Skocz do zawartości

Prośby o sprawdzenie czakr (WYŁĄCZNIE w tym wątku)


Anita0508

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie wszyscy, ja się tym zajmuję profesjonalnie (taka praca), a tutaj... wpadłem na szybko i napisałem diagnozę czakr pierwszej z brzega osobie.

A ta diagnoza też nie jest szczytem moich możliwości...

 

Widzę, że temat jest popularny, lecz za mało czasu, aby ktoś dawał diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

My z Tridą robimy krótkie analizy .Kolega wszedł, popisał sie i poszedł hehe. Ja osobiście nie mam czasu robic długich analiz, opisow i do tego stawiac kart i robić przekazów ReiKI.Pomijam,ze to trochę energii kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być to ja nadal jestem, lecz tak jak Wy nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu na analizy, zwłaszcza za darmo.

A mnie zawsze coś za długie wychodzi :D

 

Co do energii to racja, jest to koszt, a im więcej pracy tym geometrycznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją również bardzo proszę o sprawdzenie.

Mam na imię Marek, a moja data urodzenia, to 08/03/1977

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 

sent out from my lovely phone

Podbijam:poklon:

I bardzo proszę o odpowiedź.

dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uprzejmie prosiłabym o sprawdzenie :)

Ciekawe czy od ostatniego sprawdzenia sprzed kilku miesięcy będzie poprawa.

 

 Mozaika,

Czakra Podstawy

Jesteś na skraju finansowym, lecz po ruchach tej czakry (zbyt jest roztrzęsiona) nie wiem, czy ma być to skok w górę czy w dół. Ciemna czerwień w wirze oznacza rosnącą potrzebę na seks, z kolei płatki są jaśniejsze, ciemnoróżowe. Czakra mała, dopiero rozwija się jej potencjał.

Czakra Sakralna

Delikatna, wręcz eteryczna, co pozwala twierdzić, że Twoje bliższe kontakty z ludźmi są niepewne, możliwe, że wielu ich nie ma. To może też wskazywać, że boisz się w nich wykazać. Mimo to czakra jest duża i trochę ponad normę jednak brak jej solidnego wypełnienia (radzę zastanowić się nad jakością kontaktów).

Czakra Splotu

Normalna w każdym względzie. Wielkość, prędkość obrotów, stopień zanieczyszczenia - wszystko to w normie dla przeciętnego człowieka. Tak więc wolę masz rozwijającą się, z koncentracją na tym, co robisz są problemy, ale ostatnio u ludzi to norma, zalecam jednak ćwiczenia.

Czakra Serca

Czakra najlepiej rozwinięta w tym systemie. Pojawiają się już złote błyski, oznacza to, że czakra przechodzi ewolucję, a więc i sfera, którą ona przejawia (kontakty z ludźmi i otoczeniem, poziom emocjonalny wyższy np. miłość, radość, szczęście) również będzie się poszerzać. Ostrzegam jednak, że bez dobrego zasilania z dolnych czakr ten ośrodek nie będzie poprawnie funkcjonował.

Czakra Gardła

Dziwna mieszanka dwóch barw... jasny błękit i ciemny, prawie granatowy niebieski. Może to oznaczać tylko jedno. Twoje podejście do wyrażania własnego zdania opiera się na wierze, że cokolwiek możesz. Złe wyrażenie... mam na myśli to, że blokuje Cię dziwna wiara, która zakłóca Ci wyrażanie się w pełni. Coś w stylu "Nie wierzę, że to mogę".

Czakra 3 oka

Leniwie płynący wir, co nie oznacza, że źle pracuje. Energii dopływa tu mniej ze względu na blokadę poziom niżej. Są już jednak przebłyski umiejętności dawanych przez tą czakrę. Nie zauważyłem blokad - mogą one jednak być jeśli podwyższy się poziom energii w czakrze (wtedy się ukażą). Z nią oprócz tego wszystko w porządku :)

Czakra Korony i złota nić życia

Tutaj byłem zachwycony, zwłaszcza, że mało komu płatki tej czakry unoszą się do góry tworząc koronę. Jednym słowem Twój rozwój idzie do przodu, a to, co zebrane z poprzednich wcieleń daje o sobie znać już dziś. Do tej czakry nic nie mam. Za to nić życia jest dość pusta... zainwestuj w dobrych przyjaciół, poszerzaj kontakty. Na pewno jednak spotkasz wielu ludzi, czekają Cię podróże.

 

A czy przepadnę... jak tylko ogłosicie, że mnie nie chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Mam na imię Marek, a moja data urodzenia, to 08/03/1977

Podbijam:poklon:

I bardzo proszę o odpowiedź.

dziękuję z góry

 

1.-10- Czakra dość ładna, lekkie przyblokowanie

2.-20- Czakra średniej wielkości, lekko zaburzona,mogą tu być np. destrukcyjne programy na temat sexu, swojej męskości itp.; ubytek energetyczny.

3.-40- tu sie trochę dzieje, czakra zaburzona, spłaszczona i skrzywiona, przyblokowana, moga byc problemy z poczuciem wartości, dużo "zjadających " nas emocji itp., jakis podczep na tej czakrze

4.-5- czakra dość ładna

5.-10- czakra mała ale harmonijna, lekki ubytek energii

6.-5 -czakra dość ładna

7.-5- czakra troszkę większa od poprzedniej, ładny kontakt z "górą", rozwój, intuicja, chyba medytujesz lub coś praktykujesz,.

 

Czyli popracuj nad czakra sakralną i splotu słonecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam,

jeśli ktoś znajdzie chwilkę to i ja poproszę o analizę czakr :)

Karolina 831116

 

1.-10 -czakra malutka- możeszmieć problem z materia, ugruntowaniem, lekki ubytek energii

2.-20-czakra trochę większa od poprzedniej, ubytek energetyczny

3.-30 -czakra niemal spłaszczona, mocno zablokowana, zanieczyszczona, podczepu tu nie ma więc może to skutek jakis przeżyć

4.-5 -czakra dość ładna

5.-10 - czakra mała ale czysta, nie wyrażasz mocno siebie chyba, jesteś mało pewna siebie, czy masz problemy z gardłem?

