Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, chciałabym prosić o aniołki na najbliższe miesiące, przede mną wiele trudnych chwil i wiele spraw zarówno do zapoczątkowania jak i zakończenia.iwona 27-04-67. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo proszę o ile to możliwe :)

Monika 24 kwiecień 93

 

Boska Magia-nadzwyczajna, magiczna energia otacza teraz twoją sytuacje.Spodziewaj sie cudów! Ta karta oznacza że kolejna karta,którą wyciągniesz,jest otoczona energią boskiej magii.(praca na własny rachunek)Karta Boskiej magii zacheca ciebie do zwrócenia szczególnej uwagi na tę kartę i zrobienia co w twojej mocy,aby podążać za jej przesłaniem.Karta Boskiej magii wskazuje,że otworzyła się dla ciebie duchowa brama.W tym czasie twoje zdolności manifestacji są najwieksze.Wykorzystaj ten czas,do skupienia sie na swoich pragnieniach.Jeśli nie jestes pewna czego naprawdę chcesz,poproś o boskie przewodnictwo poprzez modlitwę,medytację czy rytuały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to ja również poproszę

Weronika 18.01.1986

Dziękuję:)

 

Poradz się eksperta-wyruszasz w dziedzinę,w której inni ludzie mogą ci pomóc przez nowe pomysły i informacje płynace z ich doświadczeń.Aby przyciagnąc do siebie pomoc właściwego eksperta, afirmuj;"W moim życiu jest teraz obecna prawa osoba,która jest pomocna,dobrze poinformowana i doswiadczona,i ta osoba pomaga mi(opisz sytuację,w której potrzebujesz pomocy)Ta osoba przychodzi do mnie łatwo i naturalnie,bez żadnych opóznień.Nie wahaj się i nie czuj sie winna proszac o pomoc.Zamiast tego notuj i pamietaj,aby podziekować i tej osobie i Niebu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację muzyka we wszystkim mi towarzyszy i zmienia się jak moje nastroje i sytuacje, w których jestem. Potrafi mnie odprężyć, rozbawić, rozmarzyć albo wycisnąć łzy z moich oczu..To piękne i ciekawe, że zwróciłeś uwagę właśnie na muzykę.. Mam jeszcze prośbę o aniołki na teraz,na ten miesiąc, na moje rozterki i tęsknoty oraz mysli o partnerze, który jest na urlopie... Pozdrawiam (ja ur 14.02.1969)

 

Wypowiedz życzenie-to magiczny moment.Wypowiedz życzenie i ciesz się jego manifestacją.Wypowiedz teraz modlitwę afirmacyjną,która oznacza wskazanie twoich pragnień w taki sposób,jakby juz sie spełniły.Podziękuj niebu za te rzeczywistość i poczuj w swoim sercu ,że twoje marzenie sie spełniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglabym prosic o aniolka dla siebie , szczegolnie w moim zaczynajacym sie nowym zwiazku uczuciowym .... Ewa 29.11.73

 

Przyjmij pomoc nieba-modliłas sie o pomoc,więc zejdz z drogi i pozwól Niebu,aby ci pomogło.Zaufaj ,ze twoje modlitwy zostały wysłuchane i usłyszane.Po prostu odpocznij i wycisz sie .W koncu prosiłaś o boska interwencję,wiec zejdz na bok i pozwól na interwencje Nieba,bo to jest pomoc o która sie modliłaś.Popros Niebo,aby dało ci bardzo jasne wskazówki,pozwalając ci dowiedzieć sie ,czy masz pojać jakies działanie.I ciesz sie świadomością ,ze twoi Aniołowie i Przewodnicy z miłością otaczają ciebie i twoja sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również proszę o Anioły na sierpień i wrzesień :) Barbara 5.8.1990. Pozdrawiam :)

 

Błogosławiona zmiana-ważna zyciowa zmiana przynosi ci wszelkie błogosławienstwo.Choc wydaje ci sie że twoje zycie jest wywrócone do góry nogami,to wszystko ,co się wydarza,prowadzi do tego co najlepsze..Ta karta oznacza,ze zmiany w twoim życiu pomagaja ci zostawić za sobą to,co juz nie służy.Afirmuj; "otwieram sie na zmianę z boskiej inspiracji i pozostaje skupiona w oku huraganu,gdy zmiany dokonują sie wokół mnie i we mnie.Wszystkie zmiany są dla mojego najwyższego dobra.Wiem,że miłość jest stała i zawsze troszczy sie o mnie i moich ukochanych--nieważne,jakie wydają wydają się być zewnetrzne sytuacje"(sierpien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, chciałabym prosić o aniołki na najbliższe miesiące, przede mną wiele trudnych chwil i wiele spraw zarówno do zapoczątkowania jak i zakończenia.iwona 27-04-67. Pozdrawiam

 

Synchronicznośc-odpowiedz na twoje modlitwy i pytania przychodzi poprzez synchroniczne wydarzenia.Zwracaj na nie uwagę,aby zwiekszyc ich przepływ.Te spotkania dajace szanse,informację,które przez "przypadek"otrzymałas,sa tak naprawdę i odpowiedzia na twoje modlitwy.Ta karta odzwierciedla twoje niedawne skupienie na pozytywnych myślach,skierowanych na twoje pragnienia.Niebo ma cię w opiece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o wyciągnięcie aniołków na najbliższy czas? Joanna 19.07.1991.

Z góry dziękuję.

 

Wybacz sobie-odrzuć stare poczucie winy i pamietaj że jesteś idealnym dzieckiem Boga!Ta karta mówi ze zbliżyłas się do granicy znecania się nad sobą(często mentalnie lub na głos używałas wobec siebie szorstkich słów.Jesli skupiasz się na pozytywnych cechach, twoje poczucie wartości wzrasta,a poziom stresu maleje.Twoje poczucie winy nie pomaganikomu ani niczemu,a twoja boska miłośc pomaga kazdemu.Afirmuj:prosze aby skutki moich błedów zostały rozwiazane w kazdym kierunku czasowym,a ja teraz uwalniam wszelkie poczucie winy.Kocham samego siebie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez moge prosic o Anioly na sierpien i wrzesien,Iza 12.04.85

 

Sierpień -Miej odwazne marzenia.Odrzuć niskie myśli na swój temat.Zobacz siebie odnoszącego sukces.

Wrzesien-Tak-twoja intuicja ma rację.Podejmij odpowiednie działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo, czy mozna rowniez dla mnie .Bede wdzieczna.Magdalena Anna 28.05.1983

pozdr.

 

Skrzynia skarbów-własnie idzie do ciebie nieprzewidziany przypływ dostatku.Twoje modlitwy o pomoc finansową zostały usłyszane i własnie dostajesz wsparcie.Nadchodzi ono we wspaniały i nieoczekiwany sposób.Pozostawaj w stanie wdzieczności za otrzymane pieniądze,nawet jesli nie widzisz jeszcze namacalnych dowodów.Afirmuj; dziekuje za całe wsparcie,zaspokojenie potrzeb,obfitość i pieniadze,które mi przynosicie.Jestem wdzieczna za bogactwa ,których używam zgodnie z boskim zamiarem,aby przyniosły błogosławienstwo dla całej Ziemi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpień -Miej odwazne marzenia.Odrzuć niskie myśli na swój temat.Zobacz siebie odnoszącego sukces.

Wrzesien-Tak-twoja intuicja ma rację.Podejmij odpowiednie działanie.

 

Dziekuje za Anioly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję aniołka na pracę i związki międzyludzkie, bo coś zaczęło szwankować... Dzięki

Edytowane przez monika88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można... Ja też poproszę o Aniołka :-). Ania 26.04.1972. Dziękuję.

 

Fale obfitości-obmywaja cie teraz fale obfitości i pasjonujace nowe mozliwości.Zaobserwuj wszelkie pomysly które przychodza ci teraz do głowy,bo mogą byc to zalążki korzystnych,nowych przedsiewziec.Zauwaz niespodziewane rozmowy telefoniczne czy przypadkowe spotkania z ludzmi.To doskonały czas na podjecie nowych przedsiewzieć.Zauwaz że drzwi łatwo otwieraja sie przed toba i ze jestes przepelniona duza wiara i energia.Bądz wdzięcznym odbiorca tego co dobre!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę też prosić o aniołka?

Patryk 18.03.94

 

Pozytywna energia-otaczaj sie pozytywnymi ludzmi i sytuacjami,a unikaj negatywności.Jestes zachecany do podniesienia swoich wibracji na jeszcze wyzszy poziom przez diete :negatywności"-unikaj oceniania,słuchania negatywnych informacji w radiu czy telewizji,trzymaj sie z dala od brutalnych filmów.Dieta negatywności oczysci cie z kazdych ukrytych blokad,które blokują czy zwalniaja spelnienie marzen.Możesz ofiarowac lub sprzedać rzeczy które zasmiecaja twój dom.W ten sposób zrobisz miejsce na na nowa energie oraz stworzysz środowisko promujace kreatywnosc ,zdrowie i obfitośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję aniołka na pracę i związki międzyludzkie, bo coś zaczęło szwankować... Dzięki Ela 25.03.72

 

Praca-ułatw sobie zycie-usun bałagan ze swego domu i zycia zawodowego,aby zrównoważyc strumien działania.Twoja energia została podzielona i to jest czas na jej poprawienie.Podejmij radykalne srodki dla ułatwienia swego życia.Oczyść swój dom z niepotrzebnych rzeczy,powiedz "nie"żadaniom dotyczacym twego czasu,zorganizuj sie i badz bardziej wydajnym z uszanowaniem swojego czasu.To zaowocuje energia i zwiekszonym szacunkiem dla siebie,co z kolei spowoduje,że dokonczenie zadan bedzie w zasiegu reki.Twoja dusza i ciało podziekuja ci za ułatwienie życia.

