jak będzie się układało mi w pracy w następnym roku, czy mogę liczyc na stabilizację? Czy następny rok będzie dla mnie łaskawszy jeśli chodzi o uczucia? (czy poznam kogoś dla mnie, kim będzie......) Pozdrawiam Ela 25.03.72

 

Witam serdecznie...

Po postawieniu kart na kwestię zawodową zaznacza mi się tutaj taka tendencja do trudności utrzymania stałej posady.. Osobiście jednak uważam że rok 2012 będzie dla Ciebie bardziej łaskawszy. Niewykluczone że czeka Cię w przyszłym roku jakaś zmiana/ podjęcie nowej pracy u starszego mężczyzny gdzieś na okolice wiosny (sądzę że byłaby to taka posada już na stałe...) Musisz jednak wykazać się sporą charyzmą i dążeniem do celu jeśli chodzi o kwestię zawodową... Twoje starania na pewno zostaną nagrodzone.

 

Jeśli zaś chodzi o sferę uczuciową... Osobiście uważam że w roku 2012 może wystąpić spore zamieszanie... Nowe znajomości/ relacje oraz częste spotkania towarzyskie... Wcześniej trudno Ci było znaleźć kogoś Tobie odpowiadającego... teraz jednak może być zupełnie inaczej. Na lato przyszłego roku widzę tutaj spory dylemat z Twojej strony... O Twoje względy prawdo podobnie zabiegało będzie moja droga dwóch mężczyzn i trzeba będzie wybrać teko jednego, najbardziej Tobie odpowiadającego... Decyzja będzie trudna. Karty również ostrzegają abyś uważała na różnego typu flirty być przypadkiem nie ulokowała źle swych uczuć...

 

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wysłałam wczoraj wiadomość na priv lecz nie wiem czy doszła.

Witam...

Jeśli otrzymałaś automatyczne powiadomienie o dostarczeniu to za pewne powinna dojść..

Na wszelki jednak wypadek podaj mi swojego maila na PW...

Pozdrawiam,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Rafalku, korzystajac z Twoich zdolnosci i uprzejmosci chcialam poprosic cie jeszcze o sprawdzenie tego jak potoczy się moja kariera zawodowa w przyszłości. Nie chodzi mi jedynie o przyszlosc najblizsza (choc tez) ale o to w jakiej branzy bede pracowac, czym bede sie zajmowac, czy bede zadowolona z siebie mentalnie jak i materialnie

Daga 06-11-1990

 

Witam ponownie..

Moja Droga... Osobiście po postawieniu kart mogę stwierdzić że będziesz prowadziła w przyszłości (do 4 lat) taki podróżniczy tryb życia... Jakieś częste podróże poza granice naszego kraju mi się pokazały... W jakiej branży będziesz pracować? Hmm... Karty w tym przypadku nie pokazały mi tutaj żadnych konkretów. Odnoszę jednak wrażenie że będzie to praca powiązana w dużym stopniu z kontaktem z ludźmi... Z materii swojej powinnaś być raczej zadowolona ;)

Musisz jednak dążyć do celu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Rafale :)

Jeżeli znajdzie Pan dla mnie chwilkę czasu poproszę o powróżenie. Chciałabym się dowiedzieć, czy moja sytuacja zawodowa w następnym roku poprawi się, czy się ustabilizuje? Czy widać jakieś zmiany w sferze rozwoju?

Dane wysyłam na priv.

pozdrawiam serdecznie :)

 

 

Witam serdecznie...

Osobiście po postawieniu kart odnoszę wrażenie że należysz do osób dość komunikatywnych dobrze odnajdujących się w pracach grupowych. Zdecydowanie charakteryzuje Ciebie pracowitość...

Czy możesz liczyć na stabilizacje w kwestii zawodowej..?

Hmm.. Myślę że tak, jednakże dopiero od mniej więcej czerwca przyszłego roku... Do tego czasu możliwa będzie praca która no niestety nie będzie Tobie tak do końca odpowiadała jednakże z pewnością pomorze ona Tobie w kwestii materialnej.

 

Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale napisałam ci prośbe na gg, jakbyś znalazł czas... bardzo proszę o poradę

 

Odpowiedź już poleciała w Twoją stronę :)))

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja poproszę o wróżbę na pracę. Jak się potoczy moja droga zawodowa w 2012 r.? Czy jest szansa na podwyżkę, awans, ew. zmianę pracy? I jeszcze chodzi m o stosunki koleżeńskie w obecnej pracy, czy ulegną poprawie? Dziękuję:) Agnieszka, 20.01.1975 r.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Prosiłabym o jakieś wskazówki....

Czy coś ponownie wyjdzie z tej znajomości? Czy los pozwoli dać nam kolejną szansę? Spotkałam wczoraj chłopaka, z którym kiedyś nie wyszło i później bardzo tego żałowałam, bo zdałam sobie sprawę, że moglibyśmy stworzyć trwały związek. Dużo sobie wyjaśniliśmy, wiele emocji jeszcze pozostało...Najgorsze jest to, że oboje jesteśmy w związkach- oboje jesteśmy niezadowoleni ale sama świadomość tego powoduje u mnie wstyd, bo nigdy w ten sposób nie postępowałam.

(Edyta 22.06.1989, Tomek 7.03 1988)

 

Chciałam też zapytać o mój aktualny związek...wiele osób twierdzi, że to na pewno nie będzie trwałe, że mój partner udaje...Ostatnio przez przypadek zauważyłam, że pisał z byłą dziewczyną...chciał podobno wrócić, ona miała przemyśleć wszystko i już wyjaśnić sobie wszelkie sprawy na żywo. Wydaje mi się, że próbuje grać na dwa fronty i wybrać to co dla Niego jest lepsze.

