Skocz do zawartości

BYŁY/A CHŁOPAK/DZIEWCZYNA


Gość Olennka_86

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie....Woda w moim snie byla brudna...znaczy sie mentana...Nie byla wcale niebieska...Byla brazoawa,jak by zanieczyszczona...Niech ktos wreszcie przetlumaczy nasze sny....PROSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE........................:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia - sen oznacza, ze straciliście kontakt i albo jest sporadyczny, przypadkowy, albo chciałabyś tę relację odzyskać.

andzia - jest w Tobie dużo zaborczości, jeżeli chodzi o temat męża. Uważasz go za swoją własność.

Bożenka - może zauważasz jakies podobieństwa w związku.

Misiek - a spróbuj skojarzyć wydarzenia, które dzieją się w Twoim życiu po pojawieniu się takiego snu. Podobieństwo sytuacji może być kluczem do rozwiązania powodu jej wizyt.

Katrin - czy to Ty odeszłaś?

ja - jaką wodę masz na myśli? Ja się na taki motyw nie natknęłam.

 

[ Dodano: 2006-01-27, 23:24 ]

ja - czegoś tutaj nie rozumiem, czy Twój były w rzeczywistości miał problem z alkoholem, a tylko we śnie rzucał w Ciebie butelkami? Czy cały opis jest snem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martita

a ja cio mam zrobic ?:( snil mi sie moj ex chlopak, chodzilam z nim dwa lata temu przez 4 miesiace... niedlugo ale za to jak... :P heh :) rozstalismy sie niewioadomo do tej chwili o co, bywa i tak. Przez rok czasu mijalismy sie na ulicy bez slowa, nie mowiac nawet czesc calkiem obojetnie az w koncu on powiedizal to przelomowe hej odpowiedzialam i od tamtej pory jest juz jakos inaczej, on nie ma innej dziewczyny i ja tez nie mam chociaz spotykalam sie z wieloma chlopakami ale zaden to nie jest TO :cry: Z NIM spotykam sie co jakis czas, on pisze mile smsy ja odp czasem jest to zdawkowe co porabiam, itp czasem cos wiecej to samo z mojej strony, jednak najlepiej sie dogadujemy jak juz sie spotkamy, jest fajnie, wyglupiamy sie przytualmy ciagle sie smiejemy jednak zadne z nas nie zaczelo nigdy rozmowy o tym CO BYLO miedzy nami, ani co JEST TERAZ a tym bardziej CO BEDZIE i tu problem. Po spotkaniu rozstajemy sie i zwykle dosc dlugo sie nie widzimy nieraz nawet miesiac a mieszkamy w tym samym krakowie i mamy te 16 lat.

Wczoraj mi sie snil, to byl fajny sen, wyplakiwalam sie przyjaciolce ze ON nie rozumie tego ze mi na nim zalezy ze on tego nie widzi a jak to we snie nie wiadomo skad pojawil sie on ja dlaej plakalam a on pytal co mi jest a ja milczalam w koncu usiadl obok mnie przytulil i pytal dalej a ja milczalam a on powiedzial ze wie czemu placze i zebym przestala bo on juz zrozumial i wtedy mnie pocalowal, najpierw nie chcialam bo to bylaby moja jednoznaczna odpowiedz az w koncu uleglam ...... i sie obudzilam cala we lzach :)) :oops: wiem to głupie..... ale wypowiedzcie sie oco tu biega pliiissss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martita - Sen pokazuje, ze cierpisz z powodu tej skrytej miłość, męczy Cię sytuacja, w której nie wszystko jest dla Ciebie jasne. Bardzo chciałabyś mieć jakąś świadomość konkretów. To co mogę doradzić, porozmawiaj z nim, subtelnie i delikatnie, ale zacznij temat. Zrób to z dwóch powodów:

1) być może on przeżywa to samo, co Ty i czeka na jakiś sygnał;

2) jeżeli on nic nie czuje, będziesz wiedziała na czym stoisz i przestaniesz się łudzić;

Jakakolwiek będzie jego reakcja, skorzystasz na niej w sposób w rezultacie pozytywny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martita

Jejqu! Rita Dziękuje slicznie ;)* prawie non-stop zagladalam tu i patrzylam czy pojawila sie jakas odpowiedz :) heh... no ja juz od dawna czuje ze musze z nim porozmawiac ale sie boje, nie wiem jak zaczac taka rozmowe :( nie mam pojecia, poza tym boje sie odrzucenia :/ nie wiem co zrobic jesli powie ze nic do mnie nie czuje albo co gorsza jak powie ze jemu tez na mnie zalezy, matkooo koffffana fajnie by bylo ale...jejqu pomocy Strasznie ciezko mi z tym zyc :cry: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro cieżko Ci z tym żyć, najlepsze co możesz zrobić dla siebie, to pogadać z nim. Nie bój sie odrzucenia, to w końcu nie koniec świata, a jedynie znak, że to jeszcze nie ten. Przynajmniej krag poszukiwań się zawęży :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śpiącaa królewna

Całkiem niedawno przyśnił mi sie mój eks :D Być może dlatego,że coraz częściej o nim myśle. A było to tak: "Poszłam do dentysty.Wchodząc do poczekalni, zobaczyłam mojego byłego chłopaka z rodzicami. Wymieniliśmy się spojrzeniami. Nagle na jego twarzy pojawił się uśmiech zapraszający do czegoś interesującego. Żadnych słów.Poszłam do łazienki. On za mną. Nie utkwiła mi w pamięci żadna nasza rozmowa, być może ich wcale nie było. W łazience podszedł do mnie, potem się odsunął i usiadł na blacie (w którym umieszczona jest umywalka). Tym razem to ja podeszłam do niego i delikatnie dotknęłam go. Usmiechnął sie i wyszedł z łazienki.Nagłe cała akcja snu przenosi sie do mojego pokoju. Tam obydwoje kierujemy sie w strone kanapy(łóżka),lecz nie siadamy tylko stoimy na nim. Chłopak jest cały rozbawiony (podobał mi sie taki jaki był w tym śnie),skacze po mojej kanapie i nagle mówi do mnie:"Nie zrobiłem jeszcze jednej rzeczy"...po czym namiętnie mnie całuje.Teraz jakaś luka w pamięci...Przerwa w śnie.Zaczyna sie inna akcja.Mój pokój.Ja jestem w nim sama.Wchodzi mamicka i zadaje pytanie:"Robiłaś mu laske?"--..--..--..--..KONIEC SNU.Plz pomóżcie mi zrozumieć o co w tym wsystikim chodzi!! Tylko prosze o dokładne wyjaśnienie :)) [/b] :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, przyśnił Ci się dlatego, że o nim myslisz. Aby jak mówisz - dokładnie przetłumaczyć sen, potrzebnych jest kilka szczegółów Waszego życia erotycznego. Na dobrą sprawę nie wiem, czy Ty masz ochotę o tym pisać... a ja to czytać. Powiem tylko tyle - wygląda na to, że związek nie był do końca "skonsumowany", a to czego razem nie zrobiliście pojawia się w formie pragnień. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty cos wciaz do niego masz... choc to uczucie zostalo uspione ale uwazasz go chyba za najlepszego z dotychczasowych partnerow i dlatego on ci sie tak sni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekonieczne... Ta osoba może symbolizować pojawienie się pewnych wydarzeń w Twoim życiu, zwłaszcza że jak mówisz - nie myślisz o niej. Moja pierwsza miłość śni mi się np. zawsze, gdy w obecnym związku coś idzie nie tak. Jest to coś na zasadzie ostrzeżenia. Dlaczego akurat ten chłopak mi się ukazuje w takich sytuacjach? Być może dlatego, że podsumowując nie wspominam za dobrze tamtego okresu. Spróbuj odnaleźć analogię u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, takim gadaniem mozecie zrobić więcej szkody niż pożytku. Jeżeli dziewczyna rozstała się z chłopakiem, to widocznie były ku temu powody. Mówi wyraźnie, że o nim nie myśli. Głupotą jest wmawianie komuś - "tylko Ci się wydaje, a tak naprawdę to mężczyzna Twojego życia". Ona chyba wie najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam

