Jump to content

Wróżba spotkania


Kasia1304

Recommended Posts

Witajcie proszę o pomoc w interpretacji . Pytałam się kart o osobę czy się spotka ze mną w najbliższym czasie.. EDit. Widzę że tak (chodzi o karty ) ale pytam o czas ... 

5 kielichów +umiarkowanie +świat +rycerz bulaw +4 bulaw+ as bulaw +królowa monet + 5 bulaw koło fortuny i 9 denarów

 

Proszę o informację:)

Edited by Kasia1304
Uwagi.
Link to comment
Share on other sites

  • Kasia1304 changed the title to Wróżba spotkania

Wyciagnelas albo wypadlo bardzo duzo kart i troche nie wiadomo, ktora jest na ktore pytanie... Jesli mam interpretowac to jako po prostu przebieg relacji, to mam wrazenie, ze w relacje ktos wejdzie z jakims brakiem (5 kielichow) niezaspokojonymi potrzebami, glodem emocjonalnym. Na poczatku relacja bedzie satysfkacjonujaca (umiarkowanie i swiat), moze pozwoli na wypelnienie tych "dziur" w sercu ktorejs ze stron. Raczej bedziecie sie spotykac i angazowac w ta znajomosc (rycerz bulaw, as bulaw, 4 bulaw), ale relacja sie zakonczy z powodu jakis nieporozumien i wydarzen losowych (5 bulaw, kolo fortuny). W kartach krolowej monet i 9 denarow mozesz stac sie troche zbyt bardzo skupiona na sobie, ewentualnie uznac po prostu, ze ta relacja nie bedzie Ci juz dluzej sluzyc i odpuscisz.

Jesli masz kilka pytan, tak jak tutaj 1. czy sie spotkacie, 2.czy do stycznia, 3. przebieg spotkania, 4. charakter relacji, to polecam losowac odpowiedz pojedynczo na kazdy z tych konkretnych problemow. Mysle, ze wtedy bedzie latwiej interpretowac, bo wyszedl chaos w poscie i przekazie

  • Like 1
  • Lux 1
Link to comment
Share on other sites

To trzeba juz sie umowic z kartami, jaki system sie przyjmuje na czas. Rozne widzialam, najlepiej sobie wybrac jeden, albo nawet wymyslic cos wlasnego;) 

  • Medal 1
  • W punkt 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Tak jak @Ejbert słusznie zwrócił uwagę, warto zapoznać się z regulaminem przed wrzuceniem pytania. W Twoim przypadku brakuje tu Twojej interpretacji - na forum pomagamy sobie wzajemnie ale nie interpretujemy kart od A-Z bez komentarza ze strony autora postu. 
Dwa, wrzuciłaś dość duży rozkład, kilka kart na pytanie kiedy się spotkacie - jeśli Ty nie wiesz jak zinterpretować swoj rozkład, tym bardziej żaden Tarocista tego nie ogarnie bo po prostu nie wiemy jakie pytanie przypisałaś do każdej z kart.  

  • Lux 1
  • W punkt 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...