Został podobno bardzo zraniony i boi się uczuć...chciałam otworzyć się przed nim i powiedzieć, że chcę aby przy mnie był szczęśliwy aby zobaczył, że czułość i troska to tak samo piękne uczucia jak np. pożądanie....Warto coś takiego mówić? Czy zmieniłoby to Nasze relacje na lepsze? Chcę aby utwierdził się w przekonaniu, że zrobiłabym wiele aby uwierzył w miłość...Jednak na pewno nie będę angażować się jeśli nie zobaczę starań z jego strony a już tym bardziej jeśli odkryję zdradę... ( Dane: Sebastian 30.08.1988)

 

W ostatnim czasie czuję, że bardzo utrudniam sobie życie nietrafnymi wyborami...odkąd poznałam Sebastiana mam tendencję do psucia różnych relacji...a może "swój trafił na swego"? Nie raz przyłapuję się na tym, że jesteśmy do siebie bardzo podobni, z kłamstwem też kiedyś miałam bardzo wielki problem - widzę po nim, że On także utknął w tym bagnie...jedno kłamstwo rodzi drugie itd...Może to właśnie mnie do niego bardzo przyciąga, może ta chęć pomocy? Ale nie czuję się szczęśliwa ani pewna jutra...a raczej nie tak powinna czuć się kobieta w początkowej fazie związku (jesteśmy razem ponad 4 miesiące) i do dzisiaj nie rozumiem dlaczego nie mam tyle sił aby powiedzieć: Stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ale ja nie dostalam zadnej odpowiedzi Rafale. Gdzie ja umiesciles?

 

Zależy w jaki sposób ją do mnie wysłałaś... Czy przez PW, maila czy Forum...

Aktualnie mam w skrzynce pocztowej dokładnie 43 maile z pytaniami plus kilka jeszcze ze skrzynki EF... Sporo nie?

Proszę więc o cierpliwość... Nie jestem w stanie na raz odpisać na wszystkie prośby, tym bardziej że na rozkłady kart poświęcam sporą ilość czasu.

Należy również się liczyć z tym że czym konkretniejsze i krótsze pytanie tym szybsza odpowiedź...

 

Na wszelki wypadek proszę o podanie mi swojego adresu mail abym sprawdził co i jak :)

Pozdrawiam,

Rafał :)

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o wróżbę na pracę. Jak się potoczy moja droga zawodowa w 2012 r.? Czy jest szansa na podwyżkę, awans, ew. zmianę pracy? I jeszcze chodzi m o stosunki koleżeńskie w obecnej pracy, czy ulegną poprawie? Dziękuję:) Agnieszka, 20.01.1975 r.

 

 

Witam serdecznie...

Osobiście po postawieniu kart na kwestię zawodową na rok 2012 widzę tutaj drobne zmiany.

Na okolice maja przyszłego roku niewykluczona będzie jakaś drobna podwyżka... Nie ma jednak co liczyć na jakieś wielkie sumy, jednak z pewnością ustabilizuje ona Twoją sytuację materialną.. Awansu jak i zmiany pracy w tym czasie nie widzę jednakże w kartach... Bardzo mi przykro...

 

Jeśli zaś chodzi o stosunki koleżeńskie w aktualnej pracy, to tutaj występuje takie zachowanie nie fair ze strony współpracowników. Jest to spowodowane głównie zazdrością osiągnięć/ sukcesów.. Muszę cię jednak zmartwić... Będziesz musiała spróbować przyzwyczaić do takiej nie zbyt pozytywnej atmosfery... Bardzo mi przykro :/

 

Pozdrawiam serdecznie,

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Witam serdecznie...

Osobiście po postawieniu kart na kwestię zawodową na rok 2012 widzę tutaj drobne zmiany.

Na okolice maja przyszłego roku niewykluczona będzie jakaś drobna podwyżka... Nie ma jednak co liczyć na jakieś wielkie sumy, jednak z pewnością ustabilizuje ona Twoją sytuację materialną.. Awansu jak i zmiany pracy w tym czasie nie widzę jednakże w kartach... Bardzo mi przykro...

 

Jeśli zaś chodzi o stosunki koleżeńskie w aktualnej pracy, to tutaj występuje takie zachowanie nie fair ze strony współpracowników. Jest to spowodowane głównie zazdrością osiągnięć/ sukcesów.. Muszę cię jednak zmartwić... Będziesz musiała spróbować przyzwyczaić do takiej nie zbyt pozytywnej atmosfery... Bardzo mi przykro :/

 

Pozdrawiam serdecznie,

Rafał :)

 

Twoja wróżba jest bardzo prawdopodobna... Co do współpracowników, to prawda, wyczuwam zazdrość ze strony niektórych koleżanek. Trudno, już i tak się do tego przyzwyczaiłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wszysko doszlo, dziekuję serdecznie:)

Pozdrawiam

 

Cieszę się że jest wszystko jest ok :)

Pozdrawiam ciepło i życzę szczęścia oraz powodzenia :)

Rafał :)))

 

 

_____________________________

PS: Na wszystkie inne, nowe pytania na Forum, PW bądź na maila będę ponownie odpowiadać dopiero w dniu jutrzejszym... Pozdrawiam jeszcze raz,

Rafał :)

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rafale,

 

Mam prośbę dotyczącą kwestii uczuć. Jak zapowiada się pod tym względem rok 2012 i kiedy poznam mężczyznę z którym stworzę długoletni związek, rodzinę.

