Skocz do zawartości

Chętnie powróżę...


Tajemniczy

Moja wróżba sprawdziła się w...  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moja wróżba sprawdziła się w...

    • 100%
      10
    • 75%
      2
    • 50%
      0
    • 25%
      1
    • Wogóle się nie sprawdziła...
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

No i uzbierały się nam już trzy osoby

:D

Horoskop bądź rozkład ogólny na 2012 rok na pewno już niebawem otrzymają:

  • gj77
  • karmen310
  • Inez2503

 

Gratuluje... Niebawem skontaktuje się z tymi osobami prywatnie...

Już niebawem kolejne szanse...

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PONAWIAM

Witam serdecznie

Czytałam na temat chęci stawiania kart z Pana strony.

Zadam pytania

Czy wygram jakąś nagrodę w konkursie w którym wzięłam udział???

Jaki będzie dla mnie przyszły rok (praca, finanse, zdrowie????,relacje z teściową?)

Będę czekac na odpowiedx,wiem,ze wymaga to czasu.

Pozdrawiam

Agnieszka 08-10-1982

DZIĘKUJĘ I PRZEPRASZAM ZA NIEŚCISŁOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PONAWIAM

Witam serdecznie

Czytałam na temat chęci stawiania kart z Pana strony.

Zadam pytania

Czy wygram jakąś nagrodę w konkursie w którym wzięłam udział???

Jaki będzie dla mnie przyszły rok (praca, finanse, zdrowie????,relacje z teściową?)

Będę czekac na odpowiedx,wiem,ze wymaga to czasu.

Pozdrawiam

Agnieszka 08-10-1982

DZIĘKUJĘ I PRZEPRASZAM ZA NIEŚCISŁOŚĆ

 

 

Witam ponownie...

Hmmmm... No cóż... Po postawieniu kart na konkurs osobiście uważam że konkurencja jest duża no i zacięta... Niestety żadnej wartościowej nagrody która spełniałaby Twoje oczekiwania nie widzę...

 

Jeśli zaś chodzi o stosunki z teściową, odnoszę wrażenie że od samego początku nie darzycie się zbyt sporą sympatią, wbrew przeciwnie... Ciągłe spięcia mi się pokazują, jakieś takie drobne sprzeczki... Myślę że oboje wzajemnie nie macie takiego zaufania być może spowodowane to jest jakąś niekorzystną sytuacją z przeszłości... Jak będą wyglądać Wasz stosunki? Myślę że bez zmian, fajerwerków w kartach szczerze mówiąc nie widzę w kartach... Uważać proszę jednak na najbliższe dwa miesiące... Mogą one być bardzo burzliwe...

 

Co do pracy, finansów i zdrowia... Hmmm... No niestety ale nie jestem w stanie położyć kart na te wszystkie sfery życia...

Proszę sprecyzować pytania w sposób podobny do pytań zadawanych mi przez inne osoby;)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tez bardzo poproszę o wróżbe na 2012 rok..

Co mnie czeka w uczuciach i w pracy.. czy znajdę swoje szczęście ?

 

ps. dane ma Pan na priv, wysyłałam juz wiadomość kilka dni temu w miniona sobotę zdaje sie...

Gdyby mógł ją Pan odgrzebać... bedę zobowiązana..

 

Nie- dziekuję i dobrej nocy życzę!!

Czarodziejka84

Edytowane przez Czarodziejka84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tez bardzo poproszę o wróżbe na 2012 rok..

Co mnie czeka w uczuciach i w pracy.. czy znajdę swoje szczęście ?

 

ps. dane ma Pan na priv, wysyłałam juz wiadomość kilka dni temu w miniona sobotę zdaje sie...

Gdyby mógł ją Pan odgrzebać... bedę zobowiązana..

 

Nie- dziekuję i dobrej nocy życzę!!

Czarodziejka84

 

Witam serdecznie...

Bardzo proszę sprecyzować pytania... Na prawdę nie jestem w stanie odpowiadać każdemu ogólnie...

Muszę wszystkich traktować na równi...

 

Niebawem, owszem podobnie jak dziś będzie okazja ponownie zdobyć horoskop/ rozkład ogólny na rok 2012.

Trzeba mieć jednak oczy szeroko otwarte...

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam,

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu sobie tak czekam z boczku... Chciałam się przypomnieć :icon_redface: bo może gdzieś się zgubiły moje pytania w tym natłoku...

 

Uuu... to żeś mnie zaskoczyła :/

A gdzie były pytanka wysłane... Na PW na Ezo Forum czy też na maila (w razie czego proszę o podanie na PW adresu)?

Być może gdzieś mi się Twoja wiadomość zapodziała przez przypadek w tym tłumie bądź w ogóle do mnie nie dotarła...

Czekam więc na odpowiedź.. i przepraszam bardzo za taką sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo prosze o wrozbe na styczen. jestem za granica w tym momencie. czy dostane nowa propozycje pracy ktora mnie zadowoli czy wroce do polski? i jak sie uloza moje sprawy milosne, czy w koncu pojawi sie ktos w moim zyciu na dluzej? bardzo dziekuje za odp.

dane na priv wysylam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak będzie tylko możliwość bardzo proszę o Horoskop 2012 :)

Paweł 04.04.1989

 

Dziękuję serdecznie

Pozdrawiam

Paweł.

 

No niestety ale muszę traktować Wszystkich użytkowników na równi...

Horoskopy i rozkłady indywidualne na rok 2012 rozdaję tylko w niektórych momentach i obejmują one ograniczoną ilość tych szczęściarzy ;)))

Wszystko jest to spowodowane faktem że na taki rozkład potrzebuje bardzo dużą ilość czasu...

Proszę więc mieć oczy szeroko otwarte bo kolejne szanse już niebawem :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Rafał ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale muszę traktować Wszystkich użytkowników na równi...

Horoskopy i rozkłady indywidualne na rok 2012 rozdaję tylko w niektórych momentach i obejmują one ograniczoną ilość tych szczęściarzy ;)))

Wszystko jest to spowodowane faktem że na taki rozkład potrzebuje bardzo dużą ilość czasu...

Proszę więc mieć oczy szeroko otwarte bo kolejne szanse już niebawem :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Rafał ;)))

 

Ok, nie będę sie narzucał :) Moze kiedys mi sie uda a jak sie nie uda to... Pozostają pytania.

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze udanego weekendu :)

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo prosze o wrozbe na styczen. jestem za granica w tym momencie. czy dostane nowa propozycje pracy ktora mnie zadowoli czy wroce do polski? i jak sie uloza moje sprawy milosne, czy w koncu pojawi sie ktos w moim zyciu na dluzej? bardzo dziekuje za odp.

dane na priv wysylam

pozdrawiam

 

 

 

Witam serdecznie...

Po postawieniu kart mogę zdecydowanie stwierdzić że zazwyczaj musisz liczyć głównie tylko na siebie...

Jeśli chodzi o pracę, osobiście uważam że takowa propozycja może mieć miejsce, jednak dopiero na miesiąc luty widzę dopiero podjęcie tej posady... będzie ona powiązana częściowo z kontaktem między ludźmi. To więc czy zostaniesz za granicą i czy podejmiesz pracę będzie/zależy głównie od Ciebie...

 

W kwestii uczuciowej, od razu zaznacza mi się taka tendencja do niejasnych i nietrwałych związków/ relacji. Myślę jednak że problemem może być tutaj taki jakby zbyt obszerne/duże wymagania odnośnie kandydatów. Kiedy ktoś się pojawi na dłużej? Hmmm... powiem tak.. Osobę do poważnego i długotrwałego związku widzę dopiero na wiosnę... ale roku 2013. Do tego czasu nie wykluczam dwóch znajomości/ relacji które mogą okazać się tylko zauroczeniem/ flirtem...

