Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od razu mówię, że jestem newbie w snach itp ;]

Każdy się kiedyś uczy.

Pozdrawiam

Tom132

Edytowane przez Tom132
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aura !!!! Tom na dopiero 14 lat !!! niezlzia!!! ;) Tom przepraszam ale nie napijemy się jeszcze piwka cierpliwości ;)

Oj krzyś napijemy się bezalkocholowego.

A ty co tak tylko o %% myślisz łobuziaku.:_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam na imię Gosia. Tematyka forum interesuje mnie od dawna. Zainteresowanie to powraca do mnie jak bumerang. Teraz właśnie wypada w moim życiu znów faza ezoteryczna :z_jezorem_na: Dlatego jak w googlach szukałam czegoś z tej dziedziny i wyskoczyło to forum, to bardzo się ucieszyłam i pomyślałam, że to coś dla mnie :serduszka:

Ogarnięcie tego wszystkiego napewno zajmie mi mnóstwo czasu, którego oczywiście mam deficyt jak wszyscy, ale mam nadzieję że niebawem będzie to mój stały kącik, do którego będę regularnie zaglądała i pisała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:) Znalazłam to forum na googlach i po obejrzeniu kilku tematów normalnie się w nim zakochałam i oczywiście postanowiłam od razu się zarejestrować.

 

Naprawdę to forum wciąga:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oczywiście zamiast się przywitać, to wyskoczyłam najpierw z prośbą o pomoc, ale już naprawiam mój błąd ; )

Forum znalazłam nieprzypadkowo, po prostu takiego właśnie szukałam. Google - forum ezoteryczne i proszę (;

Już od dawna interesuję się ezoteryką, każdą dziedziną - nic nie wyróżniam, niczym nie gardzę (no może jedno... ogromnie fascynuje mnie Tarot, ale nie praktykuję). Kiedyś nie miałam dostępu do literatury, więc do tej pory wręcz ciemnogród, ale teraz nadrabiam; czytam wszystko co "wpadnie mi w oczy" w sieci.

 

A ogólnie to jestem Noemi, rocznik 83, pesymistka z wiecznym wahaniem nastrojów, nerwowa okrutnie, chodząca bomba zegarowa - chwila nieuwagi i wybucham (; Czyli coś ze mną nie tak.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kamol, witaj Noemi.

 

Kamol, nie daj się wciągnąć zbyt głęboko.

 

Noemi, może spróbuj modlić się o zrozumienie i łaskę miłości bliźniego :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Witaj Noemi na forum :)

 

ogromnie fascynuje mnie Tarot, ale nie praktykuję). Kiedyś nie miałam dostępu do literatury, więc do tej pory wręcz ciemnogród, ale teraz nadrabiam; czytam wszystko co "wpadnie mi w oczy" w sieci.

 

chyba każdego fascynuje ;) przyjemnej lektury życzę :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się przywitać i przedstawić!

 

A więc witam wszystkich serdecznie!

Przez przypadek tutaj trafiłam, ale jestem pewna, że zagoszczę tu na stałe. Bo zawsze pociągało mnie nieznane...ezoteryka, magia, duchy a od niedawna tarot i Anioły. "Coś" we mnie jest, ale nie wiem co i cały czas szukam własnej drogi cały czas borykając się z własnymi słabościami.

Liczę, że poznam tu naprawdę wartościowych ludzi!

Pozdrawiam! :serduszka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ant, miło że zajrzałeś :)

 

iMeme, elina na pewno znajdziecie tu sporo fajnych i wartościowych ludzi :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam na imię Karolina i od dłuższego czasu przyglądam się temu forum, dopiero od wczoraj postanowiłam zabrać tu głos :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

Witam i pozdrawiam wszystkich. Jeśłi chodzi o mnie to mam na imię Grzegorz i interesuję się głownie astrologią i numerologią, choć nie posiadam takiej wiedzy jak niektórzy na forum. :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd ,wstyd -napisałam juz troszkę małych postów a jeszcze się nie przywitałam. Lepiej późno niż wcale . Więc przyszłam się przywitać. :):hejka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie!

 

Jestem na forum od kilu godzin..:)

Napisalam, bo obudzilam sie zalana potem - koszmar, kolejny z rzedu..

Pomogliscie mi od razu, za co jestem bardzo wdzieczna !!!

Dziekuje! Forum jest super, ale najwspanialsi sa tu ludzie!!!