Od 3 tyg nie jestem ze swoja dziewczyna z ktpra bylem 3 lata ona zerwała i dosc burzliwie sie to skonczylo gdyz dowiedzialem sie ze odchodzi do innego kolesia ktory ponoc jest bardziej rozrywkowy... mijaja juz 3 tyg a ja zaczałem miewac sny zwiazane z nia i to bardzo sympatyczne jakies wspolne wypady przytulania pocalunki,spacery kazdy z tych snow jest minimalnie podobny i wszytskie doskonale pamietam! czy te sny moga cos konkretnego oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śpiąca królewna

Niedawno miałam fajny, ale dziwny sen. A śniło mi się tak :wink: "Weszłam do jakiejś poczekalni w gabinecie dentystycznym,a tam siedział mój były chłopak ze swoimi rodzicami. Usiadłam naprzeciw niego i znacząco spojrzeliśmy sobie w oczy - tak nieśmiało.W pewnej chwili wyszłam do łazienki.Chłopak poszedł za mną.Jesteśmy już w łazience.Nie rozmawiamy.Mój eks podchodzi do mnie. Ja wtedy siadam na blacie,w którym zazwyczaj umieszczona jest umywalka. Następnie delikatnie suwam swoją dłonią po jego udzie :shock: (oczywiście przez spodnie).Chłopak mówi coś w tym stylu:"Nie teraz" i uśmiecha się do mnie interesująco :lol: Wychodzimy z łazienki.Nagle cała akcja snu przenosi się do mojego pokoju. Wchodzę z byłym chł. do mojego pokoju.On wtedy ma świetny humor,cały czas się śmieje,żartuje.Kieruje się w stronę kanapy i wchodzi na nią :roll: (zamiast usiąść:/) Ja też przypadkowo trafiam na kanape. Jestem czymś zajęta,a chłopak nagle łapie mnie za rękę i mówi do mnie:"Jeszcze tego nie zrobiłem" i zaczyna mnie namiętnie, zajebiście (jak nigdy :oops: ) całować :D Sen urywa sie.Po chwili znowu wraca. Akcja toczy sie znowu w moim pokoju.Tym razem jestem w nim sama.Nagle wchodzi moja mama i mówi do mnie:"Robiłaś mu laske?" (:/) Sen się kończy!! Nie bardzo rozumiem co on miał znaczyć?? A już kompletnie dziwny jest tekst,który w śnie wypowiedziała moja mama.Plz pomóżcie mi zinterpretować mój sen.Wy jesteście w tym lepsi!! ;):wink:[glow=darkred:25e7abc7fb][/glow:25e7abc7fb]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOŁY, DZIURY, WYKOPY - śmierć kogoś kogo znasz, niekoniecznie z bliskiego otoczenia; im wieksze rozmiary tych dziur, czy dołów tym bliższa osoba umrze; Sprawdziło mi się to kilka razy! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dorota

czesc! snil mi sie ostatnio byly chlopak mojej przyjaciolki. tzn on byl soba ale wiadomo bylo ze byl cyganem (chociaz wcale nie wyglada na cygana i nim nie jest!) w tym snie zadzwonil do mnie i poprosil o spotkanie. jak sie juz spotkalismy myslalam ze on bedzid chcial rozmawiac o mojej przyjaciolce ale on powiedzial ze sie we mnie zakochal;/ unikalam go potem ale on mnie nachodzil w domu. pamietam jeszcze ze uciekalam przed nim przez balkon :shock: nie wiem o co chodzilo;/ jak ktos moze mi pomoc to bede bardzo wdzieczna bo nurtuje mnie ten sen;/ thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiąca królewna - mam wrażenie, że opis tego snu już czytałam, a co ważniejsze - zinterpretowałam. Skorzystaj z opcji - pokaż swoje posty, bo wydaje mi się, że coś "przespałaś"... :)

PaOLcia - Ty po prostu czekasz na swojego królewicza z bajki.

dorota - skoro Cię ten sen tak nurtuje, to odpowiedz sama sobie szczerze, dlaczego akurat ta osoba przyśniła Ci się we wspomnianym kontekście.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rito, nie moge znaleźc interpretacji mojego snu o poczekalni :( Prosze napisz mi ją jeszcze raz lub wskaż gdzie ona jest na tym forum. Bede Ci bardzo wdzieczna.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. <<<Śpiąca królewna>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnił mi sier dzisiaj sen zwiazany z byłym chłopakiem a mianowicie odwiedzil mnie w moim sklepie i chwilke pogadalismy i wlasciwie to wszystko ale co najdziwniejsze pracowal on jako śmieciaż nie wiem co to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Stale sni mi sie moj byly chlopak z ktorym w tej chwili sie przyjaznie i jest to bardzo bliska, silna przyjazn. Nie bede ukrywac, ze nadal go kocham i jest we mnie taka silna wiara ze bedziemy jeszcze razem. Ostatnio snilo mi sie ze przytulilam sie do niego a on pocalowal mnie tak jak zawsze to robil, ale byla w tym pocalunku tesknota.Calemu zdarzeniu przygladaly sie 2 kobiety ktore on dobrze zna, jedna jest jego przyjaciola a druga starsza kolezanka ktora sie w nim zakochala.. jak mozna wytlumaczyc ten sen?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza sen mojego terażniejszego chłopaka mianowicie śniło mu się że oglądał zdjęcia swojej byłej na których była ona sama tylko.był znią 4 lata a nie są razem od roku. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpiąca królewna - akurat mi jest trudniej odnaleźć Twój post niż Tobie, bo ja bym musiała przejrzeć wszystkie, a Ty - wystarczy, że klikniesz w odpowiednią opcję ( już o niej wspominałam, po prawej stronie, nad tematami, zobacz swoje posty ).

olania - jeżeli zawód śmieciarza kojarzy Ci się pejoratywnie, to rzeczywiście - chłopak stracił swój autorytet. Natomiast bardzo nie podoba mi się sformułowanie Sorifiela - upadł tak nisko, że mógłby być śmieciarzem. Coś brzydkiego wychodzi z tego zdania. Mam nadzieję, Sorifiel że rozumiesz fakt, iż żadna praca nie hańbi oraz każda jest pożyteczna...

justyska - Ty w tym śnie "zaznaczasz swój teren", jeżeli rozumiesz co mam na myśli.

Gość - po prostu jakieś wspomnienia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za to że mi zinterpretowałaś sen i tak naprawdę chyba to wiedziałam tylko ktoś mi to wyraźnie musiał dać do zrozumienia.Nie wiem... tak go nie znoszę a jednak. :oops: Tylko że wmoim przypadku jedyny kontakt z nim to może być sen. A teraz te sny są jeszcze gorsze. Wcześniej choć były miłe, teraz śni mi się on albo razem z dziewczyną( które ciągle na jawie zmienia, w sumie ze mną miał najdłuższy związek), albo ze znajomymi i w ogóle nie zwraca na mnie uwagi, jakbym nie istniała. A ja albo siedzę cicho bo boję się odezwać, albo wołam ,coś mówię, ale on i tak nie odpowiada. Chyba za bardzo wbił mi się w podświadomość i mimo,że normalnie nie chcę go znać, bo to nie ma sensu, to podświadomie we mnie siedzi. Nie wiem czy to by coś dało, ale wolałabym się go pozbyć, żeby zniknął z moich snów, bo to męczy, skoro nie ma dla niego miejsca w moim życiu, a dla mnie w jego. To brzmi teraz tak jakbym go jeszcze kochała, tylko, ja naprawdę chcę żeby już go nie było nawet w myśli. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

[ Dodano: 2006-02-15, 01:16 ]

