Skocz do zawartości

BYŁY/A CHŁOPAK/DZIEWCZYNA


Gość Olennka_86

Rekomendowane odpowiedzi

Sniła mi sie była dziewczyna,spotkalismy sie rozmawialismy normalnie jak gdyby nigdy nic

( w snie wiedzialem ze nie jestesmy razem ) i to mnie dziwilo czemu z nia gadam

i czemu sie tak zachowujemy bo normalnie 3 malismysie za rece przytulalismy i calowalismy,

pozniej nawet razem spalismy i doszlo do wspolzycia (było cudownie) na drugi dzien ona musiala wracac

a ja powiedzialem ze ja odprowadze zgodzila sie i odporowadzilem ja do samochodu gdzie sie rozstalismy

a ona mi oznajmila ze nie mozemy byc razem ale powiedziala to w taki sposob jakby tak samo wiedziala w

tym snie ze jestsmy po rozstaniu i odjechala

 

ps.BYł to bardzo realistyczny sen bo gdy sie obudzilem to sie zastanawialem czy to jawa czy sen

 

Czy obecnie nie jestes w zwiazku albo nie podoba Ci sie ktos?Sen by oznaczal,ze bardzo liczysz na to,ze ta znajomosc przerodzi sie w cos glebszego(stad okazywanie uczuc i wspolzycie),dziewczyna odjechala,chyba sie boisz,ze z tego nic nie bedzie,ze ona Cie zostawi albo zrani.

 

Jezeli nie jestes w zwiazku to sen pokazuje Twoja tesknote za kims bliskim,za cieplem i miloscia drugiego czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio śnił mi się mój były chłopak. Nie jesteśmy ze sobą już od półtora roku. Zerwałam z nim po 3 miesiącach. Historia tak się potoczyła że teraz nawet się do siebie nie odzywamy choć chodzimy do tej samej szkoły. Jednak ostatnio zaczął nachodzić mnie w snach. Jeden z nich jest tak dziwny, że nie mam pojęcia o co w nim może chodzić:

 

Otóż śniło mi się, że zmarła mu matka. Ja natomiast poczułam straszną potrzebę, żeby powiedzieć mu jak bardzo jest mi przykro z tego powodu i postanowiłam udać się do niego do domu. Wahałam się ale jednak tam poszłam. Ku mojemu zdziwieniu drzwi otworzył mój tata. Spytałam czy mój były jest w domu. Mój tato powiedział, że jest ale takim tonem jakby wskazywał na to że nie wie czy mój były chce mnie widzieć. Ale poszedł na górę się go spytać. Ja stałam wystraszona przy tych drzwiach i jeszcze rozmyślałam czy dobrze robię przychodząc tutaj. Potem nie pamiętam dokładnie co było ale wiem, że wpuścili mnie do domu. Zobaczyłam się z byłym, chwilę porozmawialiśmy,powiedziałam co chciałam powiedzieć i poszłam. A potem doszła do mnie wieść, że to on zabił swoją matkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem sam a ta dziewczyna ze snu to byla moja ostatnia dziewczyna, rozstalismy sie ponad pol roku temu a mimo to mialem sen o niej

podoba mi sie ktos i tez czesto o niej snie ale ten sen mnie zdziwil ze snilem o swojej bylej ( moze dlatego ze darzylem ja ogromnym uczuciem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:_smutny:Miałam dziś straszny sen w sumie to koszmar. Schodze na dół po schodach i wychodze przed mój dom na trawie na łóżku szpitalnym leży mój były chłopak ma zamknięte oczy. Patrze na niego z daleka, chce w tym momencie podejść do niego ale dwie kobiety odchodzą od jego łóżka i zabierają kawałki jego ciała, mówiąc, że on jest po operacji, że jest z nim bardzo źle i że nie moge do niego podejść. Ja odchodze i patrze na niego,nadal widze że leży nadal na łózku i się nie rusza. Towarzyszy mi nieopisane uczucie rozpaczy i lęku. Wracam do domu po koc dla niego.Myśle przy tym gorączkowo, że musze mu pomoc, że może on potrzebuje koc bo nie ma sie czym przykryć. Mijam moją mame,która pyta się mnie po co biore z domu koc odpowiadam jej,że musze go przykryć ponieważ on leży i napewno jest mu bardzo zmino. Mama odpowiada, że już mu zaniosła kołdre i że koc jest mu niepotrzebny.Jestem w domu ale cały czas się boję co dalej z nim będzie czy wszystko jest ok mam dziwne przeczucie, że jest bardzo źle,czekam. Schodze znowu na dół żeby móc go zobaczyć ale w miejscu gdzie stało to łóżko z nim leżącym jest pusto. Pytam się jakiejś kobiety gdzie on jest odpowiada mi, że on nie żyje. Spoglądam dalej i widze świeżo zasypany grób z krzyżem. Zorientowałam się, że jest już po jego pogrzebie. Spotykam moją mame i pytam się jej dlaczego nie powiedziała mi, ze on zmarł i że był już pogrzeb a ona na to, że chciała mi tego oszczędzić bo wie jakbym mogła to przeżyć. Podchodze do grobu,stoje przed nim i patrze na niego jest zasypany ciemną ziemią. Czuje totalny strach i rozpacz, cały czas płacze. TE emocje towarzyszyły mi przez cały sen. Obudziałam się i już do rana nie spałam. Oprócz całego obrazu sennego, który był straszny,jego śmierć i te uczucie rozpaczy dziwne było to, że nazywałam go innym imieniem niż ma w rzeczywistości, chociaż dobrze go widziałam i wiem że to mój były chłopak mi sie śnił. Opisałam ten sen ponieważ dawno nie śniło mi się coś równie strasznego .:_smutny: Czy sen jest jakimś ostrzeżeniem??Prosze o pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile czasu temu się rozstaliście?

myślę, że we śnie pokazana jest zmiana, jaka zachodzi w waszych relacjach. ta jego choroba, a potem śmierć to, moim zdaniem, po prostu odchodzenie z Twojego życia. we śnie bardzo to przeżywasz - czy w rzeczywistości również ten proces nie kosztuje cię sporo emocji? mama w Twoim śnie jakby cały czas troszkę Cię od niego dystansowała - najpierw mówi, że nie potrzeba, byś mu przynosiła koc (znów otaczała swą opieką? ciepłem?), potem chce Ci oszczędzić pobytu na pogrzebie. ta mama to Twój wewnętrzny głos, który chce cię już z tej relacji wyplątać. nie sądzę, żeby ten sen przepowiadał coś złego. mówi o tym, że Ty i Twój były chłopak zmieniacie do siebie stosunek, może zaczynacie żyć osobno.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi śnił się chłopak który kiedys mi się podobał, a teraz w ogole o nim nie myślałam i nie wydaje mi sie ze go kocham, chodz niektore kolezanki mowia ze on chyba sie we mnie zakochał.

A tak dokładnie śniło mi się, ze jechalismy razem na wycieczkę i z jakimis jeszcze ludzmi autobusem i nagle na droge wskoczyla moje kolezanka z druga kolezanka i tą pierwsza potracilismy i umarła.

Co to może znaczyć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm witam wszystkich :)

Prosiłbym o wytłumaczenie tego snu.

 

Dziś w nocy śniła mi się moja była dziewczyna z którą nie rozmawiam od prawie roku.

Sen wyglądał tak że leżeliśmy razem w łóżku i tuliliśmy się do siebie i było nam dobrze razem... coś jak za starych czasów gdy jeszcze byliśmy razem.

 

Kilka razy miałem już podobne sny z tą samą dziewczyną.

