Skocz do zawartości

Chętnie powróżę...


Tajemniczy

Moja wróżba sprawdziła się w...  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moja wróżba sprawdziła się w...

    • 100%
      10
    • 75%
      2
    • 50%
      0
    • 25%
      1
    • Wogóle się nie sprawdziła...
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Rafale :) jesli mogę to prosiłabym o wrózbę :)

Niedawno poznalam kogoś i sama juz nie wiem jak na to patrzec :o ja jestem po przejsciach , on rowniez ...

Chcialabym zapytac o to jak potoczy sie nasza relacja?czy jest szansa na cos powaznego?

jesli mozna dane wysylam na priva

 

 

Witam serdecznie..

Po postawieniu kart, osobiście widzę jakiś taki strach przed zaangażowaniem się, ale ze strony Pana K... Jakby on się bał zacząć się czegoś od nowa...

Po Twojej stronie również podobny lęk można wyczuć. Jak będzie wyglądała Wasza relacja... ? Szczerze mówiąc nie widzę w niej czegoś poważniejszego... Bardziej kontakt koleżeński który z biegiem czasu zamiast się wzmacniać może się osłabiać... głównie przez takie jakby różnice zdań, podglądów. Radziłbym troszkę z dystansem podejść do tych kontaktów aby przypadkiem nie ulokować źle uczuć i przeżyć dość bolesne rozczarowanie.

Pozdrawiam ciepło przesyłając wszystko to co najlepsze,

Rafał :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prośbę o wróżbę na temat pewnej znajomości. Co sądzi o mnie i co zamierza J? Jak będzie wyglądała nasza znajomość w przyszłości? Jesteśmy wyłączni znajomymi.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez szmergel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, ja juz dawalam pytanie wczesniej ale nie wiem czy widziales, zreszta ono nie jest az takie wazne. z ta dziewczyna znowu mi sie wszystko posypalo, teraz juz moje wyciagniecie reki nic nie daje, ona jest strasznie na mnie cieta, a ja dostaje obsesji i szalu ze jej nie ma. Prosze zobacz czy jeszcze wszystko wroci do normy? niby zrobilam cos glupiego wg niej, ale tak naprawde to nic wielkiego, przeprosilam, probowalam. Tydzien nie ma kontaktu... mowiles ze sie ustabilizuje po poprzedniej klotni, a mozesz jeszcze sprawdzic teraz? Blagam... bo ja zwariuje. Powiedz co z nami bedzie...Ja juz nie chce nic wiecej niz to co bylo, sama zrobie zeby wyszlo, byle wybaczyla i chciala sie chociaz spotkac.

dane:

patrycja 82/6/30 - ja

paulina 80/1/4 ona

 

Witam serdecznie...

No cóż mogę powiedzieć... Zostało wypowiedziane kilka słów za dużo i się Wasza znajomość nie co popsuła...

Czy Paulina wybaczy Patrycji...?

Hmmm... Szczerze powiedziawszy, wybaczyć to wybaczy... Ale za namową pewnego mężczyzny (jakiś kolega,przyjaciel - nie wiadomo mi jednak z której strony)...

Warto więc porozglądać się wkoło czy przypadkiem nie ma jakiejś osoby która mogłaby "udobruchać" lekko Paulę a ty wykorzystując tą okazję jeszcze raz na spokojnie wtedy mogłabyś jej wszystko wytłumaczyć. Trzeba się jednak liczyć z tym że Wasze stosunki nie będą już takie jak przed tą przykrą sytuacją.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy dziękuję. A powiedz mi, jak ona zareagowałaby gdybym jej powiedziała co do niej czuję? Nigdy nie byłam z tym szczera...

 

Gdybyś powiedziała Paulinie o swoich uczuciach, uświadamiając jej przy tym że nie jest ona dla Ciebie tylko koleżanką sądzę że troszkę by ją zamurowało.

W kartach ukazuje mi się takie zaskoczenie... Niewykluczone że będzie musiała ona sobie wszystko od nowa w głowie poukładać co zajęło by troszkę czasu.

Myślę jednak że warto spróbować... Nie można przecież ukrywać swoich uczuć do drugiej osoby do końca życia :) Nie o to w tym chodzi...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Chciałabym zapytać, czy pewne studia podyplomowe związane z kulturą będą dla mnie słusznym wyborem pod względem zawodowym w przyszłości (na pv podam ich dokładną nazwę)? Zastanawiam się także nad podjęciem nauki w studium psychotroniki - czy byłaby to dla mnie dobra decyzja? Jesli tak, to kiedy byłby najlepszy ku temu czas?

 

Dziękuję :)

 

Pozdrawiam,

 

Witam serdecznie...

Hmmm... Po postawieniu kart z całą pewnością jestem w stanie powiedzieć że oba warianty przedstawione w tym wątku jak i w wiadomości PW są dobrym pomysłem... Widzę satysfakcję i spełnianie się w wybranych kierunkach. Oczywiście początki będą różne... Ale dałabyś spokojnie radę... Pewna dziewczyna blondynka pomoże Ci się za klimatyzować w nowym otoczeniu...

 

Jeszcze może kilka słów odnośnie studium psychotroniki - Moim zdaniem Kraków byłby zdecydowanie najlepszym miejscem do szkolenia się w tym kierunku (najlepiej w okolicach wiosny - lata)... Widać tutaj głębsze rozwijanie horyzontów, lepsze możliwości. Ale decyzja oczywiście należy do Ciebie :)))

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze - spełnienia marzeń,

Rafał :)))))))))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, mnie tylko chodzi o to zeby ona byla blisko. Juz w jakiejkolwiek formie. Moge mowic co czuje, ale nie musze tego robic. Obie jestesmy otwarte na kobiety, to dla nas zupelnie normalne, wiec zaskoczenie by bylo tylko na zasadzie ze ja to powiedzialam, ona tez byla mna zauroczona, sam to widziales :) A Rafale, tak z tych wszystkich kart ktore dla mnie rozlozyles, myslisz ze bedzie dobrze? Ze jest szansa juz w jakiejkolwiek formie? czy nic nie wroci do normy?

dziekuje za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, mnie tylko chodzi o to zeby ona byla blisko. Juz w jakiejkolwiek formie. Moge mowic co czuje, ale nie musze tego robic. Obie jestesmy otwarte na kobiety, to dla nas zupelnie normalne, wiec zaskoczenie by bylo tylko na zasadzie ze ja to powiedzialam, ona tez byla mna zauroczona, sam to widziales :) A Rafale, tak z tych wszystkich kart ktore dla mnie rozlozyles, myslisz ze bedzie dobrze? Ze jest szansa juz w jakiejkolwiek formie? czy nic nie wroci do normy?

dziekuje za wszystko

 

Hmmm... Pamiętasz naszą pierwszą rozmowę tutaj w tym wątku...? Bo ja pamiętam doskonale. Napisałem że nic poważnego - raczej stosunki koleżeńskie. Niestety wciąż to podtrzymuję. W tej chwili próbuj wywalczyć z jej strony chociaż to... Jeśli to osiągniesz, dasz mi wtedy znać - sprawdzimy wtedy co zrobić i jakie starania włożyć aby powstało coś poważniejszego... Być może nie wszystko jest jeszcze stracone tym bardziej że karty udzielają przede wszystkich wskazówek a życie toczy się według naszych działań. Dobrze...?

 

Pozdrawiam ciepło i 3mam kciuk - nawet dwa :D

Rafał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja mam pytanie, co myśli o mnie Bartek? Zmieniłam sposób postępowania wobec niego, na dużo bardziej ostrożny. Czy to coś zmieni w tej relacji na lepsze? Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prośbę o wróżbę na temat pewnej znajomości. Co sądzi o mnie i co zamierza Jarek (koziorożec)? Jak będzie wyglądała nasza znajomość w przyszłości? Jesteśmy wyłączni znajomymi.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Małgorzata 22 luty 1986

 

Witam serdecznie...

No cóż... Nigdy nie mydliłem oczów i w tym przypadku zrobię to samo...

