Skocz do zawartości

Prośby o sprawdzenie czakr (WYŁĄCZNIE w tym wątku)


Anita0508

Rekomendowane odpowiedzi

1. - 5 - czakra podstawy średniej wielkości, bez zaburzen

2. +5 - czakra sakralna jest duża z lekkim przeenergetyzowaniem ( nie sądze więc abyś miała zaburzenia hormonalne itd, prosiłas o przekazy w intencji zajścia w ciąze - nie wiem czy "wina " leży po Twojej stronie, ja tu widze prawdopodobnie inną przyczynę), byc może jakieś hormony ktore Ci podają za bardzo stymulują narządy rodne....

3. - 10 - czakra splotu dośc ładna, lekki niedobór energii

4. i5. - 5 - czakra serca i czoła dośc ładna, bez zaburzeń

6.i 7.- także ładne sharmonizowane czakry.

 

Kochana...ja nie wierze aby w Tobie była przyczyna niemożności zajścia w ciąże. Masz bardzo ładną energetykę...

 

NoNia39 bardzo ślicznie dziękuję,

czy w takim razie przekazy nie są mi konieczne?

Widzisz ja już przeszłam 5 razy invitro i niektórzy również lekarze chylą czoła za wytrwałość i za to co przeszłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoNia39 bardzo ślicznie dziękuję,

czy w takim razie przekazy nie są mi konieczne?

Widzisz ja już przeszłam 5 razy invitro i niektórzy również lekarze chylą czoła za wytrwałość i za to co przeszłam....

 

Energetyka to nie wszystko.

Może zmień intencję?

Przekazy nie zaszkodzą na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :) Anna 12.05.1980

 

1.-10 - czakra postawy sredniej wielkości, bez specjalnych zaburzen

2. - 25 - czakra sakralna mocno przyblokowana, spłaszczona,z deficytem energii, tutaj wyraźnie cos sie dzieje, moga byc problemy hormonalne, bolesne miesiączki albo zaburzony cykl , słabe nerki

3. - 15 - czakra splotu jest malutka, ściśnięta,widac jest niskie poczucie wartości, kompleksy itd

4.- 10 - czakra serca także niewielka, podejrzewam jakies problemy emocjonalne, traumy, przezycia

5. - 10 -malutka czakra gardła, to jest to wszystko co wyżej napisałam, co Cie tak stłumiło? co spowodowało niskie poczucie wartości? co Cie tak zamknęło na samą siebie i na świat?

6.i7. czakry czoła i korony sredniej wielkosci, lekki deficyt energetyczny.

 

Masz bardzo niska witalność ...50 %. Czyli jesteś "wypompowana". No pora sie kochana chyba zając sobą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa – -20%

Sakralna – -10%

Splot – -10% słabe

Serce – 10%

Gardło – 0%

3 oko – 0%

Korona – 0%

 

Ryba, czy w Twoim życiu ostatnio wydarzyło się coś ‘znaczącego’? Bo masz tak słabą energetykę, ze wahadełko mi wahać nie chciało prawie… Ogromne zrezygnowanie.

Dobij do 10 postów i napisz do mnie pw.

 

PS. Urodzona DOKŁADNIE rok wcześniej niż ja ;)

 

Jestem Ci wdzięczna za poświęcony czas:) :serce:

Tak naprawdę to od stycznia się dzieje. Teraz jest już lepiej(mam na myśli moją psychikę) ale do pełni szczęścia to długa droga...

Cały czas jestem przeziębiona, staram sie unikac dużych skupisk ludzi, bo jestem po takich wizytach wypompowana do granic mozliwości...

 

Jak dobije do 10 to pozwolę sobie, odezwać się na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoNia39 bardzo ślicznie dziękuję,

czy w takim razie przekazy nie są mi konieczne?

Widzisz ja już przeszłam 5 razy invitro i niektórzy również lekarze chylą czoła za wytrwałość i za to co przeszłam....

 

Przekazy można robić na intencję. Alle na mój gust problem lezy po stronie partner. Trzeba spolaryzowac jądra krótko mówiąc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja poprosze :)

Ewelina 06.03.1983

 

Dziekuje

 

1.-5 -czakra podstawy ładna, dośc dużą

2. - 15 - czakra sakralna średniej wielkości, otwarta ale lekko skrzywiona w prawo, prawdopodobnie masz jakies negatywne wzorce na temat swojej kobiecości, seksulanosci itd., trzeba to przeprogramowac w umysle

3. -0 - bardzo ładna czakra splotu słonecznego, jestes prawdopodobnie osoba kreatywną

4. - 5 -dosc ładna, duża czakra serca

5. - 20 - czakra gardła malutka, ściśnięta, czy masz jakies problemy z gardłem lub tarczycą? te zaburzenia korespondują z zaburzeniami czakry sakralnej więc tu trzeba pracowac nad obiema

6. i 7. - 10 - czakry czoła i korony nieduże, warto je rozwijac, jestes prawdopodobnie osobą mocno osadzona w materii, a bardziej skieruj się w srone duchowa bo jestes duchową osobą w ciele fizycznym a nie odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dowiem z ciekawości

 

Arkadiusz 24.04.1992

 

Jak zaczęłam Cię badać to wyczułam jakies dziwne energie...Masz bardzo kiepska witalnośc i byty wokół siebie. Czy Ty "bawisz" sie w jakąs magie albo inne praktyki?