 

Czy to ma jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej Rozstaliśmy sie w sumie nie tak dawno bo około trzy miesiące temu Tak kosztowało mnie to w życiu sporo emocji Mama była przy mnie w tym czasie dlatego myśle, że była obecna w tym śnie...Obecnie zyjemy już osobno tzn ja i mój były chłopak Trochę przestraszyłam się i zdziwiłam tym snem co innego gdy ktos śni sie w miare normalnej stytuacji a co innego gdy śni się w tak strasznej, dlatego opisałam ten sen na forum. Dziękuje Ci bardzo za pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w snach emocje często są spotęgowane: mocniej przeżywamy, bardziej się boimy itd. nie wiem do końca dlaczego tak jest, ale dzięki temu jesteśmy w stanie zajrzeć głębiej w nasze emocje, które na codzień często tłumimy. to tak z moich obserwacji:)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Dzis mialem mnostwo snow najbardziej mnie zastanawiajace to jak: szedlem z moim sasiadem po jakkis ruinas starego "miasta" w ktorym bylo pełno zwierzat... zaczelismy w pewnym momeencie biec (sam nie wiem czemu). kiedy napotkalem przed soba lwa... wiadomo nogi za pas i odwrot... nie zdarzylem daleko pobiec kiedy wyskoczyl z nad przeciwka nastepny ktory chwycil mnie za reke i zaczal szarpac... wsadzilem mu palec gleboko w ucho aby go unieruchomic i okladalem go po nocie (w glowie mialem mysl ze to jego slaby punkt i dzieki temu sobie z nim poradze)... pozniej natomiast snilo mi sie ze opowiadalem o tym lwie mojej mamie... ktora sluchala mnie jak to sie mowi (jak zgaszonego radia) wszedlem do pomieszczenia w ktorym byla moja mama i zobaczylem jakby probowala sie utopic w wannie... (jak to czesto w filmach wystepuje) w tle leciala jakas piosenka ktora moja mama pod woda "spiewala" ruszajac tylko ustami...dalej nie pamietam bo sie obudzilem.... nastepnie snil mi sie moj Pies... czarno bialy Amstaff... moja mama wpadla na glupi pomysl zebym go uderzyl z piesci w pysk (zazwyczaj tak sie z nim bawie) jednak w tym snie kiedy go uderzylem... zaczął mu puchnac pysk... jakby Guz... to mu utrudnialo swobodne oddychanie... az w koncu zdechl... zdemolowalem z rozpaczy caly swoj pokoj i obudzilem sie ze lzami w oczach.... na koncu snila mi sie moja byla dziewczyna z ktora bylem 3 lata temu... byl to bardzo nie udany zwiazek... we snie bylem w duuzym miescie ze znajomymi bez (obecnej) dziewczyny... kiedy podeszla moja byla i zaczelismy rozmawiac... temat za tematem... az do doszlismy do tematu ze ona zerwala ze swoim obecnym poniewaz dalej jest zakochana we mnie... zrobilem duze oczy... obudzilem sie... reszty co sie dzialo nei pamietam...

 

 

Przepraszam ze napisalem te pierwsze sny nie do tematu ale jestem tutaj pierwszy raz i chcialem skorzystac od razu z pomocy... na temat kazdego z tych snow... zaznaczam ze dzis budzilem sie w nocy okolo 7-9 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszej nocy śnił mi się mój dawny chłopak ... z którym nie byłam w stałym związku ;/ nie utrzymuje z nim kontaktu i nawet o nim nie myślałam wiec nie wiem skąd się wziął w moim śnie .

 

A wiec śniło mi się ze spotkałam go na swoim osiedlu i zaprosiłam do piwnicy bo w domu był mój teraźniejszy chłopak. Tam chwilkę rozmawialiśmy i nagle do piwnicy przyszedł mój tato z dziadkiem który chwilami był moim wujkiem takie pokręcone to było ;/ i Razem z byłym udawaliśmy ze szukam dla niego jakiś książek od niemieckiego które były bez okładek na sprzedaż ... potem razem z tata wychodziliśmy z piwnicy przez takie malutkie drzwi chociaż wychodziwszy dużymi hehe no i były wyszedł i znikną chwilowo ze snu ... a ja go szukałam i zaczęłam biec i nagle zderzyłam się z nim a on powiedział do mnie ze na chwile musiał się oddalić i znów rozmawialiśmy . Następnie wsiedliśmy do jakiegoś auta razem z moim bratem i jechaliśmy tak szybko i coraz szybciej wiatr rozwiewał nam włosy i on tak się bosko uśmiechał .... i nagle przy kolejnym przyspieszeniu natknęliśmy się na policje . Mrygneli kogutem abyśmy się zatrzymali i wyrwałam sie ze strachu ze snu heh ... Coz oznaczają niektóre symbole ???? Proszę o interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecią już noc śni mi się mój były chłopak i... zastanawiam się, o co chodzi podświadomości ;) Tęsknić za nim nie tęsknie, gdyż związek był toksyczny, ale może chodzi o coś innego...

 

W snach powtarza się miejsce i to, jak on wygląda. Miejsce to dom mojej ciotki, wokół którego on krąży (tzn. chodzi po chodniku przed domem, obchodzi tą część osiedla, aby powrócić przed dom etc.). Ubrany w kaszkiet, z plecakiem i zniszczoną książką w ręku (nie wiem skąd, ale wiem, że książka jest o pociągach, którymi on się interesował swego czasu).

 

W pierwszych snach widzę go, idąc do domu ciotki. Udaje mi się przemknąć obok, bo on akurat oddala się od domu, zwrócony plecami w moją stronę. W dzisiejszym śnie byłam natomiast w domu ciotki i widziałam go przez okno, ukryta za firanką.

 

Czy to ma sens? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam dość dziwny i nie do końca wyraźny sen. Śniła mi się jakaś szkoła [ale to nie jest ta szkoła, do której chodzę], moja klasa. Chyba była przerwa. Siedziałyśmy z koleżankami, we cztery, w ławkach [a były to pojedyncze ławki] i rozmawiałyśmy. Podeszła do nas koleżanka, której nie lubimy i chciała od nas pożyczyć tampon ale nie odpowiadał jej ten, który proponowałam i nastąpiło małe nieporozumienie. Następnie chyba było już po dzwonku ale sytuacja w klasie nie uległa zmianie oprócz tego, że upierdliwej koleżanki już nie było. Potem nie wiem dlaczego miałam książkę od łaciny w ręce, i że mojemu byłemu chłopakowi groziło śmiertelne niebezpieczeństwo, związane z tą książką, ale nie wiem właśnie dlaczego ;/ . Mimo, iż koleżanki mi odradzały [ponieważ one nie lubią tego człowieka po tym jak mnie potraktował] napisałam mu długiego sms z ostrzeżeniem. Czułam lęk, przerażenie.

Proszę o pomoc w interpretacji tego snu. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj śnił mi się były chłpak:

W nocy spałam, nagle ktoś wszedł do mojego pokoju i okazało się, że to właśnie on. Nikt poza mną nie wiedział, że u mnie jest. Nie rozmawialiśmy, odrazu zaczęliśmy się całować i dotykać. On próbował włączyć muzykę, ale ja ciąglę ją wyłączałam, bo bałam się, że ktoś się obudzi. Sen skończył się w bliżej nieokreślonym momencie...

Dodam, że nie jesteśmy ze sobą od dwóch lat.

Za pomoc z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio sniło sie ze rozmawiałam ze swoim byłym chłopakiem , nie jestesmy razem od 1.5 miesiaca i we śnie prosił mnie zebym powiedziała mu czy kogoś mam , tak mu bedzie łatwiej ułożyc sobie zycie .. nie zgodziłam sie powiedziałam ze specjalnie mu nie powiem bo to jest moja prywatna sprawa.. powiedziłam ze nie powiem bo chce mu to utrodnic.. ..nie wiem co to mogło oznaczac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Prosiłabym o interpretacje mojego snu. Mianowicie snilo mi sie,ze dostalam smsa od mojego bylego o tresci: Czesc to ja i tu padlo jego imie. Nastepnie on pojawil sie w moim domu, stal w drzwiach do toalety a ja schodzilam po schodach na dół (on mi sie wtedy przygladal a ja udawalam ze go nie zauwazam). Pamietam jeszcze, ze pozniej on siedzial z moimi rodzicami i chwalil moja mame. dziwne to troche, bo w rzeczywistosci moja mama za nim nie przepadala. Nie wiem co moglby oznaczac ten sen, obecnie mam juz nowego chlopaka. prosze o pomoc w interpretacji mojego snu i z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie mówię, że nie znam się na tym, ale tak na logikę to fakt, że schodzisz w dół z tych schodów to właśnie jakieś wacanie do przeszłości choć masz już nowy etap w życiu. Sms od niego, czy w ogóle pojawienie się go w śnie rozumiałabym, że albo: podświadomie lub świadomie jest jeszcze obecny w Twoim życiu psychicznie, duchowo lub pragniesz aby myślał o Tobie, zabiegał o Ciebie albo on mógł wkraść się w Twoją psychikę, próbuje jakoś wpłynąć na Ciebie, za pomocą odpowiedniej magii jest to możliwe. Ciężko mi faworyzować którąś ewentualność, bo nie wiem w jakich okolicznośćiach się rozstaliście, jaki jest Twoj stosunek do niego i czy on zajmuje się magią. Natomiast to, że on siedzi z Twoimi rodzicami może oznacza, że brakowało Ci wlaśnie dobrych relacji pamięzi Twoim byłym partnerem a rodzicami, pragnełaś tych pozytywnych realcji. Nie wiem czy to trafna interpretacja, ale mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze to, że on się Tobie przygląda, a Ty udajesz, że go nie zauważasz. Być może tak jak już pisałam nie rozstałaś się jeszcze z przeszłością, nie pogodziłaś, choć udajesz przed samą sobą, że zamknęłaś tamten etap, pragniesz by tak było. Lub pragniesz jego uwagi, zabiegania o Ciebie, tego by żałował, iż nie jesteście już razem, pokazania mu co stracił, aby to zrozumiał. Tak jak już pisałam nie wiem czy dobrze rozumuje, bo nie wiem w jakich okolicznościach się rozstaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj byly chlopak magia sie nie zajmuje. Nie unikam ,ze mysle czasami o nim. Zastanawiam sie czy sobie radzi i takie tam( to ja go zostawilam, poniewaz byl chorobliwie zazdrosny-potrafil przyjechac do mnie niezapowiedzianie o 3 w nocy (160km), po to aby sprawdzic czy jestem sama).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to pewnie dlatego Ci się śni, może masz jakieś wyrzuty, albo dlatego, że myślisz o nim. Ja też miałam podobną sytuację, nie należy siętym przejmować raczej : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym o przetłumaczenie snu...