6.-10- czakra średniej wielkości, lekko zaburzona

7.-5- średniej wielkości czakra,lekko zabrudzona

 

Pracuj głownie nad czakrą splotu. I nad swoimi emocjami :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kp_83

Wszystko dlatego, że patrzyłem tylko na ostatnią stronę, nie wcześniej.

Jak widzicie Monia dała ładne analizy, z którymi zresztą się zgadzam :)

 

Edit:

Co do moich analiz to nie patrzcie na mnie, ja mam po prostu zwichniętą psychikę i tworzę złożone analizy, a można prościej i równie dobrze.

Inna rzecz, że raczej w najbliższej przyszłości się nie zmienię i analizy będą jakie będą.

Będę wpadał od czasu do czasu.

Edytowane przez resner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.-10 -czakra malutka- możeszmieć problem z materia, ugruntowaniem, lekki ubytek energii

2.-20-czakra trochę większa od poprzedniej, ubytek energetyczny

3.-30 -czakra niemal spłaszczona, mocno zablokowana, zanieczyszczona, podczepu tu nie ma więc może to skutek jakis przeżyć

4.-5 -czakra dość ładna

5.-10 - czakra mała ale czysta, nie wyrażasz mocno siebie chyba, jesteś mało pewna siebie, czy masz problemy z gardłem?

6.-10- czakra średniej wielkości, lekko zaburzona

7.-5- średniej wielkości czakra,lekko zabrudzona

 

Pracuj głownie nad czakrą splotu. I nad swoimi emocjami :)

 

Dziękuję za analizę :) Ostatnio faktycznie u mnie jakiś spadek formy co widać po czakrach :( Co do problemów z gardłem to ostatnio jestem przeziębiona i może dlatego. W jaki sposób mogę popracować nad czakrą splotu, żeby poprawic trochę jej stan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.-10- Czakra dość ładna, lekkie przyblokowanie

2.-20- Czakra średniej wielkości, lekko zaburzona,mogą tu być np. destrukcyjne programy na temat sexu, swojej męskości itp.; ubytek energetyczny.

3.-40- tu sie trochę dzieje, czakra zaburzona, spłaszczona i skrzywiona, przyblokowana, moga byc problemy z poczuciem wartości, dużo "zjadających " nas emocji itp., jakis podczep na tej czakrze

4.-5- czakra dość ładna

5.-10- czakra mała ale harmonijna, lekki ubytek energii

6.-5 -czakra dość ładna

7.-5- czakra troszkę większa od poprzedniej, ładny kontakt z "górą", rozwój, intuicja, chyba medytujesz lub coś praktykujesz,.

 

Czyli popracuj nad czakra sakralną i splotu słonecznego.

 

Serdeczne dzięki, prawie wszystko się zgadza;)

 

sent out from my lovely phone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Mam na imię Michał. A moja data urodzenia to 10.09.1993r. Goraco prosiłbym jakaś chętna osobę do zanalizowania moich czakr. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.-10

2.-40

3.+20

4.+5

5.-5

6.-10

7.-20

 

Kiepściutka czakra sakralna. Jest tak przyblokowana jakby tam jakiś "podczep" był.Masz problemy z miesiączką?

Przeładowany splot i przyblokowana czakra korony. Bóle głowy? Nerwowość?

 

Bardzo dziękuję!

Z miesiączką problemów nie mam, ale z tego, co czytam, zgadzają się najróżniejsze inne aspekty (o których nie chciałabym jednak pisać publicznie), związane z czakrą sakralną. "Podczep"?

Bóle głowy i nerwowość jak najbardziej.

Powiedz mi proszę,jeśli oczywiście masz chwilkę czasu, z czym się wiąże przeładowany splot słoneczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resner, dziękuję!

Dzięki Twojej analizie wszystko jest jasne (bo i ona jest taka), a to co obserwowałam sama, ma "pokrycie" w czakrach.

 

Z tatą na ten temat rozmawiam od dawna i rzeczywiście - sama zauważyłam, że z czakrą gardła problemy mam.

To wyrażanie, że "nie wiem, czy mogę" jest powiązane też ze znajomymi i jakością - tu utrafiłeś w sedno (!)

Wiem, że nie mogę sobie pozwolić na "głośną" manifestację moich przekonań. Zupełnie nie to środowisko, więc i nie ten poziom znajomości o jaki mi chodzi. I tu troszkę błędne koło się robi. Jestem tego świadoma i wiem, że mnie to spowalnia. Ale muszę jeszcze przez jakiś czas w tym środowisku pozostać, ze względu na "rozwój zawodowy". Aczkolwiek nie ucinam tutaj swojego udziału.

 

Czy mogłabym dostać do Ciebie kontakt prywatny w PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Resnera przytłoczyła moja długaśna wiadomość prywatna więc chcąc nie chcąc zapytam o pewne rzeczy publicznie. Czy byłbyś tak miły i mógłbyś jeszcze spojrzeć jakie mam dominujące kolory w aurze. Kilka miesięcy temu byłam szaro-bura więc dlatego tak ważne dla mnie jest dowiedzieć się czy jest w tym względzie jakaś poprawa.

Co to jest ta "złota nić życia" ? Ma coś wspólnego z nicią AKA czy to zupełnie coś innego ? Gdzie jest umiejscowiona w aurze ? Za co odpowiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę. Złota nić życia to przewód energetyczny wystający z głowy i idący ku górze. Jak się umie odczytać to można sporo wiedzy się dowiedzieć np. ilu człowiek ma znajomych, jakie ważne osoby spotka na swej drodze itp. Ogólnie mówiąc odpowiada za wszystko, co powiązane z naszym teraźniejszym wcieleniem.

