Skocz do zawartości

Prośby o sprawdzenie czakr (WYŁĄCZNIE w tym wątku)


Anita0508

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilowo jestem bez tablic więc procenty będę podawała ‘mniej więcej’

proszę o analizę stanu czakr,

Michał, ur. 15.05.1987 r.

Podstawa – 0%

Sakralna – 0%

Splot słoneczny – 15%

Serce – -5%

Gardło – 5%

3 oko – 0%

Korona – rozchwianie

 

Widać brak stabilności na głowie, myślach. Nie wiadomo, w którą pójść stronę. Zagubienie ze względu na drogę, czy poszukiwanie jest dobre. Jak mogę to zobrazować – zaczynasz interesować się kotami, masz w ręku kilka książek, kilka for internetowych i nie wiesz, czy to dobra droga, czy może jednak udać się do weterynarza czy coś. Podążasz drogą, której nie do końca jesteś pewny.

Jeśli chodzi o splot słoneczny to zastanów się, czy czasami się za bardzo nie narzucasz, czy nie domagasz się uwagi przez co może dochodzić do pewnych konfliktów z innymi osobami.

Ogólnie czakry ładne, spokojne, mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za sprawdzenie czakr. No niestety, tak to u mnie jest, chociaż nie spodziewałam się, że to tak będzie "widać". Są rzeczy, z którymi muszę się uporać. Znależć sposób i się uporać :) Dziekuję raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie – czy Userzy mogą zacząć czytać ze zrozumieniem :)? I w ogóle czytać kilka postów wyżej niż Wasz własny wpis?

 

http://www.ezoforum.pl/analizy-stanu-czakr/75204-prosze-o-sprawdzenie-czakr-39.html#post624099

Póki nie zrobię / zrobimy tych analiz proszę się nie dopisywać, bo się bałagan tworzy :/

 

Ze względu na to, ze ‘kolejka’ się zmniejszyła’ wrzucam nową listę osób, którym postaram się pomóc w najbliższym czasie.

 

sebastian89

sliwa89

sideloskas

kristal

dellfia

 

Jeśli przeanalizowałam komuś stan czakr proszę o krótka informację, czy opis się zgadza z Waszym stanem, czy się mocno pomyliłam itd.

Cały czas się uczę a takie komentarze są dla mnie bardzo cenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o sprawdzenie energii czakr, głównie z tego powodu, że dopiero zapoznaję*się*z tą tematyką i trudno mi też ocenić od czego powinienem zacząć.

Dawid 15 05 1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja również proszę o Analize Sebastian 17-01-1989

 

A ja kiedys koledze nie robilam analizy ? No dobra to jedziemy :):

 

1.-25 - czakra podstawy przyblokowana i skrzywiona, autodestukcyjne programy na tej czakrze - mogą dotyczyc sfery materialnej jak i poczucia bezpieczeństwa

2.-10 - czakra sakralna w normie, lekki niedobór energii

3. -35 -na czakrze splotu troche sie dzieje, jest prawie płaska, czyli sa problemy z emocjami, mnóstwo potłumionych emocji, spory deficyt energetyczny,

moga być problemy z poczuciem wartości oraz problemy materialne

4. -10 - czakra serca bez większych zaburzeń

5. - 20 - czakra gardła jest przyblokowana i skrzywiona, deficyt energetyczny , to jest także problem z niewyrażaniem siebie

6. i 7. - czakry czoła i korony dość ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o przeanalizowanie mojego stanu czakr Mateusz- 24.01.1991.

 

1.- 10 - czakra podstawy średniej wielkości, bez specjalnych zaburzeń

2. - 5 - czakra sakralna podobnie jak podstawy

3. - 30 - czakra splotu mocno spłaszczona i skrzywiona, spory ubytek energii, tutaj trzeba mocno popracowac, hm...problem jest z poczuciem wartości prawdopodobnie, z emocjami...i ja nie wiem czy nie masz skłonności np. do nałogów , palisz?

4. - 20 - problemy na czakrze serca korespondują z tymi na splocie, czakra skrzywiona jest w lewo i zanieczyszczona,

5. - -15 - czakra gardła słabo rozwinięta, problemy z poczuciem wartości i wyrażaniem emocji,

6. i 7. czakry czoła i korony małe , czakra korony sie wykrzywia...czyli cos nie do końca jest tak z Twoimi poglądami na rozwój, źle ukierunkowany rozwój duchowy jakby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym poprosił o sprawdzenie mojego stanu czakr :) Krzysiek 27.08.1996

 

Jesteś " młodym człowiekiem" i u Ciebie ta analiza może być chwiejna...Sprawdzając stan czakr widze,ze trzeba pracowac nad czakrą splotu, serca i korony. Czyli kwestia jest "wytwarzania" w sobie pozytywnych emocji, rozwój współczucia, radości, miłosci itp., wyboru solidnej ściezki duchowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prpsze o analize, sebastian 1989.08.24

Sebastian ja Cię proszę o cierpliwość... Prosiłeś nas, pamiętamy, mamy na liście. Wiesz mamy też prywatne życie, i nie zawsze jest czas, chęci, możliwości zbadać Wasze czakry a robić po łebkach raczej nie chcemy...

 

Trido, prosze i o moja analize, w wolnej chwili.

Sebastian 24.08.1989 pozdrawiam ;))

 

Proszę zapoznać się z adnotacją niżej

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trido, wkleilas tam link do tego tematu wiec stwierdzilem ze moze lepiej zapytac tutaj. Napisalem ze proszę o analize, bez "zrobcie mi, pospieszcie sie itp" mkze gdybym byl niegrzeczny, czy cos - to bym rozumial Twoj dlugi post. To cos osobistego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian nie jesteś pierwszy raz na Forum, pierwszy raz o analizę nie prosisz. Sam motyw powtórnego zamieszczenia prośby przed wykonaniem poprzedniej analizy jest niejako pospieszeniem nas.

