Skocz do zawartości

BYŁY/A CHŁOPAK/DZIEWCZYNA


Gość Olennka_86

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a mi się śni od 8 miesiecy moją ex kobieta, czasami całuje czasami się kłócę... i się budzę zalany potem i jestem mi cholernie smutno chociaż tego nierozumiem..Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zangetsu, pocałunki i kłótnie... może to po prostu wspomnienia nie dają Ci spokoju, bo od czasu Waszego rozstania czujesz się samotny. Może tutaj pomóc informacja, co było powodem waszego rozstania, czy ktoś zawinił, czy po prostu nie układało wam się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia sni mi się mój były chłopak. W tych snach przytafia mu sie coś złego.Ten sen najbardziej mnie przerazil i go zapamietalam.

Ostatnio sniło mi się ze byłam nad morzem i zadzwonila do mnie kolezanka ze on jest ciezko chory lezy w szpitalu i zostalo mu niewiele zycia. Nie moglam wrocic zz tamtad bo jak na zlosc nie bylo zadnego pociagu.W koncu znalazlam sie w tym szpitalu.Przed jego sala stała mama Łukasza(byłego chlopaka) i powiedziala ze juz za pozno ze lezy w spiaczce juz kilka dni i ze maszyny za niego oddychaja i pracuja. Weszlam do niego usiadlam, zlapalam za reke i poczulam jego uscisk. Otworzył oczy powiedziła kocham Cie i pocaluj mnie. Pocalowalam i powiedzilam tez "kocham Cie" i on umarł.Prosze pomożcie mi. co moze oznaczac ten sen?? Ciagle szukam odpowiedzi w sennikach ale w kazdym jest cos innego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanetkusia, po tym śnie można wywnioskować, że dość ciężko przeżywasz rozstanie. Jeszcze niedawno wydawało Ci się, że wszystko jest w porządku i nagle wszystko się rozpadło. Śmierć Łukasza w Twoim śnie, to taka Twoja próba pożegnania z nim, to znak, że coś się skończyło i szykują się zmiany.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialm sen w korym mialm leciec samoloten juz wszystko szlo dobrze z moim wyjazdem loczylo sie spelnienie moich mazen ale nagle okazalo sie ze nie moge leciec bo chomika nie moge zabrac bez pojemnika wiec zaczlam go szukac ale nie moglam znalesc i sie obudzilam prawie doszlo do wylotu ale chomik zaczymal wszystko co to moze oznaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo zastanawiałam się, do jakiej kategorii wpisać ten sen, ale tu chyba będzie najodpowiedniej... Śniło mi się, że jakby... do głowy mojego byłego chłopaka włożyłam różę (to znaczy wiem, że ja to zrobiłam, ale samo to już mi się nie śniło). Tak na czoło, tuż pod skórę, tak jakby nie było pod nią czaszki, ale cała gałązka z kolcami była widoczna... Próbowałam wyjąć kwiat, w dobrej intencji, ale im bardziej się starałam, tym większe rany pozostawiałam. On miał krew na twarzy, ramionach, ja na rękach i nagim brzuchu. Oglądałam rany na twarzy z przerażeniem i nagle, po prostu zaczęły po nich chodzić robaki... Było ich tak wiele, że wyglądało to, jakby całe rany poruszały się... Obudziłam się przerażona... Nie wiem, jak zinterpretować robaki... Sytuacja jest taka, że on mnie dalej kocha, a ja widuję się z nim często, próbując zagłuszyć wyrzuty sumienia, bo znam siłę jego uczucia - to wydaje mi się, że oznacza właśnie to wyciąganie kłującej róży, ale nie wydaje mi się, żeby raniło go to jeszcze bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kilka miesiecy temu zerwal ze mna chlopak(pracujemy razem w tej samej firmie i tak go poznalam)gdy go widze mam ochote z nim porozmawiac i przytulic a nawet pocalowac ale nie moge on ma dziewczyne...!!Czasem brakuje mi jego boje sie ze moge go nadal kochac mysle o nim w pracy w domu ale on ostatnio tak dziwnie na mnie patrzy jest poprostu wpatrzony we mnie...!!Lubie jak patrzy na mnie on ma cos takiego w tych swoich oczach ze nie umiem tego opisac!ale od nie dawna mam chlopaka jest mi z nim bardzo dobrze nie narzekam na niego tylko czasem mysle o bylym a nawet przysnil mi sie ostatnio.Mialam sen dotyczacy o bylym chlopaku ze chcialam byc z nim a on ze mna tylko jego mama nie akceptowala tego zwiazku i nie lubila mnie..dlatego on chcial uciec z domu zeby byc ze mna...Pomozcie mi prosze co moze to oznaczac boje sie ze moge popelnic jakis blad..a tego nie chce z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karo,

 

Łatwiej mi będzie Tobie pomóc, jeżeli odpowiesz na dwa pytania:

1. Jaki był rzeczywisty stosunek do Ciebie mamy Twojego byłego chłopaka?

2. Co było powodem Waszego rozstania?

 

Jeśli wolisz, wyślij odpowiedź na pw.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Powodem roztania bylo ze on mial dziewczyne tak naprawde oszukal mnie zaczelam sie z nim spotykac to nawet nie wiedzialam ze on moze miec kogos i mi nie powiedzialam. az to pewnego momentu dowiedzialam sie gdy ona zaczela pisac do mnie smsy.Gdy zaczelam do niego dzwonic jego mama domyslila sie ze jest cos nie tak ze rozmawia godzinami przez telefon.do konca jej nie poznalam ale czulam ze mnie nie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Karo,

 

Sprawa jest rzeczywiście bardzo delikatna.

 

Rozumiem, że rozmawiałaś z nim i znasz przyczynę jego bigamii.

Czy nie pokrywa się ona z Twoim snem?

Wiele wskazuje na to, że nie może on uwolnić się od tej dziewczyny.

A ona oczarowała jego matkę.

 

Pytanie: czy i dlaczego on chce z nią zerwać?

 

Czy dlatego, że mu się znudziła?

To by wskazywało na jego niedojrzałość i wtedy odradzam Ci jakiekolwiek rozważania nt. powrotu do tego związku.

Tym bardziej, że już raz Cię okłamał.

 

Czy dlatego, że jest ta dziewczyna jest osobą toksyczną, od której chce się uwolnić?

Ma jednak z tym duży problem, bo z drugiej strony jego matka wywiera nacisk na utrzymanie tego związku.

 

Jeśli chcesz rozwiązać tą sytuację, najlepiej będzie, gdy z nim po prostu porozmawiasz.

 

Musisz jednak wcześniej zdecydować, czego oczekujesz od życia.

 

Jesteś teraz z osobą, która jak rozumiem darzy Cię uczuciem i szanuje.

 

Jeżeli tak jest, to czy warto powracać do emocji i fascynacji byłą sympatią, która mąci Twoje myśli. Chłopak wydaje mi się być dość mało samodzielny i odpowiedzialny.

 

Zastanów się, co da Ci stabilizację, oparcie.

 

Pogoń za ulotnością nie jest sposobem na szczęśliwe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

 

dziekuje ci za pomoc...!!

Wiesz jednak nie wroce do niego.Stalo sie teraz w weekend jego dziewczyna puszczala cala noc sygnaly na komorke do mnie.Ale ja nie wiedzialam, ze to moze byc ona przeciez tak chcialam zapomniec o nim.Dzisiaj on rano do mnie napisal smsa ze mam dac mu spokoj i dlaczego puszczam sygnaly do jego dziewczyny!oczywiscie ja zaczelam sie tlumaczyc ze ja nie puszczalam ze niech ona sie przyzna sama.on do mnie ze mam wymyslec cos lepszego bo mi tak nie wierzy.Wiesz wydaje mi sie ze to on puszczal mi sygnaly booo nie chcaco zlapalam jak puszczalam mi sygnala i uslyszalam meski glos wydaje sie ze on nie ma do czego sie doczepic.powiedzialam mu ze nie zrobi ze mnie wariatki z jednej strony mialam dzisiaj rano go dosyc i wyzwac...nie mam ochoty nawet go widziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że podjęłaś dobrą decyzję :_okok:

 

Prawdziwa wartość człowieka jest w jego wnętrzu. To co widzimy często nas mami.

 

Cóż, kolega uparcie wraz ze swoją panną wykazują się duża niedojrzałością :)

Ale to już ich problem.

 

Pozdrawiam cieplutko :papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie noce pod rząd śnił mi się podobny sen .

Pierwszej nocy:

-Byłam w kościele w mojej miejscowości siedziałam w 3 ławce i do kościoła wszedł mój chłopak potem znikł gdzieś usiadł koło mnie mój były i zaczoł mnie przytulać dziwnie się czułam potem jeszcze całować czułam ciepło jego twarzy opierałam się podniosłam głos , pani która siedziała przed nami zaczęła na niego krzyczeć na chwile urwał sie sen . potem byłam w jakimś ogrodzie widziałam jak mój chłopak stał przy drzewie z innymi osobami i niektóre z nich znam.

