Skocz do zawartości

CHŁOPAK/DZIEWCZYNA, KTÓRY/A MI SIĘ PODOBA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej nowej szkole jest chłopak,ktory mi sie podoba z relacji mojego kolegi ja mu tez...ale od poczatku roku szkolnego nawet sien nie zapoznalismy idasc korytarzem spoglada sie na mnie ostatnio nawet mowi nawet moje imie...w tym tygodniu zaczał mnie coraz wiecej zaczepiac ale przez ten cały weekend mi sie sni:byłam w barze i ogladałam mecz o on tam był zazem ze swoimi kolegami ewidentnie chciał mnie zaczepic i zxagadac ale nie mogł natomiast doskonale wychodziło to jego kolegom.pozniej sniło mi sie ze pisąłam z nim prze smsy nie pamietam dokładnie o czym...a pozniej ze ten chłoapk szuka mnie bo nie wie jak sie nazywam ogosenie jest nawet w jakiejs gazetce,bo zasugerowała mu to barmanka z baru gdyz zauwazyła jego zainteresowanie moja osoba...co to moze znaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzis w nocy mialem bardzo wyrazny sen (nawet w czasie jego trwania zastanawialem sie czy to jawa i doszedlem do wniosku, ze tak) i, jak sie mozna spodziewac, dotyczyl dziewczyny na ktorej mi zalezy. Oto on:

Wlasnie konczylo sie nasze spontaniczne spotkanie (stalismy na znajomym rozwidleniu drog). Byla tam ona i jej kolezanka. Bylismy umowieni tego dnia na spacer wieczorem wiec na odchodne rzucilem "do wieczora" po czym ona odpowiedziala, ze dzis nie moze gdyz ma inne plany. Poniewaz ja mieszkam teraz w innym miescie bylem tym mocno zirytowany i powiedzialem cos w stylu "Jak to inne plany? Wiesz ile mam powodow zeby przyjezdzac do tego miasta: 3, a Ty jestes najwazniejszym z nich". Wtedy zobaczylem lekki usmiech na jej twarzy, po czym mi powiedziala, ze byla umowiona z innym gosciem na wieczor ale to juz nie ma znaczenia. Zdaje sie, ze zapytala rowniez "czemu dopiero teraz?" co dot. tego, ze tak pozno jej oznajmilem o swoich uczuciach. Zaraz po tym zaczelismy sie namietnie calowac (mocno scisnela moje posladki;)). Nastepnie poszlismy za reke do jej mieszkania (jej kolezanka tez sie obok nas przechadzala). Tam ulozylismy sie wygodnia na jej lozku, wtedy dostala ponaglajacego smsa od tego drugiego goscia, ale mu nie odpisala. Zapytalem czy gdyby to on byl pierwszy to czy mi rowniez by nie odpisala - chyba oznajmila, ze tak. Polezelismy wspolnie jeszcze chwile, nastepnie pocalowalem ja i poszedlem. Chyba jakos po tym sie obudzilem.

Musze przyznac, ze to jeden z najbardziej wyrazistych snow jakie mialem i przy tym chyba najpiekniejszy. Jednak w rzeczywistosci dziewczyna o ktorej snilem jest jeszcze bardziej atrakcyjna (w kazdej plaszczyznie).

Ja bym strzelal, ze to po prostu moja podswiadomosc motywuje mnie do dzialania(mam nadzieje, ze to o to chodzi bo potrzebuje motywacji;) ale jestem totalnym laikiem - moze cos siedzi w tych szczegolach ktore opisalem. Bardzo prosze o pomoc w interpretacji:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej nowej szkole jest chłopak,ktory mi sie podoba z relacji mojego kolegi ja mu tez...ale od poczatku roku szkolnego nawet sie nie zapoznalismy idac korytarzem

 

 

Mamy juz marzec,a rok szkolny rozpoczal sie we wrzesniu,jakby chcial,to by znalazl kazda okazje czy mozliwosc,zeby sie z Toba zapoznac:)

 

spoglada sie na mnie ostatnio nawet mowi nawet moje imie...w tym tygodniu zaczał mnie coraz wiecej zaczepiac ale przez ten cały weekend mi sie sni:

 

 

To,ze Ci sie sni,to znaczy,ze o nim intensywnie myslisz i ze on Ci sie podoba

 

byłam w barze i ogladałam mecz o on tam był razem ze swoimi kolegami ewidentnie chciał mnie zaczepic i zagadac ale nie mogł

 

Chcialabys,zeby tak naprawde bylo w rzeczywistosci,ale poki co,tego niestety nie ma;)

 

natomiast doskonale wychodziło to jego kolegom.pozniej sniło mi sie ze pisałam z nim smsy nie pamietam dokładnie o czym

 

To samo co wyzej-pragnienie tego,czego nie masz na chwile obecna.

 

...a pozniej ze ten chłopak szuka mnie bo nie wie jak sie nazywam ogloszenie jest nawet w jakiejs gazetce,bo zasugerowała mu to barmanka z baru gdyz zauwazyła jego zainteresowanie moja osoba

 

 

To,ze chlopak szukal Cie przez ogloszenie w gazecie,pokazuje jak bardzo chcialabys,zeby w koncu na Ciebie zwrocil uwage.Uwazam,ze skoro Ci sie podoba,to sie nie czaj i sama do niego podejdz(skoro uwazasz,ze on Toba tez jest zainteresowany-nie wiem ile masz lat,ale wiem,ze zaryzykowac chyba zawsze warto,co o tym sadzisz?;)bedziesz na tyle odwazna?:)

...co to moze znaczyc??

 

zycze powodzenia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..... Mialem sen z moja byla dziewczyna z ktora nie jestem od poltora roku a mianowicie..... Bylysmi razem na zakonczeniu roku w szkole zokonczenie sie przedluzalo gdyz mianowicie nauczyciele sie spoznili.... Ona bardzo chciala ze mna Koniecznie porozmawiac lecz uniemozliwialy w tym osoby trzecie koniecznie chciala porozmawiac ze mna 7 minut.... gdyz nie miala czasu bo po zakonczeniu szkoly musioala gdzies wyjechac.... troche dziwny sen i te 7 min......

Pozdrawiam i dziekuje za interpretacje tegoz snu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że pojechałem do mojej byłej dziewczyny prosiłem żeby wróciła do mnie. Było to gdzieś na polu była tam z koleżanką która cały czas przeszkadzała nam w rozmowie, kiedy ja mówiłem o tym żebyśmy wrócili do siebie jej koleżanka namawiała ją do tego żeby nie wracała do mnie. Potem zaczęły mnie wyzywać a ja pojechałem pociągiem do domu. Następnego zaś dnia moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie i zapytała się czy naprawdę chciałbym żeby do mnie wróciła gdy chciałem powiedzieć że "tak" obudziłem się. Proszę niech ktoś pomoże w interpretacji tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny, a jak Ty sam odniósłbyś zdarzenia ze snu do rzeczywistości?? Może rzeczywiście masz wrażenie, że Twoja była dziewczyna zbyt mocno ulega czimś wpływom, na przykład osób, które nie przepadają za Tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam tu taki sen

 

Stoje z kolezanka w nocy w ktorej sie zabujalem oraz garstka osob gdzies

- tu nie pamietam szczegolow- ale pozniej ona placze i mi mowi ze kocha innego na co ja odbiegam i probuje skoczyc z mostu/wiaduktu lub do wody sam juz nie wiem , ale ona przybiega i mnie zatrzymujetuz przed skokiem

 

Moje pytanko o co chodzi ? zielony jestem :D

Czyzbys sie w niej zakochal?A ona jednak wybrala innego?Stad Twoja reakcja,ze chciales ze soba skonczyc,dopiero gdy ona zauwazyla Twoja desperacje,starala sie Ciebie powstrzymac.Jak dla mnie sen jest tutaj oczywisty-mozesz bac sie swoich uczuc wzgledem niej,jej odmowy,tego,ze moze ona nie chce takiego uczucia,ze nie chce Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się, że byłam w jakiejś jadalni. Siedziałam przy stole wśród moich kolegów z klasy. Nagle dwa miejsca ode mnie, po mojej lewej stronie, zauważyłam chłopaka (nazwę go X), z którym kilka lat temu się kolegowałam, ale to było trochę jak przyjaźń i w dodatku on mi się bardzo podobał. Teraz już nie utrzymujemy ze sobą kontaktu i to, że pojawił się w moim śnie trochę mnie dziwi. Choć z drugiej strony był dla mnie bardzo ważny i wciąż czasami go wspominam.