Śniło mi się, że byłam ze swoim chłopakiem(z którym jestem od kilu dni) z moim bratem jego narzeczona i kilkoma znajomymi w pubie oraz z siostrami. Bawiłam sie dobrze do czasu, aż nie przyszedł mój były chłopak( nie jestem z nim ponad 7 miesięcy, mieliśmy do siebie wrócic, lecz nie wróciliśmy do siebie ale mamy dobry kontakt ze sobą) ze swoja dziewczyna(z którą jest miesiąc). Jego dziewczyna zakochała sie w moim chłopaku i chciała mi odbic zaś mojego. Natomiast mój były chłopak podarował mi bukiet czerwonych róż wyznał że nadal mnie kocha i żebym do niego wróciła, lecz ja go odrzuciłam wtedy on mnie pocałował ja wymierzyłam mu w policzek. Kłóciliśmy sie i nagle sie obudziłam.

Co to może oznaczac??

Edytowane przez myszka14422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolino, otrzymany sms może symbolizować jakieś wieści o byłym chłopaku, które dotarły, bądź dopiero dotrą do Ciebie.

Może po prostu ostatnio obiło Ci się o uszy coś na jego temat?

Druga część świadczy o tym, że nie jesteś już nim zainteresowana, ignorujesz go kiedy jest w Twoim domu, a fakt iż stoi w drzwiach do toalety może świadczyć o tym, że uważasz go za "sprawę załatwioną" - toaleta jest miejscem, w którym pozbywamy się tego co nie potrzebne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałam ostatnio dziwny sen o byłym chlopaku. sniło mi sie ze miałam,chciałam sie z nim spotkać ale dziwne to było ze w nocy po północy gdy juz wszystcy poszli spac.i pamietam tylko to ze sie ubrałam i wyszłam z domu a on stał samochodem przed domem koło bramki ale to dziwne było bo spojzalam na niego i wróciłam do domu bo zapomnialam czegos, gdy weszlam do domu to swiatło w pokoju sie swiecilo i zobaczylam jak w pokoju siedzi mój mąż i zaczelam sie cołac i chcialam sie schowac przed nim zeby mnie nie zauwazyl bo nie chcialam zeby zobaczyl ze wychodzilam do bylego chlopaka. prosze o wytłumaczenie mojego snu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni sni mi sie ze ktos mnei gwalci... W sobote rozstalismy ise ze swoim chlopakiem,..najpierw po rozstaniu snilo mi sie ze sie kochamy a teraz sni mi sie ze ktos mnei gwalci...dzsiejszej nocy snilo mi sie ze ot byly az 2 osoby!! A wczoraj ze jedna...i czulam ze moj byly chlopak jest gdzies obok...ze czuje jego obecnosc ale nic nie robil z tym...co to oznacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

martita87

Gwałt zwykle oznacza, że kroś próbuje zmusić Cię do czegoś wbrew czyjejś woli... jednak Ty w tym śnie sie wyrywasz...

Czy był tego jakiś powód? Czy w tym śnie było coś jeszcze?

 

Niestety Twój opis jest dość niespójny.

 

Jeśli ten sen miałby odnośić się do rozstania z chłopakiem - możliwe że to odzwierciedlenie tych wydarzeń.... i jeszcze brak działania tego chłopaka jest tu bardzo wyraźny - wręcz dosłowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio często śni mi się mój były chłopak. Nie są to raczej przyjemne sny. Wczoraj śniło mi się, że leżał obok mnie, nie byliśmy już parą i ja spytałam go czy jest teraz z dziewczyną, z którą podejrzewałam że już w chwili kiedy z nim byłam utrzymywał kontakt, a on się tylko dziwnie uśmiechnał i powiedział "teraz to i tak nie istotne". Dzis snilo mi sie ze mnie zdradza, wkrotce potem odchodzi do innej z tym ze pozniej to inna okazuje sie jego niezbyt bliska kolezanka ktora tez od dlugiego czasu ma chlopaka. Potem z kolei w snie mam takie wrazenie ze tym moim chlopakiem byl chlopak tej kolezanki, w ogole jakis pogmatwany ten sen...Czesto ostatnio miewam takie koszmary i budze sie przez nie w nocy. Co to moze oznaczac? Prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem sen, ze spotkalem sie z moja byla dziewczyna, z ktora kiedys cos mnie laczylo, w czasie gdy szedlem do mojej obecnej dziewczyny. Gadalismy przez droge a ona zapytala sie mnie co by bylo gdyby chciala teraz do mnie wrocic.

Gdy szlismy dalej to chciala mnie pocalowac, ale wtedy sie obudzilem.

 

Co to moze znaczyc?

Z moja obecna dziewczyna mija nam dzis pol roku a byla dziewczyne widuje w szkole. Czasem z nia porozmawiam...

Byla dziewczyna za niedlugo wyjezdza do Anglii na stale.

Prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jestem tutaj nowy ale sklonilo mnie do napisania postu na waszym forum jedna rzecz. Ostatnio przysnila mi sie moja byla dziewczyna - nie jestesmy juz ze soba od 2 lat.Rostalismy sie chyba w "pokojowych" warunkach. Ciekawe jest to ze juz dawno o niej zapomnialem, przez te 2 lata wiele sie wydarzylo, a teraz przed waznymi egzaminami pojawila sie ona? Sen polega na tym iz jestesmy na jakims obozie, wszyscy sa zadowoleni z zycia az tu nagle wielkie poruszenie, przyjezdza nasza wspolna dobra kolezanka wraz z nia. Wszyscy sie ciesza jakies gadki szmatki etc. Wchodze do siebie do pokoju a tam ona z moim najlepszym kolega. Caluja sie obmacuja sie etc. Ogolnie czulem sie ze to jest jaki taki maly powrot 2 lata wstecz no ewentualnie zdarzenie tuz po zerwaniu ,wiec troche sie podenerwowalem;/ wyszedlem a oni sie tylko ze mnie smiali.

 

Czy ktos swiatly moze mi wytlumaczyc o co chodzilo w tym calym snie? Zastanawia mnie wiele szczegolow gdyz nigdy nie mialem tak wyrazistych i az tak uczuciowych snow? I czemu ona sie wziela tak z gruchy ni z pietruchy?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej snil mi sie dzis moj byly chlopak widujemy sie czasami i rozmawiamy ze soba ale nigdy jeszcze mi sie nie snil a tu nagle sen o nim to byl ze sie calowalismy i bylismy rozebrani i prawie doszlo do stosunku ale obudzilam sie co to moze oznaczac???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zwracam sie z wielka prosba o interpretacje snu

 

snilo mi sie,ze wyszlam za maz(ceremonia slubu byla widoczna we snie i wyraznie zaakcentowana),jednak mezczyzna ktory we snie zostal moim mezem jest mi calkowicie nieznany z rzeczywistego swiata

pewnego dnia wrocilismy do domu i zauwazylam,ze w domu sa poprzestawiane rzeczy, weszlam do lazienki, a tak zobaczylam mojego bylego chlopaka, przed ktorym czuje strach (raczej uzasadniony ze wzgledu na jego nieoliczalnosc), smial mi sie ironicznie w twarz i odpalal papierosa, zaczelam uciekac, jednak praktycznie nie moglam sie ruszyc z miejsca, chcialam krzyczec do mojego meza jednak nie moglam wydobyc z siebie zadnego glosu... w tym momencie obudzilam sie zlana potem

Edytowane przez urszula86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mi sie snilo ze bylam w jakims tlumie ludzi i za mna szedl chlopak ktory mi sie nawet podoba.... szlam przed nim i mialam zalozona czapke na glowie:)) przez przypadek chyba go uderzylam torebka i powiedzialam przepraszam, on odp ze ok i nie zwrocil ma mnie uwagi jak by mnie nie poznal:((( czy to znaczy ze ja wogole sie mu nie podobam???ja i ten chlopak pracujemy ze soba i jak sie widzimy to widze ze bardzo czesto patrzy na mnie ale nie mam odwagi zeby z nim pogadac,,, z drugiej strony to nie w moim stylu zebym to ja robila pierwszy krok:))nie mam pojecia co ten sen znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to znaczy ze ja wogole sie mu nie podobam???

