Jump to content

zęby które wypadają


magda1953
 Share

Recommended Posts

Prosiłabym o interpretacje snu. Mianowicie śniło mi się że, podczas gry w siaktówke w ferworze walki na moim ciele dokładnie klatka piersiowa brzuch pojawiły się rany, nie było na nich krwi, wygladało to tak jakby ktoś rozciął skóre,nie bołamo mnie to, potem zaczęły wypadać mi zęby nie wszystkie ale sporo, nie bylo to jednak zwiazane z tym że ktoś mi je wybił, po porstu same wypadały, wtedy posmarowałam je czymś i przy następnym ,,ujęciu '' już wszystkie były na swoim miejscu tylko jeden w dolnej szczęce po lewej stronie się ruszał.Tak samo rany zniknęły.

 

Gdzieś z 2 - 3 tygodnie temu mojej siostrze sniło się że wypadł jej ząb, nie jest pewna ale było to chyba jedynka,siekacz.

Edited by magda1953
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Wypdające zęby to przeważnie ostrzeżenie przed pogorszeniem sie stanu zdrowia ( bez zębów nie mozemy gryśc co powoduje nie "zasilaniu" naszego organizmu). W toim przypadku pojawiają się dodatkowo nie krwawiące rany może to oznaczać że pogorszenie zdrowia jest związane z problemami krążeniowymi i prawdopodobnie temu sie trzeba przyjżeć. Ta cudowna maść zwiastuje że w przypadku zaaplikowania odpowiedniego leku problem prawie znika.

Dodatkowo ta gra w siatkówkę moze oznaczać brak ruchu lub przeforsowanie się podczas wysiłku ( brak przygotowania kondycyjnego).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Wiem że senniki stratę zębów widzą w czarnych kolorach i obarczają minimum falą tsunami, ale senniki są tylko poto aby nam przybliżyć znaczenie podobnie jak moja odpowiedź, zwróć uwagę że wkładasz zęby spowrotem stąd moje domniemania o przejściowych problemach.

Link to comment
Share on other sites

Nie jakby tak było połowa forumowiczów już by nieżyła.

Co do zębów z górnej czy dolnej szczęki tak dobrze gmerając w przypasowaniu zębów do narządów pewnie można całkiem nieźle trafić w problem ale ja ci nie pomogę. Czasem jak zęby wypadają zepsute można sugerować jakiś zaburzenia bakteryjne ale w twoim przypadku nic takiego opróćz ran nie zaistniało.

Nie szukaj na siłę tragedii. W mojej "karierze" interpretatora wypadające zęby przeważnie kończą się katarem lub chorobami, które przechodzimy często nie odrywając sie od oboiązków życia codziennego. Czasem nasza podśwaidomość lubi wyolbrzymiać problemu bo skoro się już do nas "dopchała" to chce być tą najważniejszą.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedzi. Po prostu prawie zawsze jak się snił wypadający ząb mojej mamie to ktoś umierał, a teraz przyśniło się to mojej siostrze, a mama mówiła że śniła jej się jej nie żyjąca już mama co ona uważa za zły znak.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętaj że nasza pamięć jest wybiórcza i sny bardzo często kojarzymy po fakcie stąd u starszych ludzi skojarzenie że gdy sie jej śniło ze wypadaja zęby to ktoś zmarł. Tu trzeba się wypytać kiedy sie śniło a kiedy zmarł czy w międzyczasie nie było chorób kłótni z mężem albo jakiejś straty finnasowej ( bo to też mogą oznaczać wypadające zęby). Taki sen zapamietujemy i bardzo często naginamy wydarzenia pod ten sen jak nie umarł ktoś z rodziny to znajdziemy kogoś w dalszym lub bliższym otoczeniu bo przecież cały czas ktoś się rodzi i umiera.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • agiw
   By agiw
   Witam serdecznie.Męczy mnie sen o zębach. Sni mi się,że łamią mi się zęby górne: siekacz i przedni,po mojej lewej stronie.Potem jestem z moją mamą na mieście i ona mówi,żebym się nie martwiła,że zaraz je naprawimy.Szukamy dentysty. Potem sie budzę.Nie wiem czy zęby zostaja naprawione. Bardzo proszę o jakąś wskazówkę. Pozdrawiam serdecznie
  • ZawszeWinna
   By ZawszeWinna
   Cześć, potrzebuję pomocy. Dawno nie miałam snu, który aż tak by mnie zaniepokoił.
    
