Skocz do zawartości

Prośby o sprawdzenie czakr (WYŁĄCZNIE w tym wątku)


Anita0508

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość
Witam

Proszę bardzo o sprawdzenie czakr.... sporo nad sobą pracowałam i chciałabym zobaczyc jak to teraz wygląda w moich czakrach ...Patrycja 11. 12. 1978

Dziękuje serdecznie

 

Witalność 75 %

Czakry:

1.-5 - Czakra podstawy całkiem ładna, duża

2.- 15 - na czakrze sakralnej lekko coś się dzieje, nie wibruje do końca tak jak powinna, lekko przyblokowana, masz bóle miesiączkowe?jakies problemy kobiece?

3.-5 - czakra splotu dośc ładna,duża

4.-10 - czakra serca średniej wielości, lekki niedobór energii

5.+ 15 -czakra gardła sporawa, jest jednak tu przeładowanie, mogą to być np. problemy z tarczycą

6. i 7. - 5 czakra czoła i korony średniej wielości, w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Jeśli ktoś znajdzie chwile, to ja również poproszę. Ostatnią analizę miałam w lutym tego roku i ciekawa jestem, czy jest lepiej :-), czy gorzej. Droga Moniu, jeśli znajdziesz chwilkę, to i ja bym prosiła o sprawdzenie stanu moich czakr.Ewa 12.01.1985 r. Pozdrawiam serdecznie :-)

A czy Tida może ;)

Podstawa -5%

 

Sakralna -20 % - tutaj sugerowałabym jakieś kompleksy, które trzeba wyleczyć. Jakiś problem z cielesnością, który trapi Twoją głowę.

 

Splot +15% - całkiem nieźle.

 

Serce 35%

 

Gardło 10%

 

3 oko -20% - nie dopowiadasz sobie przypadkiem niektórych problemów?

 

Korona 0 – pełna harmonia i równowaga :)

Dziękuję, Ewa 12.01.1985r.

 

Analiza teraz jest podobna. Podstawa dośc dobrze, sakralna trochę zaburzona z ubytkiem energii do 20 % , splot nieźle,serce coś niebardzo :przyblokowane, gardło bez specjalnych zaburzeń, czakra czoła z lekkim ubytkiem, korona nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Aktualna lista :

-Apokalipto

-Michelet

-Vesper Lyna

-szmek

-aneta31

-rumabam

-mava

-The Konstancja

-Kane

-grimmoire

-Darjiik

-Gozer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witalność 75 %

Czakry:

1.-5 - Czakra podstawy całkiem ładna, duża

2.- 15 - na czakrze sakralnej lekko coś się dzieje, nie wibruje do końca tak jak powinna, lekko przyblokowana, masz bóle miesiączkowe?jakies problemy kobiece?

3.-5 - czakra splotu dośc ładna,duża

4.-10 - czakra serca średniej wielości, lekki niedobór energii

5.+ 15 -czakra gardła sporawa, jest jednak tu przeładowanie, mogą to być np. problemy z tarczycą

6. i 7. - 5 czakra czoła i korony średniej wielości, w normie

 

Witam

Co do czakry sakralnej to mam problemy kobiece, cały czas się leczę ...

Co do czakry serca , to tu raczej samotnośc, ale bez jakiś większych tragedii ... już bez tragedii :)

A podczepień i złych duchów nie zauważyłaś ?

 

Bardzo dziękuje za analizę _smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza teraz jest podobna. Podstawa dośc dobrze, sakralna trochę zaburzona z ubytkiem energii do 20 % , splot nieźle,serce coś niebardzo :przyblokowane, gardło bez specjalnych zaburzeń, czakra czoła z lekkim ubytkiem, korona nieźle.

 

Dziękuję pięknie za analizę :-). Postaram się jeszcze nad sobą popracować. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dlaczego wszystkie tematy z prośbami o analizę czakr są zamykane? Gdzie w takim razie kierowac te prośby skoro osobne tematy sa zamykane, a ten temat jest także zamknięty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek zamknięty do odwołania. Osoba, która będzie chciała powrócić z analizami proszona jest o napisanie w tej sprawie pw do administracji, wówczas otworzymy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Zwracam się z prośbą o sprawdzenie moich czakr. Ostatnim czasem chodzę jakoś przygnębiona.

Chciałabym wiedzieć co tam się ukarze.

Anna 04.05.1990

 

Witalnośc trochę kiepska : 70 % czyli porządne osłabienie.