Przecież to Twój sen, powstały od początku do końca w Twojej jaźni, więc nie dowiesz się z niego co ktoś czuje do Ciebie, a jedynie jak cała sytuacja wygląda z Twojego punktu widzenia.

Piszesz, że to nie w Twoim stylu robić pierwszy krok, a w mojej opinii ten sen dość mocno akcentuje Twój brak pewności siebie, czy aby nie z niego to wynika?

Jesteś w tłumie, jesteś jedną z wielu osób otaczających tego chłopaka, podświadomie więc obawiasz się, że jesteś niezauważana (mimo iż on patrzy często na Ciebie), ale dlaczego masz na głowie czapkę?? Chcesz coś ukryć? Może siebie przed wzrokiem innych? Nie wystarczy kogoś potrącić w tłumie, żeby zagadał. Nie jest powiedziane, że to Ty masz zrobić pierwszy krok, ale moim zdaniem powinnaś chociaż "zdjąć czapkę", uśmiechnąć się, gestem dać do zrozumienia, że go lubisz.

 

 

P.S to jest temat o BYŁYM chłopaku/dziewczynie. Jak tylko przeczytasz przeniosę Twój post wraz z moją odpowiedzią do tematu CHŁOPAK/DZIEWCZYNA KTÓRY/A MI SIĘ PODOBA.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Bardzo proszę o pomoc. Śnił mi się mój były chłopak. Zerwałam z nim niedawno. Kiedy to robiłam, byłam pewna, że robię dobrze, teraz tęsknię. W śnie była też moja rodzina, rzeczywiście ostatnio się z nią spotkałam przy okazji pogrzebu, na którym również on był. Tym razem było to jednak przyjęcie. On w tym śnie był w sumie taki sam jak w życiu, z wszystkimi jego wadami i zaletami. Ja byłam szczęśliwa, że znów z nim jestem. Wiem, że oznacza to moją tęsknotę, ale czy za tym snem, mogą się kryć również jakieś inne informacje? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolla, sądzę iż jeśli we śnie były dla Ciebie widoczne zarówno jego zalety jak i wady a mimo to byłaś szczęśliwa, że z nim jesteś, to oznacza to właśnie tyle, że po przemyśleniach doszłaś do wniosku, że z tymi jego wadami jednak da się żyć.

Samo przyjęcie bywa symbolem ogólnych relacji międzyludzkich, może więc powinnaś wyjść trochę do ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira - dziękuję i nie tylko za ten post, ale muszę Ci powiedzieć, że przeczytałam Twój post wcześniejszy, który kierowałaś do kogoś innego. Dało mi to dużo do myślenia. W sumie, to nie dałam mu prawie możliwości do powrotu swoim zachowaniem. On próbował 4 razy ja 4 razy go odrzuciłam. Pod wpływem Twojego poprzedniego postu, a także pod wpływem rozmowy z moją siostrą napisałam mu więc sms. Odpowiedź była błyskawiczna, zadzwonił do mnie, mówił złamanym głosem. Wszystko teraz jest w porządku. Naprawdę nieraz trzeba dopomóc losowi. Gdyby to tylko on zawinił, pewnie czekałabym na jego odpowiedź, ale wiedziałam że tym razem ja "przegięłam", więc moją rolą było uratowanie sytuacji. Od razu taka rada dla dziewczyn. Naprawdę nieraz my możemy wyciągnąć rękę, oczywiście zależy to od konkretnej sytuacji.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu przysnil mi sie moj były chlopak ze chcial do mnie wrocic!!i strasznie nalegał lecz ja u powiedizlam ze to koniec i nie cche zeby juz mnie meczyl zeby dal sobie spokoj!i mimo ze nie jestesmy juz z pol roku i sie nie widujemy on czesto mi sie sni dlaczego??kiedys slyszlam ze jesli ktos nam sie sni to oznacza ze mysli o nas to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, bardzo prosze o interpretację snu znajomej C:

podczas zajęć z wychowania fizycznego moja znajoma i jej eks chlopak siedzieli na ławce, ona mu na kolanach. Pocałowali sie, ona się odsunęła. On powiedział "wszystko wporządku" i całowali sie dalej. Potem idąc gdzieś trzymali się za ręce. Dodam że znajoma jest bardzo dotknięta rozstaniem :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry. ja chcialam sie dowiedziec co moj sen oznacza mniewam juz podobne od ponad 4 lat. wiec:

-sni mi sie moj pierwszy byly chlopak ktory jak to sie okresla byl ten jeden jedyny na cale zycie.aktualnie niewidzielismy sie juz od 4 /5 lat i wiem tylko tyle z ma narzeczona o moim imieniu i corke ktora nazwal tak jak mysmy cobie mysleli gdybysmy mieli corke. a sen snilo mi sie dzisiaj ze jestem na imprezie i mowie mu ze to musi byc przeznaczenie i ze czemu wywoluje mi te sny o sobie ja o nim wogole nie mysle wiec czemu pytam go -wywolujesz mi te sny? on nic nieodpowiedzial i nagle strzelam do jego dziewczyny on znika i wiem ze jest u siebie w domu a ja zasypiam pod jego dzwiami bo nie mam odwagi zapukac ,i jeszcze byl watek chwilowy potem ze tanczylismy na lace jak zawsze szeroko usmiechnieci i tylko my we dwoje jak bysmy byli jedynymi ludzmi szczesliwi na swiecie i tylko my.

Bardzo prosze niech ktos sprubuje mi pomoc z rozwiazaniem tego snu,zaznacze tylko ze jestem aktualnie w zwiazku juz 4 lata i bardzo kocham mojego aktualnego narzeczonego i jestesmy szczesliwi ale po kazdym snie zastanawiam sie co by bylo gdyby?... prosze pomozcie mi go rozwiklac ja jestem roztrzesiona ze on wnika do mojego zycia znowu nawet dzisiaj w moje urodziny:( jest mi bardzo glupio:( prosze i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ostatnio miałam bardzo realistyczny sen o chłopaku w którym byłam zakochana w liceum, jednak w tym samym czasie miałam już innego chłopaka obecnie mojego męża.Trwało to kilka miesięcy, później spotykaliśmy się co jakiś czas ale już jako znajomi jednak ja cały czas do niego coś czułam o czym on chyba nie wiedział, nigdy o tym nie rozmawialiśmy. Był dla mnie jak zakazany owoc. Jestem 2 lata po ślubie a ja nadal o nim myslę, śni mi się nocam że jesteśmy razem, sny są bardzo realistyczne kiedy budze się rano mam wrażenie że czuję jego pocałunki na ustach, jest moją obsesją śni mi sie prawie codziennie, czasem boję się zasnąć bo wiem że znowu mi sie przyśni a kiedy już zasnę to nie mam ochoty sie budzić chciałabym aby to trwało wiecznie, cały czas myślę jak by to było gdybym wtedy wybrała jego. Kocham mojego męża i nie chcę go zranić. Pomóżcie mi bo zwariuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc ostatnio śni mi się mój były chłopak, nie wiem dlaczego. Czasem mówi mi że chce znów byc ze mną (oczywiście we śnie).

 

Już od roku nie jesteśmy razem. Widzę go codziennie w szkole i nie wiem co mam robic. Pomóżcie, proszę was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio śnił mi się pewien sen. Obecnie mam nowego chłopaka a śnił mi się on i mój były (zostawił mnie). Sen polegał na tym, że on chciał wrócić do mnie (błagał mnie o to, prosił), ale ja nie umiałam wybrać między nim a moim obecnym. Z jednej strony chciałam wrócić, ale z drugiej była obawa, że znów mnie zostawi i jeszcze mój obecny, którego kocham ( tamtego też kochałam). We śnie byłam szczęśliwa przy byłym, ale i zagubiona, nie wiedziałam co robić. Przez każdy jego dotyk ciarki mi przechodziły. Nie wiem o co chodzi. Od naszego rozstania minęło prawie 2,5 roku. Nie spotykamy się, nie dzwonimy ani nie piszemy do siebie (ale mamy wspólnych znajomych)

Gdyby tak było w rzeczywistości nie wiedziałabym także co robić :( ale wiem, że tak nie bedzie jak we śnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śniła mi się dzisiaj moja była dziewczyna, która chciała ze mną dojść do porozumienia i wrócić do mnie ja z początku sie nie zgadzałem ale w końcu doszliśmy do pozrozumienia jednak traktowałem ją chłodno, przyjechała do mnie samochodem pod dom w którym mieszkałem ( wyglądał na jakby opustoszały ) i gdy zaczelismy rozmowe ona na mnie zwymiotowała i sen się skończył, nie rozumiem znaczenia tego snu, dlaczego śniła mi się była dziewczyna jak z nią juz nie jestem od sporego czasu i aktualnie zakochany jestem w innej osobie i co ważne nie myślałem o byłem przed snem tylko o obecnej sympatii

Proszę o pomoc

z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

tosiaczek

Moim zdaniem ten sen odzwierciedla zaistniałą sytuację, jest wyrazem wewnętrzego rozdarcia, podświadomie czujesz że coś jeszcze cujesz do byłego chłopaka i jeszcze o nim nie zapomniałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

moreno888

Z tego co widzę to miałeś więcej snów z byłą dziewczyną w roli głównej - moim zdaniem nie dokońca się z nią rozstałeś.. pozostała jeszcze w Twojej podświadomości.