Spojrzałam w jego stronę i szybko odwróciłam wzrok, jednak on mnie zobaczył i powiedział głośno: „Kasia? Kasia Kowalska?” (chodzi tu o moje imię i nazwisko, to jest zmyślone;) ) Spojrzałam więc na niego, a on wpatrywał się we mnie i szeroko się uśmiechał. Obok niego siedział jego młodszy brat. Przywitałam się więc z nim i nagle scena się zmieniła.

Byłam teraz w szkole i schodziłam po schodach szukając X (w rzeczywistości to niemożliwe, bo nie chodzimy do jednej szkoły). Zobaczyłam, że stoi na półpiętrze i rozmawia z jakąś starszą panią. Nie znałam jej, więc podeszłam do nich, stanęłam za plecami X i czekałam aż skończą rozmawiać. W pewnym momencie kobieta spojrzała na mnie znacząco (ale z uśmiechem) i X się odwrócił. Starsza pani znikła, a ja patrzyłam na X, on patrzył na mnie i ciągle się uśmiechał. Byłam wtedy ogromnie szczęśliwa, jakbym była przy kimś kogo kocham, za kim tęskniłam przez długi czas. Potem X mnie przytulił i staliśmy tak przez chwilę. Obok nas przechodziło wiele osób, ale my tylko staliśmy. Ja nawet uroniłam wtedy jakąś łezkę szczęścia.

I kolejna zmiana sytuacji.

Jest wieczór, może noc, nie wiem. Idziemy z X trzymając się za ręce. Spacerujemy i milczymy. Jakby słowa były nam niepotrzebne. Nagle po lewej stronie zobaczyłam jak X i jego dziewczyna (z którą jest w rzeczywistości) się kłócą. To było o tyle dziwne, że X ciągle trzymał mnie za rękę, a tamtą scenę obserwowaliśmy z boku razem. Kiedy zapytałam go jak im się układa, powiedział, że nie może już dłużej być czyjąś zabawką ani ładnym dodatkiem do nowych ciuchów. Zdziwiłam się we śnie, bo słyszałam, że między nimi jest super i są ogromnie szczęśliwi.

Znów zmienia się sytuacja.

Jest dzień, idziemy przez jakieś osiedle ciągle trzymając się za ręce. Nagle otoczyła nas grupka dresów. Nic nie mówili, niczego od nas nie chcieli. Patrzyli na nas i się śmiali (drwiąco, ironicznie). X wpadł na pomysł, jak się od nich uwolnić. Zaczęliśmy krzyczeć, że za śmietnikiem leżą czyjeś zwłoki. Wszyscy tam pobiegli a my mogliśmy uciec.

Sytuacja zmienia się znowu.

Nie wiem gdzie byliśmy, ale X ciągle trzymał mnie za rękę. Powiedział, że czuje się w tej chwili dokładnie tak jak ja. A ja byłam wtedy najszczęśliwszą osobą na świecie, bez względu na konsekwencje chciałam być z nim.

Ten sen wydał mi się dość dziwny, ponieważ od dłuższego czasu nie myślę o X, i choć wciąż nie jest mi obojętny, to wiem, że jest szczęśliwy... Nie utrzymujemy kontaktu od jakichś 3 lat, więc to już kawał czasu. Może to tylko marzenia mojej podświadomości, a może jednak jest coś na rzeczy... Dlatego proszę o interpretację i z góry dziękuję za pomoc :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ ostanio bardzo czesto sni mi sie mój były chłopak z którym kiedys byłam 4 lata ogolnie rostalismy sie obecnie jetsem z kims innym i kocham go bardzo ale były chłopak pojawia sie w moich znach czesciej niz obecny dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałam bardzo dziwny sen. Śniło mi się, że byłam z moimi znajomymi w jakimś starym, niezamieszkiwanym domu. Chodziliśmy i oglądaliśmy go, aż doszliśmy do dużej sali gdzie urządziliśmy sobie jaką grę lub zabawe. W pewnym momencie pojawił się chłopak, który niby mieszkał tam od dawna, ale nikt go wcześniej nie widział. Cała jego skóra była niebieska i mógł czytac w myślach. Pamiętam, że z nim tańczyłam i bardzo mi się podobał jednak cały czas ktoś powtarzał, że on nie jest dla mnie, że co ludzie powiedzą z powodu koloru jego skóry i to wogóle jest nie tak jak powinno być. Ostatnim naszym wspólnym momentem było jak staliśmy i on mnie przytulał - naprawde bardzo mi się podobał. Czytał w moich myślach i coś mu mówilam- tak żeby tylko on to wiedział. Później znikł i już się nie pojawił więcej. Dodam tylko, że obecnie z nikim sie nie spotykam i nikogo mi nie przypominał ze znajomych. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, od jakiegos czasu sni mi sie moj byly chlopak i to nie tak ze od czasu do czasu tylko co noc widze go jak do mnie podchodzi przytula itp.

kiedy z nim chodzilam popelnilam wielki blad bo go rzucilam a potem zrozumiala jak glupio postapilam, niestety on szybko znalazl sobie moja przyjaciolke ktora po tygodniu rzucil ii nastepnie znalazl sobie nowa. Mojego Wroga :| Onn ostatnio ze mna rozmawial czy jak bym go nie rzucila czy mysle ze bysmy ze soba jeszcze chodzili ja mu powiedzialam ze tak napewno i on sie ze mna zgodzil ponownie mi powiedzial ze jestem ladna i wogole , mysle ze dal mi szanse jednak kiedy rzucil swoja dziewczyne po dniu znow byli razem wiec :|.

moje sny zaczely sie od jakiegos tygodnia pierwszy sen byl jak w szkole on ode mnie odchodzil a ja za nim szlam :S potem on na mnie poczekal i mnie pocalowal w usta mimo tego ze mial dziewczyne, nastepny sen byl dokladnie taki sam, potem mi sie snilo ze jestesmy na szkolnym korytarzu i on nagle do mnie podchodzi i mnie przytula mnie serce chyba stanelo chcialam jak najdluzej o tym snic (ale potem budzik mnie obudzil ii koniec :| ) a dzisiaj mi sie snilo ze schodzilam na dol z mojej klasy zla bo sie poklocilam z kolezanka i nagle on do mnie podchodzi ii bierze mnie za reke i prowadzi na dol, jak by nie chcial zebym spadla nastepnie on zniknal ja wyszlam na zewnatrz i ujrzalam mnostwo sniegu ja i moje kolezanki zaczelysmy sie rzucac ii bylo okej a dalej nie pamietam bo mi telefon zaczal dzwonic...

czy moze mi ktos chodziaz TROCHE wytlumaczyc ze pomimo tego ze ja i on jestesmy dobrymi kumplami to ja go jeszcze lubiee w sensie chlopak/dziewczyna oczywiscie ?

P.S W ZADNYM Z Moich snow nie bylo jego dziewczyny mimo tego ze wszystkie te sny odbywaly sie w szkole !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Tak czytam te niektóre sny i trochę się ciesze, że nie jestem sama ;P Mnie też śni się mój były chłopak, który mnie 2 razy rzucił...

Od ostatniego zerwania minęły 2 lata...Śnił mi się nocami, że jest przy mnie, że ja widze go we śnie, żeby sprawdzić czy u niego wszystko gra...bo w rzeczywistości nie mamy kontaktu...co dziennie chodząc po mieście szukam go w myślach i czekam na moment w którym się przypadkiem spotkamy...

Wlasnie zerwałam z chłopakiem, z którym byłam niecały rok. Przez ten czas te sny ustały, ale dalej miałam byłego w myślach. Dzisiaj właśnie sen powrócil...Znowu go zobaczyłam a w zasadzie siedział wśród moich znajomych i czekał na mnie...było koło niego miejsce. usiadłam, a on mnie objął...tak czule i opiekuńczo...Już sama we śnie mam tak, że jestem zdziwiona że tak robi ale mu ulegam...w sumie to go powinnam nienawidzić, ale jakoś mi się to nie udaje chyba...

Co takie sny moga znaczyć...czy brakuje nam kontaktu? Czy on też chce mi coś powiedzieć? Czy to tylko moja wyobraźnia mi mówi, że mi go brakuje...takiej osoby, która by się mną zaopiekowała? nosz nie mam pojęcia...ale zawsze mi się tak śni...tak jak bym wiedziała, że mimo wszystko i tak będziemy razem i ja mu ulegnę...echh..ale to pokręcone...

Może macie jakieś pomysły??

a tak poza tym to Wesołego Jajka!:)

Edytowane przez Meami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Czy to tylko moja wyobraźnia mi mówi, że mi go brakuje...takiej osoby, która by się mną zaopiekowała?