Jesteście aktualnie na poziomie koleżeńskim i niestety ale po postawieniu kart sądzę że na takim poziomie pozostaniecie dalej...

Oczywiście - rozmawia się Wam dobrze, macie do siebie zaufanie , jednak jest to o wiele za mało do stworzenia poważnego związku, relacji.

Radziłbym z tego miejsca nie angażować się na tyle by później nie było sytuacji źle ulokowanych uczuć.

Pozdrawiam ze wszystkich sił,

Rafał :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Hmmm... Po postawieniu kart z całą pewnością jestem w stanie powiedzieć że oba warianty przedstawione w tym wątku jak i w wiadomości PW są dobrym pomysłem... Widzę satysfakcję i spełnianie się w wybranych kierunkach. Oczywiście początki będą różne... Ale dałabyś spokojnie radę... Pewna dziewczyna blondynka pomoże Ci się za klimatyzować w nowym otoczeniu...

 

Jeszcze może kilka słów odnośnie studium psychotroniki - Moim zdaniem Kraków byłby zdecydowanie najlepszym miejscem do szkolenia się w tym kierunku (najlepiej w okolicach wiosny - lata)... Widać tutaj głębsze rozwijanie horyzontów, lepsze możliwości. Ale decyzja oczywiście należy do Ciebie :)))

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze - spełnienia marzeń,

Rafał :)))))))))

 

Ślicznie dziękuję :)

 

To teraz będę mieć dylemat ;) Jestem na ostatnim roku studiów, więc albo podejmę studia podyplomowe albo studium psychotroniki... O podjęciu studiów myślałam w dalszej przyszłości - jak już będę zarabiać... Studia podyplomowe to tylko 1 rok, więc przypuszczalnie do 2 lat zaczęłabym psychotronikę...

 

Czy mógłbyś bardziej sprecyzować to, że początki będą różne? :) Tu i tu, tak? Możesz być szczery, nawet do bólu ;) A tę blondynkę spotkam na psychotronice czy podyplomowych? ;)

 

Przepraszam, jeśli Cię zamęczam tymi pytaniami... Naparwdę jestem wdzięczna za pomoc :)))

 

Miłego popołudnia,

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie dziękuję :)

 

To teraz będę mieć dylemat ;) Jestem na ostatnim roku studiów, więc albo podejmę studia podyplomowe albo studium psychotroniki... O podjęciu studiów myślałam w dalszej przyszłości - jak już będę zarabiać... Studia podyplomowe to tylko 1 rok, więc przypuszczalnie do 2 lat zaczęłabym psychotronikę...

 

Czy mógłbyś bardziej sprecyzować to, że początki będą różne? :) Tu i tu, tak? Możesz być szczery, nawet do bólu ;) A tę blondynkę spotkam na psychotronice czy podyplomowych? ;)

 

Przepraszam, jeśli Cię zamęczam tymi pytaniami... Naparwdę jestem wdzięczna za pomoc :)))

 

Miłego popołudnia,

Maddie

 

 

Ojej... Ja Cię chce bardzo z całego serca przeprosić za tą plątaninę :) Nie dziwie się że masz wątpliwości :D

A więc może od tej blondynki tajemniczej zaczniemy - tutaj po przystawałbym na studiach. Ona byłaby nie co starsza... jakby już studiowała na tej uczelni przez co mogłaby z pewnością podzielić się z Tobą jakimiś przydatnymi wskazówkami, zapoznać Cię z jakimiś ludźmi.

 

Co do tych początków... Powiem tak - troszkę będziesz się tam źle czuć, tak nieswojo i troszkę lenistwo będzie dawało we znaki :) ... Ale to normalne - nowe otoczenie, ludzie.. Z pewnością jednak dasz sobie radę :)

 

To chyba już tyle...

Jakby co - śmiało pisz...

Pozdrawiam,

Rafał :))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej... Ja Cię chce bardzo z całego serca przeprosić za tą plątaninę :) Nie dziwie się że masz wątpliwości :D

A więc może od tej blondynki tajemniczej zaczniemy - tutaj po przystawałbym na studiach. Ona byłaby nie co starsza... jakby już studiowała na tej uczelni przez co mogłaby z pewnością podzielić się z Tobą jakimiś przydatnymi wskazówkami, zapoznać Cię z jakimiś ludźmi.

 

Co do tych początków... Powiem tak - troszkę będziesz się tam źle czuć, tak nieswojo i troszkę lenistwo będzie dawało we znaki :) ... Ale to normalne - nowe otoczenie, ludzie.. Z pewnością jednak dasz sobie radę :)

 

To chyba już tyle...

Jakby co - śmiało pisz...

Pozdrawiam,

Rafał :))))))))))))))))))

 

:)

 

Hehe, to lenistwo już mi się daje ciut we znaki... ;) Im człowiek dłużej studiuje, tym coraz mniej mu się chce ;) Dzięki :)

 

Pozdrawiam cieplutko :)

 

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, czy mogę jeszcze dopytac o jedną rzecz? Troszkę zawaliłam, bo...nie wzięłam pod uwagę wszystkich opcji... Czy mógłbyś jeszcze raz zerknąć, która ze szkół byłaby dla mnie najlepsza? Przepraszam za kłopot. Wszystko opiszę na pv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, co myśli o mnie Bartek? Zmieniłam sposób postępowania wobec niego, na dużo bardziej ostrożny. Czy to coś zmieni w tej relacji na lepsze? Pozdrawiam:)

 

Oooo... Witam, witam ;)

No to cieszę się że zmieniłaś postępowanie względem Bartosza...

Szkoda tylko że według kart on w dalszym stopniu będzie się blokować na coś więcej w stosunku do Ciebie.

Oczywiście za pewne Twoje działania ułatwiają mu w jakimś stopniu w przebiciu się przez tą barierę, jednak to i tak jest za mało.

Kontakt koleżeński w dalszym stopniu jest widoczny w kartach, nic więcej :/

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Rafał :)))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, czy mogę jeszcze dopytac o jedną rzecz? Troszkę zawaliłam, bo...nie wzięłam pod uwagę wszystkich opcji... Czy mógłbyś jeszcze raz zerknąć, która ze szkół byłaby dla mnie najlepsza? Przepraszam za kłopot. Wszystko opiszę na pv.

 

Wiadomość zwrotna drogą PW poleciała właśnie do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafale

 

Czy możesz spojrzec w przyszłośc i napisać mi czy mam jakieś zdolności paranormalne?

 

Dziekuję

Magdalena 09.01.1977

 

 

A witam Magdo :)

Zdolności paranormalne powiadasz... :)

Hmmm... Odnoszę wrażenie że ktoś w przeszłości z Twoich przodków miał tego typu dar nadprzyrodzony... Jakby jakaś kobieta...

Czy ty również go masz...? Sądzę że tak... Masz przede wszystkich nadzwyczajną intuicję, niewykluczone jakieś sny prorocze (warto je zapamiętywać bo możesz w ten sposób dużo o samej siebie dowiedzieć) i to właśnie jest widoczne w kartach.

Dobry czas w rozwijaniu się tym kierunku to wiosna/ lato tego roku.

Pozdrawiam i powodzenia życzę :D

Rafał :)))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy mam prośbe..wyjasnie na priv:)

 

Witam, Witam...

Hmm... Powiem ci w sekrecie że szczerze powiedziawszy szanse na odnowienie relacji z Panem M są i to spore.

Będziesz się jednak musiała wykazać nie lada charyzmą, zaciętością i inicjatywą.

Jak dobrze pójdzie to do marca widać w kartę spełnienie Twojego celu.

Pozdrawiam i serdeczności podrzucam :)

Rafał :)))))))))))))))

 

PS: Przyszłościowo please o zadawanie pytanek tutaj w wątku bądź drogą mailową gdyż na ogół prywatne wiadomości na EF są zarezerwowane głównie do podawania danych kiedy przykładowo nie chcemy ujawniać ich wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... Jakoś mi się odpowiedź zdublowała :/

No cóż... Wykorzystując okazję że taki post został już przeze mnie dodany to chciałbym Was po prostu pozdrowić :))))))

W końcu - każda okazja dobra :)

Rafał :D

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Oooo... Witam, witam ;)

No to cieszę się że zmieniłaś postępowanie względem Bartosza...

