Skocz do zawartości

Prośby o sprawdzenie czakr (WYŁĄCZNIE w tym wątku)


Anita0508

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość
Witam , gdyby ktos znalazl czas i checi bede wdzieczna Marta 21.04.1985

 

1.-10 - czakra podstawy dość ładna,otwarta

2.-15 -czakra sakralna nieco mniejsza od poprzednie, otwarta, z lekkim ubytkiem energetycznym

3. -25 - czakra mocno przyblokowana ,spłaszona i skrzywiona, moga być problemy trawienne, problemy z relacjami oraz z własnym poczuciem wartości, prawem do własnego zdania itd., czakra mocno niedoenergetyzowana

4. -5 czakra serca średniej wielkości, otwarta i dośc regularna

5. -25 - czakra mała i niedoenergetyzowana, potwierdzenie problemów z poczuciem wartości i wypowiadaniem swojego zdania, moga byc problemy z gardłem lub tarczycą

6. - 10 - czakra mała, otwarta - może być przyblokowanie intuicji, otwarcia na wewnętrzną mądrością

7.-5 czakra korony średniej wielkosci , otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.-5 ( czakra otwarta, średniej wielkości)

2.-25 ( czakra duża , niedoenergtyzowana ,moga byc np. problemy z miesiączkowaniem czy bóle miesiączkowe)

3.-15 ( czakra bardzo mała...podejrzewam jakies problemy np. z poczuciem wartości, mogą być problemy nawet materialne, problemy w relacjach z ludźmi a na poziomie fizycznym problemy trawienne)

4.+25 ( czakra serca bardzo duża jednak mocno przeładowana, ma to także związek z tą słabą czakra splotu bo obie są niesharmonizowane, trzeba ja oczyścic mocno i juz nie energetyzowac co będę mieć na uwadze przy przekazach ReiKi tych niedzielnych :),

5.-10 ( czakra średniej wielkości)

6.-5 ( ładna duża i otwarta czakra)

7.+5 ( duża i ładna czakra)

MoNia masz rację co do 3 czakry, trochę mam problemów z poczuciem własnej wartości, wiesz mówię sobie afirmację że jestem wiele warta:-) mam również problemy materialne, szukam pracy już od ponad roku i jak na razie nic mi nie wychodzi czasami myślę, że do nie których ofert pracy nie nadaję się.

Pozdraweiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam , gdyby ktos znalazl czas i checi bede wdzieczna Marta 21.04.1985

 

1. - 10 - czakra podstawy średniej wielkości, otwarta

2. -25 - tutaj czakra sakralna jest mocno przyblokowana, spłaszczona, z ubytkiem energii, wyczuwalny jest podczep ( partner?), moga byc problemy z miesiączką, z jelitem cienkim, z nerkami itp.( prawa nerka ma ubytek 20 % energi a lewa 30 %, żywioł wody w Twoim organiźmie ma duży ubytek - ok. 35%)

3. -35 - na splocie mocny ubytek energii, czakra lekko spłaszczona, moga być zaburzenia trawienia, problem z poczuciem wartości, z kontaktami z ludźmi, z emocjami ( rozchwianie emocjonalne),

4. - 10 - czakra sredniej wielkości, bez większych problemów,

5. - 20 - czakra bardzo mocno przyblokowana,prawie płaska, ubytek energii, problemy z wyrażaniem siebie , swoich emocji ?, moga być problemy z gardłem , z tarczycą

6. - 5 - czakra sredniej wielkości ,bez większych zaburzen

7. - 5 -j.w.

 

Podejrzewam ,że możesz byc "kobietą po przejściach". Nie wiem dokładnie w czym rzecz ale być może masz np. jakies problemy ze związkiem lub mialas przeżycia z tym związane.Jest dużo nieprzerobionych emocji.Nad czakrą splotu i gardła trzeba popracowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Monia, sprawdzisz moje czakry? Moje dane powinnaś mieć na PW. Dziękuję ślicznie.

 

Tak.Jeszcze mam analizy inne przed Tobą :).To będziesz następna w kolejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Jeszcze mam analizy inne przed Tobą :).To będziesz następna w kolejce :)

 

Noooo, to jest sprawiedliwe podejscie :icon_smile: teraz ja, teraz ja :flamenco:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
To ja tez poprosze:prosi:

Elżbieta 25.08.1968r.

 

 

1. -10 - czakra sredniej wielkości, lekko przekrzywiona, prawdopodobnie jest na niej jakis destrukcyjny program ( dotyczący materii, poczucia bezpieczeństwa itd)

2. -20 - czakra otwarta, spora, ubytek energetyczny ( czy masz jakis problem z jelitem?)

3. - 5 - ładna, duża czakra

4. - 10 - ładna , dośc duża czakra

5. - 25 - czakra mniejsza od poprzedniej, spłaszona i przekrzywiona...jest jakis program tu destrukcyjny i podczep, ubytek energii ( jakby ktoś ograniczał Cię w wyrażaniu siebie)

6. - 3 - bardzo ładna i duża czakra, wskazuje to na rozwinięta intuicję, mądrośc duchową, możeszmiec tez np. zdolnosci telepatyczne.

7. +5 - piekna czakra, duża, otwarta.

 

Kochana...ja widze,że Ty się ładnie rozwijasz, masz wysoki poziom duchowy, intuicje, zdolności itd.Ładna czakra serca, czoła i korony.Podstawa też całkiem ładna( jest jednak z pewnymi poglądami troche nie tak).To "coś" na gardle ogranicza Cię w byciu soba,wyrażaniu siebie, swojego zdania.Cos jakby Cie "dusi", nie możesz wyjśc w pełni ze swojej skorupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. -10 - czakra sredniej wielkości, lekko przekrzywiona, prawdopodobnie jest na niej jakis destrukcyjny program ( dotyczący materii, poczucia bezpieczeństwa itd)

2. -20 - czakra otwarta, spora, ubytek energetyczny ( czy masz jakis problem z jelitem?)

3. - 5 - ładna, duża czakra

4. - 10 - ładna , dośc duża czakra

5. - 25 - czakra mniejsza od poprzedniej, spłaszona i przekrzywiona...jest jakis program tu destrukcyjny i podczep, ubytek energii ( jakby ktoś ograniczał Cię w wyrażaniu siebie)

6. - 3 - bardzo ładna i duża czakra, wskazuje to na rozwinięta intuicję, mądrośc duchową, możeszmiec tez np. zdolnosci telepatyczne.

7. +5 - piekna czakra, duża, otwarta.

