Skocz do zawartości

związki karmiczne


kudlisekola

Rekomendowane odpowiedzi

związek karmiczny? czy miłość karmiczna?

czy istnieje w ogóle literatura dot. numerologii która jasno tłumaczy te pojęcia.

bo ja osobiście nie spotkałam? a na forach różnie jest to interpretowane. I bądź tu mądry/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

związek karmiczny? czy miłość karmiczna?

 

Wszystkie znane mi źródła nie rozgraniczają tych dwóch pojęć.

 

czy istnieje w ogóle literatura dot. numerologii która jasno tłumaczy te pojęcia.

 

Nie ma. Jest wiele koncepcji wśród numerologów i każdy chwali swoją. Niektóre z nich są wręcz ze sobą sprzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiazek karmiczny to jedno milosc to drugie

jak przy 16 maz zwiazki karmczne wcale niekoniecznie tylko z miloscia w tle a rowniez zwiazki jednej plci przyjazni bliskie znajomosci koleezenstwa

tak przy 26 too karma milosci wlasnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten artykuł :) od tego zaczynałam swoją przygodę ze związkami karmicznymi.

Też mam wszystkie objawy jak w tym artykule.

Ale oprócz tego artykułu nie znalazłam niczego innego, jeżeli ktoś ma większą wiedzę to niech się z nią dzieli :)

 

Jednak robiąc piramidy swoim dziadkom, i pradziadkom , a dokładniej ich związkom to zawsze wychodziła prawidłowość że np. punkt zwrotny pokrywał się z drogą życia, lub c.p. z d.ż i zawsze któraś z osób miała w swoim portrecie 16.

Czyli były to związki karmiczne.

 

Obiło mi się też o uszy że karmiczną miłość odrabiamy w ostatnim wcieleniu?

 

A ty Polaris jesteś z tym mężczyzną w związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiazek karmiczny to jedno milosc to drugie

jak przy 16 maz zwiazki karmczne wcale niekoniecznie tylko z miloscia w tle a rowniez zwiazki jednej plci przyjazni bliskie znajomosci koleezenstwa

tak przy 26 too karma milosci wlasnie....

No tak ale chodzi Ci o 16 i 26 we wspólnej drodze życia?

czy w portrecie jednej z osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karusia, Ty czegoś nie rozumiesz...

wyjaśnijmy parę rzeczy, to, że ktoś ma 16 czy 26 to ma tak zwany dług do odpracowania, nie musi tego wcale odpracować w tym wcieleniu - to po pierwsze

po drugie, to że ktoś tworzy związek karmiczny nie tworzy zaraz podstaw do końca świata - może być tak, że wystarczy, że te osoby się ponownie spotkają i już

po trzecie to, że ktoś ma pokrycie dż a punkt zwrotny, to faktycznie jest związek karmiczny, ale trzeba się przyjrzeć innym aspektom, a nie tylko że to się pokrywa lub nie

 

przy okazji może niech ktoś bardziej kumaty w tym temacie się wypowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednie wcielania nie wierzę, związki karmiczne też rozumiem inaczej niż większość osób więc się w temacie nie wypowiem, ale mam jedną uwagę.

 

Jednak robiąc piramidy swoim dziadkom, i pradziadkom , a dokładniej ich związkom to zawsze wychodziła prawidłowość że np. punkt zwrotny pokrywał się z drogą życia, lub c.p. z d.ż i zawsze któraś z osób miała w swoim portrecie 16.

Czyli były to związki karmiczne.

 

16tka to ciężka wibracja dająca niepowodzenia w związkach. Często osoby z 16tką przyciągają partnera, który je skrzywdzi i zostawi - dlatego te związki są tak trudne. Niektórzy twierdzą, że 16tki przyciągają do siebie osoby z wibracjami "katowskimi" np. damskich bokserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta osoba z 33 ma tej z 16 pomóc w jakiś sposób?

 

Tak. Pewne cechy 33ki (jeśli rzeczywiście jest to 33, a nie 6) pomogą drugiej osobie przerobić negatywy 16tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pewne cechy 33ki (jeśli rzeczywiście jest to 33, a nie 6) pomogą drugiej osobie przerobić negatywy 16tki.

