Skocz do zawartości

związki karmiczne


kudlisekola

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba przyszedl na czas na mpoja prosbe:

 

Beata 3/2/1970

Rafal 26/5/1970

no i corcia

Julia 17/5/1999

Dziekuje z gory!

 

Witam,

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 03-02-1970

 

 

4PZ----------------------1/10/19----------------------4PZ

3PZ----------------------7/16/25----------------------3PZ

1PZ------------5----------------------2/11/20---------2PZ

C--------2------------------3----------------8/17-------C = 4/13/22

1WW------------1-----------------------5 v 6----------2WW

WG------------------------4 v 5------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.1994

Cykl produktywny: 03.06.1998 - 03.10.2026

Cykl żniwny po: 01.01.2030

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2002 - 2004

Drugi punkt zwrotny: 2011 - 2013

Trzeci punkt zwrotny: 2020 - 2022

Czwarty punkt zwrotny: 2029 - 2031

 

Lata pustki: 1982-83, 1994-95, 2006-07, 2018-19, 2030-31,

2042-43, 2054-55, 2066-67, 2078-79, 2090-91

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 26-05-1970

 

 

4PZ----------------------4/13/22----------------------4PZ

3PZ------------2/11/20/29/38/47/56/65/74--------------3PZ

1PZ---------4/13/31----------------7/16/25/34/43------2PZ

C--------5-----------------8/26--------------8/17-------C = 3/21/30/39/48

1WW------------3-----------------------0 v 3----------2WW

WG------------------------3 v 0------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.1995

Cykl produktywny: 26.09.1998 - 26.01.2027

Cykl żniwny po: 01.01.2031

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2003 - 2005

Drugi punkt zwrotny: 2012 - 2014

Trzeci punkt zwrotny: 2021 - 2023

Czwarty punkt zwrotny: 2030 - 2032

 

Lata pustki: 1982-83, 1994-95, 2006-07, 2018-19, 2030-31,

2042-43, 2054-55, 2066-67, 2078-79, 2090-91

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 4/13/22

Druga osoba: 3/21/30/39/48

Suma dróg życia: 7/16/25/34/43/52/61/70

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 4/13/22

1PZ: 5

CP: 3

 

Druga osoba

DZ: 3/21/30/39/48

1PZ: 4/13/31

CP: 8/26

 

Jesteście związkiem karmicznym. Posiadacie silną karmę, która łączy wasze drogi życiowe 7/16 oraz karma 4/13, a także łączy Was wibracja 3/21.

 

Wspólne karmiczne relacje określane są u Was wibracją 7/16 i dodatkowo jeszcze ta sama karma pojawi się u Was szczególnie po 33 roku życia Pana Rafała. Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny.

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Ponadto pani Beata jest obciążona karmą 4/13 przez całe swoje życie,a Pan Rafał był nią obciążony do 33 roku życia. Tą karmę zakładam, że macie już za sobą ;)

4/13 – wibracja karmiczna jako suma waszych dróg życia wskazuje, że związek będzie przechodził różne trudne sytuacje, aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was.

 

Kolejna wspólną karmiczną wibracją jest 3/21. Wibracja ta występuje u Pana Rafała i to on wnosi do relacji (3/21), natomiast u Pani 3.

3/21 - odnosi sie ona do zasłużonych sukcesów, harmonii, spełnienia, twórczości. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom, zmianom miejsca zamieszkania, nieustannej ewolucji. Pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Skłania do poznawania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i miłość. Przy negatywnych reakcjach powoduje trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Zwalnia to ewolucję i przysparza trudności.

3 - Osoby tworzące taki związek powinny się wzajemnie inspirować, by tworzyć piękniejszą rzeczywistość. Wspólnym celem powinna stać się ochrona przed złą energią, czarnowidztwem, oszustwami.

Wibracja 3/21 mówi, że możecie mieć na siebie dobry inspirujący wpływ, a trzeba się strzec złych myśli.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
a czy dobrze jest być w związku karmicznym czy nie?
Zawsze są plusy i minusy! Związki karmiczne są bardzo trudnymi relacjami, to niekiedy bolesna lekcja do przerobienia, zrozumienia i nauczenia się postrzegać daną sprawę w inny niż dotychczas sposób. Na twoje pytanie nie odpowiedziałabym ani tak ani nie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Czy osoby w związku karmicznym czują to samo? Tzn. czy oboje czuja taki silny pociąg etc. czy może czuć to tylko jedna osoba?
Z mojego doświadczenia mogę odpowiedzieć że obie osoby odczuwają przyciąganie, czasami bywa tak że jedna bardziej lub mniej; podobnie jest z cierpieniem czy nauką jaką mają wyciągnąć z tej relacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Cześć kochane/kochani czy moglibyście mi sprawdzic czy jest karma ( bo wydaje mi sie ,że jest ) i ewentualnie jaka co jest do przepracowania. Ja 29-06-1979 i On 31-12-1980.

Tak jest to relacja karmiczna 5/14 (karma wolności). Sposób przepracowania: Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

Na forum jest sporo informacji na temat tej karmy, zachęcam do poszperania i poczytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Interesuje mnie, czy między mna a moimi dwiema koleżankami z pracy istnieje relacja karmiczna. Ja, Agnieszka 20.01.1975 r., 1. Magdalena 23.11.1979 r., 2.Iwona 06.10.1967 r.

 

Dziękuję :-)

 

Nie ma tutaj żadnych relacji karmicznych. Wspólny punkt jaki zauważyłam to, że Ty jesteś 7 a pozostałe osoby mają 7 w I PZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie i prośbę o wyliczenie związku karmicznego ostatnio byłam w związku karmicznym kiedyś nam to wyliczono on był Krzysztof 07.05.1972. Rozstaliśmy się, przestałam czuć do niego miłość ale czuje potrzebę bycia przyjacielem, on jednak chce tylko miłości nie chce byśmy zostali przyjaciółmi, woli być nikim niż przyjaciółmi.

Obecnie jestem w innym związku i mam prośbę czy może mi ktoś wyliczyć czy to jest też związek karmiczny.

Ja - Urszula 22.10.1981

on - Tomasz 03.10.1982

Bardzo proszę o pomoc i dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
jaka karma jestesmy obciazeni.prosze o opis.

OSOBA PIERWSZA:

DZ:7/25/43

1PZ:5/23

CP:4/22

OSOBA DRUGA:

DZ:4/13/31/49

1PZ:6/24

CP:3/21

 

Aby stwierdzić wspólną karmę potrzebne mi daty urodzenia by widzieć cały numerologiczny portret. Po tych wynikach wiele nie widać. Jedynie że może jest karma 4/13. Karma pracy, którą osoba Druga musi w zyciu przepracowąć, a osoba Pierwsza ma jej w tym pomóc albo poprzez pracę właśnie (jesli razem pracujecie) albo poprzez związek i bycie razem.

 

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Mam pytanie i prośbę o wyliczenie związku karmicznego ostatnio byłam w związku karmicznym kiedyś nam to wyliczono on był Krzysztof 07.05.1972. Rozstaliśmy się, przestałam czuć do niego miłość ale czuje potrzebę bycia przyjacielem, on jednak chce tylko miłości nie chce byśmy zostali przyjaciółmi, woli być nikim niż przyjaciółmi.

Obecnie jestem w innym związku i mam prośbę czy może mi ktoś wyliczyć czy to jest też związek karmiczny.

Ja - Urszula 22.10.1981

on - Tomasz 03.10.1982

Bardzo proszę o pomoc i dziękuję z góry :)

 

Witam :)

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, ale wiele Was łączy. Macie identyczną drogę życia 6/15, a Wasze relacje będą pełne niespodzianek i przyjemności. Wspólnych wypadów itp. Ogólnie to relacja, w której coś się dzieje i nudno nie ma, ale wiedz, że Wasze ewentualne uczucie, nie jest obciążone karmiczne bo pozwala stwierdzić, ze jeśli pojawi się miłość między Wami będzie ona niczym nie zmącona i czysta, a nie wywołana karmą :)).

Wibracja jaką wspólnie macie 6/15

Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam prośbę o analizę czy mój związek jest karmiczny.

Ewelina Róża 11.12.1985

Michał 26.07.1982

I jeśli nie sprawiłoby to problemu, to też prosiłabym o portret numerologiczny dla nas obojga .

Dzięĸuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Prosiłabym bardzo bardzo o przybliżenia obciążenia karmą związku Magdalena 30.12.1984 oraz Tomasz 01.04.1986.

Pozdrawiam cieplo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
wg programu jestesmy karmiczni.prosze o opis.osoba pierwsza 21.III.87 ,osoba druga 22.I.91., to trudna relacja...

 

Witam Cię,

 

Jesteście związkiem karmicznym i Wasza wspólna karma do przepracowania to jak mi się wcześniej już wydawalo karma pracy, ciepliwości w radzeniu sobie z trudnościami 4/13.

Osoba pierwsza w ciągu całego swego życia będzie borykać się z tą karmą, co przejawiać się będzie w nagłych zmianach życia i rozpoczynania na nowo czy to w miłości czy to zawodowo, czasem nawet wszystko naraz. Osoba druga ma za zadanie pomóc pierwszej w jej trudnościach,a ma do tego spore zdolności, gdyż jest cierpliwa i nie ucieka przed problemem, ale także ma wiele siły wewnętrznej by sprostać o czym mówi pozytywna strona mistrzowskiej 22 u osoby drugiej.

Ogólnie karma ta może również przejawiać sie w związku różnymi trudnymi sytuacjami, które będą się pojawiać aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was.

 

Karma do przepracowania w całym życiu u osoby pierwszej to jak mówiłam 4/13 i opis poniżej:

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Osoba druga natomiast może pzrejawiać w relacji mistrzowską 22, o której wyżej wspomniałam. Szczegółowy opis poniżej:

 

 

Wibracja mistrzowska 22 – sprowadzona do liczby pierwszej to też wibracja 4. jednak na każdą wibrację mistrzowską należy patrzeć trochę innym okiem. Mistrzostwo wibracji, mistrzostwo, które pojawia się w naszej dacie urodzenia – bez względu na to, jaki niesie charakter i wymiar ze sobą – wskazuje przede wszystkim, że dana osoba, że dany czas w życiu tej osoby jest czasem szczególnym, jest czasem szczególnego potencjału energetycznego, w którym ta osoba może zrobić znacznie więcej, niż inna osoba, która tej wibracji mistrzowskiej nie posiada.

Wibracje mistrzowskie w naszym portrecie to nie są kwiatki przypięte do butonierki, to nie są bonusy – są to wyzwania sporządzone na naszą miarę. Wibracje owe w portrecie numerologicznym niosą informację, że dana osoba dysponuje szczególnym talentem, szczególną siłą wewnętrzną, szczególnym światłem, którym może zarazić swoje otoczenie. Patrząc na osobę, która posiada wibracje mistrzowskie w swoim portrecie, mamy odczucie, że jest to ktoś, kto w wyjątkowy sposób podchodzi do jakiegoś aspektu swojego życia. Jeśli posiadamy te wibracje w swoim portrecie – to jest to dla nas informacja, że powinniśmy w sposób szczególnie świadomy, w pewnych momentach naszego życia, odnosić się do informacji, które one niosą.

