Skocz do zawartości

związki karmiczne


kudlisekola

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie;*:) Jestem tu nowa i bardzo licze na pomoc. Poznałam swojego chłopka mając 12 lat i od tego czasu jestesmy nierozłączni, a mineło już 8 lat. CZy jakas dobra duszyczka obliczy mi czy to związek karmiczny? Kamila 10.02.1990 i Mieszko 21.01.1988. Ja jestem numerologiczną 22 , a on 3... Nasza suma zwiazku to 7;( przeczytalam gdzies, ze to bardzo zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

oprócz tego, że powielasz posty to... związek 7/16 jest związkiem karmicznym i dosyć trudnym

u Ciebie oprócz tego jest jeszcze karma z 3 i 4 przeplatanka taka.

 

Co do związku 7/16 to parę pięter wyżej Pysiaczek skopiowała analizę takiego związku, który został opracowany przez Tarocistkę Danutę.

 

To nie jest tak, że bardzo źle. Są lekcje, które będziecie musieli przepracować, coś "przerobić" i gdy to w jakiś sposób dokona się, wasz związek będzie mocniejszy, albo się rozpadnie.

Wszystko będzie zależeć od waszej postawy wobec miłości, czy wyzbędziecie się egoizmu, czy nauczycie się wzajemnego szacunku.

 

Musisz mieć też na uwadze że Twoja droga życia to 4... na 22 będziesz musiała ciężko zapracować.

Edytowane przez arabika
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! czy mogłabym prosić czy jestem w związku karmicznym ja 3.03.1985, on 29.04.1981 :chytry_na:

 

 

Pierwsza osoba: 3.03.1985

Druga osoba: 29.04.1981

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/20/29

Druga osoba: 7/16/25/34/43/52

Suma dróg życia: 9/18/27/36/45/54/63/72/81

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/20/29

1PZ: 6

CP: 3

 

Druga osoba

DZ: 7/16/25/34/43/52

1PZ: 6/15/33

CP: 2/11/29

 

 

Wibracja związku 9

 

Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Ponadto druga osoba ma karmiczną 16 w Drodze Życia, która zapowiada regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliśmy czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają nas trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem czy mam wierzyc w tą numerologie:) u mnie sie nic nie zgadza. Jestem ze swoim chłopakiem juz z 7 lat i się nie kłucimy wcale wrecz uwazam, ze jestesmy godni do nasladowania dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem czy mam wierzyc w tą numerologie:) u mnie sie nic nie zgadza. Jestem ze swoim chłopakiem juz z 7 lat i się nie kłucimy wcale wrecz uwazam, ze jestesmy godni do nasladowania dla innych.

 

No i fajnie.W Waszym przypadku duze znaczenie ma tutaj wibracja 3 ktora jest jak ja ja nazywam najbardziej radosno i pozytywna z calej skali numerlogicznej. Nie ma wiekszych optymistow niz osoby o tej wibracji .Twoj parner ma ja nie tylko w drodze zycia ale i w dniu urodzin 21/3 ,natomiast u Ciebie jest ona jako wibracja wcielenia.Obydwoje wiec macie ja mocno usadowiona.Z mojego doswiadczenia ,ale nie tylko, osoby pozytywnie wibrujace z ta liczba moga wlasciwie dogadac sie i zyc z kazda inna wibracja .Wracajac jednak do Waszego zwiazku pomijajac jego karmicznosc ,ze w pozniejszym okresie szczegolnie jesli chodzi o Twojego partnera w drugim PZ pojawia sie u niego 11 ,a to sygnał ,ze nalezy trzymac reke na pulsie tym bardziej ,ze w wyzwaniu pierwszym ma 2,a Ty w wyzwaniu glownym 6.No ale moze nie wywołujmy ,,wilka z lasu,, i cieszcie sie tym co teraz macie :)pozdrawiam

 

Ps.Jeszcze pare słow na temat tej tak bardzo nielubianej siodemki. Otóz 7 jako liczba zwiazku nie swiadczy ,ze ten zwiazek bedzie od razu zły.Jerst to zwiazek w ktorym ogromna role odgrywa dopasowanie duchowe i intelektualne parterow.Jezeli obydwoje w jednakowym stopniu rozwijaja sie pod tym wzgledem ,dojrzewaja wewnetrznie ,zmieniaja sie w pozytywym znaczeniu to moze to byc naprawde piekny zwiazek ,choc niełatwy.Ale dojrzewanie czasem bywa bolesne.Jezeli ta transformacja jest negatywna to nastepuje rozpad zwiazku.Ja licze u Was na te Wasze pozytywne trojeczki,a wiec szukanie tego co łaczy ,na ten optymizm,kreatywnosc ,chec zmian i ciaglego rozwoju duchowego i inelektualnego,ze dzieki temu Wasza milosc przetrwa ,dojrzeje i umocni sie:)

Edytowane przez czarodziejka9
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie.W Waszym przypadku duze znaczenie ma tutaj wibracja 3 ktora jest jak ja ja nazywam najbardziej radosno i pozytywna z calej skali numerlogicznej. Nie ma wiekszych optymistow niz osoby o tej wibracji .Twoj parner ma ja nie tylko w drodze zycia ale i w dniu urodzin 21/3 ,natomiast u Ciebie jest ona jako wibracja wcielenia.Obydwoje wiec macie ja mocno usadowiona.Z mojego doswiadczenia ,ale nie tylko, osoby pozytywnie wibrujace z ta liczba moga wlasciwie dogadac sie i zyc z kazda inna wibracja .Wracajac jednak do Waszego zwiazku pomijajac jego karmicznosc ,ze w pozniejszym okresie szczegolnie jesli chodzi o Twojego partnera w drugim PZ pojawia sie u niego 11 ,a to sygnał ,ze nalezy trzymac reke na pulsie tym bardziej ,ze w wyzwaniu pierwszym ma 2,a Ty w wyzwaniu glownym 6.No ale moze nie wywołujmy ,,wilka z lasu,, i cieszcie sie tym co teraz macie :)pozdrawiam

 

;) Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, ale co to oznacza, ze pojawia sie u niego 11 i te wyzwania?:P Ta numerologia jest taka skomplikowana:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

;) Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, ale co to oznacza, ze pojawia sie u niego 11 i te wyzwania?:P Ta numerologia jest taka skomplikowana:P

 

