Skocz do zawartości

związki karmiczne


kudlisekola

Rekomendowane odpowiedzi

Ty 1/19, a on 5/23 - ciekawe zestawienie nie powiem :)

 

Wasz związek to 5/6 - szóstka jest nastawiona na związek, rodzinę i poczęcie dzieci. Niestety piątka mocno tu miesza sprawę - związki piątkowe to taki szał ciał i namiętności. Trudno z tego zbudować coś na dłużej opartego o poważne uczucie. Niestałość postępowania i uczuć, pewna dziecinność postępowania będzie bardzo utrudniać wypełnienie tej rodzinnej szóstki. Tu bym właśnie widział cały problem i ciężar takiego związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty 1/19, a on 5/23 - ciekawe zestawienie nie powiem :)

 

Wasz związek to 5/6 - szóstka jest nastawiona na związek, rodzinę i poczęcie dzieci. Niestety piątka mocno tu miesza sprawę - związki piątkowe to taki szał ciał i namiętności. Trudno z tego zbudować coś na dłużej opartego o poważne uczucie. Niestałość postępowania i uczuć, pewna dziecinność postępowania będzie bardzo utrudniać wypełnienie tej rodzinnej szóstki. Tu bym właśnie widział cały problem i ciężar takiego związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty 1/19, a on 5/23 - ciekawe zestawienie nie powiem :)

 

Wasz związek to 5/6 - szóstka jest nastawiona na związek, rodzinę i poczęcie dzieci. Niestety piątka mocno tu miesza sprawę - związki piątkowe to taki szał ciał i namiętności. Trudno z tego zbudować coś na dłużej opartego o poważne uczucie. Niestałość postępowania i uczuć, pewna dziecinność postępowania będzie bardzo utrudniać wypełnienie tej rodzinnej szóstki. Tu bym właśnie widział cały problem i ciężar takiego związku.

 

hmmm.... interesujące ;) i lekko odbiegające od rzeczywistości :)

 

mimo to bardzo dziękuję za interpretację i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... interesujące ;) i lekko odbiegające od rzeczywistości :)

 

Bo na szybko ;)

Często to co w piramidkach (a czasem imionach i nazwiskach) zmienia ogólny wydźwięk ogólnych informacji o związkach szóstkowych, piątkowych czy innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na szybko ;)

Często to co w piramidkach (a czasem imionach i nazwiskach) zmienia ogólny wydźwięk ogólnych informacji o związkach szóstkowych, piątkowych czy innych.

 

proszę, powowiedz mi, skąd tyle wiesz na temat numerologii i na jakiej podstawie robisz interpretację.

Ja osobiscie przeczytałam co się dało z książek, przekopałam fora internetowe... ale Twoje interpretacje dość bardzo mnie interesują, są analityczne.... skad masz tą wiedzę??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z książek ;)

Zaczynałem od Czarmińskiej i notatek z seminariów i kursów pani Donki Madej, które dostałem pokątnie nie pamiętam już od kogo.

Oprócz tego Avery i chyba najsłynniejsza ksiązka o numerologii "Your Days Are Numbered: A Manual of Numerology for Everybody" F. Campbell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozliwe jest "puste" spotkanie karmiczne w tym wcieleniu?

spotkalam pewna osobe przed laty....do dzis dnia nie moge o niej zapomniec...Widzielismy sie raz w zyciu przez doslownie godzine, pare lat temu,ale do dzis dnia nie moge o tej osobie zapomniec...niestety los nie postawil nas sobie na drodze po raz kolejny...a ja ciagle pamietam i ciagle tesknie...Sprawdzalam - to zwiazek karmiczny- jak mamy odrobic lekcje jezeli nie mamy kontaktu? czy jeszcze sie spotkamy?czy powinnam starac sie o odnowienie i utrzymanie tej znajomosci?mam namiary na ta osobe, mieszkamy i pracujemy obok siebie, ale od lat sie mijamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid, dziękuję....

Natasza Czarmińska i parę innych książek jest mi znane... ale ta najsłynniejsza, hmmm... musze się do niej dobrać ;-)

Edytowane przez Didit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozliwe jest "puste" spotkanie karmiczne w tym wcieleniu?

spotkalam pewna osobe przed laty....do dzis dnia nie moge o niej zapomniec...Widzielismy sie raz w zyciu przez doslownie godzine, pare lat temu,ale do dzis dnia nie moge o tej osobie zapomniec...niestety los nie postawil nas sobie na drodze po raz kolejny...a ja ciagle pamietam i ciagle tesknie...Sprawdzalam - to zwiazek karmiczny- jak mamy odrobic lekcje jezeli nie mamy kontaktu? czy jeszcze sie spotkamy?czy powinnam starac sie o odnowienie i utrzymanie tej znajomosci?mam namiary na ta osobe, mieszkamy i pracujemy obok siebie, ale od lat sie mijamy....