 

1. - 20 -bardzo kiepska czakra podstawy, malutka, brak ugruntowania

2. -15 - czakra sakralna podobnie jak podstawy, troszke większa

3.- 40 - na czakrze splotu jakis mega byt, czakra jest prawie płaska...

4. - 40 -czakra serca bardzo mała....tu nie moga rozwijac sie takie jakości jak radośc, miłośc, współczucie itd.,podczep jakiegos bytu tu tak samo...

5. - 10 - czakra gardła niezła

6.i7. ufff - czakry malutkie, czakra korony to jest ledwo otwarta

 

Chłopie w coś Ty wlazł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm te wyniki mnie jednoczesnie zaskoczyły jak i nie. Mam ostatnio bardzo trudną sytuację emocjonalna. Ale wiązałem to raczej z otwieraniem sie czakr i przypominaniem starych zazylosci z dzieciństwa. Więc jest trochę inaczej niż podejrzewałem. Nie spodziewalem się też żadnych bytów bo nigdy żadnych magii nie uprawiałem, nawet nie medytuje. Jakieś propozycje co to może być ?

 

Ja bym mial opcję jednego bytu... ale to by oznaczało najgorszą rzecz jaką sobie ostatnio mógłbym wyobrazić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak,ze naściągałes sobie coś tymi stanami emocjonalnymi...Jaka masz opcje bytu? Nie wiem...może niechktoś jeszcze zerknie na ta Twoją energetyke. Trida spojrzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja i również jestem ciekawa:) Paulina 6.6.92

 

Witalność dośc ładna - 80 %

1. - 5 - czakra podstawy ładna, duża, bez specjalnych zaburzeń

2. - 10 - czakra sakralna troszke mniejsza z lekkim deficytem energii

3. +10 - czakra splotu słonecznego bardzo duża ale jakos dziwnie wiruje i jest lekko przeładowana, może być tak ,że kumulujesz ta mocno emocje, jestes emocjonalna

4. - 10 - czakra serca nieduża, tutaj warto ja rozwijać , wtedy też zharmonizuje sie splot słoneczny

5. - 5 - czakra gardła nieduża ale bez zaburzeń

6. i7. ładne,duże czakry

 

Także jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.-5 -czakra podstawy ładna, dośc dużą

2. - 15 - czakra sakralna średniej wielkości, otwarta ale lekko skrzywiona w prawo, prawdopodobnie masz jakies negatywne wzorce na temat swojej kobiecości, seksulanosci itd., trzeba to przeprogramowac w umysle

3. -0 - bardzo ładna czakra splotu słonecznego, jestes prawdopodobnie osoba kreatywną

4. - 5 -dosc ładna, duża czakra serca

5. - 20 - czakra gardła malutka, ściśnięta, czy masz jakies problemy z gardłem lub tarczycą? te zaburzenia korespondują z zaburzeniami czakry sakralnej więc tu trzeba pracowac nad obiema

6. i 7. - 10 - czakry czoła i korony nieduże, warto je rozwijac, jestes prawdopodobnie osobą mocno osadzona w materii, a bardziej skieruj się w srone duchowa bo jestes duchową osobą w ciele fizycznym a nie odwrotnie :)

 

Dziekuje pieknie.

 

Czy czakra gardla moze rowniez oznaczac zamkniecie w sobie, nie uiejetnosc wyrazania uczuc i robienie dobrej miny do zlej gry? Mam nadzieje, ze zrozumialas o co mi chodzi. Zgardlem i z tarczyca nic mi nie jest(jak narazie).

 

Jak moge popracowac nad czakra gardla i brzucha?

 

Dziekuje

xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo chciałabym Was prosić o analizę i sprawdzenie czakr, jeżeli to nie jest problem.

Ostatnio mam mega problemy ze skupieniem i negatywną energią dookoła siebie, kiepsko się czuję i jestem poddenerwowana.