 

Magda 13.09.1985

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)))

Szansę na fotografie są i to jak najbardziej...

Jeśli będziesz tylko dążyła do tego celu to z pewnością go osiągniesz...

Musiałabyś jednak skończyć różnego typu kursy aby podwyższyć swoje doświadczenie w tej dziedzinie...

Pomocny pod względem wsparcia (i nie tylko) mógłby okazać się również pewien mężczyzna (starszy do Ciebie)...

Najlepszy czas na podjecie w tym kierunku jakichkolwiek działań to późna wiosna przyszłego roku...

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Rafał...

 

Dziękuję :)

Pytanko techniczne - znam tego mężczyznę? Jest dużo starszy? .... i jak rozumiem późna wiosna przyszłego roku to chodzi o rok 2012? a nie 2013 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Bardzo dobre pytanie zadałaś :)

Osobiście po postawieniu kart uważam że swoich kandydatów zbyt często porównujesz do pewnej osoby z przeszłości powodując że każdy starający się o Twoje względy mężczyzna nie spełnia Twoich oczekiwań. Dodatkowo uważam że nie potrafisz do końca skupić się na tym co jest i co będzie. Jeśli postarasz się chodź trochę powyższe wskazówki wdrążyć w swoje życie to powinno Ci to pomóc w znalezieniu drugiej połówki.

Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia...

Rafał ;)

 

 

PS: Pamiętaj że nikt nie jest idealny... Czasem lepiej niektóre wady potraktować z przymrużeniem oka:)

 

 

 

Kurcze... Jestem pod wrażeniem :) Trafiłeś w sedno. Faktycznie porównuje wszystkich do kogoś z przeszłości. Po prostu mocno mnie wzięło... Stwierdziłam ostatnio nawet, jeśli on spełniał moje wymagania, to czemu mam zadowolić się kimś kto ich nie spełnia? Czy będę wtedy równie szczęśliwa jakby była z tamtym? Takie pytania właśnie chodzą mi po głowie. Ale wiem, że no cóż przeszłość jest już za mną, trzeba patrzeć w przyszłość :) Coraz bardziej skupiam się na przyszłości, coraz mniej patrze w przeszłość :) Zdaję sobie sprawę ze swoich wymagań i powiem szczerze, że zaczynam patrzeć na mężczyzn którzy normalnie nie byliby w moim typie, a zaczynają mnie interesować. Więc powolutku może się uda.

 

 

Wiem, że nikt nie jest idealny. Tutaj nawet nie chodzi o to, że odrzucam facetów przez ich wady. Tylko po prostu stwierdzam, że mi się nie podobają... Kiedyś było z tym gorzej, bo nikt nie był w stanie mnie zainteresować, ale widzę postępy. Całe szczęście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ja ponownie proszę o pomoc. Zastanawiam się nad podjęciem stażu w firmie X, czy będę zadowolona z tej decyzji? Swoje dane prześlę na pv.

 

Dziękuję z góry.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rafale

Ostatnio nie stawiam kart więc skorzystam chętnie z twojej pomocy i uprzejmosci i poprosze cie o rozklad w pewnej sprawie

Dotyczy kogoś kto ma na imię Konrad (8 IX 1988). Niby kojarzylismy sie długi czas z czystego mijania się. Ostatnio poznaliśmy się nieco bliżej i mam w związku z tym kilka pytań. Chciałabym wiedzieć jaki jest jego stosunek do mnie, jakie wrażenie wywarła na nim ta dłuższa rozmowa w poniedziałek oraz jakie są w związku z tym oraz czy są w jakiejś ogólności perspektywy dla czegoś odrobinę więcej między nami. Będę wdzięczna za pomoc (06-11-1990)

Daga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Pytanko techniczne - znam tego mężczyznę? Jest dużo starszy? .... i jak rozumiem późna wiosna przyszłego roku to chodzi o rok 2012? a nie 2013 :)

 

Oczywiście że o 2012 puki co :)))

Co do tego mężczyzny... Myślę że różnica może być spora jeśli chodzi o wiek...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rafale,

 

Mam prośbę dotyczącą kwestii uczuć. Jak zapowiada się pod tym względem rok 2012 i kiedy poznam mężczyznę z którym stworzę długoletni związek, rodzinę.

 

Magda 13.09.1985

 

Pozdrawiam

 

Witam Serdecznie Ciebie Madziu...

No cóż po postawieniu kart na uczucia w roku przyszłym osobiście nie widzę tutaj jakiś większych i gwałtownych zmian.

Oczywiście niewykluczone że będzie to rok pełen nowych znajomość (zwłaszcza lato) jednakże nie jestem przekonany aby z którejś z nich wyszło coś poważniejszego... Należy więc uważać na krótkotrwałe flirty i zauroczenia aby przypadkiem nie ulokować źle swoich uczuć...

 

Mężczyznę odpowiedniego związku poznasz moja droga wiosną... ale 2013 roku.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Jestem pod wrażeniem :) Trafiłeś w sedno. Faktycznie porównuje wszystkich do kogoś z przeszłości. Po prostu mocno mnie wzięło... Stwierdziłam ostatnio nawet, jeśli on spełniał moje wymagania, to czemu mam zadowolić się kimś kto ich nie spełnia? Czy będę wtedy równie szczęśliwa jakby była z tamtym? Takie pytania właśnie chodzą mi po głowie. Ale wiem, że no cóż przeszłość jest już za mną, trzeba patrzeć w przyszłość :) Coraz bardziej skupiam się na przyszłości, coraz mniej patrze w przeszłość :) Zdaję sobie sprawę ze swoich wymagań i powiem szczerze, że zaczynam patrzeć na mężczyzn którzy normalnie nie byliby w moim typie, a zaczynają mnie interesować. Więc powolutku może się uda.