22 w przeciwieństwie do 11 ( która nie jest geniuszem twórczym, ale geniuszem pomysłów i idei, geniuszem tworzenia planu nie zawsze z umiejętnością wprowadzenia go w życie i zrealizowania), obdarza swojego właściciela geniuszem realizacji materialnej, idei, która powstała przy niższej wibracji mistrzowskiej 11.

Sama 22 – to dwie 2 – to informacja, że czas, w którym ona obowiązuje i patronuje, będzie czasem działania nie samotnego ( nie możemy stać się dla siebie takim żaglem, sterem i okrętem ), ale pracy na rzecz ludzkości i społeczeństwa. W takim normalnym życiowym wymiarze jest to zwykle działanie we dwójkę – ja + ktoś - ja jestem geniuszem zamykania w formie, dzięki czemu ktoś inny przy mnie ma możliwość: po pierwsze: uczenia się ode mnie, po drugie: ja dam komuś możliwość zrealizowania jego idei w sytuacji, kiedy on nie ma tej tzw. siły sprawczej.

22 obdarza w siłę sprawczą – to budowniczy, to realizator, to umiejętność sprostania każdemu wyzwaniu i zamknięciu go w formie.

22 pojawiając się w portrecie mówi o realizacji materialnej, która opierała się będzie o pewnego rodzaju formę spółki, mówi o pewnego rodzaju nakazie współpracy z drugą osobą.

Nisko wibrująca 22 – czyli 4 przynosi niechęć do dzielenia się nie tylko materią, ale także sukcesem, pomysłem, sposobem realizacji. Tak przy wibracji 22 pojawia się wręcz nakaz takiego dzielenia się, a jeśli się ono realizuje, to 22 obdarza siłą zamykania w formie zysku materialnego. 22, pomimo, że jest wyższą wibracją duchową, realizuje się poprzez świat materialny.

Jeżeli posiadamy tę wibrację w swoim portrecie, to jesteśmy ludźmi, którzy mają możliwość ( bo jesteśmy wyposażeni we wszystko, co jest potrzebne ), aby nadać formę koncepcji stworzonej niekoniecznie przez nas ale przez drugiego człowieka.

Negatywem może być zbyt silne przykuwanie się do osiągnięć, co będzie zamykało ten mistrzowski potencjał kreacji świata na miarę pewnego rodzaju wyobrażeń.

22 obdarza swojego właściciela przede wszystkim silną mocą sprawczą w działaniu, umiejętnością doprowadzania do finału spraw, ale w osłabionym wpływie – w negatywie – niestety noże prowadzić do niepewności, do poczucia takiego wewnętrznego rozdwojenia ( może nie tak silnego jak w przypadku 11 ): dam radę – nie dam rady, widzę perspektywę – nie widzę. Takim wpływom nie należy się poddawać, ponieważ wibracje mistrzowskie realizujące się poprzez cień w naszym życiu, niestety bardzo silnie osłabiają naszą zdolność funkcjonowania na najwyższych obrotach.

Wibracja 22 w negatywie często informuje o dwóch związkach, z których każdy jest pewnym etapem zamkniętym w pełnej formie. Przynosi to swojemu właścicielowi sytuację życiową, która wymaga stworzenia drugiego związku zamkniętego w formie.

22 nie sprzyja sytuacjom podchodzenia do życia, czy naszych zobowiązań do drugiego człowieka pod tytułem: ja tak sobie popatrzę, popróbuję, posmakuję, a z bałaganem, który z tego wyniknie, zostawię tę drugą osobę.

22 daje wymóg zamykania spraw na ostatni guzik – to jest jakby podniesienie wibracji 4, która mówi, że wszystko musi mieć swoje miejsce i wszystko musi pozostawać za nami jako zamknięta forma.

22 wibrując negatywnie w naszym portrecie może przynosić swojemu właścicielowi ujawnianie cech mocno niechlubnych: egoizmu, skąpstwa, wręcz działań na rzecz odarcia kogoś z wartości majątkowych po to, aby sobie zabezpieczyć lepszy byt. Zwykle to się mści na takiej osobie, ponieważ wibracje mistrzowskie ( tak jak wibracja 9 jest szczególnie obłożona przyczyną i skutkiem i w niej najsilniej manifestuje się konsekwencja niecnych czynów ) wymagają od nas szczególnej postawy. Jeśli kogoś oszukasz, jeśli kogoś okradniesz, jeśli kogoś wykorzystasz – to wszystko, co zdobyłeś takimi działaniami obróci się w niwecz i nie będziesz mieć możliwości budowania pseudo charyzmy, czy pseudo pozycji życiowej na ludzkiej krzywdzie. Tego wymaga od nas wibracja mistrzowska – nieskazitelności charakteru, bo siła jaką jej właściciel jest obdarzony, daje możliwość w czystej grze sięgania szczytów i dochodzenia do wysokich osiągnięć materialnych. Ilekroć wibracja mistrzowska zostanie zrealizowana poprzez słabość lub nikczemność charakteru, tylekroć jej właściciel dokładnie z tego samego poziomu, dostanie takiego klapsa życiowego, ponieważ w przyrodzie nic nie ginie, w przyrodzie musi być równowaga. Pamiętaj o zasadzie lustra – nie ten, kogo okradłeś, nie ten, kogo oszukałeś i nie ten, kogo wykorzystałeś, ale ktoś inny postąpi z tobą dokładnie w ten sam sposób.

I wtedy powiesz, że ten koś jest podły – a to jest tylko wyrównanie nierównowagi energetycznej.

Pamiętajmy, że wibracje mistrzowskie złożone są z dwóch takich samych cyfr ( tarotowa karta Równowagi, czy Sprawiedliwości z talii A. Crowley`a ) i przypominają: ile włożysz, tyle wyjmiesz, równowaga musi być zachowana. Jeśli coś zdobędziesz, co do Ciebie nie należy, to wytwarzasz czarną dziurę w swojej przestrzeni, w którą sam w pewnym momencie wpadniesz.

22 swojemu właścicielowi gwarantuje pewien geniusz twórczy, ale nie taki geniusz twórczy, jak w przypadku 11 – ale geniusz twórczy czynu. Mogą to być wszelkiego rodzaju pomysły, czy z rozmachem wprowadzane w życie projekty, które wymagają szczególnej perfekcji zamknięcia ich formie.

Wibracje mistrzowskie wymagają od nas również wyższego zachowania się stosownie wobec wyższego planu ludzkości: altruizmu, wewnętrznej potrzeby stwarzania czegoś, co pozostawia ślad po nas na ziemi.

Jest to wibracja, która pozwala tworzyć fundacje na przykład ratujące życie dzieci czy ludzi, którzy być może zostaliby skazani przez los na poniewierkę, czy wręcz śmierć. 22 będzie pomagało przyciągnąć ludzi, którzy chętnie będą uczestniczyć w takim altruistycznym projekcie.

Niesie ona zdolności organizacyjne, które powodują, że ludzie lgną do człowieka wyposażonego w tę wibrację, a on będzie mógł, korzystając z potencjału materialnego innych osób, zrealizować idee i pomysły oraz zarobić pieniądze. 22 daje taką moc bezinteresownego obdarowywania innych ludzi: ja zarobiłem swoje, a skoro mam więcej, to mogę się podzielić i bezinteresownie obdarować potrzebujących. 22 daje możliwość osiągnięcia wysokiego statusu materialnego i jednocześnie tworzenia i realizacji idei, wokół których łączą się różni ludzie, odnajdując wyższy cel w budowaniu materialnego planu tych, którzy są słabsi.

W sensie pozytywnym: wielkość, geniusz, sława i fortuna, realizacja ukierunkowana na cele materialne, szerokie horyzonty działania, siła działania i sukcesu we wszystkich dziedzinach, materialny nauczyciel i mistrz, mistrzostwo w materii, umiejętność łączenia materii z duchem, bogactwo materialne, pomysłowość, umiejętność rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych, praktycyzm, realizm, wiedza, geniusz twórczy, doświadczenie, talent, myślenie perspektywiczne, intuicja, władza, sława, sukces, prestiż, ogromny potencjał energii, siła i moc, witalność, pokonywanie wszelkich przeszkód, wielkoduszność, altruizm, działanie dla innych, dostojeństwo, duchowość, charyzma, talenty przywódcze, połączenie materii z duchem, kreatywność, energia, witalność.

W sensie negatywnym: ruina, szaleństwo, nadmierny pociąg do przygód i włóczęgi, skłonność do gwałtownych reakcji, zwielokrotniony negatywny wpływ 4, mistrz, ale ciemnej strony, okrucieństwo w zachowaniach, zatrzymanie realizacji 22 w pozytywie doprowadza do poważnych problemów ze zdrowiem, niektóre z nich mogą się uaktywniać tylko w specyficznych warunkach środowiskowych: podłość, nikczemność, depresja, lęk przed życiem, destrukcja, szaleństwo, dominacja, manipulacja, nadmierna ambicja, materializm, chciwość, podstępność, nieugiętość, zapominanie o innych, dążenie do przepychu, nieufność, drobiazgowość.

Jej lekcja: pracować dla ludzkości, działać i tworzyć na rzecz wspólnych ideałów, w celu polepszenia bytu grup ludzi. Nigdy nie próbować czarnej magii.

 

U osoby pierwszej zauważyłam również karmę miłości 7/16 około 40- roku życia, może to byc wielka miłość, ale może zakończyć sie rozczarowaniem.

7/16

Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny.

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mogłabym poprosić o interpretację:

 

Drogi życia:

 

Pierwszej osoby: 2/11/20/38/56

Drugiej osoby: 3/12/ 21/30/39

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77/86/ 95

 

Związek karmiczny: Tak

 

Osoba pierwsza:

 

DZ:2/11/20/38/56

1PZ: 3/12/30

CP: 7/25

 

Osoba druga:

 

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 3/12

CP: 2/11

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam!

Mam prośbę o analizę czy mój związek jest karmiczny.

Ewelina Róża 11.12.1985

Michał 26.07.1982

I jeśli nie sprawiłoby to problemu, to też prosiłabym o portret numerologiczny dla nas obojga .

Dzięĸuję bardzo.

 

Witam Cię :)

 

Tak, jesteście związkiem karmicznym. Macie wspólną drogę życia o kilku wibracjach numerologicznych. Wasza relacja jest dla Was lekcją życia, jaką od siebie powinniście odebrać, poprzez wzbogacenie duchowe, wzajemne rozczarowania i inne trudności. Poniżej zamieszczam opis wibracji, który kolejno może pojawiać się lub część już mogła się pojawić na Waszej wspólnej drodze życia.

 

9/18

18/9 Księżyc. Złudzenie. Komplikacje. Częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania.