:bukiet::bukiet::bukiet:

 

pozdrawiam kkosma

:muza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się z Wami witam bardzo serdecznie :)) noo i jeszcze ściskam cieplutko (achh ta pogoda taka niemrawa wciąż) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na forum trafiłem przez google i coś czuje że zostanę tu na dłużej.

 

Jak prawie wszyscy tutaj ja również interesuje się magią i mam nadzieje że dzięki wam będę mógł pogłębić swoją wiedzę.

 

Hmm warto by było powiedzieć coś więcej o sobie...

 

Lat mam 18 (a za kilka miesięcy będzie już 19).

Uczęszczam do 3 kl. Liceum o profilu humanistycznym w Łodzi... tak, dobrze myślicie... za około 2 miesiące czeka mnie matura a najlepsze jest to że postanowiłem zdawać Historie Sztuki (czyli przedmiot którego nigdy w życiu się nie uczyłem) jak mi pójdzie to się okaże... ale jestem dobrej myśli.

Jeśli wszystko potoczy się po mojej myśli to mam zamiar studiować Historie Sztuki na Uniwersytecie Gdańskim (jeśli jest na forum ktoś z tego miasta to byłbym bardzo wdzięczny za jakieś informacje odnośnie kosztów mieszkań, możliwości znalezienia jakiejś dorywczej pracy i tym podobnych).

 

Co do zainteresowań.

 

Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. W szczególności Metalu Symfonicznego. Takie zespoły jak Within Temptation i Nightwish.

Dobrej książki fantasy. Pewnie dla tego na maturę ustną wybrałem porównanie Tolkiena do Sapkowskiego. Sam też co nieco piszę ale wolałbym na razie zachować to dla siebie.

Lubie też ciekawe animie jak FullMetal Alchemist czy Neon Genesis Evangelion.

 

No i oczywiście ezoteryka. Zaczynałem od parapsychologii i Kursów Samokontroli Umysłu publikowanych w Strefie 51. Później interesowałem się Hermetyzmem Franza Bardona (jednak tylko w teorii bez praktyki) a obecnie po dość długiej przerwie uznałem że czas uzupełnić braki w wiedzy.

 

Co nieco o moim usposobieniu.

 

Jest osobą bardzo pomocną choć trochę leniwą. Z natury jestem samotnikiem i źle się czuje w dużych grupach. Chociaż ostatnio zaczęła mi doskwierać ta samotność i może to jest jednym z powodów rejestracji na tym forum... czasem po prostu dobrze jest porozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

 

Mam nadzieje na miłe i owocne dyskusje.

 

Pozdrawiam Vazurel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Vazurel :uscisk:

Miło cię powitać, czuj się jak u siebie. :_okok:

Znajdziesz tu wiele ciekawych tematów- napewno coś dla Ciebie będzie.

 

P.S Powodzenia w realizacjii planów, a tak przy okazjii napewno WOK miałeś w szkole to dasz sobie rade na egzaminie.:serduszka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze raz wszystkich witam ;) Za pierwszym razem nic o sobie nie napisałąm, więc może naprwie ten błąd :)

Hmm...obecnie mieszkam w Irlandii w małym, ale ładnym miasteczku Clonakilty. Nie mam pracy- jak wiadomo recesja wszem obecna ;/ Hmm...ale nie trace humoru, bo nie jestem sama ;) Chociaż wczoraj moja polóweczka też została zwolniona, wiem jednak, że sobie poradzimy :)

Na forum trafiłam przypadkiem, dawno temu szukałam wyjaśnienia snu i nie mogłam go znaleźć. Tak doszłam tutaj i nie pamiętam co było dalej, bo to była jednorazowa wizyta, jednak stronka została w ulubionych :D Na szczęście :D

Nie dawno zapragnęłam zostać wróżką :) Prawie każdy sie martwi/chce się dowiedzieć co będzie, czy zrobić tak czy inaczej, jeśli zrobie tak to jakie będa tego konsekwencej...Dlaczego ja bym nie miała umieć na swój sposób pomagać rozwiać wątpliwości? No i zaczęły się poszukiwania w necie wszystkiego na temat kart, wrożenia, znaczeń, powiązań itp. itd. Tak oto trafiłam ponownie na forum i już tu zostanę, bo bardzo mi przypadło do gustu :D A co najważniejsze, prawie zawsze ktoś tu jest, czyli nie jest to "obumarłe" forum, na jakie trafiałam w trakcie poszukiwań.