Czakry:

1.-5 -czakra podstawy dośc duża, bez większych zamian;

2. -20 - na czakrze sakralnej coś się dzieje,jest skrzywiona i ma spory ubytek energetyczny, cos dzieje sie ze sprawami kobiecymi? układem moczowy?...boz tego co widze tu energia nerek jest kiepska;

3.-30 - z czakrą splotu jest jeszcze gorzej..duży ubytek i czakra skrzywiona w lewo, czyli spore problemy emocjonalne, dalej jestes przygnębiona?;

4. - 5 -czakra serca w normie;

5.-20 -czakra gardła wyczerpana, lekko skrzywiona, nie ma problemów z tarczycą?;

6.i 7 - czakry wyższe z lekkim ubytkiem.

 

Spore podczepy astralne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie i gorąco proszę o sprawdzenie moich czakr :)

 

Artur 01.07.1993

 

Witalność całkiem ładna : 80%

Czakry:

1.- 5 -czakra podstawy ładna, duża, bez większych zaburzeń;

2. - 15 - czakra sakralna trochę zaburzona, podejrzewam jakis stan zapalny , nie masz problemów z pęcherzem np.?układ płciowo- moczowy;

3. - 10 -na czakrze splotu lekki ubytek ale czakra dośc ładna, tomoże być kwestia jakis emocji;

4. - 5 - czakra serca dość duża,bez zaburzen;

5. - 5 -to samo co wyżej ;

6. -15 - czakra czoła troche zaburzona, masz bóle głowy?;

7. - 20 - czakra korony lekko skrzywiona i z ubytkiem energii, cos tak jakby nie do końca było u Ciebie ze sprawami duchowymi, z otwarciem na Twoją Wyższą jaźń;

 

Widac, ze masz podczepy, to są jakies istoty astralne i masz jakiegos " umarlka".Umarł Ci ktoś? No tu duchowo nie gra...

 

 

 

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym ładnie prosiła o analizę czakr. Coś ostatnio w moim życiu dzieją się niewytłumaczalne racjonalnie rzeczy. Pozdrawiam Magdalena 17.03.1987r.

 

Witalność na poziomie lekkiego osłabienia : 75%

Czakry:

1. - 15 - czakra podstawy średniej wielkości, trochę wyczerpana, może być nie najlepsza jakość krwi więc zrób sobie profilaktycznie badania krwi;

2. - 10 - czakra sakralna dośc duża ale z lekkim ubytkiem energii, może masz bolesne miesiączki? albo jakis stan zapalny;

3. - 30- oj na czakrze splotu się dzieje, jestes mocno"nakręcona" emocjonalnie inad tym trzeba pracowac;

4., 5.,6.i 7 - 5 - czakry wyższe bez większych zmian.

 

Podczepów nie widzę.A te niewytłumaczalne sprawy się rozwiązały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym prosił, mam straszne wachania nastrojów oraz nastawienia do wszystkiego, i wydaje mi się jakby prawie 3 lata temu coś się we mnie stało jednak ciężko mi się określić.

Michał 05.05.1999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o analizę Czakr, dziękuję ślicznie

Szymon 16.10.1986

 

Witalność średnia : 75 %

Czakry:

1. - 5 - czakra podstawy bardzo przyzwoita;

2. - 10 - czakra sakralna leciutko się skrzywia, jest dużo mniejsza, a lekkim ubytkiem energii, tak jakby był obciązony układ moczowy trochę....osłabione nerki;

3. - 20 - splot trochę jest poblokowany, z ubytkiem energii, stawiałabym tutaj na problemy emocjonalne;

4. - 5 - czakra serca bez większych zaburzen;

5., 6. i 7 - czakry wyższe sana -10 - lekki ubytek energii i lekko skrzywione w lewo, podejrzewam jakies destrukcyjne trochę programy...coś nie do końca jest z Twoim rozwojem...