 

Dzięki Seid :) chodziło mi bardziej o osobę, która ma w portrecie 33 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba, która ma 33 dzięki temu też się realizuje - musi się nauczyć cierpliwości i akceptacji wobec tego co robi osoba z 16tką w portrecie.

Zresztą 33ki rzadko decydują się z własnej inicjatywy odejść - dzięki temu 16tka ma hmm idealne warunki do uczenia się bycia w związku (tak to nazwijmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba, która ma 33 dzięki temu też się realizuje - musi się nauczyć cierpliwości i akceptacji wobec tego co robi osoba z 16tką w portrecie.

Zresztą 33ki rzadko decydują się z własnej inicjatywy odejść - dzięki temu 16tka ma hmm idealne warunki do uczenia się bycia w związku (tak to nazwijmy).

 

no to już wszystko wiem :) dzięki :)

na mnie ktoś testuje cierpliwość, jak to przejdę, to już mnie nic nie zagnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ta relacja jest karmiczna? Ja 21.04.1988 On 11.05.1985.

 

tak, jest to relacja karmiczna, Twój Cykl Produktywny pokrywa się z jego Drogą życia (wibracja 3), a suma Waszych dróg wynosi 9.

Do poczytania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!Jestem nowa na tym forum.W zwiazku malzenskim od 20 lat.To jedna wielka hustawka uczuc.Moze mi ktos odpowiedziec czy to zwiazek karmiczny:ja 16.05.1970,maz 11.04.1970.

 

tak, to zw. karmiczny

Wasza suma dróg życia to 7

Ty masz w drodze życia 2 a on w cyklu produktywnym 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że w tym czasie pracuję na swoją przyszłość, czy cos jeszcze sie kryje pod tym znaczeniem?

 

Cykl Produktywny mówi też o tym jakie role społeczne będziesz odgrywać (rola żony, matki etc). Poza tym wskazuje na to co robić aby rozwinąć swoje wrodzone talenty i wyuczone umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pewnie pytanie, które zadam juz nie raz było tutaj na forum, jednak trudno przejrzeć jest wszystkie wątki (zwłaszcza jeśli mają po 150 stron...) z góry więc przepraszam, że powtarzam.

 

Z programu wyliczającego wyszło mi, że jestem w związku karmicznym (czy też relacji karmicznej) z pewnym mężczyzną. Tlumaczyło by to wiele, gdyż zawsze odbierałam naszą relację jako strasznie skomplikowaną. Zaznaczam, że nie jesteśmy (i nigdy nie bylismy) w związku i wogóle znamy się dość krótko.

 

Jak można sprawdzić w jakich punktach zachodzi ta relacja - a dokładniej mówiąc - jaką lekcję trzeba nam przerobic, by uwolinić tę zaleglość? Nie znam się na wyliczeniach numerologicznych, ale będę wdzięczna za jakąś wskazówkę, mówiącą gdzie i jak to odczytać i co z tym dalej zrobić.

 

Dzięki wielkie z góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloto, weź pod uwagę, że z większością ludzi z którymi stykamy się na tym świecie mamy relacje karmiczne. Każde spotkanie jest po coś i dlaczego... czasami pytając nawet kogoś o drogę. Nic nie dzieje się bez przyczyny, zawsze coś dzieje się "dlatego" i "po coś". Może ktoś wkraczać w Twoją drogę życia, aby Cię nauczyć np. szacunku do tego co już posiadasz, albo po to, abyś Ty nauczyła daną osobę radzić sobie...

 

Tutaj kwestie relacji karmicznych są wręcz nadużywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem tutaj nowa, zarówno w temacie jak i na forum. Prosiłabym jednak o interpretację związku: Ja - 18.02.1990, on - 07.06.1987.

 

Z góry dziękuję.

 

Spróbuję jeszcze raz ponowic prośbę;) Daty jak wyżej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiązanie karmiczne jest, ale nie dramatycznie wielkie ;)

 

Dzięki wielkie:)

Ale wygląda na to, że dramatycznie wielkie powiązanie będzie.;) Zdążyło się dramatycznie zakończyć. I naprawić już się tego niestety nie da:(

 

Tak przy okazji: czy to znaczy, że ten związek miał jakieś szanse, ale na przykład to zepsułam w jakiś sposób, czy i tak musiał się zakończyć?