 

Nie znam Cię więc to nie może być nic osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam. Z tapatalku. Piszesz zapraszam tu i podajesz linka. Wpisuje i tyle. Poganianie ? Jesli mnie pamiec nie myli to mam twojxnumer od poczatku roku i nigdy sie zebrac nie mogłaś bo zawsze cos. Tutaj tez sie rzucasz jakbym ci chomika zabił. Zamiast splawiac wystarczy napisac "ty nie dostaniesz" a nie takie cyrki robisz jak kiedys przez smsy. Zyczinka urodzinowe, co tam jak tam, a analize tez proponowalem ze zapłace skoro nie udaje ci sie miesiacami zebrac. W prywatnym intensywnym kontakcie nci sie nie udalo tu mnie jedziesz również. A wystarczy wprost. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicia jeśli chcesz prać brudy to zapraszam na pw.

Poniżej dałam listę osób:

http://www.ezoforum.pl/analizy-stanu-czakr/73769-prosba-o-sprawdzenie-czakr-42.html#post625486

Ze względu na to, ze ‘kolejka’ się zmniejszyła’ wrzucam nową listę osób, którym postaram się pomóc w najbliższym czasie.

sebastian89

sliwa89

sideloskas

kristal

dellfia

Monia najwidoczniej Cie pominęła.

 

Post, w którym zapraszam do działu:

http://www.ezoforum.pl/analizy-stanu-czakr/73769-prosba-o-sprawdzenie-czakr-42.html#post628577

Został przeniesiony z osobnego tematu, który stworzyła veronicca

 

Nigdy nie zrobiłam Ci analizy, oto dowód:

http://www.ezoforum.pl/analizy-stanu-czakr/73769-prosba-o-sprawdzenie-czakr-16.html#post595483

Podstawa – 10%

Sakralna – -5%

Splot – 5%

Serce – -15% - -20%

Gardło – +/-

3 oko – 0%

Korona – 0%

 

Tutaj widać, zę potrzeba Ci harmonizacji. Lekkie Problemy sercowo-naczyniowe (z uczuciami w sensie) wyczuwam. Próbujesz mówić innym, ze jest ok a jednak bywa różnie. Widać, że próbujesz sam siebie przekonać do pewnych rzeczy co sugeruje chaos na czakrze gardła. Musisz się uspokoić i obrać ‘jeden kierunek’. Reszta czakr ładnie. Ale serce mocno oddziałuje na gardło właśnie. Podstawa pokazuje nby pewność siebie (strefa rozumu)ale serce (strefa uczuć) się mocno z tym kłóci. Pomyśl nad medytacjami.

Z marca ale jednak. Nie wmawiaj mi, jeśli nie masz pewności.

Dostałeś wtedy dostaniesz i teraz ale jak widać Monia przez omyłkę (a może i nie) nie zrobiła analizy. Ja do wahadełka siadam najczęściej w weekendy. Ostatnim czasem miałam kilka wyjazdów, spraw, które musiałam załatwić, nienajlepszy humor a w byle jakim stanie nie planuję siadać i robić analiz. Poza tym moja pomoc jest DARMOWA gdybyś nie zauważył. Staram się udzielać na Forum na tyle, na ile mogę (w interpretacjach, ostatnio stawiałam karty) ale Tobie mało. A może sam dasz coś od siebie? Masz Rei Ki II stopień

Witajcie, mam kundalini reiki, i reiki 2 st.

to czemu nie dołączysz się do przekazów coniedzielnych dla Forumowiczów?

Wymagać jest łatwo, gorzej dać coś z siebie, prawda?

 

Co do prywatnego kontaktu to ja Ciebie spławiłam, nie Ty mnie więc daruj sobie takie teksty i dogryzania publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia najwidoczniej Cie pominęła.

 

 

Tak, bo Sebastian prosił Tridę. I kojarze ten nick właśnie,że kolega juz miał analizę robioną. Jest długa lista więc ja robię tym osobom które jeszcze analiz nie miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłabym prosić Katarzyna 29.04 .1996

 

1.-10-podstawa w normie

2.-20 - czakra sakralna z deficytem energii, spłaszczona i skrzywiona

3. - 25 - czakra splotu mała i także skrzywiona

4. - 5 - czakra serca w normie

5. - 15 - czakra gardla malutka

6. i 7. bez specjalnych zaburzeń ale czakry bardzo małe.

 

Tak jak pisałam gdzieś wczesniej takie młode osoby mają stan czakr dośc chwiejny . Ale tu wyraxnie widac gdzie sa problemy:problemy z poczuciem wartości,ze swoja kobiecością, z wyrażaniem swojego zdania, z otwarciem na duchowe prowadzenie. No taka troche zagubiona osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o późniejszą weryfikację, na ile moja analiza zgadza się ze stanem faktycznym.

Cały czas się uczę i Wasze opinie będą mi bardzo pomocne :)

 

I Sebastianie osobista prośba do Ciebie – nie zamieszczaj więcej próśb do mnie, ponieważ z góry odmawiam.

Prpsze o analize, sebastian 1989.08.24

Podstawa – mocne 0%

 

Sakralna – 15%

 

Splot – 5%

 

Serce – 5%

 

Gardło – -5%

 

3oko – 0%

 

Korona – 0%

 

Ogólny stan Twoich czakr oceniam jako dobre zakrawające na bardzo dobre, dawno nie miałam styczności z takimi czakramami. Powiedziałabym brawo.

Rzecz, która u Ciebie kuleje to praca i to, co z nią związane. Nie do końca czujesz się stabilnie i pewnie w tych kwestiach, to kuleje i ma niewielki wpływ na otoczenie. Widać, ze sprawy sercowo-naczyniowe maja się u Ciebie dobrze, jesteś stabilny i pewny tego, co masz na chwilę obecną. Podstawa fajnie pracuje rzutując na inne czakry swoją stabilnością.