 

wg mnie to właśnie może być Twoje odrabianie karmy. Dusza tęski i cierpi.... ta osoba, która w poprzednim wcieleniu bardziej "narozrabiała" ma gorzej.

Edytowane przez Didit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o związkach 7/16 (suma dróg życia) .

dodatkowo jedna z osób ma 7/16 w kluczu wcielenia.

Właśnie z jednym panem łączy mnie taka karma. Nie jesteśmy razem , ale tęsknota jest ogromna!!

ogólnie to mam tego dosyć. Bo nie wiem czy będziemy kiedykolwiek razem:(

Może Sied mi coś więcej podpowiesz?

daty ur to Ja 19.11.82 On 12.4.1984

dziekuję

Edytowane przez karusia111
rozszerzenie wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostałem wywołany do tablicy to napiszę co myślę ;)

 

Właśnie z jednym panem łączy mnie taka karma. Nie jesteśmy razem , ale tęsknota jest ogromna!!

 

Związki szesnastkowe właśnie takie są. Często partnerów dzieli spora odległość, która przeszkadza w realizacji związku.Często takie związki tworzą osoby dysharmoniczne, które mają problem z ustawieniem priorytetów (np. wazniejsza jest dla nich kariera więc wyjeżdżają i zostawiają partnera, który musi sobie z tym poradzić).

7/16 w portrecie daje skłonność do szukania sobie partnera bardzo różniącego się światopoglądowo. Jednocześnie utrudnia utrzymanie takiego związku, bo sprzyja podejmowaniu decyzji pod wpływem impulsu, Osoba z taką wibracją łatwo więc może podjąć nieprzemyślaną decyzję o zakończeniu związku.

Zwraca się też uwagę, że osoba z 7/16 w portrecie w związku spod znaku 7/16 musi coś poświęcić, żeby ocalić relację. Najczęściej są to poświęćenia na polu pracy i kariery.

 

Juta jesteście karmiczni - sumujecie się do siódemki. Opis zamieszczony przeze mnie powyżej tyczy się też waszego związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid, mogę mieć do Ciebie pytanie? związEK 11.04. 1987 23.10.1983 niby nie karmiczny a bardzo trudny i specyficzny od samego początku. Czy data mówi o czymś jeszcze poza wspólna karmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty związek 4 z 9 nie jest łatwy. Dziewiątka świetnie nadaje się na przyjaciela dla czwórki (czwórka może się wygadać i tak dalej), ale bycie w związku to zupełnie inna para kaloszy. Czwórki są bardzo pragmatyczne, przyziemne, bardzo konkretne. Lubią mieć wszystko zaplanowane, okreslone, cenią sobie finansową niezależność. Mankamentem czwórki który może się ujawnić jest umiłowanie materii i oszczędność polegająca na oglądaniu każdej złotówki.

Dziewiątka jest w tym aspekcie niekompatybilna z czwórką - kasa nie ma dla niej większej wartości, ważne są wartości duchowe. Dziewiątka jest bardzo otwarta (kłóci się to z pewną hermetycznością czwórki) niezbyt lubi poukładane życie wg planu.

 

Uznaje się, że na dłuższą metę 4 i 9 są niekompatybilne i o zdrowy związek między tymi wibracjami trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj chłopak i moja siostra to 9-tki i obie relacje są strasznie trudne :) Z tym, że właśnie to ja nie jestem typową 4 a oni nie są typowymi 9, oni oboje są bardzo przyziemni bardzo liczą się dla nich finanse a ja za to jestem oderwana od rzeczywistości i kompletnie niezorganizowana :P

 

Dziękuję za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio czytalam w przeslaniach Archanioła Michała, ze jest mozliwe spalenie karmy, zeby nie istaniala potrzeba odrabiania jej w tym czy kolejnym zyciu. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio czytalam w przeslaniach Archanioła Michała, ze jest mozliwe spalenie karmy, zeby nie istaniala potrzeba odrabiania jej w tym czy kolejnym zyciu.

 

Ja tam w karmę i reinkarnację nie wierzę w takiej postaci więc moim zdaniem nie da się.

 

Juta nie ma za co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej postaci nie wierzysz, a w jakiej wierzysz? Pytam, bo szczerze mówiąc nie słyszałam o innej formie..

 

Nie wierze w reinkarnację w wydaniu wschodnim i związane z tym prawo karmy (czy jak to tam nazywacie).

