Skocz do zawartości

związki karmiczne


kudlisekola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artuvia

To nie ma znaczenia, jaka to jest para. W każdym przypadku negatywne energie trzeba oczyścić bez względu czy jesteś w tym związku czy poza nim. Załatw swoje sprawy karmiczne i zostaw sprawę swemu biegowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to związek karmiczny 1/19, obciążony karmą władzy. Poczytaj na forum o karmie władzy, jest tego sporo.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

 

Według programu "Numerologia" nie jesteśmy związkiem karmicznym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Według programu "Numerologia" nie jesteśmy związkiem karmicznym ...

 

Wiesz nie jestem profesjonalistką tylko amatorem. Jeśli używasz programów do obliczeń numerologicznych to po co pytasz na forum o karmiczność relacji skoro i tak wierzysz w to co program Tobie wyliczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio dowiedziałam się, że z partnerem wiąże nas karma miłości.Artuvia widzę, że w swojej interpretacji potrafisz podać ilość wcieleń z których pochodzi karma. Czy mogę Cię gorąco prosić o zerknięcie na mój związek? Ja 19.06.1973, On 21.03.1972. Czy byliśmy wcześniej razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie jestem profesjonalistką tylko amatorem. Jeśli używasz programów do obliczeń numerologicznych to po co pytasz na forum o karmiczność relacji skoro i tak wierzysz w to co program Tobie wyliczy!

 

To proste, szukając w tym wątku informacji odnośnie mojego związku karmicznego, zagrożeń i sposobów radzenia sobie z tym, co dał nam los, natknęłam się na program Numerologia - str. 10. Zainstalowałam, sprawdziłam i wyszło, że nie jesteśmy związkiem karmicznym. Zastanawiam się teraz komu wierzyć, to nie jest przytyk do nikogo, ani podważenie Twoich kompetencji, ale chciałabym wiedzieć jak to jest naprawdę.

Pozdrawiam Joahna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukrusia

Poproszę o sprawdzenie dat 14.09.1990 (6numerologiczna)ja i chłopak 03.08.1990 rok (3numerologiczna) Czy jest to związek karmiczny.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Chciałbym prosić o sprawdzenie takich dat jak :

 

27.06.1983 + 10.10.1994

 

oraz

 

03.03.1967 + 20.08.1966

 

W obu przypadach jest to karma związków 7/16.Sposób przepracowania: Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Są to sytuacje w naszym życiu, są to związki, w których my dojrzewamy. Są to związki trudne, karmiczne. I żeby związek mógł nosić miano związku karmicznego to jeszcze inne aspekty muszą być spełnione przez taki związek.

Natomiast związki, którym patronuje karma związku „16” są to trudne związki. Są to związki, które przede wszystkim uczestników narażają na ogromne dylematy.

Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować, żeby odległość nas nie rozdzieliła na zawsze.

Na forum jest dużo informacji na ten temat, poszperaj, poczytaj. Nie chcę powielać informacji.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Poproszę o sprawdzenie dat 14.09.1990 (6numerologiczna)ja i chłopak 03.08.1990 rok (3numerologiczna) Czy jest to związek karmiczny.

 

Dziękuję

Jest to związek o wibracji 9.Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Posługiwanie się numerlogią do określania karmy poprzednich wcieleń jest bardzo niedokładne. Jest zbyt wiele czynników, które "zniekształcają" wyniki numerologii aby na tym sposobie się opierać. To nie jest tak, że podliczymy "cyferki" i wszystko wiemy.

Wiesz nie jestem profesjonalistką tylko amatorem. Jeśli używasz programów do obliczeń numerologicznych to po co pytasz na forum o karmiczność relacji skoro i tak wierzysz w to co program Tobie wyliczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Chciałabym spytać, czy moja relacja z kimś jest relacją karmiczną. Ja xx.xx.1975, on xx.xxr. Dziękuję bardzo.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Chciałabym spytać, czy moja relacja z kimś jest relacją karmiczną. Ja 20.01.1975, on 16.10.1975 r. Dziękuję, Agnieszka

 

Do kogo mogę się z tym zwrócić zatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Do kogo chcesz ale wyślij wiadomość do danej osoby jako PW a nie post na forum (klikając na nazwę użytkownika, masz opcję "Wyślij wiadomośc")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Ja sprawdzam, czy są jakieś poprzednie wspólne wcielenia a jeżeli tak, to jakie energie z nich zostały przeniesione.

Bardziej wierzę takiej analizie niż "numerkom".

Kolejna rzecz, to trcohę dziwi mnie, że ludzie poprzestają na informacjach, czy ich związek jest karmiczny czy nie. To nie ma de facto żadnej wartości. Przecież takie negatywne energie z poprzednich wcieleń można oczyścić !

 

 

ale ten wątek właśnie po to jest ;]

 

Jest - z 3 i 7. Poza tym suma dróg życia 1/19 - niektórzy widzą w tym karmę władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Ja sprawdzam, czy są jakieś poprzednie wspólne wcielenia a jeżeli tak, to jakie energie z nich zostały przeniesione.

Bardziej wierzę takiej analizie niż "numerkom".

Kolejna rzecz, to trcohę dziwi mnie, że ludzie poprzestają na informacjach, czy ich związek jest karmiczny czy nie. To nie ma de facto żadnej wartości. Przecież takie negatywne energie z poprzednich wcieleń można oczyścić !

 

W jaki sposób można je oczyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Jest kilka metod oczyszczania/ uwalniania negatywnych energii. Obawiam się, że nie mozna tego opisać w dwóch zdaniach. Proszę poszukać w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzień dobry - to mój pierwszy post i od razu ogromna prośba. Podobno z pewną osobą jesteśmy w związku karmicznym. Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, obydwoje jesteśmy uwikłani w inne związki, ze sporym bagażem życiowych doświadczeń, chyba za "duzi" na miłość od pierwszego wejrzenia, a jednocześnie jakby sobie przeznaczeni. Nie znam się na numerologii aczkolwiek doceniam jej potencjał. Chciałabym wiedzieć dlaczego los postawił na mojej drodze tego człowieka, czy i jak długo będzie nam dane cieszyć się sobą, co musimy odpracować i czego się razem nauczyć. Ja:22-11-1980 On:22-07-1975 Jeżeli swoje zapytanie umieściłam w nieodpowiednim miejscu - przepraszam. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o sprawdzenie czy jest to związek karmiczny ja - 01.01.1980, on - 01.01.1974. Bardzo długa znajomość, rozstania i powroty, brak konkretnej decyzji o byciu razem. Czy jest to związek który trzeba przepracować i skończyć czy w końcu będziemy razem?

Z góry bardzo dziękuję i liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

Edytowane przez mirabella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Poproszę o sprawdzenie czy jest to związek karmiczny ja - 15.08.1980, on - 31.03.1974. Bardzo długa znajomość, rozstania i powroty, brak konkretnej decyzji o byciu razem. Czy jest to związek który trzeba przepracować i skończyć czy w końcu będziemy razem?

Z góry bardzo dziękuję i liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

 

Nie, nie jest to związek karmiczny.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Jejku, na podstawie czego piszesz, że jest to związek bez karmy? Tylko proszę nie pisz, że na podstawie "numerków" !

Juz ten związek sprawdzałem - 6 wspólnych wcieleń z czego 4 negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Może ktoś pokusi się o interpretację karmy...

x - 27.02.1984

y- 14.07.1968

 

z góry dziękuję za dobre chęci

 

Miracle

 

Jest to związek karmiczny, macie 9 do przepracowania (9/27). Zerknij w numerologii co 9 oznacza dla Was, ale wydaje mi sie, że macie powinniście się wspierać i wzajemnie pomagać sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy to nie jest też tak, że jeżeli ludzie nie są ze sobą związani karmicznie to tak naprawdę w życiu nic ich nie łączy i prędzej czy później ich związki się rozpadną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
witam interesuje mnie czy istnieje jakis zwiazek karmiczny pomiedzy dwoma osobami

21.06.83 mezczyzna

19.09.83 kobieta

 

Nie jest to związek karmiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
dzien dobry

trafilam na to forum przypadkiem, ale ciesze sie ze je znalazlam i mam wielka nadzieje ze pomozecie. wedlug astrologii podobno jestem z pewna osoba w zwiazku karmicznym. czy pomoglibyscie zinterpretowac to numerologicznie? nie znam nikogo kto sie na tym zna. to bardzo trudna dla mnie sprawa, ktora powraca jak bumerang.prosze pomozcie.

ja: 20 07 1985

on: 20 07 1984

 

Jest to związek o wibracji 9. Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Zagłębiłam się ostatnio w temat związków karmicznych i mam prośbę o sprawdzenie mojej relacji z pewnym mężczyzną. Spotykamy się niby "przypadkiem" już od ponad 7 lat, najczęściej co kilka, kilkanaście miesięcy. Kiedyś nawet na krótko zostaliśmy parą. Zawsze nas do siebie coś ciągnie. Jakaś chemia, magnetyzm. Nie liczy się nawet to, czy aktualnie jesteśmy w stałym związku czy nie. Jesteśmy niemal identyczni z charakteru, poglądów. Dwa typowe rogate Byczki. Nigdy jednak nie trwa to długo, najczęściej kilka, kilkanaście dni takiego emocjonalnego haju, zawsze potem nadchodzi rozstanie, i wiem, że za kilka miesięcy znowu w jakiś okolicznościach jednak się spotkamy. Czytając opis z artykułu pani Stawarz miałam wrażenie, że to coś o nas. Bardzo zatem proszę o sprawdzenie. Ja - ur.03.05.1989 i on - ur.15.05.1987.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Chciałabym spytac w imieniu koleżanki, czy w tym związku jest jakiś dług karmiczny? Ona Katarzyna 01.04.1986 r., on Mateusz 27.04.1986 r.