 

Drugiej nocy:

-Byłam w ośrodku wypoczynkowym w którym byłam już kiedyś w rzeczywistości. Siedziałam w jednym z domków wyszłam na powietrze i mój były chłopak podniusł mnie na rekach później zaczoł całować. Weszlismy do jednego z domków było wielke łóżko i dzwi do łazieki jakieś szafy. połozylismy sie na łóżku i całowalismy. Nagle opamietałam sie i wybiegłam spodkałam mojego teraźniejszego chłopaka i nowu jak w porzednim śnie widziałam go tylko przez chwile. Potem nagle był ciepły letni dzień miałam na sobie sukienke szłam z moim byłym za ręke w mojej miejcowości koło koścoła w którym był poprzedni sen spodkałam mojego wója i sen sie skończył .

 

Co mogą oznaczać te sny nurtuje mnie to bardzo.:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem.. juz chyba 4 noc śni mi sie mój były chłopak, ktory ze mna zerwał.. te sny są bezsensu.. ja nie umiem o nim zapomniec przez to.. dlaczego on mi sie śni? przez to ze o nim myśle?;/ prosze pomóżcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronisia1993, prawdopodobnie nie potrafisz się jeszcze do końca pogodzić z tym rozstaniem, zwłaszcza, że to on zerwał. To, że o nim myślisz ma tutaj znaczący wpływ.

Jeśli chcesz, to opisz swoje sny dokładnie, a zobaczymy, czy coś więcej się za nimi kryje.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem nowa na forum i nie wiem jeszcze jak to wszystko działa....

Mam nadzieję,że to forum pomoże mi zinterpretować ten jeden,ciągle się powtarzający sen...

....Jest noc a ja przemykam się w ciemnościach by podglądać mojego ex,chodzę z okna do okna i szukam jakiejś szpary miedzy ciemnymi zasłonami....wszystko po to, by zobaczyc co się dzieje w srodku...gdy podchodzę do okna sypialni widzę,że zasłony nie są zaciągnięte do końca i zaglądam tam....widzę cienie-jego i jej(nowa dziewczyna), całują sie namiętnie i kochają tak szaleńczo jak on i ja kiedyś....i sen się urywa...

dziwny jest fakt,że w tym śnie okna są na parterze a w rzeczywistości to jest drugie piętro!

Ważną wydaje mi się też informacja,że odeszłam od niego ponad 2 lata temu...

Edytowane przez pink_panther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację mojego snu:

Śniła mi się moja była dziewczyna, rozstaliśmy się 8 m-cy temu po 2 latach, nagle, bez wyraźnego powodu, chociaż naprawdę się kochaliśmy.Oboje jesteśmy w nowych związkach ale nie utrzymujemy wogóle kontaktu-jej wybór...Śniło mi się, że jadę autobusem, jest lato.Ja jadę gdzieś nad wodę. W tym autobusie jedzie moja była z dwiema koleżankami.Jedna z nich jest siostrą jej obecnego chłopaka.Te jej koleżanki mnie nigdy osobiście nie poznały, natomiast ja je znam z opowiadań i zdjęć.Moja była widząc mnie w tym autobusie podeszła do mnie (zaskoczyła mnie bardzo, bo ona ucieka od jakiegokolwiek kontaktu ze mną). I zaczęła do mnie rozmawiać.Powiedziała, że mnie bardzo kochała...i, że kocha nadal.Jak zobaczyła jej "szwagierka", że do mnie podeszła, zaczęła się zachowywać agresywnie wobec mnie, wyzywać.Ogólnie miało to taki wydźwięk /że ja gdzieśtam stoje na drodze do ich szczęścia/.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odp.Niestety przed podejmowaniem działań powstrzymuje mnie jej odrzucenie, jest uparta i bezwzględna w tej materii.Nie chcę się jej narzucać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przytoczyć jeszcze jeden sen, przedostatni z jej udziałem.Z uwagi na upływ czasu mogę nie pamiętać wielu szczegółów...Tak mi się śniło: Idę ulicą i widzę JĄ, w towarzystwie koleżanek. Pewny prawie, że mnie minie jak obcego idę dalej nie zwracając na nią uwagi. Ku mojemu zaskoczeniu ona podeszła do mnie uśmiechnięta i zaczęła mnie przedstawiać swoim koleżankom. W tym śnie zaintrygowała mnie jedna rzecz. Otóż miała ona na sobie kamizelkę puchową, a cała była podarta, jakby postrzępiona, jakby się w niej "przetarzała"...i tu czarna dziura. Kolejny fragment jaki pamiętam z tego snu- Spotykam ją gdzieś, w jakiejś wąskiej uliczce. Jest ona i jakiś chłopak-obcy dla niej. Ona zaczęła się zalecać do niego, ocierać, zachowywała się jak dziwka. To mnie bardzo zniechęciło do niej i zarazem zdziwiło, bo to jakby "nie w jej stylu".Zaczęła uprawiać seks z tym obcym gościem...i tu ostatni akt z tego snu - rozmowa z nią.Powiedziała do mnie, że jak się wybawi, "wyszaleje", wejdzie w kilka związków, to wróci do mnie.I tu koniec tego snu.Dodam, że byłem jej pierwszym facetem, a jej przeszkadzało, że ona nie była pierwsza dla mnie...Gdybyś widziała jakąś zależność pomiędzy tymi dwoma snami, proszę napisz kilka słów. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.Wszystko co piszesz to cała prawda o Nas.Ona odchodząc powiedziała, że musi się uporać sama z tym co ją męczy (co było złe w naszym związku), że nie wie ile czasu potrzebuje.Mi powiedziała, że to koniec definitywny.Naszej przyjaciółce, że nie wyklucza, że kiedyś jeszcze będziemy razem...Czy jest może jakiś rąbek dotyczący przyszłości w moich snach? Czy jest to jedynie odzwierciedlenie teraźniejszości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem bardzo proszę o pomoc jestem mężatką od 3 lat wcześniej chodziłam z chłopakiem ktorego bardzo kochałam.Od blisko roku śni mi się ten były chłopak jak znim rozmawiam jak się spotykamy jak patrzy mi w oczy chodz o nim wogule nie myśle i powiem szczeże już zaczyna mnie to męczyć .Bardzo proszę o odpowiedz co to może oznaczać i pomoc:_smutny::_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem sen w którym spotkałem moja byłą. Powiedziała że zawsze byłem jej szczęściem, że zawsze ja rozumiałem, byłem czuły i w ogole. Co to może znaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati45, myślę, że podświadomie szukasz usprawiedliwienia. Zwłaszcza, jeżeli to ona zainicjowała wasze rozstanie, taki sen jest zaspokojeniem Twojego własnego sumienia, dowiadujesz się od niej samych dobrych rzeczy o sobie po to, by nie mieć sobie nic do zarzucenia - skoro byłeś wyrozumiały, czuły, kochający, to Twoje zachowanie nie mogło być powodem rozstania.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sniło mi się, że szłam z Nim za rękę.. że po prostu byliśmy parą .. ;/ . Ja w ogóle nic do Niego nie czuje. Tylko, że nie jesteśmy już razem od 1,5roku a On ma teraz jakąś inną dziewczynę, nie rozumiem tego snu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie odpowiedzieć na zadane pytania, cały czas mam ten sen przed oczyma, dręczy mnie

1. Pani postanowiła odejśc, dzieli nas duża odległość, i chyba nie widziała perspektyw takiego związku

2.cechy tego przyjaciela, trudno powiedzieć, to czasy młodości, napewno poważny, stabilny, dobrze zbudowany, mający własne zdanie, trochę charyzmatyczny, nie wiem co jeszcze mógłbym napisać, wysoki, blondyn o niebieskich oczach. Nie wiem dlaczego z zoną, nigdy nie widziałem go z żoną i nawet jej nie znam, ale takie było moje przekonanie.Relacje nasze były ok, później gdzieś mi zniknął, ja studiowałem w innym mieście, po powrocie już jego tam nie było.Wiem,że zyje ale nie wiem co u niego i skąd znalazł się wmoim snie ..tak skupiłem się na studiach, nowi znajomi, później wyjazd za granicę, późniekj wojsko

3.Swiatło w tunelu padało w moją stronę, oświetlało kobietę z lewego profilu, kolor światła, raczej czarno-białe z domieszką zafarbu kolorowego, ale niewiele

4.wrażenie tego tunelu, raczej przygnębiające, ale z jakąś podswiadomą iskrą nadziei, nie wiem jak to nazwać. Ten kolor sprawiał ,że nie było to takie przygnębiające

5. Sciany tunelu, wydaje mi się że to była cegła

6. peruka, długie włosy poniżej ramian, bląd, dosłownie jej włosy w naturze

7. Co zwróciło uwagę w jej wyglądzie:smutek, zal, złość i poddanie się, tam były wszystkie emocje, to jak mówiła że jej nie powiedziałem ale ja tego nie widziałem, chociaż w tym momencie to ujrzałem

8. ubrania sobie nie przypominam, ale jak teraz próbuję to sobie przypomnieć, nie wiem czy nie było to coś w rodzaju włosienicy, ale w jasnym kolorze. To nie był normalny strój typu sukienka czy spódnica z bluzką

9 wyraz jej i jej słowa sprawiały wrażenie wyrzutu skierowanego do mnie a później rezygnacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawa co ten sen oznacza...:

Był wieczór... Nie wiem dlaczego ale on czyli mój były chłopak lezał u mojego brata pokoju na łóżku przytulony do poduszki i płakał...