Myślę, że dokładnie o to chodzi.

 

co dziennie chodząc po mieście szukam go w myślach i czekam na moment w którym się przypadkiem spotkamy...

Jeśli na jawie wciąż o nim myślisz, to nic dziwnego, że nawiedza Cię również w snach.

 

Czy on też chce mi coś powiedzieć?

Nie można na podstawie snu jednej osoby określić, co czuje, czy też chce jej przekazać druga osoba. Sen od początku do końca powstaje w Twojej jaźni, do której nikt z zewnątrz raczej nie ingeruje.

 

Pozdrawiam i również życzę wesołych świąt.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! wczoraj snilo mi sie' date='ze chlopak ktory podoba mi sie od 1,5 roku przyszedl do baru z jakas dziewczyna,za reke-ladna laska byla- w dlugich ciemnych wlosach! Do baru wposcili tylko jego i ja- mnie i mojej kuzynki nie chcieli wposcic!!! Bylam podlamana :cry:

[b']Dzisiaj[/b] znowu snilo mi sie,ze bylam w tym barze z kuzynka najlepsza i czekalysmy na niego!!! To bylo lato,ale nagle zrobila sie fajna świateczna atmosfera(wszyscy zlapali sie za rece i spiewali niby kolede) i zaczal padac bialy snieg!!! Jego ciagle nie bylo! Potem spotkalam innego faceta,ktorego znam! I tanczylam przez chwile z nim! Ale moj obiekt sie nie pokazal! Co dalej nie wiem,bo mnie kuzynka zrzucila z wyrka!

Czy to cos znaczy,czy po prostu za duzo mysle???

Pozdrawiam :D

 

dzieki ja mam jeszcze gozej sni mi sie ze sie caluje zobcym facetem a na drogi dzien spotykam go na ulicy na miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też mi się wydaję Sephira, tylko zastanawia mnie dlaczego to właśnie on mi się śni, jeśli czuje do niego złość i jest mi przykro, że w taki sposób mnie potraktował...dlaczego to nie może być jakaś pozytywna osoba z mojego życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj w nocy przyśnił mi się dziwny sen. Dziewczyna z którą byłem oraz spore pole. Był bardzo ciepły wieczór, Czułem dokładnie polne kwiaty. Spacerowaliśmy polną drogą i rozmawialiśmy. To była długa rozmowa naprawde i bardzo dużo emocji pamiętam - smutek, radość, gniew. Pozatym Ona to śmiała się, to płakała wszystko podczas tej rozmowy. Gdy się obudziłem te emocje dalej drgały. Z tą dziewczyną dalej jesteśmy blisko siebie - mozę nawet do siebie wrócimy. Chciałbym poprosić kogoś o pomoc w interpretacji tego (sam troche interpretuje różne sny ale z tym nie wiem co mam robić). Najdziwniejsze jest to że Jest to pierwszy od paru lat sen który pamietam ze szczegółami i że trwał tak długo. Pozdrawiam Vitek!:)

 

edit:

Nie pamiętam tlyko na jaki temat rozmawialiśmy chodź pamietam jej głos z tego snu.

Edytowane przez vitek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że byłam w ciąży z chłopakiem, który mi się wtedy podobał i chodziłam z brzuchem do szkoły <nikomu to nie przeszkadzalo> i na wycieczkę, sama nie wiem gdzie i później nie wiem co było dalej, bo się obudziłam. Co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi od przeszło tygodnia śni się chłopak którego bardzo kocham ale on odszedl bez jasnego powodu, jest mi z tym ciezko ale staram sie o tym nie mysleć a każdej nocy powraca on, przed rozstaniem snilo mi sie ze sie rozstaniemy i tak sie stalo a kilka nocy temu ze on do mnie wroci... co to oznacza... prosze o pomoc bo się wykończe:_smutny::_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Dzisiaj w nocy śniła mi się znowu ta sama dziewczyna. byliśmy na jakimś wzgórzu dookoła las lecz to wzgórze górowało nad resztą (tak że można było zobaczyć czubki drzew). Kłóciłem się z nią nie wiem na jaki temat ale całe to zajście obserwowałem jako hmm trzecia osoba. Tzn ja jako postać (widziałem siebie dokładnie) i ona kłócili się o coś potem ja poszłem w las a ona usiadła i zaczeła płakać. Chwile potem tak jakby ktoś film zmienił. Widzę ją jak się na kimś opiera. Przyglądam się (jestem jakby duchem) tej postaci i widze kogoś obcego - nie znam tego. Ona się do niego tuli i całuje czule. Ma uśmiech na ustach i jest szczęśliwa. Sceneria tego drugiego to to samo miejsce i tak samo było to przy zachodzie słońca. Pamiętam żę śpiewały ptaki. Można prosić o jakieś wytłumaczenie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem tutaj nowa, ale odrazu bym sie chciała spytać sie czy ktoś jakos logicznie mógłby zinterpretować mój sen.

Kilka faktów przed:

Jest pewiem chłopak, który mi sie bardzo podoba (nie jestem pewna czy to miłosc czy nie, ale moje zauroczenie trwa już ok. rok) i kiedyś z nim byłam ale z jego winy sie rozstalismy i to on zakończył, na dodatek w bardzo niemiłych okolicznosciach. Długo nie mogłam sie pozbierać, ale wkońcu sie udało, ale teraz po roku własnie, gdy już prawie o nim zapomniałam...wrócił. I jestem w stanie mu wybaczyć to co zrobił byle byśmy mogli być znowu razem. Dodam jeszcze że ostatnio bardzo czesto o nim myśle

A to moj sen:

Pewnego dnia, na szkolnym korytarzu.. szłam z kolezanką, on za nami nagle ktoś sie odwzwał, i myslałam ze to on ale sie okazało ze to ktos inny, i ten chłopak poszedł to bodajze radiowęzła a ja z moją przyjaciółką na niego czekałyśmy dosc długo przed ale nie wychodził. w tym momencie sie obudzilam.

 

Był jeszcze jeden sen ale chodzby niewiem co, nie moge go sobie przypomniec, w kazdym badz razie był on bezposrednio z Nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałam bardzo dziwny sen !

Śniło mi się, że chłopak, który mi się podoba uwięźił mnie w szkole, trzymał mnie tam długo i ciągle mnie bił . ;( Po pewnym czasie znowu zaczoł mnie bić (BIŁ MNIE CO CHWILE) ;(

, na końcu snu zaczoł mnie przytulać i całować ! ;] ;* Później mnie wypuścił i nie wiem co było dalej bo się obudziłam !

Co to może znaczyć ??

Edytowane przez olcia9444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Miłość, która nie ma większych szans na spełnienie..

Czy czasem nie poczułaś mięty do kogo, kto jest zajęty?

 

Jak wiadomo księża ślubują życie w celibacie.. symbol ten może oznaczać mężczyznę który jest dla Ciebie niedostępny, bo uczuciowo związany z inną kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałam chłopak co kiedyś

mi sie podobał i chyba

nadal podoba .....

nie gadalaśmy ale

spojżałąm na niego kilka razy

on na mnie równiez...

zaś w nocy śnił mi sie ...

co to może znaczyc ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pauli, moim zdaniem ten sen pokazuje tak jak pisałaś, że pragniesz tego chłopaka a to że w Twoim śnie okazał się być to ktoś inny może świadczy o tym, że ten chłopak przyspoży Ci jakichs rozczarowań, albo że to nie on jes Ci pisany. Z tego snu można by wnioskować, że sama nie jesteś do końca pewna uczuć do niego (tak jak pisałaś) i tego czego chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do monika_karola To, że wcześniej śniło Ci się rozstanie z nim świadczyło być może o tym, że obawiałaś się rozstania właśnie, może źle się układało między wami, przeczuwałaś, że on może odejść lub poprostu było to odzwierciedlenie Twoich lęków, bo bardzo go kochałaś i zależało Co na nim. Lub miałaś sen proroczy : ) To, że śni Ci się, że wróci niewątpliwie jest odzwierciedleniem Twoich pragnień, a czy się sprawdzi nie mam pojęcia. Ale nie rób sobie nadzieji i nie nadinterpretuj snów tak jak Ci wygodnie, bo to Ci przysorzy bólu i rozczarowania i bądź przygotowana na każdą ewentuwalność. Wiem co czujesz, bo miałam podobną sytuację i sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