 

27/9 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

36/9 Przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Nasza współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co przyniesie nam uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Wszystko, co stworzymy, będzie miało dużą wartość. Pouczające podróże.

 

45/9 Jest to wibracja niezwykle wrażliwa i powodująca brak satysfakcji z sukcesów ziemskich. Daje ona moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Natura tajemnicza, zachowująca dystans wobec otoczenia, dumna i zdecydowana spełnić swe ambicje. Receptywność. Liczne związki miłosne, wczesne małżeństwo, wielodzietność. Niepokoje emocjonalne. Możliwe jest odnalezienie jednego z rodziców, od dawna zaginionego lub niewidzianego. Ryzyko wdowieństwa. Przy postawie negatywnej — czepianie się przeszłości, wartości starych i przebrzmiałych.

 

54/9 Łatwość dostosowania się do otoczenia, która może zaowocować karierą dyplomatyczną lub polityczną. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, wywołujemy kłótnie rodzinne, dopuszczamy się oszustw, doprowadzamy do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem, narażamy się na zniesławienie.

 

63/9 To ogromny potencjał współczucia, otwarcia na innych, umiejętności przychodzenia im z pomocą. Dyscyplina, cierpliwość, akceptacja, dar uzdrawiania. Jak każdy dar, także i ten wymaga, by go używać, dzielić się nim z innymi. W przeciwnym razie życie nasze zamieni się w rzekę zmartwień i bólu. Trudne, niepokojące sytuacje należy traktować jako wzbogacające nas wewnętrznie doświadczenia. Nie przywiązywać się do wartości materialnych.

 

72/9 Bogactwo, komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom. Trzeba jednak przezwyciężyć egoizm i dzielić się z innymi. Wibracja negatywna przynosi samotność, niepokój, podejrzliwość, egoizm, kurczowe trzymanie się marnych resztek fortuny.

 

 

Pani Ewelina ma za zadanie przepracować w ciągu całego życia karmę władzy 1/19.

 

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Od dzieciństwa do 35 roku życia będzie do przepracowania karma 5/14. Jest to karma korzystania z przyjemności życia.

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Od 35 roku życia do 44 roku pojawia się kolejna karma u Pani Eweliny, a jest to karma miłości 7/16. Będzie wówczas wrażenie, że to wielka miłość, ale będzie wiele impulsywności w związku i może się zakończyć.

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Koło 53 roku życia może pojawić się kolejna karmiczna miłość i przepracowanie karmy 8/26

8/26 Liczba karmiczna

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

Pan Michał posiada do przepracowania wc ciągu całego biegu życia karmę miłości 8/26, a więc przez całe życie będzie szukać tej jedynej, aż do skutku.

8/26

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła

 

Pan Michał od 28 roku życia do 37 roku życia zmieni swoje życie całkowicie. W tym czasie diametralnie zmieni się wszytsko, miłość, praca, może i miejsce zamieszkania.

Pomiędzy 37 rokiem, a 46 pisana jest Panu przepracowanie karmy miłości 7/16, będzie to uczucie karmiczne, a więc silne, ale się rozpadnie z czasem.

W późniejszych latach Pan Michał skupi się na swoim wnętrzu, będzie pomocny dla innych, wspierający potrzebujących.

 

Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
I ja ładnie proszę o sprawdzenie :)

 

Paulina- 08.01.1991

Marcus- 11.09.1985

 

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

 

Witam :)

 

Jesteście związkiem karmicznym.

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 08-01-1991

 

 

4PZ-----------------------3/21------------------------4PZ

3PZ--------------------1/10/19/37---------------------3PZ

1PZ------------9----------------------1/10/28---------2PZ

C--------1------------------8----------------2/20-------C = 2/11/29

1WW------------7-----------------------6 v 1----------2WW

WG------------------------1 v 6------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2017

Cykl produktywny: 08.05.2019 - 01.01.2044

Cykl żniwny po: 08.09.2047

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2024 - 2025

Drugi punkt zwrotny: 2033 - 2034

Trzeci punkt zwrotny: 2042 - 2043

Czwarty punkt zwrotny: 2051 - 2052

 

Lata pustki: 2003-04, 2015-16, 2027-28, 2039-40, 2051-52,

2063-64, 2075-76, 2087-88, 2099-00, 2111-12

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 11-09-1985

 

 

4PZ----------------------5/14/32----------------------4PZ

3PZ-----------------9/18/27/36/45/54------------------3PZ

1PZ---------2/11/20------------------7/16/25/34-------2PZ

C--------9-----------------2/11--------------5/23-------C = 7/16/25/34/43

1WW-----------7|2---------------------3|6 v 4---------2WW

WG----------------------1|4 v 2|3----------------------WG

 

Cykl formujący do: 11.01.2014

Cykl produktywny: 01.01.2015 - 01.01.2042

Cykl żniwny po: 11.05.2042

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2014 - 2019

Drugi punkt zwrotny: 2023 - 2028

Trzeci punkt zwrotny: 2032 - 2037

Czwarty punkt zwrotny: 2041 - 2046

 

Lata pustki: 1997-98, 2009-10, 2021-22, 2033-34, 2045-46,

2057-58, 2069-70, 2081-82, 2093-94, 2105-06

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/29

Druga osoba: 7/16/25/34/43

Suma dróg życia: 9/18/27/36/45/54/63/72

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/29

1PZ: 9

CP: 8

 

Druga osoba

DZ: 7/16/25/34/43

1PZ: 2/11/20

CP: 2/11

 

Tak, jesteście związkiem karmicznym. Macie wspólną drogę życia o kilku wibracjach numerologicznych. Wasza relacja jest dla Was lekcją życia, jaką od siebie powinniście odebrać, poprzez wzbogacenie duchowe, wzajemne rozczarowania i inne trudności. Poniżej zamieszczam opis wibracji, który kolejno może pojawiać się pojawić na Waszej wspólnej drodze życia.

Ponadto macie także wspólna karmę 2/11 i Pani Paulina ma za zadanie tu pomóc Panu pokazując się mu jako wzór do naśladowania :)

 

11/2 Kapłan ludu – uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

 

Opis relacji wg możliwych wydarzeń:

9/18

18/9 Księżyc. Złudzenie. Komplikacje. Częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania.

 

27/9 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

36/9 Przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Nasza współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co przyniesie nam uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Wszystko, co stworzymy, będzie miało dużą wartość. Pouczające podróże.

 

45/9 Jest to wibracja niezwykle wrażliwa i powodująca brak satysfakcji z sukcesów ziemskich. Daje ona moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Natura tajemnicza, zachowująca dystans wobec otoczenia, dumna i zdecydowana spełnić swe ambicje. Receptywność. Liczne związki miłosne, wczesne małżeństwo, wielodzietność. Niepokoje emocjonalne. Możliwe jest odnalezienie jednego z rodziców, od dawna zaginionego lub niewidzianego. Ryzyko wdowieństwa. Przy postawie negatywnej — czepianie się przeszłości, wartości starych i przebrzmiałych.

 

54/9 Łatwość dostosowania się do otoczenia, która może zaowocować karierą dyplomatyczną lub polityczną. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, wywołujemy kłótnie rodzinne, dopuszczamy się oszustw, doprowadzamy do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem, narażamy się na zniesławienie.

 

63/9 To ogromny potencjał współczucia, otwarcia na innych, umiejętności przychodzenia im z pomocą. Dyscyplina, cierpliwość, akceptacja, dar uzdrawiania. Jak każdy dar, także i ten wymaga, by go używać, dzielić się nim z innymi. W przeciwnym razie życie nasze zamieni się w rzekę zmartwień i bólu. Trudne, niepokojące sytuacje należy traktować jako wzbogacające nas wewnętrznie doświadczenia. Nie przywiązywać się do wartości materialnych.

 

72/9 Bogactwo, komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom. Trzeba jednak przezwyciężyć egoizm i dzielić się z innymi. Wibracja negatywna przynosi samotność, niepokój, podejrzliwość, egoizm, kurczowe trzymanie się marnych resztek fortuny.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam serdecznie,

Prosiłabym bardzo bardzo o przybliżenia obciążenia karmą związku Magdalena 30.12.1984 oraz Tomasz 01.04.1986.

Pozdrawiam cieplo!

 

Witam serdecznie :)

 

Jesteście związkiem karmicznym. Pani Magdalena ma do przepracowania karmę władzy 1/19. Wspólna Państwa karma polega na wspieraniu Pani Magdaleny, a może i motywowaniu przez Pana Tomasza w działaniach przyczyniających się do zmiany życia. np. pracy, miejsca zamieszkania itp. Pani Magdalena może liczyć na silne wsparcie z Pana strony w swoim życiu.

Poniżej zamieszczę wibracje jakie są Pani pisane, a w których wg karmy Pan powinien pomóc.

Pani karma charakteryzuje się następująco:

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

28/10/1 Niespodziewane zyski lub straty, zależnie od naszej postawy wobec wydarzeń. Jeśli pozostajemy uczciwi i lojalni, będziemy podtrzymywani w naszych przedsięwzięciach i zdobędziemy popularność. Zwłaszcza, że posiadamy bujną wyobraźnię i poetyckie natchnienie. Lubimy podróże i zabawy, spotkania, także w dużych grupach, gdyż lubimy błyszczeć, popisywać się. Pomoc ze strony kobiet. Przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie. Współpraca przynosząca zysk. Jeśli przyjmujemy w sposób negatywny wydarzenia i reagujemy zbyt emocjonalnie, nasze życie będzie wypełnione przeciwnościami.

 

37/1 Sukces i udane małżeństwo (zwłaszcza dla kobiet). Szczere przyjaźnie, na które można liczyć, zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o pieniądze. Niebezpieczeństwo nadmiernego rozmachu, przerostu pragnień. Magnetyzm. Pociąg do dalekich podróży. Praca za granicą. Negatywnie może się to objawić jako natura pełna wewnętrznych konfliktów, nieuczciwa i gwałtowna, używająca wszystkich środków, by osiągnąć cel.

 

46/10/1 Wydarzenia niezwykłe i niespodziewane. Wrażliwość. Uczuciowość. Ograniczenia. Błędy w wyborze partnerów spowodowane przywiązywaniem nadmiernej wagi do sfery seksualnej. Niewierność, uwodzicielstwo. Zerwanie, które może spowodować wewnętrzne przebudzenie. Osoba, która wyraża tę wibrację, jest gotowa dzielić się z innymi, pod warunkiem że wszystko dzieje się w zgodzie z jej przekonaniami i że nikt nie próbuje jej zdominować. Dzięki umiejętności taktownego wyrażania własnej woli, jest znakomitym szefem. Lubi być w centrum zainteresowania. Szczęśliwe dzieciństwo i związane z nim wspomnienia dają stałość charakteru i odwagę odkrywania nowych lądów. Jeśli jednak reagujemy negatywnie, stajemy się infantylni i nieodpowiedzialni, przyciągając do siebie bezmyślne i płytkie towarzystwo.

