Jump to content

Kuzynki, mieszkanie, schody, fiolet,


Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Byłam u mojej cioci i kuzynek w domu. O dziwo, ich mieszkanie było o wiele większe niż w rzeczywistości, bo chyba 2 piętrowe i jeszcze poziom -1. Zaczęłam rozglądać się po ich mieszkaniu. Na parterze kuchnia, salon, coś takiego, ale nie skupiłam się na tym pietrze zbytnio. Poszłam na następne piętro. Był tam całkiem duży, ale raczej wąski pokój z łazienką moich dwóch kuzynek młodszych. Był cały fioletowy. Na ostatnim piętrze był pokój najstarszej z dziewczyn, a zarazem najbardziej równej mi wiekiem. Właśnie ona chciała mnie do niego zaprowadzić. Była w ciąży (i tak też faktycznie jest) z dość widocznym już brzuszkiem, co mnie trochę zdziwiło i w fioletowej bluzce (znowu ten fiolet!). Na ostatnie piętro prowadziły schody z jasnego drewna, ładne, polakierowane - w zasadzie w całym mieszkaniu schody były takie same, ale te jakoś zwróciły moją uwagę. Wchodziłam po nich do góry, przede mną po prawej stronie prowadzi mnie kuzynka, trochę za mną po lewej jej mama, a za mną 2 młodsze kuzynki. Wchodząc na górę powiedziałam do tej w ciąży (z lekkim zdziwieniem, że jej pokój jest najwyżej) - "Jak Ty tu będziesz wchodzić na najwyższe piętro z jeszcze większym brzuchem lub dzieckiem?". Po ponad połowie pokonanych schodów i tuż po tym jak to powiedziałam przewróciła się najmłodsza z dziewczyn przewracając tą starszą, która z kolei przewróciła mnie na tych schodach. Upadłam tuż przed szczytem schodów. I tu koniec :)

 

Co może oznaczać ten sen? Dziwi mnie, że do tej pory pamiętam go tak dokładnie, chociaż śnił mi się ponad 5 dni temu :)

Bardzo proszę o interpretację!! :)

Edited by Kuroi Neko
Link to comment
Share on other sites

Byłam u mojej cioci i kuzynek w domu. - dom, który ci się śni jest twoim umysłem. To, że we śnie należy do cioci i kuzynek, może oznaczać wpływ czegoś, co one reprezentują na twój umysł.

 

O dziwo, ich mieszkanie było o wiele większe niż w rzeczywistości, bo chyba 2 piętrowe i jeszcze poziom -1. - umysł jest zwykle duży i ciężki do ogarnięcia :)

 

Poszłam na następne piętro. - wchodzenie w górę oznacza zainteresowanie rozwojem, oraz swoim umysłem, dążenie do wzniesienia się. Zwłaszcza, że kolor fioletowy jest związany własnie z duchowością.

 

Najstarsza dziewczyna we śnie to też ty. Ty w ciąży, ze swoim rozwojem duchowym, ze swoim życiem, swoimi planami. Coś się rozwija w twoim życiu, ale rozwój ma tę cechę, że trzeba go odbywać samemu i lepiej żeby inni nie mówili ci gdzie masz iść. Bo może się skończyć, jak we śnie, że jedna kobieta podetnie nogi drugie, ona trzeciej i wszystkie posiniaczone spadniecie.

 

A w życiu niestety często jest własnie tak, że masa osób lepiej wie, co powinnaś robić i pomagając ci spycha cię ze schodów, czasami dziwiąc się jeszcze,że nie jesteś im wdzięczna. Zwłaszcza nas kobiety wychowuje się na to, żeby być przeciętne (nawet na konkursie miss świata, wszystkie typu urody są podobne) i nie wychylać się przed szereg, więc często widząc jedną z nas robiącą postępy, usiłujemy ją wbić na miejsce, żeby nie była taka dziwna i w ten sposób same podcinamy sobie skrzydła.

Link to comment
Share on other sites

Wow, co za interpretacja :D No tego to się zupełnie nie spodziewałam :) W senniku przeczytałam, że fiolet to jakieś obawy i lęki(?) i myślałam, że ten sen porusza jakąś kwestię ostatnich wydarzeń (a najadłam się ostatnio sporo nerwów i miałam sporo do przemyślenia).

 

Dziękuję za interpretację :D Czuję, że jeszcze przeczytam to kilka razy i spróbuję to dokładniej przegryźć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...