RITA:Bardzo Ci dziękuję za to że mi zinterpretowałaś sen i tak naprawdę chyba to wiedziałam tylko ktoś mi to wyraźnie musiał dać do zrozumienia.Nie wiem... tak go nie znoszę a jednak. Tylko że wmoim przypadku jedyny kontakt z nim to może być sen. A teraz te sny są jeszcze gorsze. Wcześniej choć były miłe, teraz śni mi się on albo razem z dziewczyną( które ciągle na jawie zmienia, w sumie ze mną miał najdłuższy związek), albo ze znajomymi i w ogóle nie zwraca na mnie uwagi, jakbym nie istniała. A ja albo siedzę cicho bo boję się odezwać, albo wołam ,coś mówię, ale on i tak nie odpowiada. Chyba za bardzo wbił mi się w podświadomość i mimo,że normalnie nie chcę go znać, bo to nie ma sensu, to podświadomie we mnie siedzi. Nie wiem czy to by coś dało, ale wolałabym się go pozbyć, żeby zniknął z moich snów, bo to męczy, skoro nie ma dla niego miejsca w moim życiu, a dla mnie w jego. To brzmi teraz tak jakbym go jeszcze kochała, tylko, ja naprawdę chcę żeby już go nie było nawet w myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia - bo teraz sen jest odzwierciedleniem braku kontaktu z tą osobą. Oczywiście, nie chcę Ci tutaj sugerować, że jest inaczej niż mówisz, ale wizja dość jednoznacznie wskazuje, że Tobie na tej relacji jeszcze zależy. Cieszę się jednak, że nie jest to "ślepe" uczucie i potrafisz racjonalnie zdać sobie sprawę z tego, że ktoś Cię krzywdzi. To duży krok naprzód na drodze do "uleczenia". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj snil mi sie bardzo fajny sem a mianowicie ze z całą rodziną jechalismy do Angli. Ja jechałam do pracy (byłam tam rok temu w pracy) i w pewnym momencie znaleźliśmy się w jakimś centrum rozrywki czy coś było to już w Anglii. I jakimś cudem ja się zgubiłam ale nie byłam z tego powodu nawet smutna. Na koniec wyszło że jakoś sobie sama poradziłam i dalej już sama jechałam do tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olania - Ja myślę, że sen odzwierciedla "tak w skrócie" Twój pobyt w tamtym kraju. Poczucie chwilowego osamotnienia, jednak "na własne życzenie" - w związku z tym "...nie byłaś z tego powodu nawet smutna...". No i "...jakoś sobie poradziłaś...". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sen wydaje sie troche chamski..

Mojej byłej kobiecie zalezy bys my sie przyjaznili..

ale sen mówił tak:

poszłem z moim przyjacielem do niej do pracy do piekarni (mimo ze ona tam nigdy nie pracowala) aby pogadac bo miala jakis problem, wchodząc do niej do pracy wprosiła mnie bo mi nie ufa i pogada tylko z moim przyjacielem a ja zostałem na zewnątrz śmiejąc sie i wygupiając z moimi najgorszymi wrogami!!! oco tu kurcze chodzi??? ale to był bardzo przygnębiający sen :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus - nie widzę w Twoim śnie nic chamskiego. A czy ta kobieta w rzeczywistości może Ci ufać? Zauważam Twój dziwny stosunek do niej, chociażby wynikający ze słów, że "jej zależy". A jak jest z Tobą? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, nie wiem czy tym razem dobrze trafiłam, ale byłam juz chyba na wszystkich mozliwich pasujacych forach i cos nie mogę wysłać pytania, mam pytanie o sen, który powtarza mi sie co jakis czas- nie wiem za bardzo pod jakim hasłem szukać jego znaczenia wiec moze ktoś będzie mógł mi wytłumaczyc jego znaczenie- w skrócie go opisze: śnił mi się mój były z którym chodziłam dawno temu (- może krótki opis z historii: zerwalismy a ja byłam z kims innym, niestety to tez nie wypaliło no i znowu pojawij sie gdzies w moim zyciu-ten który mi sie śnił - nie chcialam sie z nim spotykac-on nalegał, bo stwierdziłam ze nie wiem czy cos do niego czuję i nie chce powtórki z rozrywki w formie ponownego zerwania, potem on zaczal chodzic z inna- i nagle zaczełam się nim interesować :wink: typowe-odezwało sie sumienie psa ogrodnika :lol: Wydaje mi sie ze nic do niego nie czuje - tylko jestem zadrosna ze on z kims jest a ja nie - no ale niestety caly czas o nim mysle i regularnie sni mi sie sen ze ja chce do niego wrócic, bo jestem przekonana ze go kocham a on nadal mnie,ale niestety okazuje się, że on nie chce do mnie wracać-bo jest z inna - dzisiaj było to samo: sniło i sie ze miałam do niego do domu klucze - (mieszka no moim osiedlu choc nie spotykam go prawie w ogóle) no i po prostu sie włamałam - robiłam tam dziwną rzecz- skracałam jakieś swoje czerowne spodnie, czy sukienkę-pamietam kolor i czynność ale nie wiem na 100 procent co to było!!!-nie wiem czy to ważne dlatego wole opisac wszystko co pamiętam,później nagle znalazłam sie na zewnatrz z moja mamą! - powiedziałam jej o tym ze się do niego włamałam-mojej mamie nie podoobało sie ze tam w ogóle poszłam...a ja bałam sie ze on sie zorientuje ze u niego byłam - bo zostawiłam ścinki z tych podkładanych spodni...później była jakby przerwa w snie - no i potem juz śnił mi się on - chyba wiedzial ze u niego byłam-pamietam, ze to było na klatce schodowej szlismy gdzieś do góry ale nie wiem gdzie -on chyba szedł na spotkanie ze swoją dziewczyną-a ja z tyłu za nim- tam była jeszcze inna dziewczyna-nie wiem kto to, ale wiem, że on sie jej podobał-i ona była tam po to -ja tak to sobie tłumaczę- żeby mi uzmysłowić, że nie mam żadnych szans, bo on i tak mnie nie chce-było mi przykro, ale niechcialam wierzyc ze to prawda. Chciałam z nim porozmawiac bo byłam pewna ze nic go nie łączy z tą dziewczyna, z którą chodzi ale niestety okazało sie ze on cos do niej czuje i ze ja go nie obchodzę - i się obudziłam - taki sen pojawia mi się regularnie co jakiś czas-tzn scenariusze bywaja rózne - ale zawsze jest ten motyw ze facet albo idzie do tej dziewczyny, albo ich razem gdzieś widze , czasami on kręci ze mna ale i tak na końcu wraca do niej i mówi mi albo daje do zrozumienia, że liczy sie tylko ona a ja już nie...nie wiem co on znaczy, musze przyznac że takie sny mnie bardzo męczą i zawsze pamiętam je bardzio wyraźnie, dlatego bardzo proszę , żeby ktoś mi podpowiedział co to może znaczyć. Ponieważ mam dostęp do neta raczej w godzinach rannych proszę zostawcie mi odpowiedź jesli to możliwe a ja sobie to przeczytam jak będę mogła. Dzieki i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Witam wszystkich! Mam pytanie: czy sny, które nawiedzają nas w sylwestra (czyli między 31 grudnia, a 1 stycznia, lub po powrocie balangi sylwestrowej już 1 sylwesta, jest to pierwszy sen w nowym roku) mają jakieś szczególne znaczenie? Pamiętam tylko, że jak padłam na upragnione łóżko o czwartej nad ranem, to obudziłam się dziewięć godzin później z uczuciem, że śniłam o pewnym chłopaku i ten sen był bardzo przyjemny..