 

Pozdrawiam,

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poproszę o wróżbę na styczeń. Interesuje mnie najbardziej praca\finanse i zdrowie, ale jakbyś znalazł czas na uczucia to też nie pogardzę;)

Arek 21-03-1985

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poproszę o wróżbę na styczeń. Interesuje mnie najbardziej praca\finanse i zdrowie, ale jakbyś znalazł czas na uczucia to też nie pogardzę;)

Arek 21-03-1985

pozdrawiam

 

 

No niestety...

Proszę dokładniej przeczytać pierwszy post w tym temacie...

Odpowiadam tylko na KONKRETNE pytania...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeniosłem się do innego miasta w związku z przeniesieniem w pracy i małym awansem-chodzi mi o mój dalszy rozwój tutaj. Jeżeli chodzi o zdrowie to czy będzie poprawa bo walczę z kilkoma dolegliwościami,co prawda niezbyt ciężkimi ale denerwującymi. Uczucia,ewentualnie bo jestem tu od niedawna i właściwie nikogo nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Konkretne pytanie wg Pana wskazówek;))

Jak będzie wyglądała moja sytuacja finansowa od teraz do końca roku 2012?

Agnieszka 08-10-1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy, czy świeżym użytkownikom rowniez udzielasz porad? przepraszam, jesli odpowiedz padła, nie znalazlam jej.

 

pozdrawiam

Izabela

 

Hmmm... tak, śmiało zapraszam do kontaktu :)

Proszę tylko o podanie konkretnego pytania oraz imiona i daty urodzenia osób których ma dotyczyć pytanie...

Pozdrawiam,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy mam prosbę: czy do połowy roku znajdę pracę? i co to będzie... Bo tracę nadzieję...

goska 16 6 1983

 

Wydaje mi się że Droga Gosiu zadałaś mi już to samo pytanie tylko że na maila...

Proszę nie zadawać mi tych samych pytań !

Pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeniosłem się do innego miasta w związku z przeniesieniem w pracy i małym awansem-chodzi mi o mój dalszy rozwój tutaj. Jeżeli chodzi o zdrowie to czy będzie poprawa bo walczę z kilkoma dolegliwościami,co prawda niezbyt ciężkimi ale denerwującymi. Uczucia,ewentualnie bo jestem tu od niedawna i właściwie nikogo nie znam.

 

Witam ponownie...

Hmmm... po postawieniu kart na sytuację zawodową w innym mieście, odnoszę wrażenie że odczuwasz takie zakłopotanie, nie wiesz czy dasz sobie radę, czy podołasz temu zadaniu/ awansowi... Osobiście jednak rozwój tam widzę dość satysfakcjonujący. Z pewnością dasz sobie radę... Mężczyzna w podobnym wieku w Twoim nowym otoczeniu z pewnością już niebawem pomoże Tobie wdrążyć się w nowej sytuacji...

 

Jeśli zaś chodzi o zdrówko... Proszę przede wszystkim zwrócić uwagę na czakrę gardła w najbliższym czasie jak i układ trawienny... Wszelkie Twoje dolegliwości niestety będą jeszcze Tobie dokuczać przez dłuższy czas... Od 4 tygodni do 3 miesięcy widzę już poprawę...

 

W miłości... Hmmmm... na tą chwilę widzę Ciebie w kartach jako osobę która nie do końca zamknęła swoją przeszłość.. Zamknij ją a skup się na tym co jest i co będzie... W marcu poznasz dość interesująca kobietę o ciemnych włosach...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :))))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Konkretne pytanie wg Pana wskazówek;))

Jak będzie wyglądała moja sytuacja finansowa od teraz do końca roku 2012?

Agnieszka 08-10-1982

 

Ja również witam ponownie...

Hmmm... po postawieniu kart na Pani sytuację finansową, osobiście widzę coś do spłaty... sporo wydatków ostatnio to czasy...

Osobiście znaczącą poprawę kwestii finansowej widzę do 6 miesięcy od dnia dzisiejszego...

W lipcu możliwa będzie jakaś wygrana (nie za duża - ale zawsze coś)...

 

Ostrzeżenie od kart... proszę uważać na pożyczki w obie strony..

 

Pozdrawiam,

Rafa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukochany zostawił mnie dla innej.Jest szansa,że wróci czy dać sobie z nim spokój.03.12.1967r.Barbara

 

Witam serdecznie...

Poproszę o datę urodzenia i imię ukochanego,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam pana bardzo za brak tych konwenansów grzecznościowych z mojej strony ale jestem bardzo całą tą sytuacją zestresowana,oczywiście tez pana serdecznie witam i wielkie dzięki za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Tajemniczy.

 

ostatnio moje kontakty z mężem są utrudnione, nie potrafimy znaleźć wspolnego języka, jestesmy oboje zdenerwowani i cięzko nam pojsc na kompromis. Jednym z powodów jest fakt, ze od kilku miesiecy(ostatnio znacznie gorzej) nasza sytuacja finansowa jest coraz gorsza, mąż dużo pracuje, a niestety jest coraz gorzej mimo usilnych staran. prowadzi to czesto do konfliktów, jak kazda inna stresogenna sytuacja.

 

chcialabym więc zapytać, czy w najbliższym czasie mozemy z mężem liczyć na poprawę naszych finansów?

oraz(jesli będziesz mial oczywiscie chęć i odrobinę czasu) czy mogę liczyć na polepszenie naszych stosunków w najblizszej przyszlosci?

 

Izabela 07 lipiec 1989

Mariusz 19 pazdziernik 1984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale - Tajemniczy,cały czas czekam na wróżbe,date ukochanego Jacka podałam,pod pana pytaniem,ale podam jeszcze raz Jacek 15.01.1961r.,ja Barbara 03.12.1967r.Czy jest szansa,że do mnie wróci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panie Rafale.Pana wróżby trafione w 100%. Tak racja widac coś do spłaty tj kredyt mieszkaniowy na wiele lat. Jezeli o to chodzi rata po racie spłacamy a pożyczek nie udzielamy, jak to mówią dobry zwyczaj nie pożyczaj;)))Dziękuję pięknie za odpowiedź;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale - Tajemniczy,cały czas czekam na wróżbe,date ukochanego Jacka podałam,pod pana pytaniem,ale podam jeszcze raz Jacek 15.01.1961r.,ja Barbara 03.12.1967r.Czy jest szansa,że do mnie wróci?

 

Witam ponownie...

Hmmm... Szczerze mówiąc powrót Jacka do Pani widzę w czarnych kolorach...

Owszem będzie jeszcze przez najbliższe 3 miesiące rozmyślał nad tą całą sytuacją...

Jednak obawiam się że pozostanie on przy aktualnej sytuacji gdyż jest ona mu bardziej na rękę.

Bardzo mi przykro..

Pozdrawiam cieplutko i życzę szczęścia...

Rafał.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy, czy mógłbyś sprawdzić co mówią karty o mojej sytuacji finansowej w przyszłym roku, czy bedzie stabilna oraz w związku z tym, czy decyzja o zakupie na kredyt mieszkania w przyszłym roku, to dobry pomysł? A może powinnam ją odłożyć na jakiś czas...... Pozdrawiam Ela 25.03.72

 

Witam serdecznie...

Hmmm... po postawieniu kart odnoszę wrażenie że jeśli chodzi o finanse to tak różnie jest u Ciebie... Raz kiedy uzbierasz sobie jakąś sumkę to nieoczekiwanie los zrzuca Tobie "kłodę" pod nogi, przez którą musisz przeznaczyć ją na inny cel. I tak w koło...