Ja przyszłam i odrazu zauważyłam że on płacze... Spytałam co się stało i zaczęłam go dotykać... głaskać...

On przytulił sie mocniej do poduszki i powiedział że pokłucił się ze swoją dziewczyną... Zaczełam go pocieszac a on wprowadzał mnie w szczegóły tej kłótni...

Potem jakoś udało mi się go uspokoić i wyznał mi że jestem najlepszą dziewczyną jaką tylko zna... i że gdybym ja sie nie pojawiła i mu nie pomogła to pewnie nie dałby sobie rady...

 

Myślę że te informacie są istotne:

Najlepsze jest to że niedawno odzyskałam z nim kontakt i rozmawiam z nim jakby nic się nie stalo chociaz gdy nasz związek się konczyl ja najbardziej bylam poszkodowana...

To przez tą dziewczynę zerwaliśmy i on jest z nią już jakieś 9 miesięcy...

Niedawno znowu rzucił mnie chłopak ktorego kocham...

 

Mam nadzieje że ktoś mi pomoże zrozumiec znaczenie tego snu... śnił mi się on tej nocy...

Pozdrawiam:*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam maki :)

Twój kolega w śnie reprezenował to,czego Tobie brakuje (może wasz kontakt kiedyś był lepszy? byliście przyjaciółmi? A może poprostu tylko tęsknisz za tymi latami,kiedy miałeś o 25 lat mniej ;)). Telefon "przypadkowy" do tej kboiety świadczy o tym,że chcesz mieć z nią kontakt,że brakuje Ci jej i mam wrażenie,że i ona nie chce zrywać z Tobą kontaktu. Rak to nie koniecznie musi być w życiu rzeczywstym choroba śmiertelna, to może być coś ciemnego w jej osobowości,co jej ciąży, przeszkadza i wywołuje smutek ,ból i lęk. Być moze ten jej "rak" w niej spowodował wasze rozstanie,sam zaznaczyłeś,że to ona zerwała. Peruka to,co coś sztucznego ściągnięcie jej może oznaczać okazanie jej prawdziwych uczuć wobec Ciebie, potwierdza to,że ona wyrzuca przy Tobie zdanie,że ma "raka". Powie Ci,co jej ciąży i czemu postanowiła z Tobą zerwać, jakie były według niej k temu powody. Twoje odczucia mogą wynikać,że będą to Twoje zaniechania albo brak reakcji na jej delikatne wołanie o zmianę, pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, w tej interpretacji. W przypadku kolegi, nie wiem, przyjaźniliśmy się, ale to przyjaźń kolegów z podwórka, kiedy mieliśmy po 16-17 lat. Teraz zdałem sobie sprawę,ż eto nie 25 lat, a ponad 30, bo mam 51. Niektóre rzeczy ciężko przyswoić, wiek również.Z zerwaniem również to nie tylko odległość, to sytuacja w jakiej postawiła mnie była żona. Ja jestem zbyt uległy, może stąd ta charyzma mojego kolegi. Rzeczywiście moja partnerka, chciała abym załatwił sprawy z byłą małżonką trochę na ostro, ja nie potrafiłem tego zrobić. Cóż tak jest kiedy człowiek stara się być dobrym w stosunku do ludzi którzy na to nie zasługują. Dwie sprawy załatwiłem, nie tak jak ona mi radziła, ale to było dla mnie zbyt ostre załatwienie, sprzeczne z moim wewnetrznym Ja, ale ona miała rację. To ją bardzo zdenerwowało.

Kontakt utrzymujemy ale bardzo luźny. Mimo tego,że zerwała, cały czas mam mnie na skyp( mieszka poza granicami Polski), mimo tego,że wyrzucała mnie już ze dwa razy. Ja mimo upływu tego czasu, wciąż bardzo ją kocham i zyję chyba złudną nadzieją na jej powrót. Ale to do tej interpretacji

pozdrawiam serdecznie

maki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już niewiele mogę zrobić, ona doskonale wie co czuję, a narzucanie się z tym, traci sens

pozdrawiam Cie serdecznie i dziękuję za ta interpretację

maki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.jestem nowym uzytkownikiem forum i nie wiem czy moge sie tak w srodku watku wtracic z moim problemem ale sprobuje.jestem z moim chlopakiem od trezch lat.ostatnio snil mu sie seks z jego byla dziewczyna.mam sie nie pokoic ze o niej fantazjuje, czy tak jak on sie tlumaczy,on nie odpowiada za swoje sny?dodam ze to byla jego dawna milosc i nie widzieli sie pare lay.czy cos jest nie tak?jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie miewasz snów erotycznych z obcymi facetami? Sny erotyczne są normalnym zjawiskiem i tak jak mówi Twójc chłopak nie miał na niego żadnego wpływu, gdyby miał to byłoby to LD,ale wątpię,bo wnioskuję,że jesteście razem szczęśliwi. Spójrz na ten sen jego oczami, musiał być bardzo odważny i oddany Tobie skoro Ci o tym powiedział. Ma zaufanie do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Śnił mi się mój były chłopak, zaczął mnie całować ale powiedziałam mu że nie moge, poniewaz sobie przypomnialam ze ja przeciez mam chlopaka. odsunelam sie od niego i w tym momencie od tez sie odsunal i mowil mi ze jak ja moge chodzic z takim fraj...m i wogole, ze on nie jest dla mnie. Potem lezelismy na lozku i rozmawialismy.. Po tym snie nie umiem o nim zapomniec, caly czas mysle o nim, jak calowal, jak mnie dotykal... Dobrze mi w tedy z nim bylo.Znaczy cos ten sen? Moze mi ktos pomoze?

Edytowane przez ewelia123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spara jasna nie zapomniałaś o swoim byłym do końca, związałaś się z swoim obecnym chłopakiem ,kochając tamtego. To także może być odzwierciedlenie Twojego marzenia - jego powrót, lub przejęcie cech obecnego partnera od przeszłego. Zastanów sie zanim podejmiesz decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

ostatnio miewam dziwne sny, fakt ze w moim zyciu duzo sie zmieniło i sama nie pogodziłm sie z utratą kogoś kogo bardzo kochałam! Rozstałąm sie z chlopakiem 1,5 roku temu i nie ma dnia zeby o nim nie myslała. miedzy czasie pojawił sie któs inny i przez pewien czas próbowałam się oszukiwać ze jednak mi sie ułozy!

chłopak zostawił mnie dla innnej dziewczyny a dzis w nocy miałam dziwny sen! siedziałam i myslałam sobie o tym zwiazku (czyli o moim byłym i o tej dziewczynie) i zastanawiałam sie dlugo nad tym wszystkim, nie rozmumiałam czemu oni sa razem skoro ona jest dziewczyna, z która kiedys moj były nigdy by nie chciał byc! i tak sobie powiedziałam w tym snie ze skoro juz tyle czasu sa razem to juz tak na zawsze zostanie i tak było!!!

Nieiwem czy ktos rozumie to wszysto, bo ja sie juz sam w tym pogubiłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Z góry dziękuję za poświęcenie mi czasu :)

 

Na początku chciałabym nadmienić, że nie jestem z moim chłopakiem od prawie roku, byliśmy razem kilka lat, między czasie nikogo nie pokochałam. Rzuciłam go, ponieważ był dla mnie niedobry (bez przemocy, po prostu chyba mnie nie kochał lub bardziej kochał siebie ode mnie), lecz nadal często o nim myślę(raczej negatywnie, prawie nigdy pozytywnie).

 

Łączyła nas pewna specjalna więź, często znaliśmy swoje wzajemne sny, lub śniliśmy o tym samym. Moje sny (te bardziej realne), często potem wracają, jako krótkie scenki w życiu (tak chyba wygląda deja vu).

 

Od kilku dni śni mi się, że mój dawny narzeczony bije mnie, pastwi się nade mną, albo po prostu z pełną premedytacją robi mi krzywdę... Podobne sny miały kiedyś już miejsce, gdy byliśmy jeszcze razem, tłumaczył, że pojawiały się, gdy wątpił w moje uczucie do niego...

 

Nie wiem, czy to coś pomoże, ale od dziecka bardzo często mam sny, w których ktoś mnie goni, a potem nagle znika. Normalnie nie przejmuję się snami aż tak, ale ten nie może dać mi spokoju, od kilku dni co rano budzę się zmęczona, przestraszona, a często i obolała albo zapłakana, jakbym na prawdę się z kimś biła... Czy ktoś wie, co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Sen z Twoim byłym chłopakiem, gdy on Cię bije i robi Ci przykrość intepretowałabym tak jak Ty o tym piszesz - moze on coś jeszcze do Ciebie czuje po tym roku bez Ciebie? Ale wątpi, w Twoje uczucie. W końcu już tyle czasu minęło według niego i mogłaś sobie jakoś życie ułożyć - czy on wie,że jesteś ciągle sama? Podejrzewam,że ten temat - Twojego byłego wywołuje u Ciebie dużo emocji, w dodatku jak sama napisałaś byliście połączeni specjalną więzią, która może was jeszcze łączyć. Tak jest ze mną i z moim kolegą, potrafi odczuć moje chandry, gdy płaczę. To jest specjalna więź, dostroiłaś się do niego wibracyjnie i ztąd te wszystkie przypadki jakie opisujesz.