Tak w skrocie to Punty Zwrotne to jak pory roku ktore przynosza zmiany.U Twojego partnera II Pz zaczyna sie około 33 roku zycia i ma on charakter szostkowy ,a to znaczy ,ze przejscie z jednego puntu do drugiego bedzie sie odbywało poprzez roznorakie wybory np. miłosci ,rodziny itd,itd. To tak jak stanie na skrzyzowaniu: jedna droge mamy za soba tzn. te ktora dotychczas szlismy ,a przed soba dwie inne i musimy wybrac.Jezeli dotychczasowa droga i to co przezylismy na tej drodze było dobre ,rozwijało nas w pozytywnym znaczeniu to wybierzemy droge ktora jest kontynuacja poprzedniej ale na wyzszym poziomie,a wiec takiej ktora bedzie nas samych ,nasz zwiazek itp. rozwijała na wyzszym poziomie.Pod wpływem tej 11(liczba mistrzowska ,duchowa) musimy ten zwiazek nie tylko duchowo wzmocnic , rozwinąć ale zaczac dawac z siebie jak najwięcej innym.Mozemy to zrobic tylko wtedy jesli dotychcasowe nasze wybory były pozytywne ,dobre itd.bo z dobrego mozemy przejsc na bardzo dobre ,wyzsze pietro.A co gdy dotychczas cos było tylko dostarteczne lub złe ?Nie mozemy z bardzo niskiego pułapu przeskoczyc na najwyższy, bo brak nam pośrednich ,, strzebli".Ich nie przepracowalismy.Wtedy zazwyczaj spadamy na nizszy poziom ,zaczynamy od zera zrywajac z tym co było dotychczas, bo w tym miejscu ktorym jestesmy nie mozemy dalej tkwic.No i wlasnie rozwody ,rozpady ,straty to jest rowniez dzialqanie tej 11.Albo wywyzsza ,albo niszczy jesli bylo złe.Ktos kto ma ta 11w PZ to jest to rowniez taka informacja ,ze jezeli dotychczasowy zwiazek był zły i sie rozpadł to mamy druga szanse na nowy zwiazek i to bedzie ten zwiazek ktory przyniesie nam satysfakcje.

A wyzwania to przeszkody do pokonania .Im szybciej zrozumiemy sens tych przeszkod i zaczniemy z nimi walczyc ,pokonamy je, to tym szybciej sie od nich uwolnimy.Jezeli nie to beda one sie powtarzac az zrozumiemy ich sens.

Wyzwanie o wibracji 2 jezeli chodzi o zwiazek to nauczenie sie wspolpracy ,sluchania nawzajem,rozpoznawani swoich potrzeb itd.to bardzo wazne w zwiazku dwojga ;ludzi bo jak tego brak to nie mozna nazwac go zwiazkem.A 6 to wibracja rowniez z tych emocjonalnych ,rodzinnych . Gdy jest na minusie to znaczy ,ze musimy nie tylko nauczyc sie dokonywania wyborow ,podejmowania decyzji ,ale takze nie bac sie wziasc odpowiedzialnosci za rodzine ,nie bac sie załozyc tej rodziny.Jak widzisz u Twojego chłopaka wystepuja 3 najwazniejsze wibracje mówiące o głębokich związkach uczuciowych, emocjonalnych tzn. 11-stka PZ,2 i 6 w wyzwaniach.No i wlasnie to Ci chcialam przezkazac w poprzednim poscie.Znajac teraz zagrozenia ,wyzwania nalezy nad nimi pracowac ,zmierzyc sie no i zwyciezyc.:)Najpierw nalezy poznac aby wiedziec z czym sie zmierzyc . Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Edytowane przez czarodziejka9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo proszę o pomoc , czy ktoś mógłby mi pomóc i obliczył czy mam związek karmiczny z moim partnerem? Połączyło nas bardzo głębokie uczucie niemalże od razu i to w bardzo niesprzyjających dla nas obojga okolicznościach czasowych, kiedy nie byliśmy gotowi na nowe relacje. Nasze życie jest jak sinusoida , ale mimo wszystkich przeciwności i wielu sprzeczności między nami nadal kochamy się jak szaleni. I w kółko albo jest wybuch uczucia albo oddalamy się od siebie i ranimy . I tak w kółko. Na dodatek spodziewamy się dziecka , które ma na świat przyjśc według obliczeń lekarskich w jego datę urodzin...

Ja 17.06.1983 Izabela on 31.08.1976 Dariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo prosze o interpretację. W pewnym programie do obliczen numerologicznych wpisalam dane dwoch osob.Zwiazek ewidentnie karmiczny.

Pierwsza osoba: 4/13/31/49

Druga osoba: 4/13/22

Suma drog zycia: 8/17/26/35/44/53/62/71

Zwiazek karmiczn: tak

Osoba pierwsza :

DZ: 4/13/31/49

1PZ: 7/25

CP: 6/24

Druga osoba:

DZ: 4/13/22

1PZ: 4

CP: 1

Pierwsza osoba ur.24.01.1977, druga 01.03.1971

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o sprawdzenie karmy?

 

28.12.1989

11.01.1990

 

 

 

Pierwsza osoba: 28.12.1989

Druga osoba: 11.01.1990

 

Drogi życia

Pierwsza osoba:4/13/22/31/40/49/58/67

Druga osoba: 4/13/22/31

Suma dróg życia: 8/17/26/35/44/53/62/71/80/89/98

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 4/13/22/31/40/49/58/67

1PZ: 4/13/22/31/40

CP: 1/10/28

 

Druga osoba

DZ: 4/13/22/31

1PZ: 3/12

CP: 2/11

 

Wibracja związku 8

 

8 to bardzo silna wibracja, bardzo sprawcza wibracja, czyli związek ludzi, który jest określony wibracją 8 jest przede wszystkim związkiem, w którym dzieją się rzeczy materializujące naszą przyszłość. Stąd małżeństwa zawarte o wspólnej wibracji 8 bardzo często łączy przestrzeń zawodowa.

Co należy robić w związku sygnowanym wibracją 8 ?

Jeśli tworzymy wspólną przestrzeń, jeśli realizujemy marzenia to dobrze żeby to były wspólne marzenia, a nie żeby jedna osoba wykorzystywała drugą do swoich celów.

8 jest wibracją wspólną dla związku jak również informacją, że związek, który realizujemy nie jest obojętny w kontekście ludzi, którzy wokół nas żyją.

8 to również karma rodziny, która bardzo często wskazuje na konieczność przełamania schematu, dlatego jeśli ktokolwiek wchodzi w relację opartą o wibrację 8 dobrze, żeby rozeznał się, jakiego rodzaju spuścizna karmiczna przypisana jest do jego rodziny.

Są to również związki, gdzie bardzo często partnerzy tworzą tzw. team czyli jeden ma pomysł, drugi ma energię do jego realizowania. Natomiast jeśli występuje sytuacja gdzie w związku jest dwóch „dyrektorów”, wtedy zwykle decyzje są niekompatybilne. W takim związku już na samym początku należy ustalić kto jest przewodnikiem stada.

Wibracja 8 gwarantuje swoim podopiecznym sukces materialny pod warunkiem, że nie dojdzie do konfliktu interesów. To też wibracja, która pozwala małżonką zbudować wspólny dom na wysokim poziomie. Rodzina naznaczona wibracją 8 może wchodzić w pewien rodzaju rygoru w wychowaniu potomstwa, jeśli uda się nam jednak złamać tą strukturę rodową wtedy związek jest nie do rozerwania.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

We wspólnej Drodze Życia macie 26 zapowiadająca cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

Ponadto oboje w Drodze Życia macie 13 wyrażającą tzw. Długi Karmiczne, wskazuje na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję - chociaż szczerze mówiąc spodziewałam się innej odpowiedzi, gdyż przyciąganie i wszystkie inne znaki na ziemi i niebie mówią że jest to bardzo silny związek dusz...hmmm...może ktoś ma jakiś inny pogląd - ale odrazu mówię że nie chcę na siłę czegokolwiek udowadniać poprostu chcę poukładać w myślach ten trwający już od ponad 10 lat związek dusz (chociaż w realnym życiu każde z nich ma życie z innymi partnerami0

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuję na tym forum wyrój ludzi, którzy pragną dowiedzieć się, że ich związek jest karmiczny i innej odpowiedzi nie odpuszczają... związek karmicznych nie jest cudownością tego wszechświata, nie mylcie tego z miłością karmiczną!

