Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

Witam Cię Patyk

 

jestem zaskoczona mega pozytywna atmosfera na tym forum, czuje sie tu bezpiecznie

 

Cieszę się :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry ....

 

 

 

 

TVN :-D

 

Tak mi sie skojarzylo, dziekuje za powitanie, kilka slow ode mnie. Tak bardzo w ostatnich latach skupialam sie na nauce, teoriach , wiadomosciach przekazywanych mi na zasadzie prawdy i tylko jednej prawdy, ze poczulam, ze zagubilam wlasne "ja" , ze nie wspomne o wierze... Chce sie rozwijac w inny sposob, zauwazylam , ze na forum stali bywalcy niosa bezinteresownie pomoc, rade. Mase dobrej energii, to wciaga !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Mam na imie Ilona. Mam meza i coreczke, czyli fajniutka rodzinke. Na pewno lepsza od mojej "rodzonej";)

Moje zycie nie jest normalne.. zawsze spotykaja mnie rzeczy, ktore innym co najwyzej sie snia;)

Mozna powiedziec, ze moje zycie wyglada jak w telenoweli - zawsze jest cos, co popsuje cos, co juz jest dobre;)

 

Staram sie nie narzekac, ale gdy za duzo sie nazbiera to wybucham. Marudze i jestem ciezka do zniesienia.

 

Jestem dzieckiem wychowanym na niezrozumieniu matki i obojetnosci ojca. Nie rozumianym przez nikogo, traktowanym cale zycie jak dziecko, ktore sobie w zyciu nie poradzi.

Jestem osoba, ktora przez lata szkolne bylo szykanowane, wysmiewane i niszczone psychicznie.

Jestem osoba, ktora potrafila sie temu nie poddac i wybierala rozne drogi. Ktora cpala, chlala, obracala sie w towarzystwie najgorszych meneli i przestepcow.

Ktora w koncu poznala milosc swojego zycia i zaczela wierzyc w szczescie.

Jestem osoba, ktora mimo wszystko jest nieufna, ostrozna i troche glupiutka;) Potrafie reagowac nerwowo, nieadekwatnie do sytuacji.

Jestem osoba, ktora pamieta i pragnie zemsty (niestety?)

 

Nie zadowalam sie byle czym, nie chce by moje zycie bylo nudne i monotonne. Staram sie probowac wszystkiego.

 

Wierze i posiadam intuicje. Nawet dobra;) Mam przeczucia, ktore nierzadko sie sprawdzaja. Wierze w karme, ze kazde wyrzadzone zlo wraca z podwojna sila.

 

Zyje wedlug wlasnych zasad, ktorych za duzo, by wymieniac;) Chyba wszystko..

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu miło, że i ja postanowiłam się przywitac i przedstawic:)

Karolina:) numerologiczna 2-11 (zależy jak liczyc;) zodiakalny lew - a raczej lwica;)

Interesuję się przede wszystkim numerologią, medytacją, jogą oraz staram się rozwijac swoją intuicję, która bardzo mi pomaga itp:)

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkim forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, więc też się przywitam :) (chociaż forum obserwuję od kilku dni - jak to 5w4 wg enneagramu ;) ).

Lat 22, numerologiczna trójka, zodiakalny rak (dość stereotypowy rak niestety ;) ).

Od bardzo dawna interesuję się ezoteryką, najbardziej astrologią i o tym wiem najwięcej (aczkolwiek i tak nie tak dużo jak bym chciał :( ), ale wszelkie inne tematy tego forum również leżą w kręgu moich zainteresowań. Ta astrologia to pewnie dlatego, że próbowałem wszystkiego - tzn. wróżyć chyba ze wszystkiego i nic, kopletna pustka, ściana - no nie mam wizji, wróżbitą nie zostanę ;) Ale zainteresowania pozostały.

A poza tym lubię fora internetowe. No i dlatego tu jestem :)

Edytowane przez Lex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja kolej. Lat 27 zodiakalny wodnik. Zajmuję się szamanizmem, troszeczkę pracą z energią. Mieszkam na południu polski, choć na jak długo - nie wiem ;)

Z natury raczej spokojny, skakać po userach nie będę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

Ja- Lady Twins. ( zodiakalny bliźniak ;p )

Interesuję się ezoteryką od niedawna, trochę ;)

Lubię czytać, śpiewać, śnić, marzyć, śmiać się, podróżować, oraz dowiadywać się nowych rzeczy.

I witam wszystkich bardzo serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przedstawie.

Mam 26 lat. Jestem zodiakalną Panną.

Ezoteryką zajmuje się od 12 lat, czarostwem 6 lat. Jestem Wiccaninem od 3 lat.

Najbardziej lubie wróżyć runami i tarotem. Lubie medytować przy muzyce wschodu.