 

Drugi sen zapowiada jakieś zmiany, gdy ktoś Cię goni może oznaczać,że uciekasz pzed czymś i bardzo się tego boisz - można to podpisać do zmian. Gdy nie ma tego kogoś to oznacza,że mziany już doszły do skutku.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzy razy pod rzad? ..... to nic.... mi się moj byly snil bez przerwy przez tydzien, potem byla dwudniowa przerwa, zobaczylam go (juz w realu) i znowu mi sie sni codziennie.... A co się śni? To, że jest jak dawniej.. spotykamy sie przytulamy calujemy, czasem spotykamy sie na imprezie, czasem w autobusie, gdziekolwiek..... ale zawsze zachowuje sie tak samo: jakby cos do mnie czul, ja podobnie.

 

O co może chodzić?? prosze pomozcie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o wyjaśnienie snu.Sniło mi się,że jestem u mojego byłego chłopaka,który zerwał ze mną....siedziałam z nim w kuchni u niego przy stole i w pewnym momencie wziął mnie za rękę i powiedział"kocham cię".Mówiąc to był smutny...w pewnym momencie zaczęliśmy się całować...i to był koniec snu.Proszę o interpretację i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariszko droga, przede wszystkim istotnym jest, czy Ty do niego nadal coś czujesz i jak dawno temu się rozstaliście. Jeżeli jest to sprawa stosunkowo świeża, to nic dziwnego że takie rzeczy Ci się śnią.

Jeżeli jednak ta sprawa jest już zamierzchła, sen może mieć na celu przygotowanie Cię do nagłego poradzenia sobie w jakiejś sytuacji awaryjnej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym o zinterpretowanie mojego snu. A wiec snil mi się moj byly chlopak z ktorym nie jestem juz ponad tydzien. To było cos takiego, że kolezanka kazala mi isc po cos do sklepu i ja przechodzilam obok pubu... zauwazylam ze moj były tam siedzi z kolegami wiec poszlam tam i go wolalam a On nic... pozniej go poklepalam po pleckach.. a on nadal nic, ja sie poplakalam i wylecialam z tego pubu. Po czym on za mna wyszedl i powiedzial ze przeprasza ale nie widzial mnie i jego kumple mu powiedzieli ze ja tam bylam... Zaczal mnie przytulac i całowac... powiedzial ze jest wszystko ok i znowu jestesmy parą. Ja sie ucieszylam i poszlam do domu a mu kazalam wrocic do kumpli... Napisalam mu sms jak bylam w domu a on mi jakas glupio odpisal, cos w stylu ze to tylko zarty ze wrocilismy do siebie, ehh...

Jakis dziwny sen. Co on moze znaczyc ??? :( Naprawde bardzo prosilabym o interpretacje tego snu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Sephiro! Nie widzieliśmy się ze sobą od połowy września,ale mieliśmy kontakt telefoniczny.A rozstaliśmy się pod koniec listopada,ale pozostaliśmy przyjaciółmi.Jaką sytuację awaryjną masz na myśli?Dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha,jeszcze dodam ,bo może to by istotne,nadal coś do niego czuję,ale zastanawiam się czy on też do mnie coś jeszcze czuje i dlaczego był smutny mowiac mi ze nadal kocha mnie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Któryś raz mam taki oto sen:

 

Spotkałem się z byłą dziewczyną na imprezie. Ona zerwała akurat z chłopakiem, dla którego zostawiła mnie. Była zainteresowana umówieniem się, ale ja nie byłem. Poszła wymiana zdań, bez bluźnierstw, ale ludzie na imprezie byli zmieszani tą sytuacją. Skończyło się na rzuceniu przeze mnie riposty i opuszczeniem lokalu.

 

Co więcej od rozstania minęło dużo czasu, byłem związany w tym czasie z dwoma dziewczynami. Sen miałem 2-3 razy w różnych odstępach czasu. Będę wdzięczny jeśli ktoś potrafi zinterpretować czy chociażby spróbuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzak, mam wrażenie, że Ty odbierasz tamten związek, oraz jego koniec jako sprawę nie do końca wyjaśnioną. Ta kłótnia i zażenowanie ludzi świadczy o tym, że poczułeś się bardzo niesprawiedliwie potraktowany, kiedy ona Cię zostawiła dla innego. Mimo upływu czasu wciąż masz do niej żal i z jednej strony chciałbyś usłyszeć słowo wyjaśnienia, może przeprosiny, a z drugiej nie chcesz już mieć z tą sprawą nic wspólnego, chcesz po prostu dalej żyć swoim życiem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jest to pierwszy moj post na takim forum nie iwem czy ktos mi pomoz e ostatnio rostałem sie z narzeczoną ...a tu nie dawno mialem kilk a snów typu z e jak bym wracal do rozmowy z nia...dokładnie sen wygladal spotykamy sie mala rozmowa pzrechodzi w w kłotnie ona mowi pare słow ze nei kocha i odchodzi a ja stoje jak wryty i zamurowany co moz e to oznaczac ...patzrac na senniki rozne to zwiastuje mi jakas nowa milosc czy powrot do niej ??????to juz 2 badz 3 senn od kond mnei zostawila czyli prawie jeden sen w tygodniu ...moz e ktos to jakos zintrepretuje dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za odp. tylkolatwo powiedziec walcz jak nei mam jak sie z nia skontaktowac ....bo ani numeru ani tel nei odbiera ani sms -ow ci tylko doszly mnei poprostu sluchy z e poznala kogos i o tak cos ja trafilo w glowe jakies zauroczenie nei wiem sam a sen ten pojawil sie znowu nei wiem co jest grane w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znowu mialem sen o mojej byłej pannie tylko byl fakt ze nei klócilem sie z nia tylko przytulala mnei i mowila z e ma załamanei nerwowe .a poteposzal do innego pokoju a zostałem tylko z jej siostra i rozmawialem co jej jest to powieidizala ze jest nei pewna czy mnei kocha czy nie i ze sie zalamala co to moz e znaczyc ....a w odddali leciala caly czas muzyka .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w interpretacji mojego snu. Śniła mi się była narzeczona,spotkaliśmy się, chyba nie rozmawialiśmy ze sobą. Ona wzięła mnie za rękę i uśmiechnęła się, ale ja miałem "kamienną twarz". Niestety dalszej częsci już nie pamiętam ale dotyczył niej. Zaskoczył mnie ten sen bo już dosyc dawno nie śniła mi się. Jeśli to pomoże w interpretacji to dodam, że rozstaliśmy się rok temu w dosyć burzliwych okolicznościach, poznała innego... Nie utrzymujemy żadnego kontaktu, ale i tak nie potrafię do końca zapomnieć.

NIe wiem czy to ważne ale noc wcześniej miałem sen, w którym cały czas uciekałem i chowałem się przed kimś (nie wiem kim). Wyczytałem już na forum, że jest to pozytywny sen bo uniknę jakiegoś niebezpieczeństwa. Czy można te 2 sny łączyć?

Edytowane przez lapeno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to bardzo ciekawe, nie myślałem o tym pod kątem. Miałem taką sytuację jakieś 3-4 mies. temu. Chciałem nawiązać "bliższą" znajomość z koleżanką ze szkolnych lat, ale dwukrotnie spotkałem się z odmową. To mnie bardzo zniechęciło i dałem sobie spokój. W sumie przez ten rok nie potrafiłem związać się z żadną dziewczyną, może z powodu strachu przed kolejnym odrzuceniem ale też i bólu, który jeszcze do końca nie minął.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc w interpretacji snów..

 

snilo mi sie ze siedziałam z moją przyjaciółką i nagle przyszedł moj były chlopak chodzil gedzies tam gadał cos a na koniec usiadł obok niej, bardzo blisko powiedzial cos na pozegnanie i mocno pocalowal ją w usta chociaz bylam zaraz obok, co mnei tak ogromnie zaszokowalo i zdenerwowalo i w tym momencie sen sie skonczyl.

 

a tej samej nocy mialam jeszcze sen, ze siedzialam u mnei w domu na wersalce, mneij wiecej na srodku, a na brzegu mój były. ogladał TV a ja caly czas gapilam sie na Niego. chcialam sie zblizyc ale nie moglam bo balam sie jak zareaguje. siedzielismy tak bez slow. potem On przyniósł sobei koc a ja wtegy sie przyblizylam i zapytałam czy nei chce takiego lepszego. odparł ze nie i kiedy siedzialam zaraz obok Niego sen sie skonczyl. i nei wiem czy jest to istotne ale w pokoju bylo strasznie jasno.

 

i nie wiem czy to tez wazne ale rozmawialam z Nim na gg przez minutke wczoraj zaraz przed pojsciem spac i po tym cala drżałam..

Edytowane przez Jasna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już pare razy śnił mi się mój były chłopak. Za pierwszym razem leżeliśmy razem z całą grupka znajomych na dużym czerwonym łóżku, bylismy ubrani w bielizne. Mieliśmy tam kontakty tylko koleżeńskie. Chłopak śmiał się ale miałam wrażenie że kompletnie mnie nie zauważa. W tym pomieszczeniu były kręte schody, wchodziłam po nich na góre a po drodze spotkałam moją koleżankę(ktora się juz dosc dawno wyprowdziła z mojego miasta takze nie widywalysmy sie) z mp3 w uszach. Miała raczej beznamiętną minę.