 

Kochana...ja widze,że Ty się ładnie rozwijasz, masz wysoki poziom duchowy, intuicje, zdolności itd.Ładna czakra serca, czoła i korony.Podstawa też całkiem ładna( jest jednak z pewnymi poglądami troche nie tak).To "coś" na gardle ogranicza Cię w byciu soba,wyrażaniu siebie, swojego zdania.Cos jakby Cie "dusi", nie możesz wyjśc w pełni ze swojej skorupy.

 

Na poczatku ladnie podziekuje:):bukiet:

Pierwsza czakra wsio zgodne, mam nerwice lekowa, brak poczucia bezpieczenstwa od dziecka, chociaz probujez tym walczyc, tez farmakologicznie....lek przed smiercia, niejasnosc co potem, no tez sprawy bytowe

czesto sa na tapecie....chociaz ostatnio mniej, moze raczej chodzi o przywiazanie do materii:)

Druga czakra : grube jelito wrazliwe i sprawy kobiece ...jeszcze krzyz....takze w tej czesci moze byc sporo...nie wiem czy ten ubytek moze byc zwiazny z operacjami, ostatnia w marcu wyciecie torbiela z jajnika...sie nacierpialam a potem mi wlazlo w kregoslup...

Czakra gardla, tez cos w tym jest...probuje odprezac sie, medytowac i sa momenty, ze puszcza, znaczy nie czuje ucisku, pelen przeplyw powietrza, ale czesto po tym jest panika, jakbym nie kontrolowa ciala, wiotczeje zbyt duzo i boje sie odleciec:)

Nie wiem kto smial sie podpczepic!!!:_nerwus:

Chodzi o byty zywe czy te duchowe?

Jak duchowe to moze miec zwiazek z experymentami z wahadelkiem?bo ciagle mnie lapki swierzbia i probuje:)

ale raczej widze dzialanie mojej energii i haos...a tak chcialabym pogadac z moim Opiekunem, Aniolem Strozem:)

O programach to musze poczytac, moze cos zozumiem.

 

Jeszcze raz dziekuje :flamenco:czyli nie jest az tak zle:)

Pozdrawiam

:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Nie wiem od kogo jest ten podczep.To dośc pobieżna analiza.Tak, po operacji możesz mieć też ubytek energii, ale jeśli miałas torbiel to w ciele eterycznym została informacja.Czy nie masz przestawionego kręgu na tym poziomie?Bo to tez może tak zaburzac energie.

Jesli chodzi o lęki to leki tu nic nie pomogą.Po prostu potrzebna jest dobra terapia.Rób sobie codziennie np. przed snem relaksacje.Jak podasz maila to Ci coś podeślę.

Plus oddychanie na czakry i z wydechem w myślach powtarzac cechy takie np. jak :bepieczeństwo.To tez na maila podeślę tabelke tych cech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Ja również się podpinam:

Iwona 25.02.1993

 

1. -25 - mała czakra, deficyt energetyczny, możesz mieć kiepska witalnośc ( jak badam tomi na teraz na - 35 % wychodzi), problemy z jelitem grubym, brak ugruntowania, poczucia bezpieczeństwa itd.

2. -15 - czakra większa od poprzedniej, niewielki deficyt energetyczny, czakra otwarta

3. -40 - z czakra splotu widac jest problem - jest niemal spłaszczona, zablokowana, bardzo duzy deficyt energetyczny, moga być spore problemy emocjonalne, marny kontakt z ludźmi, niskie poczucie wartości, z fizycznych rzeczy to tu głownie siadac może układ trawienny, coś tu jest podczepione ale to bardziej jakis myslokształt związany z lękami itp.No musisz popracowac nad emocjami i z ta czakra zdecydowanie.

4. - 10 - czakra średniej wielkości, otwarta

5. - 35- tutaj jest podobnie jak z czakrą splotu, czakra gardła niemal płaska....zablokowana, problemy z wyrażaniem siebie, emocji, z komunikacją, moga byc fizycznie z gardłem i tarczycą, tutaj sa nałożone jakies destrukcyjne programy, wzorce itd.

6. -10- czakra nieduża ale bez większych zaburzeń

7. -10 - podobnie jak czakra 6

 

U Ciebie to ja bym popracowała po pierwsze energetycznie a po drugie psychologicznie.Bo widac,ze tu sa problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
witam

 

mógłbym poprosić o krótka analizę, jeśli można to z naciskiem na sprawy zdrowotne

Mateusz 23/07/1990

 

Zdrowotne...to na pierwszy rzut oka widac deficyt energetyczny.Masz ok. 40 % deficytu witalności.A co się dzieje? Jak nie chcesz sie na ogóle wywnętrzać to myslę,ze na priv możesz napisac o co chodzi.

1. -30 - tu od razu widac, ze czakra jest spłaszczona, mocno zablokowana, deficyt energetyczny, od tego może juz byc brak sił, witalności, słaba krew itp.

2. - 10 - czakra średniej wielkości, bez specjalnych problemów

3. -30 - czakra spłaszczona i przekrzywiona - jest tu jakis podczep bytu, duzy deficyt energetyczny,mogą byc problemy z jelitem cienkim, z trawieniem, żołądkiem, z poczuciem wartości, z kontaktami z ludźmi

4. -15 - czakra średniej wielkości, otwarta, z lekkim niedoborem energii

5. -20 - czakra lekko skrzywiona, mysle, ze masz problemy z poczuciem wartości i wyrażaniem siebie, swojego zdania itp.,tutaj także jest deficyt energetyczny

6. -20- czakra lekko przekrzywiona, przyblokowana, deficyt 20 % energii

7. -5 - czakra dość duża, otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Cześć.

Chciałabym Was prosić analizę mojej energetyki,stanu czakr, poczepień.

Chciałabym znaleźć przyczynę tego że ciągle choruję, mnie mam na nic siły i jestem znerwicowana.

Grażyna (choć bardziej utożsamiam się z imieniem Anna i wszyscy tak mnie nazywają, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) Data urodzenia 15.02.1985.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

 

To co juz odpisałam:

 

"Ubytek energetyczny jest na prawie wszystkich czakrach, na splocie bardzo duży, tu jest tez jakis podczep.Masz sporo bytów.I jakies na prawdę nieciekawe energie...Masz pomysł skąd to może być?