Spore podczepy. Być może w "coś wlazłeś" czyli w jakis klimat mało rozwojowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista (proszę nie dopisywac sie do odwołania) :

 

-Kane

-grimmoire

-Darjiik

-Gozer

-sea_creature

-youk

-maruk1983

-dior1

-ŚwiatłoNocy

- ThePhoenix

- paulab23

- iwonawokal

- MichaU

-pbird

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, bardzo bym prosił o sprawdzenie u mnie co i jak. Z góry bardzo dziękuję ;)

 

Dominik 18.07.1996

 

Witalnośc niezła : 80%

Czakry:

1. - 5 - czakra podstawy duża, bez wiekszych zaburzeń;

2. - 15 - czakra sakralna spora, lekko przekrzywia się w lewo, lekki ubytek energii, być moze cos jest nie tak z twoimi wzorcami dotyczącymi męskości, seksualności itd.,;

3. - 25 -na czakrze splotu widacjakiś problem , raz że z emocjami a dwa dośc mocno wychodzi mi obciążenie wątroby więc zadbaj o jej oczyszczenie;

4. - 5 - czakra serca średniej wielkości, bez większych zaburzen;

5.i 6. - 5 czakra gardła i czoła średniej wielkości, bez wiekszych zaburzen;

7. -30 -czakra korony coś mi się nie podoba...mocno skrzywiona i podblokowana...więc tu by trzeba zweryfikować Twoja drogę duchową, praktyki czy coś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.01.1978

 

Witalnośc średnia : 75 %.

Czakry:

1.-5 - czakra podstawy ładna, duża;

2. - 10 - czakra sakralna ma lekkie odchylenie, bóle miesiączkowe? albo coś z pęcherzem może być;

3. - 25 - na czakrze splotu sie trochę dzieje...podejrzewam ,że to emocje,jest spory ubytek energii i czakra dziwnie wiruje;

4. - 5 - czakra serca w normie;

5. - 10 - czakra gardła ma lekkie odchylenie, jakies problemy z tarczycą?;

6. i7 - czakry wyższe bez wiekszych zaburzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witalnośc średnia : 75 %.

Czakry:

1.-5 - czakra podstawy ładna, duża;

2. - 10 - czakra sakralna ma lekkie odchylenie, bóle miesiączkowe? albo coś z pęcherzem może być;

3. - 25 - na czakrze splotu sie trochę dzieje...podejrzewam ,że to emocje,jest spory ubytek energii i czakra dziwnie wiruje;

4. - 5 - czakra serca w normie;

5. - 10 - czakra gardła ma lekkie odchylenie, jakies problemy z tarczycą?;

6. i7 - czakry wyższe bez wiekszych zaburzeń.

Witaj,zgadza się, że mam sporo emocji i to negatywnych, możesz mi napisać jak mogę to naładować?

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,zgadza się, że mam sporo emocji i to negatywnych, możesz mi napisać jak mogę to naładować?

Aneta

 

A nie jesteś zapisana na sesje ReiKi? Bo może trzeba tu indywidualnie popracować z Tobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tez sie moge niesmialo.dopisac?

Konstancja 21,02,78

 

Witalnośc 75 % czyli średnia.

Czakry:

1. - 10 czakra podstawy jest troche skrzywiona, z lekkim ubytkiem energii, może być coś z jakością krwi lub nadnerczami;

2. - 20 - czakra sakralna jest zaburzona, skrzywionna, ubytek energii, mogą to być jakies "problemy kobiece" czy hormonalne;

3. -30 - splot mocno wyczerpany...jakieś problemy nerwicowe?, obciążona także wątroba i trzustka;

4. - 10 -na czakrze serca lekki ubytek, powiązane to jest raczej z 3;

5, 6 i 7 - wyższe czakry -5 - w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lista (proszę nie dopisywac sie do odwołania) :

 

-grimmoire

-Gozer

-sea_creature

-youk

-maruk1983

-dior1

-ŚwiatłoNocy

- ThePhoenix

- paulab23

- iwonawokal

- MichaU

-pbird

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Gość
Lista (proszę nie dopisywac sie do odwołania) :

 

-Kane

-grimmoire

-Darjiik

-Gozer

-sea_creature

-youk

-maruk1983

-dior1

-ŚwiatłoNocy

- ThePhoenix

- paulab23

- iwonawokal

- MichaU

-pbird

 

W wolnych chwilach postaram się nadrobić zaległości. Prosze jeszcze raz o dalsze nie zapisywanie się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie:) proszę o sprawdzenie czakr: Klaudia 17.11.1987. Ponieważ jestem świeżynką w temacie proszę również o krótką interpretację i porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Moi drodzy.Jest info że się już nie dopisujemy.

Jest sporo zaległych analiz.Dalszych próśb nie przyjmuję.

Niestety nie mam ostatnio czasu na te analizy.Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Gość
Proszę o sprawdzenie czakr Radosław 02.02.1994

 

Ze względu na długą listę i mało czasu będę pisac w skrócie.