Związki miedzyludzkie-Przyjazń-umów się na dzień zabawy z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.Wazne jest abys zrównowazyła swoje obowiazki z kolezeństwem i frywolnością w starym stylu.Gdy sie bawisz i śmiejesz,otwierasz sie na dopływ uzdrawiajacej miłosci,Afirmuj;Mam teraz wspaniałych przyjaciół,wolny czas,który spędzam w przyjemny sposób wraz z moimi kochanymi znajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam równiez prosić o Aniołki. Anna 10.10.85

 

Czas zabawy-Delfiny znaja radość zabawy,bo radość kreuje cuda i manifestacje.Ostatnio za bardzo nadwyrężałaś się i zbyt ciężko pracowałaś i straciłaś swoje pierwotne skupienie.Starasz się bardziej z przyzwyczajenia niż z jasnego obrania kierunku.Każdy rodzaj wesołości wtrząsnie twoimi nawykami i rutyną, i pozwoli ci odzyskać świadomość tego ,co jest bwazne a co nie.Zabawa jest magiczną formą medytacji,ponieważ otwiera czakrę serca i pozwala twojej kreatywności podłączyc sie do boskiej mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o aniołka na nadchodzący tydzień;) Emilka 20.XII.1980

 

Pokładaj ufność-twoje modlitwy się manifestują.Bądz pozytywny i podążaj za swoim przewodnictwem.Dobra robota!Prosiłaś i modliłas sie aby spełniło się twoje majwieksze marzenie ...i to działa.Musisz ufac ze twoje nasionko wykiełkuje.Podlewaj swoje marzenia przez podejmowanie kroków,które spowodują,że pięknie rozkwitną.To cenny dla ciebie czas i dla twoich marzen.Teraz twoje zadanie to ;w zaufaniu słuchac boskiego przewodnictwa i podejmować działania,do których jestes prowadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Proszę o aniołki o uczuciach i na nerwy(psychikę)

 

Żaneta ur. 07.09.89r.

 

Na sprawy uczuciowe juz był Aniolek-pozwól mu działać,bądz cierpliwa i nie przeszkadzaj niedowierzaniem!!!

Drugą kartą którą wyjelam dla Ciebie z pytaniem o przeslanie jesli chodzi o psychikę...wyszła mi karta....ZWiązek bratnich Dudsz!!!O ile dobrze pamietam juz to przesłanie i to niedawno już pojawiło sie u Ciebie.Nie bede opisywac tej karty,bo ja dobrze znasz,ale jest to tylko potwierdzenie że ta milośc jest juz ,już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę aniołka na Wrzesień :_kwadr:

 

Podtrzymuj swój optymizm-nadchodzi spełnienie twoich marzen.Nie poddawaj sie tuż przed wydarzeniem sie cudu.To jest to-nadszedł twój czas!Już prawie osiągnęłas nagrodę,a twoje modlitwy będą wysłuchane.Jednak potrzeba jeszcze trochę cierpliwosci i nadtchnionych działan z twojej strony.Ten czas dodatkowego oczekiwania i starań jest stanowczo tego warty.Jestes prawie u celu,a ta karta prosi abys podtrzymal swoja wiarę w cuda i boską magię.Uzyj swojej wyobrażni,aby wizualizowac,że twoje marzenia już sie spełnily.Twoje serce przepelni wdzieczność i radość,a te emocje przyspieszą twoją wymarzoną manifestację.Wkrótce rozraduja cię namacalne rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem hmm ale czy to oznacza ze jeszcze jej nie poznalam?

 

A niedawno kogos poznałaś? jeśli tak,to moze byc to ten o którym Aniołki Ci wczesniej juz mówiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zabawy-Delfiny znaja radość zabawy,bo radość kreuje cuda i manifestacje.Ostatnio za bardzo nadwyrężałaś się i zbyt ciężko pracowałaś i straciłaś swoje pierwotne skupienie.Starasz się bardziej z przyzwyczajenia niż z jasnego obrania kierunku.Każdy rodzaj wesołości wtrząsnie twoimi nawykami i rutyną, i pozwoli ci odzyskać świadomość tego ,co jest bwazne a co nie.Zabawa jest magiczną formą medytacji,ponieważ otwiera czakrę serca i pozwala twojej kreatywności podłączyc sie do boskiej mądrości.

 

Aniołki mozna tez prosić odnośnie konkretnej dziedziny życia ....?

Jeśli tak to czy moge jeszcze prosić o takie aniołki odnosnie miłości i pracy ? Chyba,że moge go zinterpretować do własnie tych dziedzin zycia hmmmm

Edytowane przez AA66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznalam ale to pare miesięcy temu tyle ze to nie jest osoba na związek ze mną:) jedynie przyjaciel

Edytowane przez tylkoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
I ja poproszę aniołka na ostatnie dni sierpnia oraz na wrzesień i październik, na sprawy uczuciowe i naukę. pozdrawiam !

 

sierpień Archaii dobroczynności

 

Daje ci znak, że powinieneś zająć się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Sygnalizuje ci, abyś zajął się relacjami z ludzmi ze swojego otoczenia.

Czy w twoim sercu są wciąż nieuleczone rany? Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych lub zranionych uczuć i uwolnij siłę, która tam mieszka. Odnów swoją energię życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. Wraz z różową energią archaii dobroczynności przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić.

 

Rada archaii: Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę

moją miłością, a odkryjesz, w czym jesteś silny.

 

Pod uczuciem bólu i ranami z przeszłości znajdziesz chęć do życia i radość. Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem starchu znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie. Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod uczuciem nienawiści – zdolność do miłości.

Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy brakowało ci w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

PRZESŁANIE: W ludzkim sercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłoby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowieka.

 

 

wrzesień Elohim Haniel

 

Obwieszcza ci, że stoisz u wrót siódmego wtajemniczenia, których on jest starżnikiem. Prowadzi cię, w królestwo archaii, twojej kobiecej prasiły. Siła ta mieszka w tobie – niezależnie, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą.

Jest ona zwrotem ku twojemu wnętrzu, intucją, samoobserwacją, głębokim spokojem, podążeniem za głosem serca, bezwarunkową miłością, czystością, współczuciem, transformacją, ochroną, siłą, pociechą i otuchą. Jest codzinnym chlebem twojej, boską manną.

Archaii są ukryte głeboko w każdym człowieku. Cierpliwie czekają na pobudkę, są gotowe, aby się rozwijać. Kieują twoje spojrzenie z powrotem na miłość. Bezwarunkowo zaakceptuj i pokochaj samego siebie – takiego, jakim jesteś. Stań się promieniuącym na zewnątrz magnesem boskiej milości. Nie czekaj! Wykorzystaj wszystkie drzemiące w tobie możliwości. Pozwól unieść się na skrzydłach swojej boskiej miłości.

Zacznij rozwijać swoje potężne zdloności. Dostrzeż miłość w sobie, w swoich, w swoich bliźniech, w stworzeniu. Doceń ją. Wyraź. Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego brakuje ci w twoim życiu, tym, czego inni mają więcej niż ty.

PRZESŁANIE: Miłość mieszka w każdym stworzeniu.

 

październik Anioły czerwonego promienia

 

Wzywają cię, abyś bardziej oddał się własnym zainteresowaniom i potrzebom. Pomagają ci połączyć się z twoją wewnętrzą, wyższą siłą i zaufać jej. Wspomagają cię również w tym, abyś energicznie i skutecznie, a jednocześnie delikatnie, wziął pełną odpowiedzialność za swoje życie.

Anioły te zwracają twoją uwagę na zjawisko nieustannej przemiany i upływ czasu. Pokazują ci twoją siłę – po to, abyś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego, a przez to również tych, którzy znajdują się pod twoją opieką. Anioły wyprowadzają cię z warunków, które już dłużej ci nie służą, dając potrzebny czas i spokój, czyniąc to we właściwym tempie. Przesyłają ci energię.

PRZESŁANIE: Zaufaj swojej własnej sile. Zaufaj miłości w sobie i czyń to, co musisz, aby tę siłę uwolnić i pozwolić jej płynąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
prosze o aniola- uczucia,dziękuję

 

 

Ischim Sandalfon

Chce ci przypomnieć o pierwotnej potędze i sile, która mieszka w każdym człowieku. Nie możesz zasłużyć sobie na Niebo, ponieważ Niebo jest na Ziemi. Tworzysz sobie swoje prywatne niebo lub swoje prywatne piekło. Tutaj i Teraz w każdej minucie swojego życia – poprzez każdą decyzję, którą podejmujesz.

 

Udając się w drogę boskiego rozwoju sił, zmiany powinieneś zacząć od samego siebie. Jeśli chcesz pracować z czystą krystaliczną siłą stwórczą, musisz wiedzieć, że ty sam jesteś pierwszym kryształem, który musi zostać oszlifowany. Oznacza to, że przejmujesz całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co zdarzyło się w twoim dotychczasowym życiu. Podobnie ponosisz odpowiedzialność za mysli, słowa, uczucia i czyny, ktore wysyłasz do otoczenia – nie odpowiadasz tylko za postępowanie i zachowanie innych osób.

 

Sandalfon wyjaśnia ci, że wszystko jest energią. Wszystko drga. Tylko gęstość i poziomy wibracji są inne i dlatego jedna materia zdaje się być subtelna, a inna – gruba. Również myśli, słowa, uczucia i czyny składają suię z wysłanych przez nas energii o różnych właściwościach. Wszystko, co wysyłasz, wcześniej czy później do ciebie powraca (jak echo). Jeśli chcesz, możesz zacząć z tą wiedzą pracować. Drogą poznania można podążać przez jedno życie lub więcej, można też przebyć ją błyskawicznie. Poznaj prawa materii.

 

PRZESŁANIA: Tylko kiedy przejmiesz pełną odpowiedzialność za wszystko, co stało się w twoim życiu, będziesz mógł zacząć wprowadzać w nie zmiany.

Jedyną trwałą rzeczą jest zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Witam,

A czy mogę prosić aniołka na sprawy uczuciowe i pracę?

Joanna 15.04.1977

Pozdrawiam

 

uczucia Cherubin Gabriel

eśli na pierwszym stopniu wtajemniczenia spotkasz cherubina Gabriela, potraktuj to jako wezwanie do zajęcia się siłami polarności, przeciwieństw. Dzięki temu stwierdzisz z czasem, że przynależą on do siebie nawzajem i że są obydwiema stronami tej samej monety.

Często nasz świat uczuć wydaje się bezładny i chaotyczny. W jednej chwili jesteśmy w 7 niebie, a w następnej – dopada nas głęboki smutek. Spotykamy różnych ludzi, a w wyniku tego nasz nastrój albo obniża się do ziemi, albo wzności się na świetliste wyżyny. Uczucia powstają w twoim wnętrzu. To ty je generujesz, nikt inny. Nikt i nic nie ma nad tobą władzy. To ty dajesz ludziom, okolicznościom, miejscom i rzeczom władzę i zabarwiasz je emocjami.

Jeśli chcesz kroczyć drogą rozwoju, powinieneś opanować umiejętność uświadamiania sobie swoich uczuć i panowania nad nimi. Uczucia są niczym tablice ze wskazówkami. Zacznij przejmować pełnię odpowiedzialności za swoje uczucia.