Inaczej też rozumiem to co w numerologii wielu nazywa związkiem karmicznym.

 

a czy szerszy, bardziej rozwinięty opis tejże relacji/związku nie byłby kłopotem?

 

Juta sumujecie się do 7/16 więc to co napisałem na poprzedniej stronie o związkach szesnastkowych tyczy się również was. Poza tym dwie ósemki to nie najlepsza konfiguracja. Ósemka ma skłonność do przejmowania kontroli - lubi przewodzić w towarzystwie i być na piedestale. W takiej sytuacji jedna z osób (albo obie) muszą z czegoś zrezygnować. Nie leży to w naturze ósemek stąd może to powodować kłótnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja dołączam się z prośbą o analizę numerologiczną związku. ja - 10.10.1955 on - 28.11.1950. Ten związek jest bardzo ... inny [?], nie, nie mam na mysli nic specjalnego! Po prostu... no nie wiem; jakoś jest nietypowo [a mam juz trochę lat więc mam skalę porównawczą]. Chociaż to chyba nie jest karmiczny związek?

Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek rzeczywiście nietypowy.

O związku 4 z 9 pisałem na poprzedniej stronie:

"związek 4 z 9 nie jest łatwy. Dziewiątka świetnie nadaje się na przyjaciela dla czwórki (czwórka może się wygadać i tak dalej), ale bycie w związku to zupełnie inna para kaloszy. Czwórki są bardzo pragmatyczne, przyziemne, bardzo konkretne. Lubią mieć wszystko zaplanowane, okreslone, cenią sobie finansową niezależność. Mankamentem czwórki który może się ujawnić jest umiłowanie materii i oszczędność polegająca na oglądaniu każdej złotówki.

Dziewiątka jest w tym aspekcie niekompatybilna z czwórką - kasa nie ma dla niej większej wartości, ważne są wartości duchowe. Dziewiątka jest bardzo otwarta (kłóci się to z pewną hermetycznością czwórki) niezbyt lubi poukładane życie wg planu.

 

Uznaje się, że na dłuższą metę 4 i 9 są niekompatybilne i o zdrowy związek między tymi wibracjami trudno. "

 

Dodatkowo sumujecie się do 13 co nie jest łatwą wibracją dla związku. Oznacza ni mniej ni więcej to, że trzeba nad nim sporo pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek rzeczywiście nietypowy.

O związku 4 z 9 pisałem na poprzedniej stronie:

"związek 4 z 9 nie jest łatwy. Dziewiątka świetnie nadaje się na przyjaciela dla czwórki (czwórka może się wygadać i tak dalej), ale bycie w związku to zupełnie inna para kaloszy. Czwórki są bardzo pragmatyczne, przyziemne, bardzo konkretne. Lubią mieć wszystko zaplanowane, okreslone, cenią sobie finansową niezależność. Mankamentem czwórki który może się ujawnić jest umiłowanie materii i oszczędność polegająca na oglądaniu każdej złotówki.

Dziewiątka jest w tym aspekcie niekompatybilna z czwórką - kasa nie ma dla niej większej wartości, ważne są wartości duchowe. Dziewiątka jest bardzo otwarta (kłóci się to z pewną hermetycznością czwórki) niezbyt lubi poukładane życie wg planu.

 

Uznaje się, że na dłuższą metę 4 i 9 są niekompatybilne i o zdrowy związek między tymi wibracjami trudno. "

 

Dodatkowo sumujecie się do 13 co nie jest łatwą wibracją dla związku. Oznacza ni mniej ni więcej to, że trzeba nad nim sporo pracować.

 

 

Hmmmmm...

Właściwie to ja [czwórka] jestem całkowicie inna! Może dlatego, że jestem 22-ką? Jestem bardziej spontaniczna niż zorganizowana. Mało pragmatyczna a właściwie wręcz - marzycielka. Chociaż życie dało mi już tak po dup...ci, że na marzenia patrzę może rzeczywiście bardziej pod kątem możliwości ich sfinalizowania. Ale to bardziej z programowego rozsądku, niż z potrzeby duszy. Nigdy nie przywiązywałąm się do rzeczy ani rzeczy do mnie. Zwłaszcza pieniądze się do mnie jakoś nie przywiązują, co mnie jakoś mało martwii. [Chyba kwestia przyzwyczajenia do ich permanentnego braku :usmiech2:].