Kwestia finansowa na następny rok ukazuje mi się dość łaskawie... jednak nie aż na tyle aby wziąć na siebie tak duży kredyt.

Osobiście wstrzymałbym się z tą decyzją... chociaż do jesieni.

Później myślę że łatwiej byłoby sobie ustabilizować tą sferę życia...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Tajemniczy.

 

ostatnio moje kontakty z mężem są utrudnione, nie potrafimy znaleźć wspolnego języka, jestesmy oboje zdenerwowani i cięzko nam pojsc na kompromis. Jednym z powodów jest fakt, ze od kilku miesiecy(ostatnio znacznie gorzej) nasza sytuacja finansowa jest coraz gorsza, mąż dużo pracuje, a niestety jest coraz gorzej mimo usilnych staran. prowadzi to czesto do konfliktów, jak kazda inna stresogenna sytuacja.

 

chcialabym więc zapytać, czy w najbliższym czasie mozemy z mężem liczyć na poprawę naszych finansów?

oraz(jesli będziesz mial oczywiscie chęć i odrobinę czasu) czy mogę liczyć na polepszenie naszych stosunków w najblizszej przyszlosci?

 

Izabela 07 lipiec 1989

Mariusz 19 pazdziernik 1984

 

Witam...

No faktycznie nie jest to zbyt owocująca sfera życia jeśli chodzi o Was...

Czy można liczyć na poprawę finansów?

Hmmm... Sądzę że tak i to jak najbardziej... jednak pod koniec wiosny/ początek lata przyszłego roku...

W tym czasie nieunikniona będzie jakaś podwyżka od strony Mariusza (nie duża, jednak z pewnością pomorze złączyć koniec z końcem)...

Do tego czasu, sądzę że trzeba będzie wytrzymać w aktualnej sytuacji...

 

Jeśli chodzi jednak o Wasz stosunki to automatycznie z poprawą kwestii finansów ulegną one znaczącej poprawie...

Wszelkie nieporozumienia są spowodowane taką napiętą atmosferą...

Może warto porozmawiać w cztery oczy... Czasem takie proste rozwiązanie, szczera rozmowa czyni cuda...

 

Pozdrawiam ciepło, życząc powodzenia,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy i ja mogę ponowić swoją prośbę ja 18 01 76 on 20 09 65

 

Moi drodzy...

Proszę Was... nie przebijajcie swoich postów...

Ja doskonale pamiętam o Was... Troszkę cierpliwości...

Czasem muszę niektórych pomijać na jakiś czas bo karty stwierdzą że to nie odpowiedni moment na wróżbę dla danej osoby...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy...

Proszę Was... nie przebijajcie swoich postów...

Ja doskonale pamiętam o Was... Troszkę cierpliwości...

Czasem muszę niektórych pomijać na jakiś czas bo karty stwierdzą że to nie odpowiedni moment na wróżbę dla danej osoby...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

przepraszam i będę czekać może rzeczywiście to nie mój dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę to i ja poproszę czy on zacznie znowu się do mnie odzywać pogodzimy się czy zaczniemy znowu się spotykać dane na priv.

 

Witam serdecznie...

No i się doczekałaś wreszcie wróżby :)

A więc... osobiście po postawieniu kart mogę zdecydowanie stwierdzić że w Waszej relacji padło o jedną słowo za dużo (i prawdopodobnie z Twojej strony). Spowodowało ono taką pauzę w Waszej znajomości/ relacji... Czy dojdziecie do porozumienia? Hmmm... On z pewnością jest osobą taką której honor jest bardzo ważny... Sądzę więc że trudno będzie mu się przełamać... W okolicach wiosny możesz spróbować jako pierwsza zaproponować ponowienie kontaktów... Być może udałoby się coś tym z zrobić. Proszę się jednak liczyć z tym że będzie to wymagało kompromisu z obu stron.

 

Pozdrawiam,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś muszę podjąc tę decyzję w końcu..... i zamieszkac na swoim, a innych możliwości jak kredyt nie mam niestety. Piszesz o jesieni... czy coś się zmieni w moim życiu wtedy, jeśli mogę podpytac o jakieś szczegóły nieśmiało?

 

Ps. Obawiam się trochę tego zobowiązania, mam stałą pracę, ale to byłby kredyt niestety na całe życie....... i byłabym z nim zdana sama na siebie

 

Napisałem o jesieni ponieważ będzie to po prostu odpowiedni czas do zawierania jakichkolwiek umów... tych dużych jak i tych małych. Nagłych i jakichś nieoczekiwanych zmian proszę się jednak w tym czasie nie spodziewać :)

 

Pozdrawiam,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rafale, bardzo dziekuję za poswięcony czas.

 

co masz na myśli mówiąc o "podwyżce"? czy chodzi może o pożyczkę? bo spłacamy aktualnie zadłużenie, nie nasze, a związane z przejęciem miejsca po innej firmie i otworzeniu tam swojej filii.

 

cieszę się, ze widzisz dla nas jakąs przyszlosc, i wyjdziemy z tych olbrzymich tarapatów, szczesliwie nie powinie nam się noga.

 

bylabym zobowiązana, gdybyś zechcial czasem odpowiedziec na kilka pytan, i jeszcze raz serdecznie dziękuję

 

Izabela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rafale, bardzo dziekuję za poswięcony czas.

 

co masz na myśli mówiąc o "podwyżce"? czy chodzi może o pożyczkę? bo spłacamy aktualnie zadłużenie, nie nasze, a związane z przejęciem miejsca po innej firmie i otworzeniu tam swojej filii.

 

cieszę się, ze widzisz dla nas jakąs przyszlosc, i wyjdziemy z tych olbrzymich tarapatów, szczesliwie nie powinie nam się noga.

 

bylabym zobowiązana, gdybyś zechcial czasem odpowiedziec na kilka pytan, i jeszcze raz serdecznie dziękuję

 

Izabela

 

Podwyżka ----> Wszelkie jakiekolwiek działania zawodowe ze strony męża mogą zakończyć się podwyżką, premią coś w tym stylu... Tak czy inaczej dodatkowe pieniążki ;)

 

Oczywiście polecam się na przyszłość :)))

Drogą mailową: [email protected] jak i przez ten wątek...

 

Pozdrawiam jeszcze raz,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panie Rafale.Pana wróżby trafione w 100%. Tak racja widac coś do spłaty tj kredyt mieszkaniowy na wiele lat. Jezeli o to chodzi rata po racie spłacamy a pożyczek nie udzielamy, jak to mówią dobry zwyczaj nie pożyczaj;)))Dziękuję pięknie za odpowiedź;))))

 

Dziękuje bardzo za miłe słowa skierowane w moją stronę :)

Tego typu wiadomości mobilizują mnie jeszcze bardziej do intensywniejszych działań...

Oczywiście polecam się na przyszłość i w razie problemów, pytań wystarczy zastukać :D

Pozdrawiam jeszcze raz,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafność w 100% o jedno słowo za dużo przekreśla wszystko więc teraz nie mam szans żadnych (czy w ogóle mam jakiekolwiek szanse u niego) czy on spotyka się w danej chwili z kimś romansuje czy jeszcze o mnie myśli jeśli za dużo pytam to przepraszam

Edytowane przez antonia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za moment napiszę w nowym poście komu się poszczęściło i dostanie ode mnie indywidualny horoskop/ rozkład ogólny...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafność w 100% o jedno słowo za dużo przekreśla wszystko więc teraz nie mam szans żadnych (czy w ogóle mam jakiekolwiek szanse u niego) czy on spotyka się w danej chwili z kimś romansuje czy jeszcze o mnie myśli jeśli za dużo pytam to przepraszam

 

Szanse są... Jak pisałem.. W okresie wiosny warto będzie spróbować odnowić z nim kontakt... To będzie czas przede wszystkim korzystny dla Ciebie pod tym względem... Myśleć o Tobie to on myśli... jednak jego honor i zaciętość nie pozwala mu na podjęcie jakichkolwiek działań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Tajemniczy, czy mogę Cię prosić o odpowiedź na dwa pytania? Pozdrawiam serdecznie.