 

Bardzo dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam ponownie: ja 22-11-1980 on 22-07-1975 liczyłam programem i na piechotę ;-) wychodzi związek karmiczny. W moim 1PZ 6/15/24/33 u niego w DZ 6/15/33/51. Czyli wspólnie do przerobienia 6/15/33 gdzie 6/15 wskazuje ewidentnie na romans (zgodnie z interpretacją podliczb znalezioną tutaj : pasja, kuszenie i reszta opisu mocno pasuje do rzeczywistości) tylko gdzie to Chrystusowe 33 (a może chodzi o to że robię drugie podejście do tarota, próbuję zacząć z numerologią - hmm nie wiem...)? Mój 1PZ wychodzi na 2010/2011 i tak poznaliśmy się pod koniec 2010. Zgodnie z tym co pisze Gladys Lobos wszystko co zaczyna się w latach punktów zwrotnych nie trwa długo stąd też chyba jego lata pustki 2011-2012 (być może po hipotetycznym rozstaniu/końcu romansu) przy czym jego 2PZ w latach 2011-2014 (8/26/44) też mnie zastanawia... W moim i jego portrecie wychodzi dużo wibracji mistrzowskich a u obojga w drodze życia jest 33. Jak się poznaliśmy mieliśmy wrażenie że znamy się od lat... Jak do tego podejść? Dobrze rozumuję? Czy może daję się ponieść fantazji? Może ktoś bardziej obeznany mógłby mi doradzić, pomóc w analizie? Nie chcę brnąć w ślepy zaułek i kompletnie się zakałapućkać... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz......ale cos z tymi zwiazkami jest nie tak.....niby nie zwiazek karmiczny a nas ciagnie do siebie na maxa juz od ponad 10ciu lat....i tak madal to trwa,ale coz tak to wszystko smiesznie wyglada.

Zycze Szczesliwego Nowego roku!!!i szampanskiej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to związek o wibracji 9. Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

 

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Czy istnieja jakies sposoby na pomoc takiemu zwiazkowi. Bylismy dawno temu para 2 x, ale z mojego powodu nasze drogi sie rozeszly. Teraz WSZYSTKO stoi na przeszkodzie naszym kontaktom, ale dziala niesamowity magnetyzm, ciagnie nas do siebie itd. On twierdzi ze cale zycie bedzie o mnie snil, ale nie mozemy byc razem etc etc. Zastanawiam sie czy tak bedzie juz zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Wasz związek jest trochę specyficzny ponieważ nie macie negatywnych energii z poprzednich wcieleń (karmy) ale przed tym wcieleniem został zawarty pewnego rodzaju kontrakt międzyv waszymi duszami. Dlatego tak Was ciągnie. Jest też połączenie między waszymi pierwszymi czakrami ale jest ono wynikiem tego kontraktu.

dziekuje za odpowiedz......ale cos z tymi zwiazkami jest nie tak.....niby nie zwiazek karmiczny a nas ciagnie do siebie na maxa juz od ponad 10ciu lat....i tak madal to trwa,ale coz tak to wszystko smiesznie wyglada.

Zycze Szczesliwego Nowego roku!!!i szampanskiej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz związek jest trochę specyficzny ponieważ nie macie negatywnych energii z poprzednich wcieleń (karmy) ale przed tym wcieleniem został zawarty pewnego rodzaju kontrakt międzyv waszymi duszami. Dlatego tak Was ciągnie. Jest też połączenie między waszymi pierwszymi czakrami ale jest ono wynikiem tego kontraktu.

:icon_cry:zadziwiajace to wszystko,ale badz co badz cos nas ciagnie do siebie...wiec te wszystkie znaki zodiaku jak te wiezi nie do konca sa trafne......ale co tam......wazne abysmy my byli szczesliwi.......pozdrawiam

i dziekuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Czy muszą byc negatywne energie z poprzednich wcieleń, żeby ludzie musieli się ze sobą zejść ponownie w kolejnym wcieleniu? Czy jeżeli w poprzednich wcieleniach były same pozytywne energie, to ci ludzie nie powinni już się spotkać?. Czy mogę poprosić o sprawdzenie energii u mnie i męża, Agnieszka 20.01.1975, Rafał 15.12.1968 r. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Proponuję przyjmować wyniki numerologii z dużą ostrożnością. Tutaj nie ma automatyzmu.Każdą sprawę trzeba traktować osobno i indywidualnie. Niestety, zbyt wiele analiz numerologicznych jest zupełnie błędnych. Nie wiem czy to wynika z samego systemu czy znikomej wiedzy i doswiadczenia analizujących. Tak czy inaczej, pozdrawiam :-)

:icon_cry:zadziwiajace to wszystko,ale badz co badz cos nas ciagnie do siebie...wiec te wszystkie znaki zodiaku jak te wiezi nie do konca sa trafne......ale co tam......wazne abysmy my byli szczesliwi.......pozdrawiam

i dziekuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Delikatnie zwrócono mi uwagę, że temat jest w dziale Numerologia i abym wstrzymał się ze swoimi uwagami zostawiając miejsce prawdziwym numerologom co niniejszym czynię. Inna sprawa, to tak się zastanawiam, ile jest wartości w samej informacji, czy związek jest karmiczny czy nie....Czy taka informacja zmienia Wasze relacje? Relacje są dobre albo złe. Jeżeli są dobre, to trzeba to pielęgnować. Jeżeli są złe, to karmiczność jest tylko jednym i wcale nie najważniejszym powodem takiego stanu rzeczy. Ale teraz to temat zupełnie nie ma nic wspólnego z numerologią :-). Pozdrawiam w Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jest wartości w samej informacji, czy związek jest karmiczny czy nie....Czy taka informacja zmienia Wasze relacje? Relacje są dobre albo złe. Jeżeli są dobre, to trzeba to pielęgnować. Jeżeli są złe, to karmiczność jest tylko jednym i wcale nie najważniejszym powodem takiego stanu rzeczy.

 

i to jest to! Dziękuję Artuvia za te mądre słowa, mam nadzieję, że może one przebiją się do świadomości pytających...

 

Jeszcze trzeba sobie uzmysłowić, że tak naprawdę, to większość, jak nawet nie wszystkie relacje międzyludzkie, są poniekąd karmicznymi. I tak naprawdę trzeba pierwsze zrozumieć co to jest prawo karmy, co to są relacje karmiczne, związki karmiczne itd. Co one z soba niosą, skąd się wzięły, co mogą powodować itd...

Ale niestety, większość pytających tylko zaspakaja swoją ciekawość na zasadzie uzyskania odpowiedzi "tak bądź "nie" i ewentualnie przeczytania skopiowanych opracowań kilku numerologów, którzy puścili to w sieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przyjmować wyniki numerologii z dużą ostrożnością. Tutaj nie ma automatyzmu.Każdą sprawę trzeba traktować osobno i indywidualnie. Niestety, zbyt wiele analiz numerologicznych jest zupełnie błędnych. Nie wiem czy to wynika z samego systemu czy znikomej wiedzy i doswiadczenia analizujących. Tak czy inaczej, pozdrawiam :-)

 

tak, tak nalezy te wyniki przyjmować z dużą ostrożnością - dlatego, że większość analizowanych jakichkolwiek przypadków tutaj na forum opiera się na analizie przeznaczenia na jakie wskazuje data urodzenia - ale !!! - wszyscy zapominają, że kompletny portret numerologiczny zawiera również analizę imion i nazwisk osoby, ktore wskazują na sposób realizacji przeznaczenia

to znaczy, że np. przeznaczeniem interpretowanej pary może być ogromna i cudowna miłość - ale realizacja tego przeznaczenia będzie wymagała pokonania wielu przeciwieństw, konfliktów, wyrzeczeń itd. itp.

albo na odwrót - przeznaczenie mówi, że dwie osoby nigdy w życiu

nie powinny się spotkać, nie mówiąc już o zawarciu jakiegokolwiek związku, natomiast realizacja przeznaczenia może wskazywać nawet na wielką miłość

 

dlatego dla ciekawskich polecam program mojego autorstwa "Ezoteryczek" - robi on szablonową, podstawową interpretacje całego portretu numerologicznego

jednym taka interpretacja wystarczy, innym nie - i dopiero wtedy należy szukać dalej konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania - ale!!! u osób, które posiadają na ten temat wiedzę na dużo większym poziomie (czyt. "profesjonalnym") niż zawarta w moim programie..

i to jest właśnie problem, który mnie przeraża - napisałem program, żeby pomóc ciekawskim i zainteresować ich ezoteryką - nie przypuszczałem, że zostanie wykorzystany do tworzenia beznadziejnych interpretacji udających profesjonalne, albo do straszenia ludzi karmą....

Edytowane przez greg0163970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Programy i inne narzędzia są pomocą dla ludzi ale to od ludzi zależy w jaki sposób, kiedy i w jakich sytuacjach będą z nich korzystać. Z tego co widzę, część użytkowników opanowała do perfekcji opcje kopiowania z programów i wklejania na forum. No cóż...myślę, że wcześniej czy później forum samo zweryfikuje tego typu "pomoc". Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie zwrócono mi uwagę, że temat jest w dziale Numerologia i abym wstrzymał się ze swoimi uwagami zostawiając miejsce prawdziwym numerologom co niniejszym czynię. Inna sprawa, to tak się zastanawiam, ile jest wartości w samej informacji, czy związek jest karmiczny czy nie....Czy taka informacja zmienia Wasze relacje? Relacje są dobre albo złe. Jeżeli są dobre, to trzeba to pielęgnować. Jeżeli są złe, to karmiczność jest tylko jednym i wcale nie najważniejszym powodem takiego stanu rzeczy. Ale teraz to temat zupełnie nie ma nic wspólnego z numerologią :-). Pozdrawiam w Nowym Roku

 

Wiesz, to jednak ma znaczenie, bo pozwala wiele zrozumiec. szczegolnie pewnych niejasnosci w relacjach, dziwnych zbiegow okolicznosci itd. Ja tak wlasnie mam.