Edytowane przez Stae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kloto, weź pod uwagę, że z większością ludzi z którymi stykamy się na tym świecie mamy relacje karmiczne. Każde spotkanie jest po coś i dlaczego... czasami pytając nawet kogoś o drogę. Nic nie dzieje się bez przyczyny, zawsze coś dzieje się "dlatego" i "po coś". Może ktoś wkraczać w Twoją drogę życia, aby Cię nauczyć np. szacunku do tego co już posiadasz, albo po to, abyś Ty nauczyła daną osobę radzić sobie...

 

Tutaj kwestie relacji karmicznych są wręcz nadużywane.

 

Jasne, że nic nie jest bez przyczyny, czasami jednak pewne osoby, z którymi mamy styczność bardziej wnikają w nasze życie i jesli okazuje sie, że jest to relacja karmiczna, to zaczynamy sie zastanawiać "dlaczego" i "o co w tym chodzi".

 

Wogóle sprawdzając karmę wyliczeniami numerologicznymi z tego co widziałam, brana pod uwagę tylko data urodzenia? Czyli tak naprawdę, jesli wiemy że mamy relację karmiczną z kimś urodzonym w danym dniu, oznacza to, że mamy relacje karmiczne z każdą osobą urodzoną w tym dniu gdziekolwiek na kuli ziemskiej? Jestem bardzo ciekawa opinii na ten temat numerologów, bo tak próbując ogarnąć to na chłopski rozum, to wydaje sie to lekko naciągnięte ;) No ale właśnie - jak to zjawisko tłumaczy numerologia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to zw. karmiczny

Wasza suma dróg życia to 7

Ty masz w drodze życia 2 a on w cyklu produktywnym 2

Tu należy podkreś;lić że karma istnieje i to mocna z 7 jak powiedziano i z 11 tej karmy nie pomija sie ona jest do przepracowania włąśnie "tu i teraz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nic nie jest bez przyczyny, czasami jednak pewne osoby, z którymi mamy styczność bardziej wnikają w nasze życie i jesli okazuje sie, że jest to relacja karmiczna, to zaczynamy sie zastanawiać "dlaczego" i "o co w tym chodzi".

 

Wogóle sprawdzając karmę wyliczeniami numerologicznymi z tego co widziałam, brana pod uwagę tylko data urodzenia? Czyli tak naprawdę, jesli wiemy że mamy relację karmiczną z kimś urodzonym w danym dniu, oznacza to, że mamy relacje karmiczne z każdą osobą urodzoną w tym dniu gdziekolwiek na kuli ziemskiej? Jestem bardzo ciekawa opinii na ten temat numerologów, bo tak próbując ogarnąć to na chłopski rozum, to wydaje sie to lekko naciągnięte ;) No ale właśnie - jak to zjawisko tłumaczy numerologia?

 

Do wyznaczenia karmy wystarczy data natomiast jaka ta karma będzie to już potrzeba nie tylko daty ale wykorzystuje się wibracje imienne łatwiej wtedy sprawdzić spróbuje na przykładzie ci wytłumaczyć rodzą sie bliżniaki data podobna różniąca sie czasem co w numerologi ma niewielkie znaczenie a jedna dzieci są inne i inaczej je odbieramy to wibracje imienne pokazują i naprowadzają jak bedziemy dzieci odbierać :>i chodż oaj będą na nas wpływać to z zupełnie różną siłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaaaaaaardzo ładnie prosiłbym o sprawdzenie :))

 

Ja: 01.10.1990

Ona: 08.11.1991

Masz bardzo ezoteryczną datę :) typowej karmy z nią nie masz raczej pokazane jest takie porozumienie bez słó jakby podświadome

ta dziewczyna musi uważać na tarczyce i wpadke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:)

Ale wygląda na to, że dramatycznie wielkie powiązanie będzie.;) Zdążyło się dramatycznie zakończyć. I naprawić już się tego niestety nie da:(

 

Tak przy okazji: czy to znaczy, że ten związek miał jakieś szanse, ale na przykład to zepsułam w jakiś sposób, czy i tak musiał się zakończyć?

