Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

chcę się przywitać z Wami na tym niecodzinnym forum

cieplutko ściskam tych walniętych i tych nie walniętych ;-))

mam nadzieję, że przydam się do czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj roseflame.

Zastanawiam się tylko do której grupy mam się zaliczyć?

Do tych walniętych? Czy raczej tych nie walniętych ?

A może do pozytywnie "zakręconych"?:serduszka:

Już sama nie wiem:wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Ink@... Jestem tu od tygodnia, zarejestrowalem sie, by zadac kilka skromnych pytan, na temat do ktorego nie powinienem miec dostepu... A uswiadomilem sobie prawde, poznalem droge, narazie raczej sciezke, dzieki paru osobom. Nadrabiam zaleglosci i witam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roseflame :)

 

Muszę przyznać, że Twoje powitanie jest dość oryginalne.

 

Życzę miłego pobytu na forum.

 

już się tłumaczę!

powoli uczę się tego forum i na pierwszej stronie jegomość Watislav napisał, przedstawiając się,że jest walnięty...

poszłam tym tropem i stąd ten post trochę dziwny.

mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam - jeśli tak, to bbbbardzo przepraszam!

jaka jestem? nie wiem. uczę się siebie od nowa.

Ale mimo to serdecznie witam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roseflame,

 

myślę, że nikogo nie uraziłaś, ale dobrze, że określiłaś swoje odniesienie do zjawiska, jakim jest to forum :)

 

Pozdrawiam i życzę owocnej lektury :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się tłumaczę!

powoli uczę się tego forum i na pierwszej stronie jegomość Watislav napisał, przedstawiając się,że jest walnięty...

poszłam tym tropem i stąd ten post trochę dziwny.

mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam - jeśli tak, to bbbbardzo przepraszam!

jaka jestem? nie wiem. uczę się siebie od nowa.

Ale mimo to serdecznie witam!

 

Watislav to jedna z ikon tego forum. Choc jestem tu juz niemal 'dziadkiem' nie mialem okazji z nim zamienic pisanego 'slowa'. Lecz wystarczy go poczytac, by powiedziec ze to byl rowny gosc, ze specyficznym poczuciem humoru. Mysle ze poprawnie odczytalas aluzje jego zartu, witam Cie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja sie nie witalam ;p

 

 

Wiec witam wszystkich na tym forum :)

 

Zarejestrowalam sie wlasciwie przez przypadek xD szukalam dobrego sennika a natrafilam na ludzi ktorzy interpretuja sny, ja jakos nigdy nie umiem powiazac roznych faktow ze soba :P

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , jestem tutaj nowa z obserwacji tego forum wiem , ze nie za bardzo pasuję,jestem emerytką, Zawsze się interesowałam ezoteryką chociaż wróżyć nie potrafię, kiedyś trochę znałam wróżenie ze zwykłych kart Obecnie trochę się zagłębiam w tajniki tarota . Może przeglądając to forum czegoś się nauczę ,lub dostanę cenne podpowiedzi. Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników i moderatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Radiano,

 

Na tym forum są osoby w wieku od kilkunastu do ..... lat i dane te nie mają najmniejszego znaczenia.

Wszyscy duchowo jesteśmy w podobnym wieku :)

 

Pozdrawiam serdecznie :papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was w imieniu sił wyższych! Jestem Uriel. Interesuję się teoretycznie całą ezoteryką lecz praktycznie nie wszystko tykam. Moimi zaitneresowaniami są gry fabularne, manga, anime, informatyka oraz akustyka. Zostałem "zarażony" tym forum przez Reinę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez niedawno powitano więc też ciebie witam cieplutko , odnjadziesz sie ja też wiele błędów popełniłam i jeszcze popełniam Witamy serdecznie:serduszka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Urielu,

obyś się z tego nie wyleczył ;)

 

Witaj Malutka,

jeżeli będziesz potrzebowała pomocy, to ją otrzymasz :)

 

Pozdrawiam Was serdecznie :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem stałą czytaczką tego forum, a od dzisiaj już legalną... ;)

Wreszcie zmobilizowałam się i dokonałam procesu rejestracji ;)

Nawet się udało! :D

Jestem pogodnie nastawioną do świata, wielbicielką roślinek skalnych...

