Skocz do zawartości

Urok?


madaxa

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiem wam pewną sytuację. Jestem z moim chłopakiem 9 miesięcy. Jest wspaniale . 2 miesiące temu pozbyłam się jego koleżanki ,za jego zgodą ,ponieważ ewidentnie waliła się z buciorami w nasz związek. Odczepiła się ,ale nie mogła pogodzić się z tym że on tak zdecydował.Od tego czasu widzimy duże zmiany w jego zdrowiu. Od dziecka miał kłopoty z żołądkiem. Często go bolał .

Teraz boli go jeszcze bardziej i widzę że cierpi,a ja z nim ;( Wszystkie badania są prawidłowe . Troszkę odziedziczył takie problemy po ojcu ,ale takie bóle jakie ma teraz są okropne. Twierdzi ,że czuje jakby go ktoś kuł. Zrobił w życiu bardzo złych rzeczy ,więc może po prostu jest bardziej poddatny na uroki ?

Co mam zrobić ? Pomocy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Proponuję również zapoznać się z jego dietą. Może zwyczajnie je coś nie odpowiedniego? Jeśli ma słaby żołądek to niewiele potrzeba do "rozjuszenia go" (coś o tym wiem...). Niech na tydzień przejdzie na jakąś surowszą dietę a w międzyczasie zastanowi nad sobą. Pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość, iż jego problemy z wrażliwym żołądkiem są reakcją na stres, nerwowe sytuacje, które powodują skurcze żołądka (uczucie kucia, jak wspomniałaś).

Zgadzam się z Amadan, dieta przy tego typu bólach żołądka może okazać się włąściwym rozwiązaniem. Zapewne nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzisz ze zrobił wiele zła Zrobił w życiu bardzo złych rzeczy grzech ściąga cierpienie chyba ze odbył spowiedź i pokutę

 

Kto grzeszy, jest dzieckiem diabła, ponieważ diabeł trwa w grzechu od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto grzeszy, jest dzieckiem diabła, ponieważ diabeł trwa w grzechu od początku

 

Ekhehehehe...

 

No a tak na serio, słyszałaś o objawach psychosomatycznych? W badaniach się nie pokazują, a są, i z urokami nie maja nic wspolnego ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Patryk8

A może niech weźmie kąpiel z ziela ostrożenia. Jeżeli jest urok to po kąpieli w wodzie będą takie jakieś śmieci, włosy sam człowiek nie wie skąd to się wzięło, jeżeli uroku nie ma woda będzie czysta. Więcej o zielu ostrożenia znajdziecie w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha DO SPOWIEDZI. HAHAHAHA oh wow, świetne serio - oby to był żart.

 

Niech powie co widzi w stolcu, czy ma jakieś zabarwienie. Po czym odczuwa kłócie bądź w jakich sytuacjach, niech zrobi inspekcje dokładnie i świadomie zapisując kiedy co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...