 

Oczywiście :)

Po to tutaj jestem...

Proszę o zadanie mi dwóch KONKRETNYCH pytań wraz z iminami i datami urodzenia osób których ma dotyczyć wróżba :D

Pozdrawia,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mój związek w końcu rozpadł się na dobre,

w chwili obecnej jestem na etapie uwalniania się z toksycznego związku,

poznałam kogoś i tu ostatnie pytanie: Czy ta znajomość ma szansę się rozwinąć?

Marlena 31.08.1990 Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie Rafale,bardzo dziękuje za szczerość,niestety ja ten powrót też widziałam w czarnych kolorach dlatego pytałam,trudno wygrać z młodszą i atrakcyjniejszą kobietą,ale jeszcze się łudziłam...Dziękuję za poświęcony czas.Życzę wesołych świąt,moje niestety w tym roku tak jak i sylwester na wesołe się nie zanoszą,zeszłe upłynęły mi w zupełnie innej atmosferze...dlatego mam do pana prośbę o horoskop,rozkład ogólny lub wróżbę na 2012r.,cokolwiek na otarcie łez.:beczy::pocieszacz:Taki prezent dla mnie na otarcie łez.Moge długo i cierpliwie czekać bo z tego co się zdążyłam zorientować to na pana wróżbę warto czekać.Pozdrawiam.Basia 3.12.1967r.(troche zagubiona i przygnębiona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wiadomo komu się poszczęściło i zdobędzie ode mnie rozkład ogólny/ horoskop indywidualny na rok 2012...

Walka była bardzo zacięta... Nie myślałem że dostanę od Was aż tyle wiadomości.

Postanowiłem więc nagrodzić aż trzy osoby.

 

Najszybszymi okazali się:

 

  • koralik14
  • acura
  • STUBETKA

 

Gratuluje!

Ze zwycięzcami skontaktuje się już za moment w celu omówienia dodatkowych szczegółów.

Już niebawem kolejne szanse !

Pozdrawiam,

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie Rafale,bardzo dziękuje za szczerość,niestety ja ten powrót też widziałam w czarnych kolorach dlatego pytałam,trudno wygrać z młodszą i atrakcyjniejszą kobietą,ale jeszcze się łudziłam...Dziękuję za poświęcony czas.Życzę wesołych świąt,moje niestety w tym roku tak jak i sylwester na wesołe się nie zanoszą,zeszłe upłynęły mi w zupełnie innej atmosferze...dlatego mam do pana prośbę o horoskop,rozkład ogólny lub wróżbę na 2012r.,cokolwiek na otarcie łez.:beczy::pocieszacz:Taki prezent dla mnie na otarcie łez.Moge długo i cierpliwie czekać bo z tego co się zdążyłam zorientować to na pana wróżbę warto czekać.Pozdrawiam.Basia 3.12.1967r.(troche zagubiona i przygnębiona)

 

 

Witam ponownie...

No jak widać, mam często urwał głowy z prośbami... czasem bywa tak że trzeba poczekać z tydzień na odpowiedź..

Mam nadzieje jednak że czas oczekiwań na odpowiedź zwrotną zostaje zazwyczaj wynagrodzony jak najtrafniejszą wróżbą.

Co do rozkładu... Jak widać z łatwością udało się Pani "wygrać" taki rozkład ogólny :)

Pani wiadomość została dostarczona równo z drugą :)

 

Gratuluje i życzę szczęścia :)

Mam nadzieje że horoskop ten nie co rozświetli Pani życie.

Pozdrawiam,

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję panie Rafale.Wysłałam panu mój adres meilowy,ale nie wiem,czy doszedł,bo mam jeszcze troche technicznych problemów z poruszaniem się po forum dopiero się uczę.Do mnie zaś przyszła wiadomość,która była przeznaczona do innej osoby.Pozdrawiam cieplutko.Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mój związek w końcu rozpadł się na dobre,

w chwili obecnej jestem na etapie uwalniania się z toksycznego związku,

poznałam kogoś i tu ostatnie pytanie: Czy ta znajomość ma szansę się rozwinąć?

Marlena 31.08.1990 Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

 

Witam serdecznie...

Osobiście po postawieniu kart mogę zdecydowanie stwierdzić że no nie tak łatwo jest się wydostać z tego toksycznego związku...

Tym bardziej że druga strona ma dość ostry i cięty charakter który nie lubi sytuacji nie po jego myśli...

 

Osobiście uważam że tak, rozpadł się on już na dobre...

Oczywiście tutaj nieuniknione mogą być jakieś jeszcze kontakty z byłym partnerem...

Ale zakończony on już jest..

 

Jeśli zaś chodzi o tą nową znajomość...

Czy byłaby możliwość podania jego daty urodzenia chodź nawet imienia...

Po prostu mam trudności z znalezieniu Was energetycznie...

 

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

Osobiście po postawieniu kart mogę zdecydowanie stwierdzić że no nie tak łatwo jest się wydostać z tego toksycznego związku...

Tym bardziej że druga strona ma dość ostry i cięty charakter który nie lubi sytuacji nie po jego myśli...

 

Osobiście uważam że tak, rozpadł się on już na dobre...

Oczywiście tutaj nieuniknione mogą być jakieś jeszcze kontakty z byłym partnerem...

Ale zakończony on już jest..

 

Jeśli zaś chodzi o tą nową znajomość...

Czy byłaby możliwość podania jego daty urodzenia chodź nawet imienia...

Po prostu mam trudności z znalezieniu Was energetycznie...

 

Rafał :)

 

Mariusz 01.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz 01.11

 

Okej... Hmmm...

Osobiście uważam że Mariusz jest dobrą osobą i bardzo opiekuńczą..

Widzę między Wami sporą ilość wspólnych zainteresowań, wspólnych tematów.

Czy warto jest się angażować w tą znajomość...?

Będę szczery... jeśli szukasz dobrego kolegi/ przyjaciela wartego zaufania to jak najbardziej.

Niestety jeśli liczysz na coś więcej to niestety ale muszę Ciebie zmartwić gdyż czegoś poważnego na tym stopniu nie widzę.

 

Pozdrawiam cieplutko,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej... Hmmm...

Osobiście uważam że Mariusz jest dobrą osobą i bardzo opiekuńczą..

Widzę między Wami sporą ilość wspólnych zainteresowań, wspólnych tematów.

Czy warto jest się angażować w tą znajomość...?

Będę szczery... jeśli szukasz dobrego kolegi/ przyjaciela wartego zaufania to jak najbardziej.

Niestety jeśli liczysz na coś więcej to niestety ale muszę Ciebie zmartwić gdyż czegoś poważnego na tym stopniu nie widzę.

 

Pozdrawiam cieplutko,

Rafał :)

Bardzo, ale to bardzo dziękuję za odpowiedź, jeżeli chodzi o charakter byłego to strzał w 10, kontakty są nieuniknione niestety :/, ale dobrze, że to już koniec ostateczny.

Pozdrawiam bardzo serdecznie, życzę spokojnej nocy i czekam na kontakt w sprawie konkursu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo dziękuję za odpowiedź, jeżeli chodzi o charakter byłego to strzał w 10, kontakty są nieuniknione niestety :/, ale dobrze, że to już koniec ostateczny.

Pozdrawiam bardzo serdecznie, życzę spokojnej nocy i czekam na kontakt w sprawie konkursu :)

 

Nie ma za co ;)

A nie doszła żadna odpowiedź odnośnie szczegółów (adres mailowy itp.) ???