Relacje karmiczne rzadko należą do szczęśliwych, a jeszcze rzadziej łatwych i przyjemnych. To relacja dwóch dusz, które spotkały się w tym wcieleniu po to, aby razem coś odpracować, przerobić, odrobić zadanie, które w poprzednim wcieleniu nie udało im się zrobić. To spotkanie dwóch ludzi w jakimś celu, "po coś" i "dlatego", które jak już "dokona się" osoby te rozstają się, bo zadanie zostało wykonane.

Często to bolesna walka, wzajemna nauka, wyboista, kamienista droga przez ciernie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodziło Ci o mnie i o to że nie odpuszczam i koniecznie chcę się dowiedzieć że mój związek jest karmiczny to pomyłka - zresztą już w poprzednim poście napisałam że nie chcę na siłę tego udowadniać czy posprawdzać coś aby koniecznie tak wyszło... Właśnie dlatego, że są to bolesne przeżycia, cierpienie i codzienna bolesna walka z uczuciem od ponad 10 lat - właśnie dlatego wydawało mi się że ma to coś wspólnego ze związkiem karmicznym...nie dlatego, że uważam że związki karmiczne to coś tak cudownego i że to właśnie i nic więcej chcę przyjąć do wiadomości.

Szukam odpowiedzi dlaczego tak jest... nie stawiam diagnozy bo się na tym nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam to ogólnie... w większości ludzie nie wiedzą w ogóle co to jest prawo karmy, karma, co oznacza słowo "karmiczność" itd. skąd to sie bierze i dlaczego.....

 

Apilara, w Twoim wypadku i w ogóle musisz wsiąść pod uwagę jeszcze 3 opcje:

- analiza numerologiczna z samej daty urodzenia to odpowiedź nie do końca wiarygodna (w analizach numerologicznych wykorzystuje się jeszcze wszystkie imiona, nazwiska), pełna analiza mogłaby pokazać ewentualne powiązania między wami

- partnerska analiza astrologiczna jest w stanie pokazać czy osoby są powiązane karmicznie, jakie są ich wzajemne oddziaływania na siebie, jaki cel ma ich związek, czy też spotkanie na tym świecie itd.

no i trzecia opcja to, że... "grabicie" sobie na przyszłe wcielenie...

 

A życie... a życie nas zwyczajnie i nadzwyczajnie testuje, sprawdza naszą wytrzymałość, umiejętność radzenia sobie z wszelkimi pokusami itd.

nie zdziwiłabym się, gdybyś z oficjalnym partnerem była właśnie w silnej relacji partnerskiej....

 

pozdr.

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzięki...właśnie obawiam się o to "grabienie" na przyszłe wcielenia (bo rozumiem , że ma to wydźwięk negatywny - w sensie że będziemy musieli tą relację odpracować w przyszłym wcieleniu...)

Jeżeli chodzi o partnera oficjalnego to co oznacza ta silna relacja partnerska - chodzi Ci o to że musiałabym zrobić analizę z dat urodzenia oraz imion i nazwisk ? No i co w ogóle to oznacza (przeczytam pewnie o tym w necie ale teraz akurat na szybko nie mam czasu)

I jeszcze jedno pytanie czy wspólną drogę życiową oblicza się w numerologii z dodania liczb dróg życiowych danych partnerów. Bo jeżeli tak to ja jestem 11, "partner duchowy" to 1 a partner oficjalny to 5. Może coś z tego zrozumiesz... Dzięki. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jak jaka ta relacja jest teraz (z przyjacielem)

wiesz co... powyżej 10 postów można pisać pw, popracuj trochę na forum i napisz do mnie, bo nie chcę o pewnych sprawach pisać tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok popracuję ;) a tak w ogóle to od kiedy interesujesz się numerologią i tymi sprawami ? Powiem Ci że co jakiś czas u mnie w życiu następuje taki czas zwracania się ku duchowości ale muszę powiedzieć że nie jest to trwałe. ..Jak przeczytałam opis mojej drogi czy też mojej osobowości jako 11 to muszę powiedzieć że wiele rzeczy się wyjaśnia :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok popracuję ;) a tak w ogóle to od kiedy interesujesz się numerologią i tymi sprawami ? Powiem Ci że co jakiś czas u mnie w życiu następuje taki czas zwracania się ku duchowości ale muszę powiedzieć że nie jest to trwałe. ..Jak przeczytałam opis mojej drogi czy też mojej osobowości jako 11 to muszę powiedzieć że wiele rzeczy się wyjaśnia :) Pozdrawiam :)

 

zdecydowanie wolę astrologię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

ja bym chciała wiedzieć czy jest to relacja karmiczna

16 11 1989

25 09 1990

z góry dziękuję :)

 

 

Pierwsza osoba: 25 09 1990

Druga osoba: 16 11 1989

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35/44/53

Druga osoba: 9/18/27/36/45/54

Suma dróg życia: 8/17/26/35/44/53/62/71/8089/98

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/26/35/44/53

1PZ: 7/16/34

CP: 7/25

 

Druga osoba

DZ: 9/18/27/36/45/54

1PZ: 9/18/27

CP: 7/16

 

 

Wibracja związku 8

 

8 to bardzo silna wibracja, bardzo sprawcza wibracja, czyli związek ludzi, który jest określony wibracją 8 jest przede wszystkim związkiem, w którym dzieją się rzeczy materializujące naszą przyszłość. Stąd małżeństwa zawarte o wspólnej wibracji 8 bardzo często łączy przestrzeń zawodowa.

Co należy robić w związku sygnowanym wibracją 8 ?

Jeśli tworzymy wspólną przestrzeń, jeśli realizujemy marzenia to dobrze żeby to były wspólne marzenia, a nie żeby jedna osoba wykorzystywała drugą do swoich celów.

8 jest wibracją wspólną dla związku jak również informacją, że związek, który realizujemy nie jest obojętny w kontekście ludzi, którzy wokół nas żyją.

8 to również karma rodziny, która bardzo często wskazuje na konieczność przełamania schematu, dlatego jeśli ktokolwiek wchodzi w relację opartą o wibrację 8 dobrze, żeby rozeznał się, jakiego rodzaju spuścizna karmiczna przypisana jest do jego rodziny.

Są to również związki, gdzie bardzo często partnerzy tworzą tzw. team czyli jeden ma pomysł, drugi ma energię do jego realizowania. Natomiast jeśli występuje sytuacja gdzie w związku jest dwóch „dyrektorów”, wtedy zwykle decyzje są niekompatybilne. W takim związku już na samym początku należy ustalić kto jest przewodnikiem stada.

Wibracja 8 gwarantuje swoim podopiecznym sukces materialny pod warunkiem, że nie dojdzie do konfliktu interesów. To też wibracja, która pozwala małżonką zbudować wspólny dom na wysokim poziomie. Rodzina naznaczona wibracją 8 może wchodzić w pewien rodzaju rygoru w wychowaniu potomstwa, jeśli uda się nam jednak złamać tą strukturę rodową wtedy związek jest nie do rozerwania.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

We Wspólnej Drodze Życia macie karmiczną 26 (Pierwsza osoba ma ją również w swojej Drodze Życia) zapowiada ona cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

Pierwsza osoba ma karmiczną 16 I Punkcie Zwrotnym, a Druga Osoba ma ją w Cyklu Produktywnym. 16 wyraża Długi Karmiczne, zapowiada regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

 

Pierwsza Osoba jest autorytetem, stabilną, zdyscyplinowaną i inteligentną osoba.

