Jump to content

kot, chłopak,polonez,las


Guest nikitka21

Recommended Posts

Guest nikitka21

Witam,

dziś miałam dziwny sen i kompletnie nie umiem go zinterpretować:ojejku:. Więc opisuję wszystko co widziałam:

Śniło mi się, że jedziemy do lasu z 4 znajomymi-1 dziewczyna,3 chłopaków, ja byłam jako piąta(z czego znam na prawdę tylko jedną- chłopak który mi się podoba) na polowanie do lasu ponieważ jakiś kot zagraża życiu mojej sennej przyjaciółce. Następnie, gdy już byliśmy w lesie szukaliśmy, ale nie mogliśmy tego kota znaleźć. Czasem się pojawiał ale zbyt szybko uciekał. Poza tym nie mieliśmy pojęcia jak go zabić ponieważ takie zwykłe rzeczy jak na prawdziwego kota nie działały. Po dłuższym czasie chłopacy mieli dość i położyli się na materacu, zaczęli oglądać tv(w lesie). Po pewnym czasie musiałam odpocząć i też do nich przyszłam. Usiadłam obok chłopaka który mi się podoba(Myśmy nie byli na "Ty", praktycznie wgl się nie znaliśmy, nie odzywaliśmy się do siebie). Jak usiadłam to jeden chłopak(nazwijmy go X) zaczął ruszać tak materacem, przekręcać sie itp. a wtedy wiadomo wszystko tak faluje na nim. Na co ja powiedziałam by przestał ponieważ w wyniku tego co chwile ocierałam się jakąś częścią ciała o tego chłopaka co mi się podoba. Natomiast ten chłopak od razu powiedział "Nie, nie przestawaj" więc dalej tak lekko się ocieraliśmy nogą o nogę albo coś w tym stylu. Po pewnym czasie gdy X nie przestawał, wstałam i powiedziałam, że idę na spacer. W śnie widziałam, że ten chłopak patrzył na mnie jak odchodziłam. Znalazłam przyjaciółkę z którą jechaliśmy, więc znów zaczęło się polowanie. Po pewnej chwili kot się znalazł, zaatakował przyjaciółkę i ja ją obroniłam łapiąc go w trakcie skoku i zabiłam. Na tym się ten sen skończył.

Tylko potem dosłownie po chwili miałam krótki drugi sen znów z udziałem tego chłopaka co mi się podoba. On jest w moim wieku, ale z innej klasy maturalnej. W styczniu w szkole zaczynamy ćwiczenia do poloneza na studniówkę i właśnie z tym był związany mój sen, a mianowicie: Próba maturzystów do poloneza. Ja nie mam pary, zmierza ku mnie chłopak z klasy,który by chcial ze mną zatańczyć, ale idzie ten chłopak co mi się podoba,szybciej,wymija tamtego i pyta czy będę z nim tańczyła poloneza. Na co ja się zgadzam,a on odpowiada, że "Mogłaś do mnie wcześniej zagadać, na pewno by to inaczej wyglądało(Ponieważ on mi się podoba od ponad roku, ale z powodu pewnych nie miłych sytuacji nie zagadałam do niego, ponieważ wiem, że bym się ośmieszyła na całą szkołę). No i to tyle ponieważ w tym momencie się obudziłam. Nic z tego snu nie rozumiem. Czy miał on w ogóle jakieś głębsze przesłanie. Bardzo proszę o interpretację, ponieważ ostatnio rzadko miewam sny, które bym pamiętała,a ten mnie jakoś zaintrygował by tu napisał.

Pozdrawiam,

nikitka :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Kot to "prastary symbol żeński w snach mężczyzn. Ma symbol seksualny bardziej związany z potrzebą czułości. Ogólnie kot we śnie może ostrzegać przed podstępem i fałszywością lub wzywać do większego zaufania własnej intuicji.

 

widzieć: zawsze zły znak; przede wszystkim oznacza fałsz przyjaciół i znajomych lub rozczarowanie w miłości", a kiedy jest agresywny "atakujący kot: twój przyjaciel zawiedzie się na tobie". Ja rozumiem Twój sen w ten sposób, że chłopak, który Ci się

podoba w rzeczywistości może okazać się osobą, na której się zawiedziesz bardzo, być może Twój przyjaciel/przyjaciółka będzie Ci próbowała powiedzieć, że on nie jest wart Twoich uczuć, ale i tak postawisz na swoim, przez co możesz zawieść zaufanie i przyjaźń tej osoby. Sen radzi rozwagę w kierowaniu swoich uczuć do tego chłopaka. Zatańcz z Nim tego poloneza, ale nic więcej. Na studniówce pewnie się okaże, że znasz go z zupełnie nie z tej jego prawdziwej strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...