NUmerologia nie przesądza ale mówi o możliwościach do nas należy jaką drogą pójdziemy numerologia to drogowskazy nasze ale drogą sami podążamy jesli chodzi o ten związek to jest tu karma 11 a wasza suma dróg 5 razem to troche wskazuje ze byłby z tego super romans lub związek pełęn temperamentów a co za tym idzie kłótliwopść mogło by być jego wadą a zwariowane pomysły i szybka realizacja brak nudy to zdecydowane jego zalety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to oznacza? jesli mogla bym wiedziec 11 i z 5?

heh zależy jakie macie zawody i jakiścisłe są wasze relacje.... tu może być wspaniały związek ale należało by coś poświącić żeby coś zyskać generalnie dyskusje brak nudy namiętność :) a dokładnie to trzeba by robić dokładną analize :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyznaczenia karmy wystarczy data natomiast jaka ta karma będzie to już potrzeba nie tylko daty ale wykorzystuje się wibracje imienne łatwiej wtedy sprawdzić spróbuje na przykładzie ci wytłumaczyć rodzą sie bliżniaki data podobna różniąca sie czasem co w numerologi ma niewielkie znaczenie a jedna dzieci są inne i inaczej je odbieramy to wibracje imienne pokazują i naprowadzają jak bedziemy dzieci odbierać :>i chodż oaj będą na nas wpływać to z zupełnie różną siłą

 

Aha dzięki, choć raczej chodziło mi o samo wytyczenie karmy :)

A mogłabyś sprawdzić tę moja relację? Ja: 19.11.1983 (6/33) on: 22.04.1982 (1/28); wiem, że wychodzi tu relacja 7/16 ale co to oznacza w takim wielkim skrócie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję !!!

 

Czemu mam ezoteryczną datę ? Co to oznacza ? :D

czemu ? hm bo akurat w taki ciekawy dzień cie mama urodziłą :D a oznacza to że np masz bardzo dobrą intulicje ;)

Edytowane przez Czarna 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem nowa na forum i dopiero od niedawna zaczelam wglebiac sie w tajniki numerologii (jeszcze nie za bardzo udaje mi sie to wszystko ogarnac).

 

Chcialabym poprosic o wyliczenie czy zwiazek Kinga 08/12/1977 i Arnaud 03/12/1975 to karmiczny czy nie.

 

Wiem tez, ze mozna obliczyc dlugosc zwiazku. Czy ktos wiedzialby jak sie to oblicza?

 

Z gory dziekuje bardzo, bo prawde powiedziawszy jestem w duzej kropce odnosnie tego pana, a oboje nie mamy odwagi zerwac a z drugiej strony mam ochote to zrobic (bo zaczynam cierpiec emocjonalnie-super) i nie wiem juz co mam zrobic : czy walczyc jesli jest nadzieja czy zerwac i juz sie nie meczyc?

Z tego co czytalam na forum, nasz zwiazek jest wibracja 9. Jego PZ II jest 7 i wlasnie on do niego wchodzi (bedzie mial 36 lat). Moj PZ II jest 5/14 i juz w nim jestem od 29 roku.

 

Pozdrawiam cieplo

 

PS. Zaczelam nowy watek, ale po namysle wpisalam sie tez tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega60, jedna pani obliczyla mi dlugosc trwania zwiazku w latach (3) z moim bylym partnerem. Tak naprawde bylo to ponad 2 i pol roku. Ona obliczyla to z piramidki albo z czegos innego, ale sie potwierdzilo. Dodam ze ta pani mnie nie znala i nie mogla, bo mieszkam na stale za granica a pani jest w Polsce.

Co o tym myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , liznelam odrobinke "obliczania " karmicznych zwiazkow , i z tego co tu widze Ty jestes 8ka a Twoj partner 1ka , wiec sumujac mamy 9 - czyli karmiczny zwiazek , jesli chciala bys wiedziec cos wiecej i doglebniej , polecam Czarna 17 - ona sie tym zajmuje od zawsze , pomoze Ci :)

Love and Light..