Kolejnym razem śniło mi się że grupka jego kolegów zorganizowała nam spotkanie. Szliśmy razem z moimi dwoma kolezankami ulicą z górki, aż w pewnej chwili podjechało do nas nieduże czerwone auto...koleżanki wsiadły do niego a my nadal spacerowaliśmy. W pewnym momencie miałam na sobie jasnobrązową zwiewnną sukienką którą mi podobno podarował. Potem zaczęliśmy sie ślizgać z zabłoconej stromej ścieżki! Po mojej lewej stronie widziałam drzewa a po prawej dom mojego eks. Dziwne było to że ślizgając się oboje martwiliśmy się o nasze juz wtedy brudne ciuchy! Były chłopak bardzej...Na końcu ścieżki zauważyłam lekko powiewające na wietrze ślubne stroje ludowe. Potem siedzieliśmy na ganku przed jego domem, byliśmy blisko siebie, przytulaliśmy się. Kiedy wyznawaliśmy sobie po raz kolejny miłość jego mama stała niedaleko...chłopak się speszył, zaniemówił, zawstydził. Następnie zauważyłam że moje koleżanki są za nami i już na mnie czekają. Spojrzałam na niego jeszcze raz(miał spuszczony wzrok) i odeszłam...

Kolejny mój sen o nim był jeszcze inny. Szłam z kolezanką w strone przystanka, po drodze mijałyśmy dużo znajomych oraz zieloną bujną roślinnośc. Kiedy znalazłyśmy się już na przystanku zobaczyłam byłego wsród grona moich przyjaciol. Siedział na bardzo dziwnych krzesle przypominającym malą klatke...(ale sie usmiechal). Był ubrany caly na czarno. Choc bylo zimno on mial krotkie spodenki...Zapytalam sie wiec kolezanki czy on tak nie marznie, a ona odpowiedziala że mial dzinsy ale na moj widok je ściągnął...

Jeszcze kiedys snilo mi sie że idzie noca z kumplem w dol gorki, ja chce isc za nimi ale wkoncu odpuszczam i pozwalam aby mnie nie zauwazyl.

Innym razem jeszcze przysnilo mi sie że przyjechal do mnie czerwonym autem. Wysiadl z niego, ukleknal na kolana...poczulam sie troche niezrecznie wiec po chwili jednak wstal i popatrzyl mi gleboko w oczy. Potem oprowadzalam go po swojej starej szkole(jeszcze podstawowce). Głownie chodzilismy po schodach, chyba w dol. Nastepnie poszlismy razem na przystanek autobusowy(a mial auto...), pogoda byla bardzo sloneczna. Pod koniec snu robilismy razem zakupy.

Ze wszystkich innych snow pamietam już tylko jego usmiechnieta twarz(zawsze powatarzalam że uwielbiam jego usmiech)...

 

Bardzo prosze o interpretacje chociazby jednego z tych snow...To dla mnie strasznie wazne...

Edytowane przez Tiika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu znowu snil mi sie moj Byly..

tak jak wczesniej w snach bylo jasno tak teraz bylo strasznei ciemno... nie wiem gdzie bylam.. bylam z kolezanka.. ta sama co w poprzednim snie.. rozmawialysmy i potem Ona zniknela za to pojawil sie moj Byly.. nie wiem gdzie to bylo.. bylo tak ciemno.. ledwo bylo widac tylko troche twarzy.. On stanol kolo mnie, i wiem ze mial przeciwne zdanie na temat tego, o czym rozmawialam z kolezanka.. i ja mowilam 'tak', On 'nie'.. i tak nasze twarze byly coraz blizej.. ja juz zamilklam, On mowil cos coraz ciszej.. zetkenlismy sie twarzami i nagle sen sie skonczyl...

 

bardzo prosze o pomoc w interpretacji tych snow..

 

i nei wiem czy to ma zwiazek z tym snem, ale widzialam sie z Nim wczoraj.. bo stal z kumplami i jak szlam to sie za mna darli wiec do nich poszlam i tam co stalismy bylo wlasnie ciemno i tyko chwilami padalo na Jego twarz swiatlo tak zebym mogla Go zobaczyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jasna :)

 

snilo mi sie ze siedziałam z moją przyjaciółką i nagle przyszedł moj były chlopak chodzil gedzies tam gadał cos a na koniec usiadł obok niej, bardzo blisko powiedzial cos na pozegnanie i mocno pocalowal ją w usta chociaz bylam zaraz obok, co mnei tak ogromnie zaszokowalo i zdenerwowalo i w tym momencie sen sie skonczy

 

Ten sen przedstawia tak mi się wydaje to,że moze Twoja przyjaciółka i Twój były, są w sobie zakochani? Jeżeli nie to moze to oznaczać poprostu złość,że tak szybko szuka pocieszenia i to w gronie Twoich najbliższych znajomych.

 

a tej samej nocy mialam jeszcze sen, ze siedzialam u mnei w domu na wersalce, mneij wiecej na srodku, a na brzegu mój były. ogladał TV a ja caly czas gapilam sie na Niego. chcialam sie zblizyc ale nie moglam bo balam sie jak zareaguje. siedzielismy tak bez slow. potem On przyniósł sobei koc a ja wtegy sie przyblizylam i zapytałam czy nei chce takiego lepszego. odparł ze nie i kiedy siedzialam zaraz obok Niego sen sie skonczyl. i nei wiem czy jest to istotne ale w pokoju bylo strasznie jasno.

 

Sen ten przedstawia obecny stan, Tobie zależy na nim,a jemu na Tobie już nie...

 

tak jak wczesniej w snach bylo jasno tak teraz bylo strasznei ciemno... nie wiem gdzie bylam.. bylam z kolezanka.. ta sama co w poprzednim snie.. rozmawialysmy i potem Ona zniknela za to pojawil sie moj Byly.. nie wiem gdzie to bylo.. bylo tak ciemno.. ledwo bylo widac tylko troche twarzy.. On stanol kolo mnie, i wiem ze mial przeciwne zdanie na temat tego, o czym rozmawialam z kolezanka.. i ja mowilam 'tak', On 'nie'.. i tak nasze twarze byly coraz blizej.. ja juz zamilklam, On mowil cos coraz ciszej.. zetkenlismy sie twarzami i nagle sen sie skonczyl...

 

Czyli mamy odregowanie tutaj typowo klasyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu śniło mi się, że mój chłopak powiedział w śnie "nie chce z Tobą byc" na rezultaty nie musiałam długo czekac bo po ok. 7 dniach to mi powiedzial bo jak stwierdził nie czuje już do mnie tego co kiedyś i coś się w nim wypaliło. Roztaliśmy się w niezbyt miłej atmosferze i od 1,5 tyg. nie mamy ze sobą kontaktu ale do rzeczy...

 

Śnił mi się mój były. Była noc i staliśmy na ulicy. On mnie przytulał, uśmiechał się i patrzył mi w oczy. Zapytałam czy mnie kocha a on odparł, że nie. Zapytałam drugi raz i też odpowiedział, że nie. Nadal mnie przytulał a ja poczułam dziwne uczucie. W śnie były dwie ulice. Ja poszłam prosto a on skręcił w prawo. Po drodze spotkalam kolege. Odprowadzil mnie do domu i byliśmy u mnie na podwórku. W tym momencie z mojego domu wyszedł mój były. Przeszedł obok nas i miał mine groźną, zazdrosną jakąś taką dziwną i na mnie patrzyl. W tym śnie śniło mi się również, że mój były podglądał mnie na naszej klasie. I taki byl koniec snu...

 

Jakby ktoś mógłby zinterpretowac ten sen to bylabym wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MałaCzarnaXS, ja tutaj nie widzę nic do interpretowania :) Sen mówi dosłownie o tym, że wasze drogi się rozeszły. Mam jednak wrażenie, że z Twojej strony uczucia nie do końca wygasły i chciałabyś nadal podtrzymywać z nim kontakt, wiedzieć co u niego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam prozbe w interpretacji snu szukałem na własną rękę ale wyjaśnienia nie były zbyt konkretne.... wielokrotnie śniło mi się ze stoję z moja była dziewczyna w pustej kuchni wyłożonej białymi kaflami,ona stała przy umywalce myjąc coś po chwil odwróciła się i zaczęła dłońmi rozlewać wodę po podłodze(czysta wodę) nic nie mówiąc z obojętną mina po czym ja tez nic nie mówiąc bez żadnych emocji wziolem biały ręcznik i naga zacząłem wycierać podłogę.

z góry dziękuje za pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

śnił mi się dziś były chłopak, z którym byłam bardzo długo. Nie rozstalismy się w przyjazni, więc o powrocie nie ma mowy (głównie ze względu na moich bliskich i znajomych). Ale właśnie dziś mi się śniło, że on do mnie chciał wrócic i ja sie chyba na to zgadzałam (będąc równocześnie zaniepokojona reakcją innych). I ogólnie cały sen był mocno bezpłciowy, bo cały czas widziałam tą normalnosć w zachowaniu mojego byłego jakby nic się nie stało i moje uczucie przerażenia. Ale utkwiło mi coś niesamowicie w pamięci - jego matka (i jej spuchnięte ręce :/ ) i to skłoniło mnie do zapytanie się o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cbr71, taki sen może oznaczać, że dość dobrze radzisz sobie po rozstaniu. Twoje cechy, dzięki którym jest Ci łatwiej mogą Ci się przydać ponownie, bo prawdopodobnie stanie przed Tobą konieczność poradzenia sobie w nagłej, awaryjnej sytuacji.

