Skocz do zawartości

BYŁY/A CHŁOPAK/DZIEWCZYNA


Gość Olennka_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio często mi się śni były chłopak, 3 sny polegające na tej samej zasadzie. Gdy gdzieś jestem to on jest przy mnie i próbuje mi zabraniac różnych rzeczy. Np jestem na jakiejś imprezie i on mi się przygląda czy z nikim nie kręce, a mnie on w ogóle nie obchodzi, nie chce go tam i po jakimś czasie idzie sobie. Inny sen że chodzę z kilkoma osobami po jakichś budynkach (sklepach? łazienkach?) on się kręci zawsze obok mnie, często mu mówię że nie chce by za mną łaził, ukrywam się przed nim ale i tak mnie znajduje (mam takie wrażenie że próbuje mnie kontrolowac w tych snach choc nie jestesmy w nich juz razem) po jakimś czasie on odchodzi, odchodzi tak jakby zrozumial że nic z tego nie będzie że ja go już nie chce. Jeszcze jakiś jeden był ale na tej samej zasadzie że jest przy mnie i chce zobaczyc czy mam kogos, czy nadal chce z nim byc, wypraszam go i nie przejmuje się nim i przeważnie (niezawsze) zaraz po tym ląduję w objęciach innego chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy miałem dziwny sen to znaczy śniło mi się że byłem w jakimś mieszkaniu w wieżowcu na 7 albo 10 piętrze wiem ze było wysoko. Najpierw rozmawiałem z jakimś ludźmi potem stałem jakby na balkonie i jakieś dziecko się bujało na poręczy potem ja spadłem z niego i wylądowałem na jakimś mega materacu. Po chwili podeszła do mnie siostra mojej byłej i mówi mi że mnie zaprowadzi do niej. Widziałem ją chyba przez jakiejś krzaki jak siedzi z facetem ale nie wiem czy to był on bo to nie było takie wyraźne do końca. Proszę o pomoc !!!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Miałabym prośbę. Dziś miałam niesamowicie realistyczny sen. Byłabym wdzięcza, gdyby ktoś pomógł mi zrozumieć o co w nim chodziło.

 

Śnił mi się mój były chłopak, z którym zerwałam pół roku temu (jednak nie ukrywam, że dalej coś do niego czuję). Nie mamy ze sobą kontaktu. Śniła mi się również moja najlepsza przyjaciółka(która mieszka w innym mieście), jest dla mnie jak siostra. W rzeczywistości nie lubili się z moim byłym. Sen wyglądał tak:

 

Przyszłam w odwiedziny do mojej przyjaciółki- do jej mieszkania - i zastałam tam mojego byłego. Byłam w wielkim szoku, gdyż wróciłam z jakiegoś wyjazdu po paru miesiącach i nie wiedziałam co dzieje się w jej życiu. Oświadczyli mi, że zaczeli się spotykać i wzięli ślub. Pokazała mi suknie w którą była ubrana podczas ślubu. Była piękna, czarna w kwiaty. On był dla niej taki dobry i kochany (w rzeczywisości był cholernym nieczułym, egoistą). Zaczęłam na niego wrzeszczeć i wyzywać od najgorszych, że chce mi zabrać naważniejszą osobę jaką jest moja przyjaciólka, ogólnie była mega awantura. Całowali się przy mnie, widziałam jak ją dotyka. (To był chyba najgorszy sen w moim życiu). Później poszłyśmy na kawę, powiedziałam jej, że nie zniosę faktu, że oni są małżeństwem i chce zerwać z nimi kontakt. Wszystko działo się w jakimś dziwnym miejscu, gdzie byli ludzie z całego świata. Jakiś masowy miks.

 

Proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, miałam ostatnio przykry sen, to znaczy, mi było przykro po przebudzeniu . Sidziałam przed sciąną z moimi plakatami , ale na tej scianie oprocz plakatow jakichs zespołow, był jeszcze jakby plakat/duze zdjecie mojego byłego chłopaka. Był na nim bardzo uśmiechnięty, ale w miare upływu snu plakat z nim bladł, tak ze pod koniec, gdy sie juz wybudzałam plakat był prawie biały. dodam ze obok mnie siedział moj obecny chłopak xd

 

Po tego typu snach< to nie jest pierwszy przypadek> mam mętlik w głowie, nie wiem juz co czuje... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj, bardzo proszę o interpretacje snu...

śnił mi się mój były chłopak , który jak narazie był największą miłością w moim życiu, ale niestety rozstaliśmy się i w dodatku w nienajlepszych relacjach ( nie utrzymujemy ze sobą kontaktu) śniło mi się*natoamiast że zadzwonił do mnie i poprosił mnie żebym przyjechała do niego do domu, że to bardzo ważne. Pojechałam tam spotkałam jego rodzinę, która była zaskoczona mocno moją obecnością i zobaczyłam jego siedzącego na wózku inwalidzkim i bez jednej nogi :/ Wzruszyłam się i zaczełam z nim rozmawiać. Powiedział mi że tamta dziewczyna go mocno pociągała ale jej nie kochał tak jak mnie, w sensie że mnie będzie kochał nawet jak będę stara i pomarszczona. Nie wiem jak skończył się*sen. Przerażajacy .... czy może mieć on jakieś znaczenie w życiu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu jak sama piszesz był on Twoją największą miłością, oznacza to, że do tej pory jest jeszcze coś w Tobie z tamtego czasu, nie przestałaś go jeszcze kochać i masz jakąś ukrytą nadzieję, że wróci do Ciebie.

W tym śnie pokazane jest Twoje pragnienie miłości o której marzysz - bezinteresownej, głębokiej, w zdrowiu i chorobie, takiej która wszystko przetrwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej miałam taki sen . śniła mi się była dziewczyna mojego byłego chłopaka ... że przyjechała do mnie i mówiła mi żebym nie wracała do niego bo to bez sensu ,,, że on się nie zmienił i ze i tak mnie zapewne po jakimś czasie zostawi ... a ja jej nie ufałam i nie wierzyłam w to co mówi i stwierdziłam ze jednak zaryzykuję i do niego wrócę.... czy mozecie mi powiedziec co to znacczy ?? dodam jeszcze moze ze ostatnio doszły mnie słuchy jako takie ze mój ex coś tam móei ze chciałby wrócić ale to już nie taka świeza bardzo sprawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja miałem baaaardzo dziwny sen. mianowicie przyśniła mi się wczoraj moja była, którą nadal kocham. spotkaliśmy się w jakimś lokalu, ona usiadła przy moim stoliku i powiedziała, że miała w sobotę do mnie wrócić, ale że nie mogła i żebym jeszcze trochę poczekał, dał jej jeszcze trochę czasu. miała przy tym prawdziwy, szczery uśmiech, mówiła swoim ciepłym głosem i ja też byłem szczęśliwy, bo zrozumiałem o co jej chodzi. a w życiu - cóż - nie jesteśmy razem od ponad 3 miesięcy i nie utrzymujemy ze sobą kontaktów. przykra sprawa. dlatego proszę o interpretację tego snu. co on może oznaczać??? proszę o jak najszybszą interpretację.

P.S. jestem w innym związku. a dzisiejszej nocy przyśniło mi się, że dzwoniłem do byłej żebyśmy się spotkali, (wydaje mi się, że mieliśmy ustalone, że wracamy do siebie) a ona "zdecyduj się: albo ja albo ona, ja już się dobrze zastanowiłam i podjęłam decyzję".