PRZESŁANIE: Poznaj samego siebie i swoje zdolności.

 

praca Archaii dobroczynności

 

 

aje ci znak, że powinieneś zająć się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Sygnalizuje ci, abyś zajął się relacjami z ludzmi ze swojego otoczenia.

Czy w twoim sercu są wciąż nieuleczone rany? Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych lub zranionych uczuć i uwolnij siłę, która tam mieszka. Odnów swoją energię życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. Wraz z różową energią archaii dobroczynności przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić.

 

Rada archaii: Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę

moją miłością, a odkryjesz, w czym jesteś silny.

 

Pod uczuciem bólu i ranami z przeszłości znajdziesz chęć do życia i radość. Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem starchu znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie. Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod uczuciem nienawiści – zdolność do miłości.

Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy brakowało ci w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

PRZESŁANIE: W ludzkim sercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłoby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu pierwszy raz... i też bardzo proszę o aniołki dla mnie.... bardzo ich potrzebuję :)

dziękuję :)

Marzena, 03.01.75

Edytowane przez karolla29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lavis;)

a czy można jeszcze aniołka na sprawy uczuciowe?;) 20 grudzień 1980

 

pozdr

Emilka

 

Niezależność-twoja niezalezność jest podstawą Twojej siły i wiedzie cie do sukcesu.Przesłanie Bastet;"tak jak kotka,ce****e cie całkowita niezaleznośc,jednakże potrzebujesz także uczucia i wesołego towarzystwa.Teraz jednak nadszedł czas by kontakty z innymi ludzmi poprzeplatac chwilami spędzanymi w samotności.Mimo tego, ze mozesz pytac innych o zdanie,ostateczna decyzje musisz podjąc samodzielnie .Wolność i niezależność sa dla ciebie bardzo ważnymi cechami i staraj się je zachować."Poproś ,zeby twoje potrzeby zostały spelnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależność-twoja niezalezność jest podstawą Twojej siły i wiedzie cie do sukcesu.Przesłanie Bastet;"tak jak kotka,ce****e cie całkowita niezaleznośc,jednakże potrzebujesz także uczucia i wesołego towarzystwa.Teraz jednak nadszedł czas by kontakty z innymi ludzmi poprzeplatac chwilami spędzanymi w samotności.Mimo tego, ze mozesz pytac innych o zdanie,ostateczna decyzje musisz podjąc samodzielnie .Wolność i niezależność sa dla ciebie bardzo ważnymi cechami i staraj się je zachować."Poproś ,zeby twoje potrzeby zostały spelnione.

 

Hi;)

dziękuję;) jak rozumiem póki co samotność, sporadyczne wypady ze znajomymi(o ile prawidłowo zinterpretowałam)?

 

pozdr

Emilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Witam, jestem tu pierwszy raz... i też bardzo proszę o aniołki dla mnie.... bardzo ich potrzebuję :)

dziękuję :)

Marzena, 03.01.75

 

Oj Karollo niefajne karty mi wyszły. Wyciągnąłem 4 karty dla Ciebie. Szatan, Ahriman i Malahim Mikael i Anioły troski pełnej miłości.

Przechodzisz chyba przez trudny dla Ciebie okres, Malahim Mikael i Anioły troski pełnej miłości wspierają Cię. Dużo szczęścia Ci życzę

 

Szatan:

 

Jest najbardziej mroczną siłą materialnego świata. Jest uosobieniem mroku. Objawia się w nieszczęściach, ciężkich chorobach, ciosach losu, wojnach, wszelkiego rodzaju katastrofach.

Do szatańskich sił należą: żądza władzy, oziębłość w kontaktach z innymi, sianie wątpliwości, destrukcja, rozkład. Jest siła, która wszelkie swoje wysiłki skupia na walce z siłami Boga. Duchowe siły boskie nie mają swojego końca, natomiast siła Szatana – tak. Musi rozpuścić się kiedyś w świetle boskości.

Te siły, które rządzą w materii, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami i jednocześnie największymi nauczycielami. Dzięki nim możemy się rozwijać i uczyć. Bo inaczej skąd byś wiedział, co oznacza: być sytym, jeśli nie zaznałbyś głodu? Jak móglbyś cenić swoje zdrowie, gdybyś nie doświadczył choroby? Jak mógłbyś cenić swoje życie, jeśli nie stanąłbyś oko w oko ze śmiercią? Skąd byś wiedział, co oznacza życie we wspólnocie, jeśli nie zaznałbyś samotności?

Uczymy się przez obserwację kontrastów. Do nas należy decyzja, czy sprzedajemy Szatanowi swoją duszę, czy tez uczymy się na błędach i grzechach (a zatem dzięki niemu) i przez to ulegamy wzmocnieniu. Szatan daje nam szansę bycia Mistrzami Życia i obudzenia świadomie w Bogu.

Siły mroku rządzą najczęściej wtedy, kiedy przechodzimy ciężkie chwile, kiedy jesteśmy zmęczeni, słabi, pijani, odurzeni, nie do końca świadomi. Czas ich działania jest jednak ograniczony. Po jego upływie siły te muszą ustąpić, tak dzieje się zawsze. W takich sytuacjach nie można się poddać, należy ukierunkować się na światło i przemaszerować przez doliny, wąwozy nocy, aż naszą drogę znów rozjaśni wieczne światło.

Przyjmij naukę. Odkryj łaskę w czasach mroku, wykształć w sobie pokorę i wdzięczność. Odczuwając strach w trudnych chwilach, poproś o pomoc swojego sprzymierzeńca. To silne lekarstwo na twoje lęki i obawy.

PRZESŁANIE Aniołów na trudne chwile: Jesteś boską duszą, która zbiera doświadczenia na ziemi.

Zwycięstwo światła

 

Kiedy w twoim życiu rządzi siła Szatana,

wiedz że ma ona tylko ograniczony czas działania.

Potem musi ustąpić.

Kiedy w nocy najdzie cię strach,

wiedz że może utrzymać się tylko

do pierwszego promienia Słońca o poranku.

Wówczas cały lęk znika bez śladu.

Podobnie jest gdy twoja choroba, rozłąka

z kimś lub inne nieszczęście ciągnie się w nieskończoność.

Siła ta musi ustąpić,

o ile nine ożywisz jej na nowo,

przez swoje kurczowe trzymanie się przeszłości.

Idź drogą światła.

Bądź stale otwarty na zmiany.

W swoim życiu umierasz tysiąc razy i tyle samo razy rodzisz się na nowo.

Każdy dzień się kończy.

Każdy rok przemija.

Życie jest nieustannym żegnaniem się i zaczynaniem czegoś od nowa.

Poddaj się swojemu życiu.

Kiedy chcesz płakać – płacz.

Kiedy masz chęć na śmiech – śmiej się!

Siłe tę zwykle można odczuć w splocie słonecznym,

może być odczuwalna jako napięcie w okolicy żołądka.

Jeśli ją wyczujesz zapal świecę.

Módl się.

Poproś anioła,

poproś Boga

o pomoc w swoich trudnych chwilach.

Poproś swoją osobistą siłę anielską,

swojego Anioła Stróża,

aby byli blisko ciebie.

Przywołaj Michała Archanioła i jego legiony,

aby uwolniły cię od mrocznych więzów przeszłośc.

Zaufaj archaii wiary – Faith – swojej przyjaciółce.

Podążaj wraz z siłą archaii wiary ku swojemu wnętrzu,

tam jesteś bezpieczny.

 

Możesz powiedzieć:

Idź precz szatanie.!

Wówczas kusiciel musi ustąpić.

On obawia się twojego światła i twojej boskiej siły.

 

Również dym kadzidła,

okadzanie szałwią

oraz kąpiele solne (np. solą morską)

mają moc odpędzania demonów mroku.

 

Ahriman:

 

Dąży do tego, by uwięzić twoją prawdziwą siłę i stopniowo cię zniewolić. Chce cię osłabić i postawić na z góry przegranej pozycji w świecie pełnym iluzji. Jego celem jest wywołanie w tobie poczucia nudy i bezsensu i zaatakowanie cię od środka w przestrzeni wypełnionej próżnią.

Nieustanie kieruje on twoją uwagę na świat zewnętrzny, aby wzbudzić w tobie uczucia: zazdrości, zawiści, niemocy, bezsensu, bycia ofiarą, braku i niedostatku, rozdrażnienia i utraty energii. Poznaj tę wrogą potęgę i odpędź ją od siebie.

Ahriman jest zawsze obecny, towarzyszy ci cicho i niepostrzeżenie.

 

Szepce ci do ucha:

 

 

Potrzebujesz jeszcze tego lub tamtego.

Inaczej nie będziesz szczęsliwy. Zobacz panu X wiedzie się lepiej niż tobie.

Tyle jeszcze brakuje ci do szczęścia. Tak, męcz się dalej i staraj się zdobyć

to, czego brakuje ci do szczęścia. Skoncetruj się całym sobą na dokonaniu lub

osiągnięciu tego czy tamtego. Potrzebujesz tego, w innym wypadku nie zaznasz

szczęscia. Uczep się tego co materialne. W przeciwnym razie twoje życie nie

będzie miało żadnego sensu. Pamiętaj – szczęście leży w posiadaniu – im więcej

masz, tym bardziej jesteś szczęśliwy. Kupuj by osiągnąć szczęście. Używaj życia,

żyj chwilą, tańcz, daj mi się zwodzić, aż do swojego ostatecznego upadku. Wtedy

będziesz już na zawsze Mój!

 

Istnieje nieskończenie wiele pułapek iluzji i złudzeń. Wroga gra Ahrimana z twoją siłą odbywa się na wiele sposobow i ma wiele twarzy.

 

RYTUAŁY

 

Zwolnij

Kiedy masz wrażenie życia w ciągłym pośpiechu, zwolnij i zacznij chodzić naokoło. Zastanów się! Daj sobie czas! szczególnie wtedy, kiedy coś lub ktoś cię popędza lub nagli. Miłość na przykład ma zawsze czas. Kiedy ktoś cię prowokuje, wychodź z pokoju. Dawaj odpowiedź tylko wtedy, kiedy będziesz jej całkowicie pewny. Weź odpowiedzialność za wszystko, co czynisz, myślisz, czujesz. Tym samym pokrzyżujesz plany siłom Ahrimana.