 

 

WHILMA, sądzę iż jest to sen będący efektem Twoich przemyśleń.

Gdyby Twój były chciał faktycznie wrócić, Ty nie chciałabyś tego, bo obawiasz się, że twoje szczęście spotkałoby się z zawiścią ze strony otoczenia (to właśnie mogą oznaczać spuchnięte ręce jego matki).

 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, to jestem zaskoczona, że nagle ostatnio znowu zaczął mi się śnić. Dziś rano też mi się śnił. Może dlatego, ze myślałam o poprzednim śnie. Ale śniło mi sie tym razem również niemowle, które nosiłam w koszyku/koszu, a na końcu słodko zasneło...

Jeszcze raz dziękuje za interpretacje ,,spuchniętych rąk". Nie wszystko można zinterpretować z sennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem taki sen bardzo krótki albo dlugi a ja tylko tyle zapamiętałem no ale do rzeczy: Śniła mi się moja dziewczyna była dziewczyna, rozstaliśmy się niedawno więc cześto o niej myślę więc ok. Ale co dziwnego jest w tym to to że siedzę sobie jakoś przed kompem i czytam jakiś artykuł a pod spodem jest możliwość skomentownia go i co widzę że jest podpis że to o mnie czyli tak jak bym wiedział że to ona napisala że to o niej. I nagle ona jest jakoś koło mnie i mówi że to o niej. Dziwne to jest jak to rozumieć???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mialem dosc dziwny sen. Snilo mi sie ze ide do liceum z kolega nagle kolega znika a ja jak gdyby nigdy nic ide dalej zostawiam swoje rzeczy pod klasa i schodzę pietro nizej, sam nie wiem po co spotykam tam swoja byla dziewczyne ( zostawila mnie dla innego, ale nadal utrzymujemy kontakt i jestesmy dobrymi kumplami, chociaz ja ja nadal strasznie kocham), chwile porozmawialismy i zaczelismy sie calowac, patrzylismy sobie dlugo w oczy po chwili zaczelismy isc do klasy poniewaz zadzwonil dzwonek ze koniec lekcji. ja poszedlem przodem i zauwazylem 3 chlopakow ktozy chcieli nam zabrac plecaki chcialemje odzyskac i udezylem jednego w twarz ale jemu nic sie nie stalo nagle przyszla moja byla dziewczyna a ja powiedzialem zeby poczekala i ucieklem a tamci mnie gonili. widzialem jeszcze jak krzyczy do mnie i pyta sie co sie dzieje. uciekalem przed nimi przez cale miasto jednek w pewnym momecie doszedlem do wniosku ze musze sie z nia zobaczyc i dalem sie im pobic . gdy wrocilem do szkoly jej juz tam niebylo nic po niej nie zostalo jakby rozplynela sie w powietrzu i wtedy sie obudzilem aby pojsc do szkoly :P to co najbardziej zapadlo mi w pamiec to jej niesamowicie jasne niebieskie oczy najdziwniejsze jest to ze nastepnego dnia gdy ja spotkalem miala dokladnie takie same jak we snie...

 

Co to moze oznaczac? ostatnio rozstala sie ze swoim chlopakiem dla ktorego mnie zostawila

 

P.S. nie jestesmy ze soba od miesiaca

z gory dziekuje

Edytowane przez Balbini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

ostatnio znowu snil mi sie moj były

wczoraj snilo mi sie ze przyszlam do domu i chociaz nigdy nie mam w domu imprez, to jednak impreza u mnie byla i byl tam moj byly. podeszlam do niego niepewnie, wzielam go za rękę i wyprowadziłam z pokoju do przedpokoju gdzie nikogo nie było. stalismy i rozmawialismy. i ja myslalam ze mnie niezbyt lubi, ale zaryzykowalam i pocalowalam Go w policzek. a On wtedy przytulil mnie i pocalowal w usta. i stalismy tam tacy przytuleni i calowalismy sie.

 

a dzisiaj w snie kiedy siedzialam z kolezanką w jej TIRze [?!] (moj byly uwielbia TIRy), On szedł i popatrzył sie na Nas i usmiechnął sie do mnie tak jakby chcial powiedziec cos w rodzaju 'kocham Cie jestes tylko moja' , na moja kolezanke popatrzyl sie po prostu jak na kolezanke i poszedl...

 

ja chcialabym znowu z Nim byc.. czy te sny moga oznaczac, ze beziemy razem, czy jest to raczej cos negatywnego??

bardzo prosze od odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna, te sny nie oznaczają, że znów będziecie razem, a tylko tyle, że Ty bardzo tego pragniesz. W pierwszym śnie znajdujesz się na imprezie, gdzie jest wiele osób, Ty jednak od razu dostrzegasz jego i nikt inny w tym momencie Cię nie interesuje.

Drugi sen mówi mniej więcej tyle, że wiele jesteś gotowa zrobić aby mu zaimponować, żeby do Ciebie wrócił.

A to, czy się jeszcze kiedyś zejdziecie zależy nie od snów, a od Was.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od jakiegoś czasu śni mi się mój były chłopak..nie wiem co to oznacza..przez te sny czesto o nim mysle i wracaja mi wspomnienia..nie wiem co robic..:/ co to moze oznaczac?powiecie mi?z góry dzięki.

Edytowane przez miiisia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miiisia, gdybyś tylko zadała sobie odrobinę trudu i przejrzała te temat na kilka stron wstecz, gwarantuję, że znalazłabyś sny podobne Twojemu oraz już gotową interpretację. Mamy dość bogatą "bazę danych" ;).

 

A jeśli o Twój sen chodzi, to na moje oko ten sen nie oznaczał nic poza tym, że bardzo tęsknisz za swoim byłym. Nie doszukiwałabym się tutaj żadnych ukrytych znaczeń.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od bardzo długiego czasu śni mi się mój były. Dość niedawno powiedziałam mu, że nadal coś do niego czuję i powiedział, że nie wie co z tym zrobić, że nie wie czy chce powtarzać ten epizod i czy jeszcze coś do mnie czuje.

on śni mi się codziennie. często w snach pytam go czy nadal mnie kocha. zawsze odpowiedź jest przecząca.

przedwczoraj śniło mi się że byłam w ciąży. okazało się że z nim i wtedy mnie zostawił. śni mi się też że go biję.

np dzisiaj śniło mi się że byłam w jakiejś dyskotece (?). po jakimś czasie znajoma podeszła i powiedziala mi ze moj byly przystawia się do kogoś, do kogo nie powinien. błagałam ją żeby mi powiedziala kto to. byłam przerażona. powiedziala mi że on przychodzi do mojej matki :o

wkurzyłam się bardzo. wręcz byłam wściekła i roztrzęsiona. poszłam do niego. pobiłam go. poturbowanego i zwiazanego przyprowadziłam do domu. drzwi otworzyla zdziwiona mama. powiedzialam ze ma go nie wpuszczac do domu i nawet nie otwierać. po czym zamknelam drzwi i zrzucilam go ze schodów. podeszłam jeszcze do niego na chwile żeby sprawdzic czy stracil przytomnośc. nie. nie stracil. powiesdzialam mu jeszcze co o nim mysle

i obudziłam się. ale cały czas zastanawiam sie: co to miało wszystko znaczyć? proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malina0607,

przedwczoraj śniło mi się że byłam w ciąży. okazało się że z nim i wtedy mnie zostawił

Ciąża jest symbolem Twoich nadziei związanych z odbudową waszego związku. Ty masz dobre chęci, jednak on sprawia wrażenie zobojętniałego - jest to odzwierciedlenie sytuacji jaka mia miejsce-

Dość niedawno powiedziałam mu, że nadal coś do niego czuję i powiedział, że nie wie co z tym zrobić, że nie wie czy chce powtarzać ten epizod i czy jeszcze coś do mnie czuje.

 

Sny o przemocy są wyrazem Twojego rozpaczliwego wręcz poczucia bezsilności i beznadziejności. Sytuacja z Twoją mamą we śnie świadczy o tym, że straciłaś poczucie bezpieczeństwa po rozstaniu.

Przemoc, której używasz to znak, że na co dzień brakuje Ci spokoju. Trapią Cię smutki, obawy, niepokój, brak pewności siebie.