Problem możesz mieć z gardłem – uważaj, co by nie wejść pod pantofel za bardzo ;) nie są to kwestia wielce ważne ale jednak zbyt częste ‘dawanie z awygraną’ nie jest dla Ciebie najlepsze. Ale widać, że tak Ci dobrze. Nie robisz w sumie za wiele w stronę rozwoju osobistego, bo tak Ci teraz dobrze. Takie carpe diem, które z jednej strony jest dobre. Mimo iż korona wskazuje na stabilizację to wyczuwam, ze trochę jej brakuje rzeczy duchowych.

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o późniejszą weryfikację, na ile moja analiza zgadza się ze stanem faktycznym.

Cały czas się uczę i Wasze opinie będą mi bardzo pomocne :)

 

A mogłabym prosić Katarzyna 29.04 .1996

Podstawa – 5-10%

 

Sakralna – 5%

 

Splot – 0%

 

Serce – -5%

 

Gardło – -15%

 

3oko – -20%

 

Korona - -20%

 

Skwitowałabym to zdaniem – ło matko I córko O_o

Ogólnie widać power, pewność siebie, decyzyjność ale… To jest tylko maska. Zakładana, by przykryć gro problemów, które siedzą w środku. Tutaj potrzeba duuużo pracy i to nie tylko swojej ale znaleźć jakąś pomoc. Wybijają problemy. Niska samoocena (mimo zapewnień, ze wszystko jest inaczej, ja bym się problemowi przyjrzała szerzej szczerze mówiąc)

I to jak widać ładnie na powyższej piramidzie jest taki zjazd… Na poziomie fizycznym wszystko jest ok, to, co Katarzyna pokazuje światu to ohh – wchodzę na salony ale to, co dzieje się wewnątrz to totalna rozpier-ducha wg mnie… I ona nie bd o tym mówiła, bo nie chce pytań. Taki wiek w sumie. Hormony jeszcze szaleją, rozpoczyna się inny etap w życiu no i tak to wygląda…

Dopowiadanie problemów, gdzie ich nie ma, widzenie wielu rzeczy w czarnych / ciemnych barwach. Tutaj radziłabym pójść z tym do specjalisty, bo przy tym znaku zodiaku może być później coraz ciężej. Dużo dadzą spacery na łonie natury, kontakt z przyrodą – najlepiej łąki i stepy, żeby móc usiąść i posiedzieć a nie łazić po górach /pagórkach.

 

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o późniejszą weryfikację, na ile moja analiza zgadza się ze stanem faktycznym.

Cały czas się uczę i Wasze opinie będą mi bardzo pomocne :)

Można poprosić? Monika 17 04 1989

Podstawa – -5%

 

Sakralna – -15%

 

Splot – -15%

 

Serce – słabe% 0

 

Gardło – 15%

 

3oko – 10%

 

Korona – 0%

 

Wybija brak pewności siebie I gadulstwo – by to zamazać. Zakryć maską ‘wszystko jest ok, gadam jak najęta’. Kłopotliwa sytuacja w pracy i prawdopodobnie w sercu. Serce wskazuje dodatkowo na zrezygnowanie, sytuację niemalże bez wyjścia, że nic już się nie wydarzy, bo jestem już stara i nikt mnie nie chce ;) Gardło mocno wybija tutaj w całej analizie jako właśnie gadulstwo o wszystkim, tylko nie do końca o problemach. A wierz mi, ze jak się mówi o problemach to one maleją a nie rosną – jakby mogło Ci się wydawać.

3 oko dopowiada. Obserwuje ale też dopowiada nie do końca fajne, miłe scenariusze. Ale jest fajnie rozwinięta intuicja.

Korona jest bardzo słaba niestety. Niby 0% czyli stabilna ale bez życia, uśpiona jakby.

Polecam relaksację przy spokojnej muzyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o późniejszą weryfikację, na ile moja analiza zgadza się ze stanem faktycznym.

Cały czas się uczę i Wasze opinie będą mi bardzo pomocne :)

Bardzo proszę o sprawdzenie energii czakr, głównie z tego powodu, że dopiero zapoznaję*się*z tą tematyką i trudno mi też ocenić od czego powinienem zacząć.

Dawid 15 05 1995

Ojejka… Jesteś młodą osobą i czkary są u Ciebie bardzo chwiejne. Powiem tak – teraz zrobię szybką analizę, bo tak po prawdzie, to zmieni się ich stan w ciągu nawet kilku godzin. Możliwe, zę jak bd odczytywał tą wiadomość to czakry będą do góry nogami i całkiem inaczej niż są teraz.

 

Podstawa – silne 0%

 

Sakralna – -15%

 

Splot – -5%

 

Serce – 10%

 

Gardło – 30%

 

3oko – 20%

 

Korona – 0%

 

Powiem tak – wszystko fajnie, intuicję masz, pewność siebie niejaką też ale – nie pracujesz z tym, z czym powinieneś. Robisz wszystko po łebkach, bez podstaw. Chcesz przeskoczyć naukę alfabetu i zacząć studiować dzieła Pratchetta, Nietzschego czy innych… A tu się tak nie da. Jesteś trochę w gorącej wodzie kąpany i gadasz dużo i czasami bez sensu ;) musisz się uspokoić, zacząć powoli, małymi krokami.

Aaaa i widać wahania hormonalne wiec łatwo Ci nie bd ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o późniejszą weryfikację, na ile moja analiza zgadza się ze stanem faktycznym.

Cały czas się uczę i Wasze opinie będą mi bardzo pomocne :)

Ślicznie proszę o sprawdzenie czakr :) Gabriela 31.07.1995

Gabrielo u Ciebie bardzo podobna sytuacja jak u Dawida (post wyżej). Jesteś młodą osobą wiec u Ciebie czakry będą bardzo chwiejne. Tutaj ich analizę mogłabym robic co godzinę i co godzinę byłoby inaczej.

Ale proszę, ogólną analizę zrobię.

