Skocz do zawartości

CHŁOPAK/DZIEWCZYNA, KTÓRY/A MI SIĘ PODOBA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze ???

W sennikach jest więcej bzdur niż rzeczy pożytecznych.

I to może Ci powiedzieć każdy, kto choć trochę zna się na snach :)

Druga kwestia jest taka, że nie można w interpretacji skupiać się tylko na jednym symbolu nie biorąc pod uwagę całości snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również prosze o interpretacje , snilo mi sie ze spotkalem moją byłą dziewczynę z chłopakiem oraz dziewczynę która mi się podoba i zalezy mi na niej lecz nie chce mnie ( w rzeczywistosci) i tez byla z chlopakiem(z tym ze ona aktualnie jest wolna) no i gadam sobie z nimi dwiema, zaczely ze soba rywalizowac, choć się nie znają , i moja byla wybrala tego co ma teraz. a ta co mi sie podoba rzuciła tego chłopaka ze snu i poszła ze mną , nagle okazało się żę gdzieś z nią jadę. nie rozumiem tego.

 

Czy to może oznaczać że poprostu za dużo myślę o niej? i Mam zbyt duże pragnienie co do tego by z nią być? Bo to możliwe. Ale zastanawia mnie fakt , skąd wziela sie w tym snie moja byla z chlopakiem i jakis koleś który był z tą która mi się podoba. Troszkę nagmatwałem ale myślę że zrozumiecie o co mi chodzi. i ktoś mi powie czy ma to jakieś głębsze znaczenie... Bo strasznie mnie to męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem, czy w dobrym temacie, wachałem sie między pocałunek a tym.

Ale przejdę do opisu snu.

Sen pamietam troche jak przez mgłe, ale było tak: Byłem na jakims mieszkaniu, gdzie mieszkałem ja, taka dziewczyna i inni wspolokatorzy, ona cos rozrabiała, rzucała pewną rzecz gdzie popadało, denerwowało mnie to, a potem zaczeła mi sie podobać, przybiłem ją do ściany i pocałowałem jak nigdy. Jakby tym samym poczułem, ze tez jej sie podobam, bo to odwzajemniła.

Potem sen był juz poplątany, bo sniła mi sie ona i plaża, ale nie mogłem jej znaleść, a znalazłem jej kolegów i rodziców.

 

Sen jest dziwny, dawno takiego nie miałem, przez dłuższy czas nie miałem dziewczyny. W kółko rozglądam sie za dziewczynami, lecz nie mam na tyle odwagi, zeby podejsc i zagadac do tej, ktora mi sie podoba.

 

I tak jakby w tym snie przez pocalunek nagle mi sie udało i spelnilem pragnienie, ze tak jakby znalazlem dziewczyne.

Często tez rozmyslam, ze mogłem podejsc i zagadac do dziewczyny, ktora mi sie pododobala, lecz nie mialem odwagi.

 

Co ten sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek taki sen jest wynikiem Twojej tęsknoty za miłością, uczuciem i ciepłem jakie potrafi dać druga osoba.

Pokazuje, że chciałbyś tak jak w tym śnie mieć kogoś, kto spełni Twoje oczekiwania, marzenia i pragnienia.

Więcej odwagi a wszystko się ułoży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

śniło mi się ,ze chłopak ,którego kocham a z nim nie jestem czekał na mnie 3 godziny pod drzwiami. Przed tym snem jakiś tydzien przed tez mi się snił ,że mnie pobił Co te sny moga oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś dziwny sen śniło mi się,że szedłem ulicą i gdy już byłem pod samym domem nagle samochodem podjechała dziewczyna na której mi zależy i spytała czy mnie podwieźć, byłem zaskoczony,bo ona mieszka bardzo daleko jadąc samochodem dostrzegłem,że na jej podwórku stoi taki sam samochód jak mój,terenowy opel frontera.Gdy dojechaliśmy na miejsce ona zatrzymała samochód i z niego wysiadła jej mama, która prowadzona przeze mnie weszła do mojego domu.Spotkały się nasze mamy,a my wybraliśmy się na spacer ona szła przede mną wtulona we mnie jej dłoń była spleciona z moją było cudownie ciepło i słońce pięknie świeciło,niebo było cudnie błękitne,minęliśmy dom sąsiadów skierowaliśmy się na polną drogę i weszliśmy do jakiegoś pomieszczenia wtedy ja usiadłem,na łóżku,a ona stała nade mną czule patrząc.Czułem,że jestem naprawdę szczęśliwy:)

Bardzo proszę o interpretację tego snu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W snach czekasz na jej pierwszy krok moze to wskazywać na twoją wrodzoną nieśmiałość, stąd te projekcje podświadomości że jej też na tobie zależy. Życie bywa bardziej prozaiczne normalna dziewczyna gdy jej zależy na facecie nigdy nie zrobi pierwszego kroku "bo jeszcze mnie weźmie za łatwą" . Koniec końców wylądowaliście na wspólnej drodze i nastrój był romantyczny, kto wie, kto wie.