Edytowane przez fairyhorrors
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Już raz napisałem, że nie mieliście żadnego wspólnego wcielenia więc i nie bardzo wiadomo skąd miałaby pochodzić negatywna karma. Nie wiem też, czego teraz oczekujesz ode mnie. Widzę, że jestem jedynym, który nie potwierdza Twoich oczekiwań, że Wasz związek jest karmiczny. Trudno. Już tez o tym pisałem - karma to tylko jeden z elementów, który MOŻE ale nie MUSI wpływać na związek. Większość w tym wątku jakoś się uwzięła na karmę i obarcza wszystkie problemy w związkach własnie karmą. Moje zdanie jest odrębne i pozwolę sobie je zachować. Pozdrawiam.

Wiesz, to jednak ma znaczenie, bo pozwala wiele zrozumiec. szczegolnie pewnych niejasnosci w relacjach, dziwnych zbiegow okolicznosci itd. Ja tak wlasnie mam. I np karmicznosc ktora wynika z astrologii wiele juz mi wyjasnila, jak widac numerologia tez ma na temat tej relacji cos do powiedzenia. Teraz temat znowu powrocil, ale jest to relacja trudna do zrealizowania, zazwyczaj niemozliwa (astrologia przewiduje powrot tematu znowu jesienia 2012). Tzn on mowi ze nikogo nie bedzie juz kochal jak mnie, ze cale zycie bedzie o mnie snil, ze bardzo by chcial byc blisko mnie, ale wybral juz zycie i jest za pozno. (Zareczyl sie 2 tygodnie temu zanim zorientowal sie ze moglibysmy znowu byc razem). Wedlug astrologii on jest z tamta kobieta w relacji karmicznej opartej na nienawisci tj ona musi dokonac karmicznej zemsty, zbudowac cos i sama to zniszczyc. brzmi to wszystko dramatycznie jak z brazylijskiego serialu, ale jak widac takie jest zycie:) I ja naprawde nie wiem co dalej i jak mozna naprawic sytuacje. Przypominam: ja: 20.07.1985, on 20.07.1984. narzeczona (moze to pomoze): 26.09.1984.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz napisałem, że nie mieliście żadnego wspólnego wcielenia więc i nie bardzo wiadomo skąd miałaby pochodzić negatywna karma. Nie wiem też, czego teraz oczekujesz ode mnie. Widzę, że jestem jedynym, który nie potwierdza Twoich oczekiwań, że Wasz związek jest karmiczny. Trudno. Już tez o tym pisałem - karma to tylko jeden z elementów, który MOŻE ale nie MUSI wpływać na związek. Większość w tym wątku jakoś się uwzięła na karmę i obarcza wszystkie problemy w związkach własnie karmą. Moje zdanie jest odrębne i pozwolę sobie je zachować. Pozdrawiam.

 

Twoje zdanie nie jest odrębne - podzielam je

 

natomiast jesli chodzi o podane daty - nikogo nie powinno dziwić, że sprawy tak sie potoczyły - połączenie dat mężczyzny i narzeczonej wskazuje na miłość z jednej strony i zabezpieczenie materialnej z drugiej, oraz obustronne uczucie szczęścia, natomiast połączenie 2 pierwszych dat wskazuje na ciężką drogę pod górkę, wspólne podróże i rozmowy do białego rana - ale jednocześnie zakaz (ze strony przeznaczenia) przebywania ze sobą - tak zwany "owoc zakazany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację związku karmicznego osób z 30 lipca 1994r. i 23 marca 1994 r. Nie do końca rozumiem wspólną liczbę 6. ( u mnie droga życia 6/33, u niej w cyklu produktywnym 6/24)

EDIT: Właściwie to mam identyczną relację z co najmniej 4 osobami.

Edytowane przez Hypocrisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam troszkę na temat związków karmicznych i już wiem, że data mojego urodzenia jest liczbą karmiczną - 16.09.1983. Teraz wiem, dlaczego mam pecha w sprawach sercowych...

 

Poproszę więc o interpretację związku karmicznego osób z 16.09.1983 oraz 10.05.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o wyjasnienie. Wiem że byłam w związku karmicznym, on cały czas sie tli i nie może skończyć . Oto wyliczenia. Nic z nich nie rozumiem. Może ktoś potrafi mi wyjaśnić co znaczą te wszystkie wyliczenia. zrozumiałam tylko tyle że to zw karmiczny. Od dwóch dni wiele czytam na ten temat. Wyliczeń nie rozumiem nadal.

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Pierwsze imię: marzena

Nazwisko:

Data urodzenia: 09-12-1970

 

Drugie nazwisko:

 

4PZ--------------------2/11/20/29---------------------4PZ

3PZ-----------------2/11/20/29/38/47------------------3PZ

1PZ---------3/12/21-------------------8/17/26---------2PZ

C-------3/12----------------9----------------8/17-------C = 2/20/29/38

1WW------------6-----------------------1 v 5----------2WW

WG------------------------5 v 1------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.1996

Cykl produktywny: 09.04.1999 - 09.08.2027

Cykl żniwny po: 01.01.2032

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2004 - 2006

Drugi punkt zwrotny: 2013 - 2015

Trzeci punkt zwrotny: 2022 - 2024

Czwarty punkt zwrotny: 2031 - 2033

 

Lata pustki: 1982-83, 1994-95, 2006-07, 2018-19, 2030-31,

2042-43, 2054-55, 2066-67, 2078-79, 2090-91

 

Liczba duszy: 5/14

Liczba realizacji: 7/16/52

Liczba ekspresji: 3/12/66

 

Lekcje karmiczne

1 - 3,9 - 9

2 - 2,9 - 4

3 - 2,9 - 1

4 - 2,9 - 1

5 - 2,9 - 4

6 - 2,9 - 0

7 - 1,9 - 1

8 - 2,9 - 3

9 - 2,9 - 3

 

Łączna ilość liter: 26

Liczby parzyste: 8

Liczby nieparzyste: 18

 

Tranzyty

Lata: 0 - 1

Fizyczny: 4

Mentalny: 5

Duchowy: 5

Esencja: 5/14

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Pierwsze imię: jozef

Nazwisko:

Data urodzenia: 22-09-1970

 

 

4PZ----------------------8/17/26----------------------4PZ

3PZ--------------7/16/25/34/43/52/61/70---------------3PZ

1PZ---------4/13/31----------------3/12/21/30/39------2PZ

C--------9-----------------4/22--------------8/17-------C = 3/21/30/39/48

1WW-----------5|4---------------------4|5 v 1---------2WW

WG----------------------0|1 v 3|4----------------------WG

 

Cykl formujący do: 22.01.1999

Cykl produktywny: 01.01.2004 - 22.05.2027

Cykl żniwny po: 01.01.2031

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2003 - 2005

Drugi punkt zwrotny: 2012 - 2014

Trzeci punkt zwrotny: 2021 - 2023

Czwarty punkt zwrotny: 2030 - 2032

 

Lata pustki: 1982-83, 1994-95, 2006-07, 2018-19, 2030-31,

2042-43, 2054-55, 2066-67, 2078-79, 2090-91

 

Liczba duszy: 4/22

Liczba realizacji: 7/16/34

Liczba ekspresji: 2/11/56

 

Lekcje karmiczne

1 - 2,2 - 2

2 - 1,2 - 0

3 - 1,2 - 1

4 - 1,2 - 0

5 - 1,2 - 2

6 - 1,2 - 3

7 - 0,2 - 1

8 - 1,2 - 2

9 - 1,2 - 0

 

Łączna ilość liter: 11

Liczby parzyste: 5

Liczby nieparzyste: 6

 

Tranzyty

Lata: 0 - 1

Fizyczny: 1

Mentalny: 1

Duchowy: 1

Esencja: 3

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/20/29/38

Druga osoba: 3/21/30/39/48

Suma dróg życia: 5/23/32/41/50/59/68/77/86

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/20/29/38

1PZ: 3/12/21

CP: 9

 

Druga osoba

DZ: 3/21/30/39/48

1PZ: 4/13/31

CP: 4/22

Edytowane przez marz703
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam serdecznie,

bardzo proszę o pomoc w określeniu czy to związek karmiczny:

 

Ja: 06.09.1981

On: 15.08.1974

 

Z góry dziękuje!

 

Nie jesteście związkiem karmicznym.

 

Indywidualnie patrząc:

Ty masz karmę władczości, dominacji 1/19 oraz ciężkiej pracy 4/13 oraz 7/16 karma miłości i odpowiedzialności

13 / 4

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

19 / 1

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

16 / 7

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

 

 

Twój partner na karmę:

 

26 / 8

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła!"

 

14 / 5

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Trzeba pracować w swoim życiu nad wymienionymi karmami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie:)

Interesuje się kwestiami karmy i mam takie zapytanko czy:

Ja 29.10.1981 i On 28.12.1975 to związek karmiczny i jeśli tak co nas łączy?

Z góry dziękuje za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
witam serdecznie:)

Interesuje się kwestiami karmy i mam takie zapytanko czy:

Ja 29.10.1981 i On 28.12.1975 to związek karmiczny i jeśli tak co nas łączy?