Problem w tym, że mnie już z nim nic nie łączy i kompletnie do siebie nie pasujemy! Uznałam sprawę za skończoną na zawsze.. co chciałam sobie powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Prosze o pomoc w interpretacji tego snu.DZisiaj przysnil mi sie moj byly, spotkalam go przypadkiem ,a okazalo sie ,ze oboje sie ucieszylismy z tego spotkania(na codzien nie utrzymujemy kontaktow).Na dodatek stwierdzil,ze cos dla mnie ma i podartowal mi cala skrzyneczke pelna bizuterii swojej matki. Powiedzial, ze ona moge sobie za to gdzies pojechac ,na jakas wycieczke. Bardzo sie wzbranialam przed tym podarunkiem ,no ale w koncu go przyjelam. W stosunku do niego staralam sie zachowywac naturalnie, ale w glebi duszy ukrywalam to ,ze nadal go kocham. Rownoczesnie czulam ,ze on jest wobec mnie obojetny i przede mna ucieka (ale w jakis dziwny sposob mu na mnie zalezy ,skoro martwi sie o moj byt). Pamietam tez ,ze nagle znalezlismy sie na jakims dachu i tam rozmawialismy. W calym snie dominowal nastroj ulgi ,ze jestem z nim chociaz przed ta ktrotka chwile ,nawet jesli on traktuje mnie obojetnie, to ja cieszylam sie jego obecnoscia... To tyle... Nie potrafie tego zinterpretowac sama ... pozdrawiam wszystkich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delilah - w takim razie nie jesteś jeszcze gotowa, aby o nim ostatecznie zapomnieć. Na pocieszenie powiem, że znajdujesz się na drodze do uzdrowienia, bo sama zdajesz sobie we śnie sprawę ( czyli w poświadomości ), że z jego strony to nie jest miłość. Przyjdzie czas, że i świadomie to dostrzeżesz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wyjaśnienie jednego z wielu snów któe śniły mi się dzisiaj w nocy;

 

Było to tak:

 

Byłem we Wrocławiu (miasto które odwiedziłem po raz pierwszy w życiu jakieś dwa tygodnie temu) na rynku - nagle w pewnym momencie spotkałem swoją koleżankę z lat młodzieńczych (którą spotykałem tylko w wakacje wyjezdzajac do Babci) wraz z jej siostrą...chwile porozmawialiśmy, a za chwile nagle znalazłem się koło jakiejś fontanny. Za chwile pojawili się tam moi rodzice i powiedzieli "uważaj na siebie i zastanów się co robisz".

Po chwili po drugiej stronie fontanny zobaczyłem swoją byłą dziewczyną siedzącą po drugiej strony fontanny - tak, że nie mogłem się do nie odezwać...

 

Po chwili nagle ni z tego ni z owego przeniosłem się do swojego miasta w okolice swojej działki...

Była tam też ta moja koleżanka z którą nadal przez chwile rozmawiałem a za chwile obróciłem się i spojrzałem w drugą stronę i zobaczyłem moją ex-dziewczyne siedzącą na chodniku i ukręcającą głowy małym zwierzątkom (królikom, chomikom, świnkom morskim) Gdy to zoabczylem podbieglem do niej zaczalem sie na nia wydzierac i szarpać ją. Za chwile podniosłem ją na nogi, złapałem za ręce , i zacząłem prowadzić w strone mojej działki...ona zaczęła krzyczeć, wyrywać się, przepraszać, płakać, ja jej mówiłem żeby uspokoiła się i, że prowadze ją do jej rodziców powiedzieić im o wszystkim.

Gdy dotarlismy na działke wprowadziłem ją do domku postawiłem przed jej rodzicami /a byli tam też moi, choć tylko się przyglądali/ i powiedziałem; "Ona zwariowała".

 

I mniej więcej w tym momencie sen się skończył...

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wytłumaczenie tego snu a jeśli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje to prosze napisać. :)

 

Z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Arat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arat - głównym wątkiem jak widzę jest - była dziewczyna. Coś się między Wami stało niezrozumiałego, a w każdym razie coś - czego Ty nie rozumiesz. Tłumaczysz sam sobie, że to z nią coś było nie tak. Generalnie winą za rozpad związku obarczasz właśnie tę osobę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałam dziwny sen, niestety nie potrafię go sama do końca odszyfrować prosze o pomoc śniło mi sie ze jestem u siebie na balkonie i widze kobiete niasaca krzeslo za nia idzie mezczyzna z pusta trumna i stawia ja obok niej po chwili slysze dzwonek do drzwi zjawia sie moj byly z ktorym bylam przez 2 lata i moj kolega nagle znajduje sie w wannie kapiac sie a za chwile kocham sie ze swoim bylym:D czy ktos moze mi pomoc w interpretacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mi przetłumaczy mój sen

śniła sie mi moja była i to że sie kochaliśmy co to oznacza dodam jeszcze że bardzo ją kocham i tęsknie pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziunia125-Moim zdaniem fakt, że stoisz na tym balkonie świadczy o tym, że obserwujesz samą siebie idącą, a za sobą twojego byłego.Jest jakby cieniem z przeszłości.Również trumna symbolizuje tu potrzebę uporania się z przeszłością-wspomnieniami o byłym w tym przypadku.Cały czas gdzieś Ci siedzi w głowie, ale najlepiej bedzie jak już o nim zapomnisz. W ten sposób będzie Ci łatwiej zacząć każdy etap w życiu... Fakt, że później się kochacie mówi moim zdaniem o tym samym.Twoja podświadomość wciąż pamięta intymność chwil z nim spędzonych i tęskni w pewnym rodzaju za nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio śnił mi się mój były chlopak z którym nie jesteśmy już razem od 6 lat. W tym śnie spotkaliśmy się gdzieś po raz kolejny i znowu zaczęliśmy być razem. To było dziwne uczucie bycie z nim ani to ja chciałam być z nim ani nie chciałam. Ale byłam. nie wiem co to mialo znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... ciagle sni mi sie moj byly chlopak ktory zerwal ze mna 2 dni temu...;((

ty to moze oznaczac ze moze bedziemy jeszcze razem?? ja bardzo bym chciala. utrzymujemy normalny kontakt. snil mi sie ze caly czas mnie przytulal calowal... wogole bylo jak zawsze...;(( co to moze oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śni mi się były chłopak, na ogół wygląda to tak, że spotykamy się przypadkowo i wspominamy, cofamy się w czasie do momentów, kiedy bylismy razem lub zaczynamy od nowa, deklarując, że tym razem nam się uda (padamy sobie w ramiona itp.) Dodam, ze w rzeczywistości nie utrzymujemy nawet kontaktu. Sen powtarza się bardzo często.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że śni Ci się ciągle? W sensie od momentu zerwania? Przecież minęły raptem dwa dni. To za krótki okres czasu, aby używać sformułowania "ciągle". Na razie to przeżywasz sytuację. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcioszka - być moze masz świadomość błędów, które popełniłaś będąc w związku z nim... We wnioskowaniu poszłabym nawet jeszcze dalej, Ty w ogóle zdałaś sobie ostatnio sprawę z "nieprawidłowości" w swoim postępowaniu... i niekoniecznie dotyczy to akurat tej osoby. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm...dziękuję za wypowiedź, również pozdrawiam, mam nadzieję, że jeszcze ktoś się wypowie :) pragnę dodać, że opisany sen śni mi się systematycznie od mniej więcej 1.5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie czy mam szanse go odzyskac??:( zerwal ze mna slowami..."kocham cie ale to juz chyba koniec";( zerwal bo jak to on stwierdzil od jakiegos czasu zaczelam sie czepiac...:( miedzy nami zawsze bylo wspaniale. chodzilismy ze soba 3 miesiace, ale przeztem spotykalismy sie przez miesiac. nigdy sie nie klocilismy. zawsze byl taki kochany:( nigdy nie moglam wymarzyc sobie lepszego chlopaka;( a tu nagle wszytsko zepsulam;(( chcialam zeby dal mi szanse na zmiane ale on stwierdzil ze bardzo by chcial ale to chyba bez sensu bo zmienie sie tylko na kilka dni a potem bedzie tak samo;( teraz chociaz to juz kilka dni po tym wszytskim nadal ze soba normalnie gadamy na gg itp. jeszcze tego dnia co zerwal, wieczorem jak gadalismy na gg napisal ze miedzy nami nic sie prawie nie zmieni tzn bedziemy normalnie ze soba gadali, bedzie do mnie pisal i ja mam pisac do niego, czasem bedziemy sie spotykali...wczoraj jak gadalismy okazalo sie ze oboje chcielismy sie spotkac ale zadne z nas sie nie odwazylo napisac. wczoraj jeszcze jak odchodzilam z gg prosil zebym pozniej do niego napisala tzn jak bede szla spac albo jak bede po prostu miala ochote i pisal ze on tez napewno do mnie za kilkanascie minut napisze. jak wysylalam esa do niego to w ty samym momencie dostalam esa od niego;)) takie zrzadzenie losu;d;) dzis chyba sie spotkamy bo wczoraj pytal czy bede chciala sie z nim spotkac. jak myslicie czy mam szanse go odzyskac?:( jesli tak to co mam robic?? jak gadamy ze soba na gg to wszystko jest swietnie. normalnie zwierzamy sie sobie ze wszytskiego jak zawsze, gadamy o wszystkim jak zawsze, piszemy sobie co czujemy tzn nie chodzi o slowo "kocham" ale ogolnie jak sie czujemy bez siebie. wczoraj napisal mi ze wogole nie czuje tego ze jest wolny czuje sie jak by bylo tak jak zawsze:( jak myslicie mam szanse??;((( nie wiem co mam robic. bardzo to wszytsko przezylam oi on o tym wie bo widzial w jakim stanie bylam w szkole. prosil zebym nie plakala i choc wiedzialam ze to wszytsko moja wina bo to ja sie tak zachowywalam to on wszytsko zlozyl na siebie. prosil zebym sie o nic sie nie obwiniala i zauwazylam ze w pewnych momentach bylo mu strasznie glupio...nie chcialam zeby tak sie czul i nie chcialam okazywac mojego cierpienia na jego oczach ale czasem sie nie dalo;(( poradzcie mi co mam roboic prosze..;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się w takim razie, czego żałujesz, mniej więcej od tamtego momentu. Pozdrawiam.