Powodzenia:

Sławomir

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) Faktycznie tak jest,że ona jest nieśmiała, bardzo poukładana i bardzo siebie szanuje:)Wspólna droga mówisz....Niech się spełni:)Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam dziwny sen otóż na impreze poszlam z moim przyjacielem z którym od czasu do czasu dochodzi do czegoś wiecej i nie wątpliwie mi sie podoba i w tym snie po drodze na ta impreze sie calowalismy i byl tam chłopak w ktorym mi się podoba i z ktorym chciala bym cos więcej i w snie caly czas spedzlam z nim chodzilismy za reke całowaliśmy sie on nawet mnie zaprosil zebysmy na jakas inna impreze gdzie mialam byc jego osoba towarzyszaca i caly czas patrzyl na nas ten moj przyjaciel ktoremu nie watpliwie zalezy na mnie i caly czas próbóje mnie przekonac że chłopak w którym jestem zakochana nie jest mnie wart... co to zanczy ze spędzalam czas z tym w ktorym jestem zakochana i realnie ma na mnie zlewke a nie z osobą której na mnie zalezy i która tez mi sie podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niemam pojęcia gdzie mogę swój własny post wkleić.

Moja rodzina ma zdolnsci ezoteryczne. Zazwyczaj sama interpretowałam swoje sny i bardzo dobrze si,ę sprawdzały.

Ostatnio jednak od 3 dni śni mi się stara wioska, gdzie ludzie nie mogą norlmalnie zyc. Wioska jest nawiedzona przez duchy, mnie i mojego faceta z ktorym mieszkam scigaja dziwne duchy.

Sama nie do konca wiem czego chca, wiec nie proboje z nimi rozmawiac tylko uciekam. jedyne schronienie gdzie jestem bezpieczna to dom w tej wiosce u jakiejs starej kobiety.

Duchy pukaja do okna, wołaja a ja nie umiem im pomóc. Jakbym wiedziała ze potrzebuja pomocy ale nie miala na tyle siły zeby im pomoc.

Spie tylko jakies 3-4 godziny na dobe i nie moge spac dluzej. Budze sie niewypoczeta njakbym od 3 dni nie spala( dla wtajeminczonych wiecie co moze to oznaczac).

Boje sie gdyz jestem w ciazy i nie moge ni spac.

Dodatkowo jestem za granica i nie moge zlapac mojej mamy na skypie.

Prosze o pomoc w interpretacji tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy śnił mi się chłopak, któremu tydzień temu "wyznałam" miłość, lecz on raczej nic takiego do mnie nie czuje, bo nie porusza tematu...

 

Śniło mi się, że była wycieczka, na której była cała nasza grupa taneczna, w tym ja i ON. Wszyscy siedzieliśmy w jakiejś drewnianej, dziwnej chatce, ON jakby na przeciwko mnie, nie widziałam nikogo poza NIM, centralnie patrzyłam tylko na NIEGO. Powiedziałam MU "cześć", lecz wydawało mi się, że ON nie odpowiedział, dlatego spytałam "nie odpowiesz mi na "cześć"?" a ON powiedział, że sam powiedział mi "cześć", ale ja nie odpowiedziałam. Patrzyliśmy na siebie, po czym ON zaczął płakać... Patrzył na mnie, a łzy ściekały MU po policzkach.

Później wszyscy poszliśmy do domu mojej cioci (WTF?!), ona oprowadziła nas po swoim domu, poszliśmy na WIEEEELKI przystanek autobusowy, ale nie mogłam GO znaleźć. Dopiero po paru minutach szukania odnalazłam GO, siedział gdzieś na końcu ławki.

 

i mama mnie obudziła. proszę o interpretację mojego snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To i ja podzielę się swym snem, i poproszę o interpretację

 

Późny wieczór, godzina w okolicach 21, siedzę w swoim pokoju oglądam telewizje, nikogo oprócz mnie w domu nie ma, nagle słyszę dzwonek do drzwi, otwieram, a ttam moja przyjaciółka (która kiedyś w rzeczywistości mi się podobała, ale nic nie wyszło z tego, no może nie do końća nic, bo zostaliśmy przyjaciółmi) Zaprosiłem ją do domu, a ona poprosiła mnie o herbatę, ja jej odmówiłem, argumentując to późno porą i zwyczajnym "nie chce mi się", przyjaciolka wybiegla zapłakana ... (warto dodać, ze w tym snie czulem podswiadomie ze ona jest we mnie tak jakby zakochana, ale bez odwzajemnienia)...niedługo pozniej slyszę kolejny dzwonek do drzwi, otwieram a tam dziewczyna która bardzo mi się podoba i z którą w rzeczywistosci odbylem juz kilka rozmow, ale nie zobowiazujacych... zaprosilem ją do srodka... a ona poprosiła 3 kawy ... wiec poszedlem do kuchni, i pierwszy raz w zyciu... tak pierwszy raz gdyz kawy nie pijam ... podjalem sie jej robienia... zanioslem jej, posmakowala kazdej z osobna ... (dodam ze wydawala sie bardzo oschła) po czym stwierdziła "Nie umiesz robić, nic z tego nie będzie" i wyszła trzaskając drzwiami a ja siedziałem na krześle w kuchni i opłakiwałem miniony wieczór, obrażona przyjaciółka i dziwnie zachowująca się, olewająca kandydatka na coś więcej... co to może wszystko znaczyć ... jesli cokolwiek znaczy ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do guest :

 

To chyba oznacza, że ten chłopak nie jest ciebie wart. Myślę też, że chłopak z którym tańczyłaś to ten, z którym może powinnaś się związać ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi rowniez snil sie chlopak rownie dobrze byly.... bylo cos miedzy nami nawet nie wiem co,ale to byl szczegol przez mojol glopote sie wszystko zaprzepascilo:/ chyba ze tak wyknol; zebym to ja sie tylko obwiniala przez to... jakis czas temu napislam do niego po 7 miesiacy kiedy osttani raz gadalism.... on fakt odp ale nie na to co trzeba:(... tej samej nocy przysnil mi sie:(( bylismy juz razem w ramionach objeci,bylo nam tak dobrze jak wczesniej ...