An :oczko2_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem nowa na forum i dopiero od niedawna zaczelam wglebiac sie w tajniki numerologii (jeszcze nie za bardzo udaje mi sie to wszystko ogarnac).

 

Chcialabym poprosic o wyliczenie czy zwiazek Kinga 08/12/1977 i Arnaud 03/12/1975 to karmiczny czy nie.

 

Wiem tez, ze mozna obliczyc dlugosc zwiazku. Czy ktos wiedzialby jak sie to oblicza?

 

Z gory dziekuje bardzo, bo prawde powiedziawszy jestem w duzej kropce odnosnie tego pana, a oboje nie mamy odwagi zerwac a z drugiej strony mam ochote to zrobic (bo zaczynam cierpiec emocjonalnie-super) i nie wiem juz co mam zrobic : czy walczyc jesli jest nadzieja czy zerwac i juz sie nie meczyc?

Z tego co czytalam na forum, nasz zwiazek jest wibracja 9. Jego PZ II jest 7 i wlasnie on do niego wchodzi (bedzie mial 36 lat). Moj PZ II jest 5/14 i juz w nim jestem od 29 roku.

 

Pozdrawiam cieplo

 

PS. Zaczelam nowy watek, ale po namysle wpisalam sie tez tutaj.

 

jak sie meczysz to zerwij...wydaje mi sie ze jezeli ma sie ulozyc to sie ulozy i juz ...nawet jak zerwiecie to sie znowu spotkacie...nic na sile zwyczajnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie meczysz to zerwij...wydaje mi sie ze jezeli ma sie ulozyc to sie ulozy i juz ...nawet jak zerwiecie to sie znowu spotkacie...nic na sile zwyczajnie;)

 

Problem w tym, ze ja i chcialabym i nie chcialabym. A z tym zerwaniem, to ja jesli zerwe, to juz nie wracam, a tu mam wrazenie, ze sie bedzie ciagnelo (z jego strony) i tego chce uniknac.

dzieki za rade i zycze milego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o obliczenie związku-przyjaźni w którym coś jest ja 24.02.1965 on 20.01.1966 Nie wiem jak można to obliczyć, więc proszę o interpretację i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,bardzo bym prosiła o analizę mojej relacji z mężczyzną,czy jest karmiczny,czy można coś w nim zmienic...czy mamy szanse kiedykolwiek byc razem....

ja 22.04.1983

on 06.01.1983

bardzo proszę o analize czy to karmiczny związek czy można nasze relacje naprawic...czy lepiej jeśli odpuszczę i urwę kontakt... Bardzo mi zależy na ocenie... Męczymy się już 2 lata...dziękuje serdecznie za pomoc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mi może wyjasnić dlaczego jest tak w tych związakach karmicznych.

Dlaczego ja mam mieć zle przez to że ktos kiedys żle postepował i ja teraz musze ponosic za to skutki?!

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Chciałabym poprosić o analizę mojego związku:

 

Ja - Ewelina 28.04.1988

On - Jerome 07.11.1973

 

nie jesteście związkiem karmicznym nie łączy was żadna karma. Tobie wychodzi lepiej życie za granicą niż w Polsce (chyba nawet teraz przebywasz za granicą za kila lat czeka cie takie posiwecenie siebie dla ludzi ale dzięki temu skorzystasz za równo mentalnie jak i materialnie.

 

 

Pan jest starą duszą posiada dużą wiedzę o życiu prawdopodobnie jest dla Ciebie typem mistrza życiowego, dużo swojego życia poświecą dla innych poza tym ma sytuację bycia pod zasięgiem dwóch domów i nie wie który wybrać.

 

tyle wystarczy...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteście związkiem karmicznym nie łączy was żadna karma. Tobie wychodzi lepiej życie za granicą niż w Polsce (chyba nawet teraz przebywasz za granicą za kila lat czeka cie takie posiwecenie siebie dla ludzi ale dzięki temu skorzystasz za równo mentalnie jak i materialnie.