 

Pytasz, czy masz szansę go odzyskać... Przecież on wcale nie odszedł. Po prostu w tym momencie "delektuje się" sytuacją, w której widzi, że Tobie również bardzo na nim zależy. Pozdrawiam.

Edytowane przez alathea
post pod postem, kontynuacja odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc :) czy ktos pomorze mi zinterpretowac moj dzisiejszy sen:). snilo mi sie ze moj byly facet ,ktory zerwal ze mna po 2 latach dla innej laski, przyszedl do mnie i powiedzial ze chce do mnie wrocic bo z ta laska nie czuje sie w lozku tak jak ze mna a jest to dla niego wazne i wogole prosil mnie o wybaczenie?? co to moze znaczyc?? pliiiissss pomocy:) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziewczyne przez cztery lata nie jesteśmy już 1.5 roku i wcale o niej nie myśle i przed wczoraj miałem taki "sen ze na nowo się z nią zszedłem cała jej rodzinka sie cieszyła byliśmy szczęśliwi całowaliśmy się przytulaliśmy sie widziałem jej rodziców cieszyli się było po prostu fajnie" i niewiem co ten sen miał znaczyć byłem w szoku jak sie obudziłem a teraz zaczołem o nie j myśleć. :!: :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snil mi sie byly chlopak ktory mnie zostawil jak bylam w ciazy i nie widzial do tej pory swego dziecka, zaprosil mnie do kina, a jak sie spotkalismy byl dziwny, brudny, nieogolony, pilnie chcial mi cos powiedzi4ec cos bardzo waznego iiiiiiiiiii sie obudzilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj chlopak ma najprawdopodobniej jakies klopoty, coś nabroił, lub ma poczucie winy - na co wskazywalby jego wyglad (brudny, zarosniety).

Przy tym na pewno chce ci cos przekazac, skoro we snie usilowal ci cos powiedziec.

Generalnie - z jakiegos pwoodu - szuka do ciebie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomie wydaje Ci się, że uczucia, które żywiłeś do swojej byłej dziewczyny - wygasły (piszesz - "w ogole o niej nie myslę").

Natomiast "wewnętrznie", podświadomie coś Cię do niej ciągnie, a sen opowiada o tym, że z tego byłaby wielka radość - i nie tylko wasza, ale również osób jej (wam) bliskich - gdybyście do siebie wrócili. Przy tym potwierdzaja to takie symbole jak przytulanie, pocałunki -one mówią o bliskości, o której może już zdążyłeś zapomnieć, a która pewnie była między wami, a teraz istnieje głęboko ukryta w twojej pamięci.

Powinienes sie do niej dokopac (do tych wspomnien) - a potem - jezeli nie jest jeszcze za pozno, nie zaszly rzeczy nieodwracalne - cos z tym zrobic. Przynajmniej sprobowac, bo Kto wie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale o niej nie myśle
- el argento, spróbuj nie wmawiać osobom rzeczy, których nie czują. Myślę, że za daleko poszedłeś/poszłaś ( poprawiam formę, bo z innego postu właśnie zauważyłam, że jesteś kobietą ) we wnioskowaniu. Generalnie może nie chodzić konkretnie o tę osobę, a jedynie o chęć zaspokojenia pewnej potrzeby, np. bliskości i akceptacji. Skoro się rozstali i dość długo nie utrzymywali kontaktu, a Janusz przestał o niej myśleć, to uważam, że "rozdrapywanie starych ran" nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprosil mnie do kina
- wg Ciebie zbyt lekko podchodzi do życia;
byl dziwny, brudny, nieogolony
- to Twoja wizja jego osoby, brak zasad etycznych;
pilnie chcial mi cos powiedzi4ec cos bardzo waznego
- ja myślę, że to Ty chciałabyś usłyszeć od niego coś nareszcie poważnego, masz nadzieję, że on się zmieni;
Generalnie - z jakiegos pwoodu - szuka do ciebie drogi.
- sen był gabi, więc trudno wnioskować z niego o planach tego mężczyzny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen był Gabi, ale z moich sennych doświadczeń wynika (i nie jestem tutaj gołosłowna), że jeżeli w naszych snach np. dzwoni telefon, wyświetla się na nim wiadomość, dostajemy list, ktoś puka do drzwi, lub jest konkretnie osoba, która usiłuje nam cos przekazać (tutaj sen sie urwał - Gabi nie wie co on chciał powiedziec, natomiast dowiaduje sie ze to istotne) - to znaczy, że faktycznie tak jest. Że pewne informacje czekają, żeby do nas w taki czy inny sposób dotrzeć - lub pewne osoby o nas myślą, a przy tym mają nam coś do powiedzenia.

 

Przy tym jego wygląd nie był projekcją Gabi (tak sądzę - przykuł zdecydowanie jej uwagę), lecz sygnałem co się z nim może w tym momencie dziać.

 

Pozdrawiam

 

[/b]

 

Jesteś zbyt mądrą kobietą, żeby nie dotrzegać subtelności w tym co piszę, jak równiez tego, że zdecydowanie daleka jestem od narzucania komukolwiek czegokolwiek.

Natomiast chociaż zgodzę się z Tobą, że czasem osoby z przeszłości okazujące nam czułość w naszych snach, rekompensują nam w ten sposób braki emocjonalne, których doświadczamy w teraźniejszości - to i i tak uważam, że po tak długim okresie nie-myślenia, i nie kontaktowania Janusza z byłą dziewczyną - ten sen, a zwłaszcza jego przebieg (jest w nim wiele radości, bliskości, są ukazane konkretne rezultaty ich ponownego bycia razem) - mowi o czyms na tyle istotnym, ze warto sie chociaz nad nim zastanowic w kontekscie wlasnych emocji (mysle tutaj o Januszu)

Jezeli Janusz jest przekonany, ze ich drogi sie rozeszly - sen tego nie zmieni.