Bo wysyłałem już...

Jeśli nie to za momencik wyślę...

Pozdrawiam...

Rafał ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam wrażenie ze ten przyszły tydzień niesie coś dla mnie wyjątkowego.Czy moge prosić o postawienie kart na przyszly tydzień?

Kasia 07.01.69

 

Witam...

Okej... czyli wróżba krótkoterminowa... już patrzę ;)

A więc... osobiście po postawieniu kart na przyszły tydzień, widzę przede wszystkim drobną wygraną.

Proszę więc w dniu kiedy intuicja Twoja podpowie puścić los... a może akurat szczęście dopisze...

Dodatkowo będzie to czas pełen takich spotkań towarzyskich, niewykluczone że odnowi się jakaś zapomniana już wcześniej znajomość :)

Nie będzie to zły tydzień...

Pozdrawia,

Rafał :)))

 

PS: Proszę uważać na zdrówko - nerki mi się zaznaczają nie najlepiej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za wróżbę. I dzięki że jestes :_usmiech:

 

A jezeli chodzi o nerki, to jest mój najsłabszy punkt, bedze uważać napewno, dzięki za rade

Edytowane przez kasiaczarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chcilam sie zapytac bo mam wlasna dzialalnosc ktora chce rozwijac ale mam problem bo potrzebuje wiekszego lokalu. Znajomy zaproponowal zebysmy wzieli wspolnie pewien lokal i moje pytanie jest czy powinnam w to wchodzic? Czy wogole uda sie wynajac ten lokal bo lokalizacja jest dobra tylko troche przeraza mnie ta spolka. Ewa 29.11.73 dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Rafale! Już raz korzystałam z Pana wróżby i jako że była trafna zwracam się z prośbą o kolejną :)

Odnośnie pracy....

Od prawie trzech miesięcy pracuję i chciałabym wiedzieć czy szef przedłuży mi umowę (kończy mi się próbna) i czy ogólnie utrzymam się w tej pracy?

I odnośnie ciąży...

Już dość długo staramy się z mężem o dziecko i jak na razie nic z tego nie wychodzi. Czy widać w kartach bobo ( i kiedy) czy może konieczna jest wizyta u lekarza?

Kasia 24.07.90 Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chcilam sie zapytac bo mam wlasna dzialalnosc ktora chce rozwijac ale mam problem bo potrzebuje wiekszego lokalu. Znajomy zaproponowal zebysmy wzieli wspolnie pewien lokal i moje pytanie jest czy powinnam w to wchodzic? Czy wogole uda sie wynajac ten lokal bo lokalizacja jest dobra tylko troche przeraza mnie ta spolka. Ewa 29.11.73 dziekuje i pozdrawiam

 

Witam serdecznie...

Po rozłożeniu kart, osobiście uważam że masz zamiar nie co rozszerzyć swoją działalność tym bardziej że zyski jako tako ona przynosi.. Przepraszam teraz że tak zjeżdżam z tematu pytania... jednak muszę to napisać. W miesiącu marcu... odnoście tego biznesu mogą wystąpić jakieś problemy na tle dokumentów ! Proszę więc zwrócić na to uwagę i już dziś poprzeglądać wszystkie papiery czy aby na pewno wszystko gra w 100 procentach...

A teraz powracając do pytania odnośnie lokalu... Szczerze mówiąc odnoszę wrażenie że znajomy ten ma takie trochę wahania nastrojów. Z nim jest zazwyczaj różnie.. Raz jest dobrze - do rany przyłóż a czasem trudno z nim dojść do porozumienia. Zaznaczają mi się również przy nim problemy finansowe (wywnioskować więc można fakt czy aby na pewno będzie go stać regularnie wpłacać część czynszu za lokal). Osobiście więc nie ryzykowałbym na Twoim miejscu i spróbował bym podjąć samemu kroki w tym kierunku. Lepiej byś na tym wyszła...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie za odpowiedz i powiem ze wydaje mi sie ze co do tej osoby to bedziesz mial racje..... wiem ze kiedys popijal troszke i zniszczyl sobie zycie osobiste i mial rozne problemy. Nie wiem czy moge sie jeszcze dopytac ale chodzi mi o to ze ta dzialalnosc prosperuje coraz lepiej ale jeszcze jako takich nie przynosi zyskow , czy sa szanse ze bedzie to prosperowac dobrze? Beda zyski? Czasem mysle zeby to zamknac i szukac innej pracy. Zmartwilam sie tym dokumentami bo staram sie wszystko miec jaknalezy ale przede wszystkim ksiegowa mi prowadzi... mam nadzieje ze sie nie pogniewasz na mnie ze jeszcze Cie tam zameczam pytaniami. Dziekuje za wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie za odpowiedz i powiem ze wydaje mi sie ze co do tej osoby to bedziesz mial racje..... wiem ze kiedys popijal troszke i zniszczyl sobie zycie osobiste i mial rozne problemy. Nie wiem czy moge sie jeszcze dopytac ale chodzi mi o to ze ta dzialalnosc prosperuje coraz lepiej ale jeszcze jako takich nie przynosi zyskow , czy sa szanse ze bedzie to prosperowac dobrze? Beda zyski? Czasem mysle zeby to zamknac i szukac innej pracy. Zmartwilam sie tym dokumentami bo staram sie wszystko miec jaknalezy ale przede wszystkim ksiegowa mi prowadzi... mam nadzieje ze sie nie pogniewasz na mnie ze jeszcze Cie tam zameczam pytaniami. Dziekuje za wszystko:)

 

 

Spodziewaj się moja droga zysków, dość owocujących w okresie letnim przyszłego roku... W tym czasie sądzę że nadrobisz wszelkie zaległości finansowe:)

Nie zamykałbym jej na Twoim miejscu...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Rafale! Już raz korzystałam z Pana wróżby i jako że była trafna zwracam się z prośbą o kolejną :)

Odnośnie pracy....

Od prawie trzech miesięcy pracuję i chciałabym wiedzieć czy szef przedłuży mi umowę (kończy mi się próbna) i czy ogólnie utrzymam się w tej pracy?

I odnośnie ciąży...

Już dość długo staramy się z mężem o dziecko i jak na razie nic z tego nie wychodzi. Czy widać w kartach bobo ( i kiedy) czy może konieczna jest wizyta u lekarza?

Kasia 24.07.90 Pozdrawiam cieplutko!

 

Witam ponownie :D

Hmmmm... Stawiając karty na kwestię zawodową, odnoszę wrażenie że bieżąca posada sprawia Pani taką dość satysfakcję, sądzę że nie jest źle...

Osobiście uważam że nie powinno być z tym jakichś większych problemów. Proszę się jednak wykazać taką zaciętością w pracy... No co ja tutaj będę się rozpisywał... Niech Pani po prostu pozytywnie zaskoczy szefostwo ! :)

 

Co do ciąży... Odnoszę wrażenie że występują tutaj jakieś problemy zdrowotne i upierałbym się bardziej że po stronie męża...

Oczywiście polecam kontakt z lekarzem oby stron.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewaj się moja droga zysków, dość owocujących w okresie letnim przyszłego roku... W tym czasie sądzę że nadrobisz wszelkie zaległości finansowe:)

Nie zamykałbym jej na Twoim miejscu...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)))

 

 

chyba Cie kocham *** nawet nie wiesz jaka to dobra dla mnie wiadomosc.... jeszcze raz serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Cie kocham *** nawet nie wiesz jaka to dobra dla mnie wiadomosc.... jeszcze raz serdecznie dziekuje i pozdrawiam

 

Ja chyba Ciebie również :)))

Pozdrawiam i tylko co dobre w Twoją stronę wysyłam :D

Rafał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy...