Podstawa – 0%

 

Sakralna – -10%

 

Splot – -15%

 

Serce – -15%

 

Gardło – -10%

 

3oko – -15%

 

Korona - -15%

 

Ojejka… Chyba trafiłam na Twój gorszy dzień… Rozterki miłosne, egzystencjalne, materialne spędzają Ci teraz sen z powiek, Wszystko widzisz w ciemnych barwach, wszystko jest złe – taki czas, taki okres… Tutaj nie chcę pisać za dużo, bo wyjdzie, że umoralniam a i tak się ze mną nie zgodzisz i staniesz okoniem ;) uznasz, że się nie znam itd. także odezwij się za jakiś czas o ponowną analizę, bo na dzień dzisiejszy ja nie będę ryzykowała zbesztania w internetach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o późniejszą weryfikację, na ile moja analiza zgadza się ze stanem faktycznym.

Cały czas się uczę i Wasze opinie będą mi bardzo pomocne :)

 

Proszę o diagnostykę czakr, czuję że coś jest nie w porządku

Weronika 12.09.1990

Podstawa – -10%

 

Sakralna – -5%

 

Splot – 5%

 

Serce – 5%

 

Gardło – 0%

 

3oko – 10%

 

Korona – 15%

 

Powiem tak – obawiasz się czegoś, jakiś wewnętrzny strach, niestabilność, brak poczucia bezpieczeństwa ale z nie do końca wiadomych przyczyn. Starasz się nad tym pracować, masz teraz ogólnie bardzo fajny czas na takie poczynania jak medytacja itd. (korona fajnie otwarta na zmiany i naukę) ale Ty sama siebie hamujesz w wielu kwestiach. Dużo obserwujesz, chwytasz z otoczenia ale nie mówisz o tym. Zamykasz się blokując mocno czakrę gardła. Polecam rozmowę z kimś kompetentnym, ale ogarniającym ezo, bo przyda Ci się tutaj małą pomoc w tych kwestiach. Wybijają rzeczy z przeszłości, jakieś lęki i fobie.

Jest chaotycznie dlatego tutaj niestety ale więcej nie potrafię dopisać. Jeśli Monia się zgodzi to poproś ją o dodatkową analizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iinka, D@neczka oraz Kanaka Was przepraszam, ale nie mam już siły na analizy na dziś.

Może usiądę wieczorem bądź jutro do kolejnych analiz ale jesteście na liście, także nie martwcie się o pominięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o późniejszą weryfikację, na ile moja analiza zgadza się ze stanem faktycznym.

Cały czas się uczę i Wasze opinie będą mi bardzo pomocne :)

 

 

Podstawa – 5-10%

 

Sakralna – 5%

 

Splot – 0%

 

Serce – -5%

 

Gardło – -15%

 

3oko – -20%

 

Korona - -20%

 

Skwitowałabym to zdaniem – ło matko I córko O_o

Ogólnie widać power, pewność siebie, decyzyjność ale… To jest tylko maska. Zakładana, by przykryć gro problemów, które siedzą w środku. Tutaj potrzeba duuużo pracy i to nie tylko swojej ale znaleźć jakąś pomoc. Wybijają problemy. Niska samoocena (mimo zapewnień, ze wszystko jest inaczej, ja bym się problemowi przyjrzała szerzej szczerze mówiąc)

I to jak widać ładnie na powyższej piramidzie jest taki zjazd… Na poziomie fizycznym wszystko jest ok, to, co Katarzyna pokazuje światu to ohh – wchodzę na salony ale to, co dzieje się wewnątrz to totalna rozpier-ducha wg mnie… I ona nie bd o tym mówiła, bo nie chce pytań. Taki wiek w sumie. Hormony jeszcze szaleją, rozpoczyna się inny etap w życiu no i tak to wygląda…

Dopowiadanie problemów, gdzie ich nie ma, widzenie wielu rzeczy w czarnych / ciemnych barwach. Tutaj radziłabym pójść z tym do specjalisty, bo przy tym znaku zodiaku może być później coraz ciężej. Dużo dadzą spacery na łonie natury, kontakt z przyrodą – najlepiej łąki i stepy, żeby móc usiąść i posiedzieć a nie łazić po górach /pagórkach.

 

Życzę powodzenia!

Wszystko się zgadza poza tym ohh niestety.

Możecie dać jakieś rady, jak to poprawić . Jak zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłbym prosić o sprawdzić moje czakry i je ustabilizować aby były dobrze . Z góry bardzo dziękuję .

Krzysztof , 04.07.1993 r . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałbym prosić o analizę moich czakr.

Z góry dziękuję. Jeśli czegoś potrzeba z mojej strony, chętnie pomogę aby analiza wyszła jak najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prosiłabym o analizę, jeśli będzie miał ktoś czas i chęci. Daria, 25.02.1995

 

1.-10- czakra podstawy nieduża ale bez specjalnych zaburzeń, lekki ubytek energii, pracuj " z ciałem" aby ta czakre rozwinąc - może to byc joga, qigong czy tai-chi

2. -10- sakralna podobnie jak podstawy, czyli kiepskawe sa te czakry dolne

3.i 4. - 10- czakry splotu i serca dośc ładne,duże, otwarte

5. - 5 - czakra gardła średniej wielkości, bez większych zaburzen

6. - 20 - czakra czoła jest przyblokowana i skrzywiona, deficyt energetyczny, Czakra związana jest z :wyższe poznanie, otwarcie na wglądy, mistyka,

intuicja, jasnowidzenie, percepcja pozazmysłowa, wrażliwość duchowa,wizjonerstwo, realizacja drogi duchowej, inspiracja, rozumienie głosu wewnętrznego,myślenie analityczne, wgląd, poczucie mocy. Fizycznie może byc problem z oczami, zatokami, koncentracją itd.

