Jump to content

zobaczenie żmiji, uwięzienie i ukąszenie.


gumis94
 Share

Recommended Posts

Witam. Dwa dni śniło mi się, że żmija mnie ugryzła a potem ja ją widziałem. Zapamiętałem ten sen bardzo dokładnie więc musi coś w nim być.

 

Wszystko działo się u kolegi na podwórku, mieszka na wsi tak samo jak ja, było to lato albo wiosna w dzień, było nas wszystkich trzech sprzątaliśmy jakieś deski czy coś takiego z szopy. Szopa jest koloru brązowego z płaskim dachem a w niej deski i siano. Jak otworzyliśmy drzwi od szopy to zobaczyłem żmije pełzała sobie i się chowała ale ja ją jakąś złapałem w słoik i ten słoik postawiłem otworem do deski tak, że ta żmija była uwięziona. Przez przypadek jeden z kolegów przewrócił słoik i żmija uciekła ale jakiś pies z mordą podobną do żaby (taka owalna, nie podłużna), koloru takiego jasnego złapał ja i żmija siedziała mu w mordzie. Ten pies do mnie podchodził tak jakby ta żmija nim sterowała, ja się cofałem i się wywróciłem. Pies otworzył mordę i żmija wyskoczyła i mnie ugryzła (wgryzła się i nie puszczała) trafiła mnie w prawą dłoń w miejsce pomiędzy kciukiem, a wskazującym palcem. Lewą ręką wziąłem ją złapałem i zdusiłem tak mocno że mnie puściła i zadusiłem ją na śmierć.

 

Miejsce akcji pokrywa się z rzeczywistością. Co to może oznaczać ? Dodał że mam 16 lat i ten sen nie kojarzy się z niczym co ostatnio robiłem.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

To sen czyto finansowy ( to właśnie ta stodoła).

Ja mam wrażenie jakbyś komuś miał pożyczyc pieniądze lub coś wartościowego (moze osobie ze snu) i później miał problemy z odzyskaniem (dużo zapewnień i na tym koniec - to ten słoik). W końcu odzyskasz ale się nasłuchasz to jest to ugryzienie zaś ręka prawa podkreśla że to może chodzić o finnanse.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...