Szkoda tylko że według kart on w dalszym stopniu będzie się blokować na coś więcej w stosunku do Ciebie.

Oczywiście za pewne Twoje działania ułatwiają mu w jakimś stopniu w przebiciu się przez tą barierę, jednak to i tak jest za mało.

Kontakt koleżeński w dalszym stopniu jest widoczny w kartach, nic więcej :/

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Rafał :)))))))))))))))))

 

Dziękiję:) A możesz mi chociaż powiedzieć co on o mnie myśli i jakie ma uczucia? I co go tak blokuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękiję:) A możesz mi chociaż powiedzieć co on o mnie myśli i jakie ma uczucia? I co go tak blokuje??

 

Co Bartosz czuje w stosunku do Ciebie...?

Hmmm... Przede wszystkim zauroczył się on Tobą... Darzy Cię on uczuciem...

Niestety coś go blokuje... Tylko co? Oto jest pytanie...

A no według kart problem tkwi w jego przeszłości - Być może pewna przedstawicielka płci przeciwnej troszkę go zraniła w życiu i teraz są właśnie tego negatywne efekty. Ech... Przełamania z jego strony odnośnie tej sytuacji można spodziewać się wtedy - kiedy będzie on w 100% pewien że to ta kobieta na którą czeka.

No starać, starać się trzeba.

Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki aby się udało ;)

Rafał :)))))))))))))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe , Tajemniczy, na pv wyjasnie o co chodzi, ok?

 

Szczerze mówiąc to nie można...

Przed momentem napisałem że Prywatne Wiadomości są zarezerwowane głównie dla podawania danych typu data urodzenia, imiona, nazwy prywatnych firm itp.

Tym bardziej że pytania które postawiłaś dla moich kart nie są krępujące na tyle aby je "ukrywać".... Już bez przesady...

Pozdrawiam,

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Rafale :)

Dziekuje serdecznie za postawienie kart :) jest dokladnie tak jak sie spodziewalam:)

ale czy moge jeszcze zadac pytanie?

Chcialabym dowiedziec sie czy spotkam kogos na swojej drodze kto pozwoli mi zapomniec o bylym? kogos kto obdarzy mnie uczuciem i ja jego obdarze :)

jesli tak to kiedy to niej wiecej bedzie :) pytam poniewaz ja juz powoli trace nadzieje na zejscie sie z tym facetem ktorego kocham :(

 

pozdrawiam serdecznie

amesia

 

Ewelina 25.11.1987

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Co Bartosz czuje w stosunku do Ciebie...?

Hmmm... Przede wszystkim zauroczył się on Tobą... Darzy Cię on uczuciem...

Niestety coś go blokuje... Tylko co? Oto jest pytanie...

A no według kart problem tkwi w jego przeszłości - Być może pewna przedstawicielka płci przeciwnej troszkę go zraniła w życiu i teraz są właśnie tego negatywne efekty. Ech... Przełamania z jego strony odnośnie tej sytuacji można spodziewać się wtedy - kiedy będzie on w 100% pewien że to ta kobieta na którą czeka.

No starać, starać się trzeba.

Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki aby się udało ;)

Rafał :)))))))))))))

 

Kurcze, cóż poczekam... Dziękuję za trzymanie kciuków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Widzę, że jesteś bardzo życzliwy, pomocny i cierpliwy, dlatego pozwolę sobie poprosić cię o pomoc.

 

Niedawno zostałam bardzo nieładnie potraktowana przez pewnego osobnika, po miesiącach wirtualnej znajomości. Osobnika, którego bardzo lubiłam i który podobno odwzajemniał moją sympatię. Pozostawił mnie z domysłami, bo nie raczył wyjaśnić, dlaczego zrywa kontakt, chociaż prosiłam go przed spotkaniem o szczerość. Tak naprawdę jedyne co mi przychodzi teraz na myśl to to, że od początku do końca chodziło mu tylko o seks (mimo, że znał moje zasady), a ponieważ go nie dostał, wyrzucił mnie ze swojego życia jak śmiecia. Podczas spotkania było kilka czerwonych świateł, a pożegnanie...jakiś kiepski żart. Czy mam rację? Czy była to jedna wielka gierka, w której nie liczyło się to co myślę i czuję? Wydaje mi się, że odpowiedź na to pytanie pomogłoby mi zapomnieć, że kiedykolwiek go znałam.

 

Paulina 08.01.1991 i Marcin 31.03.1978 (o ile podał mi prawdziwą datę...)

 

P.S. Dlaczego mam przeczucie, że jeszcze się odezwie? Pewnie jest gdzieś w głębi mnie pragnienie, żeby mnie przeprosił, ale może karty coś powiedzą? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) czy ja tez mogłabym cie prosić żebyś i dla mnie zerknął w karty:) chciałabym zapytać, bo kończę już studia i mam nadzieje już niedługo się bronić i boje się trochę jak mi pójdzie ta obrona? i chciałabym jeśli można zapytać jeszcze, co potem będzie dla mnie najlepsze bo zastanawiam się czy może powinnam wyjechać czy może lepiej zostać i pomyśleć o zmianie pracy i jakoś sobie tutaj to wszystko poukładać? dziękuję jeśli znajdziesz dla mnie chwilkę:) ewelina 22.08.1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Witam...

Hmm... Powiem ci w sekrecie że szczerze powiedziawszy szanse na odnowienie relacji z Panem M są i to spore.

Będziesz się jednak musiała wykazać nie lada charyzmą, zaciętością i inicjatywą.

Jak dobrze pójdzie to do marca widać w kartę spełnienie Twojego celu.

Pozdrawiam i serdeczności podrzucam :)

Rafał :)))))))))))))))

 

PS: Przyszłościowo please o zadawanie pytanek tutaj w wątku bądź drogą mailową gdyż na ogół prywatne wiadomości na EF są zarezerwowane głównie do podawania danych kiedy przykładowo nie chcemy ujawniać ich wszystkim :)

ooo!! ależ mnie pocieszyłes:) naprawde:P oczywiscie.. bede pamietała na przyszłość o prośbach;) to a propo tego Pana mam jeszcze jedno pytanko:D mozesz sprawdzić jego uczucia do mnie? i jeżeli relacja by się odnowiła to jak ona by wyglądała? chodzi mi tutaj o to czy tylko wyjasnimy sobie cos i rozejdziemy się czy widać jakiś związek? Bede Ci ogromnie wdzięczna:roza: również przesyłam gorące pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wróżbę w sprawie pracy ponieważ poszukuję i juz od dłuższego czasu nie moge jej znalesc, a bardzo jej porzebuje pewnie jak każdy! Ostatnioo miałam szanse pracować ale oczywiscie znowu zmarnowalam szanse strasznie mnie to boli i jestem rozczarowana sama sobą nie wiem czego jakis diabel we mnie wstąpił ze tego nie zrobiłam. Bradzo bym prosiła czy znajde w najblizszym czasie prace mniej wiecej kiedy czy to bedzie spełenienie moich marzen albo celu do ktorego daże. I jakas wróżba na kolejne miesiace jakas ostrzegawcza czy moze co sie wydarzy jakies pozytywne zmainy czy cos. dziękuje Aneta 09.10.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za człowiek, co sądzi o mmnie jakie ma zamiary

23/9/1960

 

A może jakieś "witam" bym się doczekał czy coś w tym stylu... hmmm?

No ale okej... Proszę o podanie wszystkich danych (tj. imię oraz data ur.) Pani jak i tej drugiej osoby.

Bez tych danych nie jestem w stanie nic powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Rafale :)

Dziekuje serdecznie za postawienie kart :) jest dokladnie tak jak sie spodziewalam:)

ale czy moge jeszcze zadac pytanie?