Edytowane przez nieszczęśliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

bardzo bym prosila o interpretacje mojego snu, poniewaz byl dziwny i nie mam pojecia co moze oznaczac, a w internecie pisza ze sniac o bylym chlopaku oznacza to ze chcialabym go zobaczyc. Obecnie jestem juz mezatka, z tym chlopakiem rozstalam sie w drodze wojny bo inaczej sie niedalo.

moj sen zaczol sie tak ze bylam z rodzina na obiedzie u mojej przyjaciolki, ona dostala smsa od teg mojego byleg zeby ona wyszla na balkon bo on musi z nia pogadac. jak wszyscy wyszli z pokoju ona poszla z nim pogadac i on probowal ja przekonac ze ona musi zaczac spotykac sie z chlopakami bo tak sama caly czas zyc nie moze, i poszedl. moja przyjaciolka mieszkala gdzies na czwrtym pietrze. po jej rozmowie z moim bylym, budynek zaczol sie tak jaby chwiac i mielismy wszyscy uczucie ze sie zawali, ale budynek stal pozniej tak jak wczeniej a my stalismy obok niego tak jakby on wyrzucil nas wszystkich z mieszania. dziwne. wtedy wlasnie poszlam odebrac i odwiesc babcie od mojego wujka wiec wyszlam od mojej przyjaciolki z domu i poszlam po babcie. w tym samym bloku mieszkal ten moj byly i sie z nim minelam, on chcial ze mna pogadac , ale ja tylko powiedzialam daj mi spokoj, w tym momecie jego znajomy jakos tak dizwnie z zainteresowaniem na mnie spojrzal.odwrocilam sie i poszlam. odwiozlam babcie do domu. po odiezieniu babci pojechalam do mojego meza na jakies podworko, siedzilismy tam na lawce , smialismy sie i zartowalismy. nagle na podworko wtargnol moj byly wraz z kolega, i usiadl za mna ,dokladnie za mna wiec odepchnelam sie od stolu tak aby lawka na ktorej siedzielismy sie przewrocila. on prawie usiadl ja sie oddalilam, trzymajac mojego meza na dystans bo wiem ze on by go uderzyl. w pewnej chwili kolega tego bylego chcial podejsc i chyba odciagnac mojego meza , ale ja go udezylam piescia w brzuch i odszedl. mialam wrazenie jakby ten byly chcial mnie odebrac od mojego meza i znow byc ze mna. wtedy sie obudzilam.

Strasznie dziwny sen i chaotyczny za co przepraszam, ale niestety. staralam opisac sytuaje tak jak bylo.

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc.

Śnił mi się dziś mój były chłopak. Zerwalismy w styczniu. On mieszka w innym kraju. Śniło mi się że patrzyłam w niebo i widziałam jak leci razem z bocianami! jeszcze jeden czy dwóch jakichś kolegów leciało z nim. To było dziwne. Bociany wylądowały i oni też. Później mialam wrazenie ze oni (chłopaki) próbują atakować te bociany... myślałam że jak moj byly chlopak wyląduje to bedzie na mnie zły albo bedzie mnie jakimis pretensjami obrzucał, ale nie byl. Patrzylismy sie na siebie i nic do siebie nie mowilismy to bylo wymowne milczenie ale bez zlosci, gniewu raczej z jakimś takim bólem, żalem... pół dnia o nim myslalam po tym snie:) a jakby bylo malo to najlepsze bylo popoludniem- dostlam od niego smsa: śniłaś mi się dzisiaj :)

no i co ja mam o tym mylec???:)

Proszę o interpretacje:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. wyjasnijcie mi taki sen : aktualnie spotykam się z pewnym facetem przy czym on szybko nic nie chce nic ale mi zaczelo zalezec i powiedzial ze poki co nie chce z nikim byc ale bylo jakies calowanie itd.. po tym sniło mi się ze moj byly do mnie wrocil i powiedzial ze strasznie mnie kocha i mielismy wziac slub.. ale ja bylam strasznie nie zdecydowana.. co to moze oznaczac. pomozcie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej :) pomóżcie proszę zinterpretować mój dzisiejszy sen.

otóż śniło mi się, że moje dwa zwierzaki (świnki morskie) zaczęły się strasznie awanturować, szamotać i gryźć. Ja je rozdzieliłam wzięłam jedną na ręce by sprawdzić czy nic jej nie jest, okazało się, że miała dziurę w brzuchu, zero wnętrzności, tak że było widać kręgosłup. Strasznie płakałam. Mój obecny chłopak powiedział, że trzeba jej skrócić cierpienie i zabić (dosłownie, że trzeba ją zabić i że nie będzie drogo). Wziął świnię i poszedł do weterynarza by ją uśpić, gdy wrócił z nią pojawiła się jego była dziewczyna. Moja współlokatorka powiedziała, że trzeba świniaka pochować z godnością, ja ciągle płakałam, więc powiedziała, że zrobi to za mnie. WW tym momencie do akcji wkroczyła była dziewczyna mojego chłopaka, przechwyciła zwierzę i wyrzuciła je na śmietnik z dzikim uśmiechem na twarzy, tak jak gdyby bardzo ją cieszyła cała sytuacja.

 

dodam, że w rzeczywistości była dziewczyna mojego obecnego faceta, była moją bardzo dobrą koleżanką. zerwali ze sobą, ona wyjechała, my się sparowaliśmy. po trzech miesiącach wróciła żywiąc do mnie wielką urazę. przez pewien czas miałam wielkie wyrzuty sumienia, obecnie nie jest już dla mnie ważna jej opinia.

jak powinnam rozumieć ten sen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniła mi się osoba, którą kocham. Ja jechałem samochodem z siostrą w pewnej miejscowości.Zatrzymałem się i wtedy zobaczyłem jak ona przybiegła do okna z jakimś facetem . na dodatek dopiero jak się obudziłem to stwierdziłem, że było to miejsce dawnego mojego zamieszkania, gdzie ona przyjechała tylko kilka razy ale nigdy nie byłą w tym miejscu. Co może to oznaczać? Chciałem zaznaczyć, iż moja miłośc nie ustała mimo rozstania kilkumiesięcznego i nie wierzę by z mojej strony oka kiedykolwiek ustała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatanio przyśnił mi sie mój były chłopak, nie jestem juz z nim od kilku lat a był moją pierwsza miłością i z pewnych źródel wiem że byliśmy w związku karmicznym.

Sen wygladał tak: Stałam pod moim domem wsród znajomych, wtedy zobaczyłam jego. Szedł w naszą stronę i przywitała sie z każdym pokolei. Myslałam że mnie pominie bo tylko spojrzała się tak poważnie na mnie bez cienie radości ale na sam koniec podszedł do mnie i pocałowł mnie w policzek. Ja zaś nieśmiło oddałam mu pocalunek w usta a poźniej się przytuliłam do niego i zaczęłam płakać. W jego ramionach czułam sie tak jakos błogo i poczułam sie tak jakbym dopiero teraz mogła sie wypłakać w jego ramionach po rozstaniu ( ale po rozstaniu z nim bardzo dużo płakałam). On mnie mocno tulił i powiedział do mnie takie słowa: Teraz już będzie dobrze.

Dziwne bo mam wrażenie zę juz dawno pogodziła sie ze strata jego, bardzo rzadko o nim myślę ale może jakas silna więż pozostała. Od dawna mam tez już innego mężczyznę.Może to do niego się odnosi ten sen?

 

Może ktoś zna sie lepiej na snach i może mi pomóc zinterpretować.

Podrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy śnił mi się chłopak, któremu tydzień temu "wyznałam" miłość, lecz on raczej nic takiego do mnie nie czuje, bo nie porusza tematu...