No i włąśnie jestem bardo otwarta wobec innych i nadspodziewanie łatwo nawiązuję kontakty z obcymi ludźmi. A może ja jestempodrzutkiem jakimś i podano mi fałszywe dane urodzeniowe?????:icon_cry: . Co do mojego partnera, to wszystko się zgadza. Może o to porównanie by sieobraził , ale jest bardzo trafne - On jest jak wielki , radosny psiak, taki zwariowany golden, pędzący pośród ludzi z wywalonym jęzorem, rozmerdanym ogonem, radością na pysku - przyjaciel wszystkich. Tyle, ze za kilka dni nie ma znaczenia z kim się bratał, heheh. Bo juz znowu gdzieś popędził. I co to będzie????? Jesteśmy ze sobą juz prawie 3 lata. No właściwie dojeżdżamy dosię, heheh. :_pies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ja [czwórka] jestem całkowicie inna! Może dlatego, że jestem 22-ką?

 

Z tymi 22 jest tak, że są to tak naprawdę 4 - 22 przebija się czasami i uzupełnia podstawową wibrację jaką jest 4.

4/22 daje umiejętność wychodzenia z róznych dziwnych kłopotów przy pomocy nowatorskich rozwiązań. Daje też szerokie zainteresowania i możliwości ich realizacji (na myśleniu i planowaniu się nie kończy w tym wypadku).

 

Bycie nietypową 4 to zasługa nie tylko 22 ale też tego, że masz w portrecie kilka jedynek. Jedynka daje otwartość, umiejętność obcowania z innymi (ludzie często garną się do jedynek, bo dobrze czują się w ich towarzystwie) i chęć przygód. Mix jedynki i czwórki jest dobrym miksem - czwórka pozwala jedynce na szczęśliwą realizację różnych ciekawych pomysłów jedynki.

To połączenie nie będzie tak dynamiczne jak jedynka, ani tak przyziemne jak czwórka. To coś pomiędzy.

 

Co ciekawe w wyzwaniach też masz jedynki (0-1-1-1) - daje to tendencję to zaczynania 100 rzeczy na raz i nie kończenia żadnej. Musisz się nauczyć konsekwencji w działaniu i doprowadzania przedsięwzięć do finału. 4 z dnia urodzenia pewnie Ci w tym pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli dwoje ludzi oprócz wspólnej drogi życia 7/16, ma jeszcze identyczną liczbę duszy, liczbę realizacji , i te same wyzwania życiowe . Dodatkowo poznali się w dzień którego wibracja całej daty daje 7. To coś znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karusia - liczby duszy i realizacji jak były liczone?

Rzeczywiście macie takie same wyzwania (1-1-0-0) co sprawia, że spotkaliście się m.in. po to, żeby je wspólnie przepracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczone z imion i nazwisk

liczba duszy ja 35/17/8

on35/8

liczba realizacji intymnej ja 76/22/13/4

on 22/4

tym samy ekspresji ja 111/21/12/3

on57/12/3

 

licząc opierałam się na sposobie pani Czarmińskiej.

 

W całym portrecie mnie brakuje 4 , mam nadmiar 1 i 5

jemu brakuje 7 i 3

Edytowane przez karusia111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się policzyć śednią doskonałości (czy wysycenie jak kto woli).

 

O wyzwaniach napisałem wyżej. Patrząc na wasze wibracje imion i nazwisk widać, że związek łatwy nie będzie - będziecie mieć problem z dogadaniem się (przynajmniej moim zdaniem).

 

U niego brak 3 i 7 wskazuje na to, że jest skoncentrowany na swoim wnętrzu i ma problemy z dogadaniem się z osobami wokół niego. Osoby z brakiem trójki potrafią popadać ze skrajności w skrajność - albo nie rozmawiają z nikim (typ mruka), albo zagadują wszystkich dookoła rozmawiając o pierdołach i mają problem z poważnymi rozmowami (np. na tematy związku).

Edytowane przez Seid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który związek jest łatwy :) mnie bardziej zastanawia czy do związku w ogóle dojdzie :)

Męzczyzna ten to numerologiczna 11, typ charyzmatycznego przywódcy. W kalendarzu jego kin znajduje się na kregosłupie motyla, co oznacza silną osobowość, gotową do nauczania innych. Jest zamknięty, z pozoru zimny i nie dostepny.