7. -10- czakra korony średniej wielkości, otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, w miarę możliwości, o sprawdzenie czakr. Danuta 3 luty 1976 :icon_smile:

 

 

1. - 15 - czakra podstawy jest średniej wielkości ale coś ją lekko przekrzywia w lewo, są na tej czakrze jakies destrukcyjne wzorce - mogą one dotyczyc poczucia bezpieczeństwa,materii itp. Wyczuwam także spadek sił witalnych. Czy masz jakies problemy zdrowotne?Sa tez pewne podczepy...

2. -35 - na czakrze sakralnej jest duży ubytek energetyczny ,ona jakos dziwnie wiruje. Moga byc problemy ze sprawami kobiecymi lub z drogami moczowymi, energetyka nerek jest dośc słaba

3. - 35- splot tak samo dziwnie wiruje...Tu jest wyraźnie jakis podczep, duzy deficyt energetyczny, mogą byc problemy z trawieniem,

4. i 5. - 5 - czakra serca i gardła w normie

6. -15-czakra czoła nieduża ale otwarta

7. - 5 - czakra korony dośc ładna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prpsze o analize, sebastian 1989.08.24

 

O.k. Sprawdzam zatem :)

 

Analiza z marca: Sebastian 24.08.1989 i porównawcza teraz :

 

Podstawa – 10%Teraz: - 10 - czakra podstawy otwarta, bez specjalnych zburzeń

 

Sakralna – -5% Teraz: -20 - czakra sakralna dziwnie troche wiruje, jest przyblokowana,ma troche ubytek energetyczny

 

Splot – 5% Teraz: - 5 - czakra splotu dośc ładna, otwarta

 

Serce – -15% - -20% Teraz: - 20 - czakra serca troche przyblokowana i z deficytem energetycznym, tu trzeba nad ta czakra troche popracowac

 

Gardło – +/- Teraz: - 25 - cos dzieje się z czakra gardła, dużo niewyrażonych emocji, ubytek energetyczny, czakra jest mała i jest coś pod nią podczepione

 

3 oko – 0% Teraz: - 10 - czakra lekko sie przekrzywia i jest dośc mała

 

Korona – 0% Teraz : - 5 - czakra korony średniej wielkości, bez większych zaburzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałbym prosić o analizę moich czakr.

Z góry dziękuję. Jeśli czegoś potrzeba z mojej strony, chętnie pomogę aby analiza wyszła jak najlepiej

 

Żeby analiza w ogóle wyszła to fajnie jakbys podał dane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby analiza w ogóle wyszła to fajnie jakbys podał dane :)

 

Na imię mi Paweł, a data urodzin to: 26 - sierpnia - 1988

nie wiem jakie jeszcze dane potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja, z pewną dozą nieśmiałości, również się dopiszę. Jeśli mogę :)

Adela, 16-05-1991

 

 

1. - 10 - czakra podstawy średniej wielkości, otwarta, bez specjalnych zaburzen

2. - 10 - sakralna tak samo jak podstawy

3. -20 - czakra splotu jest przyblokowana , ubytek energii, moga być problemy trawienne, ale mi cos "waha" na słabą odporność

4. - 5 - czakra serca ładna

5. -10- czakra gardł mała ale otwarta, warto ją rozwijać

6. - 10 - czakra czoła dośc mała ale także otwarta

7. - 5 - ładna czakra korony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoNia39, dziękuję serdecznie za analizę!

 

Jednocześnie zwracam się również do Trida, z zapytaniem, czy by reflektowała na podzielenia się ze mną swoimi wnioskami tak, abym mogła je zweryfikować?

Intryguje mnie jej obszerniejszy punkt widzenia jeżeli chodzi o czakry. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę też się przyłączyć do próźb, bardzo proszę o sprawdzenie moich czakr czymkolwiek one są, nie znam się na tym może ktoś zechce mi to wytłumaczyć o co w tym chodzi,jeśli ktoś zechciałby mi wyjaśnić chętnie wysłucham. oczywiście jeśli macie wolniejszy czas,Karolina 02-10-1977, Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

Kanaka - Adela, 16.05.1991 (ponowna prośba do mnie)

Zaczarowany - Krzysztof, 04.07.1993

Bartemaus – Paweł, 26 sierpnia 1988

vikib - Wiktoria 13.10.1980

ewaz80 – Ewa, 02.11.1980

Boo222 - Danuta 10.03.1981

karolka341 - Karolina 02-10-1977

Lillith - Ania 26.11.1972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Trido, w koncu znalazłam ten dział (wczesniej na darmo szukalam tematu ,bo myslalam ze taki istnieje) i chcialabym Cie poprosic w wolnej chwili o analize czakr w zwiazku z tym tematem -http://www.ezoforum.pl/intuicja-i-przeczucia/81668-jak-nazwac.html

 

Katarzyna, znak zodiaku panna , 1994 r. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłbym prosić o sprawdzić moje czakry i je ustabilizować aby były dobrze . Z góry bardzo dziękuję .

Krzysztof , 04.07.1993 r . Pozdrawiam

 

1. - 10 - czakra podstawy średniej wielkości, lekki niedobór energii

2. - 5 - czakra sakralna ładna, bez zaburzen

3. - 15 - czakra splotu jest bardzo duża ale lekko sie skrzywia i ma deficyt energetyczny, byc może jakies emocje blokują twój potencjał

4. - 5 - czakra serca ładna,dośc duża

5. - 10 - czakra gardła średniej wielkości, lekko przyblokowana,moga byc niewyrazone właśnie jakies emocje

6. - 5 - ładna czakra czoła

7. -0 - bardzo ładna czakra korony.

 

Krzysztofie jest dobrze :). Tylko popracuj nad tymi emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imię mi Paweł, a data urodzin to: 26 - sierpnia - 1988

nie wiem jakie jeszcze dane potrzebujesz.

1. +10 - kolega ma bardzo ładną, duża czakrę podstawy, aż lekko jest przeenergetyzowana, ćwiczysz jakies sztuki walki lub cos w tym rodzaju?