   Śnił mi się Dzień Wszystkich Świętych. Był wyjątkowo ponury i pochmurny, otaczał mnie tłum ludzi, a ja szłam powoli w stronę cmentarza i rozmyślałam o tym, że powinnam być może kupić po drodze znicze. Wydaje mi się, że przechodziłam szerokim mostem, ale nie jestem tego w stu procentach pewna, gdzieś w oddali widziałam też dym. Wtedy sen się zmienił. Siedziałam z kilkoma osobami w jakiejś sali. Niektórzy byli obcy, niektórzy byli rodziną, generalnie tworzyliśmy coś podobnego do zespołu muzycznego. Przyszedł nieznany mi mężczyzna, był podobno naszym szefem i rozpoczął przesłuchania. Zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego. Wpatrywałam się w swoje paznokcie - były pomalowane, ale lakier zaczął znikać na moich oczach, najpierw powoli, później całkowicie, a później się znów pojawił. Powtórzyło się to kilka razy, jednocześnie poczułam coś w ustach. Okazało się, że ukruszył mi się kawałek zęba. Bardzo się przestraszyłam, uciekłam do łazienki, pojawiła się tam moja mama. Powiedziałam jej, absolutnie spanikowana, co się dzieje. Wtedy zaczęły się kruszyć kolejne zęby, w końcu wypadło mi ich kilka w całości. Co najdziwniejsze, miałam je w ustach i wyplułam, ale kiedy sprawdziłam językiem dziąsła, nie miałam w uzębieniu żadnych braków.
   Najbardziej utkwiły mi w pamięci właśnie te zęby, paznokcie i cmentarz - wywołały najwięcej emocji.
    
   Co to może oznaczać? Bardzo proszę o interpretację.
  • ally00
   By ally00
   Witam, zacznę od tego że jestem tu nowa, od jakiegoś czasu mam bardzo dziwne sny, aż w końcu z dzisiejszym chciałabym się z Wami podzielić.
    
   Najpierw śnię o tym, że jestem w moim starym rodzinnym domu. Jest ze mną mój mąż, gdzieś tam po domu biega nasze 4letnie dziecko, rozmawiamy z moimi rodzicami, wieczorem idziemy spać. Mnie coś jednak niepokoi, nie mogę zasnąć i idę do łazienki. W między czasie zaczyna mi się mocno ruszać ząb, górna dwójka. Spanikowana zerkam w lustro, a on kiwa się coraz bardziej i bardziej i nagle go sama tak po prostu wyjmuję z dziąsła. Zaczynam płakać, panikować, że jak ja będę teraz wyglądać, bez zęba z przodu i w ogóle czemu on wypadł. Jest bardzo brzydki, brudny, żółto-czarny, ale dopiero gdy go wyciągam, przedtem miałam zdrowe, ładne zęby. Oglądam go z obrzydzeniem, obserwuję też pozostałe i na moich oczach wszystkie zęby zaczynają też robić się coraz brzydsze, żółtsze.. i zaczynam się modlić, żeby był to tylko sen, że zaraz się obudzę i wcale tego zęba nie straciłam, stoję zapłakana przy lustrze..
    