 

55/10/1 ta energia sprzyja odkryciom naukowym, ponieważ obdarza ogromem energii twórczej. Entuzjazm, inicjatywa, oryginalność, porozumienie psychiczne i zdolności przewodzenia grupie - liczba mistrzowska

 

64/10/1 Odnowa. Autorytet i żarliwość. Indywidualizm i samotnictwo w życiu prywatnym, a zarazem umiejętność współpracy, nawiązywania kontaktów, wnoszenia radości i ciepła w otoczenie. Liczba niezbyt przychylna dla handlu, podróży i finansów. Każda klęska jest odczuwana jako osobista tragedia, dlatego należy przede wszystkim dostrzegać w niej pretekst do rozwoju duchowego i przyjąć, że zmiana jest zasadą Wszechświata, że aby się odrodzić, trzeba najpierw umrzeć, że każda rzecz ma swój czas.

 

Pan Tomasz jak widać będzie towarzyszył w Pani zyciu dość długo i różne koleje losu z nim Pani dzielić będzie, może jako przyjaciółka, może jako małżonka :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Poproszę o sprawdzenie, bo dużo dziwnych rzeczy się dzieje...

 

ja 19.04.1975, on 17.07.1972

 

dziękuje i pozdrawiam

 

Witam :)

 

Jesteście związkiem karmicznym i łączy Was przede wszystkim karma miłości 7/16. Jest to trudna miłość, która najczęściej zaczyna się z wielką siłą, ale potem już kolorowo nie jest, ale zobaczymy co wibracje pokażą. Wg karmy macie sporo to przerobienia w relacji.

7/16

Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny.

 

Poniżej zamieszczam wibracje jakie Was będą lączyć w Waszej wspólnej drodze, a przynajmniej jaka Wam jest pisana wg karmy.

 

Pierwsza to 7/16, a więc wielka milość jak wyżej opisane.

25/7 Liczba ta oznacza trudną pierwszą połowę życia, w której trzeba ciężko pracować, walczyć, aby cokolwiek osiągnąć. Życie wypełnione jest licznymi zmianami, oczekiwaniem na wiadomości i rozpoczynaniem na nowo. Nie jest łatwo stanąć na nogi i ustatkować się. Brak stabilizacji zawodowej. Niebezpieczeństwo schwytania w pułapkę zmysłów. Konieczność nauczenia się używania swej wolności, aby dalej się rozwijać. Jeśli negatywnie reagujemy na wydarzenia zewnętrzne, sprowadzamy na siebie konflikty, utratę energii, nie kończymy nigdy zaczętego dzieła, a nasze lenistwo i bezwład powodują, że stajemy się okrutni. 25 zapewnia jednak zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala na wyciągnięcie wniosków ze swoich doświadczeń i przeżycie drugiej połowy życia znacznie łatwiej. Przysłużyć się temu może także zamieszkanie na wsi, blisko natury.

 

34/7 Należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

 

43/7 Nadzieja i rozczarowanie. Wojna i pokój. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

 

52/7 Przeciwnicy, zazdrość, rywalizacja, ukryci wrogowie. Ryzyko skaleczeń. Jest to osoba, która umie posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Ma zaufanie do siebie i wiarę. Pociąga ją duchowa strona życia. Potrzebuje kontaktu z przyrodą, a przede wszystkim bliskości wody, która sprzyja medytacji. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu.

 

61/7 Spełnienie i ewolucja duchowa po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczymy się rozumieć nasze emocje, pozwalamy sobie pomóc, uczymy się opierać decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości.

 

70/7 Poszukiwania. Sukces. Szczęśliwe małżeństwo oparte na porozumieniu duchowym. Współpraca. Dyplomacja. Dystans, ostrożność i ambicja. Należy dbać o wyrównaną proporcję między pracą a odpoczynkiem pod groźbą utraty równowagi we wszystkich dziedzinach życia.

 

88 – geniusz finansów, albo – mistyk.

 

jak widać wiele Wam pisane wg karmy, ale oczywiście od Państwa zależy ile się wydarzy. Powyższe opisy pozwolą się odnaleźć zapewne w tym co już było między Państwem,a tym co jeszcze będzie. Jak widać sa i trudy, ale i piekne czasy :))

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam czy mogłabym poprosić o interpretację:

 

Drogi życia:

 

Pierwszej osoby: 2/11/20/38/56

Drugiej osoby: 3/12/ 21/30/39

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77/86/ 95

 

Związek karmiczny: Tak

 

Osoba pierwsza:

 

DZ:2/11/20/38/56

1PZ: 3/12/30

CP: 7/25

 

Osoba druga:

 

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 3/12

CP: 2/11

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

 

Sandra proszę o daty urodzenia albo tu albo poprzez wiadomość prywatną, powyższe dane nie są wystarczające by jasno określić karmę. Z tego mogę jedynie zgadywać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko, bardzo dziękuje, nic w moim życiu nie jest zbyt łatwe :) taka karma:) od pierwszej chwili wiedziałam, że coś jest na rzeczy.

 

Nom jak tak pisane to cieżko tego uniknąć. Szczerze mówiąc każdy coś tam ma, bardzo rzadko sie zdarza by ktoś wcale karmy nie posiadał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Napisał Sandra88

Userko wybacz - rozpędziłam się:) Oto daty: 25.05.1988 oraz 11.01.1989.

 

Pozdrawiam:)

 

Jesteście związkiem karmicznym. Zadniem osoby pierwszej jest dawanie przykładu swoja osobą, która stanowić wzór dla drugiej, może także dawać oparcie. opis poniżej:

 

11/2 Kapłan ludu – uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

 

Ponadto wspólna karma u Was to 3/12, a więc Osoba druga może więc wnosić do relacji jakieś trudności, ale i wyzwolenie dzięki osobie pierwszej z problemów o czym świadczy wibracja 3/21

12/3 To wibracja skłaniająca do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu.

21/3 Sprowadza zasłużony sukces, harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszenia naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

30/3 Twórczość. Wymiana. Komunikacja. Rzemiosło. Handel. Zapowiada owocną realizację poważnych i stabilnych przedsięwzięć. Przynosi sukces, spełnienie i zysk, czasem nieoczekiwany. Nasza niezwykle płodna twórczość stymulowana jest potrzebą perfekcji i poczucia bezpieczeństwa. Talent literacki, aktorski, muzyczny. Komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzina. Możliwość cudownego wyleczenia z ciężkiej choroby. Potrzebujemy oczyszczenia wewnętrznego. Odpowiadając na tę wibrację negatywnie, przyciągamy nieprzyjaciół i narażamy się na zdradę.

39/12/3 Rywalizacja, zdrada, dwulicowość, rozczarowania (zwłaszcza uczuciowe), niewrażliwość na cierpienie innych, lenistwo. Nie należy wstępować w związek małżeński. Będą nas fascynować odległe miejsca i podróże, ale trzeba zastanowić się trzy razy, zanim zdecydujemy się odpowiedzieć na ten apel. Jeśli jesteśmy otwarci na innych, na zrozumienie drugiego człowieka, wówczas nasza miłość jest nam oddawana w dwójnasób.

 

Osoba pierwsza ma za zadanie pomóc osobie drugiej, wesprzeć w jej problemach, gdyż ma w sobie siłę wewnętrzną i odpowiednie zdolności by sprawić, że ktoś stanie się lepszy :).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję droga Userko za analizę;) pozdrawiam cieplo..Przy okazji chciałam delikatnie zapytać. Ponieważ nie do końca dobrze zrozumiałam. Jeśli nie występuje związek karmiczny, a mimo wszystko jest wspólna karma "pasja, kuszenie" to oznacza coś złego? tak zwane magnetyczne przyciąganie się wzajemne czyż tak? Dziękuję za wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Dziękuję droga Userko za analizę;) pozdrawiam cieplo..Przy okazji chciałam delikatnie zapytać. Ponieważ nie do końca dobrze zrozumiałam. Jeśli nie występuje związek karmiczny, a mimo wszystko jest wspólna karma "pasja, kuszenie" to oznacza coś złego? tak zwane magnetyczne przyciąganie się wzajemne czyż tak? Dziękuję za wszystko!

 

Tak :), oznacza to, że będzie Was do siebie ciągło, Może być z tego romansik gorący, ale czy coś więcej się wykluje potem z tego zależeć będzie już od Was i od tego czy będziecie chcieli czegoś więcej:). W każdym razie miło i przyjemnie może być :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...na forum trafiłam przypadkowo ale bardzo mnie zaintrygowało...w moim życiu jakoś ostatnio sie nie układa, co prawda w chwili obecnej nie jestem w związku ale prosiłabym Cię Userka o sprawdzenie i podanie cyki w moim życiu, punktów zwrotnych oraz lat pustki

Agnieszka 03.12.1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
aniusia312, wygląda na to, że userka o nas zapomniała... ;)

 

Nie zapomniała :). Przez weekend nie było mnie w domu prawie wcale, zjem obiad i się zabieram za karmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

aa zapomniałam napomknąć, w pierwszej kolejności interpretuję karmy ze swojego tematu, który utworzyłam jakiś czas temu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
jestem nowa na forum

 

czy mogę prosić o pomoc

o analizę związków :

ja: 20.03.1975

on:07.07.1975

 

oraz

ja: 20.03.1975

ona:08.09.1955

 

pozd

 

Witam,

 

ja: 20.03.1975

on:07.07.1975

 

Jest to relacja karmiczna, którą ogólnie reprezentuje numerologiczna liczba 9, a więc osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać. Posiadacie wspólną karmiczną drogę życia, która pokazuje, że możliwe są u Was czasem komplikacje, tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Ale potraficie również się wspierać i mieć pozytywny wpływ na siebie, dzięki któremu jesteście wstanie rozwijać się wzajemnie duchowo. Możecie czasem odczuwać przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadacie odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Nasza współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co przyniesie nam uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Wszystko, co stworzymy, będzie miało dużą wartość. Pani może w tej relacji pokazywać się od tajemniczej strony lub jest z natury tajemnicza, zachowująca dystans wobec otoczenia, dumna i zdecydowana spełnić swe ambicje. Liczne związki miłosne oraz niepokoje emocjonalne. Możliwe jest odnalezienie jednego z rodziców, od dawna zaginionego lub niewidzianego. Ryzyko wdowieństwa. Przy postawie negatywnej — czepianie się przeszłości, wartości starych i przebrzmiałych. Mimo tych emocji jest lub będzie łatwość dostosowania się do otoczenia. Jeśli wyrażamy tę wibrację negatywnie, wywołujemy kłótnie rodzinne, dopuszczamy się oszustw, doprowadzamy do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem, narażamy się na zniesławienie. W relacji tej może być ogromny potencjał współczucia, otwarcia na innych, umiejętności przychodzenia im z pomocą. Dyscyplina, cierpliwość, akceptacja. W przeciwnym razie życie nasze zamieni się w rzekę zmartwień i bólu. Trudne, niepokojące sytuacje należy traktować jako wzbogacające nas wewnętrznie doświadczenia. Nie przywiązywać się do wartości materialnych. W relacji możliwe osiągnięcie komfortu materialnego, dzięki zręczności.