2. - 3 -dośc ładna iduża czakra sakralna, czyli jest ładna podstawa u Ciebie, odnalezienie się w świecie materialnym, fizycznym :)

Bardzo ładna witalnośc - 90 % . Pomyśl o uzdrawianiu energia, np. o bioterapii -masz taki potencjał

3. - 15 - czakra splotu jest przyblokowana i lekko skrzywiona, tu trzeba popracowac nad emocjami, polecam Ci medytowac aby to wszystko w sobie równoważyc

4. - 5 - średniej wielkości czakra serca,rób medytacje rozwijające miłosć i wspólczucie ( np. medytacja dwóch serc)

5.i 6.- ładne czakry

6.i 7.- czakry wręcz ogromne :)

 

No piękna energetyka. Dbaj o swój rozwój, medytuj, wyrażaj w bezpieczny dla innych sposób. Masz ok. 32 ERD - czyli 32 etap rozwoju. Możesz spokojnie pomagac też innym. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. +10 - kolega ma bardzo ładną, duża czakrę podstawy, aż lekko jest przeenergetyzowana, ćwiczysz jakies sztuki walki lub cos w tym rodzaju?

2. - 3 -dośc ładna iduża czakra sakralna, czyli jest ładna podstawa u Ciebie, odnalezienie się w świecie materialnym, fizycznym :)

Bardzo ładna witalnośc - 90 % . Pomyśl o uzdrawianiu energia, np. o bioterapii -masz taki potencjał

3. - 15 - czakra splotu jest przyblokowana i lekko skrzywiona, tu trzeba popracowac nad emocjami, polecam Ci medytowac aby to wszystko w sobie równoważyc

4. - 5 - średniej wielkości czakra serca,rób medytacje rozwijające miłosć i wspólczucie ( np. medytacja dwóch serc)

5.i 6.- ładne czakry

6.i 7.- czakry wręcz ogromne :)

 

No piękna energetyka. Dbaj o swój rozwój, medytuj, wyrażaj w bezpieczny dla innych sposób. Masz ok. 32 ERD - czyli 32 etap rozwoju. Możesz spokojnie pomagac też innym. Pozdrawiam!

 

Witam, dziękuję bardzo za analizę moich czakr. Pytałem o nią ponieważ wiem że mam blokady, właściwie to zajmuję się trochę ezoteryką, ponieważ wróżę z kart tarota, miewam sny prorocze ale ich nie pamiętam, Przez te blokady, dzięki nim też niestety ciężko jest mi np. praktykować wyjście z ciała. Niemniej jednak przepływ energii w ciele potrafię jako tako kontrolować.

Super, dziękuję jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciała bym prosić o sprawdzenie moich czakr.

Bardzo dziękuję.

Wiktoria 13.10.1980

 

1.- 5 - czakra podstawy sredniej wielkości, bez zaburzeń

2. -20 - na czakrze sakralnej coś się dzieje, jest skrzywiona i przyblokowana, ma deficyt energetyczny, masz jakies problemy kobiece?, albo są to problemy fizyczne albo psychologiczne dotyczące kobiecości, masz wkodowane jakies negatywne wzorce dotyczące kobiecości i seksualności

3. - 35 -ojoj, na splocie słonecznym jest jakis poważniejszy problem , to sa problemy prawdopodobnie emocjonalne, czakra jest niemal płaska, dodatkowo to może wpływac na narządy wewnętrzne

4. - 10 - czakra serca lekko zaburzona - ale to wynika z zaburzenia czakry splotu

5.-10 - czakra gardła jakby "sciśnięta", mała, przyblokowana, to niewyrażone emocje, które Cię dławią,

6. i 7. - 5 - czakry czoła i korony w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

czy ja również mogę poprosić:

 

Ewa 02.11.1980

 

 

1. - 5 - czakra podstawy średniej wielkości, bez zaburzen

2. +5 - czakra sakralna jest duża z lekkim przeenergetyzowaniem ( nie sądze więc abyś miała zaburzenia hormonalne itd, prosiłas o przekazy w intencji zajścia w ciąze - nie wiem czy "wina " leży po Twojej stronie, ja tu widze prawdopodobnie inną przyczynę), byc może jakieś hormony ktore Ci podają za bardzo stymulują narządy rodne....

3. - 10 - czakra splotu dośc ładna, lekki niedobór energii

4. i5. - 5 - czakra serca i czoła dośc ładna, bez zaburzeń

6.i 7.- także ładne sharmonizowane czakry.

 

Kochana...ja nie wierze aby w Tobie była przyczyna niemożności zajścia w ciąże. Masz bardzo ładną energetykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zwracam sie z serdeczna prosba o sprawdzenie moich czakr. Danuta 10,03,1981

Dziekuje :)

 

Gadałyśmy ze sobą mailowo i ja sprawdzałam czakry:). Nadal jest tak,że zaburzony jest splot- problemy emocjonalne.Niskie poczucie wartości itd. I dośc mala jest czakra gardła czyli nie wyrażasz siebie, swoich potrzeb itd. Tutaj praca nad emocjami tylko i nad poczuciem wartości. Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! ...będę bardzo wdzięczna za analizę moich czakr...cierpię :-( Danuta. 1.10.1956. ...dziękuję i serdeczne pozdrowienia ślę.

 

Oj...skoro cierpisz to najpierw zrobię Tobie kochana ta analizę. Chyba mi inni wybaczą :)

 

1. - 5 - czakra podstawy średniej wielkości, bez specjalnych zaburzeń

2. - 15 - czakra sakralna z lekkimi zaburzeniami więc moga być jakies problemy np. hormonalne (menopauza?),przez to źle się czujesz?

3. -15 - na czakrze splotu trochę bałagan emocjonalny, oj chyba sie musisz komus wygadąc...

4. - 10 - czakra serca z lekkimi zaburzeniami, możesz mieć troszke np. arytmie, ale nic powaznego, polecam terapie oddechowe, zioła itd

5. , 6. i 7. - czakry gardła, czoła i korony maja leciutki ubytek energii, sa jednak bez specjalnych zaburzeń , sredniej wielkości.