pare miesiecy temu rozstałam sie z chłopakiem,z jego winy. wczoraj sniło mi sie ze lezymy obok siebie w łozku, przytuleni, trzymamy sie za rece. i nagle zauwazam, ze on z kims rozmawia. z moja matka, ktora siedzi na brzegu łózka. mozecie pomóc mi to zinterpretowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ciągle śni, praktycznie codziennie chłopak, który mi się strasznie podoba. nie wiem czy to wynika z tego, że o nim myslę, czy jeszcze jest coś w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dwa dni temu przyśniła mi się dziewczyna, jesteśmy w jednej klasie. Trudno ukryć, ze jestem w niej zauroczony. Sen był bardzo dziwny. Byliśmy u mnie w domu, ściskaliśmy się itd. było wesoło. Nie doszło jednak do niczego poważniejszego, ale mimo wszystko było przyjemnie. Ogólnie znamy się już dwa lata i jesteśmy w dobrych stosunkach między sobą, nawet bardzo, lecz ona ma chłopaka. Mieszka on daleko i nie często się widują. Dzisiaj w szkole powiedziała mi, że jej się śniłem, nie chciała jednak zdradzić w jakiej roli, mogłem się tylko domyślać. Nigdy nie rozmawialiśmy o snach, nie dawałem też po sobie poznać, że mi się podoba a tu nagle w tak krótkim czasie śnimy o sobie. Może to mieć jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej to znowu ja:) kiedys opisal krotki sen z chlopakiem ktory mi sie podobal ale Sephira nie dala rady zinterpretowac bo faktycznie byl za krotki...

 

dzisiaj znowu snil mi sie on,ale znowu krotko...snil mi sie ze czyscil moje seczewki kontaktowe,jednak zrobil cos zlego bo dolal wody do plynu do soczewek,czego nie powinien zrobic,w snie oboje bylismy bardzo mili dla siebie,on pmnie przeprosil..nie wiedzial ze tak sie nie robi i takie,to trwalo krotko...

 

 

dodam ze w rzeczywistosci kontakt nam sie urwal przeze mnie a raczej przez moja udawana objetnosc,teraz jest mi przykro z tego powodu i tesknie...

 

 

ktos cos doda??

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam sen w którym widziałam wielu znajomych. Byłam w miejscu mi znanym był to park który jest przy zamku otoczonym fosą przechodziłam i zobaczyłam siedzących na trawie znajomych a dokładnie dwóch kolegów z którymi się dawno nie widziałam, jeden z nich wstał i zaczął nosić mnie na rękach miałam na sobie białą spódnice albo sukienkę która się podwinęła i było mi widać kawałek pupy który zasłaniałam naciągając materiał. Usiedliśmy na ławce a do mnie przyszli jacyś nieznajomi ludzie chcąc abym dała zrobić sobie zdjęcie bo jak to oni powiedzieli -ta dziewczyna jest inna. Pamiętam, że wstałam z ławki a oni zrobili zdjęcie. Na pobliskiej ławce widziałam moją współlokatorkę i naszego znajomego. Potem stałam nad rowem odprowadzającym wodę i widziałam tego właśnie chłopaka jak poprzez te wodę odwrócony do mnie tyłem jechał rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

dzisiaj znowu snil mi sie on,ale znowu krotko...snil mi sie ze czyscil moje seczewki kontaktowe,jednak zrobil cos zlego bo dolal wody do plynu do soczewek,czego nie powinien zrobic,w snie oboje bylismy bardzo mili dla siebie,on pmnie przeprosil..nie wiedzial ze tak sie nie robi i takie,to trwalo krotko...

 

Możliwe że chciał Zwrócić Twoją uwagę na coś istotnego (czyszczenie soczewek) abyś mogła coś lepiej zrozumieć - możliwe, że właśnie o Twoje postępowanie chodzi.. jednak zrobił to nieumiejętnie (dolal wody do płynu) i efekcie Wasz relacje ulegy zachwianiu.

 

Nigdy nie miałam problemów ze wrokiem i moge sie pomylić (okulary mam wyłącznie prezeciwsłoneczne) - ale czy dolanie wody do płynu powoduje że soczewki są mniej przezroczyste?

 

Jeśli tak - to może oznaczać nieco mętne pojęcie na dany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Miałam sen w którym widziałam wielu znajomych. Byłam w miejscu mi znanym był to park który jest przy zamku otoczonym fosą przechodziłam i zobaczyłam siedzących na trawie znajomych a dokładnie dwóch kolegów z którymi się dawno nie widziałam, jeden z nich wstał i zaczął nosić mnie na rękach miałam na sobie białą spódnice albo sukienkę która się podwinęła i było mi widać kawałek pupy który zasłaniałam naciągając materiał. Usiedliśmy na ławce a do mnie przyszli jacyś nieznajomi ludzie chcąc abym dała zrobić sobie zdjęcie bo jak to oni powiedzieli -ta dziewczyna jest inna. Pamiętam, że wstałam z ławki a oni zrobili zdjęcie. Na pobliskiej ławce widziałam moją współlokatorkę i naszego znajomego. Potem stałam nad rowem odprowadzającym wodę i widziałam tego właśnie chłopaka jak poprzez te wodę odwrócony do mnie tyłem jechał rowerem.

 

Ten sen moze sugerować że zachowujesz dystans w stosunku do swoich znajomych (zamek otoczony fosą)... może nawet w szczególności o tych dwóch kolegów chodzi - możliwe że jeden z nich okazywał Ci swoja pomoc (noszenie na rękach), wyręczała w czymś lub poprostu łączyło Was coś więcej oraz znał Twoje najskrytrze tajemnice (podwinieta spódnica), a które starałaś się przed nim zataić.

Dalsza część snu może sugerować, ze osoby trzecie miałay wpływ na Waszą relacje (zdjąecie).. która mogła ulec rozluźnienu a nawt rozstaniu (widzisz jego plecy - jak u osoby która sie oddala). Odpływająca woda może świadczyć o odpływie uczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałam problemów ze wrokiem i moge sie pomylić (okulary mam wyłącznie prezeciwsłoneczne) - ale czy dolanie wody do płynu powoduje że soczewki są mniej przezroczyste?

 

dolanie wody do plynu powoduje ze po prostu soczewki sie zniszcza,a to czy sa mniej przezroczyste to naprawde nie wiem

 

tak - to może oznaczać nieco mętne pojęcie na dany temat.

 

czyje pojecie??jego czy moje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
dolanie wody do plynu powoduje ze po prostu soczewki sie zniszcza,a to czy sa mniej przezroczyste to naprawde nie wiem

 

Więc po części sama zinterpretowałas swój sen - bo ja w tym punkcie nie byłam pewna

 

czyje pojecie??jego czy moje???

 

Jeśli soczewki we śnie nalezały do Ciebie - wię prawdopodobnie Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam,

dwa dni temu przyśniła mi się dziewczyna, jesteśmy w jednej klasie. Trudno ukryć, ze jestem w niej zauroczony. Sen był bardzo dziwny. Byliśmy u mnie w domu, ściskaliśmy się itd. było wesoło. Nie doszło jednak do niczego poważniejszego, ale mimo wszystko było przyjemnie. Ogólnie znamy się już dwa lata i jesteśmy w dobrych stosunkach między sobą, nawet bardzo, lecz ona ma chłopaka. Mieszka on daleko i nie często się widują. Dzisiaj w szkole powiedziała mi, że jej się śniłem, nie chciała jednak zdradzić w jakiej roli, mogłem się tylko domyślać. Nigdy nie rozmawialiśmy o snach, nie dawałem też po sobie poznać, że mi się podoba a tu nagle w tak krótkim czasie śnimy o sobie. Może to mieć jakieś znaczenie?"

ponowię więc pytanie... Może to mieć jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po części sama zinterpretowałas swój sen - bo ja w tym punkcie nie byłam pewna

 

o jaaaa....to niezbyt ciekawa interpretacja....wiec wg mnie,mojego snu ja uwazam ze to on zniszczyl to co bylo bo to on dolal wody....