 

Co do treści snu: nie mam pojęcia jak się rozstaliście ale we śnie staracie się ze sobą dogadać (ona bardziej z Tobą niż Ty z nią), poza tym traktujesz ją chłodno - być może obawiasz się że będzie chciała do Ciebie wrócić, a Ty tymczasem jesteś już z kimś innym.

Wygląda na to że Twoja była wyjdzie z jakąś inicjatywą, będzie starać się wziąć sprawy we własne ręce (we śnie przyjechała samochodem).

Opuszczony dom reprezentuje Ciebie - może to oznaczać że nie ma już dla niej miejsca w Twoim sercu. Sądzę że była dziewczyna ma do Ciebie wiele żalu (we śnie wymiotuje) - możliwe że usłyszysz wiele gorzkich słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnił mi się były facet, który czekał na mnie pod blokiem i miał dla mnie prezent - dużą paczkę... Pamiętam jeszcze że byłam niezadowolona że go zobaczyłam i zdenerwowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Śnił mi się były facet, który czekał na mnie pod blokiem i miał dla mnie prezent - dużą paczkę... Pamiętam jeszcze że byłam niezadowolona że go zobaczyłam i zdenerwowana...

 

A co Was obecnie łączy lub nie łączy, jak wyglądają Wasze relacje?

Lubisz go chociaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Was obecnie łączy lub nie łączy, jak wyglądają Wasze relacje?

Lubisz go chociaż?

 

Nie mamy kontaktu od ponad pół roku... lubię, brakuje mi go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

werona

Może podświadomie czekasz na kontakt z jego strony, ot tak żeby Ci zrobił niespodziankę, czekasz na jego gest...

 

Nie wiem o co zahaczyć Twoje niezadowolenie jego widokiem - chyba tylko tyle że się nie doczekasz... tego gestu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zwracam sie z wielka prosba o interpretacje snu

 

snilo mi sie,ze wyszlam za maz(ceremonia slubu byla widoczna we snie i wyraznie zaakcentowana),jednak mezczyzna ktory we snie zostal moim mezem jest mi calkowicie nieznany z rzeczywistego swiata

pewnego dnia wrocilismy do domu i zauwazylam,ze w domu sa poprzestawiane rzeczy, weszlam do lazienki, a tak zobaczylam mojego bylego chlopaka, przed ktorym czuje strach (raczej uzasadniony ze wzgledu na jego nieoliczalnosc), smial mi sie ironicznie w twarz i odpalal papierosa, zaczelam uciekac, jednak praktycznie nie moglam sie ruszyc z miejsca, chcialam krzyczec do mojego meza jednak nie moglam wydobyc z siebie zadnego glosu... w tym momencie obudzilam sie zlana potem

 

przepraszam ze sie przypominam, ale moze ktos bylby w stanie pomoc w interpretacji tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mnie się snił były chłopak, pierwsza miłość z którym byłam ponad dwa lata, snilo mi sie ze spotkalam go i przytulilam sie do niego, od tego momentu chcialam z nim byc, mimo iz wiedzialam, ze jestem teraz z innym, mieszkam z nim itp co to moze oznaczac, kocham mojego obecengo chlopaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś niepokojący sen. Byłam na jakiejś uroczystości- chrzciny albo ślub u koleżanki dawnej z liceum. Miała na szyi naszyjnik, na którym była zawieszona złota moneta 5 złotowa. Potem widziałam mojego byłego chłopaka, chciał ze mną zatańczyć, ale ja nie chciałam. Widać, że był zły, ja uciekałam a on za mną biegł. Była tam też jego dziewczyna. Widziałam ,że ma podbite oko lewe tak okropnie, i że to on jej zrobił. Zobaczyłam plamy krwi gdzieś na posadzce. Czułam się taka bardzo silna, pełna energii i mocy. Nagle poczułam tak jakby to był dom mojego chłopaka, był też mój chłopak. Obok domu pojawił się ogień i jak szłam do jego pokoju po torebkę to widziałam jak ogień wtargnął się do przedpokoju. Jednak po chwili przyszedł jakiś mężczyzna w zielonym stroju i ugasił pożar. Na ulicy po tym padał deszcz i było mokro. Proszę o zinterpretowanie mojego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Co prawda widzę, że dawno nikt nie interpretował snów w tym temacie, ale co mi tam spróbuję opisać mój może akurat ktoś się "zlituje" i spróbuje zinterpretować mój sen.

 

Ogólnie cała sprawa dotyczy dziewczyny, której nie widziałem już rok, ale nadal nie mogę pogodzić się z tym, że nie jesteśmy razem i bardzo za nią tęsknie. Poznałem ją w pracy. Pracowaliśmy razem jakieś 6 miesięcy. Od początku iskrzyło między nami, świetnie się ze sobą dogadywaliśmy. Niestety ona miała już chłopaka i nie potrafiła zdecydować, z którym z nas chce być. Ja nie mogąc znieść takiego napięcia w końcu sam zakończyłem znajomość z nią chociaż do tej pory nie potrafię powiedzieć czy zrobiłem dobrze czy źle... Ale dość tego ględzenia przejdźmy do samego snu.

 

Kilka dni temu śniło mi się, że robiłem zakupy w suprmarkecie, w jakimś obcym mieście. Spotkałem w tym sklepie wyżej opisaną dziewczynę, chociaż nie mam pojęcia jak się tam znalazła. Zaczęliśmy rozmawiać, ale nie jestem w stanie przypomnieć sobie o czym, pamiętam tylko, że rozumieliśmy się bardzo dobrze, czułem się zrelaksowany i czułem, że rozmowa również jej sprawia przyjemność. W pewnej chwili odwróciłem się na chwilę od niej bo chciałem, zabrać coś z regału i wsadzić do swojego koszyka. Gdy znów spojrzałem w miejsce gdzie przed chwilą stała, jej już nie było. Zacząłem nerwowo się rozglądać, szukałem jej po całym tym sklepie, ale nigdzie jej nie było. Postanowiłem sprawdzić czy nie wyszła, ale na zewnątrz też jej nie było. Przed sklepem był wielki plac pełen starych, szarych kamienic. Zacząłem chodzić po tym palcu i szukać jej, ale dalej nie mogłem jej znaleźć. Zaczepiałem innych ludzi i pytałem czy ktoś jej nie widział, ale nikt nie potrafił mi pomóc. Zaczęło się robić ciemno i chłodno. Zrezygnowany wróciłem pod sklep , w którym wszystko się zaczęło i nagle pojawiła się ona. Podeszła do mnie bardzo zdenerwowana. Nawet nie zdążyłem się odezwać, a ona zaczęła krzyczeć na mnie i płakać, mówiła że zostawiłem ją samą, zniknąłem gdzieś, że ona mnie szukała i nie mogła znaleźć, że bała się beze mnie. Ja próbowałem ją uspokoić, pocieszać. Starałem się wytłumaczyć, że też jej szukałem chodziłem po całym tym palcu, ale nigdzie jej nie było. Obiecywałem, że już nigdy jej nie zostawię nawet na chwilę, ale nic nie pomagało. Ona cały czas płakała i krzyczała na mnie, była roztrzęsiona. W końcu nie wiedząc już co mam zrobić żeby ją uspokoić wziąłem ją na ręce, przytuliłem ją do siebie i zacząłem iść przed siebie cały czas niosąc ją na tych rękach i wtedy ona o dziwo nagle uspokoiła się i przestała płakać.

W tym miejscu sen się urywa, czy coś było dalej nie pamiętam.

 

Bardzo proszę o interpretację tego snu i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciągle śni mi się mój były chłopak. Zerwaliśmy ze sobą rok temu ale utrzymywaliśmy do tej pory kontakty na stopie koleżeńskiej, ale raz przekroczyliśmy granicę przyjaźni. Niestety potem udawał że nic się nie stało, a jak zapytałam co dalej z nami to nie potrafił mi odpowiedzieć. On taki jest - ciągle niezdecydowany, ale ja już dłużej nie chciałam czekać bo tylko się męczyłam więc powiedziałam mu niedawno, że to koniec naszej znajomości. Od tamtej pory prawie co noc mi się śni. Za pierwszym razem śniło mi się że on kupował dla kogoś prezent i ciągle się uśmiechał, więc go zapytałam czy to dla naszej koleżanki przez kótrą nasz związek się rozpad no i potwierdził. Innym razem śniło mi się, że leżę przytulona do niego u siebie w pokoju a gdy do niego weszła moja mama to on się zerwał i traktował mnie całkiem obojętnie. A ostatnio przyśniło mi się że nasze rodziny wreszcie się poznały (w rzeczywistości ani ja nie znam jego rodziny ani on mojej). Jego rodzina przyszła do mojej i przyniosła ze sobą duży bukiet kwiatów (nie wiem dlaczego ale ciągle patrzyłam się na ten bukiet) Niby było miłe spotkanie ale on tak jak w rzeczywiostości często było nie potrafił mi okazać uczuć.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto mi sie sni ze jestem ze swoim bylym z ktorym nie jestem od lutego ale mam z nim dziecko i sni mi sie ze jestesmy razem tak jak czesto mi obiecal ze wybudujemy dom i mieszkamy w tym domu bawimy sie w ogrodzie z dzieckiem ja ide obiad gotowac dla naszej rodziny jestesmy szczesliwi .

