Skocz do zawartości

Kuzynki, mieszkanie, schody, fiolet,


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam u mojej cioci i kuzynek w domu. O dziwo, ich mieszkanie było o wiele większe niż w rzeczywistości, bo chyba 2 piętrowe i jeszcze poziom -1. Zaczęłam rozglądać się po ich mieszkaniu. Na parterze kuchnia, salon, coś takiego, ale nie skupiłam się na tym pietrze zbytnio. Poszłam na następne piętro. Był tam całkiem duży, ale raczej wąski pokój z łazienką moich dwóch kuzynek młodszych. Był cały fioletowy. Na ostatnim piętrze był pokój najstarszej z dziewczyn, a zarazem najbardziej równej mi wiekiem. Właśnie ona chciała mnie do niego zaprowadzić. Była w ciąży (i tak też faktycznie jest) z dość widocznym już brzuszkiem, co mnie trochę zdziwiło i w fioletowej bluzce (znowu ten fiolet!). Na ostatnie piętro prowadziły schody z jasnego drewna, ładne, polakierowane - w zasadzie w całym mieszkaniu schody były takie same, ale te jakoś zwróciły moją uwagę. Wchodziłam po nich do góry, przede mną po prawej stronie prowadzi mnie kuzynka, trochę za mną po lewej jej mama, a za mną 2 młodsze kuzynki. Wchodząc na górę powiedziałam do tej w ciąży (z lekkim zdziwieniem, że jej pokój jest najwyżej) - "Jak Ty tu będziesz wchodzić na najwyższe piętro z jeszcze większym brzuchem lub dzieckiem?". Po ponad połowie pokonanych schodów i tuż po tym jak to powiedziałam przewróciła się najmłodsza z dziewczyn przewracając tą starszą, która z kolei przewróciła mnie na tych schodach. Upadłam tuż przed szczytem schodów. I tu koniec :)

 

Co może oznaczać ten sen? Dziwi mnie, że do tej pory pamiętam go tak dokładnie, chociaż śnił mi się ponad 5 dni temu :)

Bardzo proszę o interpretację!! :)

Edytowane przez Kuroi Neko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u mojej cioci i kuzynek w domu. - dom, który ci się śni jest twoim umysłem. To, że we śnie należy do cioci i kuzynek, może oznaczać wpływ czegoś, co one reprezentują na twój umysł.

 

O dziwo, ich mieszkanie było o wiele większe niż w rzeczywistości, bo chyba 2 piętrowe i jeszcze poziom -1. - umysł jest zwykle duży i ciężki do ogarnięcia :)

 

Poszłam na następne piętro. - wchodzenie w górę oznacza zainteresowanie rozwojem, oraz swoim umysłem, dążenie do wzniesienia się. Zwłaszcza, że kolor fioletowy jest związany własnie z duchowością.

 

Najstarsza dziewczyna we śnie to też ty. Ty w ciąży, ze swoim rozwojem duchowym, ze swoim życiem, swoimi planami. Coś się rozwija w twoim życiu, ale rozwój ma tę cechę, że trzeba go odbywać samemu i lepiej żeby inni nie mówili ci gdzie masz iść. Bo może się skończyć, jak we śnie, że jedna kobieta podetnie nogi drugie, ona trzeciej i wszystkie posiniaczone spadniecie.

 

A w życiu niestety często jest własnie tak, że masa osób lepiej wie, co powinnaś robić i pomagając ci spycha cię ze schodów, czasami dziwiąc się jeszcze,że nie jesteś im wdzięczna. Zwłaszcza nas kobiety wychowuje się na to, żeby być przeciętne (nawet na konkursie miss świata, wszystkie typu urody są podobne) i nie wychylać się przed szereg, więc często widząc jedną z nas robiącą postępy, usiłujemy ją wbić na miejsce, żeby nie była taka dziwna i w ten sposób same podcinamy sobie skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, co za interpretacja :D No tego to się zupełnie nie spodziewałam :) W senniku przeczytałam, że fiolet to jakieś obawy i lęki(?) i myślałam, że ten sen porusza jakąś kwestię ostatnich wydarzeń (a najadłam się ostatnio sporo nerwów i miałam sporo do przemyślenia).

 

Dziękuję za interpretację :D Czuję, że jeszcze przeczytam to kilka razy i spróbuję to dokładniej przegryźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...