Dziękuje Wam za dzisiejszy dzień... Za mnóstwo ciepła, miłych słów które do mnie kierowaliście no i oczywiście za zaufanie :)

To właśnie one mobilizują mnie do jeszcze większej i intensywniejszej pracy ;)

Jest mi bardzo miło że jestem w stanie Wam w jakiś sposób pomóc...

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco i wysyłam to co najlepsze :)

Rafał :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, wysłałam wiadomość prywatną, chcialam się tylko upewnić, czy doszła?

 

pozdrawiam serdecznie

Izabela

 

Doszła, doszła ;)

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Rafale :) byla to moja pierwsza prywatna wiadomosc na tym forum i się zastanawiałam, czy wszystko w porzadku :)

 

bardzo dziękuję i słonecznego dnia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiemy już kto miał dzisiaj szczęście i zgarnie ode mnie rozkład/ horoskop indywidualny na rok 2012...

Program mój wylosował następujących użytkowników:

 

  • bemyself
  • aewek

 

Gratuluje... Już za kilka chwil skontaktuje się z tymi osobami w celu omówienia szczegółów...

Już niebawem kolejne szanse !

 

 

Edytowane przez Tajemniczy
podanie zwycięzców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... to żeś mnie zaskoczyła :/

A gdzie były pytanka wysłane... Na PW na Ezo Forum czy też na maila (w razie czego proszę o podanie na PW adresu)?

Być może gdzieś mi się Twoja wiadomość zapodziała przez przypadek w tym tłumie bądź w ogóle do mnie nie dotarła...

Czekam więc na odpowiedź.. i przepraszam bardzo za taką sytuację.

 

Wysłałam na forum. Widać wszechświat nie chciał abym dostała od Ciebie odpowiedzi na te pytania :)

Ponieważ dość długo czekałam i już uznałam, że nie odpiszesz, bo innym odpisywałeś a mnie nie, więc zapytałam o to samo w innym wątku, innej osoby. Pytałam czy ta praca, którą znalazłam to stała będzie i czy powinnam jednego gościa na kawę zaprosić i czy coś z tego będzie. W obu przypadkach dostałam negatywną odpowiedź. Nie będę Ciebie raz jeszcze o to pytać, bo to bez sensu...

 

Zapytam wobec tego kiedy spotkam tego jedynego i gdzie mam się za nim rozglądać... Długo już sama jestem, a faceci jakoś mnie omijają szerokim łukiem. A jak się już jaki mną zainteresuje, to alkoholik albo stary i zaniedbany, albo wszystko naraz. Bleee... Może Twoje karty cosik więcej wiedzą, bo mi już tak trochę smutnawo samej...

Małgorzata 4.12.1978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za horoskop 2012 :bukiet_na:A czy w styczniu zamknięcie czegoś starego i rozpoczęcie czegoś nowego może się wiązać ze zmianą pracy? Bardzo liczę na zmianę pracy bo otwierają nowe firmy ( akurat w mojej branży) i mam nadzieję, że do któreś z nich się dostanę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za horoskop 2012 :bukiet_na:A czy w styczniu zamknięcie czegoś starego i rozpoczęcie czegoś nowego może się wiązać ze zmianą pracy? Bardzo liczę na zmianę pracy bo otwierają nowe firmy ( akurat w mojej branży) i mam nadzieję, że do któreś z nich się dostanę.

Pozdrawiam

 

Hmmm... Sądzę że tak... Ogólnie styczeń to czas podsumowań... Czas ten będzie zdecydowanie bardzo korzystny pod względem podejmowania nowych kroków, decyzji. W tym przypadku zmiana pracy pasowałaby do horoskopu... "Zamykasz" starą pracę a podejmujesz/ rozpoczynasz nową. :)

Pozdrawiam cieplutko :)

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie Rafale,

 

chciałam zapytać jak potoczy sie mój związek w 2012r.?

Co mnie spotka w miłości w tym nowym roku? Czy zapoznam kogoś wartosciowego?

Dane pozwolę podesłać sobie na priv,

Dużo dobrego życzę, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Rafale, chciałam poprosić o wróżbę dla mnie i pewnej kobiety (ja jestem z nią koleżanką, ale jesteśmy lesbijkami), czy coś z tego będzie? Co ona do mnie czuje?

Mam też pytanie czy znajdę pracę i w ogóle znajdę jakikolwiek sposób na pieniądze, bo mam straszne długi.

Patrycja 1982/6/30, ona to Paulina 4/1/1980

 

mogę wysłać zdjęcia na pw, pozdrawiam

dziękuję

Edytowane przez lalique
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) chciałem prosić Cie o wróżbę :) czy czekają mnie jakieś zmiany w życiu na lepsze ? bo mam wrażenie ze prześladuje mnie jakiś pech... poprostu nic co sobie zaplanuje czy chciałbym zrobić nie wypala... :/ i czy długo będę jeszcze samotny ? i co z ta miłością którą nosze w sercu do pewnej dziewczyny... ? Marcin 1988.09.02r dziękuje i pozdrawiam :) jeśli potrzebujesz to wyśle Ci zdj na pocztę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam na forum. Widać wszechświat nie chciał abym dostała od Ciebie odpowiedzi na te pytania :)

Ponieważ dość długo czekałam i już uznałam, że nie odpiszesz, bo innym odpisywałeś a mnie nie, więc zapytałam o to samo w innym wątku, innej osoby. Pytałam czy ta praca, którą znalazłam to stała będzie i czy powinnam jednego gościa na kawę zaprosić i czy coś z tego będzie. W obu przypadkach dostałam negatywną odpowiedź. Nie będę Ciebie raz jeszcze o to pytać, bo to bez sensu...

 

Zapytam wobec tego kiedy spotkam tego jedynego i gdzie mam się za nim rozglądać... Długo już sama jestem, a faceci jakoś mnie omijają szerokim łukiem. A jak się już jaki mną zainteresuje, to alkoholik albo stary i zaniedbany, albo wszystko naraz. Bleee... Może Twoje karty cosik więcej wiedzą, bo mi już tak trochę smutnawo samej...

Małgorzata 4.12.1978

 

Witam ponownie..

Kurcze... Na prawdę przepraszam za tą sytuację... Ale w ogóle nie zauważyłem Twojego postu :/

Mam nadzieje że się nie gniewasz na mnie...? Hmmm?

 

A teraz powracając do pytania...

Osobiście uważam że masz taką tendencję że większość przedstawicieli płci przeciwnej, próbują wykorzystywać Twoją dobroć do swoich celów... Tutaj troszkę brakuje mi w Tobie takiej pewności siebie.. Czasem trzeba mocniej tupnąć nogą i postawić tym samym na swojej racji :)))

Kiedy poznasz tego jedynego... Hmmm... Szczerze powiedziawszy ten jedyny pokazuje mi się dopiero w połowie 2013 roku... :/

Będzie to prawdopodobnie szatyn, troszkę starszy... ale po przejściach. Niewykluczone że będzie on pochodził z terenu gdzie jest dużo wody (Mazury, morze)...

 

Do tego czasu na okres jesienny możliwe że poznasz moja droga, mężczyznę z którym będziesz utrzymywała głębsze i poważniejsze kontakty... Myślę jednak że brak deklaracji z którejś ze stron rozdzieli Wasze drogi. Uważać więc na flirty aby źle nie ulokować swoich uczuć.

 

Pozdrawiam ciepło i jeszcze raz przepraszam bardzo :)

Rafał :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie Rafale,

 

chciałam zapytać jak potoczy sie mój związek w 2012r.?

Co mnie spotka w miłości w tym nowym roku? Czy zapoznam kogoś wartosciowego?