Cieszę się, że wszyscy tu jesteście i nawzajem się wspieracie :D

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego Wam życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Katasiaczek witam Cię serdecznie na forum :) A Kamii1303 jeszcze raz witam ;) Dziewczyny bawcie się dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)jestem nowa na tym forum, aczkolwiek tak bardzo zacikowiona i zainteresowana ezoteryka, ze kazda wolna chwile spedzam wglebiajac sie w tajniki wrozenia:) jesli chodzi o kilka slow o mnie, to obecnie przebywam na emigracji...hmmm 3miesiace, ktore planowo mialam spedzic w UK, troszke sie przedluzyly:P tutaj pracuje, a w wolnych chwilach jak juz wspomnialam wczytuje sie w to forum:)pozdrawiam wszystkich, a wszystkim kobietkom zycze wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)jestem nowa na tym forum, aczkolwiek tak bardzo zacikowiona i zainteresowana ezoteryka, ze kazda wolna chwile spedzam wglebiajac sie w tajniki wrozenia:) jesli chodzi o kilka slow o mnie, to obecnie przebywam na emigracji...hmmm 3miesiace, ktore planowo mialam spedzic w UK, troszke sie przedluzyly:P tutaj pracuje, a w wolnych chwilach jak juz wspomnialam wczytuje sie w to forum:)pozdrawiam wszystkich, a wszystkim kobietkom zycze wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta:)

 

Witamy witamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku chciałbym się przedstawić nazywam się Łukasz mam 22-dwie wiosny na karku i pochodzę z Podlasia krainy czarów, starych wierzeń i "szeptanych modlitw". Bardzo mnie ucieszyło że trafiłem na forum o tak ciekawej tematyce(już się bałem że tylko ja jestem taki "dziwny"). Urodziłem się w Białymstoku lecz wychowywałem na urokliwej wsi(a właściwie wioseczce- przez znajomych chętnie nazywanej zadupiem i miejscem skąd nawet wrony zawracają) leżącej między rozlewiskami biebrzańskiego i narwiańskiego parku narodowego wśród łąk, rozlewisk, bagien, trzcinowisk i lasów starszych niż pamięć moich pradziadów. Wprawdzie teraz niestety musiałem wrócić do miasta(praca) jednak o swoich prawdziwych korzeniach nigdy nie zapomnę. Babcia wraz z moją Matulą(a od kąt skończyłem 16 lat niestety i u mnie się to objawia) zawsze miały talent do snów i mocnych przeczuć(widziały powódź, choroby w rodzinie, śmierć bliskich, wypadki, pobicia itp. zdarzenia zanim one naprawdę się wydarzały), a o lekach np. kropelkach żołądkowych to się dowiedziałem u pielęgniarki szkolnej bo w domu to był napar z kory "krzewiny" i "bielicy" a wszelkiej maści ziółek, naparów nalewów, produktów pszczelich itp. specyfików miałem dookoła zatrzęsienie(do dzisiaj nie przyjmuje żadnych farmaceutyków ewentualnie bardzo sporadycznie i z przymusu), z ciekawostek związanych z moim ukochanym miejscem na ziemi to na własne oczy widziałem jak babcia 8 letnią dziewczynkę oduczyła/wyleczyła jąkania(za pomocą wosku i wianka), a u dziadka znamiona nowotworowe na nerce znikły/wchłonęły się po "herbatkach brzozowych"(nalew na czeczot brzozy tzw. "rak brzozy" które sobie namiętnie popijał z kilkoma kropelkami swojskiej samogony;). Jeśli bym mógł w czymś pomóc (np. jakąś radą lub opisem wykonywania danej czynności) służę uprzejmie. Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przywitam...

 

Zacznę od tego,że waszą stronę dość często,ale dopiero dzisiaj odważyłem się wejść na na forum i zarejestrować.W sumie też nie zrobiłbym tego z powodu sytuacji w jakiej aktualnie się znajduje :_smutny:

Mieszkam w Łodzi,mam 20 lat. Jednym z głównych moich zajęć jest siedzenie przy komputerze,dlatego on jest praktycznie odpalony 24/7.Gram,czytam to co znajdę,słucham muzyki. Lubię pisać,chociaż ostatnio mam problemy ze skończeniem nowego opowiadania,ale z pisaniem wierszy idzie znacznie lepiej...od Listopada z małą przerwą(Grudzień) napisałem do jednej osoby 42 wiersze,może to nie są arcydzieła poezji,ale dla mnie się liczy to,że je pisze od serca i umieszczam w nich to co czuje w momencie ich pisania i nie tylko.