 

Śniło mi się, że była wycieczka, na której była cała nasza grupa taneczna, w tym ja i ON. Wszyscy siedzieliśmy w jakiejś drewnianej, dziwnej chatce, ON jakby na przeciwko mnie, nie widziałam nikogo poza NIM, centralnie patrzyłam tylko na NIEGO. Powiedziałam MU "cześć", lecz wydawało mi się, że ON nie odpowiedział, dlatego spytałam "nie odpowiesz mi na "cześć"?" a ON powiedział, że sam powiedział mi "cześć", ale ja nie odpowiedziałam. Patrzyliśmy na siebie, po czym ON zaczął płakać... Patrzył na mnie, a łzy ściekały MU po policzkach.

Później wszyscy poszliśmy do domu mojej cioci (WTF?!), ona oprowadziła nas po swoim domu, poszliśmy na WIEEEELKI przystanek autobusowy, ale nie mogłam GO znaleźć. Dopiero po paru minutach szukania odnalazłam GO, siedział gdzieś na końcu ławki.

 

i mama mnie obudziła. proszę o interpretację mojego snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest coś co was dzieli. Jest między wami jakaś bariera. Nie potraficie się odnaleźć, mimo że stoicie jakby obok siebie. Być może tą barierą jest ktoś. Jakaś jego eks. < A może on ma już dziewczynę ? > To że na Ciebie patrzył i "łzy ściekały mu po policzkach", wg mnie świadczy o tym że nie wie co ma zrobić z tą sytuacją i z Tobą. No niewiem jestem tu nowa, niech ktoś inny się jeszcze wypowie. ; ) A jeśli mogę spytać to ile masz lat ? ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nigdy nie miał dziewczyny i aktualnie też jej nie ma. Wydaje mi się, że byliśmy i chyba nadal jesteśmy bardzo blisko - tak jak pisałaś. Naprawdę nie wiem, co się dzieje. Wczoraj pisaliśmy razem już normalnie, co prawda to ja zaczęłam, ale on się chętnie włączył do rozmowy i jakoś tak pociągnęło się przez godzinkę. Być może, że nie wie co ma zrobić, ale wydaje mi się, że poprzez milczenie chce powiedzieć, że po prostu nie jest gotów lub nie chce. Nie wiem, co on myśli o tej całej sytuacji.

Pozdrawiam i czekam na kolejne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Otóż ostatnio śnią mi się sny ale to tak jakbym jakiś serial oglądała... co noc tak jakby nowy odcinek... ale zacznę od początku... Ok roku temu miałam wspaniałego przyjaciela. a pól roku temu powiedział mi że się we mnie zakochał i że nie może patrzeć jak ja marnuje się przy swoim obecnym chłopaku z którym jestem już ponad 4 lata. jak mi to powiedział zerwaliśmy kontakty tzn ja zerwałam bo nie chciałam narazić mojego związku.. dobra kilka razy pocałowaliśmy się (w usta ale bez zbędnych rzeczy) zwykły cmok. a teraz do sedna sprawy... tak jak wspomniałam nawiedza mnie (powiedzmy że X (to ten przyjaciel)) w snach od tygodnia... znajdujemy się oboje w szpitalu... nie wiem czy on też tam jest czy tylko przychodzi w odwiedziny. w każdym razie ja tam jestem i leczę jakieś załamanie psychiczne po zerwaniu z moim obecnym. on jak zobaczył że tam ja jestem to zaczął mnie odwiedzać. opowiadał mi że próbował z kilkoma dziewczynami ale mu nie wychodzi że nadal kocha mnie..a ja czuje się jak księżniczka przy nim( zresztą zawsze tak było) i w tym śnie zaczęliśmy się wymykać z tego oddziału w szpitalu chodziliśmy na spacery, potrafiliśmy pół dnia na ławce przesiedzieć i rozmawiać, całowaliśmy się przytulaliśmy się itd... ale dzisiaj w nocy śniło mi się że lekarze zobaczyli że ja odżyłam i zaproponowali mi powrót do domu... X po mnie przyjechał zawiózł mnie do domu a że nikogo tam nie było to kochaliśmy się... i to bardzo długo... BARDZO... wieczorem jak wrócili rodzice moi X mi się oświadczył... nawet nie wiem co odpowiedziałam bo się obudziłam w tym momencie.... jejku ja nie wiem co to może być... czy możliwe że ja zakochałam się w X i teraz mi go brakuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

snil mi sie byly chlopak z ktorym sie rozstalam 4 lata temu i chcial domnie wrucic ale obecnie jestem z innym chlopakiem z ktorym jestem 2 lata.co to znaczy ze w snili mi sie obydwaj chlopacy na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem dzisiejszej nocy sen o tym jak wróciła do mnie dziewczyna która mówi ze mnie nie kocha. Spotkaliśmy się na parkingu a Ona rzuciła mi się w ramiona i powiedziała że tęskni za mną i że mnie kocha. W rzeczywistości Ona mówiła że już mnie nie kocha i że nie tęskni jak kiedyś... prosze o interpretację tego snu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śnił Mi się dzisiaj mój były chłopak z którym nie jestem już od ponad pół roku byłam w Nim zakochana i wydaje Mi się że dalej coś do Niego czuje, jakby chciał wrócić to zrobiłabym to od razu . Śniło Mi się że byliśmy u Mnie w pokoju jak za dawnych czasów całowaliśmy się i wgl, ale Ja musiałam gdzieś pojechać na chwilę i zostawiłam go w tym pokoju, jak już wracałam zadzwoniłam do mojej mamy czy On jeszcze jest ale mama Mi powiedziała że poszedł gdzieś do baru z moim bratem i szwagrem. I potem się obudziłam. Wgl tego nie rozumiem, nie wiem czemu nie zadzwoniłam od razu do Niego tylko cały czas do innych osób pytając się o Niego. Jak z Nim byłam w tym śnie to czułam się najszczęśliwszą dziewczyną pod słońcem. O co mogło chodzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Nie jestem ze swoją byłą dziewczyną jakieś 4 miesiące i nie ma szansy powrotu. Dzisiaj miałem sen, że chodze z nią po płytkiej wodzie w morzu w odległości około drugiej mielizny (na polskich plażach). Woda ta była bardzo spokojna, kojąca i przyjemna oraz miała kolor lazurowy. Co to może oznaczać? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja mam inaczej ponieważ mi śni sie co noc ten sam chłopak i nigdy nie mogę w tym śnie z nim porozmawiać.

Oto jeden sen:

W moim domu odbywała się impreza mi zalezało żeby on przyszedł i się pojawił ale nie rozmawialismy ze soba ani słowa nie zamieniliśmy, i tak podczs każdego snu (gdy śnie o nim)

a ŚNIĘ tylko o NIM.

Podkreślam że w realu bardzo dobrze ię znamy lecz narazie ze sobą nie jesteśmy i ja za nim tęsknie. Od 7 miesięcy kocham go nad życie.!.

Złości mnie że nie chce być ze mną już teraz. Mam pewność że nie spotyka sie ż innymi i wydaje mi sie ze mu na mnie zalezy bo jest o mnie zazdrosny.(piszę to żeby ktoś mogł mi lepiej wyjaśnić moje conocne sny)

z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem dziś sen. Śniła mi się była dziewczyna, z którą nie mam kontaktu od kilku miesięcy. Rozstaliśmy się w lutym br. Od tego czasu ona nie odzywała się do mnie a byliśmy razem 3 lata.Karty Tarota wskazywały kilka razy że jest jeszcze szansa że będziemy razem. Jednak ona nie jest zwolenniczką formalnych związków zwłaszcza ślubu oraz boi się bólu porodu.