   I nagle się budzę ciesząc się, że to był tylko sen, jesteśmy w tym samym rodzinnym domu, jestem tylko ja i mój mąż, i co najdziwniejsze - dwa baranki..które beztrosko stoją w starym, rodzinnym salonie. Są troszkę niezadbane, niestarannie ostrzyżone. Staję w drzwiach i patrzę jednemu prosto w oczy, zaczynam się go troszkę bać. Po chwili zaczynamy się z mężem śmiać, nie wiem dokładnie z jakiego powodu, za chwilę jesteśmy w sypialni, zanim zasypiamy ja znów idę do łazienki zaniepokojona. Okazuje się, że zaczyna się wszystko jak w tamtym śnie, znowu rusza się ząb, wypada, psuje się reszta zębów a ja zaczynam siebie klepać po twarzy, żeby się obudzić bo jestem pewna, że znowu śnię. Jednak wtedy okazuje się, że to nie był sen, wypadły mi ostatecznie przednie 2 czy 3 zęby. Wstydziłam się pokazać mężowi, stałam i płakałam no i wtedy się obudziłam.
    
   Po przebudzeniu oczywiście pierwsze co, to sprawdziłam, czy mam na miejscu wszystkie zęby. Niepokoi mnie ten sen, bo gdzieś słyszałam, że zęby oznaczają śmierć. A te dwa baranki? Skąd w ogóle się tam znalazły. No i pierwszy raz zdarzyło mi się, żebym śniła w śnie
   Z góry dziękuję za przeczytanie, pozdrawiam
  • zniecierpliwiona
   By zniecierpliwiona
   Dziś śniło mi się, że ktoś układał listwy podłogowe w 'mojej firmie' , pochwaliłam trzy dziewczyny smsem, że dobrze pracują, następnie poszłam na papierosa i kazałam jednej resztę dziewczyn zwołać na zebranie.
   Gdy wróciłam, jeden z moich wrogów, dziewczyna, która mnie prześladowała w gimnazjum siedziała i płakała, bo jej nie pochwaliłam. W tym śnie byłam dla niej przyjazna, powiedziałam, że bardzo dobrze pracuje,
   ale tamte musiałam pochwalić bo robią od dziś, żeby się nie rozmyśliły... i w tym momencie zobaczyłam jej KRZYWE, NIERÓWNE ZĘBY I JEDEN Z NICH POWOLI WYPADAŁ, ona go złapała ręką i mówiła dalej.
    
   Kilka dni temu śniło mi się, że trzymałam niemowlaka na rękach i zaczął się śmiać, otworzył usta a tam... ZGNITE ZĘBY, TAKIE ZÓŁTO-CZARNE Z DUŻYMI UBYTKAMI.
    
   Jakiś czas temu śniłam, że byłam u dentysty, ten gabinet był dziwny, wszyscy z niego wychodzili szczęśliwi, dentysta mówił chyba w innym języku i zobaczyłam swoje ZĘBY.
    
    
   Proszę o interpretację tych snów, czuję, że stanie się coś złego...
  • kleban
   By kleban
   Witajcie. Mój sen był dziwny. Zaczyna się od tego jak siedzę na ławce i rozmawiam przez komórkę z zona. Podchodzi do mnie dwóch kolesi i jeden siada bezpośrednio za mną i się opiera o moje plecy. Zauważyłem ze trzyma w ręku nóż i oboje spoglądają na mój telefon. Kończę rozmowę i zaczynam się od nich oddalać do zauważone go niedaleko radiowozu. Mimo realnej groźby udaje mi się uciec. Policjant proponuje ze mnie odwiedzin.
   Nie pamiętam czy zostałem uderzony ale nagle wypada mi ząb. Wsiadłem do radiowozu i jedziemy kiedy zaczęły masowo wypadać mi wszystkie z lewej górnej strony..na zbierałem ich cala garść. .nie były krwawe ale niektóre jakby zepsute czarne. Otworzyłem usta a w ich miejscu były nowe, jeszcze małe, wioski ale wszystkie.
    
   Dziwny sen..juz raz mi się śniło wypadające żeby ale w tym było inaczej. Czy pomożecie jak go mam interpretowac? Wyjaśniam ze nie czeka mnie wizyta u Dentysty.
×
×
 • Create New...