Chcialabym dowiedziec sie czy spotkam kogos na swojej drodze kto pozwoli mi zapomniec o bylym? kogos kto obdarzy mnie uczuciem i ja jego obdarze :)

jesli tak to kiedy to niej wiecej bedzie :) pytam poniewaz ja juz powoli trace nadzieje na zejscie sie z tym facetem ktorego kocham :(

 

pozdrawiam serdecznie

amesia

 

Ewelina 25.11.1987

 

Witam ponownie ;)

No cóż... Mężczyzny który tak na prawdę pomorze Tobie zapomnieć o przeszłości pojawi się dopiero na wiosnę ale 2013 roku.

Do tego jednak czasu pewien lekko młodszy kandydat będzie miał na celu zdobycia Twoich względów (lato tego roku)...

Nie ukrywam że jak to mężczyzna - namiesza Ci w serduchu. Pozytyw tego jednak będzie taki że na własnej skórze odkryjesz to że osoba którą obecnie "kochasz" to nie ta pierwsza i nie ostatnia. A zresztą zaczniesz jeszcze bawić się życiem :) Zobaczysz...

 

Pozdrawiam cieplutko i szczęścia w miłości tej nieszczęsnej życzę :)

Rafał :))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Widzę, że jesteś bardzo życzliwy, pomocny i cierpliwy, dlatego pozwolę sobie poprosić cię o pomoc.

 

Niedawno zostałam bardzo nieładnie potraktowana przez pewnego osobnika, po miesiącach wirtualnej znajomości. Osobnika, którego bardzo lubiłam i który podobno odwzajemniał moją sympatię. Pozostawił mnie z domysłami, bo nie raczył wyjaśnić, dlaczego zrywa kontakt, chociaż prosiłam go przed spotkaniem o szczerość. Tak naprawdę jedyne co mi przychodzi teraz na myśl to to, że od początku do końca chodziło mu tylko o seks (mimo, że znał moje zasady), a ponieważ go nie dostał, wyrzucił mnie ze swojego życia jak śmiecia. Podczas spotkania było kilka czerwonych świateł, a pożegnanie...jakiś kiepski żart. Czy mam rację? Czy była to jedna wielka gierka, w której nie liczyło się to co myślę i czuję? Wydaje mi się, że odpowiedź na to pytanie pomogłoby mi zapomnieć, że kiedykolwiek go znałam.

 

Paulina 08.01.1991 i Marcin 31.03.1978 (o ile podał mi prawdziwą datę...)

 

P.S. Dlaczego mam przeczucie, że jeszcze się odezwie? Pewnie jest gdzieś w głębi mnie pragnienie, żeby mnie przeprosił, ale może karty coś powiedzą? Pozdrawiam.

 

Witam, Witam :)))

Cieszę się że takie pozytywne wrażenie sprawiłem na Twojej osobie :)

Staram się każdą osobę zrozumieć indywidualnie.

Zresztą... Jeśli ktoś jest dla mnie miły to czemu miałbym się nie odwzajemnić tym samym ... ? :))))))

 

No okej. Może przejdę do tych spraw troszkę poważniejszych - dokładniej o Marcina.

Cóż mogę o nim powiedzieć.. Ogólnie ukazuje mi się on przede wszystkim jako osoba o typie flirciarza...

Lubi się on bawić uczuciami, nie jest on nigdy do końca szczery. Uwielbia towarzystwo kobiet.

Czy dobrze myślisz odnośnie jego postawy? Szczerze - to mogę Tobie pogratulować intuicji ale tak...

"Zakończył" on z Tobą kontakt gdyż no nie dostał tego co oczekiwał.

Pewnie teraz myślisz "Czemu ja słowo "zakończył" napisałem tak a nie inaczej... "

A otóż dlatego bo w ciągu 2 miesięcy widać z jego strony chęć ponowienia kontaktu... No i tutaj przy kontakcie stoi karta mówiąca o nieszczerości.

Radziłbym więc osobiście darować sobie relację z Panem M bo szkoda nerwów i czasu.

Skup się na realnych mężczyznach którzy poświęcą Tobie każdą minutę swojego życia. A co najważniejsze - przyjmą do świadomości Twoje zasady.

 

Pozdrawiam ciepluteńko i życzę wszystkiego, wszystkiego co najlepsze,

Rafał :))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) czy ja tez mogłabym cie prosić żebyś i dla mnie zerknął w karty:) chciałabym zapytać, bo kończę już studia i mam nadzieje już niedługo się bronić i boje się trochę jak mi pójdzie ta obrona? i chciałabym jeśli można zapytać jeszcze, co potem będzie dla mnie najlepsze bo zastanawiam się czy może powinnam wyjechać czy może lepiej zostać i pomyśleć o zmianie pracy i jakoś sobie tutaj to wszystko poukładać? dziękuję jeśli znajdziesz dla mnie chwilkę:) ewelina 22.08.1988

 

Dobry wieczór :)))

Może tak od razu do konkretów dojdę... ? I chyba tak zrobię...

A więc... Zaczniemy od obrony - Karty mówią że obronić to się obronisz.. Jednak muszę Ci powiedzieć że masz do tego czasu jeszcze sporo wysiłku w to włożyć... i przede wszystkim zapanować nad stresem. Bo on Ci lubi doskwierać w takich sytuacjach... Prawda? Dodatkowo przydatne może być wsparcie pewnego (równego ku Tobie wieku) mężczyzny :)

 

Jeśli chodzi o tą Twoją przyszłość to... kurcze, szykuj się na fortunę w życiu :)

Na czerwiec - lipiec Twoje życie się tak poukłada, pomiesza że będziesz w ciągłym rozjeździe (Polska - zagranica, zagranica - Polska).

Jednak Twoje miejsce według kart jest za granicą. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji.

 

Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki aby się udało z tą obroną i w ogóle wszystko było naj - naj w Twoim życiu,

Rafał :)))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo!! ależ mnie pocieszyłes:) naprawde:P oczywiscie.. bede pamietała na przyszłość o prośbach;) to a propo tego Pana mam jeszcze jedno pytanko:D mozesz sprawdzić jego uczucia do mnie? i jeżeli relacja by się odnowiła to jak ona by wyglądała? chodzi mi tutaj o to czy tylko wyjasnimy sobie cos i rozejdziemy się czy widać jakiś związek? Bede Ci ogromnie wdzięczna:roza: również przesyłam gorące pozdrowienia:)

 

Ooo.. Witam ponownie :)))

Hmmm... Jeśli chodzi o Twoje pytanko odnośnie Pana M...

Powiem tak... Odnowa relacji Waszej będzie głównie polegała na takim oczyszczeniu atmosfery, rozmowie w cztery oczy, wyjaśnienie sobie kilku spraw.

Jeśli do tego dojdzie to możesz się spodziewać szansy na stosunki koleżeńskie ponieważ uczucie Pana M na nic więcej nie pozwalają... kontakt jednak będzie kontynuowany.

 

Pozdrawiam cieplutko,

Rafał :))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wróżbę w sprawie pracy ponieważ poszukuję i juz od dłuższego czasu nie moge jej znalesc, a bardzo jej porzebuje pewnie jak każdy! Ostatnioo miałam szanse pracować ale oczywiscie znowu zmarnowalam szanse strasznie mnie to boli i jestem rozczarowana sama sobą nie wiem czego jakis diabel we mnie wstąpił ze tego nie zrobiłam. Bradzo bym prosiła czy znajde w najblizszym czasie prace mniej wiecej kiedy czy to bedzie spełenienie moich marzen albo celu do ktorego daże. I jakas wróżba na kolejne miesiace jakas ostrzegawcza czy moze co sie wydarzy jakies pozytywne zmainy czy cos. dziękuje Aneta 09.10.1986

 

Witam..

Ojej, no faktycznie ty często takie pochopne decyzje podejmujesz. Często działasz a dopiero potem kalkulujesz wszystko...