Natomiast w tym śnie śniło mi się, ze spotkaliśmy się przypadkiem w jakimś sklepie centrum handlowym. Na początku była krótka rozmowa. Potem ona powiedziała mi, żebym dał sobie spokój z nią i myśleniem o niej bo ona właśnie przygotowuje się do ślubu. Trochę mnie to załamało. Ale po chwili nalegała na długą rozmowę . A że były jej koleżanki kazała mi poczekać i gdzieś wieczorową porą poszliśmy w jakimś mieście bo chciała że mną porozmawiać, dowiedzieć się co u mnie słychać, jak mi się wiedzie. I tak jak już byliśmy sami szliśmy jakąś uliczką i non stop rozmawialiśmy. Ale nagle się obudziłem i nie wiem co było dalej.

Co może oznaczać ten sen? Czy to że naprawdę mam sobie ją odpuścić, że jest to sygnał, że naprawdę kogoś ma i żebym sobie nie zaprzątał nią głowy? Czy może coś odwrotnego. Że tęskni i faktycznie byłem dla niej najlepszym facetem.

Proszę o interpretację, co myśleć o tym śnie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

Piszę na gorąco. Dzisiejszej nocy śnił mi sie mój były chłopak..(nie jestesmy ze sobą 4 miesiące ale nie ukrywam ze tęsknie za nim,lecz snił mi sie po raz pierwszy od... dłuższego czasu i to tak realistycznie!)

Sniło mi się że chcial porozmawiać zobaczyłam się z nim a on chwycił mnie w tali przyciągnął do siebie mocno trzymając zaczął mnie namiętnie całować.. na początku chciałam się wyrwać ale nie chciałam..dziwne uczucie

tak jakby chciałabym mu pokazać że nie może tak robić ale z drugiej strony bardzo tego chciałam. Stał więc tak i mnie całował a ja byłam zatracona w tych jego pocałunkach.

Dziś się obudziłam i nie powiem małe rozczarowanie bo zdałam sobie sprawę że to nie bylo naprawdę .

I teraz nurtuje mnie pytanie co to może znaczyć?

Dodam jeszcze ze w senniku sprawdziłam hasło pocałunek

i tam jest napisane że calować kogoś to znaczy ze czekają mnie kłoptoty przez fałszywe osoby..

a bycie całowanym oznacza długie rozstanie z ukochana osoba..

I teraz już sama nie wiem..:(

Edytowane przez Neri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neri tylko nie sennik... Proszę... ;)

 

A co do snu; piszesz, że nadal za nim tęsknisz, że budząc się byłaś rozczarowana, że to tylko sen co oznacza, ze podświadomie chcesz by ten sen stał się rzeczywistością...

Jest on wynikiem właśnie Twoich podświadomych pragnień i potrzeb, które poprzez sen są częściowo zaspokajane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnił mi się mój były partner, z którym nie jestem już kilka lat ( sen powtarza mi się co jakiś czas w różnych wersjach). Przechodzę przez ulicę koło mojego bloku i idzie ze mną dwóch jakiś mężczyzn, znałam ich. Spoglądam na okna z obawą, żeby nikt z sąsiadów mnie nie widział, bo przecież jestem w związku z obecnym partnerem. Wchodzimy do klatki schodowej i idziemy do moich drzwi. Wkładam klucz do zamka ( parter) patrze się, a przez drzwi wejściowe do bloku wchodzi mój były partner. Mam przerażenie w oczach i mówię: Nie, tylko nie to! I wyciągam rękę, na znak stopu. Po czym on podchodzi, rzucamy się sobie mocno w ramiona i on bardzo mocno mnie tuli. Jego twarz widziałam bardzo dobrze.

Napiszcie proszę, o co chodzi w tych snach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Śniła mi się była dziewczyna. Tylko nie była taka ładna jak jest. Jej nos przypomina nos świni te dziurki były kwadratowe mówiła mi że coś ją boli w buzi, a ja tak jak by dałem jej buziaka. I się obudziłem, co to może znaczyć, z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej czy może z was wie co oznacza sen: śniła mi się moja dawna miłość, siedzielismy i rozmwaialiśmy spytałam go czy tęski za mną mówił że tak, gdy spytałam czy będziemy razem powiedział może kiedyś, nie wiem czemu o nim śnie i co to znaczy?może wy wiecie, dodam że nigdy nie powiedział mi ze mnie kocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Bardzo prosze o interpetacje.

Sniło mi sie ze byłam na jakiejs gali z moim bylym chlopakiem (w snie bylismy para)Przytulalam sie do niego i glaskalam po rece no co on mnie okrzyczał.

W snie nie moglam chodzić, potykalam sie o wlasne nogi, wywracalam miałam jakies dziwne te nogi jakby miekkie nie stabilne.

To z nogami sni mi sie nie pierwszy raz.

Co to może oznaczać

Prosze o interpetacja

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może oznaczać jak mojej mamie przyśnił się mój były chłopak..Tzn widziała go jak przepraszał mnie za wszystko co mi uczynił i prosił o kolejną szansę...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się śniło, że mój były chłopak obejmuje mnie i we śnie jesteśmy razem. To już drugi sen z nim w dość krótkim czasie. Dodam, że nie widzieliśmy się jakieś 3 lata, a byliśmy ze sobą naprawdę krótko. Czy ktoś może wie co może to oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam:) dzisiejszej nocy śnił mi sie moj byly chlopak z ktorym nie jestem juz 2 tygodnie... śniło mi sie że siedzielsmy koło siebie on mnie przytulil i pocalowal i ylismy szczesliwi.... co to może oznaczac... tak bardzo go kocham:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc i zinterpretować mój sen? Z góry serdecznie dziękuję...

 

Więc śniłam o mężczyźnie, o którym w ostatnim czasie nie mogę przestać myśleć.

Byliśmy w szkole(gdzie oboje pracujemy)....ja byłam chyba w klasie/na korytarzu i nagle go zobaczyłam. Wydaje mi się, że on mnie nie widział. Schodził po schodach, ubrany w garnitur, który na co dzień nosi, rzuciły mi się w oczy jego bose, dość duże stopy i obrączka na palcu( w realu nie nosi). Pamiętam, że byłam bardzo zdziwiona, bo jeszcze wczoraj jej nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI natomiast śnił się były chłopak, byliśmy w sali po zakończeniu lekcji. Siedzieliśmy i rozmawialiśmy, na początku siedziałam do niego tyłem i go ignorowałam. Po jakimś czasie zaczeliśmy się wygłupiać, łaskotać, śmiać a pożniej całować i zabawiać na ławce. Po wszystkim pojechał a ja zostałam sama w sali. Co może oznaczac tego typu sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, bardzo mnie zastanawia mój dzisiejszy sen, raczej nie pamiętam co mi się śniło albo nie zwracam na to uwagi ale ten sen nie daje mi spokoju, cały dzień nie potrafię myśleć o niczym innym.