 

 

Wiem, że nikt nie jest idealny. Tutaj nawet nie chodzi o to, że odrzucam facetów przez ich wady. Tylko po prostu stwierdzam, że mi się nie podobają... Kiedyś było z tym gorzej, bo nikt nie był w stanie mnie zainteresować, ale widzę postępy. Całe szczęście ;)

 

Z pewnością wskazówki które opisałem Tobie wcześniej pomogą Tobie w poszukiwaniach mężczyzny odpowiedniego do stałego związku... :)

Napisałaś również takie pytanie: " (...) Czy będę wtedy równie szczęśliwa jakby była z tamtym?"

Osobiście uważam że tak i to jak najbardziej... jeśli się moja droga zakochasz, porwiesz się "fali miłości" to z pewnością będziesz szczęśliwa tylko najpierw musisz temu szczęściarzowi dać szanse :)

Pozdrawiam jeszcze raz i życzę szczęścia :)

Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ja ponownie proszę o pomoc. Zastanawiam się nad podjęciem stażu w firmie X, czy będę zadowolona z tej decyzji? Swoje dane prześlę na pv.

 

Dziękuję z góry.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Maddie

 

Witam serdecznie...

No cóż.. Po postawieniu kart widzę owszem satysfakcję i zadowolenie jeśli chodzi o staż w firmie X, jednak musisz liczyć się z tym że początki mogą być trudne... Trudna atmosfera, takie "olewanie" Twojej osoby przez resztę współpracowników może mieć tam miejsce... Myślę jednak że po czasie (do miesiąca), sytuacja ta uległa by już znaczącej poprawie...

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rafale

Ostatnio nie stawiam kart więc skorzystam chętnie z twojej pomocy i uprzejmosci i poprosze cie o rozklad w pewnej sprawie

Dotyczy kogoś kto ma na imię Konrad (8 IX 1988). Niby kojarzylismy sie długi czas z czystego mijania się. Ostatnio poznaliśmy się nieco bliżej i mam w związku z tym kilka pytań. Chciałabym wiedzieć jaki jest jego stosunek do mnie, jakie wrażenie wywarła na nim ta dłuższa rozmowa w poniedziałek oraz jakie są w związku z tym oraz czy są w jakiejś ogólności perspektywy dla czegoś odrobinę więcej między nami. Będę wdzięczna za pomoc (06-11-1990)

Daga

 

Witam ponownie...

No tak... sporo niejasności jest między Wami... jesteście aktualnie w dalszym stopniu na takim etapie poznawania się...

Co on o Tobie myśli? Sądzę że zaskoczyłaś go pozytywnie swoją osobą... Zdecydowanie poczuł że otworzyłaś się przed nim przez co z pewnością nabrał on do Ciebie sporego zaufania... I zapewne jest to przez ciebie odwzajemnione uczucie...

Jak to będzie dalej i czy można liczyć na coś poważniejszego?

No cóż... na tą chwile jesteś dla jego osoby taką koleżanką do luźnej pogawędki, oczywiście czym więcej będziecie spędzać ze sobą kontaktu tym Wasze stosunki będą coraz cieplejsze przypominające bardziej więź przyjacielską. Nie liczyłbym jednak na coś poważniejszego typu partner/ osoba do związku... Bardzo mi przykro...

 

Pozdrawiam serdecznie,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja mam jeszcze pytanie.Pytałam Cię na maila o Bartka (nie znam jego daty ur.), pisałeś, ze relacja się nie odrodzi, ze moze będzie spotkanie, które za wiele nie zmieni. Nie dopytałam wtedy o jedną kwestię,czy chociaż jest możliwość utrzymywania z nim kontaktów koleżeńskich? Póki co, relacja jest zawieszona. Jeśli mozesz sprawdzić,czy on w ogole o mnie myśli czasem i co myśli? Agnieszka 20.01.1975 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups ja swoje zapytanie wysłałam na PW - czy muszę zadać je na forum?

 

Odpowiedź w formie wróżby już poleciała w Twoją stronę :)))

Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie.Pytałam Cię na maila o Bartka (nie znam jego daty ur.), pisałeś, ze relacja się nie odrodzi, ze moze będzie spotkanie, które za wiele nie zmieni. Nie dopytałam wtedy o jedną kwestię,czy chociaż jest możliwość utrzymywania z nim kontaktów koleżeńskich? Póki co, relacja jest zawieszona. Jeśli mozesz sprawdzić,czy on w ogole o mnie myśli czasem i co myśli? Agnieszka 20.01.1975 r.

 

Szczerze mówiąc do marca nie widzę tutaj utrzymywania z Waszej strony żadnych kontaktów koleżeńskich...

W późniejszym czasie możliwe będą jednak jakieś drobne, pojedyncze sms-y/ maile...

Nie liczyłbym jednak na Twoim miejscu na coś więc...

Bardzo mi przykro...

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Tajemniczy :) powiedz mi czy jacyś mężczyźni w moim otoczeniu są zainteresowani mną :)? kurcze moze sie podobam jakimś, bo na razie dół psychiczny mam żem brzydka ;/ Kasia 23.10.1993 :* buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że o 2012 puki co :)))

Co do tego mężczyzny... Myślę że różnica może być spora jeśli chodzi o wiek...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

 

2012 - wolałam się upewnic ;)

hmmm... to może jakiś nauczyciel - zobaczymy :)

Dziękuję jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

No cóż.. Po postawieniu kart widzę owszem satysfakcję i zadowolenie jeśli chodzi o staż w firmie X, jednak musisz liczyć się z tym że początki mogą być trudne... Trudna atmosfera, takie "olewanie" Twojej osoby przez resztę współpracowników może mieć tam miejsce... Myślę jednak że po czasie (do miesiąca), sytuacja ta uległa by już znaczącej poprawie...