Natomiast czasem warto zapamiętać "uczucie szcześcia" ze snu, bo może jest ono w stanie przypomnieć nam o czymś w życiu realnym.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez alathea
post pod postem, odp. tej samej osobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, ze jechałam pociągiem z przyjaciolka, w którym dowiedziałam sie ze jest mozliwosc zdania jakiegos prostego egzaminu wzamian czego, mozna jezdzic taniej pkp lub za darmo ( :lol: ). Urwał się w momencie, kiedy dotarłam do domu, razem ze swiadectwem ukonczenia owego egzaminu. Natepnie mi się sniło, ze moja nauczycielka polskiego wybierala sie na tą sama ipreze co ja. jakas uroczystosc rodzinna, ale w lokalu. Nie wiem skad, wiedziała ze mam imieniny (ja sama nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopoki mnie nie uswiadomila :razz: ). Pozniej wszystko sie przeniosło do klasy szkolnej, gdzie nasza polonistka byla mlodsza o jakies 40 lat :lol: i wreczyla mi kwiatka, nic nie mowiac i siadajac razem z nami w ławce :roll: Przez ten sen przewinal mi sie rowniez motyw, ze mialam ciagle na sobie bluze od faceta z którym się spotykałam jakiś czas temu (moze to wynik zbyt czestego msyelenia o nim??) którego gdzieś tam widziałam przez mgłe :roll: Tak sie zastanawiam.... o co chodzi? :roll: Umiałby ktoś to zinterpettować?

 

[ Dodano: 2006-03-12, 19:09 ]

Prooooszę :sad:

 

[ Dodano: 2006-03-12, 19:10 ]

nadal prosze o interpretacje... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze to moj byly chlopak i nie utrzymuje ze mna zadnych kontaktow nawet dzieckiem sie nie interesuje, a maluszek chorowity, i jak jestem w szpitalach i dzwonie do niego aby sie czegos dowiedziec to nieodbiera mojego tel, po co teraz raptem mi sie sni? gdy juz o nim zapominam i nie szukam kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w naszych snach np. dzwoni telefon, wyświetla się na nim wiadomość, dostajemy list, ktoś puka do drzwi, lub jest konkretnie osoba, która usiłuje nam cos przekazać
to znaczy, że faktycznie tak jest. Że pewne informacje czekają, żeby do nas w taki czy inny sposób dotrzeć - lub pewne osoby o nas myślą, a przy tym mają nam coś do powiedzenia.
- a ja mam inną koncepcję, nasze sny są przede wszystkim odzwierciedleniem naszego odbioru rzeczywistości. To nie informacje czekają, to my czekamy - nawet podświadomie. A skoro czekamy, to znaczy, ze istnieją pewne fakty, które dają nam powody do tej czynności. Natomiast jeśli istnieją powody, to bardzo prawdopodobne, że wiadomości do nas dotrą w ten czy inny sposób... ale nie odwrotnie.

 

[ Dodano: 2006-03-11, 16:27 ]

Przy tym jego wygląd nie był projekcją Gabi (tak sądzę - przykuł zdecydowanie jej uwagę), lecz sygnałem co się z nim może w tym momencie dziać.
- jw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el argento - mam nadzieję, że nie drażnią Cię zbytnio moje uwagi, ja mam po prostu taki sposób formułowania myśli, który czasem może kojarzyć się z "atakiem". A generalnie chodzi mi o wywołanie dyskusji. Przy wymianie zdań i poznaniu argumentów drugiej strony, sama wiele się uczę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak my myślimy o ludziach, tak i ludzie myślą o nas. Te energie krążą i w zależności od stopnia intensywności naszego czy cudzego myślenia, naszej lub cudzej wrażliwości - pojawiają się reakcje i ich skutki na przykład w snach.

 

Myślę, że czasem trudno jest zinterpetować, o którą stronę medalu akurat chodzi - czy sen odzwierciedla nasz sposób myślenia o danej sprawie, danej osobie, danym problemie czy zjawisku, czy jest zaszyfrowaną w symbolach informacją od osoby, która konkretnie się pojawia w śnie, lub jakiegoś jej nazwijmy to synonimu, symbolu (nie wiem np. pies jako symbol przyjaciela)

Jeżeli wziąć pod uwagę stanowisko pierwsze czyli Twoje - faktycznie dziwna powierzchowność (brudny wygląd) byłego chłopaka Gabi jest odzwierceidleniem jej postrzegania jego osoby, jako - mówiąc najoględniej - pozostawiającej wiele do życzenia swoim zachowaniem (mam ochotę to nazwać po imieniu, ale się powstrzymam z wiadomych wzgledow)

 

Natomiast do tej interpretacji nie pasuje mi to, że chciał jej coś powiedzieć, przy czym zaznaczył, że to ważne.

Przy tym jestem pewna - nie powiedziałby jej o tym we śnie, bo sen miał być tylko sygnałem - dla niej - że jest coś na rzeczy + tego, że z nim samym dzieje się coś dziwnego.

 

Mowiac najkrócej - gdyby Gabi go tylko zobaczyla i zarejestrowala jego wyglad jaka dziwny - bylabym sklonna sie z Tobą zgodzić.

Natomiast biorąc pod uwagę ten drugi element - już nie.

 

[ Dodano: 2006-03-11, 21:19 ]

Tutaj za dużo jest tych pól i dopiero teraz zauważyłam i przeczytałam Twoją wiadomość Gabi, gdzie piszesz ze do niego dzwonisz, a on nie odbiera itd.

 

Skoro jest tak jak piszesz - to ja osobiście nie umiem Ci odpowiedzieć na pytanie - po co Ci się śni skoro nie szukasz z nim kontaktu i zapominasz. Po prostu - w ogóle Cię nie znam - tylko parę słów twojego opisu, a żebym umiała, chociaż próbowała - ta wiedza byłaby mi potrzebna.

 

Może być tak jak pisze Rita, ale poniekąd może być też tak - jak ja piszę.

Tak czy śmak - zostanie to zweryfikowane przez życie, a ty sama wtedy znajdziesz odpowiedź - po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast do tej interpretacji nie pasuje mi to, że chciał jej coś powiedzieć, przy czym zaznaczył, że to ważne.

Przy tym jestem pewna - nie powiedziałby jej o tym we śnie, bo sen miał być tylko sygnałem - dla niej - że jest coś na rzeczy + tego, że z nim samym dzieje się coś dziwnego.

 

Mowiac najkrócej - gdyby Gabi go tylko zobaczyla i zarejestrowala jego wyglad jaka dziwny - bylabym sklonna sie z Tobą zgodzić.

Natomiast biorąc pod uwagę ten drugi element - już nie.

Rozumiem Twój tok myślenia, ale nie widzę sprzeczności w swoim połączeniu tych dwóch elementów:

"...ja myślę, że to Ty chciałabyś usłyszeć od niego coś nareszcie poważnego, masz nadzieję, że on się zmieni;..."

Postrzega go jako "brudnego", ale wierzy, że zacznie serio podchodzić do życia - tutaj jest chyba analogia: ważne - poważne. Jak myślisz, czy ten fragment:

i jak jestem w szpitalach i dzwonie do niego aby sie czegos dowiedziec to nieodbiera mojego tel

nie mówi o takim pragnieniu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Rita, ja myślę, że tu jest generalnie za mało danych i zbyt poważna życiowo sytuacja, w związku z czym można sie trochę pogubić.

Ale biorąc pod uwagę to co jest nam wiadome, mamy rację chyba dokładnie obie.

Bo jak najbardziej Gabi chce i pragnie, żeby ojciec jej dziecka okazał się dojrzałym facetem, stąd też np we śnie przyjmuje jego zaproszenie do kina, czyli poniekąd wychodzi mu na przeciw, a w życiu dzwoni lub dzwoniła do niego usiłując się czegoś dowiedzieć - natomiast mnie naprawdę bardzo zastanawia już nie sam jego wygląd - tylko to połączenie wyglądu z jego pilną próbą przekazania jej czegoś, jakiejś informacji.

 

Pomyślałam sobie też o tym, że może on nie odbiera telefonów Gabi, bo ma wyrzuty sumienia (i stąd by się wzięła ta jego senna, brudna powierzchowność) gdyż (rozważam to psychologicznie) gdyby był zimnym, cynicznym draniem zupełnie ich pozbawionym - odbierałby je i zbywał ją odpowiadając na jej pytania - byle co?