Pracę Anetko widzę do kwietnia, tego roku oczywiście. Będzie to praca jakby troszkę z handlem jakimś powiązana lekko - kontakt z ludźmi. Posada ta będzie u mężczyzny starszego - lekko siwawego. Mam nadzieje że szansy jednak tej nie zmarnujesz :) Finansowo powinna być ona okej... Oczywiście początki mogą być słabe ale po 2-3 miesiącach powinno być całkiem, całkiem.

 

Na jesień - zima tego roku dostaniesz jakąś propozycję na własną działalność. Jeśli więc masz coś takiego w planach to warto będzie z tego skorzystać. Więcej jednak informacji na ten temat nie widzę w kartach...

 

Co do wróżby ostrzegawczej... Hmmm...

Uważać na kobietę - blond włosy (może ona źle Tobie życzyć) oraz uważać na bóle głowy które mogą dać one we znaki w okolicach marca.

Z takich korzystniejszych wieści to drobna wygrana się szykuje na luty - zagrać proszę w dniu kiedy Twoja intuicja Ci powie że to ten właściwy czas.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia i rozwagi,

Rafał :))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałabym się dowiedzieć jak potoczy się moje życie zawodowe..jestem teraz niestety bez pracy...Kamila 31.07.1989r

 

Witam Cię bardzo serdecznie Kamilo...

Powiem krótko ale i konkretnie...

Taki przestój odnośnie braku stałej pracy będzie niestety występować do czerwca tego roku. Praca ta będzie u szefostwa małżeństwa.

W między czasie widać takie dorabianie sobie... Nie będą to jakieś "kokosy" ale zawsze Ci to pomorze w sytuacji finansowej.

Od nowego jednak roku duże zmiany w kwestii zawodowej Cię czekać będą (pozytywne oczywiście) - jakaś umowa itp... Teraz niestety musisz się jeszcze troszkę przemęczyć. Wytrzymasz...

 

Pozdrawiam i wysyłam wszystko to co najlepsze,

Rafał :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo ci dziękuję. Twoja odpowiedź podniosła mi ciśnienie i jestem na siebie zła, bo chciałabym już nie reagować na to emocjonalnie...Wiem, że spotyka się w Polsce z kobietami, opowiadał mi o tym. Wiem, że podobam mu się, bo nawet nie próbował tego ukrywać, poza tym między nami był intensywny flirt, toteż można uznać go za flirciarza. Myślał tylko o jednym- ok, zdarza się, to tylko samiec. Ale takiego braku klasy nie spodziewałam się po nim. Na pewno nie odzyska mojego zaufania, sympatii i szacunku, jednak jeśli faktycznie skontaktuje się ze mną? Z przyjemnością przypomnę mu, że skończyło się jego 5 minut :) Dziękuję za życzenia, wzajemnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;)

No cóż... Mężczyzny który tak na prawdę pomorze Tobie zapomnieć o przeszłości pojawi się dopiero na wiosnę ale 2013 roku.

Do tego jednak czasu pewien lekko młodszy kandydat będzie miał na celu zdobycia Twoich względów (lato tego roku)...

Nie ukrywam że jak to mężczyzna - namiesza Ci w serduchu. Pozytyw tego jednak będzie taki że na własnej skórze odkryjesz to że osoba którą obecnie "kochasz" to nie ta pierwsza i nie ostatnia. A zresztą zaczniesz jeszcze bawić się życiem :) Zobaczysz...

 

 

Pozdrawiam cieplutko i szczęścia w miłości tej nieszczęsnej życzę :)

Rafał :))))))))))))))))))

 

Bawic się to ja bawie życiem Drogi Rafale:O przynajmniej mniej

mysle , co raz to nowy sie pojawia , do wyboru do koloru az sie czasem zastanawiam skad oni mi tak wyrastaja jak grzyby po deszczu ale ... eh...szkoda gadac :(

A jeszcze jesli moglabym dopytac , ten co ma w 2013 roku sie pojawić to czy mozna tak mniej wiecej dowiedziec sie kto to bedzie? no nie wiem w jakich okolicznosc jego poznal? brunet/blondyn? cos w tym stylu ^^

A ten mlodszy to mi sie wcale nie podoba ^^ nigdy z mlodszym nie krecilam haha poniewaz dzieci mnie nie kręcą no ale coz... moze mi sie troche poprzesatwiac w głowce :P

 

ślicznie dziekuje :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... jestem w szoku :)

Właśnie buszując po moim wątku zauważyłem zapomnianą przeze mnie ankietę którą kiedyś uruchomiłem.

Jak ktoś nie wie gdzie ona jest... to tam na górę proszę zerknąć :D

Powiem szczerze - jestem pozytywnie zaskoczony tymi wysokimi statystykami :)

Dziesięciu osobom moje przepowiednie sprawdziły się w 100% a dwóm w 75 %...

Dodatkowo kilkanaście maili przeczytałem dość miłych :)

Zdarzały i się te niekorzystne, jednak chociaż one motywują mnie do polepszania i rozwijania swoich umiejętności.

Super ! Mam nadzieje że będzie tak dalej (no może bez tych negatywnych - jednak i te muszą być )

;))))))))))))

 

 

Pozdrawiam Was wszystkich życząc samych pozytywnych wróżb o.O

Rafał :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AngeloYasmine

Witam Panie Rafale!

Czytając Pana wątek i bardzo pochlebne posty względem wróżb i pomocy skuszę się o prośbe dotyczącą kilku pytań.Jestem obecnie sama ale zakończyłam relację ze swoim przyajcielem .Chciałabym się dowiedzieć czy coś jeszcze będzie mnie z nim łaczyło czy to już koniec relacji i brak powrotu.Bo mi się wydaje że nie do końća to jest koniec a nie chce powtarzać starych błedów i być dalej nieszczęsliwa......I kim dla niego jestem tak prawdzwie ...

I co mnie czeka w miłości ,czy znajdę w końcu kogos z kim stworzę prawdziwy związek .....dane moje wyśle na priw Proszę o odpowiedź i dziękuje za czas mi poświęcony..pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam ja podałam wczesniej swoje dane a to był dodatek na pana zapytanie

stad nie było tego witaj, przepraszam jesli uraziłam. Moze jeszcze taz od początku

Ewa 1/4/1957 , oraz Darek 23/9/1969. co to za człowiek jakie ma zamiary i czy cos z tej

znajomości wyjdzie, bo moje uczucia ulokowałam chyba nie tam gdzie trzeba

czyli Roman 17/07/1963 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem- pozytywy na Twój temat zachęcają do zadania pytania akurat Tobie:)

 

Czy relacja z Panem X się kiedyś zmieni? Rozstaliśmy się miesiąc temu a raczej wszystko urwało się..bez żadnych wyjaśnień. Wiem, że mnie oszukał, nie odzywamy się do siebie mimo iż raz na tydzień się spotkamy 'w pracy' ale gdzieś we mnie siedzi złość na niego, że tak się zachował i że tego chociaż nie wyjaśnił:/ Zastanawia mnie czy on ma w związku z tym co między nami zaszło czyste sumienie i już o tym nie myśli? Czy dojdzie kiedyś do konfrontacji?( a czuję, że jeśli dojdzie do tego to mu w końcu to wszystko wygarnę bo wszystko się już we mnie gotuje:P)- ta cała jednak nie do końca wyjaśniona sprawa cały czas mnie męczy:|

Oraz ciekawi mnie czy spotkam w najbliższym czasie kogoś kto będzie ze mną szczery, z kim będę szczęśliwa na dłuższą metę bo panów się dużo kręci lecz mam tendencję (jak zapewne widać) do wyboru tych nieodpowiednich..:( Nie mam też 18 lat a chciałabym zacząć tworzyć coś trwałego z planami na przyszłość:) Pozdrawiam, dane wyślę na prive i mam nadzieję, że w miarę czytelnie to wszystko opisałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafale;) jeśli znajdziesz chwilkę czasu, bardzo proszę o karty;) Pytanie dotyczy mojego życia uczuciowego-kiedy poznam faceta z którym stworzę "rodzinę"? Poza tym proszę o karty na ewentualny wyjazd. Rozważam obecnie wyjazd za granicę, jestem w trakcie etapu rekrutacji do jednej z firm za granicą, ale jeszcze nie jestem w 100% przekonana, bo byłaby to prawdziwa rewolucja w moim życiu;) Ale do pytania: czy wyjadę?

pozdrawiam ciepluśko&dziękuję za poświęcony czas;)

Emilka (20gru80)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki za odpowiedź...muszę przyznać,że TA praca będzie u szefostwa małżeństwa:)Właśnie przyszli teściowie zaproponowali mi pracę,ale mam lekkie obawy co do jej przyjęcia..nie wiem czy to nie wpłynie na stosunki między nami...a i jeszcze jedno jeśli mogę prosić...czy nie muszę obawiać się o moje zdrowie???Z góry dzęki i serdecznie pozdrawiam :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Co Bartosz czuje w stosunku do Ciebie...?