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Rafał

 

Prześlicznie dziękuję! :):bukiet_na: :jupi:Zdaję sobie sprawę, jak traktują studentów w takich firmach ;) Mimo to, jest to dla mnie świetna szansa na zdobywanie doświadczenia... Czy karty pokazały kwestię wynagrodzenia? Jesli nie, to ok. Wiem, że tego pytania nie zadałam, a nie chcę dodatkowo zawracać głowy... Jeszcze raz bardzo dziękuję, dzięki Tobie wiem teraz, że to będzie dobry wybór :)

 

Pozdrawiam! :heej_na:

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlicznie dziękuję! :):bukiet_na: :jupi:Zdaję sobie sprawę, jak traktują studentów w takich firmach ;) Mimo to, jest to dla mnie świetna szansa na zdobywanie doświadczenia... Czy karty pokazały kwestię wynagrodzenia? Jesli nie, to ok. Wiem, że tego pytania nie zadałam, a nie chcę dodatkowo zawracać głowy... Jeszcze raz bardzo dziękuję, dzięki Tobie wiem teraz, że to będzie dobry wybór :)

 

Pozdrawiam! :heej_na:

Maddie

 

Wynagrodzenie będzie, ale troszkę firma ta może mieć taką tendencję do spóźnień z jego wypłatą. Ale satysfakcja niewykluczona z Twojej strony :)

 

__________________

PS: Na wszelkie inne pytania będę wstanie odpowiedzieć dopiero jutro po południu :)

Pozdrawiam Was cieplutko i proszę o cierpliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynagrodzenie będzie, ale troszkę firma ta może mieć taką tendencję do spóźnień z jego wypłatą. Ale satysfakcja niewykluczona z Twojej strony :)

 

__________________

PS: Na wszelkie inne pytania będę wstanie odpowiedzieć dopiero jutro po południu :)

Pozdrawiam Was cieplutko i proszę o cierpliwość :D

 

Kochany jesteś! :) Dziękuję, dziękuję, dziękuję! :):):):_kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
hej Tajemniczy :) powiedz mi czy jacyś mężczyźni w moim otoczeniu są zainteresowani mną :)? kurcze moze sie podobam jakimś, bo na razie dół psychiczny mam żem brzydka ;/ Kasia 23.10.1993 :* buźka

 

Sorki,że się wcinam do tematu ale ch.olera no musiałam.

Czy Ty Kasia na głowę upadłaś? :P brzydka? No nie wytrzymam...

Laska z Ciebie że ho ho :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki,że się wcinam do tematu ale ch.olera no musiałam.

Czy Ty Kasia na głowę upadłaś? :P brzydka? No nie wytrzymam...

Laska z Ciebie że ho ho :***

 

eh Gaja no właśnie... ostatnio jakaś depresja się wkradła... i ja zadnej laski nie widzę u siebie... wrecz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo proszę o wróżbę.

Jestem od niecałych 2 miesięcy z Dawidem (ur.16.08.89). Chciałabym wiedzieć co karty mówią o nim i o naszej przyszłości.

Z góry bardzo dziękuję :)

 

Pozdrawiam,

Agnieszka (ur.25.07.91)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
eh Gaja no właśnie... ostatnio jakaś depresja się wkradła... i ja zadnej laski nie widzę u siebie... wrecz przeciwnie

 

Nie będziemy zaśmiecać tu wątku Tajemniczemu bo nas przegna zaraz ;-)

Ale już ja Ci kilka słów na pw później napiszę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie...

Moi drodzy.. Z powodu że dziś troszkę szwankuje mi zdrówko w dniu dzisiejszym nie jestem w stanie stawiać kart na Wasze pytania...

Mam jednak nadzieje że jutro będzie już nie co lepiej i ponownie zabiorę się do pracy...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie życzę powrotu do zdrowia. Jak już wyzdrowiejesz to też chciałabym skorzystać z Twojej uprzejmości i poprosić o wróżbę, pytanie skieruję na PW. Mogę się odwdzięczyć przesłaniem reiki, żeby trochę wspomóc ten proces zdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powrotu do zdrówka i przesyłam pozytywną energię :serduszka:

 

Jak wydobrzejesz to chciałabym zapytać o dwie sprawy. Małgorzata 4 grudzień 1978

1. O pracę. W ogóle nie bardzo mam pomysł na siebie. Od roku szukałam stałej satysfakcjonującej mnie pracy i teraz niby od poniedziałku mam zacząć, jako kasjerka za nędzną pensję, ale czy będzie to coś stałego, czy będę zadowolona, czy może lepiej ciągle szukać i w razie czego iść gdzie indziej... Może w ogóle inny zawód? Jaki? Może szukać gdzieś za granicą?

2. O uczucia. Trzy lata temu rozwiodłam się z mężem i mieszkam obecnie z rodzicami. Mam wobec facetów wymagania, bo bardzo się sparzyłam. Gorzej, że ostatnio w ogóle żadnych propozycji... Jest jeden którego znam z widzenia i chyba mu się podobam, bo bardzo mi się przygląda i zastanawiam się czy nie powinnam na przykład zaprosić go na kawę??? Ma na imię Marcin i wiem tylko, że urodził się w maju 1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, chciałbym Was przeprosić za ten poślizg ale sam nie podejrzewałem że będzie z moim zdrowiem aż tak źle..