Śnił mi się mój przyjaciel, kilka lat temu byliśmy parą bardzo zakochaną ale nasze drogi się rozeszły, ze względu na nasze szkoły i brak kontaktu. Teraz ja wychodzę za mąż a on jest już prawie księdzem, niedawno wyjechał do Włoch i tam przygotowuje się do święceń, mimo to jesteśmy przyjaciółmi, jak od początku naszej znajomości rozumiemy się bez słów, możemy o wszystkim rozmawiać i wzajemnie bardzo dużo dla siebie znaczymy chociaż nasze drogi życia są zupełnie odmienne i zaplanowane,

W moim śnie pojechałam do niego do Włoch, włamałam się do jego mieszkania chociaż nie miały tam wstępu kobiety i czkałam na niego aż zobaczył mnie jakiś ksiądz, ja wtedy powiedziałam że muszę z kimś porozmawiać że już nie daję rady i wtedy wszedł On a ja zaczęłam uciekać, spadać ze schodów byle by uciec ale on mnie dogonił jak już byłam na zewnątrz i mocno przytulił, ja zaczęłam płakać, on przykrył mnie kurtką a ja zasnęłam w jego ramionach, wiem że jeszcze tam na niego krzyczeli że nie wolno mu ze mną być ani ze mną rozmawiać ale on i tak został przy mnie. I tak się skończył mój sen.

Pomóżcie mi to jakoś zinterpretować bo nie wiem dlaczego mogło mi się to śnić... Jestem naprawdę w szoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Dziś snił mi sie mój były

a mianowicie z moim obecnym chłopakiem bylismy w domu mojego byłego.

siedzieliśmy z jego rodziną jak by nigdy nic rozmawialismy przy jednym stole.

czasem mój obecny chłopak jakby znikał i były wtedy był gdzieś koło mnie przytulił mnie nawet ze dwa razy.

sne był jak by w kawałkach nie bardzo składny. nie wiele rozumiem z niego.

prosze o jakąś pomoc w zrozumieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a mi sie śnił zeszlej nocy mój były chlopak że niby wrocił do mnie, ale spotyka sie ze swoja jeszcze poprzednia dziewczyna w ktorej jest zakochany. bardzo czesto mi sie sni nie wiem co to moze znaczyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisij w nocy śnił mi sie mój były chłopak który ze mna zerwał a teraz dziwnie sie zachowuje, (np.przychodzi do mnie do pracy do pubu i siedzi z kolegami) i wszyscy mi mówia(szczególnie jego znajomi) ze on mnie dalej Kocha i chce ze mna byc ale nie wie jak to zrobic, ze mu niby głupio.

ale wracajac do snu. snił mi sie własnie on jak bylismy gdzieś razem nie wiem dokłądnie gdzie to było. i Była jakas okazja(chyba moje urodziny) i w pewnym momencie byłąm na niego zła (ale nie mam pojecia o co) i on wział mnie i dał mi taki wielki prezent i chyba 3 bukiety kwiatów. przyniesli je jego koledzy. byłam bardzo zdziwiona i szczesliwa pocałowałam go. a potem on mi pomógł zaniesc to wszystko do domu. i wtedy sie obudziałm.

 

co to miało oznaczac?

prosze o Pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj.Śmierć-to koniec pewnego etapu, początek czegoś innego. Wydaje mi się że w waszym związku nadejdą pewne zmiany, na które nie będziesz miała żadnego wpływu.

Podcinanie żył-wydaje mi się że w tej całej sytuacji będzie ci towarzyszyło straszne uczucie gniewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę o interpretacje mojego snu. Otóż bardzo często śni mi sie mój były chłopak, nie dziwiło by mnie to aż tak ale te sny jak dla mnie nie są normalne. Zazwyczaj jest on w tym śnie oddalony ode mnie, przypatruje sie mi z daleka nie rozmawiam z nim ale czasem on mnie chce ze mna porozmawiać ale ja się odwracam i odchodze. Czasem mam jakby mały lęk do niego. Dodam że nie widziałam go od dłuższego czasu.

Jeżeli ktoś odpowie mi na tą wiadomość bardzo będe wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minęły już prawie dwa lata odkąd zerwałam z Robertem. Jakiś miesiąc temu miałam sen erotyczny z jego udziałem, był bardzo przyjemny i o dziwo nie cały tydzień po tym śnie spotkałam go na mieście, oboje się zatrzymaliśmy przywitaliśmy i powiedział, że dawno mnie nie widział, porozmawialiśmy chwilę dałam mu swój numer telefonu, bo zniknęły mu wszystkie kontakty z karty. Zadzwonił do mnie tego samego dnia wieczorem chciał się spotkać, lecz niestety tego wieczoru nie było to możliwe, powiedział że zadzwoni za dwa dni, nie zadzwonił i jak dotąd nie odezwał się.

Dzisiaj miałam kolejny sen z jego udziałem, już nie erotyczny. Śniło mi się, że spotkałam go na mieście, nic nie wmówił trzymał moją prawą rękę i zostawił na niej wytatuowaną niebieską różę i na końcu pod tatuażem się podpisał z taką agresją i żalem mówiąc "szkoda, że tak po prostu mnie zostawiłaś" i poszedł sobie. Później we śnie ukradłam z jego domu jakieś stare drewniane biurko, postawiłam je u siebie w pokoju mimo, że wcale nie pasowało, on przyszedł do mnie i zobaczył swoje biurko ja byłam słodka aby się nie gniewał, że je zabrałam. Poszedł do mojej łazienki i nie było w niej nie wiem czemu muszli klozetowej, wówczas zawołałam rodziców aby ich o to zapytać okazało się, że wymieniali jakieś uszczelki. Akcja snu się nagle zmieniła, byłam z moją mamą w sklepie i kupowałyśmy dla mnie suknię ślubną długo nie wybierałyśmy, nie był to salon z sukniami ślubnymi wzięłyśmy najprostszą długą białą suknię, z cienkiego gładkiego materiału i postanowiłyśmy, że przyozdobimy ją dodatkami. Kiedy wracałyśmy ze sklepu widziałyśmy jak jedzie nasz autobus powiedziałam mamie, że nie biegniemy do niego bo się zabiję idąc w swoich ślubnych butach na obcasie. Bardzo chciałam na swoim ślubie wyglądać jak najpiękniej aby wszyscy mi zazdrościli. Nie wiem czemu, ale nie wiem z kim miałam brać dokładnie, ale to były chyba przygotowania do ślubu z tym moim byłym chłopakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze Was bardzo o interpretacje mojego snu. Sa trzy odslony, spotykam w nich chlopaka z ktorym kiedys bylam mocno zwiazana, ale mnie zranil. Minelo juz sporo czasu od tego wydarzenia i ni stad ni zowad w przeciagu ostatnich dwoch tygodni mialam 3 sny, w pierwszym z nich ON mnie szukal, ja stalam posrodku sali calej w boazerii i chowalam twarz w dloniach, wlosy mialam rozpuszczone i mnie zaslanialy i opadaly na twarz, ON mnie wolal, szukal a ja udawalam ze mnie nie ma i nie chcialam zeby mnie znalazl. W koncu znalazl, dotykal mnie po szyi reka i wplotl mi reke we wlosy mowiac ze bardzo kocha swoja obecna dziewczyne, ja sie zaczelam plakac kiedy wplatal mi reke we wlosy i se sie skonczyl. Caly czas stalam plecami do niego z twarza ukryta w dloniach. Drugi sen: bylam na jakiejs imprezie i stalam w szatni-pokrytej cala boazeria, stalam na srodku w tej samej pozcji, w twarza w dloniach, odwrocona plecmi a ON mnie szukal, w koncu znalazl mimo ze nie chcialam, mowil do mnie ze szuka mnie bo chce porozmawiac, a ja caly czas bylam w tej pozycji odwrocona plecami. Po tych snach go spotkalam. Wczoraj mialam sen ze stoje wsali bialej i w tej samej pozycji, twarz ukryta w dloniach, odwrocona plecami byleby mnie nie zauwazyl, a on przychodzi, podchodzi i zaczyna do mnie mowic, ze nie moze zapomniec moich oczu, po czym stara sie popatrzec mi w twarz, a ja ciagle ucieam w bok odwracajac sie plecami i chowajac twarz w dloniach, on jest nieustepliwy i w koncu jest szybszy niz ja, caluje mnie, ja sie wyrywam i znow chowam a on mowi ze mnie kocha i chce wrocic. Co to oznacza? Chodzi mi glownie o moja postawe w tych snach? Ogolnie jestem osoba ktora bardzp czesto ma sny, bardzo bogate w szczegoly i nawet czasem moja sny wystepuja w czesciach, i sa ich kontynuacje innej nocy. Uff przepraszam, rozpisalam sie, mam nadzieje ze ktos odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja również bardzo proszę o interpretację mojego snu otóż śnił mi się mój były chlopak - nie będę kłamać że o nim nie myśle bo caly czas to robię, tęsknie, płacze i tak w kólko boje się że to się nigdy nie skończy :( a śniło mi się że byłam u niego pod domem gdzie kiedys razem mieszkaliśmy bałam się podejść jego rodzice gdy mnie zobaczyli kazali mi stamtąd jak najszybciej zniknąć a kontem oka widziałam mojego byłego wchodzącego do domu ktory nawet mnie nie zauważył a raczej udawal że mnie nie widzi ( nasz związek był bardzo burzliwy on cierpiał i ja też cierpiałam dlatego tez jego rodzice nie chcieli bym się z nim widziała :( on ma teraz nową dziewczyne a podobno już nawet narzeczoną a ja dalej nic nie moge sie zakochac :( nie zwracam na nikogo uwagi :( jakies dwa miesiace temu pisal ze nadal mnie koccha ze chcialby cofnac czas ze przeprasza za to co mi zrobil a jego obecna to nie milosc tylko rozsadek bo to ja bylam jego prawdziwa miloscia:() widzialam tam tez mojego psa ktorego wolalalm ale on nie podchodzil nie poznawal mnie bardzo mnie to wszytko bolalo w koncu zaczęłam płakać i szłam taką "piaskową drogą" w kierunku drogi a kiedy na nia wyszlam to chyba potrącił mnie samochód pisze chyba bo wtedy już byłam na wpól we śnie i chyba sama sobie to dodałam - wymyśliłam tak zeby juz nie czuc nie pamietac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tytułem wstępu: jestem trochę na zakręcie życiowym. przyjaźnię się z jednym facetem, w innym jestem bezgranicznie zakochana, lecz również ignorowana z nieznanych mi przyczyn, a jeszcze inny mnie prześladuje - jednym słowem - istny serial brazylijski