 

ojjj juz koncze ...dziekuje bardzo winteer :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle śni mi sie chłopak który mi sie podoba .) ale to są róźne sny np czesto jest dla mnie nie dostepny , albo dziś śniło mi sie że nie wytrzymałam i go pocałowałam ;) ahh hehe . Co może to wszystko znaczyć ?? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio snilo mi sie ze ze wyprowadzilam od narzeczonego, a pare dni po tym moj narzeczony mial ten sam sen- ze sie wyprowadzilam od niego. co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm miałam sen :D

była noc, ksieżyc i takie tam i byłam z chłopakiem tańczyliśmy przytuleni i potem zaczelismy sie calowac. potem szybko zjawiłam sie w domu do ktorego on mnie odprowadzil co to oznacza? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniłó mi się, ze szukałam mojego "chłópaka" który mnie nie kocha na Pniowcu i znalazłam przytulił mnie i pocałówał. Co to może znaczyć ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie panie, z waszych opisów nie da się wiele wywnioskować. Proszę dokładnie opisać sny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Śniła mi się dziewczyna która mi się podoba. Przez dłuższy czas jej nawet nie zauważałem w szkole. Ale pewnego razu kiedy witała się z moim kolegą coś mnie olśniło. Ale sam sen wyglądał tak: Staliśmy oboje w kolejce przed jakimiś drzwiami. Przed nami moi znajomi. Byłem do niej przytulony. Od czasu do czasu spoglądaliśmy sobie w oczy. To ja ją pocałowałem, to ona mnie...(jak to zakochani). Oboje byliśmy roześmiani i żartowaliśmy ze znajomymi z kolejki. Nie wiem co to może znaczyć. Tak naprawdę nawet się nie znamy... Proszę o pomoc w interpretacji tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio śniło mi się jak mój chłopak uprawia stosunek z moja najlepszą przyjaciólką... czy ktoś może mi to jakos zinterpretować...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeNon, stanie w kolejce może oznaczać powolne posuwanie się do przodu, brak pośpiechu w Waszych wzajemnych relacjach. Sądzę iż jeśli okażesz cierpliwość, macie szanse przejść wspólnie przez te drzwi (o ile we śnie były otwarte), czyli dokonać zmian w Waszych relacjach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniło mi się że były imieniny mojej siostry i na tych imieninach były: siostry zakonne, mój były chłopak i obecny chłopak. Mój były i obecny siedzieli obok siebie i były powiedział że ja bym do tego nie dopuściła żeby oni siedzieli razem. Później całowałam się namiętnie ze swoim obecnym chłopakiem i leżeliśmy na jednym łóżku po tym pocałunku on poszedł na drugie gdzie spał mój zmarły tata. Mój powiedział że nigdy tak się nie całowaliśmy, a ja to potwierdziłam, a na to mój zamarły tata ze nie powinniśmy już tego robić.

Proszę o wyjaśnienie tego snu.

Dlaczego śnił mi się mój były chłopak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałam wczoraj sen, próbowałam przeglądać wszystkie senniki w necie jednak interpretacja jednego z elementów mojego snu wykluczała kolejne elementy:/ Mój sen wyglądał następująco:

Znajdowałam się gdzieś na Starym mieście, wszędzie stare budynki, później jakieś bloki. Spotkałam tam jednego z moich kolegów oraz chłopaka który bardzo mi się podoba, niedawno spotykaliśmy się ale nic z tego nie wyszło bo okazał się palantem, mimo wszystko nie rezygnuję z kontaktów z nim. Kolega 1 poszedł po piwo, (ogólnie wszyscy byliśmy lekko podpici) Nagle zaczęliśmy się z chłopakiem z którym zostałam całować, następnie jakimś cudem w naszym otoczeniu znalazła się moja koleżanka z klasy której nie lubię. I wtedy się zaczęło: na zmianę raz ze mną raz z drugą ten chłopak całował się i przytulał. Byłam zazdrosna o tą "koleżankę" i zarazem szczęśliwa kiedy Krzysiek wracał do mnie, całował i przytulał. Później przyszedł ten kolega który poszedł po piwo.

 

Proszę o interpretację mojego snu. Nie wiem czy sen może coś oznaczać czy jest po części moim marzeniem o bliższym kontakcie z tym chłopakiem. Czy może jest spowodowany faktem że o tym chłopaku nie mogę zapomnieć. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hypnose1990, piszesz, że "okazał się palantem", jednak ze snu wynika, że gdyby on chciał, to (wybacz określenie) wróciłabyś do niego w podskokach. Fakt iż jesteście podpici może świadczyć o nierozsądnym, czy nieodpowiedzialnym zachowaniu zarówno z jego strony jak i z Twojej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź, wróciłabym, tak, zgadza się dlatego że mój przypadek jest ciężki i jak już mi się spodoba jakiś facet to nie umiem szybko z niego zrezygnować nawet jeśli wyrządził mi krzywdę- ale to jest już kwestia charakteru niestety:)

Edytowane przez hypnose1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy obecność osoby której nie lubię w czasie sytuacji dla mnie znaczącej i dającej jakiegoś rodzaju szczęście ma jakieś znaczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałam taki dziwny sen. śnił mi się chłopak, który mi się bardzo podoba i wszystko było przeciwieństwem realu. Zagadywał mnie, chciał zwrócić na mnie swoją uwagę. rozmawiał ze mną, gdzie wogóle tego nie robimy(chyba, że pisanie esów). Pamiętam to, że powiedział, że ślicznie wyglądam i później jak siadł pod ścianą to zaglądał. nie wiem co ten sen znaczy ... może domyślacie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej trafiłam na te forum przez wyszukiwarke poniewaz juz kilka razy moze ze 4-5 razy snila mi sie siostra mojego byłego faceta!!Nie wiem co to moze oznaczac gdzyz mimo ze z nim bylam znia nie jestem nawet na czesc!!nigdy razem nawet nie rozmawialysmy raz tylko przez telefon...!I nigdy mi sie ona nie przysnila a od ok 4 miesiecy co jakis czas taki dziwny sen co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi prawie codziennie sni sie moj byly chlopak,ktorego wciaz kocham,ze wraca z zagranicy ,powaznie rozmawiamy o powodach naszego rozstania godzimy sie i dalej jestesmy para.

Dodam ze w realu mamy ze soba bardzo dobry kontakt praktycznie codziennie rozmawiamy po pare godzin no i szkoda ze to tylko sny i sie nie spelniaja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dzis snil mi sie chlopak, ktory mi sie podoba. Bylismy nad jakas woda, rzeka czy cos w tym stylu, on byl z kolegami. Potem znalezlismy sie w jakims pomieszczeniu sami, tylko we dwoje, a ze jak wiadomo on mi sie bardzo podoba chcialam zapisac mu swoj numer zeby w przyszlym czasie do mnie zadzwonil. Zapisalam to niebieskim dlugopisem na jego ... stopie xD On lezal i zaczal opowiadac, ze jest leniem itp. i nie wie czy zasluguje na taka dziewczyne. Pozniej zniknal i dostalam od niego smsa. Podczas snu czulam sie najszczesliwsza osoba na swiecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zakochana w pewnym chłopaku ale sytuacja miedzy nami jest niejasna on nie wie o moich uczuciach a i ja nie mam pewnosci czy on cos do mnie czuje , czasem wykazuje drobne oznaki zainteresowania ale nic wiecej podobno jest niesmiały .Od dłuższego czasu śni mi się codziennie , są to sny w których spedzamy razem czas , ale nie całujemy sie lub zachowujemy jak para tylko po prostu zawsze jest on bohaterem moich snow np odwiedza mnie i zostawia u mnie w domu jakies drobiazgi miedyz innymi portfel a nastpenie sie wraca i gawędzi z moim ojcem , albo ja odwiedzam go i zachowuje sie swobodnie jakbym byłą u niego czestym gosciem , inny sen to płyniemy razem na jakims statku i w wyniku jakiejs katastrofy zostajemy sami na drewnianej tratwie On zaczyna sie topic gdy docieramy do brzegu jest nieprzytomny lecz nagle otwiera oczy .Ostatnio śniło mi się , że byłąm u niego w domu a arczej w miejscu ktore uwazałam za jego dom , gdyz nigdy tak naprawde u niego nie byłam i nie wiem jak wyglada jego mieszkanie , siedziałam przy stole w kuchni gawedziłam z jego rodzicami zjadłam ze smakiem zupe ktora podała mi jego mama , jego ojciec poswiecał mi duzo uwagi wział ode mnie numer telefonu i zapisał mnie sobie w telefonie jako synowa , jego rodzice w mym snie wygl;adali młodo i atrakcyjnie szczególnie jego ojciec robił na mnie duze wrazenie w rzeczywistosci chłopak w ktorym jestem zakochana stracił ojca dwa lata temu , nastpenie wsiadam do samochodu z nim i jego licznym rodzenstwem i jedziemy na przejazdzke jest bardzo wesoło . Czy te sny to tylko odbicia moich pragnien ? wydaje mi sie ze gdyby tak było to miały by one inny charakter , byłyby bardziej roamntyczne , erotyczne a tymczasem sa takie zwyczajne z tym ze zawsze on jest ich gówną częśćia bądz miejsca lub sytuacje z nim związane , moze tak byc dlatego ze czesto o nim mysle ?