Dane pozwolę podesłać sobie na priv,

Dużo dobrego życzę, pozdrawiam!

 

 

Witam Panią serdecznie ;)

No to zabieramy się do pracy...

A więc osobiście po postawieniu kart odnoszę wrażenie że jest Pani taką osobą dość niezdecydowaną... Widzę w kartach że spora grupka mężczyzn w przeszłości oszukała i zawiodła Panią. Odnoszę więc wrażenie że to z tond ta niepewność. Partner Pani całkiem niewykluczone że odczuwa to również z Pani strony.

Karty w tym przypadku jednoznacznie nie pokazują mi czy to jest docelowy partner... Musi więc Pani posłuchać swojego serca... Czy to miłość czy też nie...

Ja ze swojej strony mogę tylko dodać że większych kłótni/ nieporozumień w Państwa relacji nie widzę z biegiem czasu, wbrew przeciwnie... :)

 

Wyjazd mi się wspólny na marzec zaznacza...

 

Pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Rafale, chciałam poprosić o wróżbę dla mnie i pewnej kobiety (ja jestem z nią koleżanką, ale jesteśmy lesbijkami), czy coś z tego będzie? Co ona do mnie czuje?

Mam też pytanie czy znajdę pracę i w ogóle znajdę jakikolwiek sposób na pieniądze, bo mam straszne długi.

Patrycja 1982/6/30, ona to Paulina 4/1/1980

 

mogę wysłać zdjęcia na pw, pozdrawia

dziękuję

 

Witam serdecznie...

Hmmm... Jeśli chodzi o relację między Tobą a Pauliną, Osobiście w kartach widzę takie chwilowe zawieszenie Waszej relacji... Być może padło o jedno słowo za dużo przez co Wasza relacja no troszkę się popsuła... Paulina zdecydowanie darzy Cię uczuciem... zauroczeniem, przywiązaniem, zaufaniem (które nie co się zmniejszyło). Czy można liczyć na coś więcej... Szczerze powiedziawszy, niestety nie widzę nic poważnego. Myślę jednak że kontakty koleżeńskie będziecie utrzymywać. Aby jednak do nich doszło, musi minąć jeszcze spora ilość czasu aby Paulina mogła sobie na spokojnie wszystko poukładać/ przemyśleć...

 

Jeśli zaś chodzi o pracę, osobiście uważam że pracę moja droga znajdziesz.. Ale będzie to praca dorywcza (tymczasowa) na sam początek, finansowo również nie zbyt ciekawa... taką propozycję posady znajdziesz do lutego/ marca przyszłego roku... Ze wszystkimi długami poradzisz sobie całkowicie do czerwca/ lipca.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Rafale, z Pauliną raz jest dobrze, raz zle. Ja sie podko****e wiec bym chciala, ale co bedzie to zobaczymy.Wszystko mi mowilo ze z jej strony tez jest zauroczenie ale ze ona nigdy tego nie powie (nie wiem dlaczego), wiec tylko potwierdziles moje przypuszczenia :)

 

Praca - poplakalam się szczerze mowiąc, mam tak tragiczną sytuację, takie długi że nie wiem co zrobić. Ja mam wolny zawód więc praca dorywcza jak najbardziej! Byle spłacić karty. Czy możesz zobaczyć jeszcze jedną rzecz dla mnie? Zobacz proszę czy gdybym poprosila o pomoc moja babcie, to czy przyjdzie mi z pomoca bez wiekszych pretensji i roszczen? (taki ma charakter, a jednoczesnie stac ja na to zeby mi pomoc/pozyczyc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Rafale, z Pauliną raz jest dobrze, raz zle. Ja sie podko****e wiec bym chciala, ale co bedzie to zobaczymy.Wszystko mi mowilo ze z jej strony tez jest zauroczenie ale ze ona nigdy tego nie powie (nie wiem dlaczego), wiec tylko potwierdziles moje przypuszczenia :)

 

Praca - poplakalam się szczerze mowiąc, mam tak tragiczną sytuację, takie długi że nie wiem co zrobić. Ja mam wolny zawód więc praca dorywcza jak najbardziej! Byle spłacić karty. Czy możesz zobaczyć jeszcze jedną rzecz dla mnie? Zobacz proszę czy gdybym poprosila o pomoc moja babcie, to czy przyjdzie mi z pomoca bez wiekszych pretensji i roszczen? (taki ma charakter, a jednoczesnie stac ja na to zeby mi pomoc/pozyczyc)

 

 

Hmmm... Twoja babcia to ogólnie dobra osoba, która pomorze w potrzebie... jednak ma charakter taki troszkę uszczypliwy i ciężki... Powiem tak... pretensje i gadanie będzie na bank... Będzie ona potrzebowała troszkę czasu na przemyślenie tej prośby... Osobiście jednak uważam że tak... pomorze Tobie w spłacie długów. Jednak nie liczyłbym na spłatę jednorazowo całości...

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie..

Kurcze... Na prawdę przepraszam za tą sytuację... Ale w ogóle nie zauważyłem Twojego postu :/

Mam nadzieje że się nie gniewasz na mnie...? Hmmm?

 

Witam

Nie, ja nie z tych obrażalskich :)

 

A teraz powracając do pytania...

Osobiście uważam że masz taką tendencję że większość przedstawicieli płci przeciwnej, próbują wykorzystywać Twoją dobroć do swoich celów... Tutaj troszkę brakuje mi w Tobie takiej pewności siebie.. Czasem trzeba mocniej tupnąć nogą i postawić tym samym na swojej racji :)))

Kiedy poznasz tego jedynego... Hmmm... Szczerze powiedziawszy ten jedyny pokazuje mi się dopiero w połowie 2013 roku... :/

Będzie to prawdopodobnie szatyn, troszkę starszy... ale po przejściach. Niewykluczone że będzie on pochodził z terenu gdzie jest dużo wody (Mazury, morze)...

 

Tu się zgadzam całkowicie. Faceci mnie wykorzystują i dlatego ostatnio wszystkich, którzy od razu na wstępie budzą wątpliwości, zwyczajnie odrzucam... Znaczy nie tak pochopnie, ale jak nadużywa alkoholu, albo zajęty, albo za bardzo zniewieściały...

Rozwiodłam się z facetem, który najprawdopodobniej zwyczajnie był gejem, bo mając młodszą o 15 lat żonę, onanizował się w łazience, zamiast spełniać małżeńskie obowiązki. Raczej mnie nie kochał, nie akceptował i znęcał się psychicznie a potrzebna mu byłam tylko do gotowania, bo według niego do niczego innego się nie nadawałam a i tak potrafił powiedzieć, że przeze mnie g..no je... Smutne to moje życie i przydałby się ktoś przy boku normalny...

Dlatego ociupinkę mnie zmartwiłeś pisząc, że poznam kogoś właściwego dopiero za 1,5 roku... I znowu starszy jakiś... I jeszcze z daleka...

 

Do tego czasu na okres jesienny możliwe że poznasz moja droga, mężczyznę z którym będziesz utrzymywała głębsze i poważniejsze kontakty... Myślę jednak że brak deklaracji z którejś ze stron rozdzieli Wasze drogi. Uważać więc na flirty aby źle nie ulokować swoich uczuć.

 

Pozdrawiam ciepło i jeszcze raz przepraszam bardzo :)

Rafał :)

 

Ano zobaczymy czy jakiś się przyplącze na jesieni...

Wielkie dzięki za wróżbę i czas jaki na nią poświęciłeś...

Możliwe, że za jakiś czas zapytam Cię o pracę...