Z góry dziękuje za odpowiedź!

 

Jesteście związkiem karmicznym.

 

Łączy Was wspólna karma pracy 4/13.

 

13 / 4

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Dodatkowo Ty masz karmę 1/19

19 / 1

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Partner ma natomiast do przepracowania dodatkowo:

14 / 5

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

16 / 7

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

26 / 8

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Bardzo prosze o wyjasnienie. Wiem że byłam w związku karmicznym, on cały czas sie tli i nie może skończyć . Oto wyliczenia. Nic z nich nie rozumiem. Może ktoś potrafi mi wyjaśnić co znaczą te wszystkie wyliczenia. zrozumiałam tylko tyle że to zw karmiczny. Od dwóch dni wiele czytam na ten temat. Wyliczeń nie rozumiem nadal.

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Pierwsze imię: marzena

Nazwisko:

Data urodzenia: 09-12-1970

 

Drugie nazwisko:

 

4PZ--------------------2/11/20/29---------------------4PZ

3PZ-----------------2/11/20/29/38/47------------------3PZ

1PZ---------3/12/21-------------------8/17/26---------2PZ

C-------3/12----------------9----------------8/17-------C = 2/20/29/38

1WW------------6-----------------------1 v 5----------2WW

WG------------------------5 v 1------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.1996

Cykl produktywny: 09.04.1999 - 09.08.2027

Cykl żniwny po: 01.01.2032

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2004 - 2006

Drugi punkt zwrotny: 2013 - 2015

Trzeci punkt zwrotny: 2022 - 2024

Czwarty punkt zwrotny: 2031 - 2033

 

Lata pustki: 1982-83, 1994-95, 2006-07, 2018-19, 2030-31,

2042-43, 2054-55, 2066-67, 2078-79, 2090-91

 

Liczba duszy: 5/14

Liczba realizacji: 7/16/52

Liczba ekspresji: 3/12/66

 

Lekcje karmiczne

1 - 3,9 - 9

2 - 2,9 - 4

3 - 2,9 - 1

4 - 2,9 - 1

5 - 2,9 - 4

6 - 2,9 - 0

7 - 1,9 - 1

8 - 2,9 - 3

9 - 2,9 - 3

 

Łączna ilość liter: 26

Liczby parzyste: 8

Liczby nieparzyste: 18

 

Tranzyty

Lata: 0 - 1

Fizyczny: 4

Mentalny: 5

Duchowy: 5

Esencja: 5/14

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Pierwsze imię: jozef

Nazwisko:

Data urodzenia: 22-09-1970

 

 

4PZ----------------------8/17/26----------------------4PZ

3PZ--------------7/16/25/34/43/52/61/70---------------3PZ

1PZ---------4/13/31----------------3/12/21/30/39------2PZ

C--------9-----------------4/22--------------8/17-------C = 3/21/30/39/48

1WW-----------5|4---------------------4|5 v 1---------2WW

WG----------------------0|1 v 3|4----------------------WG

 

Cykl formujący do: 22.01.1999

Cykl produktywny: 01.01.2004 - 22.05.2027

Cykl żniwny po: 01.01.2031

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2003 - 2005

Drugi punkt zwrotny: 2012 - 2014

Trzeci punkt zwrotny: 2021 - 2023

Czwarty punkt zwrotny: 2030 - 2032

 

Lata pustki: 1982-83, 1994-95, 2006-07, 2018-19, 2030-31,

2042-43, 2054-55, 2066-67, 2078-79, 2090-91

 

Liczba duszy: 4/22

Liczba realizacji: 7/16/34

Liczba ekspresji: 2/11/56

 

Lekcje karmiczne

1 - 2,2 - 2

2 - 1,2 - 0

3 - 1,2 - 1

4 - 1,2 - 0

5 - 1,2 - 2

6 - 1,2 - 3

7 - 0,2 - 1

8 - 1,2 - 2

9 - 1,2 - 0

 

Łączna ilość liter: 11

Liczby parzyste: 5

Liczby nieparzyste: 6

 

Tranzyty

Lata: 0 - 1

Fizyczny: 1

Mentalny: 1

Duchowy: 1

Esencja: 3

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/20/29/38

Druga osoba: 3/21/30/39/48

Suma dróg życia: 5/23/32/41/50/59/68/77/86

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/20/29/38

1PZ: 3/12/21

CP: 9

 

Druga osoba

DZ: 3/21/30/39/48

1PZ: 4/13/31

CP: 4/22

 

Witam,

 

Łaczy Was 3/21

(21/3) odnosi sie ona do zasłużonych sukcesów, harmonii, spełnienia, twórczości. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom, zmianom miejsca zamieszkania, nieustannej ewolucji. Pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Skłania do poznawania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i miłość. Przy negatywnych reakcjach powoduje trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Zwalnia to ewolucję i przysparza trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userka mam pytanko..bo z 2 Panami łączy mnie karma władzy...tylko, ze z jednym 1/19 a z drugim 19/1 czy to ma jakies znaczenie?? Jest jakaś różnica w tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Poczytałam troszkę na temat związków karmicznych i już wiem, że data mojego urodzenia jest liczbą karmiczną - 16.09.1983. Teraz wiem, dlaczego mam pecha w sprawach sercowych...

 

Poproszę więc o interpretację związku karmicznego osób z 16.09.1983 oraz 10.05.1986

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 16-09-1983

 

 

4PZ----------------------3/12/30----------------------4PZ

3PZ----------------8/17/26/35/44/53/62----------------3PZ

1PZ---------7/16/25----------------1/10/19/28/37------2PZ

C--------9-----------------7/16--------------3/21-------C = 1/10/19/28/37/46

1WW------------2-----------------------4 v 6----------2WW

WG------------------------2 v 4------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2010

Cykl produktywny: 16.01.2012 - 01.01.2037

Cykl żniwny po: 16.05.2040

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2016 - 2018

Drugi punkt zwrotny: 2025 - 2027

Trzeci punkt zwrotny: 2034 - 2036

Czwarty punkt zwrotny: 2043 - 2045

 

Lata pustki: 1995-96, 2007-08, 2019-20, 2031-32, 2043-44,

2055-56, 2067-68, 2079-80, 2091-92, 2103-04

 

Idywidualnie masz do przepracowania karmę 1/19, 7/16 oraz 8/26

 

19 / 1

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

6 / 7

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

26 / 8

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła

 

Sporo tu do przepracowania w miłości jak widać.

 

Ty 16.09.1983

On 10.05.1986

 

Jesteście związkiem karmicznym.

Macie wspólna karmę 1/10

 

1

To związek bardzo nowoczesny, otwarty na zmiany i mogący osiągać wielkie sukcesy pod warunkiem wspólnego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userka mam pytanko..bo z 2 Panami łączy mnie karma władzy...tylko, ze z jednym 1/19 a z drugim 19/1 czy to ma jakies znaczenie?? Jest jakaś różnica w tym??

 

To ta sama karma władzy Monia :)

1/19

 

19 / 1

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Proszę o interpretację związku karmicznego osób z 30 lipca 1994r. i 23 marca 1994 r. Nie do końca rozumiem wspólną liczbę 6. ( u mnie droga życia 6/33, u niej w cyklu produktywnym 6/24)

EDIT: Właściwie to mam identyczną relację z co najmniej 4 osobami.

 

Daty

30.07.1994 i 23.03.1994 nie są powiązane karmiczne, ale łączy Was przepracowanie tej same karmy indywidualnie. Możecie więc sobie pomóc ;)

 

Karmę, którą oboje macie do przepracowania w życiu 8/26

 

26 / 8

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła

 

Łączy Was również wibracja 27 - pomagania innym i nie tylko, opis poniżej

 

Złożona jest z 2 i 7, jest to 9 o wyjątkowej wewnętrznej strukturze...i tak jak już wibracja 9 mówi o tej głębokiej mądrości, o tym momencie zadumy, która sięga zdecydowanie głębiej niż tylko wiedza czysto intelektualna to wibracja 27 już wskazuje na tzw. emocjonalny wgląd w wiedzę karmiczną.Wibracja 27 jest dla nas taką informacją ze bardzo łatwo jest się doskonalić, bardzo łatwo jest budować swoje wnętrze, tworzyć przestrzeń duchową w momencie kiedy nie konfrontujemy się z codziennością. Czyli łatwo się mówi o tworzeniu głębokiej więzi emocjonalnej , trochę trudniej się tą więź buduje w zderzeniu z prozą życia ... Stąd jest to wibracja która pojawiając się w portrecie mówi w pewnym sensie że jest to osoba która nie może przedłożyć rozwoju wewnętrznego, realizacji tylko i wyłącznie własnej osobowości nad tworzenie ziemskiej relacji partnerskiej...nawet jeśli ta relacja nie miała by być relacją na całe życie. Cała głębia tej wibracji, wszystkie dodatkowe talenty duchowe uruchamiają się dopiero w kontekście pracy nad sobą na rzecz drugiego

człowieka

 

Data 23.03.1994 ma dodatkowo do przepracowania:

4/13 karma pracy

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Wybacz pomyłkę - miałem na myśli 24 marca. Podałem dane wynikające z tej daty.