Witalność jest na poziomie 60 %.Trzeba Cię oczyścić i zając się tu mocno energetyką. "

 

1. - 30 - czakra podstawy malutka, ściśnięta, duży ubytek energetyczny, od razu tu widać kiepską witalność, brak sił, lęki,

2. -15 - czakra sakralna średniej wielkości, lekki ubytek energii

3. -40 - czakra mocno przyblokowana, prawie spłaszczona, bardzo duży ubytek energetyczny, podczep po tą czakrę jakiegos nieciekawego bytu, tu moga być poważne problemy emocjonalne, z poczuciem wartości, do tego fizycznie z trawieniem, słabe mogą być także nerki ( prawa i lewa nerka ma ubytku energii ok. 40 %, żywioł wody ma deficyt 40 % -czyli tu na bank napięcia, lęki, problemy emocjonalne, nerwowośc, brak spokoju, odprężenia)

4. - 10 - czakra serca średniej wielkości, lekki ubytek energii

5. -30- czakra gardła malutka, duży ubytek energii, stłumione emocje,niewypowiedziane sprawy, "zduszone ja", moga byc problemy z gardłem, tarczycą, zatokami

6. - 5 - czakra czoła średniej wielkości, otwarta

7. - 10 - to samo co czakra 6.

 

Sporo pracy tutaj trzeba włożyc- energetycznej, psychologicznej, fizycznej itd....Potrzebne jest oczyszczenie, energetyzacja, sharmonizowanie, dobranie terapii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Ja też poproszę :)

Mateusz, 13.04.1999r.

 

Mateuszu jesteś bardzo młodą osobą i u Ciebie energetyka może być bardzo chwiejna.

Ale tak ogólnikowo sprawdzę.

Witalność ma średnim deficyt- na poziomie 20%.

Czakry są średniej wielkości.Problem na teraz widzę w czakrze splotu- może masz problemy jakies z poczuciem wartości, w kontaktach z ludźmi itd.

Deficyty na wszystkich czakrach nieduże -w granicach 10-15 %. Na splocie jest deficyt większy i ta czakra jest spłaszczona - zatem pracuj najbardziej ze splotem.Sposoby pracy są podane w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Zgadza się - jestem młodą osobą. Problemów z poczuciem wartości nie mam, ale w kontaktach z pewną ważną dla mnie osobą - raczej niestety tak. Ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. A więc trzeba doenergetyzować czakry i je powiększyć.

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ci dziękuję, nakierowałaś mnie na moje problemy ( już zajęłam się tym by pozbyć tego bytu z czakry splotu, tylko nie wiem czy biała szałwia wystarczy). Widzę że dużo pracy przede mną. Jeszcze raz dziękuję za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Prosiłbym bardzo o sprawdzenie moich czakr. Na imię mi Michał, data urodzenia 25.03.1992r.

 

O.k. Obiecałam w innym temacie to zrobię.Skoro to jest taka sprawa " na teraz".Mam nadzieję że inni sie nie obrażą:)

Postaram sie dzisiaj jeszcze dwóm osobom zrobić analizę. Tridzia tez się zaoferowała to nadrobimy zaległości :)

 

1. -20 - czakra podstawy mała , otwarta , z ubytkiem energetycznym

2. - 25 - czakra przyblokowana, lekko spłaszczona, spory ubytek energetyczny, podczep pod czakrę ( jakas nieciekawa istota)...

3. - 40- tu czakra jest bardzo zablokowana, od razu wyczuwa sie zimno...tu jest jakis duży podczep...problemy emocjonalne to na bank, trawienne moga być, zduszne emocje, duzy jest bardzo deficyty energetyczny.

4. - 25 - czakra jest bardzo malutka, spory deficyt energetyczny, blokady nakładaja sie z tymi ze splotu

5. - 15 - czakra jest średniej wielkości, otwarta , lekki deficyty energetyczny

6. - 10 - czakra średniej wielkości, otwarta, tu bym się nie czepiała

7.- 10 - to samo co w 6

 

Duzo bytów, istoty jakies nawet demoniczne.Jest cos w rodzaju zniewolenia.Bardzo dużo myslokształtów.

Poziom witalności - deficyt do 40 %.

Uf...wiesz ta pani co sie Toba zajmowała w sumie powinna Ci zwrócic pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Monia, sprawdzisz moje czakry? Moje dane powinnaś mieć na PW. Dziękuję ślicznie.

 

1. - 15 - dośc mała czakra czyli witalnośc nie jest taka mocna, czakra otwarta z lekkim ubytkiem energii

2. - 25 - tu jest jakis lekki problem, czakra jest przyblokowana , odwrócona w lewo, tu jest kwesta jakis programow destrukcyjnych : np. dotyczące seksu, swojej kobiecości itp., moga byc tez np. bole miesiączkowe

3. - 5 - czakra splotu ładna,otwarta, dośc duża

4. - 20 - czakra serca jest troszke spłaszona, ja bym tu stawiała na jakies traumatyczne przezycia w związku lub cos w podobie :), rozwijaj cechy na ta czakre ( moge w mailu wysłac)

5. - 15- czakra nieduża, jest troszkę skrzywiona, podejrzewam ,że emocje sa niewyrazone, cos "dusisz " w sobie

6, - 10 - czakra dośc ładna

7. 0 - ładna czakra,duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. Z jednej strony trochę mnie to dobiło ale z drugiej chociaż dobrze że wiem że nie czuję się tak jak powinienem. Pani Moniu, czy Pani zajmuję się oczyszczaniem na odległość albo może mi Pani polecić kogoś kto to robi lub kogoś dobrego we Wrocławiu lub okolicach? Prosiłbym o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy również mogę prosić o analizę? Marta 23.02.1993

oczywiście :)

 

Podstawa - +15% - tutaj możesz mieć lekkie problemy z samooceną, co potwierdza minusowa wartość na czakrze sakralnej. Nie są o na szcześćie problemy, któe przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu ale jednak są to jakieś kłopoty, które mogą utrudniać kontakty z innymi i zaakceptowanie samej siebie. Wspomogą Cię tu spacery- jako zodiakalne ryby musisz się równoważyć ziemią czyli własnie lasem itd.

 

Sakralna - -5% - tutaj możesz mieć opory przed kontaktami damsko-męskimi. Czakry ogólnie masz ładne, nie są to duze odchylenia.

 

Splot słoneczny - +5% - troszeczkę za bardzo żyjesz marzeniami a nie stąpasz twardo po ziemi, co może tutaj dawać większy wydźwięk.

 

Serce - 0% - tutaj równowaga wiec nie jest źle :)

 

Gardło - -15% - tutaj możesz mieć problemy z wyrażeniem siebie. Niby wszystko jest fajnie ale nie dopowiadasz swoich potrzeb. Ukrywasz niektóe rzeczy, przez co Twoje samopoczucie może nie być najlepsze.

 

3 oko -0% - równowaga. Na szczęście Twoje 'dopowiedzenia' / 'niedopowiedzenia' nie wpływają na percepcję.

 

Korona - +10% - mogłabyś fajnie rozwijać tutaj swoją czakrę pod względem spokoju. Ta czakra odpowiada za kontakt ze swoim wnętrzem, które u Ciebie jest w harmonii.