 

Kontakt prywatny... dobrze, nie ma problemu.

 

Lyssa,

 

Przytłoczyła, racja.

U Ciebie baza podstawowa to trzy kolory. Szaroburego nie widzę jednak są już ciemniejsze odcienie pomarańczy (pewnie od brązowego), zieleń i... pff... przypomina mi to kolor kremowy, ale z dużą domieszką żółtego - coś podobnego do barwy jaką mają lody ajerkoniak. Pomarańcz to ambicje, zieleń to faza na przystosowanie się, a ten trzeci kolor to myślenie o sprawach wyższych np. rozwoju. Tak w skrócie.

 

Do wszystkich - by nie zaśmiecać wątku proszę do mnie pisać na PW. Rzecz jasna tylko w ważnych przypadkach.

Edytowane przez resner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Mam na imię Michał. A moja data urodzenia to 10.09.1993r. Goraco prosiłbym jakaś chętna osobę do zanalizowania moich czakr. Z góry dziękuję :)

Czy znajdzie się jakaś życzliwa dusza i znajdzie odrobinę wolnego czasu żeby pomóc? Będę niezwykle wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogd, czy ja mogłabym się jeszcze u Ciebie załapać na analizę ze zdjęcia ? Jestem ciekawa czy to co powiedział mi Resner pokruje się z Twoją diagnozą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogd, czy ja mogłabym się jeszcze u Ciebie załapać na analizę ze zdjęcia ? Jestem ciekawa czy to co powiedział mi Resner pokruje się z Twoją diagnozą.

 

jasne :)

z tym że analizy wyglądają mniej więcej tak jak na tym zdjęciu http://img301.imageshack.us/img301/7143/asdfvm6.png i nie wiem czy to będzie porównywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim zdjeciu mówimy? Wystarczy tylko twarz czy cała sylwetka? Mogłbym Ci ewentualnie podesłać na PW?

 

wyślij zwykłe kolorowe z widoczną twarzą. czas oczekiwania od godziny do jutra.

I podaj które ciało zbadać ? czy może mix ciał jak większość robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie Twoje analizy są przedstawione w formie graficznej tak?

tak choć moge to przekonwertować na emanacje konkretnego czakramu ale wtedy będzie czytelne tylko dla wtajemniczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ładnie bym poprosił to napisałbyś również w formie pisemnej czym czakra sie charakteryzuje oraz jej wielkość i stan porównując do normalnej czakry? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rysunki ? Nie dajesz do tego żadnego opisu ?

 

opisy zajmują 3 razy więcej czasu bo widze głównie przyczynowo a słabiej buddycznie,

im większe kółko tym mocniejsza czakra z silną emanacją.

jeśli jest kreska pozioma to jest mega blokada i energia nie płynie.

koło kręcące sie w lewo lub prawo to czakra działa negatywnie lub pozytywnie.

 

Jeśli ktoś stosuje afirmacje lub kontemplacje to jest to wystarczające by wiedzieć z czym pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lumenmałpavp.pl tak będzie szybciej bo u Griph nie znalazłem opcji wysyłania pw.

 

Lyssa - dzięki za linka, mam podobne opisy, myślałem że jest to oczywiste bo to raczej standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każde wyższe czakry człowieka kręcą się raz w przeciwną stronę niż poprzednie. Tak więc nie może być pozytywne i negatywne - zwłaszcza, że nie ma tego dualizmu w czakrach. Jedynie co może powodować złe wibracje od czakry to zanieczyszczenia, gęstsze materie niż mieć powinna oraz intencje. Jednak obrót jest ten sam dla czakry np. u kobiet podstawa obraca się w lewo, u mężczyzn ta sama czakra już w prawo. Tutaj mówię o właściwościach czakry.

 

Chyba, że jest to przedstawienie tylko symboliczne, wtedy się zgadza. Z buddystycznym spojrzeniem bym raczej się wahał to uznać - nie pojmujemy często nawet abstrakcji, która jest w sferze przyczynowej, a przy buddhi nasza percepcja się lasuje.

Edytowane przez resner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież czakry człowieka kręcą się raz w jedną, a raz w drugą stronę. Tak więc nie może być pozytywne i negatywne - zwłaszcza, że nie ma tego dualizmu w czakrach..

 

A czy przypadkiem nie jest tak że każda wyższa czakra kręci się w przeciwną stronę niż poprzednia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się jakaś życzliwa dusza i znajdzie odrobinę wolnego czasu żeby pomóc? Będę niezwykle wdzięczny :)

 

 

A więc życzliwa dusza mówi...

 

Griph,

Czakra Podstawy

Widzę masę drobnych problemów, które niestety tworzą kilka dużych. Twoim grzechem głównym jest lenistwo, nie radzisz sobie z intymnością w związkach. Czakra dobrze nastawiona, co pozwala przypuszczać, że niedawno przeszedłeś ciężką lekcję, która sporo Cię nauczyła. Oprócz tego barwy dobrze, prędkość obrotów nawet w normie, wielkość czakry jest nieco zaniżona. Trzy podpięcia od rodziny - ktoś wysysa z Ciebie energie i niezbyt dobrze Ci życzy, choć na pierwszy rzut oka wydaje się inaczej.

 

Czakra Sakralna

Kontakty z płcią przeciwną są dla Ciebie trudne, kompletnie ich nie rozumiesz, ale bardzo byś chciał. Z kolei niezbyt dobrze czujesz się przy którymś z rodziców - stawiam na matkę, która ma do Ciebie dziwną relację... Byłeś otwartym dzieckiem, teraz przymilkłeś z powodu czegoś, co zdarzyło się w szkole. Czakra lekko uszkodzona przez dwie blokady.