Czesto Mi sie smni sny sa zawsze podobne zawsze jest nam dobrze i wogle.ale zawsze sie urywa ,bo ktos minie budzi albo sama ... bo niechce obejrzec jego do konica bo po co psuc to sobie ten sen ma wiele wrazen...??

 

Chyba mysle o nim za duzo jak byl juz koniec nie bral tego tak do siebie ale kiedy juz wiedzilam ze Go stracilam tak sie przejelam ze przez miesiac nie wychodzilam z domu czasem do szkoly jak mama wygoni;p i to nie przytomna od tamtej pory pogorszylam sie w nalce nie mowie zebylam swietna alezmiane widac... zrobilam sobie kolczyk w wardze planuje drugi tatulaz... zaczelam palic.. czesciej pic w ogromnych ilosciach ale nie do przytomnosc tylko nie myslec o nim!!

CZEsto wyobrazam sobie moj pogrzeb a jego na nim nie ma... to jest choro wiem!jego pogrzeb tez sobie wyobrazam wmawiajoc ze jego nie ma ale jak wchodze np. na nk to widze ze mnie podgladam juz nawet zablokowalam jego... bo nawet nie moge dac szans ze bedzie ze mna bo przecez ma laske (taka brzydka nie mowie ze ja jestem ale ona to kompletne dno!!)przy niej kazdy jest piekny ona jest plaska,wlosy to siano prawdziwe odrosty do polowy glowy... jak sie pomaluje to doslownie klaln... jak byscie ja zobaczyli to kopary by opadly xd

 

czasem zartuje z nich by sobie poprawic chumor... minelo tak duzo czasu a on i tak jest moim oczkiem w glowie staram sie wogle nie myslec... ale nnie wychodzi:(((

 

co moge zrobic?? zawsze odp bardzo dziekuje:**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śniło mi sie ze chłopak który mi sie podoba poprosił mnie o chodzenie, było fajnie spędzalismy czas z kolegami, lecz miałam wypadek i wizje która pokazała mi droge od biblioteki do parku niewialką a puźniej zobaczyłam go i sie ocknełam. puźniej pływaliśmy razem w basenie i było fajnie. i zadzwonił alarm z komórki i sie obudziłam. w rl ten chłopak pytał sie mnie o chodzenie a ja głupia nieodpowiedziałam .. nie wiem czy ten sen co znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

słyszałam,że gdy śni się nam osoba, która bardzo nam się pdooba to znaczy ,że mamy podświadomy pociąg do tej osoby. Interesuje nas zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziwny sen, siedziałem z moją koleżanką na trzepaku z którą obecnie jestem lekko jakby skłócony, i przy okazji zakochany no i o czymś rozmawialiśmy nawet nie pamiętam o czym, i tak jakby ciągle splątywaliśmy swoje nogi .. nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale proszę o wyjaśnienie tego snu bo dla mnei był conajmniej dziwny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja miałem taki sen. Śniła mi się moja była dziewczyna. Gadała coś do mnie a ja jej za bardzo nie słuchałem. Potem gdzieś poszła ja do niej zadzwoniłem i prosiłem żeby mi wybaczyła ale ona nie wróciła. Co ten sen może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś śniło mi się,że odwiedza mnie mój sąsiad,co prawda młody i dość interesujący:)Siedzimy sobie u mnie w pokoju i rozmawiamy,on przyszedł z dzieckiem.To była dziewczynka,najprawdopodobniej córka jego siostry.Dziecko było grube i wiecznie nie zadowolone,kiedy wzięłam ją na ręce to zaczęła się krzywić.Z sąsiadem rozmawiało mi sie bardzo dobrze,ciągle sie uśmiechał i ja też.[ Co prawda mieszkamy po sąsiedzku,ale tak naprawde to wcale się nie znamy,jest odemnie starszy o jakieś 6-7lat].Sen się kończy dość głupio,bo przychodzą moi rodzice,on już wychodzi,a ja idę zebrać pranie. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mężczyzna śnił ci sie dlatego ponieważ podświadomie ci sie podoba i jest ilustracja twoich skrytych marzen. Dziecko oznacza dobre dni dla ciebie. a pranie i rodziceoznacza rutyne dnia z której nie mozesz sie wyrwac i nie masz na inne rzeczy czasu np takie jak flirt chłopak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może dowiem się i ja co oznaczał mój przedziwny sen...siedziałam z koleżanką u siebie w mieszkaniu nagle z nikąd na łóżku mojego ojca pojawił się mój znajomy z czymś co trzymał w ręku ale nie pamietam niestety co to było, na początku rozmawialiśmy w trójkę (choć nie pamietam o czym), po czym zaczął na mnie krzyczeć, że to wszystko to moja wina, że to przezemnie nie możemy się dogadać itp...no i oczywiście ja nie pozstałam mu dłużna i zaczełam krzyczeć że to jego wina, no i tak się kłóciliśmy do końca snu...a koleżanka tylko się przyglądała i tylko momentami próbowała nas uspokoić ale jej się w rezultacie nie udało..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi śniło się że chłopak,którego bardzo kocham został pobity tzn.wracałam z urodzin kolegi i on leżał na środku ulicy zakrwawiony,posiniaczony itd. I wtedy przyjechał mój brat,zadzwonił po pogotowie a ja klęczałam przy tym chłopaku i płakałam.Nie wiem co ma znaczyć ten sen.Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś był tak miły i napisał co oznacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

mialem sen w ktorym:

w jakims pubie siedzac przy stoliku ze znajomymi byla moja byl dziewczyna z ktora bylem prawie dwa lata i zerwala ze mna 3 tygodnie temu. Oraz byla dziewczyna z ktora bylem dzis na piwie ale nie siedzialy przy mnie tylko naprzeciwko.

