Skocz do zawartości

Ciąża, krew, przestępcy, lewitacja


Kasiulla00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój dziwny sen zaczął się od tego, że podejrzewałam iż jestem w ciąży. Wychodząc od siebie z pokoju zaczęłam krwawić (lekko) nikomu o tym nie mówiłam. Dużo osób, które spotykałam mówiło mi, że jestem w ciąży i powinnam zrobić badania żeby to sprawdzić, lecz ja odpowiadałam że nie będę robić żadnych badań. Nagle przeniosłam się do szkoły (skończyłam ją 2 lata temu) byłam w sali ( z wyglądu przypominała mi sale nr 3 w mojej szkole) było sporo osób, których nie znam i moja nauczycielka od j. polskiego rozmawiałyśmy o tym że dawno się nie widziałyśmy nie wiem dlaczego, ale mówiłam do niej na "ty" gdy od niej odeszłam szłam korytarzem i słyszałam jak inni mówią, że widać po mnie, iż jestem w ciąży w tym momencie popatrzyłam na swój brzuch i sama to zobaczyłam. Nagle znalazłam się z chłopakiem przed kamienicą wchodziliśmy do klatki czułam się tak jakbyśmy mieli iść do własnego mieszkania (mieszkam z rodzicami) na podłodze były plamy krwi powiedziałam "znowu krew czy to się nigdy nie skończy" szliśmy na górę jak zobaczyliśmy gdzie krew dochodzi pobiegliśmy tam w mieszkaniu był nasz wspólny znajomy mówił że nic mu nie jest nie widać było żeby był pobity czy pokaleczony. Nagle przenieśliśmy się wszyscy troje do jakiegoś ciemnego zaułka pamiętam, że miałam już spory brzuch. Staliśmy pod ścianą a na środku krążyło 3 typków kazali nam się nie ruszać pod drugą ścianą pojawiło się krzesło na którym siedziała dziewczynka Ci przestępcy próbowali się od niej czegoś dowiedzieć szarpali ją nie słyszałam nic z rozmów chciałam podbiec do niej, w tej chwili popatrzyłam w lewo i tam była kobita w takiej pięknej ciemnej sukni obok niej pojawiła się dziewczynka inna niż na krześle również miała sukienkę tylko że białą czarne oczy i włosy patrzyła na mnie oczy jej wydawały się puste nagle obydwie zaczęły się unosić kobieta mówiła, że dziewczynka daje jej siłę i że nas pokona nie unosiły się wysoko.

Tyle pamiętam proszę o pomoc bo trochę wystraszyłam się tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...