Zmysł praktyczny połączony z wytrwałością czyni z niej oparcie dla partnera. Potrzebuje niezależności w podejmowaniu decyzji, aby czuć, że kieruje swoim życiem. Potrafi dać partnerowi realną ocenę sytuacji.

Druga Osoba jest filozofem poszukującym sensu życia poza pięcioma zmysłami. Przywiązuje dużą wagę do szczegółów, jest perfekcjonistą, nie lubi, gdy ktokolwiek przesuwa jej rzeczy. Lubi samotność cichego konta czasu tylko dla siebie, aby uczyć się i rozwijać własne zainteresowania.

Wraz z Pierwsza Osobą lubi aktywność fizyczną i przestrzeń.

W takim związku Partnerzy porozumiewają się duchowo i świetnie współpracują w imię idei.

Pierwsza Osoba nie może sobie pozwolić na egocentryzm, napięcia wewnętrzne, zazdrość, nieczułość, surowość, nieuczciwość. konserwatyzm, obojętność, milczenie i ekstremizm.

Druga natomiast powinna powstrzymać zarozumialstwo, nadmiar ambicji, egocentryzm wystrzegać się samotności i nadaktywności, aby nie popaść w uzależnienia.

Partnerstwo to jest wyjątkowym zespoleniem bardzo uduchowionych istot, które potrafią stworzyć inteligentny, wspierający się związek. Oboje potrzebujecie komunikacji swoich emocji i potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

proszę cię pysiaczku o sprawdzenie karmiczności pomiędzy osobami:

 

21.04.1995 - ona

28.10.1995 - on

 

z góry dziękuję :D

 

 

Nie jesteście zwiazkiem karmicznym.

 

Wibracja związku 3

 

3 jest wibracją jowiszową, artystyczną. Wprowadza do związku nadmiar ludzi, wprowadza ten moment, gdzie dość trudno jest o intymność, o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek, w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju.

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi wnosi niebezpieczeństwo układów trójkątnych, nie tylko trójkąty damsko – męskie. Te trójkąty są również wpisane, jako sytuacja obecności naszych rodziców, naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.

Bardzo fajna wibracja, jeśli chodzi o związki, które są związkami wolnymi, nieformalnymi, gdzie tworzymy przestrzeń, w której każda z osób ma miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.

Zupełnie nieźle będą się pod tą wibracją realizowały związki ludzi medialnych, ludzi, którzy pracują na scenie. Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki, których obydwoje tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.

Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś, kto chce spokoju, sielskości, bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

3 to również gesty teatralne, więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jak na scenie, będą pełne dramatyzmu, pełne gestykulacji, będą również odbywały się na forum, czyli związek sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest widownia i to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo związki, które nie dają nam tzw. prognozy do tego ostatniego dnia, póki nas śmierć nie rozłączy.

Takiego związek przeważnie nie da poczucie intymności, poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na wspólną przyszłość.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Pani jest wykonawcą, stabilna, systematyczna, wytrwała i rozwija się poprzez pracę, przez zrozumienie pozornych ograniczeń materii i ostatecznej duchowości wszelkich jej przejawów.

Pan jest silnym przywódcą. Jest wytrwały, bardzo silny fizycznie i psychicznie. Poza satysfakcją materialną poszukuje duchowej iluminacji, przeżyć mistycznych i głębi siebie. Oboje potrzebujecie czuć i słyszeć, że jesteście kochani.

Łączy Was materialny aspekt działalności. Musicie zadbać o wzajemną komunikację, o mówienie o rzeczach ważnych: emocjach i wewnętrznych potrzebach.

Związek ten to połączenie dwu osób realnie oceniających teraźniejszość, daje im siłę i materialną satysfakcję.

Pani musi powstrzymać przywiązanie uwagi do przeszłości, nadmiar ambicji i nerwowość. Egoizm grozi w tym związku bankructwem i ruiną.

Dla Pana niebezpieczna jest zazdrość, egoizm, nieczułość i ekstremizm, które grożą bankructwem i ruiną. Związek ten rozwija się poprzez pracę, jeśli rozwój duchowy zrównoważy rozwój materialny mogą zbudować rodzinne imperium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Pysiaczku!!

Dziękuję Ci z całego serca, bardzo bardzo, bardzo mocno!

Wysyłam Ci najlepszą energię jaką potrafię! :)

Interpretacja jest niesamowicie trafna!

Woooow!

Dziękuję raz jeszcze kochana :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie Arabika: piszesz, że nie można mylić związku karmicznego z miłością karmiczną, a jest opcja, że miłość karmiczna przytrafi się w związku niekarmicznym? Czy z samej nazwy jest to niemożliwe? Jeżeli ludzi ciągnie do siebie strasznie i wciąż myślą o sobie, i też mają trudności w spotkaniu i jedno z nich się oddala mimo że tego nie chce a ich relacja nie jest karmiczna to można powiedzieć o czystych uczuciach zgadza się i powinni się z tego cieszyć i odnaleźć wspólną drogę ? a jeszcze jedno pytanie: miłość karmiczna jaką ma drogę 7/16 czy 8/26 bo się pogubiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku a czy będziesz tak uprzejmy i sprawdzisz wibrację związku :

ona 02 I 1979 r.

on 18 VI 1975 r.

 

 

Wibracja związku 3

 

3 jest wibracją jowiszową, artystyczną. Wprowadza do związku nadmiar ludzi, wprowadza ten moment, gdzie dość trudno jest o intymność, o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek, w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju.

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi wnosi niebezpieczeństwo układów trójkątnych, nie tylko trójkąty damsko – męskie. Te trójkąty są również wpisane, jako sytuacja obecności naszych rodziców, naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.

Bardzo fajna wibracja, jeśli chodzi o związki, które są związkami wolnymi, nieformalnymi, gdzie tworzymy przestrzeń, w której każda z osób ma miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.

Zupełnie nieźle będą się pod tą wibracją realizowały związki ludzi medialnych, ludzi, którzy pracują na scenie. Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki, których obydwoje tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.

Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś, kto chce spokoju, sielskości, bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

3 to również gesty teatralne, więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jak na scenie, będą pełne dramatyzmu, pełne gestykulacji, będą również odbywały się na forum, czyli związek sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest widownia i to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo związki, które nie dają nam tzw. prognozy do tego ostatniego dnia, póki nas śmierć nie rozłączy.

Takiego związek przeważnie nie da poczucie intymności, poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na wspólną przyszłość.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Kobiet posiada wewnętrzną dobroć i wrażliwość. Działa pod impulsem uczuć. Jest nieśmiałym wykonawcą, doskonałym doradcą i powiernikiem. Posiada zdolności adaptacji do sytuacji. W związku z autorytetem jakim jest jej partner daje sobie radę, stając w cieniu i otaczając go miłością i wsparciem.