ja: 20.03.1975

ona:08.09.1955

 

Relacja nie jest obciążona karmicznie, ale ten Pan może zrewolucjonizować Pani życie. Z nim możliwa nowa droga, nowy początek. Daje okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Przynosi zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. To liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa. Możliwa więc między Wami współpraca, ale i związek. Z tym Panem możliwy wg numerologii sukces i udane małżeństwo (zwłaszcza dla kobiet). Szczere przyjaźnie, na które można liczyć, zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o pieniądze. Niebezpieczeństwo nadmiernego rozmachu, przerostu pragnień. Magnetyzm. Pociąg do dalekich podróży. Praca za granicą. Negatywnie może się to objawić jako natura pełna wewnętrznych konfliktów, nieuczciwa i gwałtowna, używająca wszystkich środków, by osiągnąć cel. Jednakże możliwe tu nieprzewidziane wydarzenia, nieodpowiedzialność i przyciąganie do siebie bezmyślne i płytkie towarzystwo, więc trzeba uważać. Ponadto mimo trudności autorytet i żarliwość, ale także indywidualizm i samotnictwo w życiu prywatnym, a zarazem umiejętność współpracy, nawiązywania kontaktów, wnoszenia radości i ciepła w otoczenie. Każda klęska jest odczuwana jako osobista tragedia, dlatego należy przede wszystkim dostrzegać w niej pretekst do rozwoju duchowego i przyjąć, że zmiana jest zasadą Wszechświata, że aby się odrodzić, trzeba najpierw umrzeć, że każda rzecz ma swój czas.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
ja tez bardzo poprosze, ja 30.03.1991 on 25.06.1988

 

Witam :)

 

Jesteście związkiem karmicznym. Pani ma tu wpływ wibracji 3/30 w tej relacji, które oznaczają, może pojawić się sukces, spełnienie i zysk, czasem nieoczekiwany. Nasza niezwykle płodna twórczość stymulowana jest potrzebą perfekcji i poczucia bezpieczeństwa. Talent literacki, aktorski, muzyczny. Komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzina. Możliwość cudownego wyleczenia z ciężkiej choroby. Potrzebujemy oczyszczenia wewnętrznego. Odpowiadając na tę wibrację negatywnie, przyciągamy nieprzyjaciół i narażamy się na zdradę.

U Pana jest tu wpływ karmiczny kilku wibracji w dla tej relacji i jest to 3/12/21/39/57, które mówią, że Pan być może musiał coś poświęcić, skłania do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu. Po cięższym czasie jednak następuje harmonia i spełnienie. Sprzyja podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. U Pana możliwe rozczarowania uczuciowe. Pana będą fascynować spotkania, wyjazdy albo podróże, ale trzeba zastanowić się trzy razy, zanim zdecydujemy się odpowiedzieć na ten apel. Jeśli jesteśmy otwarci na innych, na zrozumienie drugiego człowieka, wówczas nasza miłość jest nam oddawana w dwójnasób. Ostatecznie Pan musi nauczyć się nie wystawiać się na walkę, dyskusje, kontrowersje oraz błędy. Rada by zamiast litować się nad sobą i czuć się zranionymi, nauczyli się zachowywać dystans i poczucie humoru. Zwłaszcza, że mamy możliwość pomagania innym dzięki własnemu doświadczeniu i umiejętności wyciągania wniosków. Nie dajmy się, więc zapędzić w samotność, gorycz i depresję. Nie rezygnujmy z siebie tylko, dlatego, by chronić kogoś innego. Nawet, jeśli ktoś poczuje się zraniony — być może jest mu to niezbędne dla jego własnego rozwoju.

 

Pan jak widać musi przerobić trochę smutku, ale jest mu to potrzebne by coś zrozumieć z czasem. Pani powinna pomóc Panu oczyścić się wewnętrznie z złych myśli, jeśli się to uda będzie dobrze :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za analizę

 

przeczytałam i jeszcze trawię te informacje

 

muszę je spokojnie przemyśleć, przeanalizować

 

pierwsza relacja to małżonek

a druga to rodzic

 

a już najgorzej jest jak te relacje się wzajemnie nakładają

 

ale widocznie musze to przerobić

jesli przyjmie się tezę że samemu dokonuje sie wybory życia...........to sama tego chciałam.....

 

wybór duszy nie zawsze jest wyborem człowieka

i tak to sobie tłumaczę

 

jeszcze raz serdeczne podziękowania

i pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez zwracam sie z goraca prosba o ocene mojego zaczynajacego sie zwiazku :)

ja 26.03.1983 on 26.10.1951 wiem wiem olbrzymia roznica, to tak samo dla mnie wydawalo sie niemozliwe, ale teraz zdaje sie ze nie tylko bedzie mozliwe ale i wspaniale! Prosze nie oceniajcie z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane/kochani czy moglibyście mi sprawdzic czy jest karma ( bo wydaje mi sie ,że jest ) i ewentualnie jaka co jest do przepracowania. Ja 29-06-1979 i On 31-12-1980.

 

Userko czy mogłabys mi proszę to tak ładnie rozpisać? Dziękuję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak wiele nie wiem jednakże wydawać by si e mogło, że z Panem 30.06 tworząc karme nie uciekniesz przed przeznaczeniem. WG liczby karmy ( jeśli brac na powaznie to wszystko) waszym przeznaczeniem jest małżeństwo, które czymś było zburzone w poprzednim wcieleniu a teraz masz to naprawić. z tego co czytałam o lkarma 6 jest jedną z najdłuzszych do odrobienie. wrzucę ci na pv więcej o tej karmie.

 

czy mozna gdzies poczytac o karmie 6 ,bardzo mnie to interesuje bo mam taka z pewnym panem ale cos ciagle nam przeszkadza :icon_cry: bede wdzieczna za wyjasnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja pozwole sobie jeszcze raz poprosic o interpretacje z nadzieja ze tym razem ktos mi pomorze :)

Jakis czas temu ktos mi powiedzial ze to relacja karmiczna i wiele na to wskazuje, przy okazji nie jest to latwa relacja wiec bardzo prosze o pomoc :)

ja 26.03.1983

on 26.10.1951

 

Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym prosić o pomoc jeśli tylko to jest możliwe. Ktoś kiedyś bardzo ostro skrytykował moją relację z człowiekiem, który jest bardzo ważny dla mnie. Błagam o pomoc czy między istnieje związek karmiczny? Coś nas do siebie ciągnie, a jednocześnie bywa trudno.

ja 23 11 1976

on 12 04 1971

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym prosić o pomoc jeśli tylko to jest możliwe. Ktoś kiedyś bardzo ostro skrytykował moją relację z człowiekiem, który jest bardzo ważny dla mnie. Błagam o pomoc czy między istnieje związek karmiczny? Coś nas do siebie ciągnie, a jednocześnie bywa trudno.

ja 23 11 1976

on 12 04 1971

 

Jesteście powiązani karmicznie

Twoja droga życia = 3, jego Cykl Produktywny = 3

Twój I Punkt Zwrotny = 7, jego droga życia = 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwole sobie jeszcze raz poprosic o interpretacje z nadzieja ze tym razem ktos mi pomorze :)

Jakis czas temu ktos mi powiedzial ze to relacja karmiczna i wiele na to wskazuje, przy okazji nie jest to latwa relacja wiec bardzo prosze o pomoc :)

ja 26.03.1983

on 26.10.1951

 

Z gory dziekuje!

 

wg numerologii, wg waszych dat urodzenia, niekoniecznie jesteście powiązani karmicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Arabiko:) Może to wyjaśni nasze trudne relacje. Pozostaje żyć nadzieją, że spotkamy się z nim jeszcze nie raz i doprowadzi nas to do lekcji jakie mamy razem wynieść z losu...Oby były łatwiejsze niż dotychczasowe. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Arabiko:) Może to wyjaśni nasze trudne relacje. Pozostaje żyć nadzieją, że spotkamy się z nim jeszcze nie raz i doprowadzi nas to do lekcji jakie mamy razem wynieść z losu...Oby były łatwiejsze niż dotychczasowe. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

 

Ty nie żyj nadzieją na kolejne spotkania, TY żyj nadzieją na zakończenie tej relacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym sie juz ostatecznie dowiedziec, czy posiadam zwiazek karmiczny z tym panem:

 

ja: 12.03.1990

on: 04.03.1986

 

Bardzo prosze o pomoc jezeli ktos kiedys znajdzie czas :]

 

Tak jakos intuicja mi podpowiada, ze to nie koniec naszej znajomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Chcialabym sie juz ostatecznie dowiedziec, czy posiadam zwiazek karmiczny z tym panem:

 

ja: 12.03.1990

on: 04.03.1986

 

Bardzo prosze o pomoc jezeli ktos kiedys znajdzie czas :]

 

Tak jakos intuicja mi podpowiada, ze to nie koniec naszej znajomosci.

 

wygląd ana to, że jesteście wg numerologi powiązani karmicznie.

Twoja droga życia 7 z 16, jego I punkt zwrotny 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czy emocje w związkach karmicznych są jednakowe po obu stronach - czy obie osoby czują przyciąganie do siebie i nie mogą uwolnić się od myśli o sobie nawet po rozstaniu. Ja teraz właśnie tak mam :( Myśli są wręcz obsesyjne. Czy druga strona czuje podobnie czy też potrafi odciąć się od emocji i uczuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czy emocje w związkach karmicznych są jednakowe po obu stronach - czy obie osoby czują przyciąganie do siebie i nie mogą uwolnić się od myśli o sobie nawet po rozstaniu. Ja teraz właśnie tak mam :( Myśli są wręcz obsesyjne. Czy druga strona czuje podobnie czy też potrafi odciąć się od emocji i uczuć...

 

to zależy od zaangażowania i siły charakteru. Jeśli ktoś ma własne życie może w nie uciec i jest mu łatwiej nie myśleć. Każde myśli podobnie jak jest karma, jednak przezywa to na swój własny sposób. Gorzej ma ten co ma wiel czasu.. obsesyjne myśli mogą sie pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ja również mogłabym sprawdzić karmę w związku ja 11 04 1988 on 23 02 1990 ? pozdrawiam !

 

 

Pierwsza osoba: 11.04.1988

Druga osoba: 23.02.1990

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 5/14/23/32/41

Druga osoba: 8/17/26/35/44

Suma dróg życia: 4/13/22/31/40/49/58/67/76/85

 

Związek karmiczny: TAK

Pierwsza osoba

DZ: 5/14/23/32/41

1PZ: 6/15

CP: 2/11

Druga osoba

DZ: 8/17/26/35/44

1PZ: 7/25

CP: 5/23

 

 

Wibracja związku 4

 

Wibracja 4 jest zamknięciem, jest to symboliczne panowanie na 4 żywiołami, są 4 punkty podparcia, jest to kwadrat, który stanowi pierwszą podstawę do budowania do góry, dlatego związki oparte o wibrację 4 będą najczęściej związkami, w których wszystko jest poukładane, w których wszystko jest od-do, w których wszystko jest ponazywane. Są to związki z dość dużą siłą materii, czyli jest to uprawnienie wnoszenia materii, ale też jest to uprawnienie do korzystania z tej materii.