Witalność jest dość kiepska: ok. 70%. zaburzone czakry to : sakralna - tutaj może dziać się coś np ze sfera seksualna , z układem moczowym itp. , czakra splotu lekko wyczerpana, mocno wyczerpana jest czakra czoła i adźny. Czy dzieje się coś z układem nerwowym lub układem hormonalnym? Nie wiem...Może zatoki masz np. chore?Czakra korony też jest trochę kiepska czyli tu moze być coś nie tak ze sferą duchową. Ale dla mnie to też związane z praca mózgu czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Proszę o dopisanie do listy :) i sprawdzenie czakr

 

p.s. usuwam datę urodzenia, jeśli ktoś znajdzie czas na sprawdzenie czakr prześlę na pw

 

Poprosze o tą datę urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Hej, proszę o analizę czakr. Chciałabym wiedzieć nad czym popracować :)

 

Daria 21.12.1991

 

Pozdrawiam!

 

U Ciebie jest bardzo kiepska witalność. Co się dzieje? Trochę wyczerpana czakra podstawy. Bardzo mocno wyczerpana czakra splotu i średnio czakra serca. Masz nerwice? Albo dzieje się coś z układem pokarmowym? Czkra gardła i sakralna też trochę wyczerpane. No ogólnie jesteś na mój gust do mocnej regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź <3 wiele to dla mnie znaczy.

 

Faktycznie jestem teraz w bardzo trudnym momencie życia... Można powiedzieć, że trwa to już prawie rok, w tym pół roku jest mocno ciężko. Myślę, że nie mam nerwicy, mimo trudnej sytuacji uważam, że psychicznie radzę sobie całkiem dobrze z wyjątkiem momentów załamki po przebudzeniu. Układ pokarmowy ok, ale myślę, że analiza się bardzo zgadza.

Nie chcę się zbytnio uzewnętrzniać na forum, ale to się bardzo dziwne składa, że jestem na etapie takiego przeciążenia moim problemem, że własnie dziś zaczęłam mówić najbliższym mi ludziom coś co pół roku ukrywałam (to pewnie miało wpływ na czakrę gardła; a poza tym mam lekkie problemy z tarczycą). W dodatku przy rutynowych badaniach wyszedł problem ze zdrowiem - podejrzenie stanu przedrakowego szyjki macicy (tutaj pewnie odpowiada czakra sakralna?). I akurat w tym momencie, gdy walczę, ze sobą i myśle co tu zrobić pojawia się ta analiza. Dziękuję <3

Mój problem emocjonalny jest taki, że jestem uwikłana w bardzo trudną relację z bylym chłopakiem. Kocham go bratersko i chciałabym dla niego jak najlepiej, ale nie mogę teraz z nim być, a on nie potrafi tego przyjąć. Są z jego strony wymuszenia, stale czuje, że naruszam własne granice tylko po to by go jakoś "pocieszyć". Z jego strony pojawiają się groźby samobójcze, prośby, błagania, a ja wciaż czuję się jako ta zła, która go odrzuca :( To skomplikowane, bo tak jak pisałam jest bliski mojemu sercu, płaczę przez to wszystko po nocach, nie raz tęsknie za nim, ale wewnętrznie ciągle czuję, że to nie ten etap, że to nie ten moment. Że przeszliśmy razem spory kawałek życia i jestem wdzięczna za każdą dobrą i złą chwilę, bo każda mnie czegoś nauczyła, ale teraz jest czas na coś innego. Lecz kompletnie nie wiem jak my się mamy od siebie oddzielić i to strasznie bolesne. Ranię siebie i jego i czuję, że jestem w impasie.

Nie chcę nadużywać Twojej dobrej woli MoNia, ale jeśli masz jakieś sugestie i czas by się nimi podzielić będę bardzo wdzięczna. Różne trudne rzeczy w życiu przechodziłam, ale nigdy nie byłam tak zagubiona, a każdego dnia jeszcze gram, że wszystko jest ok, wspieram emocjonalnie innych ludzi bo pracuję z chorymi, a sama jestem w rozsypce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Dziękuję bardzo za odpowiedź <3 wiele to dla mnie znaczy.