 

Tymczasem pozdrawiam serdecznie i dziękuję że Ci się zwyczajnie CHCE :_usmiech::brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panie Rafale za odpowiedź...Tzn. nie- dziękuję, bo ponoć za wróżbę nie nalezy dziękować

Tak, to prawda co Pan napisał- moje rozczarowanie, niezdecydowanie i taka "wewnętrzna podejrzliwość" wywodzi sie z tego, że zostałam oszukana. Nieraz. I cięzko mi ufac, szczerze mowiąc, to ufam, ale jakis wewnetrzny glos karze mi mieć sie na baczności cały czas :(|To tak jakbym czekała, az będzie koniec, wie Pan... :( Tak ju moja psychika sie niestety ukształtowała przez minione związki..

Edytowane przez Czarodziejka84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panie Rafale za odpowiedź...Tzn. nie- dziękuję, bo ponoć za wróżbę nie nalezy dziękować

Tak, to prawda co Pan napisał- moje rozczarowanie, niezdecydowanie i taka "wewnętrzna podejrzliwość" wywodzi sie z tego, że zostałam oszukana. Nieraz. I cięzko mi ufac, szczerze mowiąc, to ufam, ale jakis wewnetrzny glos karze mi mieć sie na baczności cały czas :(|To tak jakbym czekała, az będzie koniec, wie Pan... :( Tak ju moja psychika sie niestety ukształtowała przez minione związki..

I On to wyczuwa, sam mowi,ze moje niezdecydowanie wszystko psuje.. :(

Ale ciezko mi z tym, bo jestesmy z innych światów, zastanawiam sie cały czas czy ten związek ma szanse by egzystować w świecie..

Drażni mnie jego zachowanie nieraz, ale nie potrafie odejść, bo kocham...

 

I tak naprawdę nie wiem sama co z tym wszystkim zrobić, czasami myśle, ze dopiero po poznaniu kogos nowego, ktos kto porwalby moje serce..bylabym w stanie odejść... :(:(

 

wcześniej napisał Pan, iż: "W kartach ukazuje mi się że będzie to nowy mężczyzna którego poznasz w połowie 2013 roku... Niestety na więcej informacji o jego osobie jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie... Mogę jednak powiedzieć że to właśnie z nim wejdziesz w stan błogosławiony ;)))" - z tego wynika, że nie będzie to obecny partner..

 

Zobaczymy, co przyniesie los :-)

 

A nie wie Pani że nie pyta się kilka razy o to samo pytanie...?

W takim razie odpowiedziała sobie Pani już sama na swoje pytanie...

No cóż... Jak widać niektórzy nie znają zasad ezoteryki...

Poleciłbym zorientowaniu się w podstawach z tego zakresu czytając na przykład regulamin...

 

Na tą chwilę to wszystko...

Szkoda czasu i mojej energii skoro ktoś nie traktuje wróżb i mojej osoby na poważnie...

 

wykrzyknik.jpg

Edytowane przez Tajemniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Rafale drogi, jesli ja jeszcze jedno moge, ale to juz sam zdecydujesz, doslownie przed chwila sie dowiedzialam i mnie zaraz rozniesie. Na co moja matka (iwona 4/6.61) bierze ciagle pozyczki, skoro nic sobie nie kupuje, nie jezdzi, ma pensje a wiecznie jest w dlugach? Boje sie ze wydaje na kogos, gra w cos, ma sklonnosci do nalogow...oczywiscie moze byc tak ze stracila plynnosc i to na zycie, ale w to nie wierze, za duze sumy. Gdyby Ci sie jeszcze to chcialo to ja bede dozgonnie wdzieczna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam pytanie do Ciebie bo widzę, że nigdy się nie mylisz ;) Powiedz mi czy w ciągu najbliższego roku zajdę w ciążę, czy jest to mozliwe raczej w bardziej odległej perspektywie czasu (3 lata)? Data w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:_usmiech:Rafale czy mogę się grzecznie przypomnieć?Wiem,że jesteś zapracowany.

Prośbę wysłałam na priv.Pozdrawiam.

 

Odpowiedź poleciała już w Twoją stronę...

Przepraszam za zwłokę ale mam taki mętlik w skrzynce PW że nie jestem w stanie się połapać.

Dlatego właśnie zrezygnowałem z tej formy kontaktu...

Pozdrawiam ciepło,

Rafał : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) chciałem prosić Cie o wróżbę :) czy czekają mnie jakieś zmiany w życiu na lepsze ? bo mam wrażenie ze prześladuje mnie jakiś pech... poprostu nic co sobie zaplanuje czy chciałbym zrobić nie wypala... :/ i czy długo będę jeszcze samotny ? i co z ta miłością którą nosze w sercu do pewnej dziewczyny... ? Marcin 1988.09.02r dziękuje i pozdrawiam :) jeśli potrzebujesz to wyśle Ci zdj na pocztę :)

 

Witam serdecznie :)

Hmmmm... No różnie to jest u Ciebie w tym życiu... Jak już osiągniesz jakąś stabilizacje to znienacka los zrzuca Tobie "kłodę pod nogi" i znów jesteś w ten sposób zmuszony do działań w stronę stabilizacji... I tak w koło... Czy możesz się spodziewać pozytywnych zmian w życiu.. Hmmm... Jakaś lekka poprawa finansów mi się ukazuje na miesiąc marzec. Proszę się spodziewać również jakiejś szansy na nagłą zmianę miejsca zamieszkania pod początek okresu jesiennego... Jeśli chodzi o tą miłość to sądzę że jesteś zakochany w pewnej dziewczynie, niestety ona nie zbyt traktuje Cię na poważnie... Jakaś sytuacja z przeszłości zaważyła o tym zawieszeniu Waszej relacji... Niestety muszę Tobie powiedzieć że nie ma jakichkolwiek szans na reaktywację Waszej znajomości. Do stworzenia związku potrzeba dwóch osób. Kiedy poznasz kogoś odpowiedniego? I tutaj jest właściwie problem... W życiu jest niestety tak, że aby zacząć coś nowego w życiu to przeszłość trzeba zamknąć. No a u Ciebie występuje ta nieodwzajemniona miłość... Musisz więc niestety pogodzić się z tą sytuacją, pozamykać przeszłość i zająć się poszukiwaniem drugiej osoby... Nie będzie z pewnością łatwo. Myślę jednak że jeśli chodź w połowie spróbujesz te wskazówki wdrążyć w swoje życie to na koniec okresu letniego pewna blondynka oczaruje Ciebie swoją urodą i poczuciem humoru.

 

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwiat Lotosu

Dzięki po stokroć.Uspokoiłeś mnie.Masz Rafale rację pan nie robi dobrego wrażenia.

Pisałam na PW ze względu na tego pana.

Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę.:_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki po stokroć.Uspokoiłeś mnie.Masz Rafale rację pan nie robi dobrego wrażenia.

Pisałam na PW ze względu na tego pana.

Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę.:_usmiech:

 

Rozumiem Twoją postawę w stu procentach :)

Sam na jego miejscu nie chciałbym aby pewien Tajemniczy facet za pomocą kart robił mu recenzję jego doświadczenia :)

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwiat Lotosu
Rozumiem Twoją postawę w stu procentach :)

Sam na jego miejscu nie chciałbym aby pewien Tajemniczy facet za pomocą kart robił mu recenzję jego doświadczenia :)

Pozdrawiam ciepło,

Rafał :)

HI HI HI Już widzę minę tego Pana:oczko2_na:

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich zainteresowanych rozkładami ogólnymi oraz horoskopami indywidualnymi do spróbowania swoich sił w mini konkursiku na najlepsze świąteczne życzenia

:)

 

Wszelkie informacje: http://www.ezoforum.pl/blogs/tajemniczy-1011.htm

 

Życzę powodzenia :)

Edytowane przez Tajemniczy
Przepraszam za pomyłkę - godzina 20:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...