 

Często takie związki, w tym tzw. minusie, będą miały rodzaj hermetyzmu, sztywności. Czasami możemy nazywać,, że związki oparte o wibrację 4 to są tzw. dobre domy, gdzie wszystko ma swój czas, swoją porę, swoją godzinę i tak naprawdę nie są to związki, w których czujemy się zrelaksowani, czy w których jest miejsce na szaleństwo.

 

To są raczej związki, które właśnie dopełniają regułkę „świadoma praw i obowiązków”.

I właśnie w ten sposób ta świadomość obojga partnerów tworzy tą wręcz nienaruszoną podstawę do budowania wspólnej rodziny. można byłoby powiedzieć, że rodzina zbudowana w oparciu o wibrację 4 to jest ta rodzina przez duże R, aczkolwiek są również i minusy takiego związku.

Jest dość trudno się do takiego związku jak gdyby dostać i wprowadzić jakieś zmiany. Ktoś kto jest twórczy, ktoś kto ma ochotę na podróże, ktoś kto chce co jakiś czas pożyć chwilą, dniem, ma ochotę na odrobinę szaleństwa to w takim związku w pewnym momencie będzie się czuł, jak w betonowych butach, w których albo się idzie na dno, albo tkwi w miejscu i właściwie niby się żyje, bo ta podstawa jest zapewniona, ale z drugiej strony to życie przechodzi w fazę wegetacji.

 

Taki związek może być związkiem, w którym nie ma lekkości materialnej, gdzie to wszystko zazębia się jedno za drugie i wystarczy najmniejsze wahnięcie i zaczyna się katastrofa ekonomiczna w takim związku.

 

Każda wibracja ma swój plus i swój minus. Dobrze, jeśli związek oparty o wibrację 4 tworzą osoby pracowite, bo 4 to jest praca u podstaw, jest to zaangażowanie i jest to mozolne dążenie do celu.

Dobrze zatem, jeśli w związku opartym o wibrację 4 cel jest jasno sprecyzowany. Można byłoby powiedzieć – to jest związek dwójki planistów, którzy krok po kroku realizują plan 5-letni stworzony i dobrze, żeby nie zabrakło planu na kolejne 5 lat, bo wtedy może się zakradać atmosfera rozhermetyzowująca ten związek i w momencie kiedy to nastąpi może również nastąpić rozpad tego związku.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Ponadto pierwsza osoba ma karmiczną 14 w Drodze Życia wskazuje ona na impulsywność. Przybliża pojęcie wolności i zapewnia gotowość spotkania się ze sferą nadzmysłową. Wskazuje, że w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności i zmysłów (seks, intoksykacja, hazard), sprawiając cierpienie innym. W obecnym życiu będziemy musieli zaakceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu oraz nauczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

Druga osoba w Drodze Życia ma 26 zapowiadająca cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

We wspólnej Drodze Życia macie 13 wyrażającą tzw. Długi Karmiczne, wskazuje na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o sprawdzenie karmy w związkach

ja 01.04.1974 on 26.07.1969

ja 01.04.1974 on 11.04.1986

 

 

Pierwsza osoba: 01.04.1974

Druga osoba: 26.07.1969

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/26

Druga osoba: 4/22/40/58

Suma dróg życia: 3/12/30/48/66/84

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/26

1PZ: 5

CP: 1

 

Druga osoba

DZ: 4/22/40/58

1PZ: 6/15/33

CP: 8/26

 

 

Wibracja związku 3

 

3 jest wibracją jowiszową, artystyczną. Wprowadza do związku nadmiar ludzi, wprowadza ten moment, gdzie dość trudno jest o intymność, o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek, w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju.

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi wnosi niebezpieczeństwo układów trójkątnych, nie tylko trójkąty damsko – męskie. Te trójkąty są również wpisane, jako sytuacja obecności naszych rodziców, naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.

Bardzo fajna wibracja, jeśli chodzi o związki, które są związkami wolnymi, nieformalnymi, gdzie tworzymy przestrzeń, w której każda z osób ma miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.

Zupełnie nieźle będą się pod tą wibracją realizowały związki ludzi medialnych, ludzi, którzy pracują na scenie. Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki, których obydwoje tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.

Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś, kto chce spokoju, sielskości, bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

3 to również gesty teatralne, więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jak na scenie, będą pełne dramatyzmu, pełne gestykulacji, będą również odbywały się na forum, czyli związek sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest widownia i to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo związki, które nie dają nam tzw. prognozy do tego ostatniego dnia, póki nas śmierć nie rozłączy.

Takiego związek przeważnie nie da poczucie intymności, poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na wspólną przyszłość.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Ponadto tak Ty jak i Twój partner macie karmiczną 26 - Ty w Drodze Życia, a On w Cyklu produktywnym. 26 zapowiada cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

 

 

 

Pierwsza osoba: 01.04.1974

Druga osoba: 11.04.1986

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/26

Druga osoba: 3/12/21/30/39

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/26

1PZ: 5

CP: 1

 

Druga osoba

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 6/15

CP: 2/11

 

Wibracja związku 2

Jest to związek, w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukujemy bratniej duszy. I zwykle tak jest, że właśnie żeśmy odnaleźli tą bratnią duszę. Związek, gdzie przede wszystkim uczucie miłości, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, związek w którym partnerzy się sobą wzajemnie opiekują, ale nie dlatego, że czują obowiązek, tylko dlatego, że mają taka wewnętrzną potrzebę.

Jeśli natomiast występuje dość duży rozdźwięk z tzw. wibracjach charakteryzujących poszczególnych partnerów to może być to związek pełen niejasności, pełen niedomówień, związek, w którym niewiadoma jest ta przyszłość - żyjemy bo żyjemy, bo nikt nie ma odwagi jeszcze podjąć gwałtownych decyzji, ale z drugiej strony ten księżycowy aspekt negatywny jest to ta informacja, że jeśli się schodzi człowiek, którego droga życia i którego wibracje są wibracjami miękkimi, łagodnymi, domatorskimi, ale realizuje się przy człowieku, który nie lubi, ma awersje do zbliżeń , który nie lubi tworzyć wspólnoty, tylko chadza własnymi drogami – takie zderzenie może nastąpić pomiędzy chęcią tworzenia relacji ludzi którzy, skrajnie różnie reagują na emocje, gdzie jeden się przywiązuje i tworzy cos na kształt bluszcza, a drugi próbuje się bronić, żeby ten bluszcz zupełnie nie zarósł jego rzeczywistości – i wtedy taki związek obłożony wibracja 2 będzie związkiem bez perspektyw, związkiem gdzie nie wiemy dokąd zmierzamy, a zmierzamy, bo nie mamy na dzień dzisiejszy innego pomysłu na życie.

Związek, w którym dominująca rolę będzie odgrywała przede wszystkim kobieta - ta energia kobieca, łagodna, energia pasywnej aktywności . Związek, w którym istotna jest przeżywalność . W takim związku też silny wpływ mogą mieć kobiety z naszej rodziny, czyli mama i teściowa i dobrze by było ograniczyć ten wpływ jeśli chodzi o decyzyjność, o komentowanie, a pozostawić go jeśli chodzi o tworzenie ciepła, wzajemności i traktowania tych kobiet, które są mentorkami rodu jako księgi pytań, trochę na zasadzie doradców, ale nie pozwolić się wtrącać w to życie.

W takim związku silniejszym aspektem jest aspekt kobiety, ale to nie znaczy, że kobieta ma być dominująca. To jest ten układ, który mówi, że kobieta w pewnym sensie będzie cementem tego związku, jeśli nie będzie np. chciała spektakularnie realizować swojej kariery zawodowej, jeśli nie będzie chciała tworzyć rodzaju nowatorskiej relacji partnerskiej, czyli tak trochę bez zobowiązań, dom w walizce. Wtedy taki związek kompletnie będzie związkiem, gdzie jak w takiej ciemnej studni utknęliśmy i nie bardzo wiemy co dalej ze sobą zrobić i kompletnie się związek nie realizuje.

Źródło : tarocistka Danuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, jak dogłębnie zanalizowane. Tak czułam, ze to związek karmiczny. Niestety się rozstaliśmy już i nie mogę się z tym pogodzić, coś mnie do niego ciągnie. Związki karmiczne jeżeli się rozpadną to nie mają już szansy na powrót, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo prosze o pomoc....dowiedzialam sie, ze moj zwiazek jest karmiczny. Nie bardzo wiem co to znaczy...i nie moge trafic do profesjonalnej osoby, ktora by mi pomogla. Moj zwiazek jest bardzo ciezki....nie wiem, czy jest nam dane przerobic cos z poprzedniego zycia i sie rozejsc, czy musimy pokonac przeciwnosci i slabosci,po to aby byc ze soba. Jestem przerazona i czuje sie zupelnie bezsilna! Wiem ze to mozna wyliczyc na podstawie dat urodzenia, ale nie wiem jak i nie znam nikogo kto by mogl to dla mnie zrobic. Bardzo prosze o pomoc...czy ktos bedzie tak szczodry i mi odczyta moja droge z tym partnerem z dat urodzenia? Moja: Sierpien 9, 1973, Jego: Kwiecien 7, 1953.

 

Diekuje z calego serca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam ogromną prośbę, czy możecie mi obliczyć związek?

Ona (ja) 8.07.1980

On: 22.03.1973

 

Z góry bardzo, bardzo dziękuję

 

 

Pierwsza osoba: 08.07.1980

Druga osoba: 22.03.1973

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 6/24/33

Druga osoba: 9/27/45

Suma dróg życia: 6/15/33/42/51/60/69/78

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 6/24/33

1PZ: 6/15

CP: 8

 

Druga osoba

DZ: 9/27/45

1PZ: 7/25

CP: 4/22

 

Wibracja związku 6 z 15 - daje niebezpieczeństwo rozerwania układu.

15 – w tarocie jest odwołaniem się do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, którą się buduje, jeśli doprowadzimy do sytuacji nadmiaru, nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków, jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił, czy ja nie będę tego robił, żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to, co budowało się staje się dla ciężarem, staje się dla ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, do wewnętrznych rewolucji, co w efekcie końcowym może decyzją jednej osoby doprowadzić do zerwania układu rodzinnego.