Moja byla podala mi kawalek kartki na ktorej bylo cos napisane nie pamietam dokladnie co ale cos w stylu "ciesze sie ze sie dobrze bawisz z kolezanka ale mi jest smutno" i pamietam ze sie bardzo zdenerwowalem:P

mozecie mi powiedizec co to moze znaczyc? z moja byla dodam ze nie utrzymuemy kontaktu zbytnio moze to tez ma jakies znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć,

nie wiem, czy ktoś tutaj jeszcze zagląda, jednakże chciałabym dowiedzieć się co nieco o moim śnie. uczestniczył w nim chłopak, w którym jestem zakochana od dobrych dwóch lat (nie wiem, czy z wzajemnością, czy nie, bo nigdy nie miałam odwagi sprawdzić) i cała akcja rozgrywała się w centrum handlowym, gdzie spędzam teraz większość czasu (zakupy, kawa, empik, etc.) jak się okazało, pracowałam tam w jednym z butików. miałam swój kącik, gdzie na wielkiej tablicy były rozwieszone moje zdjęcia. nawet pamiętam, co o nich myślałam, kiedy je oglądałam, a mianowicie, że wyglądam na nich potwornie, powinnam je zdjąć i najlepiej wyrzucić (zupełnie nie wiem, dlaczego i czy to ma jakieś konkretne znaczenie)... w pewnym momencie wyszłam na bulwar przed sklepem, gdzie dojrzałam właśnie tego chłopaka w towarzystwie naszego kolegi. kolega przywitał się jedynie, natomiast chłopak, który mi się podoba oświadczył, iż chciałby zobaczyć moje miejsce pracy. nie zgodziłam się na to, bo cały czas myślałam o tych zdjęciach, więc próbowałam namówić ich na jakiś krótki spacer. i wtedy ten chłopak przytulił się do mnie mocno, po czym zaczął iść w stronę tego butiku. jak przez mgłę zarejestrowałam, iż coś mi szeptał na ucho, a ja się wtuliłam w jego szyję i czułam zapach perfum, których faktycznie używa. zamknęłam oczy i pozwoliłam prowadzić się na tak zwanego "niedźwiadka" w stronę tego butiku, a następnie się obudziłam, bo zdrętwiała mi ręka (hahaha).

czy ktoś wie, co to mogą oznaczać te zdjęcia i cała sytuacja?

na marginesie chciałabym wspomnieć, że mam drobne zastrzeżenia do swojego wyglądu, przez które wiecznie uważam, że nikogo nie znajdę - ale zwykle ludzie mi mówią, że mam oryginalną urodę i takie tam bzdety. generalnie dobrze wychodzę na zdjęciach (nieskromne mówiąc) i sama je robię w wolnym czasie, bo fotografia to moja pasja.

także, czy ktoś mógłby mi choć odrobinkę pomóc?

byłabym bardzo wdzięczna. pozdrawiam.

d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie chodziliśmy 6 lat do tej samej klasy i sie przyjaźnimy . W gimnazjum nie jesteśy juz w tej samej klasie ale dalej ze soba gadamy i wg . On śni mi sie prawie co noc. Zazwyczaj w szkoel w gimnazjum ... Co to mo,ze znaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś znowu śnił się ten chłopak o którym pisałam wcześniej. Mam nadzieję,że ktoś mi pomoże w zrozumieniu tego snu.

Skończyłam lekcje i jechałam do domu z moim kolegą okrężną drogą(która w rzeczywistości nie istnieje) przy której mieszkał ten chłopak. Siedział na balkonie a jego rodzice w ogrodzie. Zauważyli mnie i zaczęli wołać. Ja szybko podbiegłam a oni pokazywali mi zdjęcia tego chłopaka jako niemowlę. Później od razu pisałam z tym chłopakiem na gadu-gadu i on dawał mi zagadki które miałam wydrukować,a ja napisałam mu że skończył mi się tusz w drukarce, a on napisał że nie szkodzi.

 

Ten sen był dziwny,ale bardzo przyjemny. Mam nadzieję, że ktoś napisze co on oznacza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam .

Sen wyglądał tak

 

Szedłem korytarzem spalonego domu ? szkoły ? Był to budynek , totalna ruina , opuszczony itp , brud , mijając jedno pomieszczenie zobaczyłem kobietę , rozpoznałem w niej Koleżanke (swoją drogą mam do niej sentyment ) paliła papierosa , spytałem się jej czy to ona z niedowierzaniem , ona potwierdziła , patrzelismy się na siebie , potem nagle znaleźliśmy się na strychu mojego domu , ona zasugerowała mi żebym zrobił tam bajzel , porozwalał wszystko , poprzewracał , wysypał zawartość kartonów pudełek itp... działo się to bez słów , poprostu ona zaczeła to robić ... Sen był dla mnie bardzo dziwny , na ogół nie rozmyślam o niej na codzień , ale ona zachowywała się w nim bardzo dziwnie , Sen był w kolorach czarno-białych , widziany z perspektywy jednego z rogów pokoju , wydarzenia na strychu widziałem własnymi oczami , to pamiętam najbardziej , jej spojrzenie było baardzo głębokie.

 

 

Dodam że z dziewczyną teraz nie mam kontaktu , nasze drogi rozeszły się , ale na dzień dzisiejszy dalej niepokoi mnie ten sen , niewiem czemu .