 

 

Pan jest starą duszą posiada dużą wiedzę o życiu prawdopodobnie jest dla Ciebie typem mistrza życiowego, dużo swojego życia poświecą dla innych poza tym ma sytuację bycia pod zasięgiem dwóch domów i nie wie który wybrać.

 

tyle wystarczy...

 

pozdrawiam

 

 

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

 

To prawda, od dłuższego czasu w Polsce nic nie układa mi się tak jakbym chciała. Myślę o wyjedzie za granicę. Waham się pomiędzy Francją a Anglią.

 

Tak, on jest pod zasięgiem dwóch domów, pewnie się waha, chociaż mi próbuje swoim zachowaniem dać do zrozumienia, że wybrał dom i nie jest to dom ze mną...sama nie wiem co robić, czekać na niego czy nie, rozmawiać z nim czy zostawić samego...jestem zagubiona, ale nie chcę a może raczej nie potrafię teraz zakończyć tej relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

 

To prawda, od dłuższego czasu w Polsce nic nie układa mi się tak jakbym chciała. Myślę o wyjedzie za granicę. Waham się pomiędzy Francją a Anglią.

 

Tak, on jest pod zasięgiem dwóch domów, pewnie się waha, chociaż mi próbuje swoim zachowaniem dać do zrozumienia, że wybrał dom i nie jest to dom ze mną...sama nie wiem co robić, czekać na niego czy nie, rozmawiać z nim czy zostawić samego...jestem zagubiona, ale nie chcę a może raczej nie potrafię teraz zakończyć tej relacji.

 

jeśli wybrał to nie czekaj ciężko będzie ale przed tobą nowe lepsze życie.... ;) ?Na prawdę odkreśl to co było grubą krechą... i żyj pełnią życia.

 

Moim zdaniem gdziekolwiek nie pojedziesz to będzie ok. ogólnie życie za granicami kraju służy ci bardziej. Jedz tam gdzie bardziej pasuje Ci kultura i codzienność.

I pamiętaj

To tobie w życiu ma być dobrze... nigdy nie żałuj mężczyzny... tym bardziej jeśli nie potrafił Cie docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o analizę mojego związku.

Joanna ur 12.10.1977

Bartosz ur 21.03.1980

Czy to jest związek karmiczny.

Dziękuję.

 

tak związek karmiczny o wibracji nr 7/16

poczytaj sobie o tym związku na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę spłacić swój dług i o co chodzi...lata puste.

 

o jaki dług Ci chodzi??

 

w tym związku spotykacie się po coś i rozstajecie

czasami jest to chwilowa nauka życia, czasem po to by mieć dzieci... nie da się odgadnąć po cho akurat spotkałaś tego faceta. Sama powinnaś wyciągnąć wnioski co ci on daje i czego się przy nim nauczyłaś.

 

lata puste to czas w którym nie należy zaczynać jakichkolwiek przedsięwzięć, będą one szły z niepowodzeniem, coś na zasadzie chudych lat.

 

Ponadto przeczytaj regulamin. Pisząc w tym wątku powinnaś podziękować za odpowiedz.. Kolejne pytania stawiasz a gdzie podziękowanie za poświęcony czas?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaki dług Ci chodzi??

 

w tym związku spotykacie się po coś i rozstajecie

czasami jest to chwilowa nauka życia, czasem po to by mieć dzieci... nie da się odgadnąć po cho akurat spotkałaś tego faceta. Sama powinnaś wyciągnąć wnioski co ci on daje i czego się przy nim nauczyłaś.

 