Moim hobby jest botanika. Uwielbiam zioła i ich zastosowania.

Więcej wam nie powiem :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Uruz

Powiedz więcej... powiedz... bo jak nie to i tak to z Ciebie wyciśniemy :figielek:

Podpisuje się pod tym jak powiedziałeś a... powiedz też i be...

(niebój się niebijemy hahahaha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Łukasz jestem z północy Polski 24 latka zodiakalny bliźniak

i cóż ciągle poszukuję czegoś w życiu........... może kiedyś to znajdę

Jeszcze raz chciałem się przywitać za wszystkimi forumowiczami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. mam Nadzieje że tak. witam Wszystkich jestem Mag Magik II. Mój poprzednik. nie musze przedstawiać. Życzymy miłego pobytu na forum. dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Witaj Mag Magik II na forum :)

 

a co chcesz wiedzieć? ;)

 

Chociażby to czym się interesujesz i co Cię skłoniło do zawitania na tym forum? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum trafiłem przez przypadek, choć z drugiej strony przypadki nie istnieją ;)

 

co mnie interesuje, runy, świadome śnienie, podróże astralne, praca z wahadłem, magija chaosu, i pare innych tym podobnych ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny raz zaczęło się moje życie.

Więc witam Was bardzo serdecznie.

Wszystkim, którzy mnie wspierali w nerwowych chwilach przed badaniami i w oczekiwaniu na wyniki - BARDZO DZIĘKUJĘ.

Pożyję jeszcze trochę.... w zdrowiu i szczęściu, czego i Wam życzę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rosa- wiele przeszłaś , czas się u Ciebie zatrzymał - ale teraz każdy krok jest krokiem do życia

 

 

Potrzebujemy czasu,aby marzyć

Czasu by sięgać ku nieskończoności

Potrzebujemy czasu , aby być

 

 

 

Witaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :),

W sny wierzyła moja mama, jej ciotka i ja również wierzę. Myślę, że sny odzwierciedlają nasze prawdziwe emocje, ale mogą też być cenną wskazówką (w danym momencie) życia.

Dlatego tu jestem :). Mam nadzieję, że będę mogła pomóc. Liczę również na to, że wiele moich snów się tu wyjaśni :).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :).

Zośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Przepraszam, ze od kilku dni nie przedstawiajac sie ,wchodze bocznymi drzwiami :wstydnis::, ale dopiero teraz znalazlam to frontowe wejscie /dzial powitalny/ z sympatycznie witajacymi gospodarzami,

 

A wiec witam jeszcze raz wszystkich:_kwiatek:...bardzo interesujace forum ...ciekawe tematy...wiele tu osob o duzej wiedzy ezoterycznej...wiele cieplych, dobrych, spieszacych z pomoca duszkow. Ciesze sie ze tu zawedrowalam.

 

Pozrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich razem i z osobna. Właśnie zauważyłam "przywitalnię" i dopełniam tradycji i się witam z Wami :icon_smile2:

Mam 31 lat, jestem skorpionicą, na razie odkrywam uroki forum, chciałabym pogłębić swoją wiedzę ( malutką) z tarota. Może uda mi się osiągnąć taki stan ,że nie tylko będę brała (póki co) , ale też dam coś z siebie dla społeczności forum. Chciałabm dodać ,że urzekła mnie bardzo pozytywna atmosfera na forum , w dzisiejszych czasach jest to rzadkość, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dopiero przed chwila zauważyłem dział przywitań..no cóż.... aby grzeczności stało sie zadość skoro jestem tu od paru tygodni bez przywitania witam i należny ukłon składam wszystkim użytkownikom tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Od paru lat interesuję się ezoteryką.Jestem zodiakalnym Bliżniakiem i numerologiczną 11-tką (2).Szukałam dziś w necie dodatkowych informacji nt.Kart Klasycznych i tak trafiłam na to forum -jest mi bardzo miło,że mogę do Was dołączyć.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze! tez dopiero teraz to znalazlam. tyle ciekawych rzeczy mozna sie tu dowiedziac, ze na wszystko brakuje czasu :/

jestem ula, mieszkam w catalonii,i uwielbiam kamienie, a raczej ich wplywy i dzialania na ludzi :)

witam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hejka:

Niestety nie mogę się pochwalić jakąś dużą wiedzą w temacie, ale chce wykorzystać forum w celu rozwoju ducha. Jestem na tym forum dopiero dwa dni a już niesamowicie ciesze się, że istnieje takie miejsce w sieci :icon_biggrin:

Pozdrawiam bardziej doświadczonych forumowiczów.

Aha, no i mam na imię Adam i 25 lat (jak wynika z nicka :oczko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...