Edytowane przez videl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychologiem nie jestem ale odczytuje to tak: Bardzo ci się podoba i pewnie bardzo często o nim myślisz ale jak zachowujecie się jak przyjaciele a nie jak para trochę obawiasz się związku ale w głębi duszy (mili rodzice i ten numer) chciała byś być z nim szczęśliwa. Miejsca i sytuacje w snach związane z nim mogą podkreślać twoje marzenia o jego doskonałości (jak ktoś jest zakochany jest zaślepiony na wady tego drugiego). Według mnie tak to wygląda jak jest tu coś nie tak niech ktoś to poprawi ale taka jest moja interpretacja ;)

Edytowane przez Mialnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snił mi sie mój były chłopak - moja 1 miłość. śniło mi się że chodziliśmy za rękę całowaliśmy się...

budziłam się 5 razy i za każdym razem znowu to samo. i postrzegałam to bardziej jako koszmar, a nie coś miłego. sprawdzałam w senniku, i wyszło mi że za nim tęsknie i chcę się z nim zobaczyć. tyle że to chyba nie jest prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo wczoraj mi się śniła dziewczyna która mi się podoba od 2lat śniło mi się mianowicie:

 

spotkałem ją na ulicy i zagadałem do niej i się umówiliśmy się na spotkanie.

przyszliśmy do mnie rozmawialiśmy o różnych sprawach całowaliśmy się przytulaliśmy się do siebie potem byliśmy na spacerze w parku i na końcu odprowadziłem ja do domu powiedziała mi że mnie kocha.

 

bardzo proszę odp. i o wyjaśnienie tego snu pozdro dla was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i postrzegałam to bardziej jako koszmar, a nie coś miłego

Czy takie odczucia towarzyszyły Ci we śnie - robiłaś to jakby wbrew swojej woli, czy myślałaś tak o tym śnie dopiero po przebudzeniu?

 

Adrianno115, sen jest wyrazem Twoich pragnień, ot, takie marzenie senne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie boisz się utraty wszstkiego o co tak ciężko pracowałaś przez całe życie ;)

Sacheme: Czasem jest tak że mamy inne wrażenie a inne myśli podświadome.. Myślisz że to palant i niechcesz go znać a w żeczywistości coś do niego czujesz ale ja tam się nie znam poczekaj na odpowiedź "Sephira" żeby mieć 100% pewność ;)

Adrianno115: Wg. mnie po prostu ci na niej zależy i chcesz z nią być wiem bo sam tak mam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu prze 2 dni miałam ten sam sen.

Byłyśmy w jakimś miejscu z koleżankami i był tam pewien chłopak ze swoim kolegą. Z tym chłopakiem mam niewiele wspólnego, pisze z nim tylko na gg, a w realu to tylko cześć. A ja jestem jaka jestem, łatwo mi wpadają w oko ;)Więc, on stał pare metrów ode mnie i nagle do mnie podszedł i się zapytał czy z nim będe. I zawsze budziłam sie w tym samym momencie. Prosze pomóżcie mi, bo nie wiem co to znaczy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

śnił mi się chłopak, który mi się podoba i znam go od prawie roku, uczy się ze mną w szkole, w dodatku jedzie ze mną na tegoroczne wakacje..

Poszliśmy na bilard pograć ze znajomymi. to było koło dworca autobusowego, w koło było dużo budek z jedzeniem, dużo ludzi (tak jakby to było w centrum miasta gdzie co krok jakieś restauracje, kluby, itp). graliśmy parami ja z tym chłopakiem, i koleżanka ze swoim chłopakiem. z reguły nie umiem dobrze grać w bilard ale za każdym razem lepiej mi wychodziło. po każdej trafionej bili przybijaliśmy sobie piątkę albo się przytulaliśmy. a kiedy ogółem całą grę wygraliśmy przytuliliśmy się bardzo mocno.. graliśmy dwa razy, dwie wygrane, za drugą wygraną się pocałowaliśmy.

(po tym śnie stosunki między mną a nim się `trochę` pogorszyły, ale do czasu kolejnego snu (ok. 2 tyg później) znów polepszyły)

 

kilka dni temu śnił mi się sen z tym samym chłopakiem. akcja działa się w szkole. ja siedziałam na ławce na korytarzu i w pewnej chwili zauważyłam, że po drugiej stronie korytarza też na ławce siedzi on i jakaś dziewczyna.. przytulali się, po prostu widać było, że im na sobie zależy.. (ten sen śnił mi się w noc po imprezie w klubie gdzie z nim i jeszcze kilkoma kolegami poszłam). kiedy ich zobaczyłam od razu coś we mnie pękło i zaczęłam płakać, próbowałam się opanować, ale nie dałam rady i płakałam jak bóbr.

 

byłabym wdzięczna za interpretację tych dwóch snów.

z góry dziękuję. :)

Edytowane przez miraclehoney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyśniło mi się dzisiaj, że pewien chłopak, który mi się podoba podszedł do mnie, miał na twarzy krosty, ale troszkę ledwo widoczne. Zaczął się ze mną witać, a przy tym okazywał mi czułości, całował itd. To do niego w ogóle niepodobne było, nawet we śnie się zdziwiłam. Po tym wszystkim powiedział do mnie: "Paulina, Paulina". A to nie moje imię. Spojrzałam na niego krzywo i zrozumiał swój błąd, więc dałam mu do myślenia że z tego już nic nie będzie, skoro pomylił moje imię z imieniem innej dziewczyny. Czy ten sen może coś znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Avalon

Być może znasz lub poznasz kogoś, kto nie do końca zdobedzie Twoje zaufanie

 

miraclehoney

Moim zdaniem wyśniłaś sobie odwrotny sen (a przynajmniej jego piewszą część) - możliwe że podświadomie chciałać polepszenia stosunków z tym chłopakiem.

Pierwsza gra - pogorszenie, natomiast druga - pogodzenie.

Drugi sen sugeruje że jesteś zazdrosna i bardzo byś przeżyła sytuacje w której on zwiazałby sie z inna dziewczyną - ten sen wyraża Twój stan emocjonalny związany z tym chłopakiem

 

Aggulina

Podświadomie pragniesz aby ten chłopak zrobił odważny krok w Twoim kierunku.. i z własnej inicjatywy stworzył związek z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że sen ten śnił mi się dobre kilka miesięcy temu, ale myślę, że zapamiętałem kluczowe zdarzenia.

Akcja rozgrywała się na terenie mojego byłego gimnazjum i na dworcu PKS z miasta w którym obecnie chodzę do liceum (były obok siebie). Niezbyt pamiętam początkową fazę snu, ze względu na to, że chyba był dosyć długi. Wiem, że wciąż ogarniała mnie niepewność. Większość czasu spędzałem w szkole rozmawiając ze znajomymi, nie pamiętam już dokładnie kim były te osoby, ale wiem, że rozmowa z nimi raczej mnie zaskoczyła. No i pamiętam jedynie kluczowy moment w całym śnie. Ci z którymi rozmawiałem poradzili mi bym biegł na dworzec, bo ktoś tam na mnie czeka. No więc pobiegłem. Z tego co pamiętam padał deszcz, wokół było ciemno i mokro. Na miejscu zauważyłem właśnie dziewczynę, która ostatnimi czasy wpadła mi w oko, choć w zasadzie znam ją tylko z widzenia (jakoś nie potrafię zawrzeć tej znajomości i w zasadzie jest to druga podobna historia). Długo walczyłem z sobą czy podejść, czy nie, ale w końcu mimo wahania jakoś się przełamałem no i jakoś tam zagadałem. Okazało się, że płacze, a moje przybycie przyniosło jej ulgę. Powiedziała, że bała się, że już nie przyjdę, że ona mnie przecież kocha etc, czy coś w tym stylu ^^

 

No i chyba w tym momencie sen się skończył. Wiem, że ilość informacji jest dosyć skąpa i nie do końca pewna, ale mam nadzieję, że uda się coś z tego wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na uczelni 2 dziewczyny ktore mi sie odobaja, z 1 mam dobry kontakt,2 nieznam osobiscie byly tylko jakies usmieszki itd

 

1. 1 dziewczyna snila mi sie ze bylem na jakims wesele/imprezie rodzinnej,jechalem z jej rodzina samochodem jako pasazer i pamietam tylko ze wtedy pokazali mi sie moi najgorsi wrogowie z realnego zycia,i ktos z jej otoczenia zostal zabity/otruty zastrzykiem z jakas trucizna

 

2. 2 dziewczyna snila mi sie ze tez bylem na jakijs imprezie/weselu i dala mi kosza a po chwili obejmowala sie z jakims chlopakiem ,wygladalo to na powaznego partnera.We snie poczulem sie strasznie smutny i odrzucony a ona smiala sie (ze mnie?).Dodam ze w rzeczywistosci najbardziej podoba mi sie ta dziewczyna.czy to moze znaczyc ze ma kogos i zeby odpuscic

 

 

 

co to moze znaczyc?