 

Sua e obrigado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

miałam zastanawiający mnie sen. śniło mi się, że byłam w domu rodzinnym. kiedy przyjechalam zeby odwiedzic rodzine, bylam zaskoczona ze w domu jest pelno obcych mi osob. zapytalam w snie mame kim sa ci ludzie. mama odpowiedziala mi, ze ci wszyscy ludzie czekaja na seans z jasnowidzem. to byla znaczna kolejka, jednak byl porzadek, nikt sie nie przepychal, bylo bardzo cicho i spokojnie. postanowilam rowniez z tym jasnowidzem (nie pamietam czy byla to kobieta czy mezczyzna) porozmawiac. na poczatku rozmowy bardzo wnikliwie spojrzelismy sobie w oczy. uslyszalam wowczas ze mam bardzo piekne oczy. trwalo to dluzsza chwile. zapytalam jasnowidza dlaczego doszlo do niedawnego mojego rozstania z moim bylym chlopakiem (dodam ze bardzo naglego i przeze mnie niespodziewanego). bardzo dziwna uslyszalam odpowiedz "ze ten chlopak sporo przezyl i musi jeszcze wiecej przezyc a ja bym mu w tym tylko przeszkadzala". zadalam kolejne pytanie czy nasze drogi ponownie sie zejdą . Wtedy uslyszalam od jasnowidza, ze ten chlopak "jest tez ciekawy, czy nasze drogi ponownie sie zejda". na to pytanie od razu nie dostalam odp, musialam się parokrotnie dopytywac.i to bylo jedyna chwila w snie kiedy bylam zdenerwowana.po uslyszeniu odp sie obudzilam. proszę o interpretację, za ktora z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dziewczyna powiedziała mi, że niezbyt mam na co liczyć, a ja odpowiedziałem jej, że będę ją kochał póki trawa będzie zielona przyśniło mi się takie coś:

W mojej byłej szkole postanowiłem odwiedzić wychowawczynię. Czekałem pod salą i patrzyłem na pewną nieznajomą dziewczynę. Podeszła, pogadaliśmy (nie wiem czemu, ale nawijaliśmy o tym, że mamy taki sam numer w dzienniku). Nagle zaczęliśmy się całować. Ale szybko oderwałem się i powiedziałem "nie mogę. Kocham kogoś..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

snil mi sie chlopak ktory po doba mi sie od 4 lat i w tym snie powiedzial mi ze jestem jego. czy to cos oznacza? nie wiem czemu ale snia mi sie kawalki z zycia, nie raz mialam tak ze cos mi sie snilo a po jakims czasie spelnialo sie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Elloise

Też parę razy zdarzało mi się, że śnił mi się ktoś, na kim mi bardzo zależało. Raz we śnie byliśmy razem, innym widziałam go z inną kobietą, itd. Wydaje mi się jednak, że takie sny po prostu odzwierciedlają naszą ukrytą tęsknotę za tą osobą, dlatego nie przywiązywałam nigdy wagi do tych snów. Moim zdaniem te sny znaczą tylko tyle, że ta osoba jest w moich myślach i sercu, ale nijak się mają do przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śnił mi się jakiś nieznajomy chłopak. Byliśmy chodźby w takim szpitalu/ośrodku, w którym byłam z nim w pokoju. Bardzo mi się podobał. Jednak nasz pobyt w tym ośrodku zbliżał się ku końcowi. Ale myśmy tego nie chcieli. I w ostatni dzień naszego pobytu to było wieczorem nie pamiętamz a bardzo co myśmy tam robili ale próbowaliśmy coś zrobić abyśmy dalej zostaliw tym ośrodku. To było bardzo miłe. Przytulaliśmy sie ciągle i chyba coś tam niszczyliśmy aby tylko zostać. Potem zaczęliśmy namiawiać inne osoby z innych pokoi do tego samego (to byli jakieś chore dzieci, pacjenci). No i potem myśmy takd użo rozmawiali. I potem nei pamietamc o było ale chyba potem już byliśmy dorośli i chodziłam z tym samym chłopakiem po tym ośrodku, który był cały zniszczony. Zostały same ruiny. Nadal ten chłopak mi się bardzo podobał. I próbowalismy teb ośrodek odbudowac żebyśmy znowu byli razem... No i sie obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja miałam strasznie zawiły sen,ledwo go już pamiętam tak dużo było w nim szczegółów.

 

Były moje urodziny.Przyjechała na nie koleżanka mojej mamy z synem,który bardzo mi sie podoba. Ma na imię Robert.Rodzice poszli rozmawiać, a ja zostałam z nim.Od dłuższego czasu jestem w nim zakochana.Zaczął ze mną rozmawiać,ze on wie,że sie w nim kocham<tak naprawdę to nie wie>.Powiedział ze nie moze być ze mną.Ja uciekłam od niego do swojego pokoju.Przyszedł do mnie i głaskał mnie po głowie.Ja zasnęłam.Śniło mi się<w tym śnie,strasznie to pogmatwane wiem>ze pisał ze mną na Gadu-Gadu.Najbardziej uktwiło mi w pamięci,ze napisał tak:"Nie zostawiaj mnie..."Potem sie obudziłam<oczywiście w tym śnie> i sprawdziłam czy to była prawda.Zobaczyłam ze naprawdę tak do mnie pisał. Dowiedziałam sie ze pisałam też do mojego brata jakieś dziwne mms-y.

 

Jak się obudziłam,to od razu sprawdziłam,czy czasem niczego nie napisałam.Na szczęście nie.Strasznie ten sen był dziwny,ale też piękny.