Nie jestesmy razem ale on czasami mow ze tak mazyl i czasami nawet marzy do teraz zeby tak bylo.

czy jezeli to sie sni czesto to moze to sie spelnic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj śniło mi się, że poszłam do swojego byłego gimnazjum, bo miałam sprawę do swojego byłego chłopaka, ale niestety go nie znalazłam w szkole, ale znalazłam jego przyjaciela. znamy się, więc zapytałam gdzie jest mój były chłopak, a on spojrzal na mnie z miną 'czego tutaj szukasz?' i powiedział 'będzie za godzinę, a co trzeba?', a ja na to, że potrzebuję zeszytu z historii i nut dla koleżanki, później jakaś dziewczyna, którą znam, zawołała mnie, jego przyjaciel poszedł na lekcje, bo zadzwonił dzwonek, a sen się urwał.. co to może znaczyć? szczególnie to spotkanie z przyjacielem byłego chłopaka? bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosiła o przetłumaczenie moich snów. :)

 

Przez prae dni po rząd śnił mi się mój były chłopak, z którym nie jestem już od 10 miesięcy, zerwałam z nim bo poznałam kogoś innego. Nowego chłopaka, a obecnie nawet narzeczone kocham nad zycie, dlatego dziwie sie, ze śni mi sie były.

 

Sny mają podobny charakter, ogólnie chodiz o to, że wracamy do siebie, znowu ejstem ze swoim byłym chłopakiem, gdzieś u niego w domu, z jego rodzicami, trzymamy sie za rece, przytulamy, calujemy. najdziwniejsze ejst to, że zdarza sie ze w tych snach wystepuje równiez mój obecny narzeczony...

 

Po tych snach, dostałam sms-a od byłego ze zwykłym zapytaniem co słychac, kilka dni później spotkalismy sie na jednej z imprez na której bylam z narzeczonym, były chciał ze mna zatańczyc, co wywoałało złosc u narzeczonego, nastepnie kolejny sms od byłego. Po jakims miesiącu spokoju w snach i sms-ach od byłego, znowu miałam sen o podobnym chcarakterze.

 

Co to moze oznaczać????!! pomóżcie, z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

baallaa

Najwyraźniej Twoje sny sie pojawiają ponieważ były daje znać o sobie.. niby jesteś z narzeczonym.. a jednak sms lub spotkanie sprawia że przypomina Ci sie dawna sympatia.. wyraz wspomnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

zlosniczka

Widocznie Twój sen jest odbiciem Twoich wspomnień o Twoim byłym.. po raz kolejny przeżywasz tę sytuację, tym razem we śnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś śnił mi się chłopak z którym spotykałam sie bardzo krótko ok. 2 miesięcy, pokłóciliśmy sie i od ponad miesiąca nie mamy kontaktu. Śniło mi sie że jechalismy samochodem... On prowadzil a ja siedzialam z tylu z jakims jego kolega zajechalismy po benzyne i ja ja do czegos wlewalam ale oboje bylismy do siebie w snie jacys niechetni. Co to moze zanczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj snił mi się moj były chłopak z którym poszłam do Pubu i siedzieliśmy tam wpatrzeni w siebie, on dotykał moich włosów, całował mnie i przytulał. ja próbowałam się go zapytać dlaczego nie jesteśmy razem, ale on za kazdym razem zamykał mi usta pocałunkami. Nastepnie przyszedł ze swojądziewczyna chłopak, który kiedyś zabiegał o mnie, ale nie byliśmy razem. Tańcząc z dziewczyną szukał ze mną kontaktu, aż wkoncu się do nas dosiadł. Mój były chlopak gdzieś sobie poszedł, a do nas dosiadł sie moj były narzeczony z którym zaczęłam rozmawiać o tym jak nam się teraz poukładało jak juz nie jestesmy ze sobą. Nie widziałam go od czasu zerwania zaręczyn. Po jakimś czasie zaczęłam dyskretnie szukac w tłumnie swojego byłego chłopaka, ale sie obudziłam...

Bardzo proszę o fachową interpretacje tego snu.

Ja z moim byłym chłopakiem jestesmy w kolezeńskich stosunkach, ale nadal go kocham i zależy mi bardzo na nim. Rozstalismy sie ok 3 miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozesmiana

Nic dziwnego że śni Ci się Twój były chłopak, skoro o nim nadal myślisz... masz równiez nadzieje że jesteś nadal dla niego atrakcyjna (dotyka włosów)... możliwe że nie dokońca rozumiesz powody dla których się rozstaliście ponieważ pomimo zadawanych pytań masz zamykane usta pocałunkami.. zupełnie jakbyś pragnęła dalszej blizkości znim, możliwe ze jesteś gotowa abyscie się ponownie zeszli.

Pojawienie się dawnego narzeczonego odczytałabym jako analizę Twoich poprzednich związków, jakbyś szukała odpowiedzi na swoje niepowodzenia sercowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam niedawno śniła mi się moja była dziewczyna, nie jesteśmy razem już trochę czasu jednak byliśmy bardzo długo i nie wszystkie rany zostały zagojone, właściwie definitywny koniec nastąpił z jej winy śniła mi się jednak kiedy prosi mnie żebyśmy wrócili wręcz błaga płacze, ja jednak mam bardzo dużo wątpliwości z tym związanych nie mowie "nie" ale jestem rozdarty. dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.dzisiejszej nocy przysniło mi sie cos bardzo dziwnego...spedziłam te noc z chłopakiem, wiedz niemyslałam o niczym złym... jak usnełam przysniło mi sie ze sie z nim pokłuciam,nieodbierał odemnie telefonów ani nieodpowiadał na wiadomosci.załamana poszłam do kolezanki,chciałam z ni ao tym porozmawiac i sie wyzalic,ale ona mi powiedziała ze paweł do niej pisze i nalega na spotkanie mówiac aby mi niewspominaął o tym. keidy zadzwoniłam do niego z jej komórki odebrał (moich tel nieodbierał)kiedy usłyszał moj głos bardzo był zdziwiony i zadał mi pytanie"co teraz z tym robimy usówasz mój nr i zapominasz?" zaptałm sie czemu to robi czemu mnie rani a on na to ze zostanie ojcem to koniec nieczekajac na moja odpowiedz rozłonczył sie...

 

prosze powiedzcie mi co to moze oznaczac..czy to coś złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mialam dzisiaj sen zwiazany z moim bylym mezem. Nie jestesmy ze soba od trzech lat, mamy dwoje dzieci. Do niedawna nasze stosunki, mozna by rzec, byly napiete, ostatnio lepiej sie dogadujemy, ale rozmawiamy tylko o sprawach dotyczacych dzieci. Mieszkamy od siebie ponad 500km. i eks raz w miesiacu przyjezdza do dzieci, mieszka wtedy w moim domu...to tak w kwestii wprowadzenia.

W dzisiejszym snie bylismy razem, nawet czule gesty sie pojawialy. Bylismy u lekarza, nie do konca to rozumiem, eks usuwał sobie tatuaz, ktorego tak na prawde nie ma i mial wielka rane. Byl tam tez nasz syn, zachowywal sie wrogo w stosunku do ojca.

Pozniej snily mi sie koty, jednego znalazlam, mial na sobie smycz, taka rozciagana, nagle jakas przebiegajaca kobieta zlapala tego kota i zaczela uciekac, smycz sie rozciagala, kobieta pchala tez przed soba wozek z dzieckiem, gdy ja dogonilam zapytalam, czy to jej kot, przytaknela, byla strasznie stara i brzydka, bardzo mnie to uderzylo.

Dodam jeszcze, ze wczoraj mojego kota zabil samochod i musialam go pochowac w ogrodku...ale ten ze snu nie byl do niego podobny.

Moze troche chaotycznie to opisalam, ale sen zrobil na mnie wrazenie, obudzilam sie trzesac sie wewnetrznie...