Dlatego proszę o wyrozumiałość jednak nie jestem w stanie wróżyć jak na tą chwilę...

Mam jednak skrytą nadzieje że do końca tego tygodnia wrócę już do pracy nad kartami...

Jeszcze raz przepraszam...

Rafał :/

 

 

PS: Chciałbym również z Tego miejsca podziękować wszystkim tym którzy tak bardzo przejęli się moją osobą i moim stanem zdrowia :)) Moje skrzynki są pełne wiadomości ze słowami otuchy i życzeniami szybkiego powrotu do kondycji... :))) Jest mi bardzo z tego powodu miło :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie szybkiego powrotu do zdrowia życzymy bo to najważniejsze :)

 

Jeszcze raz dziękuje bardzo ;)))

Przy tylu podobnych wiadomościach od Was to wyzdrowieje momentalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą Moi Drodzy...

Mając teraz chwilkę podpatrzyłem treści niektórych pytań które wciąż do mnie napływają na PW czy maila i niestety, ale muszę Was poprosić o zadawanie poważnych pytań dotyczących Waszych problemów... Dostałem dosłownie przed momentem na przykład prośbę o postawienie kart na następujące pytanie:

 

"Drogi Rafale, mam takie pytanie: Z czego będzie bardziej zadowolona moja córka XXXX ur. XXXX... Ze świnki morskiej czy chomika? Pozdrawiam"

 

Dodatkowo duża ilość osób zadaje mi również w jednej wiadomości kilkanaście pytań na raz dotyczących wszystkich członków rodziny... No niestety ale nie jestem w stanie postawić kart na te wszystkie pytania... (Przypominam również że regulamin Forum mówi że zapytać można max. 3 pytań/ tygodniowo).

 

Zastanawiam się więc aby czasem nie ograniczyć się (jak większość osób wróżących) do odpowiadania na Wasze pytania tylko i wyłącznie w tym wątku...

Na tą chwile jest to tylko jednak moja myśl/ sugestia..

Zobaczymy jak będzie dalej ;)))

 

No... to na tą chwilę to wszystko :D

Pozdrawiam i do następnego napisania...

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drogi Rafale, mam takie pytanie: Z czego będzie bardziej zadowolona moja córka XXXX ur. XXXX... Ze świnki morskiej czy chomika? Pozdrawiam" padłam na kolana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drogi Rafale, mam takie pytanie: Z czego będzie bardziej zadowolona moja córka XXXX ur. XXXX... Ze świnki morskiej czy chomika? Pozdrawiam" padłam na kolana:D

 

Kasiu... Za momencik wyślę Ci kilka słów na PW..

Ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tym chomikiem to chyba miał być żart...

Chyba, że osoba pytająca jest uzależniona od wróżb, albo zwyczajnie nie potrafi porozumieć się z córką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Prosiłabym o jakieś wskazówki....

Czy coś ponownie wyjdzie z tej znajomości? Czy los pozwoli dać nam kolejną szansę? Spotkałam wczoraj chłopaka, z którym kiedyś nie wyszło i później bardzo tego żałowałam, bo zdałam sobie sprawę, że moglibyśmy stworzyć trwały związek. Dużo sobie wyjaśniliśmy, wiele emocji jeszcze pozostało...Najgorsze jest to, że oboje jesteśmy w związkach- oboje jesteśmy niezadowoleni ale sama świadomość tego powoduje u mnie wstyd, bo nigdy w ten sposób nie postępowałam.

(Edyta 22.06.1989, Tomek 7.03 1988)

 

Chciałam też zapytać o mój aktualny związek...wiele osób twierdzi, że to na pewno nie będzie trwałe, że mój partner udaje...Ostatnio przez przypadek zauważyłam, że pisał z byłą dziewczyną...chciał podobno wrócić, ona miała przemyśleć wszystko i już wyjaśnić sobie wszelkie sprawy na żywo. Wydaje mi się, że próbuje grać na dwa fronty i wybrać to co dla Niego jest lepsze.

Został podobno bardzo zraniony i boi się uczuć...chciałam otworzyć się przed nim i powiedzieć, że chcę aby przy mnie był szczęśliwy aby zobaczył, że czułość i troska to tak samo piękne uczucia jak np. pożądanie....Warto coś takiego mówić? Czy zmieniłoby to Nasze relacje na lepsze? Chcę aby utwierdził się w przekonaniu, że zrobiłabym wiele aby uwierzył w miłość...Jednak na pewno nie będę angażować się jeśli nie zobaczę starań z jego strony a już tym bardziej jeśli odkryję zdradę... ( Dane: Sebastian 30.08.1988)

 

W ostatnim czasie czuję, że bardzo utrudniam sobie życie nietrafnymi wyborami...odkąd poznałam Sebastiana mam tendencję do psucia różnych relacji...a może "swój trafił na swego"? Nie raz przyłapuję się na tym, że jesteśmy do siebie bardzo podobni, z kłamstwem też kiedyś miałam bardzo wielki problem - widzę po nim, że On także utknął w tym bagnie...jedno kłamstwo rodzi drugie itd...Może to właśnie mnie do niego bardzo przyciąga, może ta chęć pomocy? Ale nie czuję się szczęśliwa ani pewna jutra...a raczej nie tak powinna czuć się kobieta w początkowej fazie związku (jesteśmy razem ponad 4 miesiące) i do dzisiaj nie rozumiem dlaczego nie mam tyle sił aby powiedzieć: Stop

 

Witam serdecznie...