Zastanawiam się czy jest to problem tkwiący u mnie bądź też z zewnątrz, będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Ula 03.02.1989

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Proszę bardzo o sprawdzenie czakr.... sporo nad sobą pracowałam i chciałabym zobaczyc jak to teraz wygląda w moich czakrach ...Patrycja 11. 12. 1978

Dziękuje serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś znajdzie chwile, to ja również poproszę. Ostatnią analizę miałam w lutym tego roku i ciekawa jestem, czy jest lepiej :-), czy gorzej. Droga Moniu, jeśli znajdziesz chwilkę, to i ja bym prosiła o sprawdzenie stanu moich czakr.Ewa 12.01.1985 r. Pozdrawiam serdecznie :-)

A czy Tida może ;)

Podstawa -5%

 

Sakralna -20 % - tutaj sugerowałabym jakieś kompleksy, które trzeba wyleczyć. Jakiś problem z cielesnością, który trapi Twoją głowę.

 

Splot +15% - całkiem nieźle.

 

Serce 35%

 

Gardło 10%

 

3 oko -20% - nie dopowiadasz sobie przypadkiem niektórych problemów?

 

Korona 0 – pełna harmonia i równowaga :)

Dziękuję, Ewa 12.01.1985r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od bardzo dawna interesowala mnie energia ktora mnie otacza. Czy mam jakies blokady? Prosze o pomoc, bede baaardzo wdzieczna:)!

Roksana 21.05.1992

 

1. - 5 - ładna czakra podstawy, dośc duża, bez zaburzeń

2. +10 - czakra sakralna nieduża , energia jakos jest dziwnie skumulowana tutaj

3. - 5 - czakra splotu średniej wielkości ale bez zaburzen

4.- 0 - czakra serca sredniej wielkości, także bez zaburzen

5. - 20 - czakra gardła przyblokowana, skrzywiona, tutaj widać jakies problemy, mogą być problemy z gardłem, wyrażaniem siebie, z tarczycą itd

6 i 7 czakry dość ładne ,bez zaburzeń

 

Witalność ładna. Czyli jest na prawdę nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można poprosić o sprawdzenie i mnie? Ostatnio odczułem u siebie dziwne zmiany i może gdzieś tutaj leży sedno sprawy: Patryk 02.09.1990

 

Ojoj kiepska jest witalnośc : ok 50 %

1.- 30 - czakra podstawy bardzo kiepska, stąd może być spadek witalności , czakra mocno przyblokowana, skrzywiona z deficytem energii

2. - 10 - sakralna sredniej wielkości ale tu bym się nie czepiała

3. - 15 - splot lekko przyblokowany, czakra średniej wielkości

4. - 10 -czakra serca podobnie jak splotu

5. - 10 - mała czakra gardła

6. i 7. czakry średniej wielkości, bez większych zaburzen

 

Widze sporo podczepów, jakis dziwnych energii. Kombinowałes coś ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą o sprawdzenie moich czakr. Ostatnim czasem chodzę jakoś przygnębiona.

Chciałabym wiedzieć co tam się ukarze.

Anna 04.05.1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i rozumiem :-). Nie śpieszy mi się, mogę spokojnie poczekać. Jednak jeśli ktoś będzie dysponował czasem, to Ja również dopisuję się do kolejki :-). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym ładnie prosiła o analizę czakr. Coś ostatnio w moim życiu dzieją się niewytłumaczalne racjonalnie rzeczy. Pozdrawiam Magdalena 17.03.1987r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roksana1
1. - 5 - ładna czakra podstawy, dośc duża, bez zaburzeń

2. +10 - czakra sakralna nieduża , energia jakos jest dziwnie skumulowana tutaj

3. - 5 - czakra splotu średniej wielkości ale bez zaburzen

4.- 0 - czakra serca sredniej wielkości, także bez zaburzen

5. - 20 - czakra gardła przyblokowana, skrzywiona, tutaj widać jakies problemy, mogą być problemy z gardłem, wyrażaniem siebie, z tarczycą itd

6 i 7 czakry dość ładne ,bez zaburzeń

 

Witalność ładna. Czyli jest na prawdę nieźle :)

 

Dzieki wielkie za analize taaak dlugo nania czekalam:). Co moze oznaczac dziwnie skumulowana energia w 2 i jak popracowac przy 5 zeby jakos odblokowac ta czakre- cale szczescie problemow z tarczyca nie mam, ostatnio robilam badania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czakrę gardła mozna słuchać jakiegoś nagrania z you tube. A ta 2 czakra...np. to może byc potłumiona ,nierozładowana energia seksualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo aktywna czakra serca to dobrze. złe byty są u ciebie. zaraz to wytępię i będzie lepiej

 

Czakra serca jest ładna a nie bardzo aktywna.Ja złych bytów sorry ale nie widze. Energia serca transformuje rózne negatywne energie a skoro ta czakra jest ładna...jedno zaprzecza drugiemu...Wytępisz?I to bez czyjeś zgody?O matko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo aktywna czakra serca to dobrze. złe byty są u ciebie. zaraz to wytępię i będzie lepiej

Też mnie ciekawi jak można "wytępić" "złe byty" ;) Co w ogóle rozumiesz przez "złe byty" ? Jestem tego bardzo ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu znawców zaczynamy mieć na Forum :)

Aż miło popatrzeć.