I Ja numerologiczna 5, która za cel obrała sobie zdobycie go :)

dobre co:)

Edytowane przez karusia111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który związek jest łatwy :)

 

Dwóch szóstek odpowiednio podbudowanych innymi cyferkami. Znam jeden taki związek, prawdziwa sielanka ;)

 

mnie bardziej zastanawia czy do związku w ogóle dojdzie :)

 

Jesli Pan się przełamie i porozmawia poważnie to kto wie ;)

 

dorwalam sie ksiazki od tesciowej "Numerologia" Jean- Daniel Fermier" co o niej sadzicie? Jest cos warta czy na podpalke? ;)

 

Całkiem niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka charyzmatyczna 11 , a tchórz że ho, ho ;)

 

Co mu po tej jedenastce skoro inne elementy portretu numerologicznego sprzyjają takiemu "tchórzostwu". W tym związku-nie-związku to Ty musisz wyjść z inicjatywą i ustalić jak to ma wszystko wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo powiedziała mi wróżka :) że jesli ja nie zrobię pierwsza kroku ku niemu to nie mam co liczyć na niego :)

może właśnie na tym polega nasza karma? nie wiem , od dwóch lat szukam odpowiedzi. Im więcej wiem tym mniej wiem i mniej rozumiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo powiedziała mi wróżka :) że jesli ja nie zrobię pierwsza kroku ku niemu to nie mam co liczyć na niego :)

 

Musisz to zrobić jak ludzie pierwotni: łupnąć maczugą w łeb, złapać za włosy, zaciągnąć do jaskini i zrobić swoje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7/16 w I PZ, 7 w II PZ (tu będą problemy z wejściem w związek małżeński). Może jak wejdzie w cykl 3 (w 2012 roku) będzie trochę lżej, bo 3 daje otwartość i szczęśliwe życie uczuciowe.

Zaryzykuję stwierdzenie, że to także wpływ tego co przeżył w swoim domu rodzinnym - czwórka w pierwszym cyklu nie daje za dużo wsparcia rodzinnego, może wskazywać na rodziców, którzy mają duże wymagania i problemy z okazaniem dziecku akceptacji i miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 7 daje pewnego rodzaju autyzm emocjonalny, stąd jego zamrożenie uczuć i strach bezsensowny. Dodatkowo brak 3 czyli kłopoty z komunikacją . No to super mam wyzwanie:) nie wiem czy jestem wstanie rozbic taki mur !

Teraz jest w 2 czyli powinien stworzyć związek partnerski :)

ja jestem jeszcze w 9 , 2 razy prace straciłam :) ale juz wyszłam na prostą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jeszcze w 9 , 2 razy prace straciłam :) ale juz wyszłam na prostą

 

Wychodzenie z 9 czasami wiąże się z totalnym rozwaleniem życia uczuciowego więc możliwe, że ta relacja będzie jedynie przeszłością gdy już z 9 na amen wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz cały czas sie waham co z Nim zrobić :) stoje w momencie "albo to zakończyć definitywnie albo walczyć o to uczucie mimo wszystko". I nie mam pojęcia co zrobić. To tak jakbym miała w rękach nasz los, bo to ode mnie zależy czy ten związek zaistnieje. Bardzo kocham tego chłopaka, ale jest On tak zablokowany że nie wiem czy dam radę go "odblokować". Myślę że czas pokarze co z tego wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 22 jest tak, że są to tak naprawdę 4 - 22 przebija się czasami i uzupełnia podstawową wibrację jaką jest 4.

 

No! Teraz to trafiłeś w samo sedno tarczy ;). Taka właśnie jestem, nie do końca z tym słomianym zapałem się zgadzam, bo ostatnio właśnie skupiam się na konkretnym "kończeniu" tego i owego, onegdaj wymyślonego. Ale fakt, że mi tak jakoś pomiędzy 1 a 4 nosi. Dziękuję Ci Dobry Człowieku za słowa prawdy. Oby tylko ten mój związek z 9-ką jakoś się układał. Pozdro- Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka właśnie jestem, nie do końca z tym słomianym zapałem się zgadzam, bo ostatnio właśnie skupiam się na konkretnym "kończeniu" tego i owego, onegdaj wymyślonego.

 

Mówiąc krótko po prostu dobrze realizujesz wyzwania jedynki, bo jedynka właśnie takiego postępowania ma Cię nauczyć.

 

Oby tylko ten mój związek z 9-ką jakoś się układał.

 

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Seid, mogę mieć prośbę? Chciałabym wiedzieć czy związek jest karmiczny i czy nasze drogi się jeszcze spotkają? Tego, że jest karmiczny jestem niemal pewna...ale niestety ekspertką nie jestem.

Ja 24.01.1989

On 28.11.1984

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest karmiczny, bo pokrywa Wam się siódemka. O związkach siódemkowych była już mowa w tym wątku - poszukaj informacji.

 

Chciałabym wiedzieć czy związek jest karmiczny i czy nasze drogi się jeszcze spotkają?

