Skocz do zawartości

sen o wodzu i mlodym chlopaku


patsy

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie dzis,ze mialam na palcu zloty pierscionek z oczkiem,ale byl bardzo cieniutki,tak jakby dla dziewczynki a nie dla doroslej kobiety,wiem,ze wszystko odgrywalo sie jakbysmy byli Indianami,ale w pokoju i wojownicy zrobili przejscie(jakies sztuczki,arobacje)dla mezczyzny,ktory niby byl moim facetem we snie i on mial przyjsc,ale jakos dlugo to trwalo wszystko....ale obok mnie siedzial mlodszy mezczyzna,nie widzialam jego twarzy,sadze,ze byl obcy i zaczal mnie kusic,ze moze trojkat? ze ten niby wodz(maz partner we snie,sie nie dowie?)ten mlodszy byl delikatny i czuly,w koncu mu uleglam i pocalowalam delikatnie jego usta,to on dotykal moich rak i bawil sie tym pierscionkiem...co to ma znaczyc?nowy romans na horyzoncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

patsy

Sądzę że pierścionek był mały co może świadczyć o tym że na chwilę obecną marzysz o poważnym związku ale z drugiej strony obawiasz sie że może Cię to przerosnąć.. raczej nie nowy romans ale jedynie pokusa takowego (delikatny pocałunek zamiast namiętnego), którą mogłabyś rozważyć.. jedynie zabawa pierścionkiem może być zapowiedzią zabawy uczuciami. Indianie mogą sybolizować cały rytuała zalotów jakich mozesz doświadczyć.

To co jeszcze przyszło mi do głowy - młodszy mężczyzna może oznaczać osobę, którą ledwie znasz, natomiast wódz - ktoś stateczny, mogący dać Ci zabezpieczenie (uczuciowe i materialne), ktoś solidny

Tak ja to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...