A co, jak nie uda się 'wytępić' (trutka na szczury??) a pogorszysz sytuację? Bierzesz odpowiedzialność za swoje działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roksana1

Dzieki wielkie:)! Musze przyznac ze trafna analiza! Nagrania z YT juz odpalone, tylko ta potlumiona energia, postaram sie ja rozladowac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roksana1
bardzo aktywna czakra serca to dobrze. złe byty są u ciebie. zaraz to wytępię i będzie lepiej

 

 

 

złe byty? a skad taka opinia sie wziela, jesli moge spytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Proszę o sprawdzenie Sylwia 27.08.1981 i Konrad 04.05.1981. Dziękujemy

O matko ile wiary czeka :crazyangel:

Edytowane przez silver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Proszę o spr. moich czakr

 

Ewa, 1960.06.05

 

dziękuję :)

 

1. - 10 - czakra podstawy nieduża ale bez większych zaburzeń

2. - 5 - czakra sakralna dośc duża ale lekko spłaszczona, moga być np. bole miesiączkowe albo jakies blokady seksualne

3. +10 -czakra splotu duża, lekko przeenergetyzowana, podejrzewam dośc duza pewnośc siebie , duże ambicje, otwartość na kontakty z ludźmi itp.

4. - 5 - czakra serca ładna duża , bez zaburzeń

5. - 15 - czakra gardła nieduża , przyblokowana i przekrzywiona, mogą być problemy z gardłem,z tarczycą, z wyrażaniem siebie,

6. - 5 - czakra czoła dośc duża, bez zaburzeń

7.-5 -czakra bardzo ładna, lekko przeenergetyzowana

 

Czyli jest całkiem dobrze. Pracuj nad czakra gardła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem, że nie masz czasu ale poczekam z Twoją odpowiedzią, jakiś czas temu miałam sprawdzane czakry i chciałabym sprawdzić je jeszcze raz.

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Czy ja również mogę prosic o sprawdzenie moich czakr ? Monika 06.08.1975

 

1. - 20 - czakra podstawy jest trochę kiepska, mala, skrzywiona, przyblokowana, możesz mieć problemy z ugruntowaniem, z gruntem w życiu, z materią, fizycznie może być słaba witalnośc, problemy z kośćmi, z krwią, z mięsniami

2. - 15 - czakra sakralna troche lepsza...ale też tu sa jakieś zaburzenia, może np. hormonalne itp

3. - 25 - czakra splotu plaska...podejrzewam niekiepskie problemy emocjonalne, fizycznie mogą być też z trawieniem, z nerkami itp.

4.- 10 - z czakrą serca nie jest źle :)

5. ,6. i7. - czakry gardła, czoła i korony średnej wielkości, bez większych zaburzeń.

 

Energetyka jest na - 35 % . Nie jesteś osłabiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam,

 

Bardzo chciałabym Was prosić o analizę i sprawdzenie czakr, jeżeli to nie jest problem.

Ostatnio mam mega problemy ze skupieniem i negatywną energią dookoła siebie, kiepsko się czuję i jestem poddenerwowana.

Zastanawiam się czy jest to problem tkwiący u mnie bądź też z zewnątrz, będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Ula 03.02.1989

 

Pozdrawiam:)

 

Ja się nie dziwię ,że się kiepsko czujesz .Masz 45 % ubytku witalności...

1. i 2 . czakra są w normie

3. - 35 - czakra splotu jest prawie płaska, mocna blokada, wskazuje mi bardziej na problemy emocjonalne niż jakies wpływy z zewnątrz

4. - 20 - czakra serca tez jest kiepska, trochę spłaszczona, przyblokowana, byc może po prostu masz nerwice

5. , 6. i7 . - czakry średniej wielkości, tu bym się nie czepiała

 

Jestes po jakis "przejściach'? rozstaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam ;)

 

Proszę o analizę oraz sprawdzenie czakr .. Patrycja 07 10 1988

 

Pozdrawiam :_papa:

 

1. - 10 - czakra podstawy trochę mała, masz ogólnie ok. 30 % ubytku energii więc kiepska jest witalność

2. - 25 - ojoj, czakra sakralna jest niemal płaska...masz zaburzenia hormonalne?miesiączkowania?nerek?

3. - 5 - czakra splotu średniej wielkości, lekko przekrzywiona, możesz mieć jakies problemy emocjonalne czy z poczuciem wartości

4. - 5 - czakra serca dośc ładna, duża

5. - 20 - z czakrą gardła też jest coś niebardzo...to mogą być te problemy z emocjami, z komunikacją, z wyrażaniem siebie, emocji, swojego zdania

6. - 5 - dośc ładna czakra czoła

7.- 0 - ładna, duża czakra korony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. - 10 - czakra podstawy nieduża ale bez większych zaburzeń

2. - 5 - czakra sakralna dośc duża ale lekko spłaszczona, moga być np. bole miesiączkowe albo jakies blokady seksualne

3. +10 -czakra splotu duża, lekko przeenergetyzowana, podejrzewam dośc duza pewnośc siebie , duże ambicje, otwartość na kontakty z ludźmi itp.

