Jump to content

Krwawe róże (?)


Filius Daemonis

Recommended Posts

Witam!

Mam pewną sprawę, związaną z krwią. Wiem, że krew ma bardzo silne właściwości magiczne i posiada wielką moc. Pewnego dnia (w zeszłym roku) zdarzyło się, że mocno przeciąłem swoją dłoń. Leciało mnóstwo krwi i naszedł mnie głupi pomysł żeby podlać nią moje krzewy różane (pomyślałem o tym ponieważ je uwielbiam i stwierdziłem, że może coś im to pomoże - wiem to głupie). Teraz się zastanawiam czy coś mogło się naprawdę stać, bo w tym roku naprawdę mocno zakwitły, mocniej niż kiedykolwiek (być może jest to związane z pogodą). Do tego za każdym razem gdy próbuję ściąć kwiat zrywa się bardzo silny wiatr. To się z czymś wiąże czy to tylko moje wymysły?

Link to comment
Share on other sites

Guest User2

Krew ci leciała.

 

Chciałaś uleczyć kwiaty.

 

Przelałaś w płynącą krew intencję/energię by uleczyć kwiaty, a następnie je polałaś.

 

Ta energia/intencja, która we krwi zaistniała a następnie na rośliny została polana to ona uleczyła kwiaty.

 

Nie korzystaj z tego nigdy więcej. Niebezpieczne jest bawienie się krwią w magii, zwłaszcza gdy o niej wie się tyle co ty: czyli nic.

 

Nie widzę związku wiatru ze ścinaniem róż, lecz myślę, że lepiej byś zostawiła kwiaty w ziemi i nie ścinała. Bądź co bądź poprzez to, że przekazałaś im swoją krew przekazałaś zarazem cząstkę siebie, swej energii. Daj różom zblednąć zgodnie z prawem natury gdy będą w ziemi.

Link to comment
Share on other sites

Małe sprostowanie. Jestem płci męskiej :-P a o magii rzeczywiście wiem mało ale nie nic. Interesuję się nią i ćwiczę od 3 lat. Niestety wielkich efektów nie widać...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
magia to intencje a nie akcesoria.

 

Wmów to tym, którzy z powodzenie uzyskują reluztaty magiczne z pomocą właściwie dobranych akcesoriów. Już widzę jak ci uwierzą.

 

Intencja w magii i przepływe energii jest owszem bardzo ważna, lecz bez wątpienia są często niezbędne właściwe akcesoria by osiągnąć właściwy rezultat operacji magicznej.

Link to comment
Share on other sites

Ile razy mam powtarzać, że nie jestem ani adminem ani moderatorem na ezoforum!

 

I nie zamierzam być!

 

Co za tym idzie to nie ja usunąłem twoje posty.

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłam że w innym wątku usunąłeś moje wpisy,

 

To nie ja usunąłem. Nie jestem moderatorem ani adminem. Jednak słusznie post został usunięty bo obrażałaś w nim użytkownika, już nie będę przypominać tu jak go nazwałeś, że o publicznym promowaniu martwego forum nie wspomnę.

 

i doczytałam, że usuwasz osoby pomagające innym.

 

Nie usuwam osób pomagających innym, ale ostrzegam przed ewidentnymi szarlatanami, głupcami i po prostu nic nie wiedzącymi ludzmi bo tak trzeba robić, takie osoby tylko pogarszają sprawę u innych. Zresztą jak przeczytałeś uzasadniłem moją opinię.

 

Nie słyszałam by LEW potrzebował dzidy!

 

Ja nie słyszałęm by lew nie potrzebował kłów i pazurów. To są jego narzędzia pracy. Poza tym lwa nie interesuje magia więc przykład bezużyteczny.

 

nie słyszałam by WILK potrzebował łuku.

 

patrz pkt. wyżej.

 

Akcesoria są potrzebne dla LUDZI bez mocy.

 

Akcesoria są potrzebne ludziom z mocą bo tylko takie osoby są wstanie zrobić bardzo silnie magiczne narzędzia. Osoba słaba mocą nie zrobi prawidłowego narzędzia bo narzędzie będzie bez mocy. Krąg energetyczny w Magii Wysokiej przy ewokacji Duchów jest niezbędny i jest powód dla którego tak się dzieje.

 

z powodzeniem zostali wybici rdzenni Amerykanie z powodzeniem!

właściwe akcesoria i właściwe intencje doprowadziły do wyginięcia Indian rycerzy Jedi ;)

miecze świetlne i takie tam.

 

Dzięki cieszy mnie, że przyznałeś mi rację, że narzędzia magiczne są istotne w magii. Swoją drogą ja nie powiedziałęm, że intencja nie jest ważna ja tylko stwierdziłęm, że nie zawsze sama intencja daje radę.

 

Co do reszty wypowiedzi się nie wypowiem bo to po prostu szkoda słów.

 

Twoja retoryka i pisanie, a także rozumienie rzeczy z tego co widzę jest taka sama jak tego schizofrenika, o którym pisałem.

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, ale pozostawię Ciebie samego w tej dyskusji, która dyskusją nie jest lecz pokazem siły, której Ci brak.

Pełnia we Lwie jest dla każdego, a co z nią zrobisz to Twoja sprawa.

czy użyjesz jej by osłabić siebie a skupić się na akcesoriach ;).

 

żegnam !

 

ps. manipulowanie rzeczywistością działa tylko na Twoją niekorzyść. Teraz doskonale odkryłam co w Tobie siedzi i ten felieton był niezbędny dla mnie. Chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy co odkryłam ;) dzięki tym sztuczkom, które uskuteczniasz w moich postach od rana. Bardzo mi pomogłeś, podczas pełni we Lwie ;)

Chociaż nie ma to znaczenia bo i tak nie posłuchasz a ten post za chwilę zniknie, powód ? zawsze się jakiś znajdzie, to właśnie bardzo mi pomogłeś, bez akcesoriów, chociaż sztuczki z moimi postami,. które znikają od chwili gdy "rozmawiamy" są w pewnym sensie akcesoriami. Nie zmienia to faktu, że jak wspomniałam, lew czy wilk jest bez szans wobec strzelby myśliwego. Jedyne co może to unik, a nawet jeżeli chcesz mnie pomówić i odebrać mi prawo do powiedzenia prawdy, to znam te sztuczki z innego forum, które umarło, bo admin zamiast serca używał bez skrupułów akcesoriów, ludzie odeszli. Pozostał niesmak. Nie mam pojęcia czy ten człowiek o którym pisałam jeszcze działa, mam nadzieję, że tak i ma się dobrze.

wygrywa zawsze SERCE !

Edited by Vilin
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co tu się stało, ale z tego co zauważyłem na forum AoiMizu stara się i pomaga gdzie tylko może, więc według mnie Vilin powinnaś się zastanowić co piszesz.

Link to comment
Share on other sites

straszna dziecinada którą tu ktoś uprawia.

Umówmy się ze zostawię was w tej piaskownicy samych.

życzę powodzenia, tak globalnie i kończę.

pozdrawiam

Edited by Vilin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...