Skocz do zawartości

Candy Lady

Rekomendowane odpowiedzi

Tej nocy mialam sen, w ktorym 'wystapil' zmarly wolakista zespolu Nirvana- Kurt Cobain.Spotkalismy sie na koncercie mojego ulubionego zespolu - Green Day, bylo malo ludzi... pozniej z Kurtem poszlismy do mnie do domu.Rozmawialam z nim... o wszystkim. O jego smierci-nie chetnie o tym mowil. Zapytalam jak zginal-jego smierc jest nie wyjasniona od okolo 10 lat. Zadawalam mu pytania... czy sie nacpał? -nie czy to bylo samobojstwo? - nie

czy to twoja zona? - tak. Hm... czy to moze byc prawda ze zona go zabila? A moze to moja wersja... wracajac do snu. Po 'sesji pytan' mielismy udac sie na koncert...

 

 

Prosila bym o przesylanie interpretacji na priv. :)

Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Candy Lady

Myślę ze tu jest przeniesianie symboliki z Twojego życia osobistego odnośnie relacji z partnerem lub mężczyznami w ogóle - widocznie zarzucasz sobie że problemy wynikające w wzwiązku/ach partnerskim/ch są z Twojej winy.. myślę też ze to twoje obawy że chcąc być z facetem możesz coś sknocić.. przez co obawiasz sie że zostaniesz sama.

Strach tak Cię ogarnął, że teraz uwidacznia sie w Twoich snach

 

Nie masz wymaganej minimalnej liczby postów na przesyłanie PW - dlatego ta funkcja nie jest jeszcze dla Ciebie dostepna - min. wynosi 10 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...