4. - 5 - czakra serca ładna duża , bez zaburzeń

5. - 15 - czakra gardła nieduża , przyblokowana i przekrzywiona, mogą być problemy z gardłem,z tarczycą, z wyrażaniem siebie,

6. - 5 - czakra czoła dośc duża, bez zaburzeń

7.-5 -czakra bardzo ładna, lekko przeenergetyzowana

 

Czyli jest całkiem dobrze. Pracuj nad czakra gardła :)

 

Dziękuję bardzo :)

Tak, mam problemy z tarczycą :0

Jestem bardzo otwarta na świat i ludzi :0

 

super dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Monia za analize tak jestem po bardzo dużych przejściach od zeszłego roku (choroba mamy, brak kasy, brak pracy u partnera i w końcu utrata mojej pracy...etc i teraz też problemy finansowe).

Jest jakaś możliwość pracy nad swoją energią w celu poprawy witalności i unormowania tego chaosu?

 

pozdrawiam

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. - 10 - czakra podstawy trochę mała, masz ogólnie ok. 30 % ubytku energii więc kiepska jest witalność

2. - 25 - ojoj, czakra sakralna jest niemal płaska...masz zaburzenia hormonalne?miesiączkowania?nerek?

3. - 5 - czakra splotu średniej wielkości, lekko przekrzywiona, możesz mieć jakies problemy emocjonalne czy z poczuciem wartości

4. - 5 - czakra serca dośc ładna, duża

5. - 20 - z czakrą gardła też jest coś niebardzo...to mogą być te problemy z emocjami, z komunikacją, z wyrażaniem siebie, emocji, swojego zdania

6. - 5 - dośc ładna czakra czoła

7.- 0 - ładna, duża czakra korony.

 

 

nie mam zaburzen hormonalnych , przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo...

problemy z poczuciem wartości - owszem ;)

 

 

Bardzo dziękuję Ci :k020:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Monia za analize tak jestem po bardzo dużych przejściach od zeszłego roku (choroba mamy, brak kasy, brak pracy u partnera i w końcu utrata mojej pracy...etc i teraz też problemy finansowe).

Jest jakaś możliwość pracy nad swoją energią w celu poprawy witalności i unormowania tego chaosu?

 

pozdrawiam

Ula

 

Medytacja, Qigong, Tai-chi, Joga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa pokazuje ze czasami zbyt mocno stoisz na, zbyt racjonalnie podchodzisz do pewnych rzeczy, wiec możesz czuć sie przytłoczona tym co sie dzieje w twoim zyciu. Sakralna ładna. Splot sloneczny kiepski. Czy nie masz kłopotow z przemianą materii? Gromadzeniem sie wody w okolicach brzucha?Wzdęciami?

Emocjonalnie masz "sraczkę" emocji. Czakra serca troszke przyblokowana. Za bardzo sie przejmujesz problemami innych. Niejako bierzesz odpowiedzialnosc za ich sytuacje zyciowa. czakra gardła ładna choć możesz mieć niekiedy zgagę i palenie w przełyku lub zapalenia gardła. 3 oko kiepskie .Nie czujesz nie pewnie i stabilnie w obszarze intuicji. Jakbys nie mogła sie oderwać od Ziemi. Korona również nienajlepsza.

 

 

Witaj :)

 

Akurat jestem dostępna i czekam więc od razu się ustosunkuje :)

Zbyt mocno stoję na? ... bo coś tutaj chyba "uciekło"

Czy zbyt racjonalnie podchodzę do życia ? Hmm, nie wiem, muszę się nad tym zastanowić ale czy to źle? Ale tak bywa czasem, że czuję się przytłoczona.

Nie mam żadnych kłopotów z przemianą materii, nigdy nie miałam, a wręcz mogłabym powiedzieć, że jest świetnie. Nie miewam wzdęć. W tej kwestii wszystko jest idealnie :)

Emocjonalnie mam "sraczkę" emocji, haha ale to zabrzmiało, tylko nie wiem co mam przez to rozumieć? ;)

Czy się przejmuję problemami innych? Hmm, myślę, że jakoś niespecjalnie mocno ale też nie mogę powiedzieć, że ludzie są mi obojętni.

Nigdy w życiu nie miałam zgagi, nawet w ciąży. Nie znam tego uczucia. Ale ostatnio często mnie pobolewają lekko migdałki ale myślę, że to może być suche powietrze w domu z powodu ogrzewania. A mam też chrypkę ale to chyba po chorobie ostatnio przebytej.