No cóż.. to zaczynamy brać się do pracy :D

A więc po postawieniu kart mogę zdecydowanie stwierdzić że jeśli chodzi o Sebastiana no że jest to taka osoba o takim charakterze flirciarza który no co ja tu będę owijał w bawełnę... lubi bawić się lekko uczuciami innych. Często skrywa/ zataja przed Tobą sporo różnorodnych spraw... Osobiście uważam że Wasz związek niestety prędzej czy później ulegnie rozpadowi, bardzo mi przykro... Karty pokazują mi że niebawem mogą Wam wzajemnie puścić emocje i dojść do takiej poważnej kłótni/ sprzeczki. Głównym powodem może być taka jakby zazdrość z którejś ze stron...

 

Jeśli zaś chodzi o Tomka... tutaj z kolei widzę sporo niejasności/ brak deklaracji... Osobiście w kartach pokazuje mi się taki jakby romans z nim od czasu do czasu, niestety stałego związku na poważnie nie widzę w kartach... Bardzo mi przykro..

 

No cóż... To skoro ani nie Sebastian, ani nie Tomek to kto?

Już odpowiadam... mężczyzna, o ciemnych włosach w podobnym do Ciebie wieku.. nowo poznany w okresie czerwca przyszłego roku :) W razie ciekawości o więcej szczegółów to dodam o tym szczęściarzu jeszcze kilka zdań.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo proszę o wróżbę.

Jestem od niecałych 2 miesięcy z Dawidem (ur.16.08.89). Chciałabym wiedzieć co karty mówią o nim i o naszej przyszłości.

Z góry bardzo dziękuję :)

 

Pozdrawiam,

Agnieszka (ur.25.07.91)

 

Witam serdecznie...

Pytanie odnoście Dawida zadałaś moja droga pod tym linkiem -----> http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozb%EA/57268-bardzo-prosz%EA-o-wrozb%EA-kogokolwiek.html

 

Zgodnie z regulaminem jedno to samo pytanie można zadać tylko jednej osobie...

 

Mogę jednak dodać że popieram po części wróżbę @Costadesol..

Gdyż nie widzę w kartach czegoś poważniejszego typu związek, relacja itp.

Kontakt jako tako będziecie wciąż kontynuować na stosunkach CZYSTO koleżeńskich...

 

Dawid jest zdecydowanie szczerą osobą ale bardzo ostrożną... każdy poważniejszy krok musi on przekalkulować na mnóstwo innych sposobów. Dobry kandydat na przyjaciela...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Edytowane przez Tajemniczy
Uzupełnienie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Przed zadaniem pytań proszę zapoznać się szczegółowo z pierwszym

postem w tym temacie gdyż uległ on lekkim zmianom...

 

Przypominam również że już niebawem będzie okazja poprosić mnie o horoskop/ rozkład ogólny na rok 2012.. Trzeba więc mieć oczy szeroko otwarte :D

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)

 

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry

goraco dziekuje za wiadomosci.Wszystko co napisales zgadza sie.Jestes super i dziekuje jescze raz.Od pewnwgo czasu jest miedzy nami pausa.On jest uparty a ja röwniez.Mam nadzieje jednak ze ktöres z nas ulegnie.

Pozdrawiam goraco.

Geliebte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry

goraco dziekuje za wiadomosci.Wszystko co napisales zgadza sie.Jestes super i dziekuje jescze raz.Od pewnwgo czasu jest miedzy nami pausa.On jest uparty a ja röwniez.Mam nadzieje jednak ze ktöres z nas ulegnie.

Pozdrawiam goraco.

Geliebte

 

Dziękuje bardzo za miłe słowa ;)))

Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego dobrego ;)

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Tajemniczy :) powiedz mi czy jacyś mężczyźni w moim otoczeniu są zainteresowani mną :)? kurcze moze sie podobam jakimś, bo na razie dół psychiczny mam żem brzydka ;/ Kasia 23.10.1993 :* buźka

 

Witam cieplutko...

No cóż to szukamy tych Twoich amantów :)

A więc osobiście po postawieniu kart mogę stwierdzić że należysz do osób takich skrytych, zamkniętych w sobie... I to twoje zachowanie zapewne odczuwają przedstawiciele płci przeciwnej... Być może nie chcą oni po prostu zapukać do Twojej osoby (w kwestii uczuciowej) gdyż boją się że się przestraszysz, źle ich zrozumiesz... W kartach widzę że zdecydowanie wpadłaś w oko pewnemu nie co starszemu mężczyźnie o ciemnych włosach z którym na tą chwile prowadzisz kontakt koleżeński... Dodatkowo jest jeszcze pewien amant w równym (co do ciebie) wieku... zaznacza mi się on jako taki ciemny blondyn...

 

Najlepszy i najbardziej owocujący okres w Twoim życiu uczuciowym to marzec/ kwiecień przyszłego roku.

