Skocz do zawartości

pp85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) dzisiaj snilo mi sie ze weszlam do pokoju a tam bylo duzo mrowisk na lozku podlodze jedne wieksze drugi mniejsze a ja stalam i zastanawialam sie jak mam to uprzatnac ale balam sie tego ruszac...w koncu nic nie zrobilam i sie obudzilam:) prosze o interpretacje tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pp85, może w jakiejś sprawie brakuje Ci pracowitości, choć do powodzenia przedsięwzięcia wydaje się ona niezbędna. Zwróć uwagę na to, że do tych mrowisk zabierasz się jak przysłowiowy pies do jeża, czy mogłabyś takie podejście odnieśc do jakiejś sytuacji realnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowiska w domu spostrzegamy jako coś niechcianego , coś co należny się tego pozbyć, a jednocześnie mrowisko to mrówki -symbol pracowitości.

Nie chciałaś tego ruszać(sprzątać) to tak jak byś wiedziała, ze jak zaczniesz coś tym robić, to możesz nie podołać zadaniu i stracisz kontrole nad tym.

Może ktoś stale podrzuca Ci ciągle swoją pracę, która wymaga od Ciebie dużego poświęcenia .Może odkładasz ciągle coś na potem i jednocześnie boisz się że pewnego dnia już sobie z tym nie dasz rady, lub chcesz ją niejako wykonać lecz boisz się że w gruncie rzeczy jej nie podołasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...