 

BARDZO PROSZE O INTERPRETACJE ;)

Edytowane przez arekhokol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

mam na uczelni 2 dziewczyny ktore mi sie odobaja, z 1 mam dobry kontakt,2 nieznam osobiscie byly tylko jakies usmieszki itd

 

1. 1 dziewczyna snila mi sie ze bylem na jakims wesele/imprezie rodzinnej,jechalem z jej rodzina samochodem jako pasazer i pamietam tylko ze wtedy pokazali mi sie moi najgorsi wrogowie z realnego zycia,i ktos z jej otoczenia zostal zabity/otruty zastrzykiem z jakas trucizna

 

Tutaj najwyraźniej ta dziewczyna ma na Ciebie ogromny wpływ (we snie to ona trzyma kierownicę).. Imprzeza natomiast stanowi, że są możliwe jakieś kłopoty lub nieporozumienia między Wami, co do których mogą sie przyczynić inne osoby (otrucie na imprezie) - co może byś zapowiedzią pogorszenia stosunków i chowanie urazy (trucizna)

 

2. 2 dziewczyna snila mi sie ze tez bylem na jakijs imprezie/weselu i dala mi kosza a po chwili obejmowala sie z jakims chlopakiem ,wygladalo to na powaznego partnera.We snie poczulem sie strasznie smutny i odrzucony a ona smiala sie (ze mnie?).Dodam ze w rzeczywistosci najbardziej podoba mi sie ta dziewczyna.czy to moze znaczyc ze ma kogos i zeby odpuscic

 

Nie chcę demonizować, ale jeśli ten sen nie jest odwrotny, to jest bardzo prawdopodobne że nie uda sie stworzyć bliższych relacji z tą dziewczyną.. Jeśli Ci rzeczywiście na niej zależy - zawsze możesz spróbować - wtedy się okaże czy sen jest proroczy, odwrotny czy tylko symboliczny.

Inna mozliwa interpretacja jest taka, że obawiasz się odrzucenia z jej strony - i własnie o tym informuje ten sen.. o Twoim lęku przed odrzuceniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie odrzucenia i tego ze moze juz kogos miec,kilka razy bardzo cierpialem w zyciu przez taka sytuacje...

 

i najbardziej mnie przeraza ta mysl ze moze kogos miec...

 

co do 1 osoby to siedzielismy razem jako pasazerowie a ktos inny prowadzil samochod,a otruty zostal z tego co pamietam ze snu jej brat...

 

 

A MOGE PROSIC O WYPISANIE INNYCH ZNACZEN TEGO DRUGIEGO SNU?

Edytowane przez arekhokol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaj01, trochę mało szczegółów podałaś.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to takie skojarzenie, że u nas w Polsce wspólne picie wódki jest wyrazem akceptacji (np. kiedy ojciec dziewczyny napije się z jej chłopakiem).

Może jest coś co sprawia, że boisz się iż twoi bliscy mogliby nie zaakceptować obiektu Twoich uczuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w rok szkolny co jakiś czas śnił mi się ten sam chłopak. On mi się nie podoba, ani nie podobał, ale śniło mi się, że chcę go przytulać, dotykać. I zawsze mi się to udawało, on też przytulał mnie, ale kiedy chciałam pogłaskać jego dłonie, to on je zabierał i na tym się kończyło. Tak było w każdym z tych snów, a było ich może z 4. Każdy w innym miejscu. Jeden w moim domu, dwa w szkole, czwarty na jakimś odludziu.

 

Mimo, że te sny były już jakiś czas temu to nadal ciekawi mnie ich znaczenie. Teraz już się nie powtarzają.

Byłabym wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że siedziałam ze znajomym w mojej mamy samochodzie. Prawie wogóle nie znam tego chłopaka, a rozmawialiśmy tak na luzie. Szła jakaś dziewczyna była starsza odemnie pewnei z 3 lata, a ja do niego cos takiego:

-kiedys ja bd taka ladna.

i powiedzialam mu ze snil mi sie wczesniej. oczywyscie to bylo prawda ale nei chcialam mu powiedziec co robilismy [ calowalismy sie ]

Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

mentos9x

Myślę ze to dalszy ciąg poprzedniego snu - chcialabyś sprawic (pokierować działaniami|) w taki sposób jakbyś pragnęła być w związku lub bliskiej znajomości z kimś, kto będzie dla Ciebie kimś ważnym.. ale chciałabys też się lepiej prezentować (taka ładna jak ona), jednak nie jesteś skłonna wyjawić wszystkich sekretów i pragnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu, codziennie, śni mi sie mój były chłopak, z którym byłam ponad 3 tygodnie, nie kocham Go, ale bardzo mi na nim zależy... czuję coś do niego, ciągle o nim myślę .. dlaczgo on mi się codziennie śni ? co to oznacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak, który mi się podoba, w moim śnie całował się na moich oczach z Chinką. Nie wiem, czy jej rasa ma znaczenie, czy nie. Potem powiedział jej, bez większego entuzjazmu, że może z nią być. o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

alpenliebe

Chinka może wskazywać na coś nowego, nawet egzotycznego oraz na Twoja aprobatę.. przy czym nie musi tu wcale chodzić o nowy związek ale o nowe zainteresowanie się czymś

 

 

 

pinka825

Śni Ci się prawdopodobnie dlatego ze wciąż o nim myślisz.

A w jakim kontekście są te sny?

Edytowane przez winteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Emiks

Dotyk we śnie moze sugerować chęć poznania kogoś bliżej w realnym życiu, ale w Twoim wypadku może oznaczać bardziej wybadanie dlaczego czujesz to co czujesz.. również to, że wyczuwasz niechęć do siebie ze strony tego chłopaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś sniło mi się, że przyszedł po mnie kolega, chciał żebśmy gdzieś poszli, zachodziło słońce, miałam na sobie taką beznadziejną zimową kurtkę. usiedliśmy na schodach przed domem podobno jakiegoś znajomego. w pewnym momencie zamiast drogi pojawiła się woda. wyskoczył z niej rekin i odgryzł mi stopę :/ - kiedy opowiadam to znajomym to w tym momencie wszyscy się śmieja ;] chociaż nie ma w tm nic śmiesznego bo to na prawdę bolało. nie pamiętam co było dalej, oprócz tego, że jak rekin odgryzał mi tą stopę, to stało nade mną spore zbiorowisko ludzi i wszyscy się przyglądali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

maniekk

Kolejny sen mówiący o zmianach jakie zachodza w życiu... możliwe ze stracisz grunt pod nogami (rzeka zamiast utwardzonej nawierzchni).. możesz przez to stracić poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.. dodatkowo mogą pojawić się okoliczności, które uniemożliwą Twoje dalsze działanie (rekin odgryzł stopę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś śniło mi się że kochałam się z moim byłym chłopakaiem, a wcześniej on zachowywał się tak jakby do mnie wrócił :/

co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

patrycja511

Twój sen może wynikać z Twoich pragnienia powrotu do Ciebie tego chłopaka i ponownego zblizenia sie do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło kilka dni temu, że spotkałam bliskiego mi chłopaka on był z kolegami , ja z kumpelami, nie znaliśmy się ... Szliśmy niedaleko siebie i ja zwróciłam się do moich koleżanek , że strasznie się ubrudziłam odpowiadał mi on , głupi dialog ale ostatnia jego odpowiedź mnie zastanowiła ja powiedziałam , że w domu się umyjemy a on odpowiedział " to dopiero będzie w przyszłości"

 

O co mogło chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

ewelas08

Twój sen potraktuj jako ostrzezenie, że prawdopodobnie w czyjejś obecności zrobisz co zostanie odebrane jako niemoralne lub zostaniesz oskarżona o coś.. w każdym razie mozesz mieć wyrzuty sumienia z tego tytułu i chciałabyś sie ich pozbyć lecz nie będzie to możliwe od razu (przyszłość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Z reguły nigdy nie zastanawiałam się co oznaczają moje sny, ale dziś w nocy, po raz pierwszy od dawna sen mnie zaskoczył i jakoś nie daje mi on wewnętrznie spokoju (jakieś takie gryzienie wewnątrz^^). Ale do rzeczy. Od razu zaznaczam, że mój sen nie był płynny. Był jakby sklejony z migawek.