 

Malachim Mikael

 

Malachim Mikael

Wraz z Malachimem Mikaelem przechodzisz przez wrota królestwa Tipharet, wówczas przygotuj się i wyostrz czujność. To jest państwo prawdziwego poznania. Nikogo nie możesz obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub kłopotliwe sytuacje, w których się znalazłeś.

Zamiast tego przygotuj się na stawienie czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Warunkii zewnętrzne w twoim życiu są tylko odzwierciedleniem mroków twojego wnętrza. Siły Tipharetu pokazują ci to, nad czym musisz jeszcze popracować.

Malachim Mikael udziela ci władzy, siły i mocy, ale też odwagi, byś stanął do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolnił się od nich raz na zawsze. Przygotuj się na prawdziwą walkę ze swoim wewnętrznym wrogiem.

PRZESŁANIE: W innych ludziach możesz rozpoznać tylko to, co odkryłeś już w samym sobie.

 

Anioł troski pełnej miłości:

 

Pragnie skierować twoją uwagę na piękno i harmonię dzieł Stwórcy. otwórz swojeserce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miłości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile swego życia, kolorową, kwiecistą łąkę, zapach róży. Przypomnij sobie ogrzewające promienie Słońca, siłę którą odczuwasz, przytulając się do starego drzeewa, czytą wodę, która tryska ze źródła.

To wszystko istnieje dla ciebie.

Anioł modli się za ciebie, o uzdrowienie twej duszy. Prosi o znak. Cieszy się i z radością będzie ci pokazywał, że zawsze jest obok ciebie. Prowadzi cię z powrotem do uzdrawiającej ciszy twojego wnętrza.

PRZESŁANIE: Nie musisz dźwigać na swoich barkach ciężaru świata. Zrzuć go! Uwolnij się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Również proszę o wyciągnięcie dla mnie aniołków na najbliższy okres.

Joanna 19.07.1991.

Z góry dziękuję.

 

Elohimy Herkules i Amazone

 

 

Elohimy Herkules & Amazone

Wzywają cię do usunięcia starych wzorców w sposobie odczuwania, myślenia i funkcjonowania, ponieważ utrudniają one przepływ woli boskiej, która jest znaczenie silniejsza i ważniejsza niż nasza ludzka. Chodzi tutaj o zmianę sposobu myślenia.

Spotkałeś się zapewne ze słowami: “Niech się dzieje wola Boża”; “Bądź wola Twoja”….

Czy zwroty te wzbudzają w tobie pozytywne skojarzenia? A może myśl, że twoimi czynami może kierować coś innego niż rozum, jest ci nieprzyjemna? Takie pytania naprowadzą cię na trop starych wzorców myślowych, które są twoimi wewnetrznymi blokadami. Co rozumiesz np pod słowami, którymi modlił się Jezus: “Ojcze mój, jeśli to możliwe, niech Mnie ominie ten kielich! Wszakże nie jak Ja chcę, ale jak Ty”? (BT, Mt 26:39)

Każdy z nas staje kiedyś przed wielkim wyzwaniem, w którym musi postanowić, czy poddaje się naciskom swojego małego rozumu, swoich lęków, swoich starych wzorców, czy też chce być posłuszny woli boskiego źródła. Nikt nie wymaga od nas, byśmy dźwigali na swoich barkach cały ciężar tego świata. Każdy człowiek powołany jest do tego, aby czerpać ze swojego życia, to co najlepsze – aby kochać i być szczęśliwym. Istnieją określone sposoby przygotowania, zwane kolejnymi stopniami wtajemniczenia, które człowiek przechodzi na określonych etapach, kiedy chce się rozwijać.

W tych momentach stajesz przed decyzją, czy chcesz trzymać się starego znanego, czy tez odważysz się na krok w nowe nieznane. W głebi duszy człowiek czuje, kiedy powinien zrobić właściwy krok we właściwym kierunku. Tylko, czy wykona ów krok w rzeczywistości, także wtedy, jeśli postepując w ten sposób, miałbyś nie uzyskać aprobaty ze strony otoczenia i wyjść poza ogólnie przyjęte normy. Kroki te prowadzą w bezwarunkową, wyższą miłość – również wtedy, gdy pozornie wydają się być od niej odległe (takie momenty to np: rozstania, zmiany zawodu, podróże, przeprowadzki itd).

Herkules i Amazone pomagają ci się przemóc i zrobić ów krok – ponieważ służy on większemu celowi.

PRZESŁANIE: Tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym poprosiła jestem tu już dosyć długo a nigdy nie skorzystałam :)

 

Gabriela 19.02.1988

 

Matczyne uzdrowienie-gdy uzdrawiają się twoje uczucia dotyczące matki,twoje pragnienia manifestują się szybciej i dokładniej.Niebo prosi cię uwolnienie pozostających "spraw związanych z matką".Oddaj całą sytuację Niebu wiedzac,że wszystko jest w rekach Nieskończonego Ducha.Sytuacja może się uzdrowić w nieoczekiwany sposób.Nie zastanawiaj się ,jak to zostanie uzdrowione,bądz czujna na uwalniajace się,nizsze energie zwiazane z twoja matka,które mogą ingerować w twoją zyciową misje..Oddając niebu wszystkie sprawy związane z twoja matka,twoje serce otwiera sie dodatkowo na akceptację radości i błogosławienstwa w twoim życiu.Oczyszczajac swój wewnętrzny dom,otwierasz się na nowe możliwości ,miłośc,obfitość i uzdrawiająca energię.

Edytowane przez Guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Karollo niefajne karty mi wyszły. Wyciągnąłem 4 karty dla Ciebie. Szatan, Ahriman i Malahim Mikael i Anioły troski pełnej miłości.

Przechodzisz chyba przez trudny dla Ciebie okres, Malahim Mikael i Anioły troski pełnej miłości wspierają Cię. Dużo szczęścia Ci życzę

 

Szatan:

 

Jest najbardziej mroczną siłą materialnego świata. Jest uosobieniem mroku. Objawia się w nieszczęściach, ciężkich chorobach, ciosach losu, wojnach, wszelkiego rodzaju katastrofach.

Do szatańskich sił należą: żądza władzy, oziębłość w kontaktach z innymi, sianie wątpliwości, destrukcja, rozkład. Jest siła, która wszelkie swoje wysiłki skupia na walce z siłami Boga. Duchowe siły boskie nie mają swojego końca, natomiast siła Szatana – tak. Musi rozpuścić się kiedyś w świetle boskości.

Te siły, które rządzą w materii, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami i jednocześnie największymi nauczycielami. Dzięki nim możemy się rozwijać i uczyć. Bo inaczej skąd byś wiedział, co oznacza: być sytym, jeśli nie zaznałbyś głodu? Jak móglbyś cenić swoje zdrowie, gdybyś nie doświadczył choroby? Jak mógłbyś cenić swoje życie, jeśli nie stanąłbyś oko w oko ze śmiercią? Skąd byś wiedział, co oznacza życie we wspólnocie, jeśli nie zaznałbyś samotności?

Uczymy się przez obserwację kontrastów. Do nas należy decyzja, czy sprzedajemy Szatanowi swoją duszę, czy tez uczymy się na błędach i grzechach (a zatem dzięki niemu) i przez to ulegamy wzmocnieniu. Szatan daje nam szansę bycia Mistrzami Życia i obudzenia świadomie w Bogu.

Siły mroku rządzą najczęściej wtedy, kiedy przechodzimy ciężkie chwile, kiedy jesteśmy zmęczeni, słabi, pijani, odurzeni, nie do końca świadomi. Czas ich działania jest jednak ograniczony. Po jego upływie siły te muszą ustąpić, tak dzieje się zawsze. W takich sytuacjach nie można się poddać, należy ukierunkować się na światło i przemaszerować przez doliny, wąwozy nocy, aż naszą drogę znów rozjaśni wieczne światło.

Przyjmij naukę. Odkryj łaskę w czasach mroku, wykształć w sobie pokorę i wdzięczność. Odczuwając strach w trudnych chwilach, poproś o pomoc swojego sprzymierzeńca. To silne lekarstwo na twoje lęki i obawy.

PRZESŁANIE Aniołów na trudne chwile: Jesteś boską duszą, która zbiera doświadczenia na ziemi.

Zwycięstwo światła

 

Kiedy w twoim życiu rządzi siła Szatana,

wiedz że ma ona tylko ograniczony czas działania.

Potem musi ustąpić.

Kiedy w nocy najdzie cię strach,

wiedz że może utrzymać się tylko

do pierwszego promienia Słońca o poranku.

Wówczas cały lęk znika bez śladu.

Podobnie jest gdy twoja choroba, rozłąka

z kimś lub inne nieszczęście ciągnie się w nieskończoność.

Siła ta musi ustąpić,

o ile nine ożywisz jej na nowo,

przez swoje kurczowe trzymanie się przeszłości.

Idź drogą światła.

Bądź stale otwarty na zmiany.

W swoim życiu umierasz tysiąc razy i tyle samo razy rodzisz się na nowo.

Każdy dzień się kończy.

Każdy rok przemija.

Życie jest nieustannym żegnaniem się i zaczynaniem czegoś od nowa.

Poddaj się swojemu życiu.

Kiedy chcesz płakać – płacz.

Kiedy masz chęć na śmiech – śmiej się!

Siłe tę zwykle można odczuć w splocie słonecznym,

może być odczuwalna jako napięcie w okolicy żołądka.

Jeśli ją wyczujesz zapal świecę.

Módl się.

Poproś anioła,

poproś Boga

o pomoc w swoich trudnych chwilach.

Poproś swoją osobistą siłę anielską,

swojego Anioła Stróża,

aby byli blisko ciebie.

Przywołaj Michała Archanioła i jego legiony,

aby uwolniły cię od mrocznych więzów przeszłośc.

Zaufaj archaii wiary – Faith – swojej przyjaciółce.

Podążaj wraz z siłą archaii wiary ku swojemu wnętrzu,

tam jesteś bezpieczny.

 

Możesz powiedzieć:

Idź precz szatanie.!

Wówczas kusiciel musi ustąpić.

On obawia się twojego światła i twojej boskiej siły.

 

Również dym kadzidła,

okadzanie szałwią

oraz kąpiele solne (np. solą morską)

mają moc odpędzania demonów mroku.

 

Ahriman:

 

Dąży do tego, by uwięzić twoją prawdziwą siłę i stopniowo cię zniewolić. Chce cię osłabić i postawić na z góry przegranej pozycji w świecie pełnym iluzji. Jego celem jest wywołanie w tobie poczucia nudy i bezsensu i zaatakowanie cię od środka w przestrzeni wypełnionej próżnią.