Na jawie nigdy nie uciekłabyś się do zachowań, jakie przejawiasz we śnie, ale sytuacja w której się znajdujesz rodzi frustrację, która szuka ujścia w marzeniach sennych.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmm mam pytaniesnilo mi sie ze moja byla dziewczyna (bylem z nia 2 lata ale gdy juz sie rozeszlismy zostalismy przyjaciolmi teraz jest z kims kogo wczesniej uwazalem za kumpla i niestety sie mylilem i od czasu gdy oni sa razem jest dosc duza kosa miedzy nami ) wracajac do snu to bylo tak przyszla do mnie do domu wieczorem zeby porozmawiac i moze sie jakos dogadac siedzimy i rozmawiamy i ona w pewnym momencie bez ostrzezenia zuca mnie na lozko zaczyna namietnie calowac rozbierac i wogole ... :sex_na: hyba reszte kazdy sobie dopisze ;D nio i jak juz jest po wszystkim to dzwoni jej facet zebysmy wyszli przed klatke bo chce pogadac ze mna i na tym koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
hmm mam pytaniesnilo mi sie ze moja byla dziewczyna (bylem z nia 2 lata ale gdy juz sie rozeszlismy zostalismy przyjaciolmi teraz jest z kims kogo wczesniej uwazalem za kumpla i niestety sie mylilem i od czasu gdy oni sa razem jest dosc duza kosa miedzy nami ) wracajac do snu to bylo tak przyszla do mnie do domu wieczorem zeby porozmawiac i moze sie jakos dogadac siedzimy i rozmawiamy i ona w pewnym momencie bez ostrzezenia zuca mnie na lozko zaczyna namietnie calowac rozbierac i wogole ... :sex_na: hyba reszte kazdy sobie dopisze ;D nio i jak juz jest po wszystkim to dzwoni jej facet zebysmy wyszli przed klatke bo chce pogadac ze mna i na tym koniec

 

...pewnie dlatego że nadal zależy Ci na tej dziewczynie... naj widoczniej jest to restrospekcja Toich pragnień... zxgadza się?

 

Miałam podobne sny i w moim przypadku oznaczały to co wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to może być jeszcze kwestia przyzwyczajania, może byłeś przyzwyczajony do seksu z nią (o ile to robiliście ;) ) i zabrakło ci podświadomie tej czynności, która w waszym wspólnym wydaniu jest Ci znana i była częścią twojego życia. Dodajmy do tego, że pewnie uzawałeś lub dalej uznajesz ją za atrakcyjną więc Twoje fantazje mogą się mimowolnie jeszcze wokół niej kręcić.

A reakcja jej nowego faceta proszacego na rozmowę jest pewnie czymś czego byś się spodziewał na zasadzie czystego schematu --> większośc facetów by się wkurzyła czyż nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
A ja myślę, że to może być jeszcze kwestia przyzwyczajania, może byłeś przyzwyczajony do seksu z nią (o ile to robiliście ;) ) i zabrakło ci podświadomie tej czynności, która w waszym wspólnym wydaniu jest Ci znana i była częścią twojego życia. Dodajmy do tego, że pewnie uzawałeś lub dalej uznajesz ją za atrakcyjną więc Twoje fantazje mogą się mimowolnie jeszcze wokół niej kręcić.

A reakcja jej nowego faceta proszacego na rozmowę jest pewnie czymś czego byś się spodziewał na zasadzie czystego schematu --> większośc facetów by się wkurzyła czyż nie? ;)

 

o tym samym napisałam... najwyraźniej mamy ten sam punkt widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no raczej nie do końca ;) Myślę, że nie koniecznie ten sen musi oznaczać, że mu zależy, to tylko rutynowe schematyczne myślenie, którego jeszcze nie odrzucił i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
hmm mam pytaniesnilo mi sie ze moja byla dziewczyna (bylem z nia 2 lata ale gdy juz sie rozeszlismy zostalismy przyjaciolmi teraz jest z kims kogo wczesniej uwazalem za kumpla i niestety sie mylilem i od czasu gdy oni sa razem jest dosc duza kosa miedzy nami ) wracajac do snu to bylo tak przyszla do mnie do domu wieczorem zeby porozmawiac i moze sie jakos dogadac siedzimy i rozmawiamy i ona w pewnym momencie bez ostrzezenia zuca mnie na lozko zaczyna namietnie calowac rozbierac i wogole ... :sex_na: hyba reszte kazdy sobie dopisze ;D nio i jak juz jest po wszystkim to dzwoni jej facet zebysmy wyszli przed klatke bo chce pogadac ze mna i na tym koniec

 

to jak to jest w końcu z Tobą i tą dziewczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z nia zrobila cos przez co nie chce jej znac juz a poza tym sie strasznie zmienila stala sie kims zupelnie innym hmm tak sypialem z nia i moze zrobil bym to jeszcze raz gdyby nie byla taka jaka sie stala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

hmm...nigdy nawet nie zaglądałam na tego typu strony, jednak ostatnio moje sny nie dają mi spokoju...w sumie nie wiem czy w odpowiednim poscie pisze...

więc ostatnio śniło mi sie ze spotykałam sie z moim kolegą, wszystko było fajnie ogólnie byliśmy szczęsliwi, jednak atmosfera tego snu była hmm niepokojąca...coś jak melodia z horroru (wsyztsko jest ok ale wiesz ze za chwile wydarzy sie cos strasznego). W dalszej częsci snu zdałam sobie sprawe ze ten chlopak tylko wyglada jak moj kolega ale tak narawde to byl moj byly chlopak... I czekalam na niego w parku, on przyszedl mial lzy w oczach i spytal jak moglam mu to zrobic...powiedzial ze wlasnie sie dowiedzial nze go zdradzilam (dodam ze tak bylo w rzeczywistosci, jednak on sie o tym nie dowiedzial) ja plakalam mowilam ze kocham i ogolnie strasznie smutny byl ten sen...dodam ze od naszego rozstania minelo 1,5 roku...

Nom ale to nie koniec ostatnio ciagle mi sie sni ze jestem jakby duchem i widze moich znajomych, mowie do nich ale oni mnie nie slysza..tylko ja ich slysze a oni bardzo zle o mnie mowia... Nie wiem nigdy nie mialam takich snow...hmm cos jakby mnie sumienie gnebilo... Bardzo bym poprosila o zinterpretowanie moich snow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kilku nocy śni mi się ten sam sen. Ja i mój były chłopak jesteśmy w naszej szkole, i w pewnym momencie on zaczyna ze mną rozmawiać [ mimo że w rzeczywistości mówimy sobie tylko ' cześć '] i chce wrócić. A ja, nie patrząc na przeciwności mówie po prostu: okej. Ale ostatnio sen sie zmienił, początek był ten sam, ale gdy śniło mi się tak jakby popołudnie... on milczał, tak jakby tego powrotu do siebie nie było.

Sama nie wiem, czy ten sen znaczy po prostu że za nim tęsknię, czy być może ma jakiś głębszy sens?

Edytowane przez Eleaine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleaine, według mnie owszem, widać, że tęsknisz, że mogłabyś do niego wrócić, jednak ten ostatni sen świadczy o tym, że zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego, że coś przemija. Nastało popołudnie, więc dzień chyli się ku końcowi, a wraz z nim Twoje nadzieje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którejś nocy śnił mi się mój były chłopak... W śnie przed oczami co chwile przelatywały mi zdjęcia jego z jakąś dziewczyną, pamiętam że strasznie to przeżyłam, bo byli uśmiechnięci, dużo zdjęć było podobnych do naszych wspólnych tylko była na nich ona a nie ja. Spotkałam sie z nim i wtedy dowiedziałam sie że spodziewają się dziecka, i że planują ślub. Bardzo płakałam, na koniec usłyszałam "przepraszam"

 

Dodam ze mój były chłopak faktycznie ma dziewczyne, ona jednak nie jest w ciąży. Myśle że istotne może byc też to że facet nadal wyznaje mi miłość, a ogólnie na tamtą dziewczyna ma nagwizdane. Zależy mi na nim i na jego miłości, i na tym zeby do niego wrócić, On podobno też chce do mnie wrócić ale się boi. Coi moze oznaczac taki sen?

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Którejś nocy śnił mi się mój były chłopak... W śnie przed oczami co chwile przelatywały mi zdjęcia jego z jakąś dziewczyną, pamiętam że strasznie to przeżyłam, bo byli uśmiechnięci, dużo zdjęć było podobnych do naszych wspólnych tylko była na nich ona a nie ja. Spotkałam sie z nim i wtedy dowiedziałam sie że spodziewają się dziecka, i że planują ślub. Bardzo płakałam, na koniec usłyszałam "przepraszam"

 

Dodam ze mój były chłopak faktycznie ma dziewczyne, ona jednak nie jest w ciąży. Myśle że istotne może byc też to że facet nadal wyznaje mi miłość, a ogólnie na tamtą dziewczyna ma nagwizdane. Zależy mi na nim i na jego miłości, i na tym zeby do niego wrócić, On podobno też chce do mnie wrócić ale się boi. Coi moze oznaczac taki sen?

 

Pozdrawiam ciepło :)

 

Wydaje mi sie ze ten sen to pobożne życzenia i to z conajmniej z dwóch powodów:

Słowo "przeprzaszam" mo ze oznaczać że raczej nic z tego nie wyjdzie...

Ciąża to oznaka ze ich związek sie rozwija (jak dziecko w łonie matki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze snu jednej osoby nie da się wywnioskować, że cudzy związek się rozwija.

Nasz sen jest wynikiem naszych własnych przemyśleń i odczuć tych bardziej i mniej świadomych.