 

Jeszcze jedno pytanie:Czy jest możliwe że dwóm osobom śni się ten sam sen w tym samym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Opisze wam w skrocie Moj sen ktory mi sie snił ostatnio. Ide sobie koło bloków ktorych niedaleko mieszkam i spotykam dziewczyne ktora mi sie podoba. Na poczatku przeszedłem kolo niej obojtenie jednak chwle pożniej odwrociłem sie i podeszlismy do siebie. Zaczelismy rozmawiac tak jakbysmy sie pierwszy raz zobaczyli. Potem weszlismy do jakiegos auta i ona mnie pocałowała pare razy a potem sie mi urwał sen. Dodam jeszcze ze teraz mnie troche olewa takze prosze o interpretacje tego snu Z góry D Z I E K I ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się śniło, że byłam w jakimś ciemnym pomieszczeniu z moim byłym chłopakiem, o którym nie potrafię zapomnieć i do którego dalej coś czuje. No i był jeszcze ktoś ale nie pamietam chyba jakis jego kolega i ten mój były chłopak podał mi ogromną strzykawke wielkości butli gazowej i ja miałam świadomość, że ta strzykawka jest z amfetaminą, więc podałam ją tej trzeciej osobie i mi wstrzyknęla w ramię.Dalej zaczynały mi się już inne sny.. Co ten sen może oznaczać?? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śniło mi się, że byłam na wycieczce (z grupą ludzi) w jakimś miejcie. Nagle w pewnej chwili okazało się, że to miasto w którym mieszka moja znajoma [ogółem znam ją kilka lat, ale nigdy się nie widziałyśmy]. Później były jakieś połączenia telefoniczne z tą koleżanką, że ja jestem w jej regionie i się spotkamy... bla bla bla. Ale do spotkania chyba nie doszło :P

 

Przypomnę, że ogólnie umawiamy się już od roku na jakieś koncertu itp. , ale nic z tego xDDD

A tak poza tym to kontakt mamy dobry, ale aktualnie rzadki (szkoła itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

śniło mi się że byłam w jakimś centrum i tam chodziłam z kolegami z pracy. (ale tylko tymi wolnymi) był też kierownik który mi się podoba, i tak jakby w tym śnie coś między nami było:)

potem zaczęli dochodzić koleżanki z pracy,

a na końcu śniło mi się że szłam przez tory i zobaczyłam moją koleżankę z klasy ale już się obudziłam:)

wiem trochę nie wyraźnie opisuje ten sen ale nie wiem jak go opisać dokładniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Chciałabyś choć przed innymi się do tego nie przyznajesz,aby z Twoim kierownikiem łączyło Cię coś więcej niż tylko praca ale on nie jest tym zainteresowany.Zmień swoje plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śni mi się:

Stoję sobie w swoim domu. nagle wchodzi do pokoju chłopak (w którym się ...). Opieram się o fotel. Nagle on podchodzi do mnie i obejmuje mnie ręką i się do mnie przytula.

Co to ma znaczyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam chłopaka z którym zerwałam, lecz uświadomiłam sobie, że nadal coś do niego czuje... Od paru dni śni mi się codziennie.

 

I sen - Jadę rowerem z górki i jakiś koleś mnie wyprzedzał i mnie za to opieprzył potem zadzwonił do mnie telefon, zeszłam z roweru i znalazłam się w podwórzu gdzie były gabinety lekarskie, weszłam do poczekalnie, a tam był mój były. Zaczęłam z nim rozmawiać i... konie, obudziłam się. xD

 

II Sen.- Leżałam na krawężniku gdy podbiegli do mnie chłopacy i on( ten były) wziął mnie na i zaniósł do domu.

 

Co o tym myśleć.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj śnił mi sie kolega którego poznałam niedawno, siedzieliśmy na drodze paliłam paperosa, świetnie sie bawiliśmy dopóki nie przyleciał mój przyrodni brat ... pamiętam też autobus i to ze chciał mi robić zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiu..

twoje sny są sprzeczne, przez co bardzo intrygujące. pierwszy mówi żebyś dała sobie spokój z tym chłopakiem, drugi przeciwnie, masz też wielu innych adoratorów wiec postępuj jak uważasz. pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

nie szukalem poniewaz bardzo mnie ciekawi i niepokoi ten sen .Od kilku dni sni mi sie kolezanka,nie jest to zwykla kolezanka ale dawna przyjaciolka w ktorej sie kiedys podkochiwalem ale niestety odbil mi ja ,,kolega" ,w snie spotykam ja (mam wtedy czasami nawet swiadomy sen) witam sie z jej mama,wszystko dzieje sie tak jakbym byl jej chlopakiem ,blagam wytlumaczcie mi co to znaczy !!!! :niee_na: dodam ze teraz rzadko bardzo ja widuje ,raczej nie utrzymyjemy kontaktu . :yyyy:

 

dziekuje z gory za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

nie szukalem poniewaz bardzo mnie ciekawi i niepokoi ten sen .Od kilku dni sni mi sie kolezanka,nie jest to zwykla kolezanka ale dawna przyjaciolka w ktorej sie kiedys podkochiwalem ale niestety odbil mi ja ,,kolega" ,w snie spotykam ja (mam wtedy czasami nawet swiadomy sen) witam sie z jej mama,wszystko dzieje sie tak jakbym byl jej chlopakiem ,blagam wytlumaczcie mi co to znaczy !!!! dodam ze teraz rzadko bardzo ja widuje ,raczej nie utrzymyjemy kontaktu . Ostatnio bylem z nia na terenie szkolnym i nagrywala cos telefonem (we snie oczywiscie)

