Jump to content

Była dziewczyna

miechuuu
 Share

Recommended Posts

Witam miałem taki sen --> szedłem sobie z koleżanką a przed nami moja była dziewczyna, ja z koleżanką byliśmy troszkę skłóceni z moja byłą dziewczyną i szliśmy za nią tak jak by plotkując o niej ;p po chwili szedłem już tylko z byłą dziewczyną która zaczęła mi wypominać jak mówiliśmy sobie coś w stylu "jesteśmy dla siebie stworzenie" itp (te słowa jednak faktycznie wcześniej padały z naszych ust) po jej słowach spytałem się jej czy jednak ona mówiła wtedy prawdę bo przecież to ona po jakimś czasie poszła do innego... ona zamilkła znaleźliśmy się na skrzyżowaniu na przejściu dla pieszych i koniec snu:yyyy: Mógł by ktoś wytłumaczyć mi znaczenie tego snu:pytajnik_na:

Moim zdaniem niewiele jest tu do interpretacji, jak przy większości snów o byłych zresztą. Zwykle oznaczają one tylko tyle, że w śniącym ciągle wzbudza tamta osoba emocje. Mogą być różne - od tęsknoty, po żal, złość, irytację, chęć zemsty. Czasami też ciekawość i żądzę szukania sensacji. Wiesz jak jest - chyba każdy myśli o swoich eks, a uczucia pojawiają się przy tym różne.

Podejrzewam, że ciągle chciałbyś być z tą dziewczyną, skoro we śnie powiedziała Ci ona "jesteśmy dla siebie stworzeni" - po prostu to chciałbyś usłyszeć. Nie jest to jednak sen proroczy, mogę Ci gwarantować.

Witam również prosił bym o interpretację snu--> z dziewczyną nie jestem już prawie rok(dodam że nie nie chcę do niej wrócić i nie utrzymujemy żadnych kontaktów), śniło mi się że przyjechałem spotkać się z nią. Weszliśmy do jej pokoju który wyglądał całkiem inaczej usiedliśmy na łóżku i zaczęliśmy rozmawiać o nas w sensie że dlaczego nie jesteśmy razem że takie błędy popełniliśmy ale że nie wszystko stracone, nagle znaleźliśmy się na środku ulicy i obok nas na wrotkach jeździła jej siostra która cały czas pytała się mnie dlaczego nie przyjeżdżam gdy próbowałem jej wytłumaczyć nagle pojawił się mój znajomy (nie pamiętam dokładnie co do mnie mówił) dodam na koniec że spojrzeliśmy sobie z byłą dziewczyną w oczy uśmiechnęła się do mnie i wtedy nie wiem czemu obudziłem się. Prosił bym o interpretację jestem ciekaw dlaczego akurat ona, zdarza mi się o niej pomyśleć czasem.