lata puste to czas w którym nie należy zaczynać jakichkolwiek przedsięwzięć, będą one szły z niepowodzeniem, coś na zasadzie chudych lat.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Rok temu Rozstalismy się na kilka miesięcy. Teraz jesteśmy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam ostatnio pewien dylemat. Odnowilem ostatnio kontakt z dawna znajomą (całkowity zbieg okoliczności) no i kontakt nam sie rozwija w szybkim tempie. Wszystko jest fajnie, ale czuję sie jakbym miał deja vu. Ona zachowuje sie identycznie jak jedna z moich byłych. Doslownie ich reakcje, poglądy, charakter sa praktycznie takie same. Mało tego, znam jeszcze jedną dziewczynę (sporo starsza ode mnie), która ma też taki charakter,. Z tą akurat nigdy do niczego nie doszło, ale bardzo prawdopodobne, że tylko przez różnicę wieku. w każdym razie teraz to jest trzecia z kolei dziewczyna posiadająca określone cechy, zachowania i pogląd na świat. Uświadomiłem sobie to wczoraj i tym samym naszły mnie mysli czy to nie jest przypadkiem karma, albo jakaś lekcja, którą muszę odrobić, skoro na mojej drodze po raz trzeci pojawia sie ktoś taki? Z byłą dałem ciała na nie jednym polu, on a zresztą też. Co o tym myślicie? Nasze daty urodzenia 21-03-1985 i 29-08-1986.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21-03-1985 i 29-08-1986 tak jest to związek karmiczny

 

Ok, dzieki za informację. Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej w tym temacie i tym konkretnym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Ramzes69 Dla mnie to jest związek karmiczny o liczbie 9. Pierwsza osoba jest 2/11 druga jest 7, co w połączeniu daje 9 :) To jest związek lekcja, możesz poczytać o tym w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry, dobry wieczór.

Liczę sobie i liczę, ale chciałabym żeby ktoś bardziej biegły w tej sztuce mógł potwierdzić (lub ew. zaprzeczyć :) ) - czy jest to związek karmiczny?

5.10.1991 i 17.5.1990.

 

Z tego co kiedyś usłyszałam tak - byliśmy rodzeństwem w poprzednim wcieleniu. Jednak jest to relacja tak... hm... intensywna i dynamiczna gdzie obie strony bardzo napędzają siebie nawzajem do działania. Na dodatek wzajemnie mamy podobne problemy zdrowotne - jedno ciągnie drugie.

A do tego... fajerwerki jeśli chodzi o potrzebę wzajemnej bliskości to temat długi i szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dobry wieczór.

Liczę sobie i liczę, ale chciałabym żeby ktoś bardziej biegły w tej sztuce mógł potwierdzić (lub ew. zaprzeczyć :) ) - czy jest to związek karmiczny?

5.10.1991 i 17.5.1990.

 

Z tego co kiedyś usłyszałam tak - byliśmy rodzeństwem w poprzednim wcieleniu. Jednak jest to relacja tak... hm... intensywna i dynamiczna gdzie obie strony bardzo napędzają siebie nawzajem do działania. Na dodatek wzajemnie mamy podobne problemy zdrowotne - jedno ciągnie drugie.

A do tego... fajerwerki jeśli chodzi o potrzebę wzajemnej bliskości to temat długi i szeroki.

 

tak związek karmiczny intensywny polegający na karmczności klucza wcieleń i cyklów produkcyjnych do drogi życia.

Pierwsza osoba Droga życia w cyklu produktywnym osoby 2 oraz cykl produktywny w drodze życia 2 osoby. A wspólna droga życia to 4/13.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pojawiła się pewna osoba w moim życiu.Wszystko wskazuje,że to związek karmiczny.Jednak chce się upewnić czy tak rzeczywiście jest i co musimy przerobić. Nasze daty: 06.08 1964 i 23.06 1964. Bardzo dziekuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivone2 - Dzięki wielkie.

 

Czyli jak rozumiem (i sobie zinterpretowałam) ta relacja karmiczna związana jest z cierpliwym budowaniem związku i ewentualnie wspólnej pracy, twórczości, dzielenia się swoją pracą z innymi (nauczaniem?), inspirowaniem innych?

Zapewne dość powierzchownie to określiłam...

 

I mam takie pytanie - może nie na miejscu w tym wątku - kiedyś czytałam, że w numerologii należy przekształcić datę z kalendarza solarnego na lunarny. Czy rzeczywiście, czy są to tzw. "różne szkoły"?