A przy tym usiłuje jej we śnie coś powiedzieć, bo nie wierzę, że on tego - tej całej sytuacji - nie rozważa??? A jak już nawet nie rozważa, bo na przykład faktycznie daleko mu do ideału - to to i tak się w nim kotłuje, i w takiej formie do niej dociera we śnie? Jako mieszanka jego brudnego wyglądu i próby przekazania jej czegoś?

 

Widzisz - pomieszane.

Za mało danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby był zimnym, cynicznym draniem zupełnie ich pozbawionym - odbierałby je i zbywał ją odpowiadając na jej pytania - byle co?
- niekoniecznie, może być nadal zimnym i cynicznym draniem, który z wyrachowania zdaje sobie sprawę, że telefon od Gabi oznacza kłopoty. A ponieważ umył ręce, uważa że sytuacja go już nie dotyczy. Smutne, ale to też z psychologii. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[shadow=indigo:9b61e7bc8c][/shadow:9b61e7bc8c]

Więc... Dziś w nocy miałam dziwny sen, którego nie rozumiem...

Śnił mi się mój były chłopak, z którym nie jestem już prawie rok czas.

Dziwi mnie to, że ten sen był bardzo realistyczny, poszłam do niego i przepraszałam. Pytałam czy go zraniłam, zostawiając go i czy płakał przeze mnie...

On mnie przytulił i powiedział, że wciąż o mnie myśli i pytał czy mam nadal kogoś...

Wiem, że ja też płakałam w tym śnie, przepraszając go :cry:

Ale najdziwniejsze jest to, że mam kogoś z kim naprawdę jestem szczęśliwa i kogo naprawdę kocham. Dlatego martwi mnie ten sen i wciąż o nim myślę :cry:

Jeśli ktoś może mi go wytłumaczyć to będę bardzo wdzięczna.

Czekam, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam czy go zraniłam, zostawiając go i czy płakał przeze mnie...

On mnie przytulił i powiedział, że wciąż o mnie myśli i pytał czy mam nadal kogoś...

- a zraniłaś go? Bo może zaczęłaś zdawać sobie w końcu z tego sprawę? I nie chodzi o żadne powroty, bardziej o poczucie winy i uświadomienie sobie popełnionych błędów. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ostatnio mialem dziwny sen ktory dosc dobrze pamietam! spotkalem swoja byla dziewczyne z ktora rozstalismy sie 13 miesiecy temu i wrocilismy od razu do siebie! wkoncu nie wiem dlaczego to zrobilem bo obecnie mam dziewczyne z ktora jestem prawie 2 miesiace! we snie zwiazujac sie ponownie z moja byla, myslalem o obecnej i nie mowilem o niej dla mojej bylej, tak sam jak dla obecnej nie powiedzialem ze znow zwiazuje sie z byla! ale wiedzialem ze bede musial o tym wszystkim im powiedziec ale nie doszlo do tego bo sie obudzilem! tym bardziej mnie to dziwi bo we snie mialem uczucie jakbym bardziej chcial byc z swoja byla, ale moze mi sie tylko wydaje!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialam bardzo dziwny sen a snilo mi sie moj byly chlopak z ktorym nie utrzymuje juz kontaktu od pol roku poniewaz bardzo mnie zranil i zawiodl :( aa snilo mi sie iz bylam u niego w domu i balalm sie tego ze on przyjdziee i nie chcialam tego spotkania jednak sytuacja pozniej sie odwrocila tak ze zauwazylam przez wizjoner w drzwiach ze on tez stoi i jakby sie bal wejsc ale po chwili zaryzykowal i wszedl a ja w tym momencie nakladalam buty on tak szybko spojrzal na mnie i poszedl do pokoju a pozniej okazalo sie ze zginal mi drugii but ktoryy znalazl sie pod fotelem na ktorym on siedzial i wtedy jego siostra sie pojawila i zapytala czy zrobil to specjalnie ? a on spojrzal mi w oczy i usmiechnal sie ... czy mozecie mi wytlumaczyc co ten sen moze znaczyc ?? bardzoo proszee i dziekuje z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu śni mi sie ze mój były chłopak z którym sie etraz przyjażnie, poznaje lub spotyka sie czy czasami nawet całuje z inna kobieta i ja na to patrze, jestem ciekawa co to oznacza bo w okresie 1 miesiaca miałam chyba 10 takich snów, jakbym ciagle budzac sie rano bała ze on sobie kogos znalazł. Co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu śni mi sie ze mój były chłopak z którym sie etraz przyjażnie, poznaje lub spotyka sie czy czasami nawet całuje z inna kobieta i ja na to patrze, jestem ciekawa co to oznacza bo w okresie 1 miesiaca miałam chyba 10 takich snów, jakbym ciagle budzac sie rano bała ze on sobie kogos znalazł. Co to moze znaczyc?
- zdublowałaś ten post, odpowiedź czeka w innym temacie. Pozdrawiam.
dzisiaj mialam bardzo dziwny sen a snilo mi sie moj byly chlopak z ktorym nie utrzymuje juz kontaktu od pol roku poniewaz bardzo mnie zranil i zawiodl aa snilo mi sie iz bylam u niego w domu i balalm sie tego ze on przyjdziee i nie chcialam tego spotkania jednak sytuacja pozniej sie odwrocila tak ze zauwazylam przez wizjoner w drzwiach ze on tez stoi i jakby sie bal wejsc ale po chwili zaryzykowal i wszedl a ja w tym momencie nakladalam buty on tak szybko spojrzal na mnie i poszedl do pokoju a pozniej okazalo sie ze zginal mi drugii but ktoryy znalazl sie pod fotelem na ktorym on siedzial i wtedy jego siostra sie pojawila i zapytala czy zrobil to specjalnie ? a on spojrzal mi w oczy i usmiechnal sie ... czy mozecie mi wytlumaczyc co ten sen moze znaczyc ?? bardzoo proszee i dziekuje z gory
- on jeszcze nie odszedł na dobre z Twojego serduszka, oczywiście boisz mu się zaufać ponownie ( dlatego nie chcesz go wpuścić ), ale i tak czy inaczej - on dostaje się do mieszkania, co ważne - Tobie również nie pozwala odejść, bo siedzi na Twoim bucie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Od kilku dni mam straszne koszmary śni mi się była mojego faceta zaczeło się to od mometu gdy zaczełam być z krzyskiem i ją poznałam potem krzysiek mnie z nia zdradził wybaczyłam mu to bo naprawde kocham go i wiem że był wtedy pijany a ona jest zwykła dziwką.I od tamtego momętu tak jej nie nawidze że to szok śni mi się codziennie że prubuje odbić mi krzyśka każdym sposobem dobiera się do mojego ojca poprostu truje mi życie. Chociaż w żeczywistości też jak o niej słysze to dostaje szału.Co ja mam robić co te sny oznaczają?Nie wysypiam się a jestem w ciąży :cry: pomuście mi

 

[ Dodano: 2006-03-27, 15:01 ]

Napewno wszystko będzie dobrze myśle że ten sen jest snem męczoncym ale nie oznacza nic złego teraz nie powinnaś się denerwować bo jesteś w ciązy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialam bardzo dziwny sen a snilo mi sie moj byly chlopak z ktorym nie utrzymuje juz kontaktu od pol roku poniewaz bardzo mnie zranil i zawiodl aa snilo mi sie iz bylam u niego w domu i balalm sie tego ze on przyjdziee i nie chcialam tego spotkania jednak sytuacja pozniej sie odwrocila tak ze zauwazylam przez wizjoner w drzwiach ze on tez stoi i jakby sie bal wejsc ale po chwili zaryzykowal i wszedl a ja w tym momencie nakladalam buty on tak szybko spojrzal na mnie i poszedl do pokoju a pozniej okazalo sie ze zginal mi drugii but ktoryy znalazl sie pod fotelem na ktorym on siedzial i wtedy jego siostra sie pojawila i zapytala czy zrobil to specjalnie ? a on spojrzal mi w oczy i usmiechnal sie ... czy mozecie mi wytlumaczyc co ten sen moze znaczyc ?? bardzoo proszee i dziekuje z gory
- on jeszcze nie odszedł na dobre z Twojego serduszka, oczywiście boisz mu się zaufać ponownie ( dlatego nie chcesz go wpuścić ), ale i tak czy inaczej - on dostaje się do mieszkania, co ważne - Tobie również nie pozwala odejść, bo siedzi na Twoim bucie. Pozdrawiam.

