Jump to content

sen...prośba o int.


gepard212

Recommended Posts

proszę o int. snu, gdyż ma on dla mnie duze znczenie: otóż we śnie znajduje się w ogrodzie,przypominającym tor przeszkód. przedzierając się przez gęstwinę ostu( ogród jest zaniedbany) natykam sie na szczury. Czuje do nich ogromną sympatię, radość. PO chwili spędzonej z nowymi ,, znajomymi'' natykam się na watahe kotów. Mają dzikie, złe spojrzenie. Patrząc na nie czuje strach. Im bardziej się zbliżają, tym bardziej sie ich boje. jeden z nich atakuje mnie. Zadaje mi ranę. Wkrótce dowiaduje się, ze przenoszą one(koty) chorobę, która równo za 2 lata pozbawi mnie zycia. kiedy dowiaduje się o chorobie, nawet sie nie denerwuje. Czuje ulgę( co w takiej sytuacji normlnie byłoby nie do pomyślenia) co to oznacza?

Edited by gepard212
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

gepard212, według tego snu, nie masz szczęścia do dobierania sobie znajomych.

Zaniedbany ogród świadczyć może o konieczności podjęcia przez Ciebie jakichś postanowień, przy czym wskazanym jest abyś przestała kierować się instynktem i emocjami, a zaczęła opierać się na dostępnych danych, logice.

Szczury w Twoim śnie prawdopodobnie w rzeczywistości są osobnikami, które tylko udają przyjazne nastawienie, przymilają się do Ciebie dla własnych korzyści.

Podrapanie przez kota może oznaczać, że są osoby, które tylko czekają aż z jakichś przyczyn zejdziesz z prawej, prostej drogi na drogę nieprawości. Jeżeli czujesz, że znajdujesz się na granicy dobra i zła pamiętaj, że są osoby które pod maską przyjaźni dopingują Twój bolesny upadek na dno.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...