 

Nie można tego wykluczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peth84 czy on jest zamknięty w sobie i ma ciężkie przeżycia z dzieciństwa? 2/11 podparta 3 mogą na to wskazywać i powodować problem w zbudowaniu stabilnego związku. On po prostu nie wyniósł wzoru zdrowej relacji z domu rodzinnego.

 

Dla Ciebie to też nienajlepszy czas na związki - jesteś w cyklu jedynkowym i masz biały szczyt w siódemce, który może dawać dążenie do samotności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid, jestem pod wrażeniem :) Dokładnie tak jak piszesz można to określić, że nie miał łatwego dzieciństwa. Może nic dramatycznego się nie działo (przynajmniej nic nigdy nie mówił), ale co wiem na pewno..to, to że w jego domu nie panowały zdrowe relacje. Jego rodzice popełnili wiele błędów wychowawczych, a przez to on ma duże problemy sam ze sobą niestety....Szkoda bo gdyby nie to byłby naprawdę świetnym mężczyzną.

 

Muszę poczytać o tym cyklu jedynkowym bo jestem ciekawa co to dokładnie może oznaczać. Ale fakt faktem chyba potrzebuję odpoczynku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykl Formujący w jedynce to przede wszystkim nauka samodzielności i niezależności. Jedynka w tym miejscu portretu uczy, że nic nie spada z nieba i wszystkiego trzeba się dorobić ciężką pracą. Sprzyja też rozwijaniu różnych talentów.

Jedynka w tym miejscu może się tez wyrażać problemami z ojcem (czasami oznacza po prostu jego brak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykl Formujący w jedynce to przede wszystkim nauka samodzielności i niezależności. Jedynka w tym miejscu portretu uczy, że nic nie spada z nieba i wszystkiego trzeba się dorobić ciężką pracą. Sprzyja też rozwijaniu różnych talentów.

Jedynka w tym miejscu może się tez wyrażać problemami z ojcem (czasami oznacza po prostu jego brak).

 

No to sprawa jasna bo niedawno wyjechałam za granicę i fakt faktem uczę się samodzielności :)

Dziękuję serdecznie jesteś niesamowita! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z liczbami mistrzowskimi? Czy mówimy o tym, że ktos ma liczbę mistrzowska tylko po zsumowaniu czy jeżeli widnieje w dacie to też? Urodziłam się 11 dnia miesiaca, kilka razy numerolodzy mówili mi, że wiele u mnie widać w dacie bo mam mistrzowska 11-stkę.. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłabym Cię prosić Seid o zdanie na temat mojego związku? Wiem, że jest karmiczny ale nie wiem co mamy do odpracowania. Ja 16.03.1989, partner 11.05.1989. Ja numerologiczna 1, a partner 7 :)

 

Jedynka i siódemka to niezbyt dobre zestawienie. Jedynki są aktywne, ambitne, lubią być w centrum uwagi. Można je nazwać siewcami twórczego niepokoju ;) Jedynki są popularne w towarzystwie, ale mogą mieć problem ze stworzeniem związku (ze względu na skłonność do dominacji i egoizmu). Siódemki są raczej zdystansowane, powściągliwe, izolują się emocjonalnie od otoczenia. Niezbyt lubią gdy ktoś stoi im nad głową.

Związek jedynki z sódemką przypomina spotkanie ognia (jedynka) z wodą (siódemka).

 

Twój partner nie dość, że jest siódemką ma jeszcze IPZ w 7 - daje to niestety problemy w związkach, niewykluczone są rozczarowania miłosne.

Co ciekawe ta siódemka z jego drogi życia pokrywa się z siódemką w Twoim cyklu Produktywnym co niektórzy uznają za kryterium karmiczności związku.

 

Siódemka niestety może dawać poczucie, samotności w związku, niezrozumienia przez partnera. Czasami oznacza po prostu rozdzielenie - może mieć ono charakter geograficzny (jedna z osób wyjeżdża np. za pracą) albo uczuciowy (gdy jedna z osób zamyka się w sobie i odsuwa od partnera).

 

Sumujecie się do ósemki co też nie jest najlepszą wibracją związkową. Trzeba będzie unikać dominacji jednego partnera nad drugim.

 

Czy mówimy o tym, że ktos ma liczbę mistrzowska tylko po zsumowaniu czy jeżeli widnieje w dacie to też? Urodziłam się 11 dnia miesiaca, kilka razy numerolodzy mówili mi, że wiele u mnie widać w dacie bo mam mistrzowska 11-stkę.. Jak to jest?

 

Mówiąc krótko masz mistrzowską jedenastkę w Cyklu Produktywnym.