 

Czakra Splotu

Ugh... czy ktoś narzuca Ci swą wolę? Czakra jakby przyduszona, niewielka i na dodatek płytki wir schowany bardziej do ciała (nie jest to normalne). Może to oznaczać, że cokolwiek podejmujesz ktoś Ci przecina Twoje działania w krótkim czasie.

 

Czakra Serca

Burzliwe relacje ze światem na poziomie uczuć. Ty kochasz, ona nie kocha albo na odwrót i tak to się kręci. Nie jesteś pewny czy miłość, którą czułeś ponownie da się uruchomić, szukasz prostych rozwiązań, a jednocześnie wiesz, że ich nie ma lub nie znajdujesz. Czakra można by rzecz, że w swoim rozkwicie i jednocześnie zaczyna mieć coraz więcej blokad - zalecam ostrożność w sferze emocjonalnej.

 

Czakra Gardła

Niski poziom energii, chwiejność i destabilizacja, a na końcu wygaszenie - to Cię czeka jeśli jasno się nie określisz, co chcesz robić i co jest Twoją pasją, a co marzeniami, które mają nimi pozostać. Czakra w normie, ale wskazuje na zbliżające się zawieruchy. Prawdopodobnie już jest spadek kreatywności.

 

Czakra 3 oka

Całkiem niedawno dopiero zaczęła się naprawdę obracać z większą prędkością niż posiada większość ludzi. Wielobarwność tej czakry mówi o układaniu sobie życia, pomieszaniu spraw, które należą do różnych sfer. Mimo to czakra w piaście jest bardzo stabilna, mówi o tym, że masz silny umysł i wewnętrzną intuicję. Jeszcze tylko zacznij ją bardziej słuchać... ;)

 

Czakra Korony i nić życia

Tylko kilka płatków rozchyla się prawidłowo, reszta unosi się w różnych kierunkach, co może świadczyć, że przybyłeś tu bez mocno ułożonego życia albo po prostu... wiele się będzie działo! To oznacza podróże, przygody tu i tam, kilka chwil szczęścia pośród burz nieprzyjemności. Nić mówi o dużej liczbie znajomych (niekoniecznie teraz) i przyjaciół, którzy Cię wesprą. Jedna z tych osób to pewien mężczyzna (albo ktoś o silnej męskiej energii), który nauczy Cię czegoś, co zmieni Twe podejście do życia.

 

 

Poniżej masz pokazane w grafice to, co dał Ci opis. Analiza graficzna powstała na podstawie transferu energii przez czakry.

Uwaga - nie obiecuję nikomu, że będę tworzył tak rozbudowane analizy.

 

99471861a5ed7b04.html

 

 

PS. Wszystkim, którym robiłem analizę bardzo proszę o napisanie opinii na temat tego, co zrobiłem. Nie ma znaczenia jeśli opinia będzie negatywna - jeśli mam się doskonalić to zbieram wszystkie. Będę Wam bardzo wdzięczny :)

Można je napisać w tym linku: Opinie | Nefesz - Profesjonalne działania duchowe

Edytowane przez resner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylek34,

 

Widać dużą pracę włożoną w czakry i ich rozwój, lecz zalecam popracować bardziej od kwestii problemów - inaczej blokady wrócą i będą nadal męczyć ;)

 

Czakra Podstawy

Oj kobieto kobieto... nie stoisz mocno na ziemi i w sumie nie masz wielu pomysłów na swoją przyszłość. Szukasz za wysoko, co pokazuje wyraźnie czakra przekrzywiona ku górze. Powinnaś zacząć pracować na poziomie czysto materialnym i zacząć być szczęśliwa tu. Widać tutaj, że była praca nad tą czakrą jednak ona ciągle powraca do wąskiego leju zagiętego ku górze. Seks nie sprawia Ci takiej pasji jak powinien, być może już o tym wiesz od dawna. Brak stałego dopływu energii z korzeni w stopach.

 

Czakra Sakralna

Nie miałaś problemów z facetami i szczerze to tego mieć nie będziesz. Problem tkwi w czakrach wyżej (konkretnie na sercu, które odpowiada za kontakty z otoczeniem) i jest związany niestety z tą czakrą - widać w tym niezgodę z rodziną. W pewnym momencie możliwe, że byłaś na kogoś z niej wściekła do takiego stopnia, że nie wybaczyłaś jeszcze. Uważaj jednak - to może zrodzić w Tobie nowotwór albo poważne choroby organów rodnych lub moczowych! Czakra nawet nawet, w miarę normalna, choć piasta (środek) jest ściśnięta to brzegi leju szerokie.

 

Czakra Splotu

A ta czakra działa bardzo sprawnie! Świetny poziom energii, rozdzielenie prany też w miarę sensowne (u większości ludzi nieco szwankuje). Czakra duża, dobrze nastawiona i widać, że tu praca nad czakrami osiągnęła największe efekty. Blokad tutaj nie widzę, ale w pobocznych czakrach już się zatykają nadi. Popracuj koniecznie nad bokami pod żebrami i przy śledzionie.

 

Czakra Serca

Rośnie jej aktywność, lecz kanały nadi w okolicy są zatkane masą zanieczyszczeń i blokad, które nie zostały oczyszczone na tyle, by się same rozpadły. Poza tym są trzy duże bloki, które nie zejdą łatwo. Blokady powstały przez osoby, z którymi byłaś w jakimkolwiek związku emocjonalnym - z partnerami, przyjaciółkami czy rodziną. Tutaj jest odwrotnie niż w splocie - piasta jest szeroka, a brzegi leju ściśnięte i krzywe.