 

Bez 'podczepów' i negatywnych energii wokół.

Bije lekkie zagubienie, nie możność znalezienia swojej drogi ale powinno to być chwilowe i przejściowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Bardzo dziękuję. Z jednej strony trochę mnie to dobiło ale z drugiej chociaż dobrze że wiem że nie czuję się tak jak powinienem. Pani Moniu, czy Pani zajmuję się oczyszczaniem na odległość albo może mi Pani polecić kogoś kto to robi lub kogoś dobrego we Wrocławiu lub okolicach? Prosiłbym o radę.

Tak, zajmuje się oczyszczaniem na odległośc.I przekazami energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym bardzo o sprawdzenie moich czakr. Na imię mi Michał, data urodzenia 25.03.1992r.

 

Miko pozwoliłam sobie spojrzeć tak mniej więcej na Twój stan i wiesz... Ogólnie mi wahadełko troszeczkę wariowało co oznacza, jak Monia to już napisała - sporo nieciekawych bytów wokół Ciebie, które mocno zaburzają Twoją aurę.

 

Co do demonicznych istotek, o których pisze Monia to wykryłam jedną, bardziej niebezpieczną, na wysokości głowy. Ale nie jest to nic tak złego, jak mogłoby się wydawać.

Pamiętajmy, ze jest hierarchia demonów, i nie denerwuj się zaraz, ze masz obok siebie Belzebuba czy innego tego typu 'kompana' ;) powiedzmy, ze podcep pośredni ;0 nie chochlikowaty ale też nie jakiś z impetem wpływający na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam, również mogę prosić o sprawdzenie? :) Moja data: 02.03.1992, Marcin

 

Pozdrawiam.

 

1. - 20 - czakra podstawy malutka ale otwarta, ubytek energii, możesz mieć problemy z "ugruntowniem" w życiu, z witalności, z jakością krwi, z miesniami, kośćmi itp.

2. - 10 - tu bym sie nie czepiała :), czakra średniej wielkości, otwarta

3.- 15 - czakra średniej wielkości, troche tu energii brakuje, to może byc zmęczenie np.

4.- 10 - średnia wielkośc czakry serca, tu jest wmiarę o.k.

5. - 25 - tu jest troche problemowo, czakra jest spłaszczona, przekrzywiona i przyblokowana,może masz problemy z wyrażaniem swojego zdania, popracuj nad ta czakrą

6. - 5 -tu jest ładnie- korona dośc duża, otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Co do demonicznych istotek, o których pisze Monia to wykryłam jedną, bardziej niebezpieczną, na wysokości głowy. Ale nie jest to nic tak złego, jak mogłoby się wydawać.

 

To znaczy mi ten demonek wychodzi po prostu w aurze.Plus sa jakies nieciekawe energie, istoty, byty.To jest jedno czyszczenie i będzie po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ja również poprosze o analize stanu czakr.

Rafał 17.07.1987

 

Podstawa - +10 - jest całkiem ładnie, widać, że jest chęć do robienia czegoś, chcesz działać, pełnia energii, zapał. Choc jesteś hamowany przez jakieś czynniki zewnętrzne. Nachodzą myślokształty, których jest kilka wokół Ciebie, ale nie są to sprawy, z którymi sobie nie poradzisz. Uważaj na materializm.

 

Sakralna - -10% - tutaj nienajlepiej. Właśnie to jest jeden z hamulcy czakry podstawy - brak pewności siebie, który może u Ciebie wybijać nawet w najmniej oczekiwanych momentach. Czy Ty się za coś nie obwiniasz? BO tutaj wychodzą jakieś kwestie 'z niedalekiej przeszłości', które można by naprawić.

 

Splot - 0 zablokowany - tutaj jakaś masakra - przyblokowany jesteś bardzo mocno. Ta czakra bardzo mocno się kłóci z podstawą - tam chcesz działać a tu się powstrzymujesz. takie przeciąganie liny. Możesz być przez to ospały i taki - bez witalności. Duuuża sprzeczność. Tutaj przydałaby się wizualizacja słoneczka.

 

Serce - dysharmonia - z jednej strony strach przed utratą kogoś a z drugiej takie wyrachowanie. Serducho nie nadąża. Widać sporo myśli i na tym poziomie czeka Cię dużo pracy z samym sobą. Pookładanie pewnych spraw uczuciowych głownie.

 

Gardło - 0 rezygnacja - nawet nie chce Ci się chyba rozmawiać z innymi, bo uważasz, ze to bez sensu. Odnoszę wrażenie, ze jesteś czymś bardzo mocno zrezygnowany - na to wskazują Twoje czakry.

 

3oko - +15% - nie dopowiadasz niektórych rzeczy :>? Nie widzisz świata w mniej kolorowych barwach niż jest na prawdę? Chyba bywasz podejrzliwy, co?

 

Korona - -10% - i znów przejawia się tutaj strach, blokada, niechęć.

 

jesteś rakiem zodiakalnym i tutaj polecałabym na zmianę basen/ jezioro ze spacerami.

Potrzeba Ci sporo oczyszczenia, bo masz sporo bytów i myślokształtów wokół siebie.

Harmonizacja czakr dopiero po oczyszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy mi ten demonek wychodzi po prostu w aurze.Plus sa jakies nieciekawe energie, istoty, byty.To jest jedno czyszczenie i będzie po problemie :)

Od razu zaznaczam dla osób, które nie są zaznajomione z ezoteryką za bardzo ale są ciekawe - jedni będą widzieli konkretne stworzenia (tak jak ja) inni - jak Monia - negatywne energie np w konkretnym kolorze ale może to oznaczać to samo :)

wszystko zależy od metod i doświadczenia osoby 'leczącej'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze spytam, czy może ta Pani mnie nie oszukała tylko to wszystko w ciągu wczorajszego dnia na siebie po prostu ściągnąłem, czy to mało prawdopodobne? Pani Moniu wysłałem maila do Pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze spytam, czy może ta Pani mnie nie oszukała tylko to wszystko w ciągu wczorajszego dnia na siebie po prostu ściągnąłem, czy to mało prawdopodobne? Pani Moniu wysłałem maila do Pani.

 

Miko nie chcę Cię podłamywać, ale odnosiłam takie wrażenie już od pierwszego Twojego postu.

