Skocz do zawartości

bogas33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na forum nowy więc proszę o wybaczenie wszystkich błędów.

 

Piszę ponieważ zagłębiam się w szukanie własnego siebie. Czuję że, od około roku czasu wszystko idzie w negatywną stronę [praca,emocje,postrzeganie siebie] i myślę że potrzebuję zagłębić się w swoją duszę.Nie wiem czy to kwestia toksycznych znajomych,wyssania energii przez kogoś [wiem że kilkoro znajomych "bawiło" się energiami] ale czuję że utraciłem siebie i jestem pod wpływem jakiejś/czyjejś energii.

Proszę o poradę dotyczącą ćwiczeń autohipnozy, muzyki do autohipnozy,relaksacji, niebezpieczeństw związanych np. z hałasem z zewnątrz i niekontrolowanym wybudzeniem.

 

Jeśli ktoś kto to czyta i interesuję się radiestezją i wie jak poszerzyć swoje zdolności w miarę bezpłatny sposób.

[kiedyś badałem się wahadełkiem z klucza od szafy i po ilości okrążeń wahadła wyszło że mam zdolności radiestezyjne na wysokim poziomie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Cuk-Ru Pud'Ru

Czy autohipnoza jest bezpieczna?Jak mozna być zahipnotyzowanym i jednocześnie przytomnym na tyle by się z hipnozy wyprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipnoza to po prostu skrajna relaksacja..:) Tak ja to rozumiem... I jesteś świadomy, żeby wyjść z Autohipnozy wystarczy otworzyć oczy :) Twoja podświadomość jest wtedy podatna na sugestie... A że robisz to "samemu sobie" dlatego auto..:) Aby wejść w stan hipnozy po prostu trzeba tego chcieć..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipnoza to po prostu skrajna relaksacja..:) Tak ja to rozumiem... I jesteś świadomy, żeby wyjść z Autohipnozy wystarczy otworzyć oczy :) Twoja podświadomość jest wtedy podatna na sugestie... A że robisz to "samemu sobie" dlatego auto..:) Aby wejść w stan hipnozy po prostu trzeba tego chcieć..:)

 

Nie, albo nie całkiem. Hipnoza to stan głębszy niż relaksacja, albo nawet inny. Hipnoza może mieć różne stopnie głębokości i różnie wtedy może być... Różne mogą być Twoje reakcje. W przypadku autohipnozy rzadko (prawie nigdy) osiaga się stan głęboki i to nawet lepiej, ponieważ samemu nie da się/nie powinno się przeprowadzać głębokich przeprogramowań, głębokiej regresji, etc... W przypadku prostych programów, które jestesmy w stanie sami zwe sobą zrobić płytka hipnoza wystarcza. W przypadkach trudniejszych ktoś świadom i mający doświadczenie i możliwości reakcji powinien nad tym czuwać.

Autohipnoza jest ok, pomaga w wielu problemach, można i warto z niej korzystać, pod warunkiem, że zdołamy to opanować, co proste nie jest. Niebezpieczeństwo jest znikome. Sam oceń, sam podejmij decyzje, sam spróbuj. Nie koniecznie Ci się uda.

Edytowane przez Queen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja właśnie wypróbowałam autohipnozy Kominka.. i szczerze powiedziawszy jestem w ciężkim szoku... dopiero co do siebie doszłam..

po pierwsze niesamowite wrazenie gdy nasze ciało unosi się i jest tak jekkie jakbyśmy opuścili ciało..

 

to może opowiem co widziałam:

 

gdy znalazłam się już w podświadomości w poprzednim wcieleniu byłam 7-8 letnim chłopcem..nie miałam butów tylko brudne stopy, obdarte ubranie i bylam w jakimś mieście starodawne kamienice, kobiety w czepkach takich śmiesznych i sukniach.. określiłam ten czas na 1628r.. cały czas gdy o tym mówiłam słyszałam jakby swój głos w oddali ale głos hipnotyzera wyraznie.. ciała jakbym w ogole nie czuła.. miałam świadomość co się dzieje ale pozwoliłam sobie na to doświadczenie i starałam się go nie bać.. (choć przed miałam pietra) wracając do tematu..

później głos kazał mi się przenieść na kres tego też poprzedniego wcielnia.. zobaczyłam jak siedzę jako staruszek z siwą brodą i laską w ciemnej izbie przy małej lampce.. głos z nagrania zapytał jak przeżyłam to życie a ja na to :

- byłem samotny ale szcześliwy i cieszę się jak przeżyłem to życie.. i w tym momencie popłyneły mi łzy i poczułam bardzo duże wzruszenie..

no i pozniej już przechodziliśmy z powrotem do mojego ciała..

później jeszcze przez chwile płakałam byłam wzruszona...