 

Czakra Gardła

Mało energii, przepływ przez czakrę porusza się pulsacyjnie (efekt przepychania energii przez poblokowaną czakrę serca). Gdy jest więcej energii w tym wirze to skacze Ci motywacja i kreatywność, lecisz do przodu, a potem zwalniasz gwałtownie, gdy poziom opada. Czakra rośnie i maleje w nie wiadomo jak długo trwających odstępach czasu (musiałbym obserwować z miesiąc), a tak poza tym jest zdrowa i bez blokad (dlatego, że skoki energii je rozrywają - to powoduje czasem obrzęki szyi albo bóle organów w tamtym miejscu).

 

Czakra 3 oka

Jeśli nie masz czasem migren, to nie wiem co to może być... kilka małych blokad przy skroniach, a tak to czakra w dobrym stanie, wysoko rozwinięta intuicja. Nie ma odchyłów, dobrze współgra z czakrą gardła i korony - pulsacje energii są dla niej jak dobra kawa dla nas z rana.

 

Czakra Korony i złota nić życia

Ostatnio mocno się rozwinęła. Jest duża, lśniąca i pięknie się iskrzy. Wbrew temu co uważasz robisz większe skoki niż przypuszczasz tylko brak ci wiary w to, że aż tyle możesz. Płatki opadają na większość górnej czaszki, na ten moment jesteś otwarta na wiele możliwości, lecz ich nie dostrzegasz. Nić mówi, że wiele znajomości Ci się "ułamało" i nie jest to już to samo, co wcześniej. Na tym etapie życia na razie nie ma ich wielu, ale w ciągu trzech lat poznasz ich mnóstwo! :)

 

Przypominam, że wykres pokazuje transfer energii, czyli to ile dana czakra energii przyjmuje i wypromieniowuje. Blokady, które są poza czakrą już się w to nie wliczają. Grafika poniżej.

I jak zwykle już poproszę o opinię na mojej stronie: Opinie | Nefesz - Profesjonalne działania duchowe

 

1fa6c8e2416bd868.html

Edytowane przez resner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe analizy, wysłałem też w meilach troche opisu.

Kolega mi wyjaśni co to jest?

Nie takie jest zamierzenie Forum i w mailach nie wysyłamy tylko tutaj, bo wszyscy się uczą etc.

Na razie masz upomnienie słowne. Następnym razem poleci ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe analizy, wysłałem też w meilach troche opisu.

 

Mija sie to z celem forum, wrzucasz diagramy i ich opisy dla wszystkich osob, ktorym zrobiles analize tutaj, albo pozwol dzialac tym ktorzy chca to robic. Wrzucenie samego diagramu tez nikogo nie urzadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Resnerze, ja również proszę o analizę czakr. Chcę sprawdzić czy coś już się poprawiło (a wydaje mi się, że tak), po tym jak dostaję oczyszczające sesje Reiki od naszych forumowiczek. Dane wyślę na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tutaj podziękować Resnerowi za zrobienie analizy która okazała się bezbłędnie prawdziwa. Zrobił ją niewiarygodnie szybko, praktycznie parę godzin po mojej prośbie. Odwalił porządną robotę i jestem mu za nią wdzięczny, gdyż dowiedziałem się dzięki niemu paru rzeczy.Naprawdę gorąco polecam zwrócenie się do Resnera każdemu :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Fanie,ze Resner przyłączył się do robienia analiz i robi to w sposób profesjonalny. Ja niestety ostatnio krucho z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Bogdowi za wykres i czekam z niecierpliwością na maila zwrotnego :)

 

Nie przyłączę się do krytyki Bogda przez resztę użytkowników. Moim zdaniem też trzeba poświęcić czas i energię na wykonanie takiego wykresu i doceniam pracę w niego włożoną. Odczytywanie diagramu jest bardzo intuicyjne, widać przecież wielkość czakr w stosunku do ciała fizycznego, widać które czakry są zablokowane a przez które w pełni przepływa energia. Nie ma tylko uszczegółowienia dlaczego na danej czakrze jest blokada i jakiego jest ona rodzaju- co byłoby dla mnie najważniejszą informacją.

 

Bogd zrobił mi analizę czakr z poziomu ciała fizycznego...Nie wiedziałam że ciało fizyczne ma czakry (czy nie powinny być one w takim razie widoczne, fizycznie namacalne ? ) Myślałam, że czakry są tylko na kolejnych ciałach subtelnych człowieka. Czy inne osoby robiące analizy mają na ten temat jakieś przemyślenia ? Bogd wspomniał też, że właśnie na ciele fizycznym mam najbardziej zablokowane czakry a na reszcie ciał jest lepiej. Zawsze myślałam że powinno być odwrotnie, najpierw tworzą się blokady na wyższych poziomach by po pewnym czasie zamanifestować się na ciele fizycznym w postaci chorób.

 

Jak oczyszczać czakrę z poziomu ciała fizycznego ? Domyślam się, że drugą lub trzecią czakrę można oczyszczać poprzez oczyszczanie wątroby lub nerek odpowiednią dietą i preparatami ale jak oczyścić czakrę serca z tego poziomu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wysłanym mailu były ze trzy zdania komentarza do rysunku ( dlatego tak gorąco czekam na dopowiedzenie ;) ) także de facto regulaminu nie złamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wysłanym mailu były ze trzy zdania komentarza do rysunku ( dlatego tak gorąco czekam na dopowiedzenie ;) ) także de facto regulaminu nie złamał.

Ehh chyba nie rozumiesz koncepcji :)

Jako moderator wolałabym mieć wgląd w takie rzeczy.

Osobiste rzeczy owszem - zostaw dla siebie jednak wolałabym uniknąć komercji etc na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu sie czepiacie ? nie miałem dostępu do forum to wysłałem tam gdzie mogłem. Serwer nie działał przez kilka godzin. A może ktoś tylko mnie blokował IP ?

Wysłałem analize na forum jak tylko zauważyłem że jest już dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem mega posta z uzupełnieniem. Nacisnąłem wyślij i wszystko znikło bo forum mnie automatycznie wylogowuje po kilku minutach.