 

ad rem: śnił mi się mój były chłopak. wyglądał tak samo jak w momencie kiedy się z nim rozstawałam. był dla mnie bardzo miły, jak nie on, próbował mnie do siebie przytulać, ale ja go odpychałam i zupełnie nie chciałam tego. do tego wszystkiego próbował mi założyć na palec pierścionek, który mu oddałam podczas rozstania (dodam, że prze pewien czas po rozstaniu ciągle mówił, ze ma coś co do mnie należy i chce mi to bardzo oddać, jednak nigdy tego nie zrobił), ale ja się upierałam, że go nie chce i tak w kółko. więcej snu nie pamiętam, tylko to było charakterystyczne

 

dodam że z byłym nie jestem od ponad roku, od bardzo dłuższego czasu nie mam z nim zupełnie kontaktu. przed snem myślałam o tym, w którym jestem zakochana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, śniła mi się moja była dziewczyna( z którą nie jestem już od 9 miesiecy, natomiast wciąż kocham ją platonicznie). Zostałem zaproszony przez nią na ślub. Pojawiłem się na nim ubrany w czarny garnitur, kościół był ogromny oraz pełen ludzi. Usiedliśmy pod lewą ścianą kościoła w ławkach przy konfesjonale, bokiem do ołtarza. Moja była partnerka nie była ubrana stosownie do okazji co wydało mi się dziwne, miała na sobie krótkie obcisłe białe spodenki, obcisłą białą koszulkę, jasny żakiecik oraz jasne rajstopy. W pewnym momencie chciałem ją objąć (stwierdziłem, że mi wolno skoro sama mnie zaprosiła) ale odrzuciła moją rękę, więc chciałem ja chwycić za dłoń, ale również ja odrzuciła, była na mnie bardzo obrażona, z resztą bez humoru wydawała się od samego początku. W tym momencie obok mnie usiadł nieznajomy facet, ubrany w czarny garnitur chyba mówił coś na temat ślubu, czułem, ze jest nami zainteresowany. Ja czując sie wykorzystany przez moją byłą, opuściłem bez słowa kościół, było jasno i ciepło, wkrótce przed kościół wyszła moja była partnerka i zaczęliśmy się kłócić, miałem do niej żal, że mnie wykorzystała. w pewnym momencie uderzyłem ją i zostawiłem płaczącą. Obudziłem się i miałem duże wyrzuty sumienia, że tak to rozegrałem i dałem się ponieść emocjom.

PS. nie widziałem czyj to ślub, nie widziałem księdza, ani ołtarza. Postanowiłem opisać ten sen, ponieważ czytałem, że sny o ślubie zwiastują śmierć bliskiej osoby, jestem ciekaw czy tak jest w tym przypadku, gdzie motywem przewodnim była relacja z moją była partnerką, poza tym był to sen bardzo nacechowany emocjonalnie. Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy śniło mi się, że po roku bez żadnego kontaktu zadzwonił do mnie mój były zapraszajac mnie na wesele. Chwile pozniej podjechal samochodem pod moj blok, wszedl do domu i oznajmil mi, ze owe wesele jest w Nowym Jorku i udamy sie samochodem do Lublina a stamtad 7 godzin pociagiem do Nowego Jorku. Po drodze pojechalismy do kosciola na msze, gdzie byli wszyscy moi znajomi. Postanowilismy pojsc do spowiedzi a w konfesjonale przy duzym stole siedzial ksiadz, trzech chłopaków i mója milosc z gimnazjum, wobec tego ja kategorycznie odmowilam spowiedzi. Wyszlismy z kosciola, zatrzymalismy sie gdzies na noc. Pozniej na jego komorke zadzwonil moj znajomy z Anglii, telefon odebralam ja. Znajomy oznajmil, ze z rodzina jest juz w pensjonacie w Nowym Jorku i czekaja na nas. Nastepnie rozmawialam ze swoja mama, ktora rowniez o dziwo wybierala sie na to wesele, jednak Ona - samolotem. Przez cały sen ten owy były chłopak, zachowywal sie jak on i byl nim, jednak z wygladu przypominal mojego obecnego przyszlego meza. Co ten sen moze oznaczac?

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, sniło mi się że czekałam z mamą na autobus który się spóźniał. no i tak czekałyśmy czekałyśmy, aż tu nagle podjechał mój były z dziewczyną i zaparkowali na przystanku i jak gdyby nic poszli sobie do sklepu, pobiegłam za nimi żeby przestawili ten samochód bo autobus nie bedzie miał gdzie zaparokować, ale nie znalazłam ich w sklepie bo (chyba) przede mną uciekali. Po chwili wyszłam ze sklepu i udałam się na przystanek ale nie było już na nim ich samochodu... Czy ktoś wie co może oznaczać ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Prosiłabym o przetłumaczenie snu.