Bede wdzieczna za interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy jednej nocy snila mi sie moja byla dziewczyna, z ktora bylem ponad 4 lata a od 5miesiecy nie odzywamy sie do siebie. W pierwszym snie stalismy do siebie plecami i nie odzywalismy sie do siebie ani slowem. Natomiast w drugim, wtulona we mnie plakala i mowila ze przeprasza mnie za wszystko i chce aby wszystko bylo tak jak kiedys.

Kiedy sie obudzilem, w telefonie mialem nieodebrane polaczenie od niej. Odezwala sie pierwszy raz od 5miesiecy, ale do dzisiaj nie rozmawialismy ze soba.

Czy ktos ma jakies sugestie co to wszystko moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to,że ona pragnie z Toba nawiązac kontakt,a poranny telefon od niej to dowód na to,ze tak jest.....powinienes sie do niej odezwac,,,,lub kiedy nastepnym razem zadzwoni odebrac i porozmawiac z nią.......może miłość nie jest stracona,nigdy tego nie wiemy.........tak czy tak powinniscie porozmawiac sen równiez o tym mówi.....oboje w nim milczycie może po prostu właśnie macie sobie jescze cos do powiedzenia:)

Pozdrawiam:)Jeśli warto walcz o miłość.....to przecież najwazniejsze w naszym zyciu ta druga osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odpowiedz ;P

Jednak latwiej powiedziec niz zrobic. Rzeczywiscie tez odnosze wrazenie ze chce sie ze mna skontaktowac. Jednak bylo miedzy nami zbyt wiele nieporozumien, ktorych przez brak jej zaufania trudno bedzie wyjasnic. Z reszta trudno rozmawia sie z kims kto uwaza cie za psychopate podczas gdy sama bierze leki anypsychotyczne...

Ta sprawa wyglada na beznadziejna choc wyglada na to ze ona nadal mnie kocha z tymze stara sie wyprzec to uczucie z calych sil.

Dzisiaj mialem kolejny sen z jej udzialem. Tym razem bylismy w moim pokoju i klucilismy sie przez jakis list ktory ona trzymala w rece. Po calej klutni opuscila pokoj. Mam wrazenie ze byl tam jeszce ktos trzeci, lecz niezauwazony, jakby duch..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ,wydaje mi sie ,że problem nie koniecznie moze dotyczyc jej uczucia do Ciebie,ale własnie tego,ze ma jakies osobiste problemy .....mysle tak poniewaz bierze leki.....a jesli je bierze z pewnoscia ma problemy ze swoim zdrowiem natury duchowej

Sądze tak ,bo sama kiedys miałam podobną sytuacje....brałam leki,miałam ze soba mnóstwo próblemów ....ale to własnie zniszczyło znajomośc z kims na kim naprawde mi zależało...

Ona za czesto Ci sie sni a to znak,żepodswiadomość chce ci cos powiedziec ważnego, w tym przypadku to trzeba wprowadzić jakies zmiany...pogódzcie sie ....przynajmniej porozmawiajcie ze sobą....:)A list we śnie zwiastu najkiejś wiadomosci może,ona cos chce Ci powiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej, śniło mi się że byłam w domu u mojego byłego chłopaka (ja z nim zerwałam bo mnie oszukiwał) i czekałam na niego na schodach. Jakaś dziewczyna powiedziała mi żebym dała sobie spokój, że on był ze mną tylko dla seksu. Po chwili wszedł mój były, był smutny, miał dziwne oczy, ciemne, jakby był po jakiś narkotykach. Wyczułam złość i smutek, też dał mi do zrozumienia żebym dała sobie spokój. Nie wiem co to może oznaczać, ostatnio strasznie tęsknię za nim, ale zerwałam bo on mnie oszukiwał a ja nie mogłam mu wybaczyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis snily mi sie az dwa sny, ktore o dziwo zapamietalam, z moim bylym chlopakiem.

W pierwszym bylam w przydroznej restauracji. Zamowilam danie, a potem nie wiem dlaczego wyszlam. Gdy wrocilam, okazalo sie, ze ktos zjadl moj obiad. Wyszlam z restauracji i zobaczylam, ze moj byly chlopak rozmawia z bratem chlapaka, z ktorym bylam jeszcze w liceum, jego kolegą oraz moim kumplem jeszcze z podstawowki. Zaczelam do nich biec zeby porozmawiac z moim bylym, ale oni mnie zatrzymali witajac sie ze mna. Nie moglam sie przez nich przedostac. Oni pożegnali sie z moim bylym, ale pomylili jego imie, zawolali na niego Adam, chociaz on ma na ime Michal. Michal spojzal sie na mnie i wtedy sen sie skonczyl.

Drugi sen mniej pamietam. Tak jakbym cofnela sie do liceum. To byla chyba jakas wycieczka. Byl wieczor i szlam korytarzem z moja kolezanka. Zobaczylysmy, ze w jednym z pokoi trwa impreza, wiec sie dolaczylysmy. Polali nam jakis zolty plyn do kieliszkow i wypilysmy go ze wszystkimi, jednak wsrod tych ludzi byla moja nauczycielka z liceum. Zobaczylam, ze korytarzem szedl moj byly wiec wybieglysmy za nim. Jednak zniknal. Potem zobaczylysmy, ze jest w pokoju u jakis dziewczyn wiec i tam weszlysmy, jednak on znowu uciekl. Probowalam go zatrzymac zeby z nim porozmawiac, jednak nie udawalo mi sie to. Wbieglam do pokoju za nim, jednak jego tam nie bylo. Za to byl moj kolega, ktory gral na gitarze i nie chcial ze mna rozmawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

szylaa

Moim zdaniem jest retrospekcja faktycznych zdarzeń jakie miały miejsce, ukazane tylko symbolicznie, jak w krzywym zwierciadle. Sama napisałaś że Cię oszukał, a tutaj Twoja podświadomość mówi Ci żebyś dała sobie z nim spokój.

 

 

 

fooly

Ogólnie w obu snach jest wspólny element - jakbyś chciała być w bezpośrednim kontakcie ale jest Ci to uniemozliwione (albo koledzy zastawiają drogę, albo chłopak gdzieś znika). Moze to byc spowodowane tym, że nadal o nim myślisz, jakieś wspomnienia powracają (choćby podświadomie poprzez sen)

Co do pomyłki w imieniu - skojarzyłam z tym, że prawdopodobnie mogłas go brać za kogoś innego, po czym okazało sie jaki jest naprawdę (choć to bardziej moje domysły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bradzo prosze o odpowiedz...

Zerwal ze mna chlopak jakies 4 mesiace temu. Bylam znim prawie 4 lata... Co noc m sie sni. Zazwyczaj sa to sny ze sie godzimy i wracamy do siebie. Bardzo mnie mecza te sny. Prosze o odpowiedz:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradzo prosze o odpowiedz...

Zerwal ze mna chlopak jakies 4 mesiace temu. Bylam znim prawie 4 lata... Co noc m sie sni. Zazwyczaj sa to sny ze sie godzimy i wracamy do siebie. Bardzo mnie mecza te sny. Prosze o odpowiedz:(((

 

Ja myślę, że wewnętrznie to rozstanie możesz jeszcze przeżywać i emocjonalnie być może jeszcze się z nim nie rozstałaś... Poza tym piszesz, że to on z Tobą zerwał, więc jeżeli śni Ci się, iż godzicie się to może rzeczywiście wolałabyś abyście się zeszli, albo w ogóle nie chciałaś tego rozstania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem na korytarzy w mojej dawnej szkole z kolegami i nagle do tej szkoły weszła moja była dziewczyna ze swoim nowym chłopakiem Miachałem.. Później oni siedzieli jescze pod ścianą a ja do nich podszedłem lecz potrafiłem gadać tylko z jej nowym chłopakiem, natomiast do niej nie potrafiłem wymówić żadnego słowa... Następna scena była taka że przed szkołą stał autokar. Ja stałem obok autokaru. Natomiast oni byli za ogrodzeniem. Siedzieli na walizkach a ja nie potrafiłem do nich podejść ponieważ przedszkadzało mi to ogrodzenie. Co to znaczy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulo2007, a dawno się rozstaliście/ od dawna ona ma nowego chłopaka? To jest po prostu odzwierciedlenie rzeczywistości - szkoła mówi o tym że jeszcze się nie nauczyłeś funkcjonować w tej sytuacji, że masz jakieś opory przed kontaktami z nią, że jest między wami mur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu, ale ten nowy chłopak to we śnie jest tylko... tak nie ma nikogo. A co do tego że jest między nami mur.. to właśnie bardzo dobrze się dogadujemy.. piszemy do siebie praktycznie cały dzień.. ale ona mnie nie kocha.. powiedziała tylko że boi się ze mną spotkać bo uważa iż możliwe że się znów zakocha.. w niedziele się spotykamy..

