Jump to content

moje hobby - sprawdź co mówią Twoje karty :)

bezimiennaa
 Share

Recommended Posts

Witajcie :) Widzę lubicie ćwiczenia z tarotem, więc mam i ja do Was kilka pytań.

Imię Katarzyna

ur. 12.07.1991

Dotyczy mojego hobby:

- jakie to jest hobby, z czym jest związane?

- od kiedy tym się zajmuję?

- gdzie się tym zajmuję (w jakim miejscu to wykonuję, robię)?

- jakie mam z tego korzyści?

Mam nadzieję, że nie jest zbyt trudne. W razie pytań - piszcie śmiało :)

Rozwiązanie: 5.06.2010 o godzinie 18.00

Do dzieła! Ciekawa jestem efektów.

Witajcie :) Widzę lubicie ćwiczenia z tarotem, więc mam i ja do Was kilka pytań.

Imię Katarzyna

ur. 12.07.1991

Dotyczy mojego hobby:

- jakie to jest hobby, z czym jest związane?

- od kiedy tym się zajmuję?

- gdzie się tym zajmuję (w jakim miejscu to wykonuję, robię)?

- jakie mam z tego korzyści?

Mam nadzieję, że nie jest zbyt trudne. W razie pytań - piszcie śmiało :)

Rozwiązanie: 5.06.2010 o godzinie 18.00

Do dzieła! Ciekawa jestem efektów.

-Jakie jest twoje hobby i z czym jest związane?- IX Monet, Mag

To jest hobby związane z nowymi pomysłami , to może być połączone z psychologią bądź filozofią.

- Od kiedy tym się zajmujesz?- VII Pucharów

Zajmujesz się tym od 7 tygodni

- Gdzie się tym zajmujesz( w jakim miejscu to wykonujesz)?- As Mieczy

Wykonujesz to jakieś miejsce związane z nauką, tam gdzie się uczysz.

- Jakie masz z tego korzyści?- Wieża , Glupiec

Nie daje żadnych korzyści.

Guest sun80

To może i ja spróbuje swoich sił

Jakie jest Twoje hobby: rycerz buła sprawiedliwość, 9 bulaw

hmm... rycerz buław na moich kartach siedzi na koniu, wiec może jazda konna. Sprawiedliwośc skojarzyła mi sie z sedzią to może jakies turnieje, albo mecze. może jestes na pozycji obrońcy w zwiazku z 9 buław.

Od kiedy?

smierć - może jakims momencie zmian w Twoim życiu, może rozpoczecie średniej szkoły

Gdzie sie tym zajmujesz?

3 pucharów, 2 pentakli, koło - mysle ze w jakichs tłocznych miejscach gdzie duzo, ludzi i prawdopodobnie na jakichs wyjazdach

Jakie korzysci?

2 pucharów, król pucharow, paz mieczy - pewnie masz dużo kontaktów z ludzmi, król pucharów siedzi na tronie więc może jakieś podium, satysfakcja, zadowolenie

nie powiem nie powiem, ciekawe, ale to nie to :)

nie wszystko się zgadza, ale jest kilka rzeczy które są prawdą.

niech ktoś jeszcze spróbuje (<ładnie_prosi> :) )

a niech mi tam dam Wam czas do jutra, może jeszcze ktoś się skusi :)

Imię Katarzyna

ur. 12.07.1991

Dotyczy mojego hobby:

- jakie to jest hobby

2 denarów,wieża,as buław

jest to hobby związane z zarabianiem.... zmienność i szybkość,ruch,przygoda , z czym jest związane?

3 buław,8 mieczy,2 pucharówNa pewno się rozwijasz realizując jakieś swoje pragnienia,ale ograniczona ruchowo jesteś....skojarzyło mi się to z portalem w internecie....gdzie można kogoś poznać...jakieś spotkania możesz organizować....portal randkowy....hm

- od kiedy tym się zajmuję? Koło fortuny,6 denarów,9 mieczy chyba od 6 miesięcy....ale o tym już myślałaś wcześniej...to pasja....a może los?

- gdzie się tym zajmuję (w jakim miejscu to wykonuję, robię)?Paź buław,*****ec Przy komputerze...i to jest Twoje narzędzie pracy....

- jakie mam z tego korzyści? Paź monet,as mieczy.4 pucharów

Nie masz z tego wielkich kokosów ,ale jakieś pieniądze z tego są....może szykujesz pieniążki na studia....albo zakup pomocy szkolnych...ewentualnie na spełnienie niespełnionych marzeń....

Dotyczy mojego hobby:

- jakie to jest hobby, z czym jest związane? 5 bulaw[/b ] [color=Magenta]z rywalizacja, moze nawet jest to hobby grupowe, mi sie skojarzyloz e sportem jakims, karate boks? kurcze ale nie za bardzo do dziewczyny mi to pasuje..ewentualnie plywanie[/color]

- od kiedy tym się zajmuję? 7 mieczy max od 7 tyg

- gdzie się tym zajmuję (w jakim miejscu to wykonuję, robię)? swiat ano musisz wyjsc z domu, moze jest jaies miejsce do tego wyznaczone

- jakie mam z tego korzyści? 8 bulaw nie sa to materialne korzysci, ale poprawia ci to samopoczucie, wprawia cie w ruch, masz lepsza kondycje..zawody plywackie by tu pasowaly:lol::z_jezorem:

Edited by mergajte

Podaję odpowiedzi:

- jakie to jest hobby, z czym jest związane?: hand made, rękodzieło, głównie biżuteria, ale również zabawy z masą solną, gliną, papierem. Jest związane z wytwarzaniem nowych rzeczy, pomysłami, przeróbkami.

- od kiedy tym się zajmuję?: właśnie mija rok czasu :) ale myślałam o tym już wcześniej i zajmowałam się podobnymi rzeczami

- gdzie się tym zajmuję (w jakim miejscu to wykonuję, robię)? w domu, przy oknie

- jakie mam z tego korzyści? małe korzyści materialne (pieniądze na ciuchy, "waciki" i repetytoria maturalne) i ogromną satysfakcję (i oczywiście nie mam problemu z prezentami dla bliskich :)

byłyście blisko... i daleko :)

gratuluję wszystkim! i serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w ćwiczeniu :*

EDIT:

akszeinga1985 tak, jest to również miejsce gdzie się uczę (ponieważ to okno jest w moim pokoju)

sun80 zostałam szefem naszego miniprzedsiębiorstwa w szkole i śmiało można powiedzieć, że to był moment przełomowy w moim życiu. to tutaj się wszystko zaczęło. a jeżeli chodzi o miejsce - dużo nas tu mieszka a dom jest zawsze pełen gości :)

Arivo zgadza sie - z zarabianiem, zmienność - ciągle coś nowego, nowe wzory, pomysły, techniki :) miałam stronę w internecie, ale tak się to szybko zmieniało, że z niej zrezygnowałam (strona z biżu)

mergajt z sportem to ja nie mam za wiele wspólnego :) ale elementy rywalizacji się pojawiają, poprawa samopoczucia. i fakt, żeby coś sprzedać, rozdać muszę wyjść z domu do ludzi :)

Edited by bezimiennaa
poprawki

To Kasieńko zdolna z Ciebie bestia:oklasky: .....ja też lubię dłubać.... powodzenia i nowych pomysłów... :okok:

Dziewczyny gratulacje...........:k020:

dziękować bardzo :) :*

dłubanie jest fajne (beleby nie w nosie i... innych ciemnych częściach ciała :D)

mergajte: dlaczego ;>

powiedz, powiedz <prosi>