Niestety w branży ezoterycznej wielu jest oszustów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech niestety tak w życiu jest. Ale jak tu w takim razie dobrać kogoś odpowiedniego kiedy się samemu na tym wszystkim nie zna i można jedynie bazować na opiniach innych, jak to było w moim przypadku w sprawie tej kobiety. Po pierwszym spotkaniu byłem dobrej myśli bo na pewno nie była oszustką jeżeli chodzi o odczytywanie przeszłości i teraźniejszości nawet mnie nie znając to miałem nadzieję że pomoże ale cóż niewątpliwie jakąś lekcję z tego będę miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. -30 - czakra spłaszczona i przekrzywiona - jest tu jakis podczep bytu, duzy deficyt energetyczny,mogą byc problemy z jelitem cienkim, z trawieniem, żołądkiem, z poczuciem wartości, z kontaktami z ludźmi

 

 

co to znaczy "podczep bytu" może mi ktoś wytłumaczyć? :)

 

@Monia

 

bardzo dziękuję za analizę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosiła o analizę czakr.:icon_smile:

Hanka 06.03.1976

Podstawa --15% - widać dużo zaburzeń, brak poczucia bezpieczeństwa, problemy z wyrażaniem emocji, co bardzo mocno łączy się z problemami na czakrze gardła. Widać wewnętrzny strach, który możliwe, że jest trochę irracjonalny. Najlepiej to nie wygląda. Jako zodiakalna Ryba polecam sporo spacerów i medytacji nt stabilności itd.

 

Sakralna - -5% - strach przed radościom. Problemy z cieszeniem się pełnią życia i czerpania pełnymi garściami. Przejaw nieśmiałości. I znów połączenie z czakrą gardła.

 

Splot - +10 - postawa roszczeniowa. Ktróa może wybijać. I konfliktowość. CZepianie się 'o pierdoły'.

 

Serce - -10% - Tutaj to łaczy się z czarka podstawy - obawa przed samotnością. Dużo rzeczy ispraw kręci się właśnie wokół tego tematu.

 

Gardło - -25% - nieumiejętność wyrażenia siebie, swoich problemów, tłumienie wszystkiego w sobie, blokowanie siebie a co za tym idzie - swojej energetyki i czakr. Dużo pracy. I jednocześnie sporo myślokształtów wokół Ciebie jest.

 

3oko - 0% - Tutaj w miarę ok. Choc ta czakra jest na tyle 'zmęczona' i bez witalności, ze nie zauważa nic - ani pozytywów ani negatywów.

 

Korona -+5% - znów wychodzi zagubienie i samotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o analizę.. Emilia 17.04.1993.

Podstawa - -5% - lekkie zaburzenie, ogólnie Twoje czakry są słabe i niezharmonizowane. Czeka Cię trochę pracy z nimi. Lekkie zrezygnowanie i napięcie widać tutaj, w podstawie.

 

Sakralna - -15% - oj chyba czujesz się niedoceniana i nie masz najlepszego zdania sama o sobie, co może świadczyć spory minus na tej i kolejnych czakrach.

 

Splot - -15% - brak chęci do pracy, nawet do wyjścia ze znajomymi. Taki lekki marazm, mimo iż wiosna nastała.

 

Serce - -5% - lekki dystans do płci przeciwnej, niepewność siebie, swoich znajomych i czystości ich intencji i relacji.

 

Gardło - +5-10% - mówisz sporo fajnie miło ale - nie do końca na temat... tendencja do wyolbrzymiania niektórych rzeczy, lekkiego sarkazmu i złośliwości.

 

3oko - +5% - tutaj w sumie wszystko w normie

 

Korona -0% - tutaj podobnie.

 

Ogólnie widać w Tobie jakby zmęczenie i niechęć. Codzienność troszkę Cię chyba przytłacza, bo 'ciągle to samo'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trida dziękuję bardzo za analizę. Niestety :) wszystko się zgadza. Próbuję sama zmieniać swoje myślenie i nastawienie, mam wrażenie, że jest znacznie lepiej niż parę lat temu, ale jeszcze wiele do zrobienia. Myślisz, że przekazy Rei Ki mogłyby mi pomóc, czy może lepsza byłaby inna metoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rei Ki jak najbardziej ale też dużo pracy nad sobą. Medytacje, spacery. Rozmowy z psychologiem / przyjacielem / doradcą duchowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rei Ki jak najbardziej ale też dużo pracy nad sobą. Medytacje, spacery. Rozmowy z psychologiem / przyjacielem / doradcą duchowym.

Niestety rozmawiać nie bardzo mam z kim, bo w zasadzie nie mam przyjaciół, na pewno nikogo z kim można by pogadać o tym co mnie tak naprawdę gryzie, no i ta blokada na mówienie o tym co myślę i czuję... Ale nie będę tu zaśmiecać wątku. Napiszę w tym z przekazami.

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
co to znaczy "podczep bytu" może mi ktoś wytłumaczyć? :)

 

@Monia

 

bardzo dziękuję za analizę

 

No jakas istota astralna się podczepiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Bardzo proszę o analizę czakr Robert 02.03.1992

 

1. -10 - czakra dośc mała ale otwarta

2. - 5 - czakra sakralna większa od poprzedniej,otwarta, bez zaburzeń

3. - 20 -tu jest troche problem z czakrą splotu -jest przyblokowana, spłaszczona lekko i przekrzywiona- może być jakis problem z poczuciem wartości, z kontaktami z ludźmi , z trawieniem

4. -5 - czakra serca ładna, bez zaburzen

5. - 20- tu jest także lekki problem, podobnie jak czakra splotu - czakra jest dośc mała, z ubytkiem energetycznym, czyli potłumione emocje, blokada w wyrażaniu siebie, swojego zdania itd.

6. -10 - czakra czoła średniej wielkości, z lekkim ubytkiem energii

7. - 5 - dość ładna czakra, bez zaburzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. -10 - czakra dośc mała ale otwarta

2. - 5 - czakra sakralna większa od poprzedniej,otwarta, bez zaburzeń

3. - 20 -tu jest troche problem z czakrą splotu -jest przyblokowana, spłaszczona lekko i przekrzywiona- może być jakis problem z poczuciem wartości, z kontaktami z ludźmi , z trawieniem

4. -5 - czakra serca ładna, bez zaburzen

5. - 20- tu jest także lekki problem, podobnie jak czakra splotu - czakra jest dośc mała, z ubytkiem energetycznym, czyli potłumione emocje, blokada w wyrażaniu siebie, swojego zdania itd.

