Skocz do zawartości

Wypadające zęby, chrześcijaństwo, ulotki...


bubek3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od zawsze byłem obserwatorem tego forum, jednak jako gość. Nie od dziś interesuje się ezoteryką. Teraz jednak przyszła na mnie kolej.

Mianowicie, dziś miałem dziwny sen... chciałbym abyście go w jakiś sposób zinterpretowali. Ja nie daje rady ;\

Napisze wszystko co pamiętam ze snu, nie jest tego dużo, ale liczę na jakąkolwiek pomoc z Waszej strony.

Zaczęło się spokojnie, zwykle spotkania z kolegami, później - chyba - byłem w domu. Akcja przenieśla się gdzieś na powietrze. Panika, wszyscy ludzie uciekają, kryją się. W powietrzu fruwają jakieś ulotki. Niektórzy biegają i wciskaja ulotki w ręce. Zorientowałem się że wszyscy, łącznie ze mną uciekają przed czymś, przed chrześcijaństwem (?) lub inna religa. Jednak miałem wrażenie że chodzi o chrześcijaństwo. Ktoś wyłapuje ludzi i zmusza ich do Kościoła - stąd panika. Ukryłem się jednak również zostałem złapany. Nic mi nie zrobili - wypuścili, nie wiedziałem dlaczego. Siedziałem w pozycji jakby po turecku, nagle wypadły mi 3 zęby, z korzeniami. Dwa siekacze i jednen kieł, ten po lewej stronie. Zacząłem płakać i tutaj sen się kończy.

Od siebie dodam że nie jestem zbytnio przekonany do religi chrześcijańskiej. Dość długo ćwicze oobe - myślę że wiadomo o co chodzi... czy to jest w jakiś sposób związane z tym snem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...