Jest partnerką cierpliwą i towarzyską. Wypełnia związek ciepłem i fantazją. Potrzebuje sentymentalnych aktów potwierdzających siłę uczuć. Jest szarą eminencją, wie, co się dzieje, i potrafi sterować sytuacją. Nie lubi stać w pierwszym rzędzie, ale chce trzymać rękę na pulsie. Przez gościnność i potrzebę niesienia pomocy potrafi stworzyć grono przyjaciół. Daje silnemu partnerowi spokój i subtelność. Uczy się okazywania uczuć i współpracy z zachowaniem własnej niezależności, poza postawy poddaństwa i obojętności.

Mężczyzna jest tu przewodnikiem, dominuje aspiracjami i aktywnością. Poszukuje nowych możliwości spełnienia, aktywności i dba o własną niezależność. Uczy się używać autorytetu, bez narzucania swej woli partnerowi.

Staje się dla kobiety silnym wsparciem i opoką. Potrzebuje wyzwań i zdobywania, powinien dbać o aktywność fizyczną.

Niebezpieczne jest skupienie się na sobie mężczyzny i kobieca poddańcza postawa. Obie strony powinny dbać o komunikację swoich emocji i potrzeb oraz o realizm w ocenie sytuacji i zdolność do słuchania.

Ten związek ma duże szansę na powodzenie. Uwrażliwia mężczyznę, uczy go kompromisu a kobiecie daje silne oparcie.

Niebezpieczne dla kobiety w tym związku jest zbytnie przywiązywanie wagi do przeszłości, pasywność i zmienność. Mężczyzna powinien wystrzegać się apodyktyczności, żądzy władzy i egoizmu.

Związek ten przy zrozumieniu potrzeb partnera może dać pełną satysfakcję obu stronom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączam do prośby o analizę związku0może mi to pomoże podjąć wreszcie właściwa decyzję.Dziękuję z góry:)

ona 21.03.1976

on 15.10.1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę jeszcze prosić o przeanalizowanie związku

ona 02 I 1979

on 23 X 1979

Dziękuję BARDZO :)

 

 

 

Wibracja związku 7

7 to wibracja duchowa, dlatego związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny.

Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

 

A we wspólnej Drodze Życia macie 16 wyrażającą Długi Karmiczne, zapowiadającą regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Twój partner ma karmiczną 14 w Drodze Życia, która wskazuje na impulsywność. Przybliża pojęcie wolności i zapewnia gotowość spotkania się ze sferą nadzmysłową. Wskazuje, że w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności i zmysłów (seks, intoksykacja, hazard), sprawiając cierpienie innym. W obecnym życiu będzie musiał zaakceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu oraz nauczyć się korzystać z wolności tak,

aby nie naruszać terytorium innych.

 

Ty pragniesz romantycznych dowodów miłości, pochwał i docenienia. Jesteś urodzonym doradcą i wspomożycielem.

Twój partner lubi ryzyko, i powinien dbać o zaspokojenie swoich potrzeb w sporcie, poza domem. W przeciwieństwie do Ciebie lubi czuć emocje i wyższy poziom adrenaliny. Powinien panować nad swoim niepokojem, narcyzmem lenistwem, słomianym zapałem i zamiłowaniem do prowokacji.

Ty natomiast powinnaś wystrzegać się szantażu uczuciowego, obojętności, zmienności i pamiętliwości.

Udany związek będzie wymagał od Was poznania różnic między własnymi potrzebami.

Wasz Związek zawsze jest szczególnie aktywny i zmienny.

Jeśli Twój partner uszanuje spokój który sobie cenisz i zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa, możecie w pełni doznać spełnienia i osiągnąć obopólną satysfakcję.

Związek jest jednak trudny, bowiem Twój partner jest zmienny, aktywny, często bywa w domu tylko gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączam do prośby o analizę związku0może mi to pomoże podjąć wreszcie właściwa decyzję.Dziękuję z góry:)

ona 21.03.1976

on 15.10.1982

 

 

Wibracja związku 2

Jest to związek, w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukujemy bratniej duszy. I zwykle tak jest, że właśnie żeśmy odnaleźli tą bratnią duszę. Związek, gdzie przede wszystkim uczucie miłości, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, związek w którym partnerzy się sobą wzajemnie opiekują, ale nie dlatego, że czują obowiązek, tylko dlatego, że mają taka wewnętrzną potrzebę.

Jeśli natomiast występuje dość duży rozdźwięk z tzw. wibracjach charakteryzujących poszczególnych partnerów to może być to związek pełen niejasności, pełen niedomówień, związek, w którym niewiadoma jest ta przyszłość - żyjemy bo żyjemy, bo nikt nie ma odwagi jeszcze podjąć gwałtownych decyzji, ale z drugiej strony ten księżycowy aspekt negatywny jest to ta informacja, że jeśli się schodzi człowiek, którego droga życia i którego wibracje są wibracjami miękkimi, łagodnymi, domatorskimi, ale realizuje się przy człowieku, który nie lubi, ma awersje do zbliżeń , który nie lubi tworzyć wspólnoty, tylko chadza własnymi drogami – takie zderzenie może nastąpić pomiędzy chęcią tworzenia relacji ludzi którzy, skrajnie różnie reagują na emocje, gdzie jeden się przywiązuje i tworzy cos na kształt bluszcza, a drugi próbuje się bronić, żeby ten bluszcz zupełnie nie zarósł jego rzeczywistości – i wtedy taki związek obłożony wibracja 2 będzie związkiem bez perspektyw, związkiem gdzie nie wiemy dokąd zmierzamy, a zmierzamy, bo nie mamy na dzień dzisiejszy innego pomysłu na życie.

Związek, w którym dominująca rolę będzie odgrywała przede wszystkim kobieta - ta energia kobieca, łagodna, energia pasywnej aktywności . Związek, w którym istotna jest przeżywalność . W takim związku też silny wpływ mogą mieć kobiety z naszej rodziny, czyli mama i teściowa i dobrze by było ograniczyć ten wpływ jeśli chodzi o decyzyjność, o komentowanie, a pozostawić go jeśli chodzi o tworzenie ciepła, wzajemności i traktowania tych kobiet, które są mentorkami rodu jako księgi pytań, trochę na zasadzie doradców, ale nie pozwolić się wtrącać w to życie.

W takim związku silniejszym aspektem jest aspekt kobiety, ale to nie znaczy, że kobieta ma być dominująca. To jest ten układ, który mówi, że kobieta w pewnym sensie będzie cementem tego związku, jeśli nie będzie np. chciała spektakularnie realizować swojej kariery zawodowej, jeśli nie będzie chciała tworzyć rodzaju nowatorskiej relacji partnerskiej, czyli tak trochę bez zobowiązań, dom w walizce. Wtedy taki związek kompletnie będzie związkiem, gdzie jak w takiej ciemnej studni utknęliśmy i nie bardzo wiemy co dalej ze sobą zrobić i kompletnie się związek nie realizuje.

Źródło : tarocistka Danuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i proszę o pomoc . Czy to jest związek karmiczny ? Ona 23.09.1977 On 25.05.1975

Dziękuję

 

 

Wibracja związku 9

 

Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

Źródło : tarocistka Danuta.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też mogę prosić o interpretacje?