 

Dla dat:

30.07.1994

24.03.1994

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 30-07-1994

 

 

4PZ----------------------3/12/30----------------------4PZ

3PZ------------9/18/27/36/45/54/63/72/90--------------3PZ

1PZ---------1/10/37------------------8/26/35/53-------2PZ

C--------7-----------------3/30--------------5/23-------C = 6/15/33/42/60

1WW------------4-------------------------2------------2WW

WG--------------------------2--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 30.11.2022

Cykl produktywny: 01.01.2025 - 30.03.2051

Cykl żniwny po: 01.01.2052

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2024 - 2029

Drugi punkt zwrotny: 2033 - 2038

Trzeci punkt zwrotny: 2042 - 2047

Czwarty punkt zwrotny: 2051 - 2056

 

Lata pustki: 2006-07, 2018-19, 2030-31, 2042-43, 2054-55,

2066-67, 2078-79, 2090-91, 2102-03, 2114-15

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 24-03-1994

 

 

4PZ-----------------------8/26------------------------4PZ

3PZ----------------2/11/20/29/38/56/74----------------3PZ

1PZ----------9/27--------------------2/11/29/47-------2PZ

C--------3-----------------6/24--------------5/23-------C = 5/14/32/50

1WW------------3-----------------------1 v 2----------2WW

WG------------------------2 v 1------------------------WG

 

Cykl formujący do: 24.07.2022

Cykl produktywny: 01.01.2026 - 24.11.2050

Cykl żniwny po: 01.01.2053

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2021 - 2025

Drugi punkt zwrotny: 2030 - 2034

Trzeci punkt zwrotny: 2039 - 2043

Czwarty punkt zwrotny: 2048 - 2052

 

Lata pustki: 2006-07, 2018-19, 2030-31, 2042-43, 2054-55,

2066-67, 2078-79, 2090-91, 2102-03, 2114-15

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 6/15/33/42/60

Druga osoba: 5/14/32/50

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74/83/92

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 6/15/33/42/60

1PZ: 1/10/37

CP: 3/30

 

Druga osoba

DZ: 5/14/32/50

1PZ: 9/27

CP: 6/24

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 6/15/33/42/60

Druga osoba: 5/14/32/50

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74/83/92

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 6/15/33/42/60

1PZ: 1/10/37

CP: 3/30

 

Druga osoba

DZ: 5/14/32/50

1PZ: 9/27

CP: 6/24

 

Wspólna karma 6

6

Jest związkiem ponadczasowym, utrwalającym tradycje środowiskowe. Od partnerów wymaga wierności, lojalności i wyrozumiałości.

 

Data 30.07.1994

Ta osoba musi popracować w życiu nad:

15/6 Pasja. Kuszenie. Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

 

Osoba z datą 24.03.1994

14 / 5

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witaj Userko!

Zadziwiasz mnie. Najpierw świetna interpretacja tarota a teraz jeszcze numerologia.

Ewa

 

Dziękuje Ewuś :) Bardzo lubię to co robię :P Pasja i wszechstronny pociąg do ezoteryki od kilku lat :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja moge też prosic Userko? Ja,xx.xx.1975,pan 1. 1xxxx.1968, pan 2. xx.xx.1972

 

Dziekuję

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Jeśli można to ja bym poprosiła jak to wygląda ;)

Ona 14.03.1992

On 14.02.1990

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 14-03-1992

 

 

4PZ-----------------------6/24------------------------4PZ

3PZ-----------------7/16/25/34/43/52------------------3PZ

1PZ----------8/17--------------------8/17/26/35-------2PZ

C--------3-----------------5/14--------------3/21-------C = 2/11/20/29/38

1WW------------2-----------------------2 v 0----------2WW

WG------------------------0 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2018

Cykl produktywny: 14.07.2020 - 01.01.2045

Cykl żniwny po: 14.11.2048

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2024 - 2026

Drugi punkt zwrotny: 2033 - 2035

Trzeci punkt zwrotny: 2042 - 2044

Czwarty punkt zwrotny: 2051 - 2053

 

Lata pustki: 2004-05, 2016-17, 2028-29, 2040-41, 2052-53,

2064-65, 2076-77, 2088-89, 2100-01, 2112-13

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 14-02-1990

 

 

4PZ----------------------3/12/21----------------------4PZ

3PZ-----------------4/13/22/31/40/49------------------3PZ

1PZ----------7/16--------------------6/15/24/33-------2PZ

C--------2-----------------5/14-------------1/10/19-----C = 8/17/26/35

1WW------------3-----------------------4 v 1----------2WW

WG------------------------1 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 14.06.2018

Cykl produktywny: 01.01.2019 - 01.01.2046

Cykl żniwny po: 14.10.2046

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2018 - 2018

Drugi punkt zwrotny: 2027 - 2027

Trzeci punkt zwrotny: 2036 - 2036

Czwarty punkt zwrotny: 2045 - 2045

 

Lata pustki: 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39, 2050-51,

2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99, 2110-11

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/20/29/38

Druga osoba: 8/17/26/35

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/20/29/38

1PZ: 8/17

CP: 5/14

 

Druga osoba

DZ: 8/17/26/35

1PZ: 7/16

CP: 5/14

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 14-03-1992

 

 

4PZ-----------------------6/24------------------------4PZ

3PZ-----------------7/16/25/34/43/52------------------3PZ

1PZ----------8/17--------------------8/17/26/35-------2PZ

C--------3-----------------5/14--------------3/21-------C = 2/11/20/29/38

1WW------------2-----------------------2 v 0----------2WW

WG------------------------0 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2018

Cykl produktywny: 14.07.2020 - 01.01.2045

Cykl żniwny po: 14.11.2048

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2024 - 2026

Drugi punkt zwrotny: 2033 - 2035

Trzeci punkt zwrotny: 2042 - 2044

Czwarty punkt zwrotny: 2051 - 2053

 

Lata pustki: 2004-05, 2016-17, 2028-29, 2040-41, 2052-53,

2064-65, 2076-77, 2088-89, 2100-01, 2112-13

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 14-02-1990

 

 

4PZ----------------------3/12/21----------------------4PZ

3PZ-----------------4/13/22/31/40/49------------------3PZ

1PZ----------7/16--------------------6/15/24/33-------2PZ

C--------2-----------------5/14-------------1/10/19-----C = 8/17/26/35

1WW------------3-----------------------4 v 1----------2WW

WG------------------------1 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 14.06.2018

Cykl produktywny: 01.01.2019 - 01.01.2046

Cykl żniwny po: 14.10.2046

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2018 - 2018

Drugi punkt zwrotny: 2027 - 2027

Trzeci punkt zwrotny: 2036 - 2036

Czwarty punkt zwrotny: 2045 - 2045

 

Lata pustki: 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39, 2050-51,

2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99, 2110-11

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/20/29/38

Druga osoba: 8/17/26/35

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/20/29/38

1PZ: 8/17

CP: 5/14

 

Druga osoba

DZ: 8/17/26/35

1PZ: 7/16

CP: 5/14

 

Jesteście związkiem karmicznym.

Macie do przepracowanie wspólnie karmę miłości 8/17

8

W tym związku partnerzy mają za zadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadą bywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jest ważniejsza.

 

17/8 Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur."

Możecie być doświadczani mocno przez los, ale opieka sił jaka nad Wami czuwa nie pozwoli byście spadli na dno.

 

Dodatkowo indywidualnie:

 

Ona 14.03.1992

powinna pracować w zyciu nad karmą 15/4 , 26/8 i 16/7

14 / 5

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

26 / 8

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła

 

 

On ma karme pracy 4/13, 5/14, 7/16, 1/19, 8/26 prawie wszystkie jakie występują dlugi karmiczne...

 

13 / 4

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

1/19 karma władzy

19 / 1

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

7/16

16 / 7

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ja moge też prosic Userko? Ja,20.01.1975,pan 1. 15.12.1968, pan 2. 08.09.1972

 

Dziekuję

 

Jasne, że możesz :))

 

TY 20.01.1975

ON 1 15.12.1968

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 20-01-1975

 

 

4PZ-----------------------5/23------------------------4PZ

3PZ--------------------9/27/45/63---------------------3PZ

1PZ----------3/21---------------------6/24/42---------2PZ

C--------1-----------------2/20--------------4/22-------C = 7/25/43

1WW------------1-----------------------2 v 3----------2WW

WG------------------------1 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 20.05.2003

Cykl produktywny: 01.01.2005 - 20.09.2031

Cykl żniwny po: 01.01.2032

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2001 - 2004

Drugi punkt zwrotny: 2010 - 2013

Trzeci punkt zwrotny: 2019 - 2022

Czwarty punkt zwrotny: 2028 - 2031

 

Lata pustki: 1987-88, 1999-00, 2011-12, 2023-24, 2035-36,

2047-48, 2059-60, 2071-72, 2083-84, 2095-96

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 15-12-1968

 

 

4PZ--------------------9/18/27/36---------------------4PZ

3PZ--------------3/12/21/30/39/48/57/66---------------3PZ

1PZ---------9/18/27----------------3/12/21/30/39------2PZ

C-------3/12---------------6/15--------------6/24-------C = 6/15/24/33/42/51

1WW------------3-----------------------0 v 3----------2WW

WG------------------------3 v 0------------------------WG

 

Cykl formujący do: 15.04.1997

Cykl produktywny: 01.01.1999 - 15.08.2025

Cykl żniwny po: 01.01.2026

 

Pierwszy punkt zwrotny: 1998 - 2002

Drugi punkt zwrotny: 2007 - 2011

Trzeci punkt zwrotny: 2016 - 2020

Czwarty punkt zwrotny: 2025 - 2029

 

Lata pustki: 1980-81, 1992-93, 2004-05, 2016-17, 2028-29,

2040-41, 2052-53, 2064-65, 2076-77, 2088-89

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 7/25/43

Druga osoba: 6/15/24/33/42/51

Suma dróg życia: 4/13/22/31/40/49/58/67/76/85/94

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 7/25/43

1PZ: 3/21

CP: 2/20

 

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33/42/51

1PZ: 9/18/27

CP: 6/15

 

Nie jest to związek karmiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja również mogę prosić o obliczenie czy mój związek jest karmiczny

Ja - 15.07.1982

partner - 30.05.1974

Z góry dziękuję.Próbowałam sama obliczać te cykle ale niestety jest to dla mnie za trudne a jestem tutaj od niedawna,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

TY 20.01.1975

PAN 08.09.1972

 

Tak macie karmę 7/16

7

Związek duchowy oraz intelektualny. Wymaga od partnerów unikania wzajemnego osądzania, oskarżania oraz zachowania tego samego poziomu i kierunku rozwoju. Może powodować krzywdy, kiedy między partnerami nastąpi rozbieżność w filozofii życia.