Wg. kalendarza solarnego jestem 8, a wg. lunarnego 11. Przyznam, że 11 jest trafnym opisem mojej osobowości i skłonności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pojawiła się pewna osoba w moim życiu.Wszystko wskazuje,że to związek karmiczny.Jednak chce się upewnić czy tak rzeczywiście jest i co musimy przerobić. Nasze daty: 06.08 1964 i 23.06 1964. Bardzo dziekuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

 

nie wiem skąd pojawiały sie informacje o związku karmicznym u osób z data ur. wymienioną powyżej. JA tu karmy nie widzę. Ani związku karmicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivone2 - Dzięki wielkie.

 

Czyli jak rozumiem (i sobie zinterpretowałam) ta relacja karmiczna związana jest z cierpliwym budowaniem związku i ewentualnie wspólnej pracy, twórczości, dzielenia się swoją pracą z innymi (nauczaniem?), inspirowaniem innych?

Zapewne dość powierzchownie to określiłam...

 

I mam takie pytanie - może nie na miejscu w tym wątku - kiedyś czytałam, że w numerologii należy przekształcić datę z kalendarza solarnego na lunarny. Czy rzeczywiście, czy są to tzw. "różne szkoły"?

Wg. kalendarza solarnego jestem 8, a wg. lunarnego 11. Przyznam, że 11 jest trafnym opisem mojej osobowości i skłonności.

 

ad 1. TAK

 

Aa 2. ja stosuję normalne oparcie na liczbach czyli jak domniemam solarnego kalendarza. Ponadto wiele książek i publikacji czytałam na temat numerologi ale o tym co piszesz słyszę po raz 1. Na to jaka jesteś wpływa wiele czynników np. imię i nazwisko, data urodzenia miejsce urodzenia, a nawet jeśli zmieniasz nazwisko to tez w pewien sposób sie zmieniasz. Nic nie przekształcam czytam z liczb i tyle.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd pojawiały sie informacje o związku karmicznym u osób z data ur. wymienioną powyżej. JA tu karmy nie widzę. Ani związku karmicznego.

 

Dziękuję Ivone2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę napisać mi czy ja ur 24.02.1965 i mój partner ur 20.01. 1966 jesteśmy w związku karmicznym a jeśli tak to w jakim. Jesteśmy ze sobą od pięciu lat

 

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę napisać mi czy ja ur 24.02.1965 i mój partner ur 20.01. 1966 jesteśmy w związku karmicznym a jeśli tak to w jakim. Jesteśmy ze sobą od pięciu lat

 

 

Z góry dziękuję

 

TY Asunta11 dostałaś ju kilkukrotnie wyczerpująca odpowiedz wiec proszę nie zaśmiecaj forum swoimi identycznymi pytaniami, oraz szanuj czas ludzi którzy Ci pomagają i interpretują twoją piramidę. To nie trwa 5 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo proszę o sprawdzenie czy mój związek jest karmiczny i ew. co mamy do przerobienia.

Iwona 11.10.1984

Michał 26.07.1980

I jeśli nie sprawiłoby to problemu, proszę także o portret numerologiczny dla nas obojga.

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo proszę o sprawdzenie czy mój związek jest karmiczny i ew. co mamy do przerobienia.

Iwona 11.10.1984

Michał 26.07.1980

I jeśli nie sprawiłoby to problemu, proszę także o portret numerologiczny dla nas obojga.

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

 

Portren numerologiczny pochłania bardzo dużo czasu a na niego składa sie nie tylko data urodzenia dane są nie pełne w związku z tym portretu nie zrobię.

Jeśli chodzi o związek to nie jest on karmiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Każda relacja jest, w pewien sposób, karmiczna, bo albo pochodzi z przeszłości, albo będzie wiązała się z przyszłością. Tzn. prawdopodobieństwo tego, że będzie wiązała się z przyszłością jest duże(mówię oczywiście o przyszłych wcieleniach). No, chyba, że ktoś już nie będzie więcej inkarnował.

 

Nie każda relacja czy związek jest karmiczna. Czasem wspólne życie nie ma żadnej zależności karmicznej. Prawdopodobieństwo, co do przyszłych karm istnieje. Nie da się żyć, nie popełniając błędów, nie można tworzyć negatywnych emocji, itp. Jak już wspomniałem wcześniej, można żyć w związku czy w relacji bez obciążeń karmicznych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...