Skocz do zawartości

Walka z wężami.


Nakitka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam ostatnio sen, który jakoś wyjątkowo utkwił mi w głowie. Byłam w jakimś miejscu. Coś a`la szkoła lub basen. Była to jakaś stara budowla ponieważ ściany były z cegły a okna były stare potężne i zaokrąglone u góry. Byłam tam z chłopakiem, który w realnym świecie mi się podoba. Nagle wszędzie były węże. Uciekłam razem z tym chłopakiem i dobiegłam do schodów. Tam zabiłam 1 węża. Podeszłam potem pod okno i tam rozmawiałam wtedy z tym chłopakiem. Byłam przestraszona i przytulałam się do niego. Wtedy pojawił się 2 wąż, który zamienił się w kota i wchodził on oknem. Prawdopodobnie jego też zabiłam ponieważ zamknęłam okno gdy on był pomiędzy na tym mój sen się urwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałam ostatnio sen, który jakoś wyjątkowo utkwił mi w głowie. Byłam w jakimś miejscu. Coś a`la szkoła lub basen. Była to jakaś stara budowla ponieważ ściany były z cegły a okna były stare potężne i zaokrąglone u góry. Byłam tam z chłopakiem, który w realnym świecie mi się podoba. Nagle wszędzie były węże. Uciekłam razem z tym chłopakiem i dobiegłam do schodów. Tam zabiłam 1 węża. Podeszłam potem pod okno i tam rozmawiałam wtedy z tym chłopakiem. Byłam przestraszona i przytulałam się do niego. Wtedy pojawił się 2 wąż, który zamienił się w kota i wchodził on oknem. Prawdopodobnie jego też zabiłam ponieważ zamknęłam okno gdy on był pomiędzy na tym mój sen się urwał.

 

Węże to symbol seksualności. to akurat tłumaczy Twoja fascynację tym chłopakiem i on tez pojawia się nie bez powodu w tym śnie. Widzieć wijącego się węża to wg sennika "ostrzeżenie przed podstępem i złośliwością kobiet". być może ten chłopak podoba się tez innej kobiecie/kobietom i one/ ona będzie chciała/ły cię od Niego w jakiś sposób odsunąć lub popsuć waszą relacje.

Jeszcze inne znaczenie węża w śnie to: "bać się go: boisz się swoich skrywanych dotychczas emocji, powinieneś głębiej poznać samego siebie" oraz "chodzić po wężach: bliska osoba, której ufałaś będzie próbowała uwodzić twoją ukochaną osobę" i to ostatnie chyba bardziej może pasowac do Twojej sytuacji. Pewnie masz jakąś koleżankę, przyjaciółke , której powiedziałaś o tym chłopaku, byc może on jej się też podoba i będze próbowała jakoś wkroczyć między Was. Bądź rozważna i ostrożna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się z tym nie zgodzę. Węże wskazują na potrzeby seksualne, a także jakieś uzależnienia. W tym wypadku węże ukazują się, gdy przytulasz chłopaka, kiedy go widzisz - to pokazuje budzące się u Ciebie potrzeby seksualne a także wzbierające zakochanie w tym człowieku, on może Cię intrygować.

Jak to często bywa u kobiet - boisz się tych odczuć, przerażają Cię - wąż zamienia się w kota, więc w poczucie niezależności i samowystarczalności.

Podsumowując - chłopak który Ci się podoba (a że się podoba widać po budynku, który jest solidny z cegieł - mocne uczucie i ma piękne okna, duże okna - podoba Ci się z wyglądu, bardziej na niego patrzysz, niż go znasz, niż z nim np. rozmawiasz) budzi Twoje przerażenie, bo czujesz do niego tak duży pociąg, że boisz się że to Cię zniszczy (wąż). Boisz się, podświadomie zakochania (ugryzienie węża to zakochanie). W związku z tym uciekasz lub zabijasz uczucie.

Kiedy już dochodzi do waszej rozmowy lub innego zbliżenia (przytulenie) znów czujesz, że jesteś o krok od zakochania (wąż), ale zmieniasz to uczucie w postawę niezależną i być może niemiłą dla chłopca (wąż). Starasz się grać niedostępną i niezależną - tak mu się pokazujesz (kot i okno, okno to to jak się pokazujemy innym).

 

To wszystko :)

Na szersze analizy i różne inne zapraszam do siebie -

Tłumaczenie snów | Lucid Dream - Tłumaczenie snów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. W obydwu interpretacjach widzę jakiś sens co sprawiło, że się lekko poplątałam. W 1 interpretacji mogę przypisać to, że faktycznie jest parę kobiet. W tym moja znajoma od której się odsunęłam właśnie po części przez niego. Wkracza ona pomiędzy nami. Mówi, że to tylko znajomość itp. Lecz na moje oko to tak nie wygląda i bardzo mnie to irytuje. Nawet nie domyśliłam się, że mogło o to chodzić. Tu dokleja się 2 interpretacja - boje się być z tym chłopakiem bo wiem, że to i tak nie wyjdzie. Jest on po prostu kobieciarzem. Nie wiedziałam jak mam odebrać ten sen teraz wydaje mi się banalne choć trochę poplątane więc jeszcze raz dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...