Hmmm... Przede wszystkim zauroczył się on Tobą... Darzy Cię on uczuciem...

Niestety coś go blokuje... Tylko co? Oto jest pytanie...

A no według kart problem tkwi w jego przeszłości - Być może pewna przedstawicielka płci przeciwnej troszkę go zraniła w życiu i teraz są właśnie tego negatywne efekty. Ech... Przełamania z jego strony odnośnie tej sytuacji można spodziewać się wtedy - kiedy będzie on w 100% pewien że to ta kobieta na którą czeka.

No starać, starać się trzeba.

Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki aby się udało ;)

Rafał :)))))))))))))

 

Jeśli mogę spytać, to na jaki okres sprawdzałeś relację? Bo może teraz to nie ten czas po prostu...Aha, i jeszcze jedno napisałeś , ze się zauroczył, ze darzy mnie uczuciem - jakim uczuciem?Bo zauroczenie to dla mnie takie bardziej podobanie się komuś. Wybacz mi dociekliwość:))))))))))

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)))

Może tak od razu do konkretów dojdę... ? I chyba tak zrobię...

A więc... Zaczniemy od obrony - Karty mówią że obronić to się obronisz.. Jednak muszę Ci powiedzieć że masz do tego czasu jeszcze sporo wysiłku w to włożyć... i przede wszystkim zapanować nad stresem. Bo on Ci lubi doskwierać w takich sytuacjach... Prawda? Dodatkowo przydatne może być wsparcie pewnego (równego ku Tobie wieku) mężczyzny :)

 

Jeśli chodzi o tą Twoją przyszłość to... kurcze, szykuj się na fortunę w życiu :)

Na czerwiec - lipiec Twoje życie się tak poukłada, pomiesza że będziesz w ciągłym rozjeździe (Polska - zagranica, zagranica - Polska).

Jednak Twoje miejsce według kart jest za granicą. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji.

 

Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki aby się udało z tą obroną i w ogóle wszystko było naj - naj w Twoim życiu,

Rafał :)))))))))))))))))))))))))

 

Dziękuje Ci kochany jesteś:) kurczaki no ta moja praca to mnie wykończy... no stres jest i faktycznie czasem może i nad nim nie potrafię zapanować i tak bym już chciała mieć to za sobą, ale może jakoś dam rade;) hmm no i faktycznie jest mężczyzna w moim wieku także troszke i to wsparcie też chyba jest...:_usmiech:

Fortuna w życiu mówisz heh no ja nie wiem... a powiesz mi tylko, co miałeś na myśli fortuna, że szczęście czy pieniądze? Tak mnie troszkę jeszcze kusi, żeby o to podpytać, aleeee nie lepiej zostawię to tak jak jest:) mam tylko nadzieję, że będę na to zasługiwać:) dziękuję Ci raz jeszcze za poświęcony czas i za bycie taką pozytywną osobą, bo aż miło się czyta te twoje posty:oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy moglbys mi powrozyc na to pytanie : Jak bedzie z kobietami w moim zyciu w ciagu najblizszych 10 lat? I z moja otwartoscia na nie tez..

Dane wysylam na pw ;]

 

Witam...

Bardzo mi przykro ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie...

Osobiście w kartach którymi się posługuje mam dostęp do 2-3 lat maksymalnie.

Pozdrawiam,

Rafał :))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj .RAFALE . bardzo cie prosze o wrozbe dotyczaca mego syna ,nie mam z nim kontaktu od jakiegos czasu. jesli sie zgodzisz to pytanie wysle na emaila jesli to nie byl by problem,pozdrawiam.:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj .RAFALE . bardzo cie prosze o wrozbe dotyczaca mego syna ,nie mam z nim kontaktu od jakiegos czasu. jesli sie zgodzisz to pytanie wysle na emaila jesli to nie byl by problem,pozdrawiam.:_smutny:

 

Witam...

Ojej... no dobrze.. Zrobię specjalnie dla Ciebie wyjątek...

Za momencik otrzymasz ode mnie wiadomość na PW.

Pozdrawiam z całego serduszka,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Bardzo mi przykro ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie...

Osobiście w kartach którymi się posługuje mam dostęp do 2-3 lat maksymalnie.

Pozdrawiam,

Rafał :))))))))

alez nie ma problemu, niech bedzie w takim razie na 2-3, na ile najdlaej jest Ci wygodnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Rafale!

Czytając Pana wątek i bardzo pochlebne posty względem wróżb i pomocy skuszę się o prośbe dotyczącą kilku pytań.Jestem obecnie sama ale zakończyłam relację ze swoim przyajcielem .Chciałabym się dowiedzieć czy coś jeszcze będzie mnie z nim łaczyło czy to już koniec relacji i brak powrotu.Bo mi się wydaje że nie do końća to jest koniec a nie chce powtarzać starych błedów i być dalej nieszczęsliwa......I kim dla niego jestem tak prawdzwie ...

I co mnie czeka w miłości ,czy znajdę w końcu kogos z kim stworzę prawdziwy związek .....dane moje wyśle na priw Proszę o odpowiedź i dziękuje za czas mi poświęcony..pozdrawiam serdecznie

 

Witam, Witam..

Ach ta nieszczęsna miłość - tyle z nią problemów.

No to patrzymy co i jak,

A więc.. Jeśli chodzi o tą relację z przyjacielem to osobiście widzę w kartach że od czterech tygodni do trzech miesięcy możliwy będzie jeszcze z jego strony jakiś odzew w stosunku do Ciebie. Obawiam się jednak że odnowa tego kontaktu będzie miała głównie na celu oczyszczenie atmosfery i wyjaśnieniu sobie kilku spraw. Po tej sytuacji nie wykluczony będzie definitywny koniec.

 

Jeśli zaś chodzi o poszukiwania tego szczęściarza który będzie mieć zaszczyt zdobyć Twoje względy to sądzę że pojawi się on już niebawem bo jesienią tego roku. Będzie to nowo poznana osoba o ciemnych włosach (nie co starsza)... Jak się poznacie? - Szczerze to będzie total przypadek :) Ojej.. ale będziesz szczęśliwa ku jego boku :)

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę szczęścia w sprawach uczuciowych, i nie tylko,

Rafał :))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam ja podałam wczesniej swoje dane a to był dodatek na pana zapytanie

stad nie było tego witaj, przepraszam jesli uraziłam. Moze jeszcze taz od początku

Ewa 1/4/1957 , oraz Darek 23/9/1969. co to za człowiek jakie ma zamiary i czy cos z tej

znajomości wyjdzie, bo moje uczucia ulokowałam chyba nie tam gdzie trzeba

czyli Roman 17/07/1963 Pozdrawiam

 

 

Witam serdecznie...

No cóż... to zaczynamy prześwietlenia tych dwóch tajemniczych mężczyzn :)

Na sam początek - Roman... Jest to przede wszystkim taki bajkopisarz... Odnoszę wrażenie że jego atrybutami są małe kłamstewka które wykorzystuje do zdobywania względów kobiet. Bardziej charakter flirciarza tutaj zaznacza mi się w kartach. Do związku mimo dość poważnego wieku jeszcze nie dorósł. Na Twoim miejscu tak z dystansikiem, z dystanikiem do niego bym podszedł.