Do tego forum trzeba mieć anielską cierpliwość. Można to gdzieś ustawić by mnie nie wyrolowało następnym razem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyssa

czakramy fizyczne to gruczoły dokrewne. Działają na tej samej zasadzie co czakramy na innych ciałach.

Zasada jest taka że napędzane są cechami urzeczywistnienia.

Cecha urzeczywistnienia to uczucia.

Twój problem z czakrami jako źródło problemu znajduje sie nie w tym wcieleniu, obecnie są odgrywane różne stany emocjonalno uczuciowe.

Zaleczysz objawy, wystąpią kolejne i znów wkoło macieju (tyczy sie to każdego z nas)

To co widać to objawy, a przyczyny znajdziesz w medytacji regresywnej.

Każda przyczyna zawirowań w czakrach wynika z niedoboru cech urzeczywistnienia. Wszystko dąży do harmonii nawet przez chorobe czy zdarzenia losowe takie jak urazy i przykre sytuacje.

Nie widze sensu zbytniego rozpisywania sie o aktualnych objawach bo są ich setki, lepiej sięgnąć do przyczyny.

Tu masz opisy co sie dzieje w przypadku niedoboru uczuć w czakramach Opis cech urzeczywistnienia - Rozwj duchowy troche mogłyby być bardziej rozwinięte ale myśle że do medytacji sie nadają.

Czakra podstawy generująca emocje zamiast uczuć to jest pewien problem ale emocje też są uczuciami tylko o niższej wibracji.

Gruczoły dokrewne produkują hormony które mogą odpowiadać za emocje i / lub uczucia.

Gdy sie skupisz na czakramie i spojrzysz na strone co podałem to poczujesz z jakimi cechami trzeba popracować.

Podnosząc ceche która wymaga pracy oczyszczasz wiele zdarzeń i relacji w wielu wcześniejszych wcieleniach wpływając tym samym na obecne wcielenie.

Być może głównym problemem jest negatywny stosunek do materii i faworyzowanie tego co niematerialne (to jeden z głównych grzechów istot z linii ewolucyjnej tzw anielskiej)

Trzeba wziąć pod uwage że będąc w materii materia ma wpływ na ciała niematerialne i na odwrót.

I tu sie kłania harmonia która dąży do jednakowego traktowania ciał które posiadasz.

Twoje 4,5 biliona lat istnienia kwalifikują sie jako stara dusza ale nici z rozwoju jeśli materia będzie postrzegana jako coś niegodnego, nieczystego i tp.

Materia nie jest zła, zło przywędrowało w materie wraz z nami.

Medytuj z dobrem, to otworzy wiele drzwi w Twoim rozwoju.

 

Czakram podstawy nadal generuje więcej emocji niż uczuć, na szczęście czakram serca generuje 50% uczuć co osłabia działanie emocji z podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę na obecną chwilę już mnie nie prosić - mam trzy analizy do zrobienia. Przypominam, że są tez inni analizujący stan czakr i do nich można się zwrócić ;)

Aż do zrobienia przeze mnie przynajmniej dwóch analiz więcej nie przyjmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon girl,

 

Czakra Podstawy

Będzie Cię czekał ciężki żywot - czakra ma naturalną dysfunkcję i jest to chyba przekazane na poziomie energetycznym przez rodziców. Masz cztery blokady, ale tylko jedną poważniejszą - tą dotyczącą spraw finansowych (reszty nie miałem czasu odczytać, ale jest też coś z seksem i brakiem stabilności emocjonalnej). Czakra o średnicy około 5cm - mieści się w średniej, wir bez odchyłów, lecz wydłużony ku dołowi. Popracuj też nad kontaktami z rodzicami - tu widzę kilka spięć.

Czakra Sakralna

Jesteś nieśmiała, cokolwiek czeka na Ciebie nowego Ty się obawiasz i nie idziesz do przodu z pełną siłą. Masz ściśniętą czakrę u samej podstawy - to właśnie przez te lęki masz tą blokadę. Nie czujesz się dobrze w bliskich kontaktach z otoczeniem. Czakra o słabym transferze energii przez sfery - tutaj masz duże braki i trzeba nad nią popracować. Słaba świetlistość, lekkie odchylenie ku górze (uciekasz w wyobraźnię i sfery duchowe).

 

Czakra Splotu

Jakby wbrew dwóm poprzednim czakrom ta działa sprawnie mimo ucisku z zewnątrz (czyli ktoś narzuca Ci swoją wolę albo próbuje). Odznacza się silną świetlistością, brak odchyłów, stabilna piasta - jednym słowem można pozazdrościć takiej czakry :) Jedyną jej wadą jest Twój brak pewności, czakry tej nie używasz odpowiednio, ale to już wina Twoja - czakra daje te możliwości, z wykorzystaniem gorzej.

 

Czakra Serca

Pełna wrażliwości na świat, chętnie pomagasz, jesteś współczująca, ale... to tylko przykrywka, gdyż w ten sposób zapominasz o swoich problemach, nie pracujesz nad nimi. Więcej dajesz niż bierzesz - ta nierównowaga powoduje obciążenie innych czakr i osłabienie systemu (a więc przez dłuższy czas czujesz się zmęczona). Czakra duża, jednak zbyt mało jest w niej materii subtelnej, która mogłaby przyjąć uczucia innych. Tutaj także pokazuje się niezgoda z rodzicami.

 

Czakra Gardła

Hmm... dziwne jest to, że mimo iż czakra jest aktywna to jednak działa ona na jałowych obrotach - wszystko trwonisz na marzenia zamiast podjąć zdecydowane działania. Czakra w normie, duża świetlistość jednak pokryta matową materią subtelną (efekt niekorzystania z twórczej siły w sposób zdecydowany).