 

dziekuje z gory za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post na tym forum ponieważ zaciekawiło mnie co może oznaczać mój sen. Otóż śniła mi się dziewczyna która teraz ma 19 lat (ja mam 20 rocznikowo), poznałem ja 5 lat temu i się w niej zakochałem, jednak nigdy nie byliśmy nigdy razem, jednak kontakt wcześniej mieliśmy dobry, teraz trochę się popsuł. Od kiedy ją poznałem cały czas o niej myślę. Wczoraj przyszedł moment krytyczny ponieważ powiedziałem sobie że dam sobie spokój i zapomnę o niej. Długo nie czekałem bo dzisiaj mi się przyśniła. A oto sen: siedziałem przy komputerze, a ona obok mnie stała, co kilka minut piła wodę którą aby siegnąć musiała się pochylić nade mną. Przy drugim razie jak sięgała tą wodę, objęła mnie za szyję i zaczęła płakać, przytuliłem ją mocno a ona w płaczu powiedziała żeby ją pocałować, pocałowałem ją w policzek i nagle się obudziłem. Nie mam pojęcia jak to interpretować, tym bardziej że wcześniej śniła mi się tylko raz (rzucaliśmy się poduszkami u mnie w domu), i teraz po "odpuszczeniu sobie". Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam pewien problem, około 2 lata temu rozstałem się z dziewczyną z ktorą byłem ponad 2 lata. Od okresu kiedy z nią byłem miałem juz dwie dziewczyny. Mój problem polega na tym, że od tygodnia codziennie śni mi się była dziewczyna (ta z którą byłem 2 lata temu), żadko ją widuję i w ogóle z sobą nie rozmawiamy. Czy ktoś mi może jakoś wytłumaczyć tą sytuację? Dodam jeszcze, że teraz świruję z inną i o tamtej w ogóle nie myślę, więc skąd te sny? Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Heej wam ;)

mam problem a mianowicie śnił mi się chłopa który mi się podoba od 5 miesięcy .Ja mu się podobno tez podobam no ale to juz pozostawmy milczeniem . A mianowicie on mi się snił i powiedział tylko 1 slowo kocham Cię potem mnie pocałował i juz go nie było . co to ma oznaczać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

hej ;) może to oznaczać że w śnie otrzymałaś to czego podświadomie pragniesz i na co czekasz w realu.Jednak jest to tylko chwilowa fascynacja jego osobą i szybko zniknie on z Twojego zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dzisiaj , że bawiłam się z młodszą siostrą mojego byłego chłopaka i rozmawiałam z jego mamą . On ciągle nas obserwował i podglądał . co to może oznaczać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się w nim bujasz :) i niestety raczej nic więcej ;(

Po świeżym przeżyciu albo kiedy jesteś zabujana to normalnie że nam się to śni. Gdybyś myślała cały czas o jabłku i niczym więcej, jadłabyś jabłka zbierałą je itd, to każde jabłko które ci się przyśni musi mieć jakieś ogromne znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się śnił były chłopak. już trochę minęło od rozstania i do tej pory zbytnio kontaktu nie utrzymywaliśmy, tylko tyle, co widzenie siebie na mieście czy w domu (moja dobra koleżanka jest jego siostrą). śniło mi się, że spotkaliśmy się na mieście i gdzieś pojechaliśmy razem. całowaliśmy się, było bardzo namiętnie, spotykaliśmy się kilka dni i później kontakt się ponownie urwał i się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Sniło mi się ze szedłem z koleżanką bardzo dobra przez szkole obejmując ja, nagle powiedziałem Kocham Cie, ona również powiedziała że mnie kocha ale ma chłopaka i nie wie jak to będzie, jak to można zinterpretować? Czy mam jej naprawde powiedzieć co czuje?. A i rano się budząc miałem od tej osoby sms, to coś znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten sen pokazuje Twoją chęć powiedzenia jej o swoich uczuciach. Twoje pragnienie aby Ona to odwzajemniła... Czy jej powiesz to od Ciebie tylko zależy... (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci bardzo za rowinięcie mego snu, i pojawia sie kolejny problem że naprawde nie tylko w śnie ma chłopaka ;( tylko tak mnie to troche dziwie ze rano jak sie obudziłem miałem od niej sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ze swoim chłopakiem bo go kocha a On ją to jest problem. Osobiście uważam, że rozmowy dużo w życiu wyjaśniają. Decyzja należy do Ciebie.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez 3 noce śnił mi się mój kolega ze szkoły, który mi się podoba...

Szukałam, w różnych sennikach, ale nic nie mogę znaleźć co może oznaczać ten sen...

Bardzo proszę o napisanie mi co może oznaczać ten sen!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sny to po prostu to co chciałabyś aby się stało. Jeśli czujesz podświadomie, że On być może coś do Ciebie czuje to daj mu jakiś znak, ze Ty też jesteś Nim zainteresowana. Pomóż szczęściu.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Bardzo interesujący sen. Próbowałam go chociaż trochę zinterpretować przy pomocy sennika, ale nie zbyt dużo sie dowiedziałam, wiec proszę Was o pomoc w tej sprawie :)

 

A więc śnił mi się taki kolega z chatu (pisze z nim codziennie i widzę na skype, ale nie widuje się z nim bo on mieszka wgl na innym kontynencie ;/). No i w tym śnie byliśmy w jakimś mieszkaniu, jasnym pokoju i on spał na stojąco XD No, ale nie miał koszulki i jak tak patrze na niego, nie wiem po co ściągam bluzkę, podchodzę i zaczynam go tak delikatnie całować od klatki piersiowej przez szyję no i potem w usta. I jak tak go lekko całowałam, on się zaczął przebudzać i też odwzajemniał pocałunki, to sobie pomyślałam, że 'to jest to', że 'o to mi chodziło i że nie potrzebuję niczego więcej'. I pamiętam jeszcze, że pomyślałam wtedy "to jest idealny pocałunek". To wszystko było takie czułe i delikatne ^^ I jakoś tak to zakończyłam. Potem był tylko jakiś urywek, że on spał na takiej jasnej kanapie i ja chyba na nim albo obok niego, nie pamiętam dokładnie.

