Jump to content

Trzęsienie ziemi, mogiła zbiorowa, krzyże, starówka, mężczyzna, teatr.


Megami667
 Share

Recommended Posts

Jakiś tydzień temu śniło mi się, że będąc z moim mężczyzną na starówce(nie znam miejsca z rzeczywistości, jednakże w snach jest mi dobrze znana) przeżyliśmy straszne trzęsienie ziemi, które pochłonęło dziesiątki tysięcy ofiar.

Wczoraj miałam sen, iż znowu razem szliśmy przez zgliszcza owej starówki. Przeszliśmy pare ulic i ujrzeliśmy ogromny dół, w którym już była ogromna liczba ciał. Po całym terenie były rozrzucone krzyże - takie jak się daje na świeży grób, zwykłe, drewniane i z czarną tabliczką z imieniem, nazwiskiem. Na każdej była data - 5 maj, roku nie pamiętam. Pamiętam, że najpierw bardzo się krzywiłam bo ciała śmierdziały, później byłam przerażona ilością leżących krzyży, wysokością góry trupów, które jeszcze nie zostały zepchnięte w dół. Chcąc jak najszybciej uciec z tamtego miejsca zbiegaliśmy po stromych schodach, gdy przed nami zwaliła się jedna z kolumn teatru, a ten stanął w płomieniach i po chwili runął. W tej chwili się obudziłam.

 

 

Mam 18 lat, nie wierzę w boga, bliżej mi do shinto. 5 maj nie jest dla mnie szczególną datą.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ta interpretacja jest dla ciebie takze jezeli jesteście razem przy kompie pogoń swojego chłopaka nie powinien tego czytać.

 

 

Z przykrością stwierdzam że prawdopodobnie to jest obraz przyszłości waszego związku ( mam nadziej że się mylę i moja interpretcja trafi do rubryki żart ze szkolnych zeszytów). Ta starówka to wasza znajomość ( może długa ale w wieku 18 lat rok z chłopakiem to jak całe życie), przetrwaliście trzęsienie ziemi ( jakiś gorszy okres waszego związku lub jakieś wspólne przeciwieństwa). Te trupy i krzyże to jest to co razem przeszliście wydawałby się że wszystko jesteście w stanie razem pokonać gdy nagle wali się teatr - to taki piedestał waszego związku zas kolumna prawa przednia świadczy o tym że to za sprawą twojego chłopaka jakby coś w nim pękło nie wytrzymał będzie to proces powolny (schody w dół którymi uciekacie) ale rozstanie może być w atmosferze niezbyt miłej (smród trupów). Co do daty to symboliczna data ale nie ze względu na jakieś historyczne wydarzenia ale wskazująca na to że przyczyną jaką usłyszysz jest "nierozumienie jego artystycznej duszy", odwoływanie się do wyszych idei w stylu "przy tobie nie mogę się rozwijać" oczywiście to bzdura i mam wrażenie że za tą sprawą lub przyczyną może być starszy mężczyzna (rożnica jednego pokolenia ) może to być twój ojciec ( nie wiem jak nastawiony jest do waszego związku).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...