Magdalena 29.09.1979

Paweł 18.03.1980

 

Z góry dziękuję

 

 

Wibracja związku 4

Wibracja 4 jest zamknięciem, jest to symboliczne panowanie na 4 żywiołami, są 4 punkty podparcia, jest to kwadrat, który stanowi pierwszą podstawę do budowania do góry, dlatego związki oparte o wibrację 4 będą najczęściej związkami, w których wszystko jest poukładane, w których wszystko jest od-do, w których wszystko jest ponazywane. Są to związki z dość dużą siłą materii, czyli jest to uprawnienie wnoszenia materii, ale też jest to uprawnienie do korzystania z tej materii.

Często takie związki, w tym tzw. minusie, będą miały rodzaj hermetyzmu, sztywności. Czasami możemy nazywać,, że związki oparte o wibrację 4 to są tzw. dobre domy, gdzie wszystko ma swój czas, swoją porę, swoją godzinę i tak naprawdę nie są to związki, w których czujemy się zrelaksowani, czy w których jest miejsce na szaleństwo.

To są raczej związki, które właśnie dopełniają regułkę „świadoma praw i obowiązków”.

I właśnie w ten sposób ta świadomość obojga partnerów tworzy tą wręcz nienaruszoną podstawę do budowania wspólnej rodziny. można byłoby powiedzieć, że rodzina zbudowana w oparciu o wibrację 4 to jest ta rodzina przez duże R, aczkolwiek są również i minusy takiego związku.

Jest dość trudno się do takiego związku jak gdyby dostać i wprowadzić jakieś zmiany. Ktoś kto jest twórczy, ktoś kto ma ochotę na podróże, ktoś kto chce co jakiś czas pożyć chwilą, dniem, ma ochotę na odrobinę szaleństwa to w takim związku w pewnym momencie będzie się czuł, jak w betonowych butach, w których albo się idzie na dno, albo tkwi w miejscu i właściwie niby się żyje, bo ta podstawa jest zapewniona, ale z drugiej strony to życie przechodzi w fazę wegetacji.

Taki związek może być związkiem, w którym nie ma lekkości materialnej, gdzie to wszystko zazębia się jedno za drugie i wystarczy najmniejsze wahnięcie i zaczyna się katastrofa ekonomiczna w takim związku.

Każda wibracja ma swój plus i swój minus. Dobrze, jeśli związek oparty o wibrację 4 tworzą osoby pracowite, bo 4 to jest praca u podstaw, jest to zaangażowanie i jest to mozolne dążenie do celu.

Dobrze zatem, jeśli w związku opartym o wibrację 4 cel jest jasno sprecyzowany. Można byłoby powiedzieć – to jest związek dwójki planistów, którzy krok po kroku realizują plan 5-letni stworzony i dobrze, żeby nie zabrakło planu na kolejne 5 lat, bo wtedy może się zakradać atmosfera rozhermetyzowująca ten związek i w momencie kiedy to nastąpi może również nastąpić rozpad tego związku.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

We wspólnej Drodze Życia macie 13 (Twój partner ma ją również w I Punkcie Zwrotnym) wyrażającą tzw. Długi Karmiczne, wskazuje na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

Masz również karmiczną 19. w Drodze Życia. 19 symbolizuje człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziecie dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musicie egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc . Czy to jest związek karmiczny ? Ona 04.08.1987 On 27.06.1987

od lat męczy niczym niespełniona miłość, przeszkadza to uczucie w innych związkach a jednak w żadną ze stron nie idzie...

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc . Czy to jest związek karmiczny ? Ona 04.08.1987 On 27.06.1987

od lat męczy niczym niespełniona miłość, przeszkadza to uczucie w innych związkach a jednak w żadną ze stron nie idzie...

 

Dziękuję

 

 

 

Wibracja związku 5

Związek sygnowany 5 to związek niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny, a nawet i Kochanków.

Jest to ten wpływ, który mówi o nie spokojności, o niestabilności, nie poukładaniu, nadmiarze energii, która towarzyszy temu związkowi. To związek szalenie dynamiczny, w którym ciągle coś się dzieje i związek, w którym moment, gdzie już jest coś poukładane jest to ostatni moment, kiedy panuje spokój, bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów.

Jeśli my będziemy chcieli racjonalizować coś to ten związek będzie związkiem jak wulkan, w nim się będzie wciąż gotowało.

Jeśli my znajdziemy możliwość, żeby ta lawa wylewała się w sposób poniekąd kontrolowany to wtedy nie będzie następowało niekontrolowane wybuchanie.

Natomiast to co jest ogromną siłą tego związku to jest erotyka.

Jeśli ktoś ma taki związek sygnowany 5 i wpada na pomysł – no to ja karnie założę szlaban na łóżko i na spełnienia erotyczne dla partnera to jest to piłowanie gałęzi, na której się siedzi. Najsilniejszym cementem takiego związku jest właśnie erotyka.

Partnerzy mogą się zwymyślać, pobić, powyrzucać swoje rzeczy przez okno – jeśli dochodzi do tego momentu wymieszania energii erotycznej, wszystko co działo się przed chwila nie ma znaczenia, wszystko co działo się 20 minut temu przestaje istnieć w tym momencie połączenia fizycznego. Jeśli chcecie mieć tzw. związek funkcjonujący na zasadzie szacunku o każdej porze dnia i nocy to tu jest to niemożliwe.

Chyba że jest to związek traperów, podróżników, związek ludzi, którzy są życiowymi podróżnikami, jeśli znajdą w tym obydwoje radość i zadowolenie

Związek stworzony w oparciu o wibrację 5 jest związkiem, w którym nie możemy liczyć na spokój i to jest związek, w którym genialnie będą się realizować ludzie potrzebujący adrenaliny.

Wiemy, że są nieraz takie charaktery, które potrzebują tej adrenaliny bez względu na to co jest jej źródłem, czy są to silne przeżycia w świecie zewnętrznym, czy są to silne przeżycia emocjonalne to właśnie taki związek da możliwość. Jeśli ktoś o spokojnym, łagodnym charakterze, jeżeli domator chciałby tworzyć taki związek w oparciu o wibrację 5 to byłoby bardzo trudno. Jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawiana za drzwi, czułaby się ciągle narażana na zburzenie bezpiecznej przyszłości.

Związek oparty o wibrację 5 to związek, który nie rządzi się żadnymi regułami, żadnymi zasadami i to jest siła tego związku, czyli jeśli wychodzi wspólna 5 wtedy możecie się spodziewać, że wasz związek dokładnie tak będzie wyglądał.

Jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny w swoim życiu i w swoim związku i takiej niestabilności to po prostu taki związek trzeba potraktować jako romans.

To jest genialna wibracja właśnie na związki romansowe, na związki, gdzie się drze szaty, na związki, gdzie się ku sobie przedziera prze pola, lasy, morza i oceany, gdzie dopada się na chwilę i gdzie za sekundę już dzieje się coś, co od siebie odrywa lub ustawić związek w podróże, w zdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie, ale nie poprzez opowieści tylko poprzez branie udziału wspólnie w różnych zdarzeniach, które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas swoich reakcji, ale też umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. ferworze walki.