 

Potem sie zaczęła kolejna scena z jego udziałem, ale trochę z innej beczki. Byliśmy na jakiś wysokich, ciemno zielonych wzgórzach. Pełno trawy i wgl było stromo, a my zjeżdżaliśmy razem na deskorolkach :/ To było niebezpieczne, trochę się o niego bałam, bo musieliśmy przeskakiwać na tych deskach przez jakieś płoty elektryczne i zwykłe drewniane. Jeden błąd i można było też spaść z tego wzgórza, bo było takie strome. A no i była tam z nami chyba jeszcze moja młodsza kuzynka, ale nie pozwalałam jej z nami jeździć, bo stwierdziłam, że to dla niej zbyt niebezpieczne, więc ona tylko stała na szczycie tego wzgórza i się na nas patrzyła.

 

I to tyle chyba. Proszę o interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam od kilku nocy śni mi się dawny kolega. Nic takiego nei robimy. Siedzimy u mnie na kanapie w domu pijemy kawę rozmawiamy o moim nieszczęśliwym małżeństwie(rzeczywiście nie jest wesoło).

Następnej nocy śni mi sie jak rozmawiamy w kuchni i on przekonuje mnie do rozwodu.

Kolejnej nocy dodatkowo próbuje mnie pocałować, ja proszę żeby wyszedł...

Czy to znaczy że u tego kolegi moze byc coś nie tak??!!

Że coś się u niego dzieje, nie widzieliśmy się kilka lat....:(...może powinnam sprawdzić.

Nie napisałam jeszcze, że zanim wyszłam za mąż był mi troszeczkę bliższy niż zwykły kolega i mój mąż bardzo go nie lubi...:)

Dla męża przestałam sie z nim kontaktować...

Prosze o pilną pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak miał wzrost i wymiary karła. Samochód, którym brat z matką jeżdżą sprzedawać warzywa i owoce, był rozmiarów jak dla karła. Mój chłopak wsiadł do tego samochodu. Samochód był załadowany kalafiorami i kapustą na targ. Nie umiał prowadzić tego samochodu. Gdy siedział w samochodzie, to była widoczna tylko jego głowa, która była bardzo dużo, jego oczy też były bardzo duże. To wyglądało tak, jakby w samochodzie jechała tylko jego głowa. Te kalafiory wystawały z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Dziś miałem cudowny sen o koleżance. Byłem z nią u mnie w pokoju,ciągle rozmawialiśmy i żartowaliśmy. Raptem ona złapała mnie za brodę i zaczęła się do mnie przybliżać by mnie pocałować. Widząc to co robi bez wahania ukradłem jej pocałunek, po czym zaczęliśmy się całować. Po pocałunkach wpatrywaliśmy się w siebie z uśmiechami na twarzy. I niestety się obudziłem :( może ktoś wie co ten sen oznacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio śnił mi się chłopak w którym się zakochałam, a który nie odwzajemnia mojego uczucia w rzeczywistości. W śnie powiedział naszej wspólnej koleżance, że ,,Ona jest najważniejszą kobietą w jego życiu''. Zraniło mnie to. Czy to możliwe, że w w realnym świecie oni coś do siebie czują? Prosze o interpretacje.

Edytowane przez cyganicha
ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Przyśnił mi się dzisiaj chłopak, właściwie mężczyzna, z którym pracowałam.

Sen rozgrywał się w pracy. On wszedł do pokoju, w którym było moje stanowisko pracy i powiedział, że odchodzi z firmy, cały czas patrząc mi w oczy. Później było jego pożegnanie w ogrodzie, czułam, że cały czas szukamy się wzrokiem, ale go nie widziałam. Dopiero później zobaczyłam go i usłyszałam, jak mówi do mikrofonu moje imię i nazwisko i prosi mnie o to, żebym posłuchała dwóch płyt jakiegoś zespołu (pamietam nazwę, ale ten zespól nie istnieje ;)) i że kiedyś się jeszcze spotkamy.

 

Kilkanaście dni wcześniej za to śniło mi się, że dowiedziałam się, że mój narzeczony leży w szpitalu we Wrocławiu, że coś mu się stało i jest nieprzytomny. Chciałam się znaleźć tam jak najszybciej, pociąg nie wchodził w grę, bo jechał za ługo, nikt mi nie chciał pomóc, dopiero kolega, który często pomagał mi w niespodziewanych sytuacjach powiedział, żebym się uspokoiła i że on mnie tam zawiezie.

 

Bardzo proszę o wyjaśnienie, co te sny mogą oznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak śni się nam jakiś chłopak lub dziewczyna, którzy nam się podobają, to poprostu w podświadomi ciągle istnieje obraz tej osoby. Sny to przekaz, niebezpośredni. To tak samo jak komuś śnią się romanse, które gdy wstajesz dają Ci uśmiech na twarzy, są Twoim pragnieniem miłości, czułości, sny dają Ci o tym znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...