 

Na szkolnym korytarzu spotkałam 'przypadkiem' byłego chłopaka. Długo rozmawialiśmy o tym, co było i innych pierdołach. Następnie on oddał mi moją niebieską bluzę (bardzo ją lubiłam), którą zgubiłam podczas jak byliśmy parą. Okazało się, że przez cały czas (od naszego rozstania minął rok) miał tą bluzę u siebie i nie wiedzieć czemu nie oddał mi jej. Sen był bardzo realistyczny. Btw nigdy nie miałam niebieskiej bluzy. Proszę o pomoc bo sama nie wiem co to wszystko może oznaczać. Wiem, że on ma teraz jakieś problemy ale nie wiem czy to ma związek ze snem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym o interpretacje mojego snu.

 

Śniło mi się spotkanie z moją byłą dziewczyną, którą naprawdę kocham tak samo jak 6 lat temu. Do sedna. W tym śnie udział brali jej kochani rodzice z którymi się kłóciłem.

Chciałbym znać interpretacje tego snu ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatniej nocy przyśnił mi się ciekawy sen. A mianowicie:

Siedziałam przy stole z moim byłym chłopakiem, gdzieś w centrum Krakowa. Koło dworca.W pewnym momencie dosiadła się pewna kobieta z propozycjami kupna jakiś rzeczy. Nagle zobaczyła mój portfel, który leżał na stole. Wzięła go. Zareagowałam natychmiastowo, tak jaki mój były. On ją trzymał za rękę, a ja wyrywałam jej moją własność. Ale nagle patrzę, mój eks wręcza jej dwieście złotych. Pytam się go, co robi. On pokazuje mi, że z siatki cz z torebki tej pani wystaje zielony portfel. Kobieta zafascynowana banknotami nie zauważa jak mój były chłopak wyciąga jej ten portfel. Gry zorientowała się, że go nie ma, mój eks porwał jej te 200 zł i zaczął uciekać. Oczywiście ja razem z nim. Ta pani pobiegła za nami, krzycząc - policja, złodzieje.! Niestety mój były znów zostawił mnie. Dał portfel i zwiał, zostawiając mnie samą z problemem. Na szczęście nie wiadomo w jaki sposób, znalazłam się w domu.

Pamiętam, że obiecałam mamie pomóc przy imieninach. Miałam zrobić sałatkę. Gdy parowar działał, ja zaczęłam przeglądać ten portfel. Był cały zielony, taki oliwkowy. Zniszczony. Gdy go otworzyłam ujrzałam stary przedwojenny dokument tożsamości jakiejś kobiety. Miała na imię, bodajże - Maria. Pieniędzy w nim nie było, może jakieś drobne. Moją uwagę przykuł tylko ten stary, zżółknięty dokument. Postanowiłam oddać ten portfel na policję, że niby go znalazłam, ale niestety się obudziłam. Proszę, pomóżcie mi go zinterpretować. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyśnił mi się mój były chłopak, że przyjechał pod mój rodzinny dom. Wyszłam do niego, powiedział że mnie kocha i chciał mnie przytulic, odepchnęłam go a on wrócił się do swojego samochodu i przyniósł mi małe dziecko, wtedy zaczęłam krzyczeć "wynocha" i z płaczem odszedł, a ja podeszłam pod dom a na ławce siedział chłopak przy którym czułam się bezpiecznie.

 

Czy może ktoś zinterpretować mój sen?? Proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tomek z nami nie mieszka. Ja usypiałam syna Alexa w pokoiku. On nie chciał zasnąć więc wstał - jak otworzył drzwi to zobaczyliśmy Tomka (mój były konkubin), Jacka (jego brata) pijanych i moje dzieci. Poszłam do łazienki, a tam zamknięte jakieś dzieci bawiły się i śmiały, dwójka wydrapała dziurę w drzwiach od łazienki i machała rękami przez nią na przedpokój. Potem wpadła Jola (matka chrzestna mojej 2dzieci) ze swoimi dziećmi, że zadzwoniła na policje, bo coś zrobiła swojemu mężowi, a teraz 4-ka jego wielkich braci ją ściga. Przyszli do mnie do domu ją szukać, twarze mieli poobijane,oni duzi, grubi i wściekli. Ale się ich pozbyliśmy. Przyjechała policja i też pojechali. Tomek na ławkę pordzewiałą siekierę jakby oni wrócili. Jola poszła spać z dziećmi do pokoiku. Tomek zaniósł do pokoiku drugi telewizor żeby Ona mogła obejrzeć bajki, ale tak położył, że spadł i się rozbił. Ja zaczęłam krzyczeć - on poszedł rozwalić specjalnie drugi. Wszyscy stali cicho tylko mój syn Fabian prosił żeby przestał. Tomek wtedy chwycił go i rzucił nim przez cały pokój o ścianę. Fabianek wtedy osunął się nieprzytomny po deskach. a chwyciłam go za rękę chciałam postawić na nogi. On jednak był nieprzytomny i miał krew z tyłu głowy. Reszta dzieci stała przerażona pod ścianą cicho. Wtedy uświadomiłam sobie, że mój syn ma rację, że jego ojciec rzucał nim o ścianę i się nad nim znęcał. Ja wyszłam z najmłodszym synem Alexem zadzwonić po policję.

Piszę, bo bardzo mnie to niepokoi. Ten sen piszę w pierwszej osobie, bo moja mama mnie prosiła. Jakby były niejasności to odpowiem na pytania, pozdrawiam.

Edytowane przez Astra Black
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jeszcze ktoś jest na tym forum i odpowie mi na pytanie.

 

śnił mi się seks z byłą dziewczyną, która znaczyła dla mnie wiele i którą bardzo kochałem. to był dziwny sen. miałem świadomość, że jest teraz z osobą, z którą była po mnie. niby nic między nami się nie działo, a jednak dochodziło do pocałunków, jakby były naturalne, chociaż ja miałem poczucie, że zaraz wróci ktoś albo ona pójdzie. a jednak doszło między nami do seksu. nie rozmawialiśmy o uczuciach, ani o powrocie. dosłownie o głupotach. potem ona musiała iść.

 

chciałbym wiedzieć co to znaczy. staram się jakoś zapomnieć o mojej ex, ale dość często pojawia się w moich snach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego śnił mi się dzisiaj mój były?

śniło mi się że byliśy w szkole i on mnie zawołał i poszliśmy gdzieś gdzie nie było ludzi i mnie zaczął przepraszać.. a ja go pocałowałam ...

 

czy ten sen coś znaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy, ale od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju własnie ten sen więc dlatego zgłaszam się o pomoc w wyjaśnieniu.

Jakiś miesiąc temu moja kobieta zerwała zaręczyny, i od jakiegoś czasu w sumie od niedawna śni mi się że jestem z nią w cyrku, zazwyczaj kończy się ten sen tak że jak przez mgłę przelatują mi przed oczami

zdjęcia na których moja była narzeczona jest widoczna z z mężczyzną z którym się całuje lub "zabawia" w negliżu.

Jest to dla mnie bardzo dziwne bo sen zawsze zaczyna się właśnie w cyrku, gdzie spacerujemy miedzy namiotami i rozmawiamy o naszym byłym związku.

To że ona mi się śni to mnie wcale nie dziwi ale czemy cyrk ? i czemu te zdjęcia na koniec ? nic z tego nie rozumiem dlatego proszę bardzo o pomoc.