 

16 / 7

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Dodatkowo indywidualnie masz liczby niekarmiczne 23/5 i 27/9

 

23/5

Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie.

Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

27/9

Podstawowe zadanie wibracji 27- MASZ RóWNOWAżYć...masz pamiętać o tym ze zszedłeś tu po to aby tą mądrość swoja, już w tych dywagacjach pustelniczych, w tych odosobnieniach kapłańskich zyskaną w poprzednich wcieleniach, teraz wcielić w życie. Wibracja ta daje nieprzeciętny intelekt, jest to osoba o anielskiej cierpliwości, anielski spokój, anielskie podejście do trudnych sytuacji..co nie oznacza że taka osoba nie miewa humorów, cieni, nie znaczy że ona nie może czegoś chcieć dla siebie...ona MUSI chcieć coś dla siebie... i nie możemy tej osoby traktować jako sługi bożego na tej ziemi, bo ta osoba zeszła tu po to aby nauczyć sie brać też dla siebie.

Jest to wibracja powagi, odpowiedzialności...czasem związek z takim człowiekiem może przypominać związek uczniaka z profesorem więc chwilami możemy mieć dość pouczania, przywoływania do porządku, dość słuchania tego ze ktoś wie coś lepiej...ta osoba wie lepiej niż my . Natomiast mając tę wibrację w swoim portrecie pamiętajmy ze rola nauczyciela jest to rola ogromnej odpowiedzialności nie tylko za wiedzę przekazaną ale i za komfort ucznia w trakcie pobierania tej wiedzy. Zobowiązaniem tej wibracji jest wykorzystanie wiedzy duchowej do tego aby stworzyć związek, zrealizować siebie z innym człowiekiem na planie fizycznym i emocjonalnym po to aby uzyskać dostęp do tego głębszego potencjału. Zamykanie sie w skorupie, izolowanie sie od ludzi, nadawanie sobie charakteru wyższych powołań jest sprzeczne z nawoływaniem tej wibracji. Ludzie którzy posiadają tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym to ludzie którzy pojawiając sie na naszej drodze zawsze przynoszą nam możliwość dokonania zmian w swoim życiu, to ludzie którzy powodują ze zaszczepiona w nas zostaje pewna idea która pozwala zupełnie inaczej patrzeć na siebie na planie życiowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
a czy ja również mogę prosić o obliczenie czy mój związek jest karmiczny

Ja - 15.07.1982

partner - 30.05.1974

Z góry dziękuję.Próbowałam sama obliczać te cykle ale niestety jest to dla mnie za trudne a jestem tutaj od niedawna,pozdrawiam

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 15-07-1982

 

 

4PZ-----------------------9/27------------------------4PZ

3PZ----------------3/12/21/30/39/48/57----------------3PZ

1PZ---------4/13/22------------------8/17/26/35-------2PZ

C--------7-----------------6/15--------------2/20-------C = 6/15/24/33/42

1WW------------1-----------------------4 v 5----------2WW

WG------------------------3 v 4------------------------WG

 

Cykl formujący do: 15.11.2010

Cykl produktywny: 01.01.2013 - 15.03.2039

Cykl żniwny po: 01.01.2040

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2011 - 2012

Drugi punkt zwrotny: 2020 - 2021

Trzeci punkt zwrotny: 2029 - 2030

Czwarty punkt zwrotny: 2038 - 2039

 

Lata pustki: 1994-95, 2006-07, 2018-19, 2030-31, 2042-43,

2054-55, 2066-67, 2078-79, 2090-91, 2102-03

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 30-05-1974

 

 

4PZ-----------------------8/26------------------------4PZ

3PZ----------------5/14/32/41/59/68/86----------------3PZ

1PZ----------8/35--------------------6/24/33/51-------2PZ

C--------5-----------------3/30--------------3/21-------C = 2/11/29/38/56

1WW------------2-----------------------0 v 2----------2WW

WG------------------------2 v 0------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2000

Cykl produktywny: 30.09.2002 - 01.01.2027

Cykl żniwny po: 30.01.2031

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2006 - 2008

Drugi punkt zwrotny: 2015 - 2017

Trzeci punkt zwrotny: 2024 - 2026

Czwarty punkt zwrotny: 2033 - 2035

 

Lata pustki: 1986-87, 1998-99, 2010-11, 2022-23, 2034-35,

2046-47, 2058-59, 2070-71, 2082-83, 2094-95

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 6/15/24/33/42

Druga osoba: 2/11/29/38/56

Suma dróg życia: 8/17/26/35/44/53/62/71/80/89/98

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 6/15/24/33/42

1PZ: 4/13/22

CP: 6/15

 

Druga osoba

DZ: 2/11/29/38/56

1PZ: 8/35

CP: 3/30

 

Nie macei wspólnej karmy, ale oboje musicie w życiu przepracować 26/8

26 / 8

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła

 

Dodatkowo u Ciebie

masz karmę 4/13

13 / 4

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Ciebie również liczby niekarmiczne tj. 17/8, 27/9

 

17/8 Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur."

 

27/9

Podstawowe zadanie wibracji 27- MASZ RóWNOWAżYć...masz pamiętać o tym ze zszedłeś tu po to aby tą mądrość swoja, już w tych dywagacjach pustelniczych, w tych odosobnieniach kapłańskich zyskaną w poprzednich wcieleniach, teraz wcielić w życie. Wibracja ta daje nieprzeciętny intelekt, jest to osoba o anielskiej cierpliwości, anielski spokój, anielskie podejście do trudnych sytuacji..co nie oznacza że taka osoba nie miewa humorów, cieni, nie znaczy że ona nie może czegoś chcieć dla siebie...ona MUSI chcieć coś dla siebie... i nie możemy tej osoby traktować jako sługi bożego na tej ziemi, bo ta osoba zeszła tu po to aby nauczyć sie brać też dla siebie.

Jest to wibracja powagi, odpowiedzialności...czasem związek z takim człowiekiem może przypominać związek uczniaka z profesorem więc chwilami możemy mieć dość pouczania, przywoływania do porządku, dość słuchania tego ze ktoś wie coś lepiej...ta osoba wie lepiej niż my . Natomiast mając tę wibrację w swoim portrecie pamiętajmy ze rola nauczyciela jest to rola ogromnej odpowiedzialności nie tylko za wiedzę przekazaną ale i za komfort ucznia w trakcie pobierania tej wiedzy. Zobowiązaniem tej wibracji jest wykorzystanie wiedzy duchowej do tego aby stworzyć związek, zrealizować siebie z innym człowiekiem na planie fizycznym i emocjonalnym po to aby uzyskać dostęp do tego głębszego potencjału. Zamykanie sie w skorupie, izolowanie sie od ludzi, nadawanie sobie charakteru wyższych powołań jest sprzeczne z nawoływaniem tej wibracji. Ludzie którzy posiadają tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym to ludzie którzy pojawiając sie na naszej drodze zawsze przynoszą nam możliwość dokonania zmian w swoim życiu, to ludzie którzy powodują ze zaszczepiona w nas zostaje pewna idea która pozwala zupełnie inaczej patrzeć na siebie na planie życiowym.

 

U parnera

 

Karma 5/14

14 / 5

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userko, zinterpretujesz mi relację z moim przyjacielem? Wiesz, z którym, z rozkładu Przeznaczenie. Wiem, ze łączy nas karma miłości, znam te liczby ale nie umiem ich wyjaśnić.

Edytowane przez heaven
usunięcie danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko, zinterpretujesz mi relację z moim przyjacielem? Wiesz, z którym, z rozkładu Przeznaczenie. Wiem, ze łączy nas karma miłości, znam te liczby ale nie umiem ich wyjaśnić.

Ewa 04 06 1978

On 21 05 1962

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 04-06-1978

 

 

4PZ----------------------4/13/31----------------------4PZ

3PZ------------------3/12/21/30/39--------------------3PZ

1PZ----------1/10---------------------2/11/29---------2PZ

C--------6------------------4----------------7/25-------C = 8/17/26/35

1WW------------2-----------------------3 v 1----------2WW

WG--------------------------1--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 04.10.2006

Cykl produktywny: 01.01.2007 - 01.01.2034

Cykl żniwny po: 04.02.2035

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2006 - 2009

Drugi punkt zwrotny: 2015 - 2018

Trzeci punkt zwrotny: 2024 - 2027

Czwarty punkt zwrotny: 2033 - 2036

 

Lata pustki: 1990-91, 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39,

2050-51, 2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 21-05-1962

 

 

4PZ----------------------5/14/23----------------------4PZ

3PZ--------------2/11/20/29/38/47/56/65---------------3PZ

1PZ----------8/26------------------3/12/21/30/39------2PZ

C--------5-----------------3/21--------------9/18-------C = 8/17/26/35/44

1WW------------2-----------------------6 v 4----------2WW

WG------------------------4 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 21.09.1990

Cykl produktywny: 01.01.1991 - 01.01.2018

Cykl żniwny po: 21.01.2019

 

Pierwszy punkt zwrotny: 1990 - 1991

Drugi punkt zwrotny: 1999 - 2000

Trzeci punkt zwrotny: 2008 - 2009

Czwarty punkt zwrotny: 2017 - 2018

 

Lata pustki: 1974-75, 1986-87, 1998-99, 2010-11, 2022-23,

2034-35, 2046-47, 2058-59, 2070-71, 2082-83

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35

Druga osoba: 8/17/26/35/44

Suma dróg życia: 7/16/25/34/43/52/61/70/79

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/26/35

1PZ: 1/10

CP: 4

 

Druga osoba

DZ: 8/17/26/35/44

1PZ: 8/26

CP: 3/21

 

Faktycznie macie wspólna karmę miłości 8/26

 

8 Ogólnie

W tym związku partnerzy mają za zadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadą bywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jest ważniejsza.

