Skocz do zawartości

smierc rodziny a potem naga kobieta


ewex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ogromna prosbe o interpretacje dzisiejszego snu a wlasciwie dwoch snow...

Snilo mi sie ze moja Mama zaczela przekazywac mi straszne informacje, najpierw ze nie zyje moja siostra i jej coreczka. Strasznie sie zmartwilam, bylam naprawde rozbita i bardzo zalowalam mojego synka, ktory bardzo kocha swoja kuzynke (naprawde tez tak jest ) .Strasznie bylo mi szkoda siostry i jej coreczki.

Pozniej dowiedzialam sie ze nie zyja moje dwie kuzynki.... Bylam kompletnie otumaniona tak wielka iloscia zlych informacjii...Zaczelam myslec ze skoro moja siostra nie zyje i moje dwie kuzynki (mniej wiecej w tym samym wieku) to pewnie i ja umre mlodo i popatrzylam z zalem na mojego synka, kto sie nim zajmie?

Nagle moja Mama powiedziala, ze jedna z kuzynek jakos jednak przezyla, strasznie sie ucieszylam i mialam ogromna nadzieje ze moja siostra moze tez przezyje...

Obudzilam sie z tego snu i bardzo chcialam aby mi sie juz to nie snilo i przysnil mi sie drugi sen a mianowicie ... naga zona mojego kuzyna.

Byla calkowicie nagusienka, rozebrana do rosolu a ja chyba mialam wydepilowac jej nogi, tylko ze nie bylo tam absolutnie zadnych wlosow, byla gladziutka wszedzie jak noworodek ...hmmm . W tym samym pomieszczeniu byl moj maz ktory probowal zerkac na te naga kobiete a ja zaczelam okladac go po glowie jakimis gazetami za to!!!

Oj dziwne te moje:dostal_na: sny, bardzo prosze o pomoc :)))

Edytowane przez ewex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...