 

Jeśli zaś chodzi o Dariusza - tutaj troszkę się podobna sytuacja mi pokazuje. Najlepiej byłoby gdybym powyższy tekst skopiował i wkleił tutaj.. Kobieciarz, lubi fantazjować, często zataja jakieś sprawy przez co możesz odnosić wrażenie że troszkę Cię oszukuje, ma on swoje zasady. Nie lubi być on "uwięziony" w stałym związku przez co ma on taką tendencję do skakania na boki... Radziłbym uważać i nie angażować się zbyt szybko... Szkoda by było abyś ulokowała źle swoje uczucia...

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia z tymi mężczyznami,

Rafał :)))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tajemniczy Rafale.

Nie dość, że ankietę masz tak pozytywną, to jeszcze po twoim wpisie (ten do AngeloYasmine), człowiem inaczej zapewne patrzy na świat.

Więc i Ja :prosi: o wróżbę odnośnie miłości - kiedy, z kim, w jakich okolicznościach ?

Dziękuję

 

PS Dane na priv. :roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem- pozytywy na Twój temat zachęcają do zadania pytania akurat Tobie:)

 

Czy relacja z Panem X się kiedyś zmieni? Rozstaliśmy się miesiąc temu a raczej wszystko urwało się..bez żadnych wyjaśnień. Wiem, że mnie oszukał, nie odzywamy się do siebie mimo iż raz na tydzień się spotkamy 'w pracy' ale gdzieś we mnie siedzi złość na niego, że tak się zachował i że tego chociaż nie wyjaśnił:/ Zastanawia mnie czy on ma w związku z tym co między nami zaszło czyste sumienie i już o tym nie myśli? Czy dojdzie kiedyś do konfrontacji?( a czuję, że jeśli dojdzie do tego to mu w końcu to wszystko wygarnę bo wszystko się już we mnie gotuje:P)- ta cała jednak nie do końca wyjaśniona sprawa cały czas mnie męczy:|

Oraz ciekawi mnie czy spotkam w najbliższym czasie kogoś kto będzie ze mną szczery, z kim będę szczęśliwa na dłuższą metę bo panów się dużo kręci lecz mam tendencję (jak zapewne widać) do wyboru tych nieodpowiednich..:( Nie mam też 18 lat a chciałabym zacząć tworzyć coś trwałego z planami na przyszłość:) Pozdrawiam, dane wyślę na prive i mam nadzieję, że w miarę czytelnie to wszystko opisałam:)

 

Mmm... Pozytywny powiadasz? ;)

No staram się, staram...

No ale dość tych pogaduszek tylko do roboty trzeba się brać ! :))

A więc... Jeśli chodzi o tego Pana X... to odnoszę wrażenie że były kandydat do stałego związku z Tobą po prostu się przestraszy i zwiał. Być może cała Wasza znajomość rozwijała się w zbyt szybkim tempie... Udał się on po prostu najprostszą drogą - bez wyjaśnień, bez jakiegokolwiek słowa. Tchórz i tyle! Czy dojdzie jeszcze do jakiegoś kontaktu między Wami? Szczerze powiedziawszy to nie powinno mieć to już miejsca...

 

To w takim razie szukamy dla Ciebie jakiegoś fajnego faceta :)))

Hmm... Mężczyzna, w równym wieku z dość majętnej rodziny niewykluczone że będzie robił co do Ciebie podchody w okresie letnim - jakby w czasie jakiegoś wyjazdu... No powinien Ci się on spodobać... Wasza relacja jednak będzie się dość długo rozwijała a to za sprawą że nie lubisz podejmować pochopnych decyzji tylko wolisz każdy nawet najmniejszy krok przeanalizować na kilkanaście tysięcy kombinacji do momentu kiedy będziesz pewna na 100 % że dobrze robisz. Stały związek - jesień bieżącego roku :)

 

Podpowiedź od kart (troszkę z innej beczki) - Uważaj przez najbliższe 4 tygodnie na złodzieja kieszonkowca.

 

Pozdrawiam cieplutko życząc wszystkiego co najlepsze,

Rafał :))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafale;) jeśli znajdziesz chwilkę czasu, bardzo proszę o karty;) Pytanie dotyczy mojego życia uczuciowego-kiedy poznam faceta z którym stworzę "rodzinę"? Poza tym proszę o karty na ewentualny wyjazd. Rozważam obecnie wyjazd za granicę, jestem w trakcie etapu rekrutacji do jednej z firm za granicą, ale jeszcze nie jestem w 100% przekonana, bo byłaby to prawdziwa rewolucja w moim życiu;) Ale do pytania: czy wyjadę?

pozdrawiam ciepluśko&dziękuję za poświęcony czas;)

Emilka (20gru80)

 

 

Dzień dobry... pfff.. Dobry wieczór znaczy...

No to od razy przejdę do konkretów... A więc... No troszkę masz wymagania duże odnośnie przedstawicieli płci przeciwnej... No i dobrze. Ogólnie jesteś dość osobą taką zdecydowaną która wie czego chce od życia. Nałożyłaś na siebie dużą ilość planów które starasz się powolutku spełniać. Obawiam się jednak że przez to sprawy uczuciowe są u Ciebie na drugim miejscu. Mężczyzna godny stałego związku według kart pojawi się od 6 do 8 miesięcy. Będzie on przebywał za granicą (ale często odwiedzający kraj w którym obecnie się znajdujesz) ... Dobry człowiek z niego będzie... Jednak ty troszkę tak z dystansem do niego podejdziesz...

 

Co do wyjazdu za granicę - Szczerze powiedziawszy widzę tą propozycję jako korzystną. Po jej przyjęciu z pewnością otworzyłabyś się na nowe towarzystwo w sferze zawodowej co pozwoliłoby na osiąganie coraz to wyższych szczebli kariery... Decyzja jednak należy do Ciebie :)

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego co najlepsze,

Rafał :))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki za odpowiedź...muszę przyznać,że TA praca będzie u szefostwa małżeństwa:)Właśnie przyszli teściowie zaproponowali mi pracę,ale mam lekkie obawy co do jej przyjęcia..nie wiem czy to nie wpłynie na stosunki między nami...a i jeszcze jedno jeśli mogę prosić...czy nie muszę obawiać się o moje zdrowie???Z góry dzęki i serdecznie pozdrawiam :)))))

 

Witam ponownie...

Co do propozycji Twoich teściów to powiem szczerze że po przystawałbym na zastanowieniu się jeśli chodzi o nią. Nie widzę jakichś negatywnych zmian w Waszych stosunkach a nawet przeciwnie... Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie :)))

 

Co do zdrówka to zawsze trzeba być pod kontrolą lekarską? Prawda...?

W kartach nie widzę jakichś zagrożeń w tym związanych, jednak warto będzie udać się co jakiś czas na kontrolne badania.

Uważać proszę na bóle głowy (jakby migreny takie)... oraz układ kostny.

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę samych pozytywnych zdarzeń oraz trafnych decyzji,

Rafał :))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, że w horoskopie na 2012 rok pisał Pan,że o miłośc nie mam się co obawiać, ale czy w tym roku znajdę stałego partnera ? I jeżeli tak to mniej więcej w jakim okresie?

Dane na priv.

Pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę spytać, to na jaki okres sprawdzałeś relację? Bo może teraz to nie ten czas po prostu...Aha, i jeszcze jedno napisałeś , ze się zauroczył, ze darzy mnie uczuciem - jakim uczuciem?Bo zauroczenie to dla mnie takie bardziej podobanie się komuś. Wybacz mi dociekliwość:))))))))))

 

Ogólnie mam w kartach dostęp do 2-3 lat...

Na rozkłady ogólne jednak odnośnie relacji praktykuje przepowiednie na okres półtorej roku.