 

Z liczbami mistrzowskimi jest tak, że człowiek nie jest w stanie wibrować cały czas (permanentnie) jako 11,22,33,44. U większości osób liczby mistrzowskie są realizowane jako 2,4,6,8. U części 11, 22, 33... będzie się przebijać czasami - będzie to więc np. 2 o zabarwieniu 11 (będzie to więc dwójka z dodatkami jedenastkowymi).

Edytowane przez Seid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za odpowiedź:)

chciałam jeszcze dopytać (jeśli można) co oznacza " kryterium karmiczności związku". ? Na czym miałoby to polegać w moim związku i jakie następstwa niesie za sobą to, że "siódemka z jego drogi życia pokrywa się z siódemką w moim cyklu Produktywnym co niektórzy uznają za kryterium karmiczności związku".

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to znaczyć np. że aby wasz związek mógł spełnić się obydwoje przejść będziecie musieli wielką transformację, możliwe, że na płaszczyźnie emocjonalnej i uczuciowej, związek bedzie musiał przechodzić wiele transformacji, może sypać piaskiem w oczy. Musicie, będziecie musieli się nauczyć/ uczyć wzajemnie.

U niego w 7 z16 I PZ może wskazywać, że nie powinno się łączyć w stały związek przed 30 rokiem życia, zresztą u Ciebie też jest 7 z 16 z dnia urodzenia co też na to wskazuje... U niego może też wskazywać, że związek w jakis sposób może kolidować z jego planami, sprawami zawodowymi.

Ty musisz poskromić zbyt wielką nadwrażliwość na swoim punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Czy mogłabym prosić o interpretację tej relacji? Ja-19.08.1983r., On-19.03.1986r. Nie potrafię się wyzwolić z tej relacji psychicznie.Nie wiem już czy to nie jest związek karmiczny.Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko czy mogłabyś napisać coś więcej na temat relacji gdy suma dat ur. ludzi daje 7/16.

Niby już sporo wiem ale ciągle czuje że wiem za mało. Może znasz jakieś tytuły książek gdzie mozna dowiedzieć się czegoś na ten temat.

Gdybyś znalazła czas podaje dwie daty : 19.11.1982 oraz 12.4.1984 może Twoja interpretacja wniesie mi coś nowego, zawsze to świeże spojrzenie:)

bardzo dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po bardzo długiej nieobecności:)

Oczywiście prośbę mam wielką o interpretację dat urodzenia. Moja 04.07.1967 i partnera 23.06.1970. Tak na oko mi to już wygląda na trudne zadanie do odpracowania, a, co ciekawsze pracujemy:) Uparcie i na przekór trudnościom, im więcej chcemy i pracujemy, tym bardziej robi nam się pod górkę, konflikty... Ale żadne nie odpuszcza. Na prawdę chciałabym zobaczyć, jak to wygląda z numerologicznego punktu widzenia.

Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po bardzo długiej nieobecności:)

Oczywiście prośbę mam wielką o interpretację dat urodzenia. Moja 04.07.1967 i partnera 23.06.1970. Tak na oko mi to już wygląda na trudne zadanie do odpracowania, a, co ciekawsze pracujemy:) Uparcie i na przekór trudnościom, im więcej chcemy i pracujemy, tym bardziej robi nam się pod górkę, konflikty... Ale żadne nie odpuszcza. Na prawdę chciałabym zobaczyć, jak to wygląda z numerologicznego punktu widzenia.

Z góry bardzo dziękuję.

 

wg numerologii nie ma między wami powiązania karmicznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też mogę prosić o sprawdzenie czy ta znajomość jest karmiczna ja 03.07.1971 i on 20.10.1971 i co ewentualnie nas po drodze czeka fajnego?? ;)

 

 

jego Droga życia 3 i Twój cykl produkcyjny 3 może mówić, że jesteście powiązani karmicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o pomoc w interpretacji.

Ja 09.01.85 On 29.08.89.

Wiem, że nasz związek jest karmiczny ale nie wiem co mamy do odpracowania.

 

jest powiązanie karmiczne.

suma waszych dróg daje karmiczną 7 z 16 o której możesz poczytać tutaj: http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/35092-numerologia-partnerska-wibracja-zwiazkow.html#post375780

oprócz tego jego droga życia to liczba 1 tak samo jak Twój i jego I punkt zwrotny co może mówić na przykład o tym, że wasze spotkanie na tym świecie jest po to, abyście wzajemnie mogli się nauczyć się, zrezygnować z powierzchowności, nie koncentrowali się tylko na sobie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 17.10.1992 i 15.02.1994? Czy jest między nami karma? Jeśli tak, czy można coś więcej powiedzieć o tej znajomości na podstawie liczb? Bardzo proszę o pomoc.