 

czy to ma znaczyc ze zrozumial wkoncu swoj blad??? i ze moze zalowac tego ?? boo jesli chodzi o mniee to ja mu nigdy nie wybacze tego co zrobil i nie zaufam mu bo to jest nierealne:/ czy moge miec nadzieje na takie minimalne "przepraszam" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ma znaczyc ze zrozumial wkoncu swoj blad??? i ze moze zalowac tego ?? boo jesli chodzi o mniee to ja mu nigdy nie wybacze tego co zrobil i nie zaufam mu bo to jest nierealne:/ czy moge miec nadzieje na takie minimalne "przepraszam" ?
- jestem w stanie się założyć, że gdybyś usłyszała to przepraszam, wybaczyłabyś... to się po prostu czuje z twojego postu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem powracającego snu, nie leży w tej dziewczynie, tylko w fakcie zdrady. Na Twoim miejscu zapomniałabym o całej sytuacji, skoro wybaczyłaś... Podjęłaś własną decyzję i bądź w niej konsekwentna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ma znaczyc ze zrozumial wkoncu swoj blad??? i ze moze zalowac tego ?? boo jesli chodzi o mniee to ja mu nigdy nie wybacze tego co zrobil i nie zaufam mu bo to jest nierealne:/ czy moge miec nadzieje na takie minimalne "przepraszam" ?
- jestem w stanie się założyć, że gdybyś usłyszała to przepraszam, wybaczyłabyś... to się po prostu czuje z twojego postu. Pozdrawiam.

 

to nie tak z tym wybaczaniem :/ naparwde tego nie potrafie wybaczyc :/ przez niego o malo nie doszlo do tragedii :/ ja poprostu chce zeby on zrozumial jak wielka krzywde mi zrobil i zeby wkoncuu pokazal ze jest prawdziwym facetem i zdobyl sie na ten gest i przeprosil :/ mi tylko o to chodzi wtedy poprostu mi byloby latwiej wiedzac ze zrozumial i ze nie zrobi drugi raz tego samego innej dziewczynie :/ boo ja nie zrobilam glupoty bo byli przy mnie ludzie ktorzy mnie kochaja i wpierali mi ze na tym swiat sie nie konczy ale moze znalesc sie taka dziewczyna ktora nie bedzie miala tego szczescia i zrobi cos glupiego prowadzacego do tragedii a on bedzie sie smial perfidnie calemu swiatu w twarz i nic se z tego nie robil :/ chodzi mi tylko i wylacznie o to ale dziekujee za wszystko:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak z tym wybaczaniem :/ naparwde tego nie potrafie wybaczyc :/ przez niego o malo nie doszlo do tragedii :/ ja poprostu chce zeby on zrozumial jak wielka krzywde mi zrobil i zeby wkoncuu pokazal ze jest prawdziwym facetem i zdobyl sie na ten gest i przeprosil :/ mi tylko o to chodzi wtedy poprostu mi byloby latwiej wiedzac ze zrozumial i ze nie zrobi drugi raz tego samego innej dziewczynie :/ boo ja nie zrobilam glupoty bo byli przy mnie ludzie ktorzy mnie kochaja i wpierali mi ze na tym swiat sie nie konczy ale moze znalesc sie taka dziewczyna ktora nie bedzie miala tego szczescia i zrobi cos glupiego prowadzacego do tragedii a on bedzie sie smial perfidnie calemu swiatu w twarz i nic se z tego nie robil :/ chodzi mi tylko i wylacznie o to ale dziekujee za wszystko:) pozdrawiam
- ja oczywiście nie zamierzam Ci na siłę sugerować, że jest inaczej... Mówię tylko ze swojego doświadczenia, że ludzie którzy wzbudzają w nas aż takie emocje, nie są nam obojętni. Ty po prostu nie pogodziłaś się jeszcze z faktem, że on okazał się takim draniem... wciąż to rozpamiętujesz. Nic się martw, jeżeli to Cię pocieszy - świat jest okrągły... i to co człowiek rzuci przed siebie... tym dostanie z tyłu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około pół roku śni mi sie moja była dziewczyna, ciagle jest tak samo widze ją we śnie i jak probuje się do niej odezwać ona nic nie mówi, ciagle milczy i ciagle jest z innym chłopakiem. Do okoła są również jej przyjaciele, po każdym takim śnie czuje się jak po zimnej kompieli. Problemem dla mnie jet to że przez te sny sam już nie wiem co do nie czuję, czy może ktoś mi napisać jak można takie cos rozumiec??

Pozdrawiam wszystkich i proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu mojej kumpeli śni sie jej byly facet. Sni sie jej, ze sie awanturuje i krzyczy na nią caly czas.Ona jest zastraszana. I w końcu się przysnil, ale spal w jej śnie. Hm..co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około pół roku śni mi sie moja była dziewczyna, ciagle jest tak samo widze ją we śnie i jak probuje się do niej odezwać ona nic nie mówi, ciagle milczy i ciagle jest z innym chłopakiem. Do okoła są również jej przyjaciele, po każdym takim śnie czuje się jak po zimnej kompieli. Problemem dla mnie jet to że przez te sny sam już nie wiem co do nie czuję, czy może ktoś mi napisać jak można takie cos rozumiec??
- Ty chyba chciałbyś nawiązać z nią jakiś kontakt, ale jest problem w komunikacji z jej strony... z różnych powodów, od zerwania jakiejkolwiek więzi po czysto geograficzą odległość... to już Ty sam wiesz najlepiej. Widzę, że nie masz do niej dostępu... ten tłum przyjaciół. Ale to prawda, myślisz o niej. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój chłopak mnie zdradził ....prosił o wybaczenia i w tym czasie przysniło mi się że mu wybaczyłam i wszytsko jest oki....jadnak stało sie inaczej....juz nie jesteśmy razem....niedawno mi się śniło że powiedzial mi ze mnie nie kocha gdy zapytalam dlaczego to powiedzial bo nie....co oznacza ten moj dziwny sen .... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja kolezanka nie może, lub nie chce zerwac "ostatniej" nitki łączącej ją z tym facetem, nie wim jakie ma ku temu powody...? Strach, sentyment... Niemniej jednak, skoro sniła ze spał, wszystko ucichnie i umrze śmiercią naturalną... Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie, ze szykowalam sie z rodzicami na spotkanie z rodzina mojego narzeczonego. Wybieralismy sie w podróż do innego miasta, bo tam wlasnie mieszkala jego rodzina. Gdy dojechalismy na miejsce, weszliśmy do domu, to okazalo sie, zejesteśmy w naszym domu tj jakbyśmy wogóle nie wyjeżdżali. W środku siedziala już rodzina mojego przyszlego. Tata zostal posadzony razem ze wszystkimi gosmi przy jednym stole, a a mama ponieważ nie bylo dla niej miejsca zostala posadzona oddzielnie przy malym stoliku. Pamietam, ze mam chciala rozluznic atmosfere i powiedziala wszystkim, ze duzo sikam :oops: . Ja wtedy probowalam ja uciszyć, bo to mnie skrepowalo. W końcu tata wstal i powiedzial, że chce wracac do domu. Wtedy moj narzeczony powiedzial mojemu ojcu, że teraz on jest tu gospodarzem. PAmietam, ze ochrzanilam mojego narzeczonego, nie spodobalo mi sie jak potraktowal mojego ojca. No i wtedy wyjechalam z z rodzicami spowrotem do domu..

POzdr.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie bedzie odpowiedz na Twoje pytanie co do znaczeni snu...ale ja jush z doswiadczenia wiem ze nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki.....a skoro on Cie nie kocha to czy jest sens byc z nim jesli tylko Ty tego pragniesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...