Tak więc snoopy222, piszesz, że on chce do Ciebie wrócić, jednak to 'podobno"...

Według mnie Twoje sny są odzwierciedleniem Twoich obaw i niepewności, w której ciągle tkwisz. Zdajesz sobie sprawę, że im dłużej Ty i On zwlekacie z jakąkolwiek decyzją, tym więcej dzieje się między Nim a jego obecną dziewczyną.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze o interpretacje mego snu; mianowicie snil mi sie moj byly chlopak(ojciec naszego dziecka) wraz ze swoja dziewczyna.. wszyscy w okol zmuszali mnie na pojscie na ich slub czego ja stanowczo odmawialam...coz to moze oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
poprosze o interpretacje mego snu; mianowicie snil mi sie moj byly chlopak(ojciec naszego dziecka) wraz ze swoja dziewczyna.. wszyscy w okol zmuszali mnie na pojscie na ich slub czego ja stanowczo odmawialam...coz to moze oznaczac??

 

Najwyraźniej nie akceptujesz ich związku, dlatego odmówiłaś pójścia na ich ślub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, śniło mi się dzisiaj, że

Nic nas szczególnego nie wiązało, mieliśmy iść razem na studniówkę(ona mnie zaprosiła). Ona mi się podobała, ładna z niej dziewczyna, wiem, że ja jej też, ale różne potem zdarzenia doprowadziły do tego, że nie poszliśmy na studniówkę, nie rozmawiamy ze sobą. W moich snach często się pojawia, cały czas nasze rozmowy wyglądają tak, jak byśmy chcieli zacząć coś razem, ale z różnych powodów nie możemy. Powiem szczerze, że prędzej ona mnie tak fizycznie nie przyciągała(pociągała), a teraz nie mogę przestać o niej myśleć. To dziwne, bo nie było takiej sytuacji, że ja myślę o niej i dlatego mi się przyśniła. Nie, nie, trochę znam się na snach.

 

Właśnie odwrotnie, po snach w których byliśmy ja i ona, teraz ciągle o niej myślę.

Ten sen był dosyć długi, była większa ekipa znajomych, sylwester bo sie bawiliśmy, tańczyliśmy, później odliczaliśmy 10,9,8,7.. Wiem też że graliśmy w kosza i zbierałem piłki do koszykówki.

 

dodam tylko, że jestem jedną z tych osób, które miewa prorocze sny i nie mogę dojść do tego co oznaczało to w tym śnie. Obudziłem się po nim mega pozytywnie nastawiony.

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

Edytowane przez budzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

mam ogromną prożbę o interpretcje snu. Dziś bardzo intensywnie śnił mi się mój były chłopak, byliśmy na imprezie i świetnie się ze soba bawiliśmy, póżniej nagle znalazłam się w ogromnej kamienicy i szukałam drzwi mieszkania w którym byla ta impreza tylko słysząc muzyke. Kiedy się razem bawiliśmy jego dziewczyna ( ona rozbiła nasz związek w realu) leżała na łóżku i czytała gazete. W kolejnej częsci snu pobiegłam za nim a on mnie zignorował, pożegnał i poszedł do dziewczyny która stała przy samochodzie bez żadnych emocji. Bardzo kocham tego chłopaka ale nie możemy być razem, w najbliżyszm czasie on się*zamierza oświadczyć tamtej dziewczynie. Czy ten sen może być odreagowaniem napewno skywanych przeze mnie uczuć?? A może on chce żebym wkroczyła w jego życie?? heeeeeelp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubu,

 

A może on chce żebym wkroczyła w jego życie??
Nie wywnioskujesz na podstawie swojego snu, czego chce od Ciebie druga osoba. Sen od początku do końca powstaje w Twojej jaźni, a dość mało prawdopodobnym jest, bo ktoś w niego ingerował z zewnątrz.

 

Dziś bardzo intensywnie śnił mi się mój były chłopak, byliśmy na imprezie i świetnie się ze soba bawiliśmy, póżniej nagle znalazłam się w ogromnej kamienicy i szukałam drzwi mieszkania w którym byla ta impreza tylko słysząc muzyke. Kiedy się razem bawiliśmy jego dziewczyna ( ona rozbiła nasz związek w realu) leżała na łóżku i czytała gazete.

Coś mi się wydaje, że masz ogromny żal do tej dziewczyny, przez co zdarza Ci się jej złorzeczyć. Ten fragment kiedy Ty i on bawicie się, a ona leży na łóżku i czyta gazetę może o tym świadczyć. Ty chciałabyś aby uczucie odżyło, dlatego we śnie bawicie się w radosnej atmosferze, podczas gdy ona jest gdzieś z boku, w ogóle nie zaangażowana, może ignorowana. To, że czyta gazetę może świadczyć o utracie reputacji tej dziewczyny w Twoich oczach, na skutek głupoty i bezmyślności (rozbicia waszego związku).

W pewnym momencie jednak znajdujesz się w kamienicy i szukasz odpowiednich drzwi - tutaj dochodzą do głosu Twoje obawy i wątpliwości, że nie uda Ci się znaleźć drogi do tej radości, za to będziesz skazana na słuchanie jak to innym jest razem dobrze (tak jak słyszysz tylko muzykę w kamienicy).

 

W kolejnej częsci snu pobiegłam za nim a on mnie zignorował, pożegnał i poszedł do dziewczyny która stała przy samochodzie bez żadnych emocji.

To już wizja odnosząca się bezpośrednio do rozstania - pożegnał się i poszedł do dziewczyny, która stała przy samochodzie. Ten samochód jest symbolem nowego etapu, nowej drogi, którą oni planują wspólnie rozpocząć.

Tak więc Twoje sny są jedynie formą odreagowania.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku nocy śni mi się były chłopak..ale ostatni sen najbardziej mnie zdziwił..

 

(rozstaliśmy się kilka miesięcy temu.. w sumie.byliśmy już zaręczeni..ale zachowałam sie bardzo głupio, więc się rozstaliśmy, a on nie chce mnie znać..powiedział, że jeżeli w ogóle, to może za bardzo długi czas uda się do siebie wrócić..ja byłam jego pierwszą wielką miłością, a on moją..chociaż przedtem były inne dziewczyny..)

 

śniło mnie się, że siedzę przed komputerem i piszę bibliografię na maturę.. spieszyłam się.. nagle ktoś za mną stanął i położył ręce na ramionach..nie przejęłam się tym na początku, bo często kolega tak robił jak przychodził wcześniej do szkoły..ale później poczułam oddech na swojej szyi.. i..pocałunek.. byłam w szoku.. poczułam kolejny pocałunek.. odwróciłam się..

 

spojrzałam an niego-to był mój były chłopak.. zdołałam wydusić z siebie jedynie: dlaczego?.. dlaczego wrócił..dlaczego tu jest..dlaczego mnie pocałował..powiedział tylko, że tęsknił..i uśmiechnął się do mnie chwytając mnie za ręce..

 

byłam taka szczęśliwa..a wszystko było takie realne.. wszystko stało na swoim miejscu..

 

a on.. powiedział, ze nie umiał zapomnieć.. dał nam jeszcze jedną szansę..!

 

prosze..niech mi ktoś powie co ten cholerny sen oznacza..bo zwariuję!

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć śnił mi się dziś mój były chłopak, z którym nie jestem już od ponad 3 lat. był to sen gdzie on prosi mnie o to żebym dokądś pojechała z nim?? sama nie wiem dokąd(był uśmiechnięty i bardzo zadowolony ). Tylko jest taki problem ze ja w ogóle nie rozmawiam z nim na co dzień choć często go widuje.. wiec nie możliwe jest to że nawet o coś by mnie prosił. co może oznaczać mój sen???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz majkaa moje sny są wręcz odwrotne... gdyż zawsze śni mi się mój były jako kolega, który w stosunku do mnie jest po prostu, ze tak powiem zdystansowany. choć często o nim myślę, i tak mi się nigdy nie przyśni ze mnie całuje.. czy co kol wiek. wiesz słyszałam ze sny się tłumaczy na odwrót.. ale nie do końca w to wieże. myślę ze Twój sen może oznaczać po prostu że on nadal coś do Ciebie czuje, bądź wręcz odwrotnie to Ty o nim myślisz i dlatego Twoje sny przybierają taką postać. Nie wiem to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniła mi sie była dziewczyna,spotkalismy sie rozmawialismy normalnie jak gdyby nigdy nic

( w snie wiedzialem ze nie jestesmy razem ) i to mnie dziwilo czemu z nia gadam

i czemu sie tak zachowujemy bo normalnie 3 malismysie za rece przytulalismy i calowalismy,

pozniej nawet razem spalismy i doszlo do wspolzycia (było cudownie) na drugi dzien ona musiala wracac

a ja powiedzialem ze ja odprowadze zgodzila sie i odporowadzilem ja do samochodu gdzie sie rozstalismy

a ona mi oznajmila ze nie mozemy byc razem ale powiedziala to w taki sposob jakby tak samo wiedziala w

tym snie ze jestsmy po rozstaniu i odjechala

 

ps.BYł to bardzo realistyczny sen bo gdy sie obudzilem to sie zastanawialem czy to jawa czy sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...