 

Jeśli zaś chodzi o tą drugą część pytania to jak pisałem - zauroczenie (czyli takie prędzej podziwianie kogoś)...

Uczucie to które widziałem w kartach nie było to takim uczuciem na którym można byłoby coś poważnego zbudować - bardziej taka sympatia...

 

Pozdrawiam jeszcze raz bardzo cieplutko,

Rafał :))))))))))

 

***

 

PS: Za jaką dociekliwość...? Skoro stawiam karty na czyjś problem to ta osoba ma przecież prawo się dopytać i być przekonana do czegoś na 100%. Ja jestem tylko człowiekiem i nie zawsze wszystko napiszę jednoznacznie, czasem mogę coś poplątać bądź nie domówić. Moim zdaniem nie można zostawić osoby pytającej nie do końca poinformowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci kochany jesteś:) kurczaki no ta moja praca to mnie wykończy... no stres jest i faktycznie czasem może i nad nim nie potrafię zapanować i tak bym już chciała mieć to za sobą, ale może jakoś dam rade;) hmm no i faktycznie jest mężczyzna w moim wieku także troszke i to wsparcie też chyba jest...:_usmiech:

Fortuna w życiu mówisz heh no ja nie wiem... a powiesz mi tylko, co miałeś na myśli fortuna, że szczęście czy pieniądze? Tak mnie troszkę jeszcze kusi, żeby o to podpytać, aleeee nie lepiej zostawię to tak jak jest:) mam tylko nadzieję, że będę na to zasługiwać:) dziękuję Ci raz jeszcze za poświęcony czas i za bycie taką pozytywną osobą, bo aż miło się czyta te twoje posty:oczko:

 

 

Oo...

Czasem lepiej czegoś nie wiedzieć i ponieść się spontaniczności losu,

Aaaaaa... dziękuje bardzo za miłe słowa skierowane w moją stronę :))))

Jest mi na prawdę miło że obierasz/cie mnie jako taką pozytywną osobę :)

Pozdrawiam jeszcze raz i życzę wszystkiego co najlepsze :D

Rafał :))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Mógłbyś zajrzeć w karty i zobaczyć kiedy w końcu znajdę pracę? Wysyłam dziesiątki cv tygodniowo, zanoszę cv jak tylko sie ukaże jakieś ogłoszenie i nic ;/

Dane na pirv podsyłam :)

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Witam, witam...

Ojej... No nie tak łatwo z tą pracą...

Mam nadzieje że wiadomość z kart odnośnie jej poszukiwania troszkę Ci humorek poprawi...

Do kwietnia widzę rozpoczęcie pracy u pewnego starszego mężczyzny...

Pracę tą znajdziesz poprzez jakieś ogłoszenie...

Początkowo zarobki mogą nie być zbyt obfite, jednak po jakimś czasie mogą one być całkiem, całkiem...

Pod względem zawodowym druga połowa tego roku będzie znacząco dla Ciebie łaskawsza :)

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę jak najszybszej propozycji satysfakcjonującej pracy.

Rafał :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba się mojej wrózby nie doczekam:D:D pozdrawiam serdecznie

 

Jak to się nie doczekasz ???

W tajemnicy Ci powiem że wróżba w postaci na odpowiedź na pytanie już widnieje w wątku i czeka na zapoznanie się z nią :)) Post #466

Po prostu praktykuję zasadę kolejki i czasem trzeba po prostu troszkę poczekać...

 

Pozdrawiam jeszcze raz,

Rafał :)))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafale,

mogłabym Cie prosić o wróżbę dotycząca relacji, nie bardzo wiem jak mam sie na tą znajomość zapatrywać, a chyba trochę mi samotność doskwiera więc mogę sie zagalopować :) Joanna 16.08.1982 Maciek 04.12.1982.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę mi powiedzieć czy w kartach widać w tym roku mój ślub? Jeśli tak, to z jakim człowiekiem. Dane na priv. Dziękuję ślicznie za poświęcony czas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Ogólnie mam w kartach dostęp do 2-3 lat...

Na rozkłady ogólne jednak odnośnie relacji praktykuje przepowiednie na okres półtorej roku.

 

Jeśli zaś chodzi o tą drugą część pytania to jak pisałem - zauroczenie (czyli takie prędzej podziwianie kogoś)...

Uczucie to które widziałem w kartach nie było to takim uczuciem na którym można byłoby coś poważnego zbudować - bardziej taka sympatia...

 

Pozdrawiam jeszcze raz bardzo cieplutko,

Rafał :))))))))))

 

***

 

PS: Za jaką dociekliwość...? Skoro stawiam karty na czyjś problem to ta osoba ma przecież prawo się dopytać i być przekonana do czegoś na 100%. Ja jestem tylko człowiekiem i nie zawsze wszystko napiszę jednoznacznie, czasem mogę coś poplątać bądź nie domówić. Moim zdaniem nie można zostawić osoby pytającej nie do końca poinformowanej.

Dziękuje Ci bardzo:) A powiesz mi jeszcze, czy uda mi się poznać normalnego faceta, z którym będę szczęśliwa, który sam się będzie starał etc.?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę o odpowiedź na pytanie, kiedy poprawi się moja (nasza w sensie rodziny) sytuacja finansowa?

I jeszcze proszę o informację, czy moja obecna praca da mi satysfakcję (uznanie, prestiż) i czy czasem mam szansę na kolejny awans lub zmianę pracy? Pozdrawiam Joanna (26.02.1968)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm... Pozytywny powiadasz? ;)

No staram się, staram...

No ale dość tych pogaduszek tylko do roboty trzeba się brać ! :))

A więc... Jeśli chodzi o tego Pana X... to odnoszę wrażenie że były kandydat do stałego związku z Tobą po prostu się przestraszy i zwiał. Być może cała Wasza znajomość rozwijała się w zbyt szybkim tempie... Udał się on po prostu najprostszą drogą - bez wyjaśnień, bez jakiegokolwiek słowa. Tchórz i tyle! Czy dojdzie jeszcze do jakiegoś kontaktu między Wami? Szczerze powiedziawszy to nie powinno mieć to już miejsca...

 

To w takim razie szukamy dla Ciebie jakiegoś fajnego faceta :)))

Hmm... Mężczyzna, w równym wieku z dość majętnej rodziny niewykluczone że będzie robił co do Ciebie podchody w okresie letnim - jakby w czasie jakiegoś wyjazdu... No powinien Ci się on spodobać... Wasza relacja jednak będzie się dość długo rozwijała a to za sprawą że nie lubisz podejmować pochopnych decyzji tylko wolisz każdy nawet najmniejszy krok przeanalizować na kilkanaście tysięcy kombinacji do momentu kiedy będziesz pewna na 100 % że dobrze robisz. Stały związek - jesień bieżącego roku :)

 

Podpowiedź od kart (troszkę z innej beczki) - Uważaj przez najbliższe 4 tygodnie na złodzieja kieszonkowca.

 

Pozdrawiam cieplutko życząc wszystkiego co najlepsze,

Rafał :))))))))))))))))))))))))))

Fakt. Z Panem X sytuacja bardzo szybko się rozwijała- aż sama się sobie dziwiłam. A on mimo swoich 26 lat jeszcze co inne ma chyba w głowie niż poważne związki więc może faktycznie się przestraszył:| No ale to on stracił... (szkoda tylko, że to znowu ja musiałam cierpieć)

Co do drugiej części.Majętnego mniej więcej w moim wieku (rok starszy) to ja już miałam i to był związek ponad 4 letni, heheh. Zaciekawiłeś mnie wręcz:) Co do analizowania to się w 100% zgadzam...muszę sobie zawsze wszystko przemyśleć..

 

Złodziej kieszonkowiec?? Ojaaa:/ Dzięki za ostrzeżenie.

 

Ogólnie dziękuje za wróżbę Rafał! Mam nadzieję, że będę mogła również dołączyć do grona tych którym spełniła się w 75%:P (gdyż opcja ze złodziejem mogłaby się nie sprawdzić:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...