 

Masz witalnośc troche kiepską, jestes jakas "wypompowana". Cos się zadziało w zyciu co Cie tak osłabiło?Wystarczy tu troche przekazów energetycznych i duzo relaksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz analizy dla :

Teraz:

karolka341 - Karolina 02-10-1977

Lillith - Ania 26.11.1972

gucio19 - Kasia spod znaku Panny 1994

Karmella33- Anna 12.05.2014

 

Dzisiaj juz chyba nie dam rady. Proszę o cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz witalnośc troche kiepską, jestes jakas "wypompowana". Cos się zadziało w zyciu co Cie tak osłabiło?Wystarczy tu troche przekazów energetycznych i duzo relaksu.

 

Kochana dziękuję za wyrozumiałość i dobre słowo. Taka wypompowana jestem zawsze prawie i już wiem kto jest tego powodem...mój mąż...wysysa ze mnie wszelką energię, chęć do życia, co będę tłumaczyć, myślę, że wiesz jak to się dzieje gdy związek jest toksyczny (mam nadzieję, że nie z doświadczenia własnego). Nie, nie zwalam winy tylko na niego bo przecież jest nas dwoje. Tylko dopiero teraz doskonale orientuję się, że nigdy nie powinniśmy tworzyć pary... Zbieram siły na wyjście z tego związku...ktoś może powiedzieć...po prostu idź...niestety zbyt wolno dorastam, czy dojrzewam...zwał jak zwał. MoNia39 czy możesz mi coś poradzić...nie oczekuję recepty na życie, ale może można mnie jakoś oczyścić?...podnieść mojego ducha wiary i walki do pozycji stojącej? Pozdrawiam mikaeella/

P.S. Dziękuję za analizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można wzmocnic Cie po prostu energetycznie. Plus popracowac psychologicznie. Musiałabym indywidualnie dobrac jakies metody, relaksacje, czy medytacje czy jakies nagrania, afirmacje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można wzmocnic Cie po prostu energetycznie. Plus popracowac psychologicznie. Musiałabym indywidualnie dobrac jakies metody, relaksacje, czy medytacje czy jakies nagrania, afirmacje itp.

 

MoNia39 dziękuję i będę Ci bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Szczerze powiem nie bardzo jestem zorientowana w tych sprawach, ale oddaję się w Twoje ręce. Ja mam swoja afirmację, która doskonale na mnie działa "Dniem i nocą wszystko mi sprzyja"...trochę o niej zapomniałam...a poza tym...modlitwa i liczenie: do 100 i więcej w obie strony. Nie wiem jak ma to co napisałaś wyglądać i jakiej pomocy ode mnie oczekujesz, Myślę, że naświetlisz mi to prawda. Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.- 5 - czakra podstawy sredniej wielkości, bez zaburzeń

2. -20 - na czakrze sakralnej coś się dzieje, jest skrzywiona i przyblokowana, ma deficyt energetyczny, masz jakies problemy kobiece?, albo są to problemy fizyczne albo psychologiczne dotyczące kobiecości, masz wkodowane jakies negatywne wzorce dotyczące kobiecości i seksualności

3. - 35 -ojoj, na splocie słonecznym jest jakis poważniejszy problem , to sa problemy prawdopodobnie emocjonalne, czakra jest niemal płaska, dodatkowo to może wpływac na narządy wewnętrzne

4. - 10 - czakra serca lekko zaburzona - ale to wynika z zaburzenia czakry splotu

5.-10 - czakra gardła jakby "sciśnięta", mała, przyblokowana, to niewyrażone emocje, które Cię dławią,

6. i 7. - 5 - czakry czoła i korony w normie

 

Dziękuję:)

Mam problemy natury fizycznej, a co do wyrażania emocji to proszę mi wierzyć, że nikt lepiej ode mnie ich nie wyraża.

 

Ps. Jak mogę prosić o napisanie co byś polecała na odblokowanie czakr, jeżeli to nie problem. Bo nie chcę sama się za to brać, zazwyczaj idę nie tą drogą co trzeba i pewnie jeszcze bardziej bym je zablokowała.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jednak dławi ta czakrę gardła i na splocie "buzuje". Jesli chodzi o prace z czakrami to polecam nagrania jakies poszukac na you tube. Plus można stosowac oddychanie na czakre. Czyli wdychasz prane do czakry i z wydechem ja oczyszczasz . Można też stosowac oddychanie odpowiednim kolorem na czakrę. Albo wydychac odpowiednią cechę na czakre. Ja stosuję joge tybetańską i mi to bardzo pomaga. Jak coś to Ci moge na maila jakies linki podać.Bo tu chyba nie wolno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jednak dławi ta czakrę gardła i na splocie "buzuje". Jesli chodzi o prace z czakrami to polecam nagrania jakies poszukac na you tube. Plus można stosowac oddychanie na czakre. Czyli wdychasz prane do czakry i z wydechem ja oczyszczasz . Można też stosowac oddychanie odpowiednim kolorem na czakrę. Albo wydychac odpowiednią cechę na czakre. Ja stosuję joge tybetańską i mi to bardzo pomaga. Jak coś to Ci moge na maila jakies linki podać.Bo tu chyba nie wolno :)

 

Dziękuję :) email-a prześlę na pv.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wstrzymanie swoich wpisów z prosbami o analizy. Zrobiła sie kolejka. Prosze o cierpliwość.

 

Lista osób oczekujących:

karolka341 - Karolina 02-10-1977

Lillith - Ania 26.11.1972

gucio19 - Kasia spod znaku Panny 1994

Karmella33- Anna 12.05.2014

healey- Magda 25.06.87

Arashir-Marcin 12.10.89

carlotta -Karolina 21.04.95

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja, z pewną dozą nieśmiałości, również się dopiszę. Jeśli mogę :)

Adela, 16-05-1991

Podstawa – 0%

Sakralna – -10%

Splot – -5% słabe

Serce – rozregulowane

Gardło – -5%

3 oko – 0%

Korona – 15%

 

Czy u Ciebie nie było ostatnio jakiegoś zawodu miłosnego?