Co do intuicji, to wydaje mi się, że mam bardzo dobrą i rzadko mnie zawodzi.

Zośka, to na pewno o mnie było ???? Ale dziękuję za poświęcony czas :) :) :) Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez ŚwiatłoNocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję za sprawdzenie mnie i Konrada. Optymizm i różowe okulary zgadza się. Brak świadomości swojej fizyczności- cóż z kim przestajesz takim się stajesz. Pracuję w męskim gronie i wykonuję męskie zajęcie, trochę zatraciłam kobiecość. Zgadza się wszystko co napisałaś a co potrafię zweryfikować. Jestem pod dużym wrażeniem. Dziękuję.

Mam pytanie jak się oczyścić i jak rozwinąć czakrę sakralną, odblokować trzecie oko, rozwinąć czakrę korony? I co zrobić z mężem aby już wszystko było ok. Musi się też pozbyć zmarłego. Poradzicie coś? Zmartwiłam się.

Edytowane przez silver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło nocy chodziło o twarde stapanie po ziemi i kierowanie sie racjonalizmem. Sraczka emocji w moim słownictwie oznacza emocje, których szybko sie pozbywasz ale tez ich natłok moze byc duzy i stąd ta sraczka w odniesieniu do przemiany materii. Problemy z nią nie zawsze odnoszą sie do nadwagi. Krótko i na temat. Chodziło mi o luźne stolce i czeste oddawanie kupy :P

Branie odpowiedzialnosci za problemy innych jest wtedy negatywne jesli przedkładasz je nad własne. Mi sie pokazała taka tentencja u Ciebie. Co do gardła wymieniłam kilka mozliwości bo generalnie zobaczyłam u Ciebie podraznienie i ogień. Nie stwierdzam chorób bo nie jestem lekarzem.

Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena.

 

Natłok emocji u mnie, to może tak być, wezmę to pod uwagę :) Ale ponad tydzień temu przechodziłam grypę żołądkowo-jelitową, może to się pokazało? chodzi o "sraczkę", bo faktycznie ją miałam :D Już wszystko wróciło do normy, uff :) Ognień w gardle, to może właśnie chrypka będzie.

Ja bym też prosiła o wskazówki, co zrobić ze swoimi czakrami, żeby je poprawić?

Edytowane przez ŚwiatłoNocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. - 20 - czakra podstawy jest trochę kiepska, mala, skrzywiona, przyblokowana, możesz mieć problemy z ugruntowaniem, z gruntem w życiu, z materią, fizycznie może być słaba witalnośc, problemy z kośćmi, z krwią, z mięsniami

2. - 15 - czakra sakralna troche lepsza...ale też tu sa jakieś zaburzenia, może np. hormonalne itp

3. - 25 - czakra splotu plaska...podejrzewam niekiepskie problemy emocjonalne, fizycznie mogą być też z trawieniem, z nerkami itp.

4.- 10 - z czakrą serca nie jest źle :)

5. ,6. i7. - czakry gardła, czoła i korony średnej wielkości, bez większych zaburzeń.

 

Energetyka jest na - 35 % . Nie jesteś osłabiona?

 

Niestety jestem...:/ generalnie nic mi się nie chce, mogłabym leżec w łozku całymi dniami. Ostatni rok byl dla mnie bardzo trudny emocjonalnie i uczuciowo, dlatego tak kiepsko u mnie z energetyką. Co mogę zrobic aby ją polepszyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny system czakr. Przyczepię sie do czakry splotu gdzie do uzdrowienia moga byc emocje związane z kobietą z rodziny, byc moze matka. Za bardzo sie nimi przejmujesz i cie to stopuje. W górnych czakrach ( 3 oko) podczepienie do usuniecia. Nie umarł ktoś z bardzo bliskich osób a ty bardzo intensywnie o nim myslisz?

 

Dzieki za poświęcony czas, trafna analiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire

Proszę o dopisanie do listy :) i sprawdzenie czakr

 

p.s. usuwam datę urodzenia, jeśli ktoś znajdzie czas na sprawdzenie czakr prześlę na pw

Edytowane przez grimmoire
usunięta data urodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa – 0%

Sakralna – -10%

Splot – -5% słabe

Serce – rozregulowane

Gardło – -5%

3 oko – 0%

Korona – 15%

 

Czy u Ciebie nie było ostatnio jakiegoś zawodu miłosnego?

Bo ogólnie nie jest źle ale wyczuwalne jest zniechęcenie, apatia. Tak nijako jest. Właśnie jakby się coś ‘wydarzyło’, co obniżyło Twoją samoocenę, samopoczucie. Czyżby jesienna depresja nadchodziła?

Masz bardzo rozregulowane serce, jakbyś nie do końca wiedziała, w którą stronę pójść. Nie mówisz za dużo o swoich problemach ‘bo po co’, przecież i tak ludzie nie bd chcieli słuchać, nie bd ich zamęczała swoimi problemami, co się przekłada na ogólny stan czakr i zdrowia / samopoczucia. I to pokazuje korona – taki strach, zagubienie.

Sporo pracy Cię czeka, przede wszystkim dooenergetyzowanie siebie i swoich czakr.

 

 

Późno, ale odpowiadam.

Może nie tyle zawód miłosny, co ciągnące się w nieskończoność problemy z jednym panem. Rozmijamy się w uczuciach, choć to z mojej strony wszystko kompletnie wygasło, a z jego niestety ciągle coś się tli.

Jeżeli chodzi o chowanie wszystkiego w sobie, raczej skłaniałabym się ku drugiej stronie, przyjaciołom się zwierzam, wiem że zawsze mnie wysłuchają i poratują odpowiednią radą.

 

Ciągle się staram pracować nad sobą, mam nadzieję, że będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz, bo to spory problem jak widać przeczytać posta powyżej, pewnie za długi...

 

Proszę nie dopisywać się dopóki nie będzie wyraźnego komunikatu, że przyjmujemy nowe zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Gość
Bardzo proszę o analizę i sprawdzenie czakr.

 

Natalia 15.08.1987

 

Witalność 75 % czyli średnia.

 

1.-10- czakra podstawy sredniej wielkości, leciutko przekrzywiona,niewielki deficyt energii, Czyli tu mogą być spadki trochę witalności czy problemy kostno-mięśniowe

2. - 5 - dośc ładna czakra sakralna, duża

3. +10 - czakra splotu duża, leciutko przeładowana, jesteś prawdopodobnie dość pewna siebie, masz dobry kontakt z ludźmi, realizujesz siebie

4. - 20 - czakra serca jest nieduża, nie wiem czy nie masz pędu do 'robienia kariery", bardziej takiego osadzenia w materii, warto rozwijać też serce , takie jakości jak : miłość, bezstronność, radość, współczucie itd.

5. - 5 - czakra gardła dobrze rozwinięta, to jest takie swobodne wyrażanie siebie

6 i 7. czakr są malutkie : czyli jest blokada w korzystaniu z intuicji, ze swoich zdolności duchowych, zamknięty jest kontakt " z górą", z mądrością duchową itd.

 

Jesteśmy istotami duchowymi żyjącymi w ciałach a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Lista:

-kuka8710

-agaMAY

-nigth

-motylek34

-Morska bryza

-Apokalipth

-Michelet

-Vesper Lyna

-szmek

-aneta31

-rumabam

-mava

-The Konstancja

-Kane

-grimmoire

-Darjiik

-Gozer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3. +10 - czakra splotu duża, leciutko przeładowana, jesteś prawdopodobnie dość pewna siebie, masz dobry kontakt z ludźmi, realizujesz siebie

Kurcze, kompletnie nie, wręcz odwrotnie. Nie rozumiem...

 

4. - 20 - czakra serca jest nieduża, nie wiem czy nie masz pędu do 'robienia kariery", bardziej takiego osadzenia w materii, warto rozwijać też serce , takie jakości jak : miłość, bezstronność, radość, współczucie itd.

Tu też mam wrażenie, że odwrotnie. Pędu do robienia kariery co prawda nie mam, ale w materii w ogóle nie jestem osadzona, właśnie mam problem z tym, że jestem całkiem odjechana, a co do miłości to mam "obsesję" na punkcie jednej osoby. Z radością się zgadza, jestem ciągle smutna i rzadko z czegoś się cieszę.

 

5. - 5 - czakra gardła dobrze rozwinięta, to jest takie swobodne wyrażanie siebie

Niby wyrażam siebie, ale boję się kontaktu z ludźmi, więc nie wiem czy to jest swoboda w wyrażaniu...

 

Co do ostatnich to się zgodzę, sama mam poczucie, że jestem strasznie zablokowana. Masz/-cie jakieś pomysły, jak mogę nad tym popracować?

 

A tak ogólnie to dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Proszę o analizę moich czakr : Olga 16.07.1991

 

Vedis czy Ty umiesz czytać????

Na razie się nie zapisujcie. Ja nie mam czasu i widzę ,że nikt nie robi tych analiz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mam dość - na każdej stronie widnieje informacja żeby się nie zapisywać, wystarczy umieć czytać,a nie myśleć tylko o tym, że dajo darmo. Gdy MoNia, czy ktokolwiek, z osób które robią analizy, będzie chciał znów zabrać głos w temacie, wówczas na znak takiej osoby otworzę wątek. Zamykam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ja również mogę prosić o sprawdzenie? Ostatnio mam ciężki czas. Kamila 1982.09.30

 

Witalność średnia :75 %

czakry:

1. - 20 - czakra podstawy jest niewielka, z ubytkiem energii,, tu mogą być jakies problemy z krwią, kośćmi, mięśniami, krwią, nadnerczami

2. - 5 - czakra sakralna średniej wielkości, lekko skrzywiona,mogą to być np. jakieś negatywnewzorce dotyczące swojej kobiecości, fizycznie bóle miesiączkowe czy nieregularna miesiączka

3.-25 - czakra splotu jest trochę zaburzona, przekrzywia się w lewo, podejrzewam jakies problemy emocjonalne, przejścia emocjonalne, fizycznie moga być problemy z układem trawiennym, prawa nerka jest dośc mocno osłabiona

4. +15- czakra serca średniej wielkości , energia jest tu przeładowana, moga być jakieś problemy z rytmem serca, skoki ciśnienia, podejrzewam ,ze może jestes po jakis "przejściach miłosnych", ktoś Cię zranił?

5. + 5 - czakra gardła średniej wielkości, tez lekko sie przekrzywia, myślę, ze masz jakies niewypowiedziane sprawy

6. i7. -5 - czakry czoła i korony średniej wielkości, bez specjalnych zaburzen.

 

Czyli energia ogólnie idzie za bardzo w górę, słabe są czakry dolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to ja też się dołącze, bo ostatnio przesladują mnie choróbska, spadem energii i w dodatku jakaś złość we mnie narasta, niczym nie uzasadniona w zasadzie agata 21.09.1978

 

Tutaj witalnośc jest słabiutka : ok 60 %

1. - 35 - czakra podstawy jest mala, duży deficyt energii, czyli może być słaba witalność i różne problemy zdrowotne

2. - 10 - czakra sakralna trochę większa , lekkie zaburzenia

3. - 40 - uf....czakra splotu wygląda tak jakby ją coś szarpało we wszystkie strony, bardzo mocno zaburzona, możesz mieć poważne problemy emocjonalne, fizycznie problemy trawienne, z żołądkiem itd, wątroba to tu az "buzuje", tam są pokodowane wszystkie Twoje emocje, fizycznie jest mocno zatruta

4. - 10 - czakra serca jest mała, warto pracowac nad takimi jakościami jak miłośc,radośc, współczucie, życzliwośc itd.,

5. -25 - czakra gardla jest malutka, to wygląda tak jakby ją coś "dławiło", jest taka....ściśnieta jakby

6. -10 - czakra czoła nieduża ale bez specjalnych zaburzen, prawdopodobnie jesteś dośc zamknięta na swoja intuicje, wgląd duchowy, zrozumienie duchowe...

7. -15- czakra korony tez jest dośc mała, to jest takie zamknięcie na mądrośc swoja duchową itp.

 

Generalnie koleżanka tu jest do "reperacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista (proszę na razie się nie dopisywać!)

 

-nigth

-motylek34

-Morska bryza

-Apokalipth

-Michelet

-Vesper Lyna

-szmek

-aneta31

-rumabam

-mava

-The Konstancja

-Kane

-grimmoire

-Darjiik

-Gozer

-Verdis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Gość
Witam!

Dolaczam sie do kolejki. Piotr 23.06.1984. Dziekuje!

 

Witalność coś kiepskawa : 60 %. A co Cię tak "wypompowało"?

Na 1 rzut oka to widac ,że masz jakieś podczepy...

 

Czakry:

1. -40 - czakra podstawy malutka, mocno wyczerpana, tu od razu widać słabą wiatalnośc, może być kiepska krew czy dolegliwości stawowo-mięśniowe

2. - 20 - czakra sakralna trochę lepiej, ale też jest trochę wyczerpana i nieduża, mogą byc problemy płciowo- moczowe

3. - 30 - czakra splotu dziwnie wiruje...jakby ją szarpało we wszystkie strony, spora blokada tu jest, podejrzewam ,że kolega ma niekiepskie problemy emocjonalne albo nawet nerwice lub coś w tym rodzaju.

4.- 10 - czakra serca średniej wielkości, tu już tak źle nie jest

5.-20 - czakra gardła mała, trochę także wyczerpana,fizycznie może być problem z gardłem, z tarczycą, ale głownie tu są chyba tłamszące emocje...

6. - 5 - czakra czoła średniej wielkości , bez specjalnych zaburzeń

7. - 30- czakra korony też jest mocno przyblokowana, brak otwarcia na swoją duchowość to jest jakby,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przede wszystkim dziekuje za poswiecony czas.

Bardzo duzo sie zgadza (chyba musze powiedziec niestety)

Co mnie tak wypompowalo - mysle, ze rozwod i utrata tego co najcenniejsze...

Mam jakies podczepy - co to znaczy jak temu zaradzic?

Jak odblokowac czakry?

Dziekuje...:icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Podczepy...tu można poszukać jakieś modlitwy oczyszczającej. A co do czakr to temat był poruszany wiele razy w tym dziale. Wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...