Źródło : tarocistka Danuta.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo prosze o pomoc....dowiedzialam sie, ze moj zwiazek jest karmiczny. Nie bardzo wiem co to znaczy...i nie moge trafic do profesjonalnej osoby, ktora by mi pomogla. Moj zwiazek jest bardzo ciezki....nie wiem, czy jest nam dane przerobic cos z poprzedniego zycia i sie rozejsc, czy musimy pokonac przeciwnosci i slabosci,po to aby byc ze soba. Jestem przerazona i czuje sie zupelnie bezsilna! Wiem ze to mozna wyliczyc na podstawie dat urodzenia, ale nie wiem jak i nie znam nikogo kto by mogl to dla mnie zrobic. Bardzo prosze o pomoc...czy ktos bedzie tak szczodry i mi odczyta moja droge z tym partnerem z dat urodzenia? Moja: Sierpien 9, 1973, Jego: Kwiecien 7, 1953.

 

Diekuje z calego serca,

 

 

Oj źle się dowiedziałaś, bo Wasz związek wcale nie jest karmiczny :)

 

 

Pierwsza osoba: 09.08.1973

Druga osoba: 07.04.1953

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 1/10/19/37

Druga osoba: 2/20/29

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57/66

 

Związek karmiczny: NIE

Pierwsza osoba

DZ: 1/10/19/37

1PZ: 8/17

CP: 9

 

Druga osoba

DZ: 2/20/29

1PZ: 2/11

CP: 7

 

 

Wibracja związku 3

 

3 jest wibracją jowiszową, artystyczną. Wprowadza do związku nadmiar ludzi, wprowadza ten moment, gdzie dość trudno jest o intymność, o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek, w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju.

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi wnosi niebezpieczeństwo układów trójkątnych, nie tylko trójkąty damsko – męskie. Te trójkąty są również wpisane, jako sytuacja obecności naszych rodziców, naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.

Bardzo fajna wibracja, jeśli chodzi o związki, które są związkami wolnymi, nieformalnymi, gdzie tworzymy przestrzeń, w której każda z osób ma miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.

Zupełnie nieźle będą się pod tą wibracją realizowały związki ludzi medialnych, ludzi, którzy pracują na scenie. Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki, których obydwoje tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.

Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś, kto chce spokoju, sielskości, bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

3 to również gesty teatralne, więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jak na scenie, będą pełne dramatyzmu, pełne gestykulacji, będą również odbywały się na forum, czyli związek sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest widownia i to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo związki, które nie dają nam tzw. prognozy do tego ostatniego dnia, póki nas śmierć nie rozłączy.

Takiego związek przeważnie nie da poczucie intymności, poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na wspólną przyszłość.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Ponadto Ty masz karmiczną 19 w Drodze Życia symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziemy dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musimy egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo, nie wiele rozumiem, ale jak nie jest to nie jest związkiem karmicznym ;)

 

A jeszcze mam pytanie, co oznaczają te liczby?

Pierwsza osoba

DZ: 6/24/33

1PZ: 6/15

CP: 8

Edytowane przez trudnaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo, nie wiele rozumiem, ale jak nie jest to nie jest związkiem karmicznym ;)

 

Nie, nie jesteście związkiem karmicznym :)

a Chodzi o to byście wszystko robili w granicach rozsądku i nie nakładali na siebie więcej niż jesteście w stanie zrobić.

Dobrym wyjściem byłby uczciwy podział obowiązków :)

W takim związku ważna jest również swoboda i wzajemne zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie, co oznaczają te liczby?

Pierwsza osoba

DZ: 6/24/33

1PZ: 6/15

CP: 8

 

DZ to jest Droga Życia

6 - wibracja "główna" 24 i 33 to podliczby

 

1PZ to Pierwszy Punkt Zwrotny ". To energia najsilniej oddziałująca na rozwój naszej osobowości - od momentu przyjścia na świat do około 28 roku życia (około, bo dla każdej Drogi Życia inaczej).

6 - wibracja "główna" 15 to podliczba

 

CP to Cykl Produktywny przede wszystkim informuje o naszych predyspozycjach zawodowych i naszym miejscu w społeczeństwie - określa charakter sytuacji, w których możemy uruchomić nasz potencjał i twórczą postawę wobec życia i innych ludzi. Jego wibracji możemy już użyć jako "narzędzia" (to nasza indywidualna pamięć doświadczeń na dany temat, nasze umiejętności), którym posługujemy się tym razem w nowych warunkach na drodze naszego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, a gdzie mogę sprawdzić to te konkretne liczby oznaczają, na numerologii nie znam się w ogóle, a dobrze wiedzieć ;)

A żeby nie zaśmiecać to założyłam w odpowiednim miejscu wątek.

Jeszcze raz Ci bardzo dziękuję za poświęcony czas

Edytowane przez trudnaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, a gdzie mogę sprawdzić to te konkretne liczby oznaczają, na numerologii nie znam się w ogóle, a dobrze wiedzieć ;)

 

Napisz post w dziale interpretacja daty urodzenia, napisze tam dokładnie :)

Edytowane przez Pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem w ciężkiej sytuacji życiowej, przeszłam z jednego związku w drugi i nie wiem czy dobrze postąpiłam. Prosiłabym o interpretacje tych związków czy to związek karmiczny, czy może miłość karmiczna. Mam wrażenie że w nowym związku coś przepracowałam, gdyż tak jakby spadły mi "różowe okulary".Bardzo proszę o pomoc: Iwona 17.06.1980, Piotr 20.10.1979 oraz Dariusz 16.06.1967. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj źle się dowiedziałaś, bo Wasz związek wcale nie jest karmiczny :)

 

 

Pierwsza osoba: 09.08.1973

Druga osoba: 07.04.1953

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 1/10/19/37

Druga osoba: 2/20/29

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57/66

 

Związek karmiczny: NIE

Pierwsza osoba

DZ: 1/10/19/37

1PZ: 8/17

CP: 9

 

Druga osoba

DZ: 2/20/29

1PZ: 2/11

CP: 7

 

 

Wibracja związku 3

 

3 jest wibracją jowiszową, artystyczną. Wprowadza do związku nadmiar ludzi, wprowadza ten moment, gdzie dość trudno jest o intymność, o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek, w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju.

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi wnosi niebezpieczeństwo układów trójkątnych, nie tylko trójkąty damsko – męskie. Te trójkąty są również wpisane, jako sytuacja obecności naszych rodziców, naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.

Bardzo fajna wibracja, jeśli chodzi o związki, które są związkami wolnymi, nieformalnymi, gdzie tworzymy przestrzeń, w której każda z osób ma miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.

Zupełnie nieźle będą się pod tą wibracją realizowały związki ludzi medialnych, ludzi, którzy pracują na scenie. Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki, których obydwoje tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.

Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś, kto chce spokoju, sielskości, bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

3 to również gesty teatralne, więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jak na scenie, będą pełne dramatyzmu, pełne gestykulacji, będą również odbywały się na forum, czyli związek sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest widownia i to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo związki, które nie dają nam tzw. prognozy do tego ostatniego dnia, póki nas śmierć nie rozłączy.

Takiego związek przeważnie nie da poczucie intymności, poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na wspólną przyszłość.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Ponadto Ty masz karmiczną 19 w Drodze Życia symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziemy dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musimy egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

 

Bardzo dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja prosze 22stczen91 i 18lut90

 

 

Pierwsza osoba: 22.01.1991

Druga osoba: 18.02.1990

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 7/25/43

Druga osoba: 3/12/21/30/39

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 7/25/43

1PZ: 5/23

CP: 4/22

 

Druga osoba

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 2/11/20

CP: 9/18

 

 

Wibracja związku 1

 

Jedynka dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji (10) przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją.

Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

Zrodło :tarocistka Danuta.

 

We wspólnej Drodze Życia karmiczna 19 symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziecie dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musicie egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem w ciężkiej sytuacji życiowej, przeszłam z jednego związku w drugi i nie wiem czy dobrze postąpiłam. Prosiłabym o interpretacje tych związków czy to związek karmiczny, czy może miłość karmiczna. Mam wrażenie że w nowym związku coś przepracowałam, gdyż tak jakby spadły mi "różowe okulary".Bardzo proszę o pomoc: Iwona 17.06.1980, Piotr 20.10.1979 oraz Dariusz 16.06.1967. Z góry dziękuję

 

Z Piotrem :

 

Pierwsza osoba: 17.06.1980

Druga osoba: 20.10.1979

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 5/23/32/41

Druga osoba: 2/11/20/29/38/47/56

Suma dróg życia: 7/16/25/34/43/52/61/70/79/88/97

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 5/23/32/41

1PZ: 5/14/23

CP: 8/17

 

Druga osoba

DZ: 2/11/20/29/38/47/56

1PZ: 3/12/21/30

CP: 2/20

 

 

Wibracja związku 7

 

7 to wibracja duchowa, dlatego związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny.

Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

 

Ponadto Ty masz w I Punkcie Zwrotnym karmiczna 14, która wskazuje na impulsywność. Przybliża pojęcie wolności i zapewnia gotowość spotkania się ze sferą nadzmysłową. Wskazuje, że w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności i zmysłów (seks, intoksykacja, hazard), sprawiając cierpienie innym. W obecnym życiu będziemy musieli zaakceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu oraz nauczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

A we wspólnej Drodze Życia macie 16 wyrażającą Długi Karmiczne, zapowiadającą regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

 

 

 

Z Dariuszem :

 

 

Pierwsza osoba: 17.06.1980

Druga osoba: 16.06.1967

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 5/23/32/41

Druga osoba: 9/18/27/36/45

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77/86

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 5/23/32/41

1PZ: 5/14/23

CP: 8/17

 

Druga osoba

DZ: 9/18/27/36/45

1PZ: 4/13/22

CP: 7/16

 

 

Wibracja związku 5

 

Związek sygnowany 5 to związek niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny, a nawet i Kochanków.

Jest to ten wpływ, który mówi o nie spokojności, o niestabilności, nie poukładaniu, nadmiarze energii, która towarzyszy temu związkowi. To związek szalenie dynamiczny, w którym ciągle coś się dzieje i związek, w którym moment, gdzie już jest coś poukładane jest to ostatni moment, kiedy panuje spokój, bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów.

 

Jeśli my będziemy chcieli racjonalizować coś to ten związek będzie związkiem jak wulkan, w nim się będzie wciąż gotowało.

Jeśli my znajdziemy możliwość, żeby ta lawa wylewała się w sposób poniekąd kontrolowany to wtedy nie będzie następowało niekontrolowane wybuchanie.

 

Natomiast to co jest ogromną siłą tego związku to jest erotyka.

Jeśli ktoś ma taki związek sygnowany 5 i wpada na pomysł – no to ja karnie założę szlaban na łóżko i na spełnienia erotyczne dla partnera to jest to piłowanie gałęzi, na której się siedzi. Najsilniejszym cementem takiego związku jest właśnie erotyka.

Partnerzy mogą się zwymyślać, pobić, powyrzucać swoje rzeczy przez okno – jeśli dochodzi do tego momentu wymieszania energii erotycznej, wszystko co działo się przed chwila nie ma znaczenia, wszystko co działo się 20 minut temu przestaje istnieć w tym momencie połączenia fizycznego. Jeśli chcecie mieć tzw. związek funkcjonujący na zasadzie szacunku o każdej porze dnia i nocy to tu jest to niemożliwe.