 

Ty potrzebujesz aktywności, przestrzeni i możliwości podejmowania wyzwań, czasem ryzykownych. Potrzebujesz również samospełnienia. Jesteś zdolna podbić świat i chcesz to zrobić. Uczysz się takiego dążenia do realizacji własnych celów, aby nie manipulować partnerem. Lubi ryzyko, inicjuje zmiany i poszukuje nowości, odczuwa potrzebę odkrywania i zdobywania. Potrzebujesz niezależności i aktywności, co wymaga od Twojego partnera niewtrącania się w realizacje Twoich planów i niekrytykowania działań, aby nie hamować Twego rozwoju i aktywności.

Twój partner jest zasadniczy, nie lubi zmian i ryzyka, potrzebuje zabezpieczenia materialnego. Lubi jasno określone sytuacje, czytelne umowy i terminy. Jest wierny, konserwatywny i odważny, ale jego tempo życia jest stanowczo wolniejsze od Twoich potrzeb. Twój partner uczy się akceptacji warunków życia takimi, jakie są. Powinien przezwyciężyć przywiązanie do ubóstwa. Jest w stanie dać Ci stabilny i solidny dom.Jest budowniczym silnej pozycji materialnej, przez systematyczną i metodyczną pracę, przez oszczędność i asekurację. Ceni sobie pozycję społeczną i bezpieczeństwo finansowe.

Związek ten może istnieć w harmonii, o ile Twój partner będzie posiadał materialne zabezpieczenie (coś własnego, co daje możliwość spieniężenia, np.: własne konto, akcje, mieszkanie, samochód, działka itp.), na wszelki wypadek, co da mu poczucie bezpieczeństwa i złagodzi emocje niepewności, niesione przez Twoją aktywność. Twój partner pomocny jest w realnej ocenie sytuacji.

Powinien on wystrzegać się przywiązania do biedy, konserwatyzmu, zachowawczości i skupiania uwagi na przeszłości. Ty powinnaś opanować zarozumialstwo, egoizm, nerwowość i karierowiczostwo.

Związek ten wymaga zrozumienia różnic wzajemnych potrzeb i akceptacji ich. Konieczna jest

obojgu słowna komunikacja emocji i potrzeb.

Ten związek jest trudny i wymaga wzajemnego zrozumienia oraz wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o analizę pod tym kątem. Ja 10.10.1955 [22], On - 18.02.1958 [7]. To już przeszłość, nie dane nam było żyć razem. Za późno się spotkaliśmy. Ale może jeszce kiedyś, w innym życiu ?.... Ja - 22 a On 7, to może razem - 11 ? Ale co z tego :( . Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,bardzo bym prosiła o analizę mojego zwiąsku,czy jest karmiczny,czy można coś w nim zmienic,czuję że jest coś do przerobienia,lecz nie mogę sama do tego dojśc, kochamy się ale czasem odpychamy i to jest dziwne,

ona 29.09.1979

on 18.03.1981

bardzo proszę o analize czy to karmiczny związek czy można nasze relacje naprawic.. dziękuje za pomoc.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,bardzo bym prosiła o analizę mojego zwiąsku,czy jest karmiczny,czy można coś w nim zmienic,czuję że jest coś do przerobienia,lecz nie mogę sama do tego dojśc, kochamy się ale czasem odpychamy i to jest dziwne,

ona 29.09.1979

on 18.03.1981

bardzo proszę o analize czy to karmiczny związek czy można nasze relacje naprawic.. dziękuje za pomoc.pozdrawiam

 

wg numerologii nie jest to relacja karmiczna.

Związek o wibracji partnerskiej z liczby 5 , tutaj możesz poczytać na temat takiego układu -->>> http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/35092-numerologia-partnerska-wibracja-zwiazkow.html#post375768

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację karmy w moim związku. Ja 30.01.1961r.,mój mąż 5.05.1956r.

 

powiązani jesteście karmicznie.

suma waszych dróg urodzenia daje karmiczną 7 z 16 tutaj jest wyjaśnienie: http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/35092-numerologia-partnerska-wibracja-zwiazkow.html#post375780

 

hmm... i jest powiązanie jeszcze z liczby 4, może po to wasze drogi życia się skrzyżowały, abyś nauczyła męża życia w związku, tworzenia rodziny (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście przez większą część był to związek "szarpany". Jednakże nie wyobrażaliśmy sobie życia bez siebie. Ostatnio jest dobrze - potrafimy rozmawiać o naszych odczuciach i nabieramy do siebie zaufania. Wiemy, że będziemy z sobą na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest tak, że tylko ja mam czegoś nauczyć męża w naszym związku? A czy ja się od niego nie muszę niczego uczyc? Jeżeli można prosić o głębszą interpretację to byłabym wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,jestem nowa.Chcialabym sie dowiedziec czy jestem w zwiazku karmicznym i czy cos z tego wyniknie czy dac sobie spokoj? Ciagle sie klocimy.

Ja 20.05.1980,on 12.01.1966

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam się 12.11.1986r. a on 01.09.1989r. Czy to związek karmiczny??? Czy mamy coś do odpracowania? Już kilka razy powracaliśmy do siebie lecz rozstaliśmy się na dobra, a on po 9 miesiącach chce znowu wrócić. Z góry dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Suma waszych dróg życia daje 2/11 czyli powiązanie karmiczne

 

Tarocistka Danuta w jednym ze swoich programów tak mówiła na temat takiej relacji:

Jeżeli związek obłożony jest wibracją 11 to jest to związek skazany na porażkę w wymiarze ludzkim, bo my jako ludzie mamy ten system przywiązywania się do tego co posiadamy i bardzo trudno przychodzi nam zrozumienie dlaczego coś ma się nam nie udać skoro zostało nam to już raz dane. A przecież nic w życiu nie zostało nam dane na zawsze.

Nie jest w naszym życiu z niczym tak, że dostajemy i możemy przestać o to dbać i to już zawsze, zawsze będzie do nas należało.

Jeżeli uznamy, że coś jest nasze, że mamy do tego prawa własności i nie musimy już o to dbać to mentalne mole to napoczną i zjedzą i tak właśnie ta 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie te utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem. (...)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,jestem nowa.Chcialabym sie dowiedziec czy jestem w zwiazku karmicznym i czy cos z tego wyniknie czy dac sobie spokoj? Ciagle sie klocimy.

Ja 20.05.1980,on 12.01.1966

 

 

wg waszych dat urodzenia nie jest to relacja karmiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam się 12.11.1986r. a on 01.09.1989r. Czy to związek karmiczny??? Czy mamy coś do odpracowania? Już kilka razy powracaliśmy do siebie lecz rozstaliśmy się na dobra, a on po 9 miesiącach chce znowu wrócić. Z góry dziękuję;)

 

nie jest to relacja karmiczna

suma waszych dróg życia wynosi 3, tutaj możesz o tym poczytać -->> http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/35092-numerologia-partnerska-wibracja-zwiazkow.html#post375768

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cztery lata już to trwa, ciągłe rozstania i powroty, chwilami mam wrażenie, że to szaleństwo, a przecież psychika nie jest z gumy.

Bardzo proszę o stwierdzenie, czy jest to związek karmiczny?

Ja: 17.01.1981

On: 02.01.1976

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecina, generalnie każdy związek karmiczny jest trudny, bo karma to lekcja.

Lekcja do odrobienia, niełatwa w dodatku.

Nie wiem kto jest kto, błąd że nie jest podane do kogo należą te daty, ale...