Nieustanie kieruje on twoją uwagę na świat zewnętrzny, aby wzbudzić w tobie uczucia: zazdrości, zawiści, niemocy, bezsensu, bycia ofiarą, braku i niedostatku, rozdrażnienia i utraty energii. Poznaj tę wrogą potęgę i odpędź ją od siebie.

Ahriman jest zawsze obecny, towarzyszy ci cicho i niepostrzeżenie.

 

Szepce ci do ucha:

 

 

Potrzebujesz jeszcze tego lub tamtego.

Inaczej nie będziesz szczęsliwy. Zobacz panu X wiedzie się lepiej niż tobie.

Tyle jeszcze brakuje ci do szczęścia. Tak, męcz się dalej i staraj się zdobyć

to, czego brakuje ci do szczęścia. Skoncetruj się całym sobą na dokonaniu lub

osiągnięciu tego czy tamtego. Potrzebujesz tego, w innym wypadku nie zaznasz

szczęscia. Uczep się tego co materialne. W przeciwnym razie twoje życie nie

będzie miało żadnego sensu. Pamiętaj – szczęście leży w posiadaniu – im więcej

masz, tym bardziej jesteś szczęśliwy. Kupuj by osiągnąć szczęście. Używaj życia,

żyj chwilą, tańcz, daj mi się zwodzić, aż do swojego ostatecznego upadku. Wtedy

będziesz już na zawsze Mój!

 

Istnieje nieskończenie wiele pułapek iluzji i złudzeń. Wroga gra Ahrimana z twoją siłą odbywa się na wiele sposobow i ma wiele twarzy.

 

RYTUAŁY

 

Zwolnij

Kiedy masz wrażenie życia w ciągłym pośpiechu, zwolnij i zacznij chodzić naokoło. Zastanów się! Daj sobie czas! szczególnie wtedy, kiedy coś lub ktoś cię popędza lub nagli. Miłość na przykład ma zawsze czas. Kiedy ktoś cię prowokuje, wychodź z pokoju. Dawaj odpowiedź tylko wtedy, kiedy będziesz jej całkowicie pewny. Weź odpowiedzialność za wszystko, co czynisz, myślisz, czujesz. Tym samym pokrzyżujesz plany siłom Ahrimana.

 

Malachim Mikael

 

Malachim Mikael

Wraz z Malachimem Mikaelem przechodzisz przez wrota królestwa Tipharet, wówczas przygotuj się i wyostrz czujność. To jest państwo prawdziwego poznania. Nikogo nie możesz obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub kłopotliwe sytuacje, w których się znalazłeś.

Zamiast tego przygotuj się na stawienie czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Warunkii zewnętrzne w twoim życiu są tylko odzwierciedleniem mroków twojego wnętrza. Siły Tipharetu pokazują ci to, nad czym musisz jeszcze popracować.

Malachim Mikael udziela ci władzy, siły i mocy, ale też odwagi, byś stanął do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolnił się od nich raz na zawsze. Przygotuj się na prawdziwą walkę ze swoim wewnętrznym wrogiem.

PRZESŁANIE: W innych ludziach możesz rozpoznać tylko to, co odkryłeś już w samym sobie.

 

Anioł troski pełnej miłości:

 

Pragnie skierować twoją uwagę na piękno i harmonię dzieł Stwórcy. otwórz swojeserce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miłości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile swego życia, kolorową, kwiecistą łąkę, zapach róży. Przypomnij sobie ogrzewające promienie Słońca, siłę którą odczuwasz, przytulając się do starego drzeewa, czytą wodę, która tryska ze źródła.

To wszystko istnieje dla ciebie.

Anioł modli się za ciebie, o uzdrowienie twej duszy. Prosi o znak. Cieszy się i z radością będzie ci pokazywał, że zawsze jest obok ciebie. Prowadzi cię z powrotem do uzdrawiającej ciszy twojego wnętrza.

PRZESŁANIE: Nie musisz dźwigać na swoich barkach ciężaru świata. Zrzuć go! Uwolnij się!

 

Bardzo dziękuję....

czuję się ogromnie "przygnieciona"... co zrobić, zeby mój los sie odmienił?

pozdrawam serdecznie Karolla29 (Marzena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Każdy musi się kiedyś zmierzyć ze swoimi lękami, kłopotami. Pamiętaj, że Aniołowie są przy Tobie. Żadne cierpienie nie jest bezcelowe musisz wyciągnąć z niego naukę.

Módl się bardzo dużo. Pamiętaj, że ciemność zawsze musi ustąpić światłości. Pamiętaj to, że wyszły mi takie karty nie oznacza, że od razu czeka Cię jakaś wielka katastrofa. Przeczytaj jeszcze raz znaczenia kart, które wyszły

Malahim Mikael właśnie jest Aniołem pomagającym pokonać przeciwności losu, módl się do niego Anioł troski pełnej miłości przypomina abyś doceniła dzieła Boga, naturę. Może jakiś wypad za miasto?

Nie znam Twojej sytuacji życiowej to Ty musisz odpowiednio zinterpretować karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość-Czas ruszyć na przód-to czas,by pozwolic odejść temu ,co stare i niepotrzebne,aby mogło nadejść nowe.Przez wyciagnięcie tej karty jestes proszona i uczulana na fakt,że musisz pozwolic odejść staremu,aby zrobic miejsce dla nowego..Najpierw pozwól odejść mu emocjonalnie i intelektualnie,czyl "i powiedz do widzenia" w swoim umyśle oraz sercu.Gdy tylko to zrobisz,fizyczne odejście zdarzy sie naturalnie,w sposób pokojowy i harmonijny.Poproś niebo o pomoc w dokonaniu tej zmiany,nie planuj nie ustalaj,no i nie martw się,jak wydarzy sie to odejście czy zmiana.Włóz cała swoja energie w modlitwę i ufność,a resztę zostaw Nieskończonemu Duchowi.Otrzymasz konkretne przewodnictwo.,ilekroć przyjdzie własciwy czas na podjecie działania.Do tego czasu z miłościa oddziel się od starych sytuacji.

Praca-Fale powodzenia-obmywaja cie teraz obfitość i pasjonujące nowe mozliwości.Zaobserwuj wszelkie pomysły które przychodzą ci do głowy,bo to mogą byc zalążki korzystnych nowych przedsiewziec.Jestes w promieniu sukcesu,to doskonały czas na podjęcie nowych przedsiewzięć.Zobaczysz jak drzwi łatwo sie przed toba otwierają i ze jestes przepelniona szczególną energią,wiarą i entuzjazmem.Bądz wdzięcznym odbiorcą tego,co dobre.

 

Dla AA66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis- dziekuję :)

Trochę nie wiem komu i czemu powinnam pozwolić odejść.... hmmmmm :)

Ale oby było dobrze...... a z pracą jaki-miły aniołek...oby wszytsko było dobrze :)Musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lavis- dziekuję :)

Trochę nie wiem komu i czemu powinnam pozwolić odejść.... hmmmmm :)

Ale oby było dobrze...... a z pracą jaki-miły aniołek...oby wszytsko było dobrze :)Musi być :)

 

Cóz mogę zrobic ,takie przeslanie dali Ci Aniołowie,jezeli wczesniej nie miałas chłopaka którego rozpamietujesz,to moze chodzi o to żebys pozegnala się z samotnością i pozwoliła jej odejśc a wtedy zjawi sie ten ktoś.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz mogę zrobic ,takie przeslanie dali Ci Aniołowie,jezeli wczesniej nie miałas chłopaka którego rozpamietujesz,to moze chodzi o to żebys pozegnala się z samotnością i pozwoliła jej odejśc a wtedy zjawi sie ten ktoś.Pozdrawiam.

 

Oooo własnie nie pomyslałam o takiej interpretacji :)

Dziekuje bardzo za Aniołki i interpretację.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz dla mnie Aniołki?

Ewa 14.01.1970

 

fale powodzenia-obmywają cię teraz fale obfitości i pasjonujące,nowe możliwości.Zaobserwuj wszystkie pomysły,które przychodza ci do głowy,bo to moga być zalążki korzystnych nowych przedsiewzięć..Ta karta mówi że jesteś w promieniu sukcesu.To doskonały czas na podjecie nowych przedsięwzięć.Zobaczysz jak łatwo otwierają się przed tobą wszystkie drzwi..Bądz wdzięcznym odbiorcą,tego co dobre.Wiedz że istnieje ocean obfitości,który nigdy nie wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fale powodzenia-obmywają cię teraz fale obfitości i pasjonujące,nowe możliwości.Zaobserwuj wszystkie pomysły,które przychodza ci do głowy,bo to moga być zalążki korzystnych nowych przedsiewzięć..Ta karta mówi że jesteś w promieniu sukcesu.To doskonały czas na podjecie nowych przedsięwzięć.Zobaczysz jak łatwo otwierają się przed tobą wszystkie drzwi..Bądz wdzięcznym odbiorcą,tego co dobre.Wiedz że istnieje ocean obfitości,który nigdy nie wyschnie.

 

Oj. Powinnam się cieszyć? Czy to dotyczy wszystkich aspektów mojego życia?

Dziękuję Lavis :)

E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze aniołki na sprawy uczuciowe oraz na prace. Serdecznie dziękuje

 

Monika

22-10-1987

 

Uzdrawiające serce-jesteś potężnym uzdrowicielem!kontynuuj tę wspaniała pracę!W głębi serca ,jesteś świadoma swoich zdolności uzdrowicielskich.Być może otrzymałas informację zwrotną od innych na temat sposobów,w jaki twoje słowa lub dotyk pomogło im się uzdrowić.Jesteś zachecana do podniesienia swojej pracy uzdrowicielskiej na nastepny poziom.Jesteś również proszona o oczyszczenie swojej diety i myśli,aby wyższa częstotliwość uzdrawiajacej energii mogła przez ciebie popłynąć.Otwierając się na następny poziom,zauważysz zmianę w ludziach i sytuacjach.,które potrzebują twojej pomocy.Możesz znależć więcej możliwości uzdrawiania lub twoi klienci zaczną okazywać większe zrozumienie duchowości.Niebo pragnie wzmocnić wsparcie twojej uzdrawiajacej pracy.Jesli chcesz pogłebienia swojej edukacji,pracy w centrum uzdrawiania lub zwiększenia swoich zarobków,po prostu poproś...i otwórz się na otrzymywanie.