 

Czakra 3 oka

W fazie rozwoju. Naturalnie rośnie, tylko dwie słabe blokady. Jedynie co martwi to słabe przejawianie w tej czakrze - ilość informacji jest słabsza, choć energii dużo. Trzeba nad tym popracować - zainteresować się materialnym światem i przejawami ducha w nim. Brak odchyłów, średnie wycofanie w głąb ciała.

Czakra Korony i złota nić życia

Spowolniony rozwój - wiesz, co masz robić jednak nie robisz wiele, aby to wykonać. To powoduje, że następne lekcje życia stoją w miejscu oczekując na Twój krok. Korona tętni od życia, siła duchowa jest gotowa działać, lecz potrzebuje Twojej zgody i działania. Bez odchyłów, tylko jedna blokada - Twoje zachowanie.

Nić życia mówi o trudnościach, które jednak przezwyciężysz, szukaj przyjaciół wśród nowych twarzy, strzeż się jednak kogoś obiecującego cuda na kiju.

 

75d6d9f9a774d722.html

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mogę zamieścić grafiki (bo niestety coś się psuje) zamieszczam linki do nich.

Griph - analiza czakr - Griph.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Motylek34 - analiza czakr - motylek34.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Moon girl - analiza czakr- moon girl.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

 

Proszę także o pamiętanie, co do opinii - zbieram je i bardzo sobie cenię, lecz potrzebne mi są one na stronie - na forum robię charytatywnie, normalnie za pieniądze. spam

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Bogd za dodatkowe wyjaśnienia i przy okazji zwahanie mi wieku duszy :) Zainspirowałeś mnie do kilku wartościowych przemyśleń. Opis cech urzeczywistnienia może być ale o technice medytacji regresywnej znalazłam w internecie tylko parę słów, może mógłbyś się rozpisać w tym temacie lub odesłać mnie do jakiegoś źródła :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję, Resnerze za tak obszerną analizę i wykres. Ciężko to czytać ze świadomością, że to o mojej osobie, ale myślałam, że jest gorzej. Widzę, że wszystko się zgadza. Zwłaszcza podkreślona jest ta moja niemoc i niewykorzystywanie swoich możliwości, napięcie z rodzicami również. Nie mam do czego się przyczepić tak naprawdę. Jedynie z tym mam problem

Czakra 3 oka ... Jedynie co martwi to słabe przejawianie w tej czakrze - ilość informacji jest słabsza, choć energii dużo.
jak to rozumieć? Nie wiem też jak mogę wykorzystywać swoją silną czakrę splotu :| Mam nadzieję, że w Internecie znajdę jakieś informacje o tym. Dziękuję jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon girl,

Czakra pobiera informacje z ciał wyższych i jeśli jest ich mało to oznacza, że ta sfera jest dla Jaźni niezbyt interesująca i wtedy ona się wycofuje, a czakra słabnie. To nie pozwala na pewne możliwości i utrudnia funkcjonowanie w tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Bogd za dodatkowe wyjaśnienia i przy okazji zwahanie mi wieku duszy :) Zainspirowałeś mnie do kilku wartościowych przemyśleń. Opis cech urzeczywistnienia może być ale o technice medytacji regresywnej znalazłam w internecie tylko parę słów, może mógłbyś się rozpisać w tym temacie lub odesłać mnie do jakiegoś źródła :) ?

Czułem że Ci sie to przyda więc napisałem.

Medytacja regresywna działa na zasadzie rebirthingu i terapii regresywnych do innych wcieleń. Najlepiej wychodzi gdy jesteś w silnych emocjach. Wygląda podobnie jak zwykła ale nie chodzi w niej o uspokajanie emocji lecz zadawanie pytań skąd sie biorą i obserwacji swoich myśli i emocji.

Tylko zadawaj pytania i obserwuj odpowiedzi. Jeśli nie wyjdzie dziś to jutro lub po jutrze.

Najlepiej ją wykonywać będąc opartym na fotelu bo mięśnie powinny być rozluźnione i oddech uwolniony, płuca potrafią oddychać bez Twojej kontroli.

Na początku powstrzymaj sie od oceniania tego co widzisz :)

Owocnych podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
resner, ja również chciałbym Cię prosić o analizę czakr - Kamil 26.06.1986. Dzięki z góry. :)

 

Prosisz drugi raz o analizę w tym samym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wystarczy każdemu raz.

Równocześnie mam małe problemy z czasem i pracą, a więc analizy będą pojawiać się rzadziej.

To jednak nic - są przecież inni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu mojej pierwszej prośby sporo się zmieniło - znacznie polepszyło się zdrowie i samopoczucie, a dolegliwości bólowe mocno straciły na natężeniu i częstotliwości - i byłem ciekaw, czy te zmiany znajdą odzwierciedlenie w stanie czakr. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem swoją prośbą, nie wiedziałem, że zostanie to uznane za niestosowne. Nie pomyślałem o tym w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analizy czakr nie robie z daty urodzin, potrzebuje zdjęcia.

opis tylko graficzny.

Jeśli ktoś akceptuje moje warunki to prosze link do zdjęcia na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam moją prośbę o analizę czakr :) Adrian 08.12,1995

 

1. - 10- czakra podstawy otwarta ale dość mała, w sumie najmniejsza z wszystkich czakr, możesz mieć problemy w sferze materialej, w odnalezieniu sie w rzeczywistości, w codzienności, może być brak witalności, siły, słaba krew, mięsnie itd

2. -25 -tutaj czakra sakralna jest mocno przyblokowana( spłaszczona) i niedoenergetyzowana, masz jakies destrukcyjne wzorce w tej sferze: moga dotyczyć seksualności, blokady moga być w twórczości, zaburzenia pracy układu moczowego ( widzę,ze dość słabe są nerki i element wody)oraz jelita cienkiego

3. +5- czakra troche większa od poprzednich, otwarta .

