Jump to content

Stadion piłkarski. Galeria handlowa


Purple90
 Share

Recommended Posts

Cześć Wszystkim :)

 

 

Śniło mi się, że byłem w jakimś pomieszczeniu do oglądania meczu na dużym stadionie piłkarskim. Rozmawiałem z Bońkiem. Później z jakąś dojrzałą kobietą.

Sporo osób czekało jakby tam miało się coś dziać.

 

Później poszedłem na trybuny. Chodziłem i zwiedzałem. Miałem plan obejść wszystko by dobrze rozeznać się w budowie stadionu. Sen się skończył. Trybuny były puste i nic się*tam nie działo.

 

 

Tej samej nocy śniło mi się, że chodziłem po dużej wielopoziomowej galerii handlowej. Jakieś pokazy mody były tam na jednym piętrze. Poznałem jakichś ludzi. Później sprawdzałem czy mam wszystkie bagaże, ponieważ miałem wracać do domu. Jakbym w jakiejś podróży był z daleka tam.

 

 

 

Co sądzicie o tych snach? Co mogą oznaczać?

 

 

Pozdrawiam Was :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • Zaspana22
   By Zaspana22
   Witam,
    
   Śniłam ostatnio, że byłam w dużym centrum handlowym, pięknej galerii, nowoczesnej, z ekskluzywnymi sklepami, chodziłam po jej "korytarzach", nie wchodziłam do sklepów, widziałam ruchome schody i błyszczące, białe i chromowane elementy wystroju. Potem wsiadłam do windy, też bardzo elegancka, przestronna, nowoczesna i ładna, na jej środku były duże pufy i tam siedziałam jadąc szybko w górę. Czułam, że winda unosi się szybko w górę, na ostatnie piętro (budynek był wysoki), w windzie siedziały ze mną "znajome twarze", ale nie znałam ich, wydawały mi się tylko bardzo znajome (dwie dziewczyny w moim wieku) - gawędziłam z nimi swobodnie.
    
   Kolejnej nocy lub za dwie noce śniła mi się znów winda, tyle, że jechała bardzo szybko, jakby spadała w dół. Sen zaczął się tym, że oglądaliśmy z rodzicami i znajomymi z mojej miejscowości jakiś budynek, jego urządzenie itp. Ale nagle wybuchła panika straszna, bo okazało się, że gaz się ulatnia z butli gazowej i jest w pobliżu ognia i za chwilę wszystko wybuchnie (budynek tez był - jak w poprzednim śnie - wysoki, wielopiętrowy i nowoczesny). Nagle ludzie mnie zaczęli gnieść, ściskać strasznie, bo wszyscy chcieli wejść do windy i zjechać na dół (byliśmy na górnym piętrze), żeby budynek nie zawalił się nam na głowy. W windzie siedziała cała spanikowana moja mama, totalnie przestraszona, nie mogła nic zrobić, zaczęła się w coś owijać, jakby w kokon i nie mogła szerzej otworzyć drzwi windy i nam pomóc żeby wszyscy do niej weszli (drzwi były do połowy otwarte, a mama w środku trzęsąca się ze strachu). Wszyscy panikowali i mnie strasznie ściskali tak, że nie mógł nikt wejść do tej windy (zamiast pojedynczo - każdy pchał się do drzwi i nie mogliśmy się w nie zmieścić). Ja myślałam tylko, żeby dostać się do windy bo tam jest moja mama i wtedy i ja i ona poczujemy się lepiej razem. W końcu wepchnęliśmy się do windy i ona bardzo szybko pomknęła w dół, prawie, że spadała, cieszyłam się, ze tak szybko jedzie, jak nigdy, bo gaz miał zaraz wybuchnąć i liczyłam, że na dolnych piętrach nie osypie się na nas gruz. Bardzo się bałam i nie byłam pewna, czy dam radę uniknąć ran itp. Potem obudziłam się z niepokojem.
    
   Proszę o interpretację obu snów - trochę to dziwne: raz jadę w górę windą, raz w dół, w obu snach nie widziałam momentu wysiadania. W pierwszym byłam zrelaksowana w windzie, w drugim spanikowana - w obu nie wiedziałam co będzie po wyjściu z windy.
  • Jadziohal
   By Jadziohal
   Zapraszam do obejrzenia moich "wypocin" w 2 galeriach na Facebook'u. Komentarze mile widziane
   Większość zdjęć to "dziwne" wizje tego co jest z tym co mogłoby być... a nawet z tym co by nie mogło
    
   1 galeria na Facebooku
   2 galeria na Facebooku
  • alexandra90
   By alexandra90
   śniło mi się że znalazłam się na wielkim stadionie i grałam w meczu piłki nożnej wraz z Męską [ :wykrzyknik_na:] drużyną, a jestem kobietą. Później musieliśmy zmienić ustawienie i ja znalazłam sie na szpicy jako 2 napastnik i po moich dwóch podaniach strzeliliśmy dwa gole . Po zakończeniu się meczu zostały nam wręczone złote medale OLIMPIJSKIE [ :wykrzyknik_na:]. Medal widziałam bardzo wyraźnie, trzymałam o w obu rękach i wpatrywałam sie w niego. ten sen widziałam raz jako ja a raz jako osoba będąca obok mnie więc widziałam też to co ja robię.swój uśmiech,dryblingi i strzały.
    
    
   Co to mogło znaczyć
   Proszę o szybką odpowiedź..
    
   Ola
×
×
 • Create New...