 

Wypowiedz zyczenie-to magiczny moment.Wypowiedz życzenie i ciesz się jego manifestacją.Wypowiedz teraz modlitwę afirmacyjną,która oznacza wskazanie twoich pragnień w taki sposób,jakby juz się spełniły.(np.jestem,szczęśliwa,zdrowa i bogata.)Podziękuj niebu za tę rzeczywistość i poczuj w swoim sercu,ze twoje marzenie już się spełniło.Poczuj to cała sobą."Niebo dziękuję ci za.....Zamknij oczy i wyobraz sobie,ze twoje marzenie się spełniło.Następnie wyraż podziekowanie za ten dar i uwolnij je jak balon z helem,który poleci prosto do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy i ja mogę prosić o aniołki w sprawie miłości?

 

Kasia 3.11.1989

 

Jestes tego warty-wiedz ,że zasługujesz na otrzymanie wszystkiego tego co dobre,na wszelkie sposoby.Blokowałaś swoje manifestacje,przez przekonanie,że nie zasługujesz na to.Manifestacje nie są nagrodą za dobre sprawowanie-sa efektem twoich myśli,przekonań ,uczuć i działan.Gdy pozwolisz sobie na branie,pomożesz w boskim planie okazywania wszedzie miłości.Zaakceptowanie pomocy nieba nie dotyczy tylko ciebie;to pozwolenie sobie na przyjecie pomocy,aby móc pomagac innym.Zaakceptuj dobro z wdzięcznością i afirmuj;Dziękuje za otrzymane teraz dary.Z wdzięcznościa je przyjmuje dla dobra wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie i chciałabym prosić o aniołki głównie w sprawie wyboru drogi życiowej - pracy (jeśli to mozliwe :) )z góry dziękuję:)

Kasia 09.01.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes tego warty-wiedz ,że zasługujesz na otrzymanie wszystkiego tego co dobre,na wszelkie sposoby.Blokowałaś swoje manifestacje,przez przekonanie,że nie zasługujesz na to.Manifestacje nie są nagrodą za dobre sprawowanie-sa efektem twoich myśli,przekonań ,uczuć i działan.Gdy pozwolisz sobie na branie,pomożesz w boskim planie okazywania wszedzie miłości.Zaakceptowanie pomocy nieba nie dotyczy tylko ciebie;to pozwolenie sobie na przyjecie pomocy,aby móc pomagac innym.Zaakceptuj dobro z wdzięcznością i afirmuj;Dziękuje za otrzymane teraz dary.Z wdzięcznościa je przyjmuje dla dobra wszystkich.

 

prawda, bardzo dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

witam:)

Poproszę o aniołka dla mnie w sprawach uczuciowych i pracy:)

Dziekuję

Pozdrawiam

Edytowane przez Zadowolona80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Poproszę o rozkład na miłość i pracę. Bardzo dziękuję.

Justyna 08.11.1977

 

Nie robimy tu rozkładów,są tylko przesłania Aniołków.

Granice-szanuj sie na tyle,by odpowiadać negatywnie na próby dysponowania przez innych Twym czasem i energią."szczere pragnienie niesienia pomocy innym jest wspaniałym gestem.Jednakże istnieje duza różnica,pomiędzy dawaniem siebie,a całkowitą rezygnacją ze swoich potrzeb.Jeśli czujesz się zmęczona,masz do kogoś żal lub pomagasz mu z poczucia winy,to czy naprawdę jesteś w stanie nieść pomoc?Twe relacje między ludzkie przepełnione są negatywną energią i nikt nie korzysta z twojego poświęcenia.Zdystansuj się i jeszcze raz oceń sytuacje.Jesli sama nie będziesz przekraczała pewnych granic,inni równiez zaczną je szanować i uznawać.Uczenie innych nie przekraczania pewnych granic jest zupełnie zdrowym podejściem.

Matczyne uzdrowienie-gdy uzdrawiaja sie uczucia dotyczące matki,twoje pragnienia manifestują sie szybciej i dokładniej.Niebo prosi cie o uwolnienie pozostajacych"spraw zwiazanych z twoja matką" oddaj cała sytuację Niebu wiedząc,ze wszystko jest w rękach Nieskończonego Ducha.Sytuacja może sie uzdrowić w nieoczekiwany sposób.Nie zastanawiaj sie jak.Oddając Niebu wszystkie sprawy zwiazane z matką,twoje serce otwiera sie na akceptacje radości i błogosławienstwa w twoim życiu.Miej wole wybaczania i uwolnienia starych spraw związanych z tobą ,twoją matką ,kimś kto jest dla ciebie jak matka,czy z kimkolwiek związanym z twoja matką.Oczyszczając swój wewnętrzny dom,zapraszasz do swojego życia nową miłość,możliwości, obfitość i uzdrawiająca energię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie i chciałabym prosić o aniołki głównie w sprawie wyboru drogi życiowej - pracy (jeśli to mozliwe :) )z góry dziękuję:)

Kasia 09.01.1986

 

Nowy Swiat-najgorsze jest juz za tobą,a pozytywne nowe doświadczenia są na horyzoncie.Przetrwałas sztormy na wzburzonych oceanach,ale teraz droga jest juz jasna i gładka.Odtąd mozesz oczekiwać wszystkiego ,co najlepsze.Wypłucz to,co negatywne ze swojej podświadomości i przeszłych wspomnień, i trzymaj sie tylko pozytywnych lekcji i miłości.Nie pozwalaj sobie na to,co może cie sciagnąc w dół,np.rozżalenie czy rozgoryczenie.POZWÓL temu odejść.Wyciągając tę karte,jesteś na zakręcie swego życia-twoje modlitwy i pozytywne myśli dostarczają nowych promieni boskiego światła,oświecając twoją terazniejszośc i przyszłość. Afirmuj:Wyzwalam potrzebe doświadczania tej życiowej lekcji.Wyciągam kazda naukę,jaka potrzebuję i ruszam w życie harmonijnych i spokojnych działan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
witam:)

Poproszę o aniołka dla mnie w sprawach uczuciowych i pracy:)

Dziekuję, Gośka 21.styczeń 1980

Pozdrawiam

 

Archanioł Gabriel - Wkracza w twoje życie, aby przypomnieć ci o twojej pierwotnej czystości i niewinności, o twoim pierwotnym, Bożym wzorcu – człowiek został stworzony na wzór i podobieństwo doskonałego Boga. Gabriel objawia ci, że nadszedł czas, abyś zrzucił z siebie brzemię przeszłości. Wzywa cię, abyś odnowił swoje światło w jasności i czystości, uwalniając swoją duszę od starych zakorzenionych wzorców. W ten sposób będzie ona promieniować poprzez ciebie w świat pełnią swojej mocy i piękna.

Pozwól ponieść się ku nowym doświadczeniom twojego bytu. Powróć do swojej pierwotnej niewinności i czystości. Archanioł Gabriel wspiera cię niezliczonymi rzeszami aniołów, kiedy zdecydujesz się na tę siłę otworzyć.

PRZESŁANIE: Każdy nowy dzień jest nowym początkiem. Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Czy ja tez moge poprosic o Aniolka? Tak, zeby podpowiedzial co dalej :).

Anioły złotego promienia:

Anioły te mogą ci pomóc na cztery różne sposoby. Przede wszystkim w zdobywaniu wyższych płaszczyzn świadomości – np kiedy przeobrażasz się z ucznia w nauczyciela; przechodzsz z dzieciństwa w wiek dojrzały itp.

 

Kiedy przywołujesz te anioły, poszerzasz swoje duchowe horyzonty. Przynoszą ci one poznanie, większą ilość energii, zrozumienie dla procesu przemiany. Są nadajnikami Bożej wiedzy, pokazują ci nowe drogi i możliwości. Pomagają zostawić za sobą przestarzałe wyobrażenia i schematy z przeszłości, odnowić zmienić.

 

Anioły złotego promienia służą uwolnieniu się od zewnętrznych uzależnień, przymusów i presji. Pomagają podążyć drogą serca. Umacniają pewność siebie.

 

PRZESŁANIE: To, czego masz się nauczyć, zostało przewidziane w Bożym planie dużo wcześniej.

 

 

Anioł uzdrowienia:

 

 

Chce ci przypomnieć, że możesz skorzystać z jego siły, że zawsze jest gotów ci pomóc. Przesyła ci informacje, które wspierają cię w twojej obecnej sytuacji życiwej. Poddaj się temu, co przynosi ci los. Sytuacje, które stawia przed tobą życie, służą temu abyś mógł nauczyć się z nich czegoś konkretnego. Anioł uzdrowienia uczy cię dokładniejszego i głębszego wglądu w sytuację. Wzywa cię, byś nie ignorował sygnałów własnego ciała, lecz zwracał na nie baczną uwagę i pytał o ich przyczynę.

Jeśli zlekceważysz wskazówki, jakie daje ci twoje ciało, mały ból może się przerodzić w poważną chorobę. Twoje ciało jest bardzo wrażliwym instrumentem, reaguje znacznie szybciej na brak duchowej równowagi niż rozum. Możesz zaufać jego sygnałom i podszeptom. Wszelkie dolegliwości fizyczne, mają głębszą przyczynę. Często jest nią lekceważenie przesłań i wiadomości od duszy.

PRZESŁANIE: Moje błogosławieństwo jest z tobą. Święty niech będzie twój umysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

finanse- Ischim Sandafon

 

Chce ci przypomnieć o pierwotnej potędze i sile, która mieszka w każdym człowieku. Nie możesz zasłużyć sobie na Niebo, ponieważ Niebo jest na Ziemi. Tworzysz sobie swoje prywatne niebo lub swoje prywatne piekło. Tutaj i Teraz w każdej minucie swojego życia – poprzez każdą decyzję, którą podejmujesz.

 

Udając się w drogę boskiego rozwoju sił, zmiany powinieneś zacząć od samego siebie. Jeśli chcesz pracować z czystą krystaliczną siłą stwórczą, musisz wiedzieć, że ty sam jesteś pierwszym kryształem, który musi zostać oszlifowany. Oznacza to, że przejmujesz całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co zdarzyło się w twoim dotychczasowym życiu. Podobnie ponosisz odpowiedzialność za mysli, słowa, uczucia i czyny, ktore wysyłasz do otoczenia – nie odpowiadasz tylko za postępowanie i zachowanie innych osób.