Bo ogólnie nie jest źle ale wyczuwalne jest zniechęcenie, apatia. Tak nijako jest. Właśnie jakby się coś ‘wydarzyło’, co obniżyło Twoją samoocenę, samopoczucie. Czyżby jesienna depresja nadchodziła?

Masz bardzo rozregulowane serce, jakbyś nie do końca wiedziała, w którą stronę pójść. Nie mówisz za dużo o swoich problemach ‘bo po co’, przecież i tak ludzie nie bd chcieli słuchać, nie bd ich zamęczała swoimi problemami, co się przekłada na ogólny stan czakr i zdrowia / samopoczucia. I to pokazuje korona – taki strach, zagubienie.

Sporo pracy Cię czeka, przede wszystkim dooenergetyzowanie siebie i swoich czakr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę też się przyłączyć do próśb, bardzo proszę o sprawdzenie moich czakr czymkolwiek one są, nie znam się na tym może ktoś zechce mi to wytłumaczyć o co w tym chodzi,jeśli ktoś zechciałby mi wyjaśnić chętnie wysłucham. oczywiście jeśli macie wolniejszy czas,Karolina 02-10-1977, Bardzo dziękuję.

Primo – proszę bez literówek… (edycja posta to się nazywa)

Secundo – nie wiesz co to jest ale to chcesz…. I co da CI ta wiedza, ze masz np. czarę sakralną na poziomie – 10%?

 

Podstawa – -10%

Sakralna – -5%

Splot – 0%

Serce – 10%

Gardło – 15%

3 oko – 15%

Korona – 20%

 

Oj widać, że masz problem, nadmiar wszystkiego… Podejrzewam, że próbujesz podnieść się z jakiegoś problemu i robisz sporo rzeczy na ‘hurra’. Teraz jesteś ohh ahh fajna, zaje.bista, starasz się ale to w większości na pokaz i odnoszę wrażenie, że niedługo będzie spory spadek energetyczny na wszystkich ośrodkach.

Dużo mówisz ale nie o tym, o czym de facto powinnaś wg mnie. Boisz się samotności, co wybija mocno w koronie a co za tym idzie – starasz się robić dużo dla innych – kosztem siebie.

Musisz się mocno wyciszyć. Proponuję relaksującą kąpiel, medytację, spacer po lesie. Coś Cię boli i uwiera od srodka.

Proponowałabym rozmowę z psychologiem, doradcą duchowym, bo masz sinusoidalne podejście i energię, która Cię może ‘wykończyć’ :/

 

Wszystkiego dobrego życzę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się z serdeczną prośbą o analizę moich czakr :)

Ania 26.11.1972

Podstawa – -5%

Sakralna – -10%

Splot – 5%

Serce – 0% słabe

Gardło – -5%

3 oko – 5%

Korona – 15%

 

Jesteś kolejną osobą, która może mieć problem z ‘samotnością’ ale nie wybija to u Ciebie jakoś wybitnie. Samoocena Ci lekko może podupadać ostatnim czasem. Porponowałabym zrobić coś dla siebie – zadbać, pojechać do spa, fryzjerki, kosmetyczki, zrobić małe spa w domu, bo widać tutaj zaniedbanie cielesne, które odbija się wewnątrz.

Mówisz o swoich problemach ale je cedzisz, co też niekorzystnie wpływa na stan energetyczny.

Pomyśl o tym, co napisałam :)

 

Wszystkiego dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Trido, w koncu znalazłam ten dział (wczesniej na darmo szukalam tematu ,bo myslalam ze taki istnieje) i chcialabym Cie poprosic w wolnej chwili o analize czakr w zwiazku z tym tematem -http://www.ezoforum.pl/intuicja-i-przeczucia/81668-jak-nazwac.html

Katarzyna, znak zodiaku panna , 1994 r. Pozdrawiam :)

Bez pełnej daty niewiele zdziałam (a nie bd po tematach skakała, wybacz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciepło,

Magdalena 25.06.1987

Podstawa – -20%

Sakralna – -10%

Splot – -10% słabe

Serce – 10%

Gardło – 0%

3 oko – 0%

Korona – 0%

 

Ryba, czy w Twoim życiu ostatnio wydarzyło się coś ‘znaczącego’? Bo masz tak słabą energetykę, ze wahadełko mi wahać nie chciało prawie… Ogromne zrezygnowanie.

Dobij do 10 postów i napisz do mnie pw.

 

PS. Urodzona DOKŁADNIE rok wcześniej niż ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam,

Jeśli można to ja równiez bym prosil.

Marcin, 12.10.1989

Podstawa – -5%

Sakralna – 0% słabe

Splot – 5% słabe

Serce – 5% słabe

Gardło – 5%

3 oko – 5%

Korona – 0% słabe

 

Podobnie jak u koleżanki wyżej podejrzewałabym jakieś nieciekawe wydarzenia ostatnim czasem u Ciebie… Straszny dół energetyczny. I nie wiem, czy mi się ‘wahadełko skończyło’ czy rzeczywiście tak jest.

Proszę o wiadomość pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę zdiagnozować - Karolina Zuzanna 21.04.1995

Pozostaję wdzięczna.

Podstawa – 0%

Sakralna – 5%

Splot – 5%

Serce – 5%

Gardło – 5%

3 oko – 5%

Korona – 0%

 

Czy Ty pracujesz z energiami? Lub medytowałaś ostatnio? Bo masz wszystko / większość w normie :) dawno nie widziałam tak zrównoważonych czakr u ‘człowieczka’. Nie mam się do czego ‘przyczepić’ praktycznie :)

Wyczuwalny jest optymizm i energia.

Oby tak dalej wg mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...