Skocz do zawartości

Prośba o inerptretacje 3 snów


Pablo29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam prośbę odnośnie interpretacji 3 snów śniły mi się dzień po dniu :

1 Poszedłem z kolegą do sexshopu w naszym mieście.(normalnie w naszym mieście nie ma sexshopu) Ekspedient dał koledze sztuczną waginę ten ją "użył" i położył na ladzie i uciekliśmy.

2 Uprawiałem sex oralny ze znajomą, którą znam od lat w którym to ja byłem stroną aktywną, sprawiało to jej przyjemność. W miarę krótki sen, a przynajmniej tyle pamiętam.

3 Mój brat palił się w piecu (tym który mamy w naszym domu) Raz go wyciągnąłem i nic mu nie było ale za drugim razem jakoś nie dałem rady i chyba się spalił. Wystawała mu tylko prawa ręka z pieca po niej go poznałem. Później piłem z kolegą wódkę, ale po 1 kieliszku strasznie się przestraszyłem i nie wiedziałem co zrobić (chyba aczkolwiek nie jestem pewien mówiłem coś o odżywkach (na koksów itp.)) Obecnie zażywam taki i przynajmniej nie powinienem spożywać przy nich alkoholu, i jeśli chodzi o alkohol to spożywam go dość sporadycznie (najwyżej jakieś imprezki co dłuższy okres czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa sny raczej nie wymagają interpretacji...

 

Co do 3go snu:

czy brat jest młodszy? Czy Ty w jakiś sposób czujesz się za niego odpowiedzialny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...