4. +5 -podobnie jak 3 czakra

5. +10 - czakra gardła nieduża,lekko przeenergetyzowana, mamy tutaj tak zwany "czop energetyczny", mogą być problemy z wyrażaniem siebie, oraz z gardłem, migdałkami, tarczycą itp.

6. -10 -czakra nieduża - wskazuje to na przyblokowanie zdolności intuicji, mogą byc problemy z nauką, koncentracją.

7. -15 -czakra średniej wielkości , niedoenergetyzowana, polecam więcej medytacji i praktyk duchowych :)

 

Ogólna witalność 70 % czyli średnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie czakr.

 

Waldek 13.08.1989 r.

 

Jestem ciekaw co mi powiecie ;)

 

1. -5 - bardzo ładna czakra podstawy, duża i otwarta,

2. -10 - dośc ładna czakra sakralna, nieco mniejsza od podstawy

3. - 20 - malutka czakra splotu słonecznego, taka "zduszona", niedoenergetyzowana, ja bym stawiała tutaj na niskie poczucie wartości, problem z wyrażaniem swojego zdania, potrzeb itd ( malutka jest także czakra gardła), moga być także problemy trawiennne- zołądek itp.

4. -20 -czakra średniej wielkości, niedoenergetyzowana aczkolwiek otwarta, lekko skrzywiona w lewo, spłaszczona ( Jakies przejścia traumy moga być w przeszłości, zranione uczucia itd), czy masz zaburzenia rytmu serca?

5. -10 czakra malutka - to co pisałam wczesniej...

6.+5 - czakra dośc ładna, otwarta

7.0 - czakra korony ładna ,bez zaburzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moi drodzy :)

Jeśli nie przeszkadzają Wam krótsze analizy to po przerwie niebawem do Was wrócę z analizami :)

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy :)

Jeśli nie przeszkadzają Wam krótsze analizy to po krótkiej przerwie niebawem do Was wrócę z analizami :)

 

Alez skad:) czekamy:)i pozdrawiamy:)

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mógłbym poprosić o krótka analizę, jeśli można to z naciskiem na sprawy zdrowotne

Mateusz 23/07/1990

Edytowane przez Wrath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Sprawdzi mi ktoś? Mimo iż nie mam zamiaru brać tego dosłownie to jestem ciekaw, chociaż wiem że ze mną słabo :D

1.07.1996 Gabriel

 

1.-10

2.-15

3.+30

4.+5

5.-20

6.-10

7.-5

 

Nie jest wcale tak źle:).Przeładowana jest czakra splotu słonecznego -czyli widac że tu emocje nierozładowane buzują. I trzeba trochę doenergetyzować czakrę sakralna oraz gardła.Na czakrze sakralnej widac jakieś ograniczające programy ( wzorce)- czakra jest trochę spłaszczona.Czakra 1 i 2 druga dośc małe a reszta średniej wielkości.

Sposoby pracy nad czakrami juz na forum sa podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Już podaję 14.01.1978

Pozdrwiam

 

1.-5 ( czakra otwarta, średniej wielkości)

2.-25 ( czakra duża , niedoenergtyzowana ,moga byc np. problemy z miesiączkowaniem czy bóle miesiączkowe)

3.-15 ( czakra bardzo mała...podejrzewam jakies problemy np. z poczuciem wartości, mogą być problemy nawet materialne, problemy w relacjach z ludźmi a na poziomie fizycznym problemy trawienne)

4.+25 ( czakra serca bardzo duża jednak mocno przeładowana, ma to także związek z tą słabą czakra splotu bo obie są niesharmonizowane, trzeba ja oczyścic mocno i juz nie energetyzowac co będę mieć na uwadze przy przekazach ReiKi tych niedzielnych :),

5.-10 ( czakra średniej wielkości)

6.-5 ( ładna duża i otwarta czakra)

7.+5 ( duża i ładna czakra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chciałabym Was prosić analizę mojej energetyki,stanu czakr, poczepień.

Chciałabym znaleźć przyczynę tego że ciągle choruję, mnie mam na nic siły i jestem znerwicowana.

Grażyna (choć bardziej utożsamiam się z imieniem Anna i wszyscy tak mnie nazywają, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) Data urodzenia 15.02.1985.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Cześć.

Chciałabym Was prosić analizę mojej energetyki,stanu czakr, poczepień.

Chciałabym znaleźć przyczynę tego że ciągle choruję, mnie mam na nic siły i jestem znerwicowana.

Grażyna (choć bardziej utożsamiam się z imieniem Anna i wszyscy tak mnie nazywają, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) Data urodzenia 15.02.1985.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

 

Przed Tobą jest kilka osób w kolejce ale ogólnikowo zerknęłam.Bo czułam ,że może powinnam.Potem wejdę w szczegóły.Ubytek energetyczny jest na prawie wszystkich czakrach, na splocie bardzo duży, tu jest tez jakis podczep.Masz sporo bytów.I jakies na prawdę nieciekawe energie...Masz pomysł skąd to może być?

Witalność jest na poziomie 60 %.Trzeba Cię oczyścić i zając się tu mocno energetyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że zerknęłaś, poczekam na swoją kolej, nie mam pojęcia skąd to wszystko się wzięło, jedno wiem napewno że zdrowie mi nieźle szwankuje.

(Zmagam się z astmą, alergią i nerwicą serca).Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że bardzo bliska mi osoba bombarduje mnie taką złą energią albo we wcześniejszych wcieleniach nabroiłam.Czuję się tak już od kilku lat, nigdy nie mam energii,cały czas bym spała, ciągle lęki, zawsze mnie coś boli, wiecznie łapię różne infekcje. Od roku nosze wisiorki orgonitowe, które niby powinny mnie chronić mnie przed negatywnymi energiami,bytami ale chyba tego nie robią. pozdrawiam

Edytowane przez grazyna.szc3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...