Dzisiejszej nocy śnił mi się mój kolega, który mi się podoba. Sen zaczął się od tego, iż wchodzę do pokoju i on tam stoi. Pytam się co tam robi, a on nic. Podszedł tylko i mnie przytulił. W tym pokoju było dość ciemno, więc widziałam tylko jego twarz. Po chwili znaleźliśmy się na jakimś łóżku/stole, gdzie leżeliśmy i się przytulaliśmy, pamiętam jedynie, że znów było ciemno i znów widziałam tylko jego oczy i twarz. Kolejną migawką z tego snu było to, że idziemy gdzieś razem trzymając się za ręce(nigdy tego nie robiliśmy na żywo^^) tu było już dość jasno, a szliśmy jakąś prostą drogą która zaprowadziła nas do jakiegoś budynku, który był cały biały. Sen skończył się w tym momencie kiedy staliśmy na środku tego pokoju, przytuleni do siebie.

Ogólnie to ze snu pamiętam też, że kiedy tak się tam przytulaliśmy itp. było mi bardzo przyjemnie i czułam się jakoś bezpiecznie.

Można to jakoś interpretować? Czy po prostu moja wyobraźnia dała sobie upust? ;)

 

Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam, jeśli w złym dziale umieszczam swoją prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

nenix

Oznacza to tyle że o nim myślisz (stoi w pokoju) - to Twoje marzenia o bliższej znajomości z nim.. bo własciwie dlaczego nie - a nóż-widelec przeniesie sie to do realu.. tylko trzeba zadziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen śnił mi się jakiś tydzień temu... Był bardzo przyjemny i tyczył się mojego kolegi w ktorym się zakochalam...

 

Pamiętam że byliśmy u mnie w domu... Nie wiem czemu ale zaprosilam go do sypialni moich rodzicow gdzie bylo duże łóżko a zaraz obok była taka rozkladana kanapa ktora akurat byla rozlozona... Weszliśmy a ja złapałam go za rękę i połozylam go na łóźko to rozkladane... wskoczylam na niego i zaczelam go całować w usta z jezyczkiem oczywiscie odwzajemnił moj pocalunek...(żeby nie było byliśmy ubrani xD) widziałam że jemu się to podoba... powoli zdejmowalam jego bluzke.... a tu nadle.. wszedł jakiś facet z kobietą... ta kobieta była jakby trochę przestraszona.... co jest najśmieszniejsze ten mężczyzna powiedział że mamy zejśc z tego łóżka bo on teraz bedzie przeprowadzał lekcję prawa jazdy... xD ten facet kazal nam usiaść na krzeslach ktore stały na przeciwko tego dużego łóżka. usiedliśmy i widzialam ze Gracjan (ten chłopak ktory mi się podoba) był strasznie znudzony i ciagle patrzal sie na mnie jakby blagal zebyśmy się z tamtąd urwali i poszli gdzies razem... a ten facet kazal sie tej kobiecie polozyc na brzuchu i on też położyl sie obok niej xD i cos do niej gadal a ja myslalam jak się z tamtąd urwać i co potem zrobic.... wiem że wtedy mialam strasznie bujną wyobraźnię... juz nie napisze o czym w tym śnie myślałam...:D

 

Czy ten sen coś oznacza...?? strasznie podobal mi się początek tego snu napewno chcialabym to przeżyc i oczywiście z nim:) ... tylko żeby nikt nam nie przeszkodził xD

z góry dziękuję za odpowiedzi:):) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

kassiulkaaa93

Ci ludzie to jakby wyższe autorytety - możliwe że trzeba będzie nauczyć się świadomego kierowania życiem, ponieważ same emocje mogą się okazać niewystarczajace (pocałunki na łóżku).. niby on Ci sie podoba.. ale rzeczywistość może się okazać już nie tak ekscytująca jak byś sie mogła spodziewać po tej znajomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w nocy znow miłam sen z nim.... To było trochę dziwne...

 

Nie wiem dlaczego ale ja ten chłopak ktory mi się podoba czyli Gracjan i jeszcze moj były chłopak kolega Gracjana znaleźliśmy się w domu w ktorym ma zamieszkać moj brat z rodziną... ten dom znajduje sie na tym samym podworku co moj dom... Byliśmy w jednym z pokojow... Moj były spał... Gracjan siedział przy komputerze a ja siedzialam niedaleko niego...

Nagle gracjan zapytal się mnie dlaczego to zrobiłam... a ja spytalam co i bardzo się zdziwiłam... on oskarzyl mnie o to ze zmienilam my login na fotka.pl na jakiś pedalski... nie wiem dlaczego ale odrazu oskarzyl oto mnie... powiedzialam mu ze to napewno nie ja zaczelam się jakby tlumaczyc... ale on mnie nie sluchał... i nie pamietam ale chyba mial łzy w oczach.... zaczeliśmy się trochę wydzierać... na siebie.... ja stwierdzilam ze to nie ma sensu żeby tak rozmawiac i powiedzialam mu żebyśmu poszli w inne miejsce tak gdzie jest cicho i nikogo nie ma... wzielam go za reke i wyszlam......poszliśmy za moj dom powiedxzialam mu na spokojnie ze to napewno nie ja bo nie mam powodu zeby to robić... a on stwierdził że teraz się podlizuje bo chcę iść z nim na bal gimnazjalny... ja mu zaprzeczyłam ze to tez nie oto chodzi.... on się uśmiechnął... takjakby juz wiedział że chce z nim być.... tak bez słów... i zaczął mowic pod nosem ze bd musiala miec turkusową sukienkę... bo inaczej nie bedziemy ładnie razem wyglądać.... ja sie jakby ucieszylam i zapyltalam czy on naprawde chce ze mną iśc na ten bal.. on sie tak bezobojętnie odpowiedział że tak....a potem mnie przytulił... a ja chciałam go pocałować.. ale on nagle powiedzial ze musi isc na chwile do domu przytulił mnie mocno i poszedł... potem wrócił to tez było dziwne bo znowu mnie przytulił i takjakby chcial się ze mną położyc na parapecie... xD chciał mnie pocałować ale znowu tego nie zrobił bo musiał wrocił do tego domku a ja probowalam sie jakos polozyć na ten parapet... a potem sie obudzilam...

 

Strasznie dziwny był ten sen... myślę że może on coś oznaczać.... tylko nie wiem co dlatego prosze o przetumaczenie....

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mnie ciekawi co może oznaczać ten sen.... był bardzo dziwny..

 

może ten sen pomoże mi w podjęciu deczji... Jestem w nim zakochana po uszy dlatego nie wiem co zrobić.... ciągle nowy sen ciagle inne myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałe sen, że byłem na dyskotece z byłą klasą i tam była moja koleżanka ( która mi sie bardzo podobała i nadal podoba) i całą noc tańczyliśmy razem ... ; ] co to moze oznaczac :D??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno rozstałam się ze swoją miłością.

dziś śniło mnie się,ze byliśmy razem gdzieś po czym straciłam ją z oczu.

jednymislowy zgubiła się.

szukałam ją....niemozliwie martwiłam.

po dwóch dniach odnalazła się........i było wszystko dobrze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

krospek

Twój sen jest odzwierciedleniem Twoich pragnień o bliższej relacji z tą osobą - chciałbyś aby była wyłącznie dla Ciebie

 

 

 

wdychaj eter

Przyszły mi na myśl dwie możliwości... albo Wasze rozstanie jest tylko tymczasowe.. albo to tylko Toje pragnienie ponownego zejścia się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że były imieniny mojej siostry i na tych imieninach były: siostry zakonne, mój były chłopak i obecny chłopak. Mój były i obecny siedzieli obok siebie i były powiedział że ja bym do tego nie dopuściła żeby oni siedzieli razem. Później całowałam się namiętnie ze swoim obecnym chłopakiem i leżeliśmy na jednym łóżku po tym pocałunku on poszedł na drugie gdzie spał mój zmarły tata. Mój powiedział że nigdy tak się nie całowaliśmy, a ja to potwierdziłam, a na to mój zamarły tata ze nie powinniśmy już tego robić.

Proszę o wyjaśnienie tego snu.

Dlaczego śnił mi się mój były chłopak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że robiłem jakieś interesy z babką z pracy. Coś oglądaliśmy i ona, gdzieś wyszła, a ja miałem na nią czekać, ale chyba zapomniała sobie o tym. Czekałem jakiś czas i w końcu zdenerwowany olałem ją i wróciłem do domu. Dodatkowo śnił mi się pająk, ale nie pamiętam w jakich okolicznościach i czy w tym samym śnie. Co to może znaczyć? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...