Edytowane przez Paulo2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

snilo mi sie ostatnio, ze lezalam w objeciach z moim bylym chlopakiem. Bylo przyjemnie, czułam się dobrze i bezpiecznie. Mysl jaka sie pojawila: wrocil. Ale potem wyczulam jakby hmm.. niepewność. On mnie obejmował, ale nie dokonca jakby wiedział czy być czy nie. Pojawila sie jego obecna dziewczyna. Stala z zalozonymi rekoma i patrzyla na nas, a on lezal ze mna, ale byl jakby skonsternowany i nie wiedzial czy ma mnie obejmowac czy tez nie. Odczucia te jakbym odczuwala, bo on nadal mnie obejmowall z tego co pamietam. No i tu sie od razu wybudzilam :_yyyy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) ostatnio śnił mi sie mój były chłopak:/ nie jestem juz z nim od 10 miesiecy i bardzo podoba mi się inny chłopak...

ale jednak jakoś tak cały czas myślę o tym byłym:( i śniło mi się że znowu jesteśmy razem.... nie wiem co mam przez to rozumieć?? może Wy mi pomożecie:)

ps jestem tu nowa;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koliber*: moim zdaniem Ty ciągle myślisz o tym chłopaku nie możesz o nim zapomnieć i nie jesteś pewna czy on czuje to samo co Ty...

heh właściwie to teraz sama sobie odpowiedziałam na mój sen:) jakie te sytuacje są podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj bardzo realistyczny sen. Nawet po przebudzeniu miałam wrażenie, że to się stało naprawdę. Mianowicie śniło mi się, że jestem w jakimś hotelu, pensjonacie [?]. W pokoju były brązowe meble, zniszczone, jedna szafka u góry był otwarta, na pólce leżało ramka ze zdjęciem, nie widziałam co przedstawiało, ale byli tam jacyś ludzie. I tak jakby w tym śnie wiedziałam, że mój były chłopak umarł. On mieszkał w tym pokoju. To było chyba na jakiejś wycieczce. Weszłam do tego pokoju, podniosłam zdjęci, spojrzałam na nie i zaczęłam płakać. Czułam smutek, złość, tęsknotę, taką mieszankę dobrych i złych uczuć. Miałam ochotę wszystko w okół roznieść, ale nie mogłam się podnieść. Słyszałam jakby taki głos, `Marcin nie żyje`, coraz głośniej i głośniej, aż w końcu się obudziłam, zalana łzami, byłam pewna że on naprawdę nie żyje. Po jakimś czasie zasnęłam nadal w przekonaniu, że on nie żyje. Dopiero rano uświadomiłam sobie, że musi żyć, bo przecież w poniedziałek był na próbie, a nie wyjeżdżał na żadną wycieczkę ani nic. Co ten sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Moja sytuacja jest trochę inna. Chłopak który mi się dokładnie trzy razy, przy czym dwa razy z tego nie mogłam zobaczyć Jego twarzy. Pierwszy raz śniła mi się Jego dziewczyna będąca w domu, (w którym ja jeszcze przed jego poznaniem byłam chyba nawet z nim? ) demonstrująca mi że jest On jej własnością. Za drugim razem śniło mi się, że szłam do kościoła i zobaczyłam go idącego z małym pieskiem białym z czarnymi łatkami, który podbiegł do mnie i się ze mną bawił, a jego właściciel ostentacyjnie mnie ignorował po czym wszedł do kościoła z tym psem a ja jakby na smyczy usiadłam obok niego w ławce (był po mojej lewej stronie) chcąc nawiązać z nim kontakt. Nadal nie zwracał na mnie uwagi a jego piesek wręcz przeciwnie :) Potem śniło mi się że jechałam autobusem i moja koleżanka, która w rzeczywistości nie wiedziała że on mi się podoba krzyczała że stoi na przystanku ale mimo wysiłku go nie zobaczyłam, autobus przejechał. Te sny miałam kiedy jeszcze chodziłam do szkoły do której on uczęszcza, a teraz po zmianie śnił mi się pierwszy raz niezmiernie szczęśliwy z nową dziewczyną, i jak zawsze nie zwracał na mnie uwagi. To troszkę dziwne teraz kiedy nie widziałam go kilka miesięcy i praktycznie o nim zapomniałam a przynajmniej nie myślałam przez ten czas a teraz mi się śni gdy mam okazje jakoś ułożyć sobie życie prywatne, a co wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dziś w nocy śnił mój były chłopak.. Byliśmy gdzieś ze znajomymi i właśnie podczas takiej osobistej rozmowy z nim wróciliśmy do siebie i się całowaliśmy.. Potem wszędzie już chodziliśmy razem i było super..

 

Co to znaczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYŁY CHŁOPAK

 

Witajcie:)

Dziś przyśnił mi sie sen i nie daje mi spooju co może oznaczać.

Śniło mi się że całujemy się bardzo namiętnie z moim już byłym chłopakiem. (musze dodać że bardzo go kochałam i cierpie jeszcze po jego odejściu)

Moje pytanie czy to oznacza że do siebie wrócimy? Lub przypomni sobie o mnie i odezwie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Snila mi sie byla dziewczyna(ktora bardzo kocham) ktora zerwala ze mna, w snie rozmawialismy ze soba a mianowicie ona do mnie mowila ze jej najlepsza kolezanka i inni mowili ze bedzie tego zalowac ze nie jestesmy razem ze to byl blad jej strony ze zerwala bo teraz cierpi przez swojego dawniej bylego(nie ze mna) i bedzie cierpiec mowia jej znajomi... prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam :)

to mój pierwszy wpis i wybaczcie jeżeli temat lub rozważanie na temat takiego snu zostało juz podjęte, ale nie wiem co mam o tym śnie rozumieć. jeżeli choci o fakty to jestem obecnie w związku z chłopakiem którego bardzo kocham, jesteśmy zaręczeni, mieszkamy razem.

A co do snu to dzisiejszej nocy śniło mi sie dwóch moich byłych chłopaków. tak jakby ten obecny mój narzeczony wogóle nie istniał. mianowicie jechalam autobusem z moim byłym (jeszcze z czasów gimnazjum) i cieszyłam się że znów jesteśmy razem, a jednak doskwierał mi jakiś niepokój, że coś jest nie tak. Poszlismy do kościoła z grupa ludzi z autobusu. nagle w kościele przypomniało mi się że nie mogę z nim tu być bo o 11 mam pociąg i jadę na studia z innym chłopakiem, we śnie myślałam , że to mój obecny (tak naprawdę były, nie jesteśmy razem od prawie 3 lat). wybiegłam z kościoła a za mna ten chłopak w którym z nim byłam. na schodach spotkałam tego drugiego i bardzo sie bałam że się o sobie dowiedzą. nagle uśiadomiłam sobie że żaden z nich nie jest moim chłopakiem i co ja wogóle tu robie. przedemną na schodach stał były z przed 3 lat i krzyczał że zapomniałam że miałam z nim jechać na egzamin i go wspierac, że go zawiodłam, odwróciłam się za siebie a powyzej mnie stał ten drugi i wycierał w husteczkę z obrzydzeniem długopis, przypomniałam sobie że coś tym długopisem dla niego pisałam. obaj byli na mnie źli i czułam że obu zawiodłam choć byłam świadoma że z żadnym nie jestem w stałym związku. czemu mi się przyśnili?? i to obaj?? nawet nigdy się nie poznali, prawie nic o sobie nawzajem nie wiedzieli. poza tym jestem teraz w szczęśliwym związku i nie doskwiera mi samotność ani tęsknota za dawnymi czasami. co to może znaczyć ?? pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałam ostatno sen:

śnił mi się chłopak ktory mi sie podoba

siedzielismy sobie na korytarzu w naszej szkole , nikogo obok nie bylo .

Nagle go pocałowałam w policzek , a następnie on zaczal mnie całować .

czy to coś oznacza ?jak tak to co?

z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia_1496, taki sen jest jedynie odzwierciedleniem Twoich pragnień.

 

A na przyszłość zwaracaj proszę uwagę na to w jakim temacie piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. To mój pierwszy post. Opiszę swój sen, ale najpierw przedstawię swoją sytuacje bo to może nieco pomóc.

 

Ostanio rzucił mnie chłopak. Zrobił to ze swojej winy, bo mnie zdradził. Bardzo to przeżywam chociaż minął już prawie miesiąc, ja dalej się nie mogę pozbierać.

 

Śniło mi się, że byłam u niego. A on brał amfetaminę. Ja pytałam kto mu to dał, płakałam, nie chciałam żeby tego brał. a on wciągał biały proszek na moich oczach.

 

On nigdy nie palił, sporadycznie pił. A śniło mi się że brał amfetaminę. I to napewno była amfetamina, bo śniło mi się, że go pytałam: amfetamina? Feta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gingerowa nie jest czasem tak, że jego zdradę i to, że Cię zostawił tłumaczysz sobie głównie tym, że Twój były chłopak szukał jakiś nowych doznań w życiu, chciał spróbować czegoś, co zakazane ?

Taki wniosek wysnuwam z Twojego snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...