Ja mam taki zwyczaj,że jak coś mi się przyśni i pamiętam chociaż jedną charakterystyczną rzecz to sprawdzam w senniku ponieważ wierze,że nie mamy snów od tak i każdy coś znaczy,mniej lub bardziej.Skoro jestem już przy tego typu temacie to przyznam się bez bicia,że wierzę w duchy ;) i miałem z nimi styczność jakiś czas temu za sprawą znajomego który interesował się tą tematyką i ja chciałem to zobaczyć z ciekawości...

 

No chyba to wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heh dopiero teraz zauważyłem ten topic ale i tak sie przedstawie.:_haha:

 

Jestem Nostradamus tzn Bartek mieszkam w Łodzi mam 26 lat lubie grac w siatkówke, naprawiac samochody surfowac fo internatecie, ostatnimi czasy zacząłem wykazywac duże zainteresowanie tarotem snami itp. Do niedawna miałem pewne zachwiania emocjonalne ale już wszystko wporządku jak miałem bodajże 15 lat małoco spaliłem komórki z kolegą i siebie razem z nimi:icon_lol: ( zdolności destrukcyjne ). Pracuje jako technik mechatronik pojazdów samochodowych i lubie swoją prace. O istnieniu strony dowiedziałem sie od kolegi który jak słusznie polecił mi jej odwiedzenie. Nie lubie grochówki degręgolady społecznej również ( żule, łobuzeria, wandalizm, patologia itp ).

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

:icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Jestem Patrycja pochodze z woj. wielkopolskiego.. Lubie duzo rzeczy.. hmm bardzo interesuje mnie znaczenie snów bo zazwyczaj sie sprawdzaja.. nie chodze do koscioła haha jestem bardzo sympatyczna osoba przyjaxnie podchodze do ludzi.. Jak to moja mama mówi az strach koło mnie przejsc.. ale cóż.. wcale nie jestem groźna ale bywam agresywna i nerwowa.. oczywiscie jestem pokrecona mam 100mysli na minute .. lubie pomagac innym, pocieszac doradzac i jestem wspaniała dusza towarzyska haha mam wspaniałe poczucie humoru(przyznam szczerze juz wiele osób sie posikało ze mnie) no to tyle :D

pozdrawiam wszystkich:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, lobuziara2608 -łobuziaro:chytry_na: pełną klasą tu wpadasz ,hehe.

Witam Cię.:icon_smile2:

 

tak oczywiście.. czuje sie jak w domu:D hee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie :) I to dość sporej. Mam nadzieje, że jeszcze ktoś tutaj szpera ze starej ekipy. Przerwa była spowodowana nie tyle brakiem chęci co brakiem możliwości. Teraz czuje się jakbym używał organu o którym dawno zapomniałem. Brak ćwiczeń i zwykła wizualizacja czy urok to wyczyn. Ale mam nadzieje dojść do siebie z waszą pomocą :). Do napisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jeszcze ktoś tutaj szpera ze starej ekipy. P.

 

Na pewno:usmiech:

Ale nowszą chyba tez nie pogardzisz :mysli: =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno:usmiech:

Ale nowszą chyba tez nie pogardzisz :mysli: =)

 

Oczywiście ze nie jakbym śmiał :). Ciesze się że forum nie umarło bo dobrze jest wrócić na stare śmieci :):_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Bartko witaj z powrotem :) Cieszę się, że znów jesteś z Nami :)

 

Mam nadzieje, że jeszcze ktoś tutaj szpera ze starej ekipy.
- pewnie, że zagląda ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
truskawka słodka jak zawsze :) Witaj dawno nie pisaliśmy dobrze Cię widzieć (ale się zrobiło słodko :))

 

hehe Ciebie też dobrze widzieć :) jak już pisałam cieszy mnie Twój powrót :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka się wita z resztą ;) ... kiedyś już tu zajrzałam, ale się nie wpisałam... dziś chciałam żeby ktoś mi pomógł sen zinterpretowac więc rejestracji się podjęłam ;), a że regulamin czytałam "po łepkach" to zaraz może się okazać, ze mnie admin zbanuje :D żarcik, mam nadzieję, że nie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...