 

suma waszych dróg życia daje karmiczną 7 z 16

szczegóły tutaj: http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/35092-numerologia-partnerska-wibracja-zwiazkow.html#post375780

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego Droga życia 3 i Twój cykl produkcyjny 3 może mówić, że jesteście powiązani karmicznie

 

Arabika a o czym mówi mój cykl produkcyjny 3 i jak to się łączy z jego drogą życia, czy mogę prosić o wyjaśnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabika a o czym mówi mój cykl produkcyjny 3 i jak to się łączy z jego drogą życia, czy mogę prosić o wyjaśnienie?

 

MOŻE np. wasze drogi życia po to się skrzyżowały, abyś Ty nauczyła go (albo żebyście się wzajemnie nauczyli) życia rodzinnego, bez odskoczni na boki, nie traktować życia zbyt teatralnie, żeby on wprowadził w Twoje życie (i vice versa) więcej ruchu. Może jesteś po to, aby nauczyć się, że partnera/partnerki nie wolno traktować przedmiotowo, to poskromienia własnej emocjonalności.

Nie wiem jaki to jest układ, czy jesteście w związku, bardzo trójkątna jego piramida, tak jakbyście tkwili (on) w jakimś trójkącie, zbyt dużo osób w tym związku, może nadmierny wpływ osób trzecich, wpływów z zewnątrz, może niezakończone poprzednie związki, spore rozproszenie? On wygląda na dość atrakcyjnego dla kobiet możliwe, łakomy kąsek, że wiele okazji ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszce ja poproszę o interpretację:

Ja 05-03-1983

On 16-04-1980

 

wg numerologii jesteście powiązani karmicznie - 2 z 11

Twoja Droga życia i jego 1 Punkt Zwrotny to 2/11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg numerologii jesteście powiązani karmicznie - 2 z 11

Twoja Droga życia i jego 1 Punkt Zwrotny to 2/11

 

Arabika, tak wlasnie podpowiadala mi ma intuicja :) Teraz licze, czytam i kombinuje i porownuje moje PZ jego DZ, ale jakos jeszcze cieżko cos sensownego z tego wylonic. Bardzo prosze Cie o szersze wyjasnienie Poki co dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy moglabym prosic o interpretacje czy jest to zwiazek karmiczny i co jest do odpracowania?

on 01.10.1982

ja 10.07.1984

 

Z gory bardzo dziekuje

 

tak, jest to związek karmiczny o wibracji 7 - na forum sporo jest informacji można poszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

czy ta relacja jest karmiczna ? ja 11.04.88 on 22.06.87 ?

 

pozdrawiam !

 

nie, nie jest to relacja karmiczna, przynajmniej na podstawie obliczeń numerologicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglibyście mi pomóc w obliczeniu czy jest to związek/ miłość karmiczna?

ja 13.02.1986

on 5.06.1987

 

Z góry dziekuję za odpowiedź!!!:)

 

Tiko, miłość karmiczna a związek karmiczny to dwa różne pojęcia. :)

 

nie jest to związek karmiczny, ale oboje macie do przepracowania 13 - karmę pracy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedź:) jestem początkująca akurat w tym temacie. Eh tak - ta 13.. Rzeczywiście jest tak, że zwykle nic nie dostaję od życia "w prezencie", ale co ciekawe ta liczba pojawia się też bardzo często w moim życiu i też bardzo często te ważniejsze wydarzenia są właśnie 13-tego, ale to chyba właśnie tak jest z tymi 13stkami karmicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę już czytałam na ten temat, ale myślę, że tu pewnie uda mi się znaleźć wiele nowych informacji. To forum "podgladałam " już od dawna ale nie do wszystkich funkcji miałam dostęp z racji tego że nie byłam zarejestrowana, ale forum jest naprawdę świetne!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiko, miłość karmiczna a związek karmiczny to dwa różne pojęcia. :)

 

nie jest to związek karmiczny, ale oboje macie do przepracowania 13 - karmę pracy

pozdrawiam

 

w jaki sposób w numerologii odróżnia się związek karmiczny od miłości karmicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób w numerologii odróżnia się związek karmiczny od miłości karmicznej

 

miłość karmiczna to związek między kobietą a mężczyzną

a związek karmiczny może dotyczyć relacji ojciec-dziecko, sąsiad-Ty, etc.

tych pojęć nie należy mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jeżeli między kobietą i mężczyzną , istniej wspólna droga życia 16/7, i dodatkowo jeden z partnerów ma to 7/16 w p.z i ma też 26/8 w p.z, to na tej podstawie można już wywnioskować że to karmiczna miłość?czy są ku temu jeszcze inne przesłanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...