Chyba że jest to związek traperów, podróżników, związek ludzi, którzy są życiowymi podróżnikami, jeśli znajdą w tym obydwoje radość i zadowolenie

 

Związek stworzony w oparciu o wibrację 5 jest związkiem, w którym nie możemy liczyć na spokój i to jest związek, w którym genialnie będą się realizować ludzie potrzebujący adrenaliny.

Wiemy, że są nieraz takie charaktery, które potrzebują tej adrenaliny bez względu na to co jest jej źródłem, czy są to silne przeżycia w świecie zewnętrznym, czy są to silne przeżycia emocjonalne to właśnie taki związek da możliwość. Jeśli ktoś o spokojnym, łagodnym charakterze, jeżeli domator chciałby tworzyć taki związek w oparciu o wibrację 5 to byłoby bardzo trudno. Jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawiana za drzwi, czułaby się ciągle narażana na zburzenie bezpiecznej przyszłości.

 

Związek oparty o wibrację 5 to związek, który nie rządzi się żadnymi regułami, żadnymi zasadami i to jest siła tego związku, czyli jeśli wychodzi wspólna 5 wtedy możecie się spodziewać, że wasz związek dokładnie tak będzie wyglądał.

 

Jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny w swoim życiu i w swoim związku i takiej niestabilności to po prostu taki związek trzeba potraktować jako romans.

To jest genialna wibracja właśnie na związki romansowe, na związki, gdzie się drze szaty, na związki, gdzie się ku sobie przedziera prze pola, lasy, morza i oceany, gdzie dopada się na chwilę i gdzie za sekundę już dzieje się coś, co od siebie odrywa lub ustawić związek w podróże, w zdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie, ale nie poprzez opowieści tylko poprzez branie udziału wspólnie w różnych zdarzeniach, które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas swoich reakcji, ale też umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. ferworze walki.

 

Ponadto Dariusz ma karmiczna 13 w I Punkcie Zwrotnym wskazuje ona na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

Musicie uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności, a także próbować znaleźć radość w tym, co robicie. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

Ma również 16 w Cyklu Produktywnym wyrażającą Długi Karmiczne, zapowiadającą regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Macie też 14 we wspólnej Drodze Życia, (tak jak pisałam wyżej Ty masz ją również w I Punkcie Zwrotnym) która wskazuje na impulsywność. Przybliża pojęcie wolności i zapewnia gotowość spotkania się ze sferą nadzmysłową. Wskazuje, że w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności i zmysłów (seks, intoksykacja, hazard), sprawiając cierpienie innym. W obecnym życiu będziemy musieli zaakceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu oraz nauczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglabym prosic o interpretacje? 26.01.1995 i 22.11.1993.

 

Z gory dziekuje.

 

 

Pierwsza osoba: 26.01.1995

Druga osoba: 22.11.1993

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 6/15/33/51

Druga osoba: 1/10/19/28/37/46/55

Suma dróg życia: 7/16/25/34/43/52/61/70/79/88/97

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 6/15/33/51

1PZ: 9/27

CP: 8/26

 

Druga osoba

DZ: 1/10/19/28/37/46/55

1PZ: 6/15/24/33

CP: 4/22

 

 

Wibracja związku 7

 

7 to wibracja duchowa, dlatego związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny.

Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

 

 

Ponadto pierwsza osoba ma karmiczną 26 w Cyklu Produktywnym, zapowiada ona cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

druga osoba ma 19 w Drodze Życia. Wyraża ona Długi Karmiczne, symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziecie dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musicie egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

We wspólnej Drodze Życia macie karmiczną 16, która zapowiada regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliśmy czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają nas trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać."

 

W takim razie Pysiaczku mam pytanie: właśnie z premedytacją unikam wejścia w związek z mężczyzną, z którym łączy mnie karma 7/16. Czy oznacza to, że jeszcze kiedyś będziemy musieli się spotkać, żeby tą karmę przerobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku !

Rewelacyjnie interpretujesz ! Brawo! Mogę i ja poprosić? Karmiczny związek,który juz się zakończył,ale nie nie mogę się po nim pozbierać...Ciekawam co było do przerobienia..

Małgorzata 09.07.1960

Ryszard 05.02.1956

Z góry dziękuje za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że wybrałaś drogę pomagania duszom poprzez pomoc numerologiczną w związkach Pysiaczku. Ja też chciałbym skorzystać z Twojej pomocy.

 

Mam na imię Cryto urodziłem się w tej inkarnacji 13.03.1985 natomiast moja żona ma na imię Traya i urodziła się 16.03.1986 (są to nasze świetliste imiona). ;)

Chciałbym abyś zinterpretowałaś numerologicznie nasz związek oraz podała jakieś informacje numerologiczne na temat dat naszych urodzin. Dziękuję Ci serdecznie i wiedz, że też możesz liczyć na moją pomoc w jakiejkolwiek postaci miała by się ona przejawiać. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem pod wrażeniem Pysiaczka. Nie będę oryginalna i tez poproszę o interpretacje: Marlena 14.10.1985 r. i Leszek 16.01.1985r. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku !

Rewelacyjnie interpretujesz ! Brawo! Mogę i ja poprosić? Karmiczny związek,który juz się zakończył,ale nie nie mogę się po nim pozbierać...Ciekawam co było do przerobienia..

Małgorzata 09.07.1960

Ryszard 05.02.1956

Z góry dziękuje za poświęcony czas.

 

 

Pierwsza osoba: 09.07.1960

Druga osoba: 05.02.1956

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 5/23/32

Druga osoba: 1/10/19/28

Suma dróg życia: 6/15/24/33/42/51/60

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 5/23/32

1PZ: 7/16

CP: 9

 

Druga osoba

DZ: 1/10/19/28

1PZ: 7

CP: 5

 

Wibracja związku 6 z 15 - daje niebezpieczeństwo rozerwania układu.

15 – w tarocie jest odwołaniem się do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, którą się buduje, jeśli doprowadzimy do sytuacji nadmiaru, nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków, jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił, czy ja nie będę tego robił, żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to, co budowało się staje się dla ciężarem, staje się dla ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, do wewnętrznych rewolucji, co w efekcie końcowym może decyzją jednej osoby doprowadzić do zerwania układu rodzinnego.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Ty masz karmiczną 16 w I Punkcie zwrotnym, zapowiada ona regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Ryszard natomiast w Drodze Życia ma karmiczną 19 która symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziecie dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musicie egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że wybrałaś drogę pomagania duszom poprzez pomoc numerologiczną w związkach Pysiaczku. Ja też chciałbym skorzystać z Twojej pomocy.

 

Mam na imię Cryto urodziłem się w tej inkarnacji 13.03.1985 natomiast moja żona ma na imię Traya i urodziła się 16.03.1986 (są to nasze świetliste imiona). ;)

Chciałbym abyś zinterpretowałaś numerologicznie nasz związek oraz podała jakieś informacje numerologiczne na temat dat naszych urodzin. Dziękuję Ci serdecznie i wiedz, że też możesz liczyć na moją pomoc w jakiejkolwiek postaci miała by się ona przejawiać. Pozdrawiam :)

 

Pierwsza osoba: 13.03.1985

Druga osoba: 16.03.1986

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 3/12/21/30/39

Druga osoba: 7/16/25/34/34

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 7/16

CP: 4/13

 

Druga osoba

DZ: 7/16/25/34/34

1PZ: 1/10/19

CP: 7/16

 

Wibracja związku 1

 

Jedynka dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji (10) przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją.

Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

Zrodło :tarocistka Danuta.

 

We wspólnej Drodze Życia karmiczna 19 symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziecie dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musicie egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

19 ma także druga osoba w I Punkcie zwrotnym.

Również Druga Osoba ma W Drodze Życia i w Cyklu Produktywnym 16 wyrażającą Długi Karmiczne, zapowiadającą regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Pierwsza osoba W cykl Produktywny ma wpiasną karmiczną 13 wskazuje ona na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

Co do I Punktu Zwrotnego Pierwszej Osoba To również ma w nim liczbę karmiczna 16 o której pisałam już wyżej, więc nie będę już powtarzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym prosić o interpretację: Wojtek 05.03.1977 i Gosia 11.06.1978

Z góry dziękuję;)

 

 

 

Pierwsza osoba: 11.06.1978

Druga osoba: 05.03.1977

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 3/12/21/30/39

Druga osoba: 7/16/25/34/43

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 7/16

CP: 4/13

 

Druga osoba

DZ: 7/16/25/34/43

1PZ: 1/10/19

CP: 7/16

 

 

Wibracja związku 1

 

Jedynka dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji (10) przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją.

Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

Zrodło :tarocistka Danuta.

 

We wspólnej Drodze Życia karmiczna 19 symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziecie dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musicie egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy. Wojtek 19 ma również w I Punkcie Zwrotnym.

Tak Ty jak I Wojtek macie karmiczna 16 - On w Drodze życia i Cyklu Produktywnym, natomiast Ty w I Punkcie Zwrotnym. 16 wyraża Długi Karmiczne, zapowiada regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Ty w Cyklu Produktywnym masz karmiczną 13, wskazuje ona na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem pod wrażeniem Pysiaczka. Nie będę oryginalna i tez poproszę o interpretacje: Marlena 14.10.1985 r. i Leszek 16.01.1985r. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam ciepło

 

 

Pierwsza osoba: 14.10.1985

Druga osoba: 14.10.1985

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 3/12/21/30/39

Druga osoba: 7/16/25/34/43

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 7/16

CP: 4/13

 

Druga osoba

DZ: 7/16/25/34/43

1PZ: 1/10/19

CP: 7/16

 

 

Wibracja związku 1

 

Jedynka dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji (10) przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją.

Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

Zrodło :tarocistka Danuta.

 

We wspólnej Drodze Życia karmiczna 19 symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziecie dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musicie egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

19 ma także druga osoba w I Punkcie zwrotnym.

Tak Ty jak i Leszek macie karmiczną 16 - Leszek W Drodze Życia i w Cyklu Produktywnym, a Ty w I Punkcie Zwrotnym. 16 wyrażającą Długi Karmiczne, zapowiadającą regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Ty w Cyklu Produktywnym masz karmiczną 13, wskazuje ona na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak dopytuje ale... czy to możliwe, że cryto, marleya i ja mamy identyczne interpretacje... czyżby taka zbieżność numerków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak dopytuje ale... czy to możliwe, że cryto, marleya i ja mamy identyczne interpretacje... czyżby taka zbieżność numerków?

 

Liczyłam to na dwóch programach. Wszędzie wyszło tak samo.

Tak jak to określiłaś - zbieżność cyferek w datach.

Przez to właśnie są takie same wibracje wspólnych z partnerami Dróg Życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...