Skocz do zawartości

Sen przez który cały czas siędzę i zastanawiam się co oznacza.. proszę o interprertac


moniswwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Bardzo proszę o interpretację,bo czuję że ten sen ma duże znaczenie które może dać mi wskazówkę w życiu. Sniło mi się dziś,że z bliskimi znajomymi wyjechaliśmy gdzieś na wczasy, wydaje mi się że to były mazury (nie widziałam żadnych krajobrazów ani nic) byliśmy w całkiem sporym domu, który wnioskuje ze snu kupili znajomi (mojego chłopaka- brat z żoną) było w nim dość brudno bo ja cały czas czyściłam brud obok kuchenki gazowej. Jej mąż (który kupił niby z Pauliną ten dom) siedział przy stole 4 osobowym i drukowała cały czas takie wielkie plakaty (jak w kinie) trójwymiarowe, nie wiem co na nich było wiem że miały żywy zielony kolor. Natomiast ta Paulina z moim chłopakiem i z taką Natalią (której mąż w tym śnie był w łazience i brał prysznic) cały czas pili alkohol i się chowali z tym alkoholem niby przed nami,ale Natalia (siostra cioteczna mojego chłopaka) cały czas szeptała Kamilowi(mój chłopak),że wino jest za ubikacją, później wino schowałam w piekarniku. Bo oni niby mieli iść gdzieś na dyskotekę bez nas czyli ta Paulina, Kamil i Natalia,ale one cały czas mówiły mu i komuś jeszcze kogo nie widziałam dobrze w tym śnie,w każdym bądź razie jakiemuś chłopakowi że oni to tak naprawdę pójdą razem gdzie indziej tylko one nie chcą mówić przy nas,żebyśmy my się nie dowiedzieli. Później zaczeli grać chyba w karty i pojawił się chrzestny tej Natalii na początku miał niby 30-35 lat,a później jak zaczął się drzeć bo coś się zdenerwował to mówił: zaraz pójdę do Twoich ojców i wyciągnę od nich pieniądze i nic nie będziesz miała do gadania (do tej Natalii, bo ona ma bogatych rodziców osobiście nigdy nie widziałam jej chrzestnego jak i dziadków) i jak wychodził to przyszli niby jej dziadkowie tam. I on nie chciał wyjść,tylko zaczął się szarpać z tym dziadkiem jej. A ja byłam zdenerwowana i poszłam go przepędzić. Zamiast normalnych drzwi była taka moskitiera od komarów,koloru beżowego i tam go wypychałam za nią,a on miał takie długie brudne paznokcie i cały czas mi zahaczał o twarz nimi i na końcu wsadził mi tego brudnego pazura do buzi i się obudziłam. Co to może znaczyć? Bardzo proszę o interpretację tego dziwnego snu.. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...