Skocz do zawartości

strych - powtarzający sie sen


mira20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka razy w życiu miała ten sam sen. Śnił mi strych. Był on duży (nie w moim domu i nie widziałam nigdy takiego), z półpiętrem ewentualnie czymś w rodzaju antresoli. Na półpiętro strychu prowadziły proste betonowe schody umieszczone po lewej stronie. Widziałam tam różne postacie, m.in. moją babcie, której nigdy nie znałam, bo zmarła gdy mój tata miał 10 lat.

Kilka tygodni temu poszłam z moim chłopakiem na strych jego domu (pierwszy raz w życiu!) i o mało nie dostałam zawału, bo to był dokładnie taki sam strych jak w moich snach.

Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Strychy są bardzo podobne do siebie, ale pomijając to co widziałaś w domu chłopaka - strych w snach oznacza wyższe "ja"- nadświadomość takie miejsce duchowego połączenia z siłami wyższymi. To że na strychu widujesz rózne postacie może oznaczać że z nimi masz jakiś kontakt na poziomie wyższej świadomości zaś co do twojej babci mam wrażenie że jest to twoja opiekunka z zaświatów. Co do schodów - twoje są po lewej stronie czyli stronie kobiecej, intucyjnej zaś to że są proste i zrobione z betonu świadczy że w bardzo latwy sposób możesz sięgać do wiedzy zawartej w nadświadomości lub masz łatość kontaktów z twoimi opiekunami (osoby w śnie bedące na strychu). Antresola to coś w rodzaju "wewnętrznego" balkonu i w twoim śnie może symbolizować zachęte do zajrzenia we własne wnętrze.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...