Skocz do zawartości

Złamane żebro


eat

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, ze byłam na jakiejś wojnie, albo jakiejś mniejszej bitwie i w czasie "odpoczynku" zauważyłam, ze mam złamane żebro, które wystaje mi z brzucha. Nie krwawiło, ani nic, tylko wystawało. Szukałam lekarza, który mógłby coś z tym zrobić, ale żaden nie chciał mówiąc, ze "po co, nie ma potrzeby". Po jakimś czasie jeden z lekarzy powiedział, ze jeśli bardzo mi przeszkadza to żebro, to mogę je sobie sama wyjąć i tak tez zrobiłam. Po prostu wyjęłam to żebro z brzucha. Nie krwawiło, ani nie bolało, albo miałam wielką dziurę w brzuchu, wiec chodziłam i prosiłam lekarzy, żeby mi to zszyli. Żaden nie chciał mówiąc, ze "samo się zagoi", ale jeden powiedział mi, ze jeśli tak bardzo przeszkadza mi dziura w brzuchu, to żebym nakleiła sobie opatrunek. Próbowałam, ale okazywały się albo za małe, albo niewystarczająco klejące i ciągle odpadały więc tak się użerałam z ta dziurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna może obrazować twoją życiową walkę z trudnościami. Doznajesz tam jakichś obrażeń, ale ich leczenie musisz podjąć sama. Jest to jakiś problem, w którym inne osoby nie mogą Ci pomóc. Podejmujesz pierwszy krok czyli uwolnienie się od tego, co Ci przeszkadza. Może to jakaś osoba, z którą zakończyłaś znajomość, ale pozostała po tym dziura, luka, która nadal potrzebuje zasklepienia, jednak tutaj musisz stawić czoło większym trudnościom ponieważ nie masz odpowiednich środków i może potrzeba więcej czasu i cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...