6. -10 - czakra czoła średniej wielkości, z lekkim ubytkiem energii

7. - 5 - dość ładna czakra, bez zaburzeń

 

Bardzo dziękuje za odpowiedz MoNia93 niestety wszystko się zgadza gdyż mam problemy w kontaktach z ludźmi co za tym idzie nie zawsze mowie to co czuje prosił bym o podpowiedz jak poprawić stan czakr w których występują problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. - 10 - czakra podstawy średniej wielkości, otwarta

2. -25 - tutaj czakra sakralna jest mocno przyblokowana, spłaszczona, z ubytkiem energii, wyczuwalny jest podczep ( partner?), moga byc problemy z miesiączką, z jelitem cienkim, z nerkami itp.( prawa nerka ma ubytek 20 % energi a lewa 30 %, żywioł wody w Twoim organiźmie ma duży ubytek - ok. 35%)

3. -35 - na splocie mocny ubytek energii, czakra lekko spłaszczona, moga być zaburzenia trawienia, problem z poczuciem wartości, z kontaktami z ludźmi, z emocjami ( rozchwianie emocjonalne),

4. - 10 - czakra sredniej wielkości, bez większych problemów,

5. - 20 - czakra bardzo mocno przyblokowana,prawie płaska, ubytek energii, problemy z wyrażaniem siebie , swoich emocji ?, moga być problemy z gardłem , z tarczycą

6. - 5 - czakra sredniej wielkości ,bez większych zaburzen

7. - 5 -j.w.

 

Podejrzewam ,że możesz byc "kobietą po przejściach". Nie wiem dokładnie w czym rzecz ale być może masz np. jakies problemy ze związkiem lub mialas przeżycia z tym związane.Jest dużo nieprzerobionych emocji.Nad czakrą splotu i gardła trzeba popracowac.

 

Oj tak po duzych przejsciach niestety nalogi i toksyczne zwiazki. Jesli chodzi o podczep do czakry sakralnej to miesiac temu ktos mowil mi o podczepieniu mojego dziadka pod ta czakre, czy to nadal aktualne bo mialam oczyszczanie a widze ,ze ten post jest z maja a czyszczenie bylo w kwietniu. Jesli chodzi o czakry to faktycznie tam gdzie napisalas , ze sa splaszczone to mam dolegliwosci z jelitami,trawieniem i chora tarczyca wiec analiza trafna w 100%

Edytowane przez Dalia85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Oj tak po duzych przejsciach niestety nalogi i toksyczne zwiazki. Jesli chodzi o podczep do czakry sakralnej to miesiac temu ktos mowil mi o podczepieniu mojego dziadka pod ta czakre, czy to nadal aktualne bo mialam oczyszczanie a widze ,ze ten post jest z maja a czyszczenie bylo w kwietniu. Jesli chodzi o czakry to faktycznie tam gdzie napisalas , ze sa splaszczone to mam dolegliwosci z jelitami,trawieniem i chora tarczyca wiec analiza trafna w 100%

Jesli post jest z maja to znaczy że nadal podczep jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałabym prosić o ponowną analizę czakr, ponieważ przez ostatnie miesiące próbowałam polepszyć stan zdrowia (badania), uczucia (pozamykać pewne rzeczy) itp. :)

Pozdrawiam serdecznie!

Sara 20.10.1992

P.S. Jeśli nie można to proszę nie robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Gość
Witam ja również proszę o analizę czakr.

iwona 27-04-1967

Dziękuję

 

1. - 10 - czakra podstawy dość mała ale bez specjalnych zaburzeń

2. - 30 - na czakrze sakralnej coś się dzieje, jest spłaszczona w lewo, spory deficyt energetyczny, słaby jest układ rodno- moczowy, słabe energetycznie nerki.

3.-10 - czakra splotu dośc ładna,duża

4. - 25 - czakra serca nieduża iskrzywiona, spory deficyt energetyczny, moga być jakies problemy np. palpitacje serca lub duszności

5. +15 - czakra gardła średniej wielkości , przeładowanie energii, czop energetyczny, czakra ta koresponduje z zaburzeniami czakry sakralnej

6. - 5 - czakra czoła łada, duża

7. - 5 - ładna czakra korony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Poproszę o analize czakr 6-12-1995 Marcin

 

1. -10 - czakra podstawy średniej wielkości, bez większych zaburzeń

2. - 5 - czakra sakralna ładna, duża

3. - 25 - czakra splotu zaburzona,prawie plaska, zablokowana, spory deficyt energetyczny, możesz miec problemy trawienne, problemy z poczuciem wartości, problemy emocjonalne itd

4.- 5 - czakra serca ładna

5. - 15 - czakra gardła nieduża ale otwarta, lekki deficyt energetyczny, może byc problem trochę z gardłem, z tarczycą, z wypowiadaniem swojego zdania, z wyrażaniem emocji itd

6. - 5 - czakra czoła dośc duża, bez zaburzen

7. - 5 - ładna czakra,duża

 

Pracuj nad splotem, możesz nagrań słuchać takich na czakry.Nie wiem czy tu moge dac linka.Plus oddychanie na czakrę.I możesz sobie zamówić krople - esencje z kaktusów .Tam jest esencja na oczyszczenie splotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam!

Chciałabym prosić o ponowną analizę czakr, ponieważ przez ostatnie miesiące próbowałam polepszyć stan zdrowia (badania), uczucia (pozamykać pewne rzeczy) itp. :)

Pozdrawiam serdecznie!

Sara 20.10.1992

P.S. Jeśli nie można to proszę nie robić :)

 

1. - 10 - czakra podstawy średniej wielkości, bez specjalnych zaburzen

2. - 20 - czakra sakralna lekko splaszczona z deficytem energii, czakra przyblokowana

3. - 30 - tu jest troche kiepsko...czakra przybokowana, przekrzywiona, duzy deficyty energii, moga byc problemy emocjonalne jakies

4. - 10 - czakra serca sredniej wielkości

5. +10 - tu bym się nie czepiała, srednia wielkośc czakry gardła

6. - 15 - czakra czoła dośc duża ale dziwnie przekrzywia sie w lewo, podczepiona jest jakas energia

7. - 20 - czakra tak samo skrzywiona...przyblokowana, dziwne energie...czy Ty przypadkiem nie korzystałas z jakiś "usług" energetycznych lub sama cos z tymi czakrami kombinowałas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. - 10 - czakra podstawy średniej wielkości, bez specjalnych zaburzen

2. - 20 - czakra sakralna lekko splaszczona z deficytem energii, czakra przyblokowana

3. - 30 - tu jest troche kiepsko...czakra przybokowana, przekrzywiona, duzy deficyty energii, moga byc problemy emocjonalne jakies

4. - 10 - czakra serca sredniej wielkości

5. +10 - tu bym się nie czepiała, srednia wielkośc czakry gardła

6. - 15 - czakra czoła dośc duża ale dziwnie przekrzywia sie w lewo, podczepiona jest jakas energia

7. - 20 - czakra tak samo skrzywiona...przyblokowana, dziwne energie...czy Ty przypadkiem nie korzystałas z jakiś "usług" energetycznych lub sama cos z tymi czakrami kombinowałas?