26/8

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

Posiadasz również liczby niekarmiczne 17/8, Twój partner również ją posiada

 

17/8 Szczęśliwa gwiazda.

Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur."

 

Ty dodatkowo masz również do przepracowania karmę 4/13 w życiu:

13 / 4

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Twój partner ma dodatkowo liczbę niekarmiczną 15/6

15/6

Pasja. Kuszenie.

Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

 

a także

23/5

 

Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie.

Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty 16.09.1983

On 10.05.1986

 

Jesteście związkiem karmicznym.

Macie wspólna karmę 1/10

 

1

To związek bardzo nowoczesny, otwarty na zmiany i mogący osiągać wielkie sukcesy pod warunkiem wspólnego działania.

 

Kochana, powiedz proszę jeszcze, co oznacza karma 1/10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35

Druga osoba: 8/17/26/35/44

 

Userko a co oznaczają te Drogi Życia, bo jak zauważyłaś mamy identyczne.

 

Wspólna karma to 8/26

Wspólne liczba niekarmiczna 8/17

DZ DZ: 8/17/26

 

26/8

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

 

17/8 Szczęśliwa gwiazda.

Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur."

 

Jest Wam pisane wspólne przeżycie miłości w pewnym okresie życia i poczucie spełnienia, nawet i na całe życie. Musicie jednak przepracować oboje 8/26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest Wam pisane wspólne przeżycie miłości w pewnym okresie życia i poczucie spełnienia, nawet i na całe życie. Musicie jednak przepracować oboje 8/26.

Userko, tą wspólną miłość my właśnie przeżywamy, ale jak pamiętasz, on nie chce dać mi nadziei na wspólną przyszłość.

Pozostaje nam przepracować 8/26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko, tą wspólną miłość my właśnie przeżywamy, ale jak pamiętasz, on nie chce dać mi nadziei na wspólną przyszłość.

Pozostaje nam przepracować 8/26.

 

tak, trzeba przepracować, o ile już nie przepracowaliście tej wspólnej jaka Wam była dana. Możliwe, że teraz będziecie przepracowywać z innymi osobami w przyszłości, ale to już moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Kochana, powiedz proszę jeszcze, co oznacza karma 1/10?

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 16-09-1983

 

 

4PZ----------------------3/12/30----------------------4PZ

3PZ----------------8/17/26/35/44/53/62----------------3PZ

1PZ---------7/16/25----------------1/10/19/28/37------2PZ

C--------9-----------------7/16--------------3/21-------C = 1/10/19/28/37/46

1WW------------2-----------------------4 v 6----------2WW

WG------------------------2 v 4------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2010

Cykl produktywny: 16.01.2012 - 01.01.2037

Cykl żniwny po: 16.05.2040

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2016 - 2018

Drugi punkt zwrotny: 2025 - 2027

Trzeci punkt zwrotny: 2034 - 2036

Czwarty punkt zwrotny: 2043 - 2045

 

Lata pustki: 1995-96, 2007-08, 2019-20, 2031-32, 2043-44,

2055-56, 2067-68, 2079-80, 2091-92, 2103-04

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 10-05-1986

 

 

4PZ----------------------2/11/29----------------------4PZ

3PZ-----------------4/13/22/31/40/49------------------3PZ

1PZ----------6/15--------------------7/16/25/34-------2PZ

C--------5-----------------1/10--------------6/24-------C = 3/12/21/30/39

1WW------------4-----------------------5 v 1----------2WW

WG------------------------1 v 3------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2011

Cykl produktywny: 10.09.2014 - 10.01.2043

Cykl żniwny po: 01.01.2047

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2019 - 2023

Drugi punkt zwrotny: 2028 - 2032

Trzeci punkt zwrotny: 2037 - 2041

Czwarty punkt zwrotny: 2046 - 2050

 

Lata pustki: 1998-99, 2010-11, 2022-23, 2034-35, 2046-47,

2058-59, 2070-71, 2082-83, 2094-95, 2106-07

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 1/10/19/28/37/46

Druga osoba: 3/12/21/30/39

Suma dróg życia: 4/13/22/31/40/49/58/67/76/85

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 1/10/19/28/37/46

1PZ: 7/16/25

CP: 7/16

 

Druga osoba

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 6/15

CP: 1/10

 

Macie 1/10 - ogólnie numerologiczna jedynka jest u Was wspólna. U Pana dług karmiczny 1/19, u CIebie 1/10 czyli jedynka.

 

Ogólnie 1

1/10 z drogi życia - droga życia prekursora, nowatora, kogoś kto musi zaistnieć wyłamując się ze schematu. To Was zbliża i łączy :) . Niestety nie mam więcej informacji o takim rodzaju relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Kochana, powiedz proszę jeszcze, co oznacza karma 1/10?

 

ewentualnie jeszcze może oznaczać również, że po zamknięciu jakiegoś etapu zaczniecie nowe życie, zaczniecie wszystko od początku w tym nowa ziemia, nowa praca, nowa jakość życia , nowe „ja”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za poświęcony mi czas...A propos etapu, ciekawe...ciekawe...już nie jesteśmy razem od paru miesięcy, więc nie wiem jak to będzie ale ta osoba jest obecna w moim umyśle cały czas i mam jakieś dziwne przeczucia, że łączy(ło) nas coś wyjątkowego (pokrewieństwo dusz?), dlatego spytałam o tego Pana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userka,to znowu ja jeśli możesz odpowiedz mi na pytanie jak rozumieć te cykle formujące produktywne ,żniwne ,punkty zwrotne? itd.

 

Ważne sa punkty zwrotne PZ 1, PZ 2, PZ 3 i PZ 4 Punkty zwrotne określają w jakim czasie będziemy musieli się z czymś uporać oraz droga życia DZ

 

Poniżej opis :)

 

PUNKTY ZWROTNE

Liczba Drogi Życia jest wpływem decydującym. Cykle — to wpływy wtórne, trzy wielkie okresy w życiu podporządkowane prawom rozwoju biologicznego i spolecznego człowieka.

Cztery PUNKTY ZWROTNE, którym podlega nasza droga życia, są jakby czterema porami roku określającymi swym kolorytem Cykle i Drogę Życia. W li-czbach charakteryzujących Punkty Zwrotne zawierają sie informacje dotyczące lekcji do nauczenia się i rodzaju przeobrażeń, jakie mogą się dokonać W każdym z tych czterach okresów.

 

LICZENIE PUNKTÓW ZWROTNYCH

1.PUNKT ZWROTNY to moment urodzin, a jego wibracja ma wpływ na nasz rozwoj od urodzenia do około 36 roku życia. Pierwszy Punkt Zwrotny zwany jest tez LICZBĄ WCIELENIA. Podczas trwania jego wpływów rozszyfrowujemy sens i cel naszego obecnego wcielenia. Jeśli się nam to uda — uzyskamy solidną baze do swiadomej pracy nad sobą w kolejnych fazach życia.

Czas trwania jego wpływów oblicza się odejmując od 36 Liczbę Drogi Życia.

 

Liczbę 1° Punktu Zwrotnego oblicza się w sposób następujący:

miesiąc urodzenia + dzień urodzenia = No. I Punkt Zwrotny.

 

Dla Jolanty: ( 18.05.1950.) = 5 + 18 = 23/5,

 

II PUNKT ZWROTNY rozciąga swój wpływ na kolejne 9 lat, a jego liczba

wynika sumy dnia i roku urodzenia:

dzień ur. + rok ur. = No. II Punktu Zwrotnego.

 

Dla Jolanty:

18+1950=1968=(1+9+6+8=24/6 lub 18+15=33/6

 

III PUNKT ZWROTNY zabarwia swym wpływem następne 9 lat i jego liczba stanowi sumę liczb I i II. Punktu Zwrotnego: I P. Z. + II P. Z. = No. III P. Z.

 

Dla Jolanty 5 + 6 = 11 /2 lub 23 + 24 = 47/11 /2 lub 23 + 33 = 56/11/2

 

IV PUNKT ZWROTNY decyduje o pozostałej części życia.

Jego liczba wynika z sumy miesiąca i roku urodzenia:

miesiąc ur. + rok ur. e No. IV P. Z.

Dla Jolanty 5 + 1950 = 1955 = (1 + 9 + 5 + 5) = 20/2

 

UPROSZCZONYM SPOSOBEM OKREŚLANIA PUNKTÓW ZWROTNYCH JEST TZW. PIRAMIDA:

Notujemy w szeregu już zredukowane cyfry daty urodzenia:

Np. dla Jolanty:

 

18.....5......1950

 

9...5...6

 

5..9..6

..5..6..

...11...

...11..

 

Zmiana wpływów jednego PunKtu zwrotnego na następny.

- Odbywa się zawsze w dniu urodzin i jej efekt jest najbardziej odczuwalny w Roku Osobistym No. 1.