 

Faktycznie jestem teraz w bardzo trudnym momencie życia... Można powiedzieć, że trwa to już prawie rok, w tym pół roku jest mocno ciężko. Myślę, że nie mam nerwicy, mimo trudnej sytuacji uważam, że psychicznie radzę sobie całkiem dobrze z wyjątkiem momentów załamki po przebudzeniu. Układ pokarmowy ok, ale myślę, że analiza się bardzo zgadza.

Nie chcę się zbytnio uzewnętrzniać na forum, ale to się bardzo dziwne składa, że jestem na etapie takiego przeciążenia moim problemem, że własnie dziś zaczęłam mówić najbliższym mi ludziom coś co pół roku ukrywałam (to pewnie miało wpływ na czakrę gardła; a poza tym mam lekkie problemy z tarczycą). W dodatku przy rutynowych badaniach wyszedł problem ze zdrowiem - podejrzenie stanu przedrakowego szyjki macicy (tutaj pewnie odpowiada czakra sakralna?). I akurat w tym momencie, gdy walczę, ze sobą i myśle co tu zrobić pojawia się ta analiza. Dziękuję <3

Mój problem emocjonalny jest taki, że jestem uwikłana w bardzo trudną relację z bylym chłopakiem. Kocham go bratersko i chciałabym dla niego jak najlepiej, ale nie mogę teraz z nim być, a on nie potrafi tego przyjąć. Są z jego strony wymuszenia, stale czuje, że naruszam własne granice tylko po to by go jakoś "pocieszyć". Z jego strony pojawiają się groźby samobójcze, prośby, błagania, a ja wciaż czuję się jako ta zła, która go odrzuca :( To skomplikowane, bo tak jak pisałam jest bliski mojemu sercu, płaczę przez to wszystko po nocach, nie raz tęsknie za nim, ale wewnętrznie ciągle czuję, że to nie ten etap, że to nie ten moment. Że przeszliśmy razem spory kawałek życia i jestem wdzięczna za każdą dobrą i złą chwilę, bo każda mnie czegoś nauczyła, ale teraz jest czas na coś innego. Lecz kompletnie nie wiem jak my się mamy od siebie oddzielić i to strasznie bolesne. Ranię siebie i jego i czuję, że jestem w impasie.

Nie chcę nadużywać Twojej dobrej woli MoNia, ale jeśli masz jakieś sugestie i czas by się nimi podzielić będę bardzo wdzięczna. Różne trudne rzeczy w życiu przechodziłam, ale nigdy nie byłam tak zagubiona, a każdego dnia jeszcze gram, że wszystko jest ok, wspieram emocjonalnie innych ludzi bo pracuję z chorymi, a sama jestem w rozsypce :(

 

U Ciebie by trzeba pewnie popracowac na kilku płaszczyznach.Tarczycę można ładnie podregenerowac zabiegami pranicznymi. Co do spraw kobiecych musiałbym dobrac jakieś zioła itd.A czakra splotu może być taka kiepska na tle emocjonalnym. Dobieram również esencje Bacha. To ewentualnie to jeszcze mogę polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
Czy jakiś admin może zareagować ? Proszę 5 raz chyba o niedopisywanie się!

 

MoNia nie Ty jedna prosisz o niedopisywanie się... jak widać tego akurat nikt nie czyta, bo i po co...

Post admina, kolorowy, napisany dużymi literami, o ten:

 

Lista jest za długa już. Proszę się nie dopisywać póki MoNia nie napisze, że przyjmuje kolejne zgłoszenia!

 

również nie odniósł skutku. Musisz więc po prostu być wyrozumiała i cierpliwa :)

 

Tym niemniej proszę forumowiczów o przyjęcie do wiadomości że lista jest zamknięta do odwołania i MoNia wykonuje tylko zaległe sprawdzenia.

Do odwołania wszystkie prośby o sprawdzenie czakr będą usuwane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam również proszę o analizę czakr Andrzej 27.04.1992

 

Ps: przepraszam nie zauważyłem na aktualnej pozycji aby bie dodawać nowych postów w tyn temacie. Aczkolwiek od dodania ostatniej wiadomości minęło trochę czasu i liczę że jednak ktoś udzieli mi odpowiedzi.