A co za tym idzie, zakładam ogród skalny - jeśli ktoś potrzebuje z tej dziedziny pomocy, to polecam się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arabico tez kocham kwiaty , część życia z nimi pracowałam, więcej z ciętymi , ale i z kaktusami także - ciekawe roślinki Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie witanych, pozdrawiam ich i wysylam im najserdeczniejsze zyczenia, nie mam zamiaru ukladac pieknych wierszykow, bo ludzie i tak czesto nie rozumieja "wszystkiego najlepszego", ktore tak wiele znaczy. Oczywiscie te slowa nie sa skierowane tylko do nowych uzytkownikow, do tych starych wyjadaczy takze, wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam :) od dłuższego czasu czytuję forum :) i muszę powiedzieć że wszyscy użytkownicy jesteście boscy! Pozdrawiam i życze wszystkiego naj jako nowy użytkownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,....doszłam do wniosku, że pora i na mnie;)

 

A wiec Witam się ze wszystkimi tymi starszymi i tymi nowymi:))

 

(zawsze jak pisze "a Wiec' slysze glos mojej polonistki z podstawówki -" nie rozpoczyna sie zdania od <A Wiec!!!>" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Nie wiem co ja tu robie, wiem, ze zawedrowalam tutaj nie przypadkowo, ale tez nie byl to moj zamierzony cel :) po moich niedawnych doswiadczeniach, zaczelam poszukiwac sie w tym swiecie, jednoczesnie odchodzac znacznie od moich pogladow... nie wiem jaka jest moja Droga w zyciu, ale daze do tego by ja poznac a w tych dazeniach mijam po drodze wlasnie m.in. takie tematy jak ezoteryka, zreszta o niektorych jej dzialach slyszalam juz dawno :)

 

Poza tym widze tu na forum posty jednego z moich znajomych, i to wlasciwie posrednio dzieki Niemu tutaj sie znalalzam, mimo, ze o forum nic mi nie wspominal i zapewne sam nie wie o mojej obecnosci tutaj... moze kiedys sie dowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich ;)

Trafiłam tutaj, bo od dłuższego czasu "chodzi" za mną chęć dołączenia do forum ezo, jendak nie mogłam się zdecydować, jednak mały szczegół zadecydował ze zapisałam się wreszcie ;)

Pozdrawiam i Wesołych Świąt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich ;)

jednak mały szczegół zadecydował ze zapisałam się wreszcie ;)

 

często ten "mały szczegół" to "Boży palec", nie ważne jak to nazwiesz, ważne że jesteś z nami.

witam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że interesuje mnie wszystko co związane z rzeczami niewyjaśnionymi oraz tajemniczymi ,postanowiłam się tutaj troszkę zadomowić . Czy można ? Pozdrawiam i oczywiście Dzień dobry krzyczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:) witam Wszystkich na forum:)

Bardzo mi się tu podoba, chociaż nie powiem mam pewne obawy tzn. nie wiem jak to określić - taki wewnętrzny niepokój, żeby wejść na niektóre strony.

Ale takie mam przeczucie że musiałam tu do Was zawitać. Czasem mam wrażenie że "projektuje" niektóre wydarzenia w moim życiu.

I tak się zastanawiam, że może nie przez przypadek tutaj do Was zaiwtałam ????

W każdym bądź razie pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tych, ktorych jeszcze nie powitalem (nie zapamietam wszystkich nickow, wiec ich niestety nie wypisze) i zycze pilego pobytu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , jestem tu niesamowicie nowa, i jak na razie jedynie zaczytuje sie w forum..... myślę ze czeka mnie wiele dni i tygodni by wszystko ogarnąć ;) .. aktualnie przesiaduje we Wrocławiu (ale nie znam jeszcze miejsca docelowego:P), wiec kursuje -> Wrocław, Zagłębie Dąbrowskie-> Kraków ->Wrocław :D i uwielbiam drzemać w pociągach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Krótko o sobie:

Na imię mam Monika. Ezoteryką interesuję się od długiego czasu. Pierwszą moją książką, która wzbudziła moje zainteresowanie tym tematem była :"Jak poznać przeznaczenie" autorki Jane Struthers. Nie jestem wróżką ani jasnowidzem.Wiedzy nie posiadam obszernej więc pewnie będe więcej pytać niż odpowiadać :D

Bardzo się ciesze, że trafiłam do waszej internetowej społeczności.

Gratuluje niezłej grafiki jak i powodzenia jakim cieszy się forum :D oby tak dalej.

Widzę, że lektury do czytania nie zabraknie mi na długi czas.

 

Pozdrawiam gorąco ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrywieczór wszytskim:) coś mnie tu przyciągnęło...sama nie wiem co... myślę że to się okaże wkrutce.

Widzę że to bardzo ciekwe i obszerne forum więc jest mi bardzo miło:)

Mam nadzieję że będę miło spędzać tu czas z wami.

 

pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech słoneczko Wam przygrzewa, niech kłaniają Wam się drzewa, niech się czyta zrozumiale, bawcie się z nami tu wspaniale....

 

 

a co! dziś mnie słonko zainspirowało hihihihi

WITAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...