- Podobnie jak w przypadku Cykli, liczba określająca dany P.Z., a pokrywająca się z liczbą Drogi Życia przynosi ułatwienia i nowe możliwości. Natomiast jeśli liczba P. Z. pokrywa się z liczbą cyklu, przynosi to pewną dwuznaczność i rozdźwięk.

- Jeśli liczba wpływów któregoś z P.Z. jest zgodna z Liczbą Duszy głębokie dążenia będą się łatwiej spełniały w tym okresie.

- Jesli liczba wpływów któregoś z P. Z. pokrywa się z Liczbą Ekspresji (patrz ro/dz. Imię i nazwisko), dana osoba będzie miała okazję wyrażenia siebie wo własnym sposobie zycia i widzenia świata.

- Jeśli natomiast liczba P. Z. pokrywa się z Liczbą Realizacji Intymnej łatwiej będzie się realizować w zgodzie z samym sobą.

- Ważne jest, by sprawdzić i brać pod uwagę w interpretacji fakt pokrywania się liczby Cykli lub Punktów Zwrotnych i Długów Karmicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Łaczy Was 3/21

(21/3) odnosi sie ona do zasłużonych sukcesów, harmonii, spełnienia, twórczości. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom, zmianom miejsca zamieszkania, nieustannej ewolucji. Pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Skłania do poznawania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i miłość. Przy negatywnych reakcjach powoduje trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Zwalnia to ewolucję i przysparza trudności.

 

Userka, serdecznie dziękuję za odpowiedź. prosiłabym jeszcze o jakąś podpowiedź, wskazówkę na co mam zwrócić uwagę, co mozna jeszcze wyczytac z moich wyliczeń. byłabym bardzo wdzięczna.

Edytowane przez marz703
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userka mam ogromną prośbę mogłabyś sprawdzić czy te dwie pary są powiązane ze sobą karmicznie i jakie to sa powiązania,co oznaczają:

1. kobieta 17.08.1986 mężczyzna 09.07.1983

2. kobieta 25.02.1981 mężczyzna 28.12.1975

Z góry już bardzo dziękuje za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userka, serdecznie dziękuję za odpowiedź. prosiłabym jeszcze o jakąś podpowiedź, wskazówkę na co mam zwrócić uwagę, co mozna jeszcze wyczytac z moich wyliczeń. byłabym bardzo wdzięczna.

 

Marzena z datą 09.12.1970 do 43 roku życia będzie miała za zadanie przepracować karmę 8/26 w pozostałych latach będzie szczególnie doświadczać mistrzowskiej liczby 11.

26/8

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

Możesz byc w tym czasie doświadczana przez los, jednak patronuje Ci 17, a jest to szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur." Możecie być doświadczani mocno przez los, ale opieka sił jaka nad Wami czuwa nie pozwoli byście spadli na dno.

 

MIstrzowska 11 w pozytywie daje całą gamę zdolności bardzo subtelnego postrzegania świata.

Tu intuicja, tu wrażliwość, empatia, wszelkiego rodzaju talenty, które wynikają z lotności naszego umysłu, z inteligencji – nie tylko nabytej, ale również tej wrodzonej.

11 jako wibracja mentalna powoduje bardzo często u osób obdarzonych nią, u osób z nadmiarem tej wibracji pewnego rodzaju stany wewnętrznego niepokoju. Są to niepokoje bliżej nieuzasadnione, jest to na pograniczu doszukiwania się problemu w rzeczy, która nie koniecznie jest problematyczna.

Bardzo często osoby posiadające nadmiar tej wibracji tym niepokojem nieświadomie zarażają swoje otoczenie.

Niestabilność, zmienność, która może się pojawić powoduje, że ci którzy są wokół nich nie mogą spokojnie patrzeć w przyszłość. To tak, jakby 11 wprowadzała stan chaosu trudnego do określenia.

Bardzo często osoba z 11 jest bardzo trudna do zdiagnozowania, bo nie jest do końca jasno określona, nie jest zamknięta w formie. Jest osobą, która często działa pod wpływem impulsu, pomysłu, własnej wyobraźni, co nie koniecznie jest adekwatne do sytuacji, w jakiej się znajduje.

11 ma przedziwne uczucie, że osiągając sukces nie umie się do końca z niego cieszyć. To jest tak, jakby coś jeszcze pozostawało poza sferą dosięgnięcia tego, aczkolwiek nie zawsze tak jest. To jest właśnie ten niepokój, to wewnętrzne rozdarcie.

Są to ludzie, którzy jedną nogą chodzą w chmurach, a drugą po ziemi. Są to ludzie o ogromnym wewnętrznym uduchowieniu. Problem polega na tym, że jeżeli świat wewnętrzny przejmie dominację w danym momencie nad umysłem, to wtedy jest nie do końca realizowany prawidłowo świat zewnętrzny, świat materialny.

Stąd 11 pojawiające się w dacie urodzenia oprócz pozytywu, który niosą – przysparzają też wielu problemów z własną osobowością.

Często osoba z nadmiarem tych wibracji nie umie się sama określić wobec siebie jaka jest. Trudno jest jej się zdecydować czy chce być dobra czy chce być zła, czy chce być po stronie jasnej czy ciemnej.

Dlatego bardzo często mówi się, że osoby z 11 albo są absolutnie altruistycznie nastawione do życia albo są to ludzie o nikczemnym zachowaniu, o schizmatycznych wręcz wystąpieniach w stosunku do otoczenia.

Jako partnerzy są to ludzie o tyle trudni, że nie są do końca zamknięci w formie.

Cały czas dzieje się coś w tym wnętrzu, co powoduje, że osoba z jednej strony niesie pewną ciekawość, ale z drugiej strony rozbija stabilność układu.

Osoby z nadmiarem 11, które podparte są 7, 9, jeśli podparte są w minusowych wibracjach 2, 6 dają rozpady związków, rozwody. W tym przypadku jest tak, że coś się skończyło, żeby coś się mogło zacząć.

 

Józej

 

Do około 30 roku życia miał do przepracowania karmę pracy 4/13. Obecnie ma karmę z Marzeną. W przyszłości koło 45 roku życia będzie musiał przepracowac karmę 7/16

16 / 7

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userka mam ogromną prośbę mogłabyś sprawdzić czy te dwie pary są powiązane ze sobą karmicznie i jakie to sa powiązania,co oznaczają:

1. kobieta 17.08.1986 mężczyzna 09.07.1983

2. kobieta 25.02.1981 mężczyzna 28.12.1975

Z góry już bardzo dziękuje za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam:)))

 

1. 17.08.1986 i 09.07.1983 nie są związkiem karmicznym.

2. Mają wspólną karmę.

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 25-02-1981

 

 

4PZ----------------------3/12/21----------------------4PZ

3PZ--------------8/17/26/35/44/53/62/71---------------3PZ

1PZ----------9/27------------------8/17/26/35/44------2PZ

C--------2-----------------7/25-------------1/10/19-----C = 1/10/19/28/37/46

1WW------------5-----------------------6 v 1----------2WW

WG------------------------1 v 4------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2008

Cykl produktywny: 25.06.2009 - 01.01.2035

Cykl żniwny po: 25.10.2037

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2016 - 2016

Drugi punkt zwrotny: 2025 - 2025

Trzeci punkt zwrotny: 2034 - 2034

Czwarty punkt zwrotny: 2043 - 2043

 

Lata pustki: 1993-94, 2005-06, 2017-18, 2029-30, 2041-42,

2053-54, 2065-66, 2077-78, 2089-90, 2101-02

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 28-12-1975

 

 

4PZ--------------------7/16/25/34---------------------4PZ

3PZ-----------9/18/27/36/45/54/63/72/81/90------------3PZ

1PZ------4/13/22/31/40-------------5/14/23/32/50------2PZ

C-------3/12--------------1/10/28------------4/22-------C = 8/17/26/35/44/53/62

1WW------------2-----------------------3 v 1----------2WW

WG--------------------------1--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2004

Cykl produktywny: 28.04.2004 - 01.01.2031

Cykl żniwny po: 28.08.2032

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2000 - 2003

Drugi punkt zwrotny: 2009 - 2012

Trzeci punkt zwrotny: 2018 - 2021

Czwarty punkt zwrotny: 2027 - 2030

 

Lata pustki: 1987-88, 1999-00, 2011-12, 2023-24, 2035-36,

2047-48, 2059-60, 2071-72, 2083-84, 2095-96

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 1/10/19/28/37/46

Druga osoba: 8/17/26/35/44/53/62

Suma dróg życia: 9/18/27/36/45/54/63/72/81/90/99

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 1/10/19/28/37/46

1PZ: 9/27

CP: 7/25

 

Druga osoba

DZ: 8/17/26/35/44/53/62

1PZ: 4/13/22/31/40

CP: 1/10/28

 

Wspólna karma 1/10 -

Macie 1/10 - ogólnie numerologiczna jedynka jest u Was wspólna. U Pani dług karmiczny 1/19, u Pana 1/10 czyli jedynka.

 

Ogólnie wspólna karma to 1/10

1/10 z drogi życia - droga życia prekursora, nowatora, kogoś kto musi zaistnieć wyłamując się ze schematu. To Was zbliża i łączy :) . Może oznaczać również, że po zamknięciu jakiegoś etapu zaczniecie nowe życie, zaczniecie wszystko od początku w tym nowa ziemia, nowa praca, nowa jakość życia , nowe „ja”

 

U Pani do przepracowania karma 8/26 po 35 roku życia do około 44 roku.

 

26/8

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

Natomiast przez całe życie oboje indywidualnie musice pracować nad karmą 1/19

 

19 / 1

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...