 

powiem szczerze że polecam jedyne co mi sie nie podobało to to że to nagranie jest tak krótkie a chciałam jeszcze pochodzić po tamtym świecie a tu już głos mnie sprowadzał z powrotem większą cześć całego seansu zajmowała sama relaksacja.. a cyły trwa zaledwie 25 minut..

jeśli chce się wejść w stan tej autohipnozy to na pewno trzeba sobie na to pozwolić skupić się na tym co mówi głos..i postarać się nie bać i zrelaksować się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja ze swojej strony polecam zaczac od prostych CD do relaksu. "Alfa..." Michala Pierzynskiego to najlepsza plytka jaka mialem w reku. Calosc trwa chyba 45 minut i po takim seansie czujesz sie jak po dlugim snie. Tego typu nagrania ucza wchodzenia w trans co bedzie procentowac pozniej przy wszelkiego rodzaju autohipnozie.

 

Pozdr,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No mogę wejść w stan autohipnozy ale co dalej ? Na polskim internecie jest napisane jak w to wejść ja już to umiem.Co dalej?

Co mogę takiego w tej autohipnozie dla siebie zrobić ?

Edytowane przez Guest
ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No mogę wejść w stan autohipnozy ale co dalej ? Na polskim internecie jest napisane jak w to wejść ja już to umiem.Co dalej?

Co mogę takiego w tej autohipnozie dla siebie zrobić ?

 

Wszystko :-)

 

Skoro czytałeś jak nauczyć się autohipnozy to zapewne też doczytałeś co za tym idzie jak również o zagrożeniach wynikających z błędnych celów i błędnych afirmacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

befadko ,najlepiej zakupić sobię płytę kompaktową lub kasetę ,na której lektor- doświadczony psychoterapeuta,wprowadza i wyprowadza bezpiecznie słuchacza ze stanu hipnozy ,bowiem samemu może nam się osiągnąć stan głębokiej hipnozy ,lecz może nas pochłonąć fascynujący świat podświadomości i głębszych warstw psychiki ,a szybki skok w nieświadome stany umysłu bez przygotowania grozi schizofrenią,bowiem wszystkie te wyobrażenia wypływają nagle na powierzchnię świadomości i zalewają świat umysłowy ,co w konsekwencji grozi tym że nie potrafimy odróżnić prawdy od fikcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit źle zrozumiałeś mój post :-) czasem chyba zbyt dużych skrótów myślowych używam

 

Ja przeszłam warsztaty z autohipnozy pod okiem jednych z najlepszych fachowców w tej dziedzinie :-)

 

Mam własne nagrania które dostałam dodatkowo do słuchania

 

Post napisałam do założyciela tematu aby poszukał głębiej

 

Bałabym się zagłębiać w siebie bez wsparcia mojego hipnoterapeuty ,bo treści afirmacji i myśli w autohipnozie zapadają w podświadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... szybki skok w nieświadome stany umysłu bez przygotowania grozi schizofrenią...

 

Schizofrenia z autohipnozy??? Myslalem, ze ten mit prysl juz 20 lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wiesz, co... Sama sięgnęłam po to jak po eksperyment. I często przysypiałam - a raczej wybudzały mnie słowa "za chwilę policzę do trzech i otworzysz oczy...". Próbowałam wszystkiego - bogactwa, pewności siebie, zdrowia. Zmiany były niesamowite... Mnóstwo niesamowitych rzeczy zaczęło się dziać. Zrób eksperyment - przed snem warto właćzyć - ja często "zasypiałam. Nagrania brałam ze świetnego bloga Hipnoza

 

Najlepiej sam się przekonaj. Najbardziej obiektywnie da się poczuć zmianę pieniężną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...