Skocz do zawartości

Trzęsienie ziemi, mogiła zbiorowa, krzyże, starówka, mężczyzna, teatr.


Megami667

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś tydzień temu śniło mi się, że będąc z moim mężczyzną na starówce(nie znam miejsca z rzeczywistości, jednakże w snach jest mi dobrze znana) przeżyliśmy straszne trzęsienie ziemi, które pochłonęło dziesiątki tysięcy ofiar.

Wczoraj miałam sen, iż znowu razem szliśmy przez zgliszcza owej starówki. Przeszliśmy pare ulic i ujrzeliśmy ogromny dół, w którym już była ogromna liczba ciał. Po całym terenie były rozrzucone krzyże - takie jak się daje na świeży grób, zwykłe, drewniane i z czarną tabliczką z imieniem, nazwiskiem. Na każdej była data - 5 maj, roku nie pamiętam. Pamiętam, że najpierw bardzo się krzywiłam bo ciała śmierdziały, później byłam przerażona ilością leżących krzyży, wysokością góry trupów, które jeszcze nie zostały zepchnięte w dół. Chcąc jak najszybciej uciec z tamtego miejsca zbiegaliśmy po stromych schodach, gdy przed nami zwaliła się jedna z kolumn teatru, a ten stanął w płomieniach i po chwili runął. W tej chwili się obudziłam.

 

 

Mam 18 lat, nie wierzę w boga, bliżej mi do shinto. 5 maj nie jest dla mnie szczególną datą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ta interpretacja jest dla ciebie takze jezeli jesteście razem przy kompie pogoń swojego chłopaka nie powinien tego czytać.

 

 

Z przykrością stwierdzam że prawdopodobnie to jest obraz przyszłości waszego związku ( mam nadziej że się mylę i moja interpretcja trafi do rubryki żart ze szkolnych zeszytów). Ta starówka to wasza znajomość ( może długa ale w wieku 18 lat rok z chłopakiem to jak całe życie), przetrwaliście trzęsienie ziemi ( jakiś gorszy okres waszego związku lub jakieś wspólne przeciwieństwa). Te trupy i krzyże to jest to co razem przeszliście wydawałby się że wszystko jesteście w stanie razem pokonać gdy nagle wali się teatr - to taki piedestał waszego związku zas kolumna prawa przednia świadczy o tym że to za sprawą twojego chłopaka jakby coś w nim pękło nie wytrzymał będzie to proces powolny (schody w dół którymi uciekacie) ale rozstanie może być w atmosferze niezbyt miłej (smród trupów). Co do daty to symboliczna data ale nie ze względu na jakieś historyczne wydarzenia ale wskazująca na to że przyczyną jaką usłyszysz jest "nierozumienie jego artystycznej duszy", odwoływanie się do wyszych idei w stylu "przy tobie nie mogę się rozwijać" oczywiście to bzdura i mam wrażenie że za tą sprawą lub przyczyną może być starszy mężczyzna (rożnica jednego pokolenia ) może to być twój ojciec ( nie wiem jak nastawiony jest do waszego związku).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...