Edytowane przez Ismer
połączenie postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam :)

Można się jeszcze dołączyć do listy? Sylwia 02.01.1979

 

Będę wypisywać na których czakrach jest problem.Podstawa w normie, czakra sakralna nienaturalnie powiększona skrzywiona i zaburzona. Masz problemy hormonalne? Z miesiączkami? Czakra splotu lekko zaburzona. To może byc kwestia emocji. Czakra serca w normie. Czakra gardła także skrzywiona i zaburzona. Tarczyca? Na mój gust coś jest nie tak z hormonami.Czakra czoła i korony lekko wyczerpane. Bóle głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.01.1978

 

Czakra podstawy i sakralna w normie. Czakra splotu dość mocno zaburzona.Podejrzewam problemy z układem trawiennym : trochę wątroba, żołądek najsilniej plus jelita.

Reszta czakr z małym ubytkiem energii .Witalność średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez moge? Fajnie byloby to wiedziec, Monika 3.2.86.

 

Czakra podstawy w normie. Czakra sakralna mocno zaburzona. Coś dzieje się ze sprawami kobiecymi? Czakra splotu także zaburzona, skrzywiona. Dużo emocji? Być może masz jakieś " przejscia"jako kobieta...bo te dwie czakry mocno "rozjechane".Czakra serca także lekko wyczerpana. Może to mieć tło emocjonalne.Masz jakieś zaburzenia rytmu serca? Albo skoki ciśnienia? Czakra gardła trochę wyczerpana. Mogą to być niewyrażone emocje lub jakieś zaburzenia tarczycy.Czakra czoła i korony z lekkim ubytkiem. Ale wszystkie czakry tu będą zaburzone bo są w nierównowadze. Sporo się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałabym poprosić o analizę czakr, Barbara 17.10.1987

z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Czakra podstawy i sakralna w normie. Zaburzona czakra splotu, lekko skrzywiona i wyczerpana. Emocje? Wskazuje mi także na zaburzoną pracę jelit. Czakra serca i gardła leciutki ubytek. Zaburzone i wyczerpane czakry : czoła i korony.Czy zajmujesz się ezo? Boaura tez tutaj jest mocno zanieczyszczona. Masz jakies problemy neurologiczne? Migreny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czakra podstawy i sakralna w normie. Zaburzona czakra splotu, lekko skrzywiona i wyczerpana. Emocje? Wskazuje mi także na zaburzoną pracę jelit. Czakra serca i gardła leciutki ubytek. Zaburzone i wyczerpane czakry : czoła i korony.Czy zajmujesz się ezo? Boaura tez tutaj jest mocno zanieczyszczona. Masz jakies problemy neurologiczne? Migreny?

 

Bardzo dziękuje za analizę.

Czakra splotu może być wyczerpana przez emocje. Często się denerwuję i czuje wtedy tam kamień. Nie mam migren, ale miewam czasem taki mocne kłucia w głowie, które szybko przechodzą. Interesuje się ezo, ale nie wiem czy można powiedzieć, że się zajmuję. Miałam kiedyś często świadome sny i próbowałam OOBE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czakra podstawy i sakralna w normie. Czakra splotu dość mocno zaburzona.Podejrzewam problemy z układem trawiennym : trochę wątroba, żołądek najsilniej plus jelita.

Reszta czakr z małym ubytkiem energii .Witalność średnia.

 

Dziekuje za sprawdzenie moich czakr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoNia39 - bardzo Ci dziękuję za analizę :) Może od końca zacznę, o tak bóle głowy i akurat przechodzę atak migreny, więc może i to poczułaś. Jeśli chodzi o miesiączki, to tu jest wszystko prawidłowo ale może powinnam zbadać hormony.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bardzo proszę o sprawdzenie stanu moich czakr oraz zony.Będę bardzo wdzięczny Z gory dziekuje serdzecznie

Artur 08.10.975

Agnieszka 14.04.1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę poprosić o sprawdzenie czakr mojej przyjaciółki bo bardzo się o nią boje ostatnio :/

 

Hania 3.08.1983

Robert 15.07.1981

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zapisane są osoby ( dalsze zapisy nie będą uwzględniane). Analizy robię w wolnych chwilach zatem czas oczekiwania może być na prawdę długi. :

 

Ze starej listy :

-grimmoire

-Gozer

-sea_creature

-maruk1983

-dior1

- paulab23

- iwonawokal

- MichaU

-pbird

 

Z nowej listy:

 

-miracle87

-szar3K

-Elise

-adominer

-rubydragon

-hauti113

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę się nie dopisywać!!!

 

Obecnie nie ma kompetentnych i wiarygodnych osób sprawdzających stan czakr, wobec tego ten temat jest zamknięty do odwołania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
  • Ismer odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...