 

Sandalfon wyjaśnia ci, że wszystko jest energią. Wszystko drga. Tylko gęstość i poziomy wibracji są inne i dlatego jedna materia zdaje się być subtelna, a inna – gruba. Również myśli, słowa, uczucia i czyny składają suię z wysłanych przez nas energii o różnych właściwościach. Wszystko, co wysyłasz, wcześniej czy później do ciebie powraca (jak echo). Jeśli chcesz, możesz zacząć z tą wiedzą pracować. Drogą poznania można podążać przez jedno życie lub więcej, można też przebyć ją błyskawicznie. Poznaj prawa materii.

 

PRZESŁANIA: Tylko kiedy przejmiesz pełną odpowiedzialność za wszystko, co stało się w twoim życiu, będziesz mógł zacząć wprowadzać w nie zmiany.

Jedyną trwałą rzeczą jest zmian

 

 

zdrowie:

 

Szatan i Elohimy Vista i Kristall (siła pomagająca w walce z mrokiem):

 

 

 

 

Jest najbardziej mroczną siłą materialnego świata. Jest uosobieniem mroku. Objawia się w nieszczęściach, ciężkich chorobach, ciosach losu, wojnach, wszelkiego rodzaju katastrofach.

Do szatańskich sił należą: żądza władzy, oziębłość w kontaktach z innymi, sianie wątpliwości, destrukcja, rozkład. Jest siła, która wszelkie swoje wysiłki skupia na walce z siłami Boga. Duchowe siły boskie nie mają swojego końca, natomiast siła Szatana – tak. Musi rozpuścić się kiedyś w świetle boskości.

Te siły, które rządzą w materii, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami i jednocześnie największymi nauczycielami. Dzięki nim możemy się rozwijać i uczyć. Bo inaczej skąd byś wiedział, co oznacza: być sytym, jeśli nie zaznałbyś głodu? Jak móglbyś cenić swoje zdrowie, gdybyś nie doświadczył choroby? Jak mógłbyś cenić swoje życie, jeśli nie stanąłbyś oko w oko ze śmiercią? Skąd byś wiedział, co oznacza życie we wspólnocie, jeśli nie zaznałbyś samotności?

Uczymy się przez obserwację kontrastów. Do nas należy decyzja, czy sprzedajemy Szatanowi swoją duszę, czy tez uczymy się na błędach i grzechach (a zatem dzięki niemu) i przez to ulegamy wzmocnieniu. Szatan daje nam szansę bycia Mistrzami Życia i obudzenia świadomie w Bogu.

Siły mroku rządzą najczęściej wtedy, kiedy przechodzimy ciężkie chwile, kiedy jesteśmy zmęczeni, słabi, pijani, odurzeni, nie do końca świadomi. Czas ich działania jest jednak ograniczony. Po jego upływie siły te muszą ustąpić, tak dzieje się zawsze. W takich sytuacjach nie można się poddać, należy ukierunkować się na światło i przemaszerować przez doliny, wąwozy nocy, aż naszą drogę znów rozjaśni wieczne światło.

Przyjmij naukę. Odkryj łaskę w czasach mroku, wykształć w sobie pokorę i wdzięczność. Odczuwając strach w trudnych chwilach, poproś o pomoc swojego sprzymierzeńca. To silne lekarstwo na twoje lęki i obawy.

PRZESŁANIE Aniołów na trudne chwile: Jesteś boską duszą, która zbiera doświadczenia na ziemi.

Zwycięstwo światła

 

Kiedy w twoim życiu rządzi siła Szatana,

wiedz że ma ona tylko ograniczony czas działania.

Potem musi ustąpić.

Kiedy w nocy najdzie cię strach,

wiedz że może utrzymać się tylko

do pierwszego promienia Słońca o poranku.

Wówczas cały lęk znika bez śladu.

Podobnie jest gdy twoja choroba, rozłąka

z kimś lub inne nieszczęście ciągnie się w nieskończoność.

Siła ta musi ustąpić,

o ile nine ożywisz jej na nowo,

przez swoje kurczowe trzymanie się przeszłości.

Idź drogą światła.

Bądź stale otwarty na zmiany.

W swoim życiu umierasz tysiąc razy i tyle samo razy rodzisz się na nowo.

Każdy dzień się kończy.

Każdy rok przemija.

Życie jest nieustannym żegnaniem się i zaczynaniem czegoś od nowa.

Poddaj się swojemu życiu.

Kiedy chcesz płakać – płacz.

Kiedy masz chęć na śmiech – śmiej się!

Siłe tę zwykle można odczuć w splocie słonecznym,

może być odczuwalna jako napięcie w okolicy żołądka.

Jeśli ją wyczujesz zapal świecę.

Módl się.

Poproś anioła,

poproś Boga

o pomoc w swoich trudnych chwilach.

Poproś swoją osobistą siłę anielską,

swojego Anioła Stróża,

aby byli blisko ciebie.

Przywołaj Michała Archanioła i jego legiony,

aby uwolniły cię od mrocznych więzów przeszłośc.

Zaufaj archaii wiary – Faith – swojej przyjaciółce.

Podążaj wraz z siłą archaii wiary ku swojemu wnętrzu,

tam jesteś bezpieczny.

 

Możesz powiedzieć:

Idź precz szatanie.!

Wówczas kusiciel musi ustąpić.

On obawia się twojego światła i twojej boskiej siły.

 

Również dym kadzidła,

okadzanie szałwią

oraz kąpiele solne (np. solą morską)

mają moc odpędzania demonów mroku.

 

 

Elohimy Vista i Kristall:

 

 

W twoje życie wpłynęło źródło siły bliźniaczych pronieni. Wzywają cię one do tego, abyś pozbył się wzorcow niedoskonalości. Dzieła Stworcy są doskonałe. Nie jesteś sam. Nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom, któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Wszystkie dzieła Stwórcy są ze sobą powiązane. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia. Zharmonizuj swój ton z innymi. Uświadom sobie swoją rolę w orkiestrze dzieł Stworcy. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Dzwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla Ziemi.

Źródło siły bliźniaczych promieni Vista i Kristall przesyła doskonałe tony i falowe wzory, które leczą i błogosławią Stworzenie.

PRZESŁANIE: Wszystko jest drganiem.

 

 

miłość:

 

Tajemna siła niebieska:

 

 

Twoja osobista grupa anielska chce ci przekazać, że istnieją jeszcze świetliste siły, które są przydzielone indywidualnie każdemu czlowiekowi i działają tylko dla niego. Są to promieniujące, obdarzające się formy energii. Wspierają cię i są ci pomocne w twojej obecnej sytuacji, jakkolwiek by ona nie wyglądała.

Chcą, abyś sobie o nich przypomniał. One szanują twoją wolną wolę i dlatego cierpliwie czekają na zaproszenie do twojego życia. Radują się, gdy przesyłasz im swoje myśli. Obdarzają cię energią pełną miłości.

Być może po przeczytaniu powyższych słów już wiesz o jaką tajemną się tu chodzi. Połącz się z nią. Ta siła przesyła ci znak swojej miłości. Jej umacniające światło jest przy tobie cały czas.

PRZESŁANIE: Tylko ty sam możesz otrzymać ten bardzo osobisty znak swojej siły.

 

Anioł nauki:

 

Jest przy tobie cały czas. Towarzyszy ci, prowadzi cię. Pomaga ci na drodze twojego życia. Szanuje twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruje w to, co się dzieje, kiedy sobie tego nie życzysz.

Jest świetlistą inspiracją w trudnych chwilach. Odpowiada na pytania, które cię męczą. Prowadzi cię krok po kroku drogą twojego życia i objawia ci kolejne aspekty poznania. Droga jest celem. Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście, nawet jeśli wydaje się, że jesteś w ślepym zaułku. Poszukaj mnie.

PRZESŁANIE: Kolejne aspekty poznania są przesłaniami twojej duszy.

 

 

Ps. wiem, że przesłania są trudne do zrozumienia, ale mam nadzieję że dasz radę je zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Swiat-najgorsze jest juz za tobą,a pozytywne nowe doświadczenia są na horyzoncie.Przetrwałas sztormy na wzburzonych oceanach,ale teraz droga jest juz jasna i gładka.Odtąd mozesz oczekiwać wszystkiego ,co najlepsze.Wypłucz to,co negatywne ze swojej podświadomości i przeszłych wspomnień, i trzymaj sie tylko pozytywnych lekcji i miłości.Nie pozwalaj sobie na to,co może cie sciagnąc w dół,np.rozżalenie czy rozgoryczenie.POZWÓL temu odejść.Wyciągając tę karte,jesteś na zakręcie swego życia-twoje modlitwy i pozytywne myśli dostarczają nowych promieni boskiego światła,oświecając twoją terazniejszośc i przyszłość. Afirmuj:Wyzwalam potrzebe doświadczania tej życiowej lekcji.Wyciągam kazda naukę,jaka potrzebuję i ruszam w życie harmonijnych i spokojnych działan.

 

Wielkie dzięki. faktycznie ostatnimi czasy sporo się u mnie działo (burzliwy okres) i otuchą napawa mnie, że teraz będzie spokojniej :). Tyle, że dalej nie wiem na czym mam się skupić ( chodzi mi o konkretne działania a nie: zobaczymy z której strony wiatr zawieje, w tą się udam:). Mam sporo pomysłów na życie ( czasem kompletnie odmiennych od reszty) i nie mam pojęcia co wybrać, a jakoś nie bardzo wychodzi mi moja własna komunikacja z aniołkami. Zobaczę co przyniosą przyszłe dni. Jeszcze raz dziękuję za wyciągnięcie dla mnie aniołka:) - niech cię anioły strzegą na ścieżkach twego życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, sprawdzisz mi jakie przesłanie chcą mi przekazac aniołkowie jeśli chodzi o wyjazd wrześniowy? Proszę też o radę odnośnie zdrowia i pracy

Edytowane przez monika88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

DLA AVALLON

 

Studia:

 

Archaii dobroczynności\

 

Daje ci znak, że powinieneś zająć się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Sygnalizuje ci, abyś zajął się relacjami z ludzmi ze swojego otoczenia.

Czy w twoim sercu są wciąż nieuleczone rany? Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych lub zranionych uczuć i uwolnij siłę, która tam mieszka. Odnów swoją energię życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. Wraz z różową energią archaii dobroczynności przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić.

 

Rada archaii: Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę

moją miłością, a odkryjesz, w czym jesteś silny.

 

Pod uczuciem bólu i ranami z przeszłości znajdziesz chęć do życia i radość. Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem starchu znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie. Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod uczuciem nienawiści – zdolność do miłości.

Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy brakowało ci w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

PRZESŁANIE: W ludzkim sercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłoby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowieka.

