Jump to content

strych - powtarzający sie sen

mira20
 Share

Recommended Posts

Witam,

Kilka razy w życiu miała ten sam sen. Śnił mi strych. Był on duży (nie w moim domu i nie widziałam nigdy takiego), z półpiętrem ewentualnie czymś w rodzaju antresoli. Na półpiętro strychu prowadziły proste betonowe schody umieszczone po lewej stronie. Widziałam tam różne postacie, m.in. moją babcie, której nigdy nie znałam, bo zmarła gdy mój tata miał 10 lat.

Kilka tygodni temu poszłam z moim chłopakiem na strych jego domu (pierwszy raz w życiu!) i o mało nie dostałam zawału, bo to był dokładnie taki sam strych jak w moich snach.

Co to może znaczyć?

Witam!

Strychy są bardzo podobne do siebie, ale pomijając to co widziałaś w domu chłopaka - strych w snach oznacza wyższe "ja"- nadświadomość takie miejsce duchowego połączenia z siłami wyższymi. To że na strychu widujesz rózne postacie może oznaczać że z nimi masz jakiś kontakt na poziomie wyższej świadomości zaś co do twojej babci mam wrażenie że jest to twoja opiekunka z zaświatów. Co do schodów - twoje są po lewej stronie czyli stronie kobiecej, intucyjnej zaś to że są proste i zrobione z betonu świadczy że w bardzo latwy sposób możesz sięgać do wiedzy zawartej w nadświadomości lub masz łatość kontaktów z twoimi opiekunami (osoby w śnie bedące na strychu). Antresola to coś w rodzaju "wewnętrznego" balkonu i w twoim śnie może symbolizować zachęte do zajrzenia we własne wnętrze.

Pozdrawiam:

Sławomir

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• ogi
      By ogi
      Mialam bardzo dziwny sen, to bylo w noc przesilenia. Snilo mi sie, ze bylam w starym, duzym domu. Byl bardzo ladny i przytulny ale jednoczesnie dosc zakurzony. Siedzialam przy malym stoliku z kolezanka , z ktora nie widzialam sie od podstawowki i z jeszcze jakas dziewczyna, ktorej nie znam w prawdziwym zyciu. Robilysmy jakies robotki reczne i spiewalysmy piekna ale dosyc smutna albo inaczej - wzruszajaca piosenke. Zobaczylam, ze sa schody ktore prowadza w gore na strych wiec tam weszlam. Na strychu przy biurku siedzial odwrocony plecami mezczyzna. ODwrocil sie do mnie iokazalo sie , ze jest to moj byly chlopak , a w zasadzie to mezczyzna skladajacy sie z prawdziwych mezczyzn, z ktorymi bylam w zwiazkach lub na ktorych mi zalezalo. Mial dluga brode i wygladal na bardzo zmeczonego. Powiedzial, ze pracuje tam od dawna i nawet nie pamieta kiedy ostatnio jadl, wiec chcialam upiec mu kurczaka na obiad Zeszlam na dol i chcialam wyjsc do sklepu ale przed domem byli policjanci, ktorzy pochylali sie nad zwlokami przykrytymi przescierdlem i robili jakies raporty. Przestraszylam sie strasznie tych zwlok i nie chcialam wyjsc, zeby na nie nie patrzec. Ten chlopak powiedzial mi, zebym wyszla zatem tylnymi drzwiami, tak tez zrobilam. Wybieralam najlepsze owoce i warzywa zeby jedzenie bylo jak najlepsze. Kiedy wrocilam do domu, stala tam mala dziewczynka. Miala dlugie blond wlosy, byla sliczna i na oko miala 8/9 lat. Przypomnialam sobie, ze to jest moja lub corka lub dziewczynka , ktora kiedys chcialam adoptowac. Przypomnialam sobie, ze uciekalysmy przed jakimis ludzmi i zostalysmy rozdzielone. Przytulilam ja i poczulam, jak mocna ja kocham i zaczelam plakac. Plakalam z milosci, ze szczescia ze ona znowu mnie znalazla i tez ze smutku, ze o niej nie pamietalam. Obudzilam sie naprawde mokra od lez.
      Prosze o pomoc
    • Nika2468
      By Nika2468
      Śnił mi się strych że go zamiatałam miotłą a potem że zawiesiłam na sznurku do wieszania prania skóre lwa albo tygrysa i chyba widziałam mojego klona. co to może znaczyć???
      Prosze o pomoc :n2
    • ant
      By ant
      Trochę to będzie pokręcone.
      Wszystko co pamiętam dzialo się na strychu(tak sadze), było widno, sciany były zrobione ze starych desek przez które przelatywalo światło. W podlodze była dziura a w niej lina po ktorej schodzily mi bliskie osoby. Ja siedziałem przy tej linie pilnując jej by nikomu nic się nie stalo no i żeby nikt jej nie przeciął. Jakis człowiek krazyl dookoła tej dziury i z tego co czulem planowal ja przeciac. Patrzalem na ta osobe, przyglądałem się jej, ubrana na czarno(?). Byłem gotowy pozbawic zycia tego człowieka, trzymalem noz w dloni, i byłem gotowy bronic tej liny. Przeraza mnie w tym snie to, ze nie odczuwałem strachu przed zrobieniem tego, nie balem się, najwazniejsza była ta lina nic więcej.

Trochę chaotycznie napisane, wiem.
  • Create New...