Młodsza osoba jest bardzo samotna, ale jest to samotność taka wewnętrzna, może to być poczucie osamotnienia.

Jeśli są parą, bo wg mnie osoba druga w jakiś sposób nawet może powodować pogłębianie się tego...

Tutaj po części jest powiązanie karmiczne na tle samotności, samotnictwa, karma też rodowa się tutaj pojawia, na tle energetyki...

Możliwe, że mają wspólne zadania duchowe do realizacji, mają do przepracowania karmę rodową.

Może jedna osoba ma nauczyć drugą życia w grupie, wśród ludzi wyrwać ją z samotności?

 

Jeśli młodsza osobą jest kobieta, to jest to osoba bardzo konkretna... wie czego chce, jednak zbyt często może podkreślać swoją ważność...

Jeśli będą razem, to ich życie może być wielką przeplatanką - raz na górze, raz na dole.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba ur. 09.07.1981 to ja - kobieta, a ur. 08.02.1979 to mężczyzna. Nie jesteśmy parą, znamy się krótko, ale ja tu czuję jakieś powiązanie, coś takiego nie do końca dającego się wytłumaczyć słowami. Czy z naszymi liczbami możemy zostać po prostu przyjaciółmi? W związki póki co nie planuję wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, bylabym ogromnie wdzieczna o odpowiedz czy moj zwiazek z mezem jest karmiczny, wiem, ze do siebie wogole nie pasujemy :( chcialabym sie upewnic

ja urodzilam sie 09.12.1987 a on 08.09.1987, pozdrawiam goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika jesteście karmiczni, bo sumujecie się do siódemki. Ciężka wibracja - wymaga dojrzałości obu partnerów i często niestety daje rozpad związku jeśli obie strony sstarają się za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ogromnie Seid, rzeczywiscie jest ciezki zwiazek, sczzegolnie, ze wiem, z innym byloby mi lepiej, a jeszcze gorsze jest to, ze wiem kim jest ten Inny :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wg waszych dat urodzenia jest powiązanie karmiczne.

 

A moge poprosic o cyferke naszego zwiazku zeby cos o nim poczytac co mam do odpracowania :) DZiekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie prosba z mojej strony ogromna czy z tym Innym ;).......

moglabys Seid cos napisac o karmicznych relacjach?? On z 08 maj 1966 a ja bez zmian 09.12.1987

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie prosba z mojej strony ogromna czy z tym Innym ;).......

moglabys Seid cos napisac o karmicznych relacjach?? On z 08 maj 1966 a ja bez zmian 09.12.1987

 

monika369 - jesteście związkiem karmicznym, z sumu dróg życia wychodzi Wam 9 z 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli co to oznacza, bo nie moge znalezc tych liczb nigdzieco by to odzwierciedlalo

 

zalecam dystans do poniższego tekstu.....

 

 

Wibracja związku 9

Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

Wiemy też, że 9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo proszę o sprawdzenie karmicznej relacji.

on - 22.01.1985

ja - 12.11.1990

 

Dodam też, że on nie jest Polakiem.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale pewnie nie.

 

Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście związkiem karmicznym, bo wasze drogi życia dają po zsumowaniu siódemkę.

Związki siódemkowe nie są łatwe, wymagają dojrzałości psychicznej od obu partnerów oraz sporo wyrzeczeń. Niestety często kończą się rozstaniem jeśli któraś ze stron jest niedojrzała i nie stara się wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ditit, dziekuje Ci ogromnie. Stety niestety wszystko sie sprawdza. Dwa zwiazki karmiczne zupelnie odmienne. Jeden z przyzwyczajenia, rozsadku i obowiazku, w ktorym szczesliwymi sa tylko maz i dziecko a drugi z milosci tak wytesknionej i tak ogromnie samotnej, bo mimo ze jestesmy z tego samego miasta, jakies zle fatum nad nami chyba wisi, bo nie moglismy sie ostatnio spotkac od stycznia! ciagle sa jakies przeszkody. I tak nie wiem czy mozna byc szczesliwym kosztem czyjegos szczescia?? Dlaczego 2 zwiazki sie nalozyly na siebie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ditit, dziekuje Ci ogromnie. Stety niestety wszystko sie sprawdza. Dwa zwiazki karmiczne zupelnie odmienne. Jeden z przyzwyczajenia, rozsadku i obowiazku, w ktorym szczesliwymi sa tylko maz i dziecko a drugi z milosci tak wytesknionej i tak ogromnie samotnej, bo mimo ze jestesmy z tego samego miasta, jakies zle fatum nad nami chyba wisi, bo nie moglismy sie ostatnio spotkac od stycznia! ciagle sa jakies przeszkody. I tak nie wiem czy mozna byc szczesliwym kosztem czyjegos szczescia?? Dlaczego 2 zwiazki sie nalozyly na siebie????

 

monika369, nie pisz, że to fatum, bo uaktywaniasz zła energię... po co Ci to? może to jakaś lekcja do przerobienia, zrób krok w tył i popatrz na to z innej strony... może ta cała sytuacja po cos jest, abys czegos się nauczyła, zrozumiała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phonix u Was nie o sumę się rozchodzi tylko o to, że Twój I PZ jest taki sam jak DŻ Pana. W dodatku Twoja ósemka w IPZ to karmiczna 8/26.

W związkach jest ona taka sobie - co prawda daje niemal pewność doświadczenia miłości, ale daje też pewien niedosyt i raczej trudne związki. Będą Ci się zdarzać panowie, których trzeba będzie przede wszystkim kochać mimo ich wad (często licznych i uciążliwych).

8/26 daje też niestety brak spełnienia w związku - czasami ludzie niby się kochają, ale nie są ze sobą, bo coś im w tym przeszkadza. Owo spełnienie (czyli przeświadczenie, że to jest to i jest się w związku naprawdę szczęśliwym i zrealizowanym) wymaga w tym przypadku dużo pracy i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid,

 

jesli wiesz, proszę, napisz mi jak mam rozumieć.... skoro związek jest karmiczny, czy jest jakiś termin do którego karma jest odpracowywana? Kiedy mam wiedzieć, że to ten moment końca?

Niżej dane moje i drugiej osoby: mój I PZ jest taki sam jak jego DŻ czyli 5/14.

Skoro 5/14 jest karmiczne to czy z końcem mojego I PZ nasze drogi powinny sie rozejść? pytam czysto teoretycznie, bo ciekawa jestem jak na to patrzeć...

Dodam tylko, że już weszłam w II PZ, a nasze drogi ciągle się przeplatają :) może to dlatego, że to czysta 6 ;)

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 1/10/19/28/37

Druga osoba:5/14/23/32

Suma dróg życia: 6/15/24/33/42/51/60/69

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba (ja)

DZ: 1/10/19/28/37

1PZ: 5/14

CP: 2/11

 

Druga osoba (on)

DZ: 5/14/23/32

1PZ: 2/11

CP: 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o sprawdzenie karmicznej relacji.

Ona - 18.10.74

Ja - 5.08.1972

 

Z góry bardzo dziękuję!

 

tak, to związek karmiczny - suma dróg: 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 5/14 jest karmiczne to czy z końcem mojego I PZ nasze drogi powinny sie rozejść?

 

Nie.

 

A wklejona przez Ciebie sieka z programu do obliczeń mi póki co nic nie mówi. Podaj pełne daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...