 

Z góry bardzo dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... może więc podświadomie myślisz, ze Ona Cię zostawiła dla innego mężczyzny więc stąd te zdjęcia. Prawdopodobnie Ty jeszcze coś do Niej czujesz. Cyrk to skomplikowana sytuacja w której jeszcze się gubisz, nie możesz dojść do siebie po tym wszystkim. Dręczy Cię to. Czas leczy rany.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a mnie przyśniło się ostatnio, że mój chłopak długo nie wracał do domu z pracy, bardzo się o niego martwiłam więc wyszłam po niego. Kiedy szłam drogą zaatakował mnie jakiś facet i ukradł mi torebkę. Kiedy uciekał z mojej torebki wyleciał zdjęcie mojego chłopaka! Przeraziłam się i chciałam do niego zadzwonić, ale on nie odbierał telefonu.. W ogóle nie wrócił do domu a potem się obudziłam... Co to może oznaczać? Czy to jakiś zły znak?? Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ;-)

 

Od mojego ostatniego wpisu tutaj nie śniło mi się nic takiego, nad czym mogłabym się zastanawiać. Jednak dzisiejszej nocy miałam dziwny sen. Przyśnił mi się mój były partner, który szedł pustą ulicą, był stary i przygarbiony, ciągnął za sobą kwadratową walizkę koloru granatowego. Postanowiłam go śledzić, wiec udałam się za nim. Śledziłam go przez dłuższy czas, po czym on usiadł na ławce na przystanku autobusowym, wyglądało to tak jakby na coś czekał. Przyglądałam mu się z ukrycia, nie chciałam, aby mnie zobaczył.

Nagle pojawiło się mnóstwo ludzi. Postanowiłam więc, że wrócę do swojego samochodu, który stał niedaleko zaparkowany. I gdy wracałam do niego w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że jestem naga, jedynie moje biodra byłe przepasane ładnym koronkowym stanikiem. Ludzie, którzy byli wokół mnie nie zwracali na mnie żadnej uwagi.

Gdy dotarłam do samochodu i otworzyłam drzwi zobaczyłam na siedzeniu wśród równego rodzaju reklamówek, książek , pudełek, swoje spodnie i zadałam sobie pytanie Dlaczego nie założyłam tych spodni ?

 

Proszę o interpretację tego snu.

 

Pozdrawiam serdecznie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że czujesz się odpowiedzialna za zakończenie tego związku. Boisz się, że twój były partner nie poradzi sobie, nie osiągnie równowagi psychicznej po zakończeniu Waszego związku. Troszkę dręczy Cię to wszytko. jeszcze do końca chyba nie żyjesz jako Ja ale jako My. Być może tęsknisz za Nim, ale nie chcesz się do tego przyznać. Ciąży Ci ta sytuacja, ale nie masz odwagi się z nią zmierzyć, dlatego nie założyłaś tych spodni.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.;-) Zaskoczyłaś mnie ją i to bardzo ;-) Tak to prawda , to ja zakończyłam ten związek , schowałam wszystko głęboko i zapominałam . Nie wracam myślami do tego..Wiem, że ostatnio bardzo ciężko zachorował, ale nie odezwałam się do niego.....Nie chcę wracać do przeszłości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, a właśnie pierwsza myśl jaka mi przyszła po przeczytaniu Twojego snu to właśnie to, że On chyba chory jest, ale pomyślałam, niee... A jednak trzeba ufać intuicji, ale jestem dopiero na początku drogi jeśli chodzi o interpretację snów... (: I jeszcze teraz mi przyszło do głowy, że Ty piszesz, że zapomniałaś, ale jednak chyba martwisz się o Niego z powodu tej choroby. I masz chyba wyrzuty sumienia, że się do Niego nie odezwałaś, ale tak jak napisałaś nie chcesz wracać do przeszłości a to mogłoby Ci sprawić ból... dlatego nie wracaj, postępuj tak jak podpowiada Ci serce (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma bardzo dobrą opiekę , ja w niczym mu nie pomogę.... Za dużo nas dzieliło....i mało łączyło, prawie mówiąc nic...

Może to on mnie w śnie wołał , miałam już dwa sny w których ktoś bardzo głośno mnie przywoływał i za każdym razem się bardzo bałam ......

 

Dziękuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo możliwe. Jeśli słyszymy we śnie, że ktoś nas woła to właśnie potrzebuje naszej pomocy i myśli o nas. Nie wiem czy to właśnie Twój partner. odpowiedź masz w sobie tak na prawdę.

 

Dużo siły (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda mi tej siły i to sporo....Moja dusza jest niespokojna...wciąż szukam spełnienia i ukojenia... Pytanie brzmi, kiedy je znajdę i jaką mam wybrać drogę.... by byś szczęśliwą .....

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

śniło mi się, że do mojego domu przyjechał były wraz ze swoim bratem i zamkneli się w pokoju moich braci i cos tam ogladali w tv. Nie chcieli puścić moich braci do ich pokoju wiec przyszli żebym coś z tym zrobiła. Zawołałam byłego do łazienki i poprosiłam go żeby ich wpuścił. na początku nie chciał i pokazał mi klamkę od drzwi że nie wejdą dośrodka jednak udało mi się go przkonać i ich wpuścił a ja poszłam do siebie spać. Oczywiście się obudziałam i zastanawałm się czy to sen czy jednak nie. Po chwili usnełam i śniła mi się tak jakby druga cześć snu tzn.poszłam do pokoju braci, w którym to był tylko jeden z nich i zaczeliśmy rozmawiać o tym czy mój były nie ma swojego domu w sensie że chyba go stracił skoro był u nas. Po chwili pojawił się czarny ptak z kilkoma czerwonymi piórami w ogonie, który przeleciał mi nad głową i poleciał w strone kuchni, następnie zawrócił i wleciał do mojego pokoju. Gdy opanowałam strach zajrzałam do pokoju, żeby sprawidzić czy tam jeszcze jest. Ptak skierował się w strone okna i znikł tzn miałam ważenie jaky wyleciał przez zamknięte okno. Może mi ktoś zinterpretowac ten dziwny sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam co jakis czas sny w ktorych ciagle spotykam moja dawna miłość sa to sny bardzo realistyczne i we wszytkich snach wszytko jest fajnie a w rzeczywistosci nie bylo tak dobrze i fajnie... o co chodzi z tymi snami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio snil mi sie moj chlopak powiedzial we snie ze mnie kocha nigdy wczesniej sobie tego nie mowilismy na codzien wiec okazal mi sie ten sen dziwny a na nastepny dzien powiedzial mi ze nie moze byc ze mna bo zle sie przy mnie czuje niewiem czy to moze byc zwiazane z jego problemami o ktorych nie chce mowic czy nic do mnie serio nie czuje powiedzial ze to jego problemy i nikogo nie chce w to mieszac dzien wczesniej powiedzialam jemu ze mam juz dosyc jego ciaglych problemow i ze moze dajmy sobie spokoj ze soba( choc pozniej zalowalam tego bo wcale tak nie myslalam)a on ze moze tak bedzie lepiej jak mam miec caly czas problemy . Przez kilka kolejnych dni znowu mi sie snil jak to

interpretowac ?? Czy powinam dowiedziec sie jakie to problemy czy dac sobie z nim spokoj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś śnił mi się mój były, rozstaliśmy się bardzo dawno ja dziś planuję ślub a on czeka na dziecko.

Śnił mi się ze swoim synkiem,dziecko miało okrągłe okulary,miał może pięć lat, uśmiechali się do mnie, byli bardzo blisko

a ja czułam jak byśmy byli razem...

Co może oznaczać ten sen??...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło, że rozstałam się z moim facetem a byliśmy razem bardzo długo, napisałam mu nawet o tym. Następnego dnia dowiedziałam się o nim takich rzeczy, że musieliśmy się rozstać.

Edytowane przez cyganicha
link zamieszczono niezgodnie z Regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...