 

Miłość:

 

Anioły fioletowego promienia:

Wzywają cię one do tego, abyś wprowadził pewne zmiany do swojego dotychczasowego życia. Kiedy poprosisz je, aby w nim zadziałały, zawiodą cię do księgi twojego życia. Tutaj będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie więzy, które od dawna cię łąćzą, czyli sprawy, ktore rozpocząłeś – zpomocą aniołów będziesz mógł teraz doprowadzić je do końca oraz stopniowo się od nich uwlonić.

Anioły te wzywają cię, abyś zmienił swoją obecną życiową sytuację poprzez dopisanie nowych wierszy do kroniki swojej teraźniejszości i przysłości. Przeanalizuj swoją przeszłość. Jakie miejsca, okoliczności, ludzie zajmują wciąż twoje mysli, pomimo, że nie istnieją już w twoim życiu? Jaki ciężar z przeszlości wciąż dźwigasz na swoich barkach? Z kim lub z czym połączyły cię więzy, które chciałbyś zerwać, ponieważ ci przeszkadzają? Z kim masz nie wyrównane rachunki? Od kogo wciąż oczekujesz czegoś, co nie jest już możliwe?

PRZESŁANIE: Udaj się w światło przemiany i poszerzania świadomości. Rozbudzisz wówczasz w sobie uśpione dotąd umiejętności.

Edytowane przez Patryk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Proszę o przesłanie na wrzesień: praca/finanse i uczucia.

pozdr ciepło;)

Emilka (20.XII.80)

 

finanse : anioły zielonego promienia:

 

Służą ci na drodze uzdrawiania. Przywołaj je, a oczyszczą twoje rany, uleczą ból twojej duszy, połączą cię ze Stworzeniem i światem materii. Pokazują ci obfitość i różnorodność tego świata; bogactwo i piękno istnienia. Ucza cię rozpoznawać i przyjmować błogosławieństwo dzieł Stwórcy. Dostrzeż bogactwo i przepych natury. Wiedz, że odkrywasz cud cudów. To jest właściwy, pierwotny, wręcz rajski stan. Jesteś cząstką tego różnorodnego Stworzenia. A będąc nią, możesz wyrażać się na wiele sposobów. Twoje życie jest darem. Twój pierwotny stan jest doskonałością.

Anioły zielonego promienia pomagają ci w powrocie do swojego źródła. Zostaw za sobą stare braki, jak również wszelką zależność, nieumiejętność tworzenia czegoś nowego z tych lub innych powodów. To ty jesteś tworcą swojego życia i warunków, w jakich żyjesz. Dlatego możesz je zmienć. Anioły ukierunkują cię na prawdę i cud, jakim jest życie.

PRZESŁANIE: Jesteś błogosławiony.

 

uczucia:

 

Elohimy Kasjopeja i Minerwa:

 

Zostałeś wezwany do tego, by przekazać siły elohimów dalej wszelkiemu Stworzeniu. Jeśli nie skierujesz swojej uwagi na wnętrze, zabłąkany staniesz wyłącznie przed odbitkami, które nieskończony duch zostawił w świcie materii. Ale do czego przydatny jest symbol, jeżeli nie zrozumieliśmy go od środka?

Dzięki tej sile otrzymujesz klucz do drzwi duchowego świata, świata za widocznymi odbitkami. Czasami wystarczy raz zobaczyć symbol, a dopiero później dowiedzieć się, w jaki sposób rozumieć jego znaczenie.

Możesz koncentrować się na rzeczach i wydarzeniach. Obdarzać je swoją energią Tu i Teraz i przez to je aktywować. Bądź obecny. Zajmij się człowiekiem, który właśnie jest przy tobie. Zajmij się miejscem, w ktorym wlaśnie jesteś.

PRZESŁANIE: Jedyną ścieżką trwałego rozwoju człowieka jest jego ciągłe troszczenie się o swoją duchową doskonałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś tworcą swojego życia i warunków, w jakich żyjesz. Dlatego możesz je zmienć. Anioły ukierunkują cię na prawdę i cud, jakim jest życie.

Kurcze... co to w ogóle ma być? Do takich wniosków może dojść nawet 10 latek i bez żadnych kart. Ludzie obudźcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, sprawdzisz mi jakie przesłanie chcą mi przekazac aniołkowie jeśli chodzi o wyjazd wrześniowy? Proszę też o radę odnośnie zdrowia i pracy

Ela 25.03.72

 

Na wyjazd-odpoczynek-pracowałas cięzko ,zdrzemnij sie i odpocznij.Zwolnij ,odpocznij i bądz bardzo łagodna dla siebie samej.Jesteś zachecana ,aby odpuscic sobie zbedne działania i skupić sie na samoodnowie.Usciskaj sama siebie i powiedz do lustra:Kocham ciebie,objecuję traktować Cię z szacunkiem i troską na jaka zasługujesz.Jesteś wspaniała.!"Nie masz pozwolenia na pośpiech ani nagłe sprawy!To czas słodkiej życzliwości,gdy troszczysz się o siebie tak delikatnie,jak o dziecko trzymane w ramionach.

Zdrowie-spokój-podaruj sobie czas relaksu ,wyciszenia i ciesz się swym odosobnieniem,rozpieszczejąc się tak potrzebną troska o samą siebie.,Zanurzenie się w slonej wodzie,tworzy magiczną ,elektryczną energię powodującą zmiany w twoim ciele.Sól wyciąga energetyczne i fizyczne toksyny.Pamiętaj aby zanurzyć klatke piersiową i czakre serca podczas kąpieli,aby uwolnić toksyczne emocje.Zapal biała świecę w pobliżu wanny,patrzac na migotanie płomienia pomyśl czego chcesz.Swiatło białej świecy rozwija twoje myśli i uczucia,więc myśl o swoich pragnieniach,a nie o lękach.Pozwól,słonej wodzie wypłukac wszelkie wątploiwości,które blokują twoje manifestacje.Poproś swiece aby oświeciła twój umysł ufnością i pozytywnymi oczekiwaniami.Ciesz sie tym czasem relaksu i ufaj,że twoje modlitwy zostały usłyszane i wysłuchane.

Na prace jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Kurcze... co to w ogóle ma być? Do takich wniosków może dojść nawet 10 latek i bez żadnych kart. Ludzie obudźcie się!

 

Tak to może wymyślić 5-latek i każdy o tym wie. W natłoku zdarzeń zapominamy o prostych z pozoru prawdach.

To przypomnienie, że to człowiek jest twórcą swojego życia, niby każdy o tym wie, ale czy to stosuje?

Na pewno znasz ludzi, których życie kreuje szef, pieniądze, używki, zaborczy mąż/ żona. Czy są szczęśliwi? Muszą się od tego uwolnić jeśli chcą czerpać przyjemność z życia sami muszą robić to co chcą i dokonywać wyboru, a nie ślepo słuchać kogoś innego (oczywiście wykluczając dzieci, które muszą słuchać rodziców :D) . Widzisz więc niby to proste, ale trudne.

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika 88

Czas kontemplacji-spędzaj czas w samotności medytując nad swoimi prawdziwymi pragnieniami.Zacznij od prostych oddechów,relaksowania się i skupienia na sobie.Gdy sie całkowicie zrelaksujesz,napisz na kartce papieru pytanie do twojej podswiadomości;Jaki chce zrobic nastepny krok?"Napisz wszystko cokolwiek przyjdzie Ci do glowy,nie zastanawiajac sie się,czy jest to "prawidłowe czy nie"Nastepnie spytaj podswiadomośc ;co jest teraz prawdziwym pragnieniem mojego serca?Napisz odpowiedz.Poswiec czas na zanotowanie swoich prawdziwych priorytetów,abyś wiedziała jak ułożyć swój czas wolny,by dopasowac go do tego,co jest dla ciebie wazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
Czy moge prosic Cie o Aniola na roztrzygniecie procesu sadowego,ktory odbedzie sie 06.09.2010 ?

Z gory bardzo dziekuje.

Dominika 04.07.1983

 

Elohimy Clair i Astrea

 

Wzywają cię do przemiany w celu dążenia do doskonałości Bytu. Jest to światło, które prowadzi do głebi. Czasami ważne jest zejście w dół, aby – paradoksalnie – dotrzeć wyżej. Kiedy będziesz gotowy, prześlij światło w ciemność i zwróć uwagę na cienie, ktore udalo ci się rozproszyć. Przyjmij je. Połącz z materią swój umysł, a serce – z duszą.

Zadbaj o harmonię swojego wnętrza. Zacznij tworzyć w sobie miejsca siły.

PRZESŁANIE: Pierwszym kryształem, który jest szlifowany, jest człowiek, ponieważ podnosi on lub obniża energię swojego otoczenia.

 

Anioł nauki:

Jest przy tobie cały czas. Towarzyszy ci, prowadzi cię. Pomaga ci na drodze twojego życia. Szanuje twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruje w to, co się dzieje, kiedy sobie tego nie życzysz.

Jest świetlistą inspiracją w trudnych chwilach. Odpowiada na pytania, które cię męczą. Prowadzi cię krok po kroku drogą twojego życia i objawia ci kolejne aspekty poznania. Droga jest celem. Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście, nawet jeśli wydaje się, że jesteś w ślepym zaułku. Poszukaj mnie.

PRZESŁANIE: Kolejne aspekty poznania są przesłaniami twojej duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, prosze o radę aniołków na ten czas rozterek.

 

Czas ruszyć na przód-to czas,by pozwolić odejść temu,co stare i niepotrzebne,aby mogło nadejść nowe.Poprzez wyciągnięcie tej karty jesteś uczulana na fakt,że musisz pozwolic odejść staremu,aby zrobic miejsce dla nowego.Najpierw pozwól odejść mu emocjonalnie i intelektualnie.Innymi słowy "zrezygnuj"lub powiedz "do widzenia" w swoim umyśle i sercu..Gdy tylko to zrobisz ,fizyczne odejście wydarzy sie naturalnie,w sposób pokojowy i harmonijny.Popros Niebo o pomoc w dokonaniu tej zmiany,nie planuj,nie ustalaj, no i mie martw się,jak wydarzy się to odejście(czy zmiana)zostaw wszystko Nieskończonemu Duchowi.Otrzymasz konkretne przewodnictwo,ilekroc przyjdzie wlasciwy czas na podjęcie dzialania.Do tego czasu z milościa oddziel sie od starych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o Aniolka,na wrzesien i pazdziernik (ogolnie),oraz Aniolka dotyczacego robionych wlasnie przezemnie kursow (moze jakas rada)/

Edytowane przez gratere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...