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rafale, czy mógłbyś zrobić jakąś listę komu z pytających powróżysz? Ja swoją prośbę skierowałam na PW jeszcze przed zmianą Twoich zasad i w sumie nie wiem czy mam czekać. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rafale, czy mógłbyś zrobić jakąś listę komu z pytających powróżysz? Ja swoją prośbę skierowałam na PW jeszcze przed zmianą Twoich zasad i w sumie nie wiem czy mam czekać. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

 

 

Już za momencik zobaczę w zeszycie czy już stawiałem karty na Twój problem... Ale wydaje mi się że tak,

Zaraz możesz spodziewać się wiadomości na PW :)))

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

No cóż.. to zaczynamy brać się do pracy :D

A więc po postawieniu kart mogę zdecydowanie stwierdzić że jeśli chodzi o Sebastiana no że jest to taka osoba o takim charakterze flirciarza który no co ja tu będę owijał w bawełnę... lubi bawić się lekko uczuciami innych. Często skrywa/ zataja przed Tobą sporo różnorodnych spraw... Osobiście uważam że Wasz związek niestety prędzej czy później ulegnie rozpadowi, bardzo mi przykro... Karty pokazują mi że niebawem mogą Wam wzajemnie puścić emocje i dojść do takiej poważnej kłótni/ sprzeczki. Głównym powodem może być taka jakby zazdrość z którejś ze stron...

 

Jeśli zaś chodzi o Tomka... tutaj z kolei widzę sporo niejasności/ brak deklaracji... Osobiście w kartach pokazuje mi się taki jakby romans z nim od czasu do czasu, niestety stałego związku na poważnie nie widzę w kartach... Bardzo mi przykro..

 

No cóż... To skoro ani nie Sebastian, ani nie Tomek to kto?

Już odpowiadam... mężczyzna, o ciemnych włosach w podobnym do Ciebie wieku.. nowo poznany w okresie czerwca przyszłego roku :) W razie ciekawości o więcej szczegółów to dodam o tym szczęściarzu jeszcze kilka zdań.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

 

Dziękuję ślicznie:)

A czy mógłbyś zobaczyć naszą relację na najbliższy miesiąc, czy przetrwamy razem przez ten czas? (Mam na myśli Sebastiana) Ostatnio jest jakiś oziębły...może to przez problemy..rozmawialiśmy wczoraj o tym, mówił, że ma dość już uczelni, źle wybrał kierunek ale to już ostatni rok i musi skończyć, pora roku też nieprzychylnie sprzyja- oboje nie przepadamy siedzieć bezczynnie..ja też mam sporo zmartwień, straciłam brata i jest mi ciężko- tylko jestem osobą, która w trudnych chwilach potrzebuje drugiej osoby, choćby przytulić się i pomilczeń a On jednak zamyka się w sobie i odpycha mnie.. To przykre, mówiłam mu o tym ale nie wiem czy coś z tym zrobi.

 

Mówisz, że poznam kogoś nowego? Jeśli możesz to poproszę o drobne szczegóły. Jednak szczerze przez te 5 miesięcy odkąd ponownie zaczęłam spotykać się z mężczyznami jestem bardziej zagubiona i przygnębiona niż przez 2 lata bycia samej...Co za los ;-))

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczör,

czy moglam bym poprosic jeszcze raz o wrözbe?

Barzo cierpie gdyz nie mamy kontaktu juz od dluzszego czasu.Ja bylam prawie 9 tygodni chora.A do tego on wyjezdza 31.12.2011 za granice na stale.Byly plany ze on sie tam uzadzi a ja potem przyjade i moge zadezydowac czy z nim tam zostane.Moje urodziny w marcu tez mialam tam obchodzic.Czasami möj jezyk jest szybszy niz rozum i powiem cos za duzo.On jest albo byl bardzo zazdrosny.Prosto po pracy mialam zawsze od razu jechac do domu.Zero kontaktöw.On wie dobrze ze ja go kocham on tez do mnie to möwil.A teraz sie nawet nie zamelduje.Co mam dalej robic.Prosze popatrz möj Aniolku co z nami bedzie?Cierpie ale jestem silna i prosze powiedz mi prawde.Jesli nasze drogi sie nie zlacza to tez musze dalej zyc.Serce nie sluga ale czy ja uloze sobie jeszcze jakos moje zycie?Mysle zawsze pozytywnie i möwie co ma wisiec nie utonie ale serce boli.

Dziekuje z göry i wiem ze mozesz mi pomöc..

Pozdrowienia

Geliebte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczör,

to znowu ja .Spotkalismy sie dzis na przystanku tramwajowym i oboje nie wiedzielismy jak sie mamy zachowac.Ja juz stalam a on przyszedl chwile stal patrzyl i wtedy podszedl do mnie.Pytal do kiedy bylam na zwolnieniu i gdzie jechalam przed tygodniem.Rozmawial ale byl bardzo zimny do mnie.Moze naprawde powinnam go zapomniec albo ? Osoba postronna moze najlepiej to ocenic.Jak mam dalej postepowac.Jestem bardzo rozczarowana choc jeszcze mam pewne wspomnienia kiedy bylam z nim bardzo szczesliwa.Wierze ze mozesz mi pomöc i dlatego teraz jeszcze raz pisze na goraco i czekam na odpowiedz.

Serdecznie dziekuje.

Geliebte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Moi drodzy... Mam ogromny nawał maili i nie nadążam z odpisywanie wszystkim na bieżąco.

Od razu więc ostrzegam że czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną z wróżbą może się nie co przedłużyć...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczör,

rozumiem ale prosze jesli znajdziesz chwile wolnego czasu to prosze odpisz.Czekam cierpliwie i goraco pozdrawim.

Geliebte

 

Droga @Geliebte...

Za momencik wyślę do Ciebie wiadomość na PW...

Zrobię wszystko co będzie w mojej mocy :)

Pozdrawiam ciepło,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy...

Z tego względu że obiecałem Wam powoli rozkłady ogólne/ horoskop na rok 2012 (za prośbą dużej ilość osóB) to postanowiłem że już niebawem będzie możliwość o taki horoskopik mnie poprosić...

 

Proszę więc mieć oczy szeroko otwarte :D

 

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...