 

Dziękuję za sprawdzenie!

3. sprawy uczuciowe najwidoczniej jeszcze nie ochłonęłam po ostatnim "zjeździe emocjonalnym"

6. co może być przyczepione do tej czakry? może za dużo myślę :D?

Nic z czakrami nie robiłam, starałam się aby moje życie duchowe, fizyczne, uczuciowe było w miarę harmonią (lepsze, zdrowsze odżywianie, więcej ruchu, mniej myślenia o rzeczach, które i tak się nie wydarzą,mniejsze analizowanie spraw uczuciowych) A można nie świadomie coś robić z czarkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Poprosze o analize czakr-moze Trida ewentualnie ktos kto chwile czasu 18.01.1985 Łukasz

 

1. - 10 - czakra podstawy średniej wielkości, bez specjalnych zaburzeń

2. - 25 - ta czakra sakralna jest przyblokowana i skrzywiona w lewo, jest jakis podczep bytu pod ta czakrę

3. - 40 - ojoj , tu jest jakis problem, czakra splotu mocno przyblokowana, spłaszczona i skrzywiona, prawdopodobnie tu dzieje sie cos emocjonalnego...

bardzo duży deficyt energii, możesz byc osłabiony, miec jakies problemy trawienne plus nerwicowe

4. - 10 - czakra serca w miarę o.k.

5. - 20 - czakra gardła mała, przyblokowana, tu także jakis podczep...

6. - 10 - czakra czoła średniej wielkości, lekko sie też przekrzywia

7. - 10 - czakra korony dośc duża, bez zaburzeń

 

Jakos duzo masz bytów astralnych, pasożytów itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

No możesz w necie poszukac np. modlitw na oczyszczenie.Plus dałam Ci na priv linki do nagrania.Tam masz na inne czakry też.

No i możesz te krople spróbowac.W wyciągach z kaktusów znajdziesz na oczyszczenie aury i splotu.

Albo ktos niech Cię pooczyszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

W wolnej chwili posprawdzam.Niestety krucho u mnie z czasem. Kolega , ktory robił analizy widzę sie wycofał. No chyba że Tridzia sie przyłączy do robienia analiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to i ja bym poprosiła. Noszę się z zamiarem sprawdzenia ich od dłuższego czasu, może to by był taki wstęp.

Magdalena, 11.05.1981

Dziękuję. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, proszę o analizę stanu czakr: 18.08.1995 - Karolina.

Z góry dziękuję :)

Podstawa – -20%

Potrzebujesz uwagi, skupienia. Nie do końca czujesz się bezpiecznie, stabilnie. Są jakieś kompleksy, które utrudniają Ci trochę życie, jakaś sytuacja z przeszłości nie dająca Ci spokoju i właśnie możliwości poczucia się bezpiecznie

 

Sakralna – +5% - tutaj niby czujesz się atrakcyjna ale to może być lekko na siłę, nad wyrost. Tutaj czakra podstawy i splotu blokuje Ci sakralną. Możesz mieć obawy przed wyjściem na plażę itd.

 

Splot – -10% - i znów kłania się brak poczucia bezpieczeństwa. Jako zodiakalny lew powinnaś spędzać sporo czasu na powietrzu by wyrównać energie dla swojego organizmu. Możesz mieć problemy z jedzeniem / trawieniem.

 

Serce – 0% - niby stabilnie ale czegoś Ci brakuje. Nie do końca chyba możesz powiedzieć, ze jesteś szczęśliwa.

 

Gardło – 0% - chcesz mówić o swoich potrzebach ale nie do końca wiesz jak mówić i nie wiesz, czy bd słuchana. Musisz się tutaj przemóc. Więcej wyjść, otwartości. Jak wspomniałam – spacerów. Ale stawiaj na spacery po lesie a nie przebywanie nad wodą, bo woda może Cię zahamować dodatkowo. Nie mówię, żebyś całkiem unikała wody (toć mamy lato) ale postaraj się wpleśćw swoje wakacyjne plany spacery po parku, lesie itd.

 

3oko – +10% - tutaj nie dopowiadaj za dużo, bo to może być powodem niektórych Twoich zmartwień. Że widzisz rzeczy nad wyraz niż są w rzeczywistości.

 

Korona – +15% - przydałoby Ci się wyciszenie. Zapoznanie się z sytuacją z boku. Stanąć obok i się przyjrzeć, czy to, co widzisz jest aby na pewno takim, jak myślisz. Tutaj właśnie kłania się dopowiadanie od 3 oka. Medytacja dobrze Ci zrobi :) ale przemyśl wszystko racjonalnie a nie tak, jak Ty to widzisz / ubarwiasz. Przyda się kontakt z kimś, kto myśli racjonalnie i spojrzy inaczej na cała sprawę. Pokaże Ci inny punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo ładnie i uprzejmie proszę o analizę stanu czakr : 02.11. 1988, Aneta

Dziękuję i pozdrawiam :)

Podstawa – 10%

Sakralna – 10%

Splot – 5%

Serce – 5%

Gardło – 5%

3 oko – 0%

Korona – 0% +/-

 

 

Tutaj pozwolę sobie zinterpretować całościowo, bo nie widzę w czakrach większych problemów, które mogłyby wpływać znacząco na Twoje obecne życie. Widać, że jesteś pewna siebie, stawiasz twardo warunki, starasz się rozmawiać. Czujesz się bezpiecznie i stabilnie – to wskazują Twoje czakry. Możliwe, ze taki stan jest od niedawna (lub był do niedawna). Jest lato a Ty rozkwitasz. Jako zodiakalny skorpion chyba sporo energii doładowałaś nad wodą / jeziorami. Pogoda Ci sprzyja.

Wypadałoby się lekko wyciszyć, bo korona – czyli racjonalność, spokój trochę mogą u Ciebie szwankować. Jak to Skorpion – wszędzie Cię pełno i zastanawiam się, czy nie masz zbyt wielu obowiązku na chwilę obecną.

Życzę powodzenia ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trido, prosze i o moja analize, w wolnej chwili.

Sebastian 24.08.1989 pozdrawiam ;))

 

Proszę zapoznać się z adnotacją niżej

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko bd miała trochę czasu ponadrabiam analizy :)

 

Osoby w kolejności:

kas1234

nicki

aga0507

freak27

mada.g

Auegamma

sebastian89

 

Proszę o potwierdzenie dalszego zainteresowania (może być przez pw) oraz jeśli kogoś pominęłam to też proszę o info.

Póki nie zrobię / zrobimy tych analiz proszę się nie dopisywać, bo się bałagan tworzy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam,

proszę o analizę Katarzyna 10 kwiecień 1991r.

Z góry dziękuję

 

Ja tam z doskoku czasem "machnę" komuś analizę :)

 

1. - 10 - czakra podstawy dośc duża ale lekko skrzywiona w lewo...może być jakis program destrukcyjny np. dotyczący poczucia bezpieczeństwa

2.- 5 - czakra sakralna średniej wielkości , bez zaburzeń

3. - 25 - czakra splotu sredniej wielkości , z deficytem energetycznym, podejrzewam jakieś "spalanie sie " emocjonalne

4. - 10- czakra serca dośc mała ale bez większych zaburzeń, rozwijaj serce....to znaczy wdzięcznośc, życzliwośc, współczucie, akceptacje itd.Możesz na you tube znaleźć jakies nagrania na rozwój tej czakry

5- 6- 7 - czakry górne sredniej wielkości , bez specjalnych zaburzen, lekki deficyt energii - 5- 10 %

 

Witalność 80 % czyli nie ma się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam, ja rowniez poproszę o analizę, poczekam cierpliwie ;) Dane to: Nikola 23.04.1995, pozdrawiam.

 

1.- 10 - czakra podstawy dośc ładna, duża

2.+5 - duża czakra sakralna, troszeczkę tylko przeładowana,

3. - 30 - na czakrze splotu coś sie dzieje- jest skrzywiona, przyblokowana, z ubytkiem energii, może to być z problemow emocjonalnych, problemy z poczuciem wartości, fizycznie z trawieniem np.

4. - 10 - czakra serca średniej wielkości, nieduże zaburzenia i tu się nie czepiam :)

5. - 10- tak jak 5

6, - podobnie jak 4 i 5

7. - czakra korony duża, ładna

 

Czyli zaburzony jest splot- czasami może byc tak,że np. w tym odcinku masz przesunięte dyski, przyblokowane coś w kręgoslupie. Albo cos się dzieje emocjonalnie...

Oddychaj wysyłając światło przy wdechu do splotu i wydychaj wyrzucając brudy na zewnatrz. Możesz kupic sobie kamięn- cytryn - oczyśc go w wodzie z solą, potem wystawa na 2-3 godz. na slońce i przyklej sobie plasterkiem na poziomie splotu - trzymaj to z 12 godz. Potem znowu powtórz procedure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo jestem bez tablic więc procenty będę podawała ‘mniej więcej’

Witam, proszę o analizę stanu czakr Agnieszka 05.07.1986 r.

Podstawa – 0%

Sakralna – 5%

Splot słoneczny – 15%

Serce – -10%

Gardło – -30%

3 oko – -20%

Korona - -5%

 

Pozwolę sobie zinterpretować je ogólnie, bo widać, zę masz problem, jakaś blokadę. Mocno ona daje o sobie znać na podstawie – niby nic się nie dzieje ale psychicznie (od 3 oka) na podstawę się mocno blokujesz. Chcesz działać ale się boisz (nie wiem w czym chcesz zadziałać ale jednak tutaj widać silne opory). Za dużo myślisz o niepowodzeniu, strach mocno ogarną Ciebie i twoje czakry. Takie zatrzymanie. Czekasz, aż ‘samo się zrobi’ ale niestety tak życie nie działa. Duża obawa przed mówieniem (gardło), wyrażaniem siebie, swoich potrzeb. Jest jakaś namiastka buntu ale jest ona jednocześnie hamowana przez Ciebie, co nie do końca jest dobre. Izolujesz się i za bardzo koncentrujesz na negatywach. Poszukaj plusów, pozytywów. Pozytywne myślenie, afirmację dużo tutaj pomogą. Przez to, że blokujesz sama siebie wpływasz na swoje samopoczucie, które na chwilę obecną chyba najlepsze nie jest. Twoja szczytowa forma dawno minęła i niestety prędko nie wróci jeśli czegoś nie zmienisz. Mów, rozmawiaj i przede wszystkim – myśl racjonalnie a nie w czarnych barwach.

Taka rada ode mnie :)

 

Pozdrawiam i powodzenia ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo jestem bez tablic więc procenty będę podawała ‘mniej więcej’

Witam, proszę o analizę stanu czakr Patrycja ur. 10.08.1989 r.

Podstawa – 5%

Sakralna – 0%

Splot słoneczny – -5%

Serce – 5%

Gardło – 10%

3 oko – 15%

Korona – 15%

 

U Ciebie również pozwolę sobie spojrzeć całościowo na czakry. Bo jest ładnie. Widać otwarcie na ezo, na nowe. Widać, że chcesz iść w tym kierunku, ze idziesz. Zastanawiam się nawet, czy nie medytowałaś/ spacerowałaś ostatnio z różnymi myślami / przemyśleniami, bo jest fajnie, ładnie. Nie powiem, że jest spokojnie, bo jako zodiakalny lew nie wiesz chyba, co to spokój ;) btw – wszystkiego naj z okazji jutrzejszych urodzin :)

Momentami możesz za dużo mówić, za dużo gadać i to nawet bez większego sensu. Czasami warto się wyciszyć, bo przyćmiewasz innych. Fajnie, miło wesoło – ale czasami kosztem innych. Tutaj polecałabym trochę więcej hmmm… ‘pokory’, spokoju, opanowania.

Ogólnie Twoje czakry wyglądają ładnie :)

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo jestem bez tablic więc procenty będę podawała ‘mniej więcej’

 

Witam, to i ja bym poprosiła. Noszę się z zamiarem sprawdzenia ich od dłuższego czasu, może to by był taki wstęp.

Magdalena, 11.05.1981

Podstawa – rozchwiana

Sakralna – 0%

Splot słoneczny – -5%

Serce – 0%

Gardło – -10% / rozchwiane

3 oko – 5%

Korona – 5%

 

Czy Ty przypadkiem nie zmagasz się z jakimś problemem? Bo po czakrach powiedziałabym, że jest Ci z nim ciężko. Starasz się go rozwiązać, niby idziesz do przodu a tu jednak się cofasz przez brak pewności siebie. Bardzo to sugeruje podstawa i gardło. Lekko tracisz bezpieczeństwo ale Twój umysł stara się to zaraz naprawiać, trzymać pion. Boisz się wypowiadać niektóre słowa, ważysz każde zdanie, co by nie przysporzyć sobie dodatkowych problemów. Polecałabym spacer. Dług spacer gdzieś nad brzegiem rzeki / morza, jeziora (chociaż najbardziej polecałabym spacer przy strumyku gdzieś w lesie). Uspokoić myśli, bo jest gonitwa.

Ale głowa do góry. Nie jest źle, choć widać, że to Cię męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...