Jump to content

prosze o interpretacje bardzo dziwnego snu.

rea081
 Share

Recommended Posts

witam, ostatnio miałam bardzo dziwny sen.

śniło mi się, ze spotkałam moja zmarłą siostrę. tylko, ze ona zmarła 6 lat przed moimi narodzinami, kiedy była w wieku niemowlęcym, więc nigdy jej nie spotkałam.

we śnie miała tyle lat, ile miałaby żyjąc. oczywiście byłam bardzo szczęśliwa, chociaż zdawałam sobie sprawę z tego, że to jej duch. przez cały czas płakałam, a ona mnie przytuliła. powiedziała mi, ze ktoś z mojej rodziny umrze do końca roku. kiedy zaczęłam się dopytywać kto to, ona nie odpowiedziała mi dokładnie. wyliczałam kto to może być, w końcu gdy zapytałam o jednego z moich wujków(z którym nie mam kontaktu) ona dala mi do zrozumienia, ze chodzi o niego. co oznacza ten sen? proszę o pomoc w interpretacji.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• heartwood
      By heartwood
      Witam serdecznie,
      dzisiejszej nocy śnił mi się wuj który powiedział do mnie "uważaj na nią". Wiedziałem, że chodzi o dziewczynę którą niedawno poznałem. Czy on chciał mnie ostrzec przed nią? Czy inaczej mam zinterpretować sen?
      Pozdrawiam.
    • Lys
      By Lys
      Witam, od jakiegoś czasu męczy mnie rozmyślanie na temat jednego snu.

Wybrałam się z kolegą z dzieciństwa na przejażdżkę rowerową. Przejeżdżaliśmy obok cmentarza, pomyślałam, że wstąpię na chwilę. Kolega wszedł ze mną, jednak nie ruszył ze mną do grobu, stał tylko dalej i przyglądał się temu co robię.
      Wpierw się pomodliłam, później zaczęłam odsuwać płytę grobu. Nie było trumny, nie było kopania, od razu było widać ciało. Lekko wychudłe i opierające się na kościach (co było dość dziwne, bo prababcia zmarła dawno).
      Wszystko co robiłam, robiłam pewnie, bez grama strachu. Wyciągnęłam ją z zamierzeniem żeby porozmawiać, nie czekałam długo po chwili z powrotem ciało zaczęło przypominać moją prababcię. Była uśmiechnięta i już nie tak wychudła, normalnie zaczęła ze mną rozmawiać (o czym, już nie pamiętam). Rozmawiałyśmy tak dopóki się nie ściemniło. W pewnym momencie czas zaczął nam się kończyć, więc spytałam jeszcze.
      - Babciu, czy tam coś jest? Życie po śmierci? - spytałam patrząc na grób niepewnie.
      - Tak. - i tu już babcia zrobiła się poważniejsza, mniej rozmowna.
      - A co z nauką? - tu czułam się naprawdę zaskoczona. A babcia dopiero po chwili wahania z jeszcze większą powagą odpowiedziała
      - Nie idź w tę stronę.

I na tym się skończyło. Nie jestem osobą religijną, właściwie wciąż nie wiem jak się określić. Nie powiem jednak na temat tego snu nie wiem co myśleć.
    • harry
      By harry
      Witam.

Ostatnio miewam sen, w którym śni mi się mój zmarły tato oraz zmarła prababcia. We śnie sprzątam w domu, w którym tato mieszkał, zabieram jego rzeczy, prababcia zaś najczęściej siedzi i nam towarzyszy, reszta rodziny się przewija w różnych snach. Zawsze też jest obecna moja babcia i mama zmarłego taty, która pomaga mi sprzątać, choć czasem ciężko to nazwać pomocą, bo zbiera rzeczy, które ja chcę wyrzucić. Na koniec snu przytulam tatę, który mówi mi, że już się ogarnął, nie pije (dziś nawet magistra bronił) i obiecuje mi, że zrobi badania kontrolne.
    • noodles
      By noodles
      Witam serdecznie,

Proszę o interpretacje mojego wątku dzisiejszego snu. Nie wiem co to było za uroczystość ale miałem przygotowane dwa bukiety kwiatów. Jeden duży drugi mały. I tak je trzymając wręczyłem najpierw mały bukiet babci, a duży dziadkowi po czym stwierdziłem, że dziadek się nie obrazi jak dam babci większy, a jemu mniejszy. Po daniu kwiatów z każdym się pocałowałem w policzek i pobiegłem do domu powiedzieć mamie, że "ona tu jest", że ja widzę babcię....

Proszę o pomoc w interpretacji za którą z góry serdecznie dziękuję.
    • jucca
      By jucca
      Śniło mi się, że ludzie z zakładu pogrzebowego, przynieśli do domu mojej babci mojego dziadka. Rzucili go na łóżko i kazali nam odmówić "pokutę" - takiego słowa użyli. Ja wraz z moją rodziną zaczęliśmy odmawiać "Spowiadam się Bogu...", po tym Ci ludzie wyszli. Dziadek nie był ubrany jak do trumny, miał na sobie brązowy sweter, a oczy przykryte szarą szmatką. Nagle usiadł na łóżku, zczołgał się z niego i zaczął chodzić na czworaka. Próbował złapać mnie za nogę, a ja panicznie się bałam. Miałam taką świadomość, że to jest tylko jego ciało, a to jak się zachowuje, to tylko coś w rodzaju drgawek pośmiertnych. Później dziadek chodził już normalnie, ale miał jakieś takie nieskoordynowane ruchy. Oczy które wcześniej były zakryte, teraz były podobne wyglądem do oczu osoby niewidomej, lekko się wywracały. Bez przerwy coś mówił, ale kompletnie bez sensu, ładu i składu. Niestety nie pamiętam ani słowa. W końcu znaleźliśmy się w przedpokoju mojego mieszkania. Mój tata siedział przy oknie, jakby wypatrywał kogoś lub czegoś. Widziałam jak uściskuje sobie dłoń z dziadkiem. Potem dziadek ciągle coś mówiąc wyciągnął do mnie rękę. Potwornie się go bałam, ale zrobiło mi się głupio i pomyślałam, że w końcu to mój dziadek i odwzajemniłam uścisk. Zdałam sobie sprawę, że śnię i że nie powinnam podawać ręki zmarłemu. Usłyszałam, jak mama i babcia uspokajają mnie, że to nic nie szkodzi, że nic się nie stało. Dodam, że nie znałam swojego dziadka, bo zmarł jeszcze zanim się urodziłam i tak naprawdę nie wiele o nim wiem. We śnie był do siebie kompletnie niepodobny (widziałam zdjęcia), a jednam wiem, że to był on. Nigdy wcześniej mi się nie śnił. Bardzo